wpresidence - en to bg_BG translation catalogue (2022 entries)

en:  (*only numbers)
bg_BG: (* само номера)

en:  Custom title instead of Multi Unit label(*for sub unit).
bg_BG: Потребителско заглавие вместо етикет с няколко елемента (* за под-единица).

en:  Custom title instead of Multi Unit label.
bg_BG: Потребителско заглавие вместо етикет с няколко елемента.

en:  Custom title instead of Property Address label.
bg_BG: Потребителско заглавие вместо етикет с адрес на собственост.

en:  Featured Payment
bg_BG: Предоставено плащане

en:  If your question is not here, please go to http://support.wpestate.org, create an account and post a ticket. The registration is simple and as soon as you send a ticket we are notified. We usually answer in the next 24h (except weekends). Please use this system and not the email. It will help us answer your questions much faster. Thank you!
bg_BG: Ако въпросът ви не е тук, моля, посетете http://support.wpestate.org, създайте си профил и публикувайте билет. Регистрацията е проста и веднага щом изпратите билет, ние сме уведомени. Обикновено отговаряме в следващите 24 часа (с изключение на почивните дни). Моля, използвайте тази система, а не имейла. Това ще ни помогне да отговорим на вашите въпроси много по-бързо. Благодаря ти!

en:  Linkedin page link, with https://
bg_BG: Линк към страницата на Linkedin с https: //

en:  Order in listing page
bg_BG: Поръчайте в страницата на малката обява

en:  Select the splash page type.
bg_BG: Изберете типа на началната страница.

en:  Slider Images
bg_BG: Плъзгач Изображения

en:  You can upload maximum %s images
bg_BG: Можете да качите максимални %s изображения

en:  click to add currency
bg_BG: кликнете, за да добавите валута

en:  click to add field
bg_BG: кликнете, за да добавите поле

en:  days ago
bg_BG: преди дни

en:  equal with
bg_BG: равен на

en:  has
bg_BG: има

en:  hours ago
bg_BG: преди часове

en:  in
bg_BG: в

en:  minutes ago
bg_BG: преди минути

en:  on
bg_BG: за

en:  package on
bg_BG: пакет на

en:  seconds ago
bg_BG: преди секунди

en:  similar with
bg_BG: подобно на

en:  the list of countries where Yelp is available.
bg_BG: списъкът на държавите, в които е налице Yelp.

en: %s (Invalid)
bg_BG:  %s (Невалиден)

en: %s (Pending)
bg_BG:  %s (В очакване)

en: %sActivate the Envato Market plugin%s to get updates for your ThemeForest and CodeCanyon items.
bg_BG:  %sАктивирайте приставката %s на Envato Market, за да получите актуализации за елементите си ThemeForest и CodeCanyon.

en: %sInstall the Envato Market plugin%s to get updates for your ThemeForest and CodeCanyon items.
bg_BG:  %sИнсталирайте приставката %s на Envato Market, за да получавате актуализации за елементите си ThemeForest и CodeCanyon.

en: &laquo; Older Comments
bg_BG: &quot; По-стари коментари

en: (only numbers)
bg_BG: (само числа)

en: * At least 1 image is required for a valid submission.Minimum size is 500/500px.
bg_BG: * За валидно подаване се изисква поне едно изображение.Минималният размер е 500 / 500px.

en: ** Double click on the image to select featured.
bg_BG: ** Щракнете двукратно върху изображението, за да изберете черта.

en: *** Change images order with Drag & Drop.
bg_BG: *** Промяна на реда на изображения с Drag &amp; Drop.

en: **** PDF files upload supported as well.
bg_BG: **** Поддържани са и PDF файлове за качване.

en: ***** Images might take longer to be processed.
bg_BG: ***** Изображенията може да отнемат повече време за обработка.

en: ***Please understand that we cannot add here color controls for all theme elements & details. Doing that will result in a overcrowded and useless interface. These small details need to be addressed via custom css code
bg_BG: *** Моля, разберете, че не можем да добавим цветови контроли за всички тематични елементи и подробности. Това ще доведе до препълнен и безполезен интерфейс. Тези малки подробности трябва да бъдат адресирани чрез персонализиран css код

en: *Address
bg_BG: * Адрес

en: *After you change the password you will have to login again.
bg_BG: * След като промените паролата, ще трябва да влезете отново.

en: *Do not duplicate labels and make sure search fields do not contradict themselves
bg_BG: * Не дублирайте етикетите и се уверете, че полетата за търсене не са в противоречие с тях

en: *Hold CTRL for multiple selection
bg_BG: * Задръжте CTRL за няколко избора

en: *Hold CTRL for multiple selection.
bg_BG: * Задръжте CTRL за няколко избора.

en: *Labels will not apply for taxonomy dropdowns fields
bg_BG: * Етикетите няма да се прилагат за полетата за падащи менюта

en: *Title (mandatory)
bg_BG: * Заглавие (задължително)

en: *minimum 500px x 500px
bg_BG: * минимум 500px х 500px

en: 1. Description
bg_BG: 1. Описание

en: 1. If you are NOT using "Ultimate Addons for Visual Composer" please disable it or just disable the modules you don't use. It will reduce the size of javascript files you are loading and increase the site speed!
bg_BG: 1. Ако не използвате &quot;Ultimate Addons for Visual Composer&quot;, моля, деактивирайте го или просто деактивирайте модулите, които не използвате. Това ще намали размера на javascript файловете, които зареждате, и ще увеличи скоростта на сайта!

en: 100% width column
bg_BG: 100% колона с ширина

en: 2 columns: 1/3 + 2/3
bg_BG: 2 колони: 1/3 + 2/3

en: 2 columns: 2/3 + 1/3
bg_BG: 2 колони: 2/3 + 1/3

en: 2 equal columns
bg_BG: 2 равни колони

en: 2. Media
bg_BG: 2. Медии

en: 2. Use the EWWW Image Optimizer (or WP Smush IT) plugin to optimise images- optimised images increase the site speed.
bg_BG: 2. Използвайте приставката EWWW Image Optimiser (или WP Smush IT), за да оптимизирате изображенията, оптимизирани за изображения, увеличавайки скоростта на сайта.

en: 3 columns: 1/2 + 1/4 + 1/4
bg_BG: 3 колони: 1/2 + 1/4 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/2 + 1/4
bg_BG: 3 колони: 1/4 + 1/2 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/4 + 1/2
bg_BG: 3 колони: 1/4 + 1/4 + 1/2

en: 3 equal columns
bg_BG: 3 равни колони

en: 3. Create a free account on Cloudflare (https://www.cloudflare.com/) and use this CDN.
bg_BG: 3. Създайте безплатен акаунт в Cloudflare (https://www.cloudflare.com/) и използвайте този CDN.

en: 3. Location
bg_BG: 3. Местоположение

en: 4 equal columns
bg_BG: 4 равни колони

en: 4. Details
bg_BG: 4. Детайли

en: 4. If you are using custom categories make sure you are adding the custom pins images on Theme Options -> Map -> Pin Management. The site will get slow if it needs to look for images that don't exist.
bg_BG: 4. Ако използвате персонализирани категории, уверете се, че добавяте изображения с персонализирани игли в Опции за теми -&gt; Карта -&gt; Управление на ПИН. Сайтът ще се забави, ако трябва да търси изображения, които не съществуват.

en: 5. Amenities
bg_BG: 5. Удобства

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
bg_BG: <span class="meta-nav">←</span> По-стари публикации

en: A high number will increase the response time and server load. Use a number that works for your current hosting situation. Put -1 for all pins.
bg_BG: Големият брой ще увеличи времето за отговор и натоварването на сървъра. Използвайте номер, който работи за текущата ви хостинг ситуация. Поставете -1 за всички игли.

en: A new agent was added on %website_url.
    Username: %user_profile
bg_BG: Добавен е нов агент на% web_url. Потребителско име:% user_profile

en: A new password was sent via email!
bg_BG: Нова парола бе изпратена по имейл!

en: A password will be e-mailed to you
bg_BG: Паролата ще ви бъде изпратена по електронна поща

en: A user updated his profile on %website_url.
    Username: %user_profile
bg_BG: Потребител е актуализирал потребителския си профил на% web_url. Потребителско име:% user_profile

en: ADD PROPERTY
bg_BG: ДОБАВИ ИМОТ

en: About Me
bg_BG: За мен

en: About Me
bg_BG: За мен

en: About Us
bg_BG: За нас

en: Account Downgraded
bg_BG: Профилът бе понижен

en: Account Downgraded on %website_url
bg_BG: Профилът бе понижен на% web_url

en: Action Categories
bg_BG: Категории действия

en: Action Category
bg_BG: Категория на действията

en: Activate
bg_BG: Активирате

en: Active
bg_BG: Активен

en: Active Life
bg_BG: Активен живот

en: Add Agent on Sidebar
bg_BG: Добавяне на агент в страничната лента

en: Add Currencies for Multi Currency Widget.
bg_BG: Добавяне на валути за мултимедийна притурка.

en: Add Custom Field
bg_BG: Добавяне на персонализирано поле

en: Add Listing
bg_BG: Добавяне на обява

en: Add New Agent
bg_BG: Добавяне на нов агент

en: Add New Custom Field
bg_BG: Добавяне на ново персонализирано поле

en: Add New Element in Features and Amenities
bg_BG: Добавяне на нов елемент в функции и удобства

en: Add New Page
bg_BG: Добавяне на нова страница

en: Add New Property
bg_BG: Добавяне на нова собственост

en: Add a little more info about your property.
bg_BG: Добавете малко повече информация за Вашия имот.

en: Add just the video ID from the vimeo or youtube url.
bg_BG: Добавете само идентификационния номер на видеоклипа от URL адреса на vimeo или youtube.

en: Add logo margin top number.
bg_BG: Добавете горния номер на марката на логото.

en: Add new Google Maps pins for actions & categories combined (example: 'apartments in sales')
bg_BG: Добавете нови игли на Google Карти за комбинирани действия и категории (например: &quot;апартаменти в продажбите&quot;)

en: Add new Google Maps pins for single actions / single categories.
bg_BG: Добавете нови игли за Google Карти за отделни действия / отделни категории.

en: Add new Google Maps pins for single actions / single categories. For speed reason, you MUST add pins if you change categories and actions names.
bg_BG: Добавете нови игли за Google Карти за отделни действия / отделни категории. За причини, свързани със скоростта, трябва да добавите игли, ако промените имената на категории и действия.

en: Add some information about you.
bg_BG: Добавете информация за вас.

en: Add some information about your agency.
bg_BG: Добавете информация за агенцията си.

en: Add some information about yourself.
bg_BG: Добавете информация за себе си.

en: Add the image for the contact page contact area. Minim 350px wide for a nice design.
bg_BG: Добавете изображението за зоната за контакт на страницата за връзка. Минимум 350px широк за хубав дизайн.

en: Add this code in your .httaces file(copy paste at the end). It will activate the browser cache and speed up your site.
bg_BG: Добавете този код във вашия .httaces файл (копирайте поставете в края). Тя ще активира кеша на браузъра и ще ускори сайта ви.

en: Add your contact information.
bg_BG: Добавете данните си за връзка.

en: Add your own currency for Wire payments.
bg_BG: Добавете ваша собствена валута за плащанията по мрежата.

en: Add your social media information.
bg_BG: Добавете социалната си информация.

en: Add, edit or delete property custom fields.
bg_BG: Добавете, редактирайте или изтривайте персонализирани полета на собственост.

en: Adding a price will make it easier for users to find your property in search results.
bg_BG: Добавянето на цена ще улесни потребителите да намерят своето имущество в резултатите от търсенето.

en: Address
bg_BG: адрес

en: Admin - Expired Listing
bg_BG: Админ - изтекъл списък

en: Admin - New wire Transfer
bg_BG: Админ - Нова телена Трансфер

en: Admin Should approve the reviews
bg_BG: Администратор трябва да одобрява прегледите

en: Adress:
bg_BG: Адрес:

en: Advanced
bg_BG: напреднал

en: Advanced Search
bg_BG: подробно търсене

en: Advanced Search
bg_BG: подробно търсене

en: Advanced Search Background Color
bg_BG: Разширено търсене Цвят на фона

en: Advanced Search Background color Opacity
bg_BG: Разширено търсене Цвят на фона Непрозрачност

en: Advanced Search Colors
bg_BG: Разширено търсене Цветове

en: Advanced Search Fields Font Color
bg_BG: Разширено търсене Цветове на шрифта на полетата

en: Advanced Search Font Color
bg_BG: Разширено търсене Цвят на шрифта

en: Advanced Search Form
bg_BG: Формуляр за разширено търсене

en: Advanced Search Settings
bg_BG: Настройки за разширено търсене

en: Advanced Search Type ?
bg_BG: Тип разширено търсене?

en: Afghanistan
bg_BG: Афганистан

en: After Price Label (ex: "/month")
bg_BG: След етикет с цени (напр. &quot;/ Месец&quot;)

en: After adding a new feature,  make sure you select it to be part of the property submission form from Membership -> Property Submission Page.
bg_BG: След като добавите нова функция, уверете се, че сте я избрали, за да бъдете част от формуляра за подаване на имоти от членство -&gt; страница за подаване на имоти.

en: Agencies in
bg_BG: Агенции в

en: Agency
bg_BG: агенция

en: Agency Action Category Page
bg_BG: Категория на действие на агенцията

en: Agency Area Page
bg_BG: Област на агенцията

en: Agency Area/Categories
bg_BG: Област / категории на агенцията

en: Agency Category Page
bg_BG: Категория на агенцията

en: Agency City Page
bg_BG: Агенция Сити

en: Agency County/State Page
bg_BG: Агенция окръг / държава

en: Agency Details
bg_BG: Детайли на агенцията

en: Agency Location
bg_BG: Местоположение на агенцията

en: Agency Name
bg_BG: Име на агенцията

en: Agency Page
bg_BG: Агенция

en: Agency Reviews
bg_BG: Отзиви от агенцията

en: Agent
bg_BG: агент

en: Agent Action Category Page
bg_BG: Категория на действието на агента

en: Agent Area Page
bg_BG: Област на агента

en: Agent Area/Categories
bg_BG: Област на агента / категории

en: Agent Categories Page
bg_BG: Категории агенти

en: Agent City Page
bg_BG: Агент град

en: Agent County/State Page
bg_BG: Агент окръг / държава

en: Agent Custom Data
bg_BG: Потребителски данни за агент

en: Agent Details
bg_BG: Детайли на агента

en: Agent Page
bg_BG: Агент

en: Agent Password
bg_BG: Парола на агент

en: Agent Reviews
bg_BG: Отзиви от агенти

en: Agent Sidebar Position
bg_BG: Позиция на страничната лента на агента

en: Agent Unit/Card min height
bg_BG: Единица агент / Минимална височина на картата

en: Agent Unit/Card min height(works on agent lists and agent taxonomy)
bg_BG: Размер на агент / Минимална карта (работи на списъци с агенти и таксономия на агенти)

en: Agent Username
bg_BG: Потребителско име на агента

en: Agent custom data
bg_BG: Потребителски данни за агент

en: Agent list
bg_BG: Списък на агентите

en: Agent need a first & last name
bg_BG: Агентът се нуждае от първо и фамилно име

en: Agent page Sidebar
bg_BG: Страница на страницата на агента

en: Agent profile edited
bg_BG: Профилът на агента е редактиран

en: Agent was added... You will be redirected to your agent list...
bg_BG: Добавен е агент ... Ще бъдете пренасочени към вашия списък с агенти ...

en: Agents in
bg_BG: Агенти в

en: Albania
bg_BG: Албания

en: Algeria
bg_BG: Алжир

en: All
bg_BG: всичко

en: All Actions
bg_BG: Всички действия

en: All Areas
bg_BG: Всички области

en: All Cities
bg_BG: Всички градове

en: All Counties/States
bg_BG: Всички щати / щати

en: All Countries
bg_BG: Всички страни

en: All Types
bg_BG: Всички видове

en: All installations and activations have been completed.
bg_BG: Всички инсталации и активиране са завършени.

en: All installations have been completed.
bg_BG: Всички инсталации са завършени.

en: Allow login via Facebook ?
bg_BG: Да се ​​разреши влизането чрез Facebook?

en: Allow login via Google ?
bg_BG: Да се ​​разреши влизането чрез Google?

en: Allow login via Yahoo ?
bg_BG: Да се ​​разреши влизането чрез Yahoo?

en: Allow login via Yahoo ?
bg_BG: Да се ​​разреши влизането чрез Yahoo?

en: Allowed Files
bg_BG: Разрешени файлове

en: Amenities and Features
bg_BG: Удобства и функции

en: Amenities and Features for Advanced Search?
bg_BG: Удобства и функции за разширено търсене?

en: American Samoa
bg_BG: Американска Самоа

en: Amount Financed:
bg_BG: Сума, финансирана:

en: Amount:
bg_BG: Количество:

en: An email with the generated password was sent!
bg_BG: Изпратен е имейл с генерираната парола!

en: Andorra
bg_BG: Андора

en: Angola
bg_BG: Ангола

en: Anguilla
bg_BG: Ангуила

en: Annual cost of Loan:
bg_BG: Годишна стойност на кредита:

en: Antarctica
bg_BG: Антарктида

en: Antigua and Barbuda
bg_BG: Антигуа и Барбуда

en: Any
bg_BG: който и да е

en: Any custom parameters for agent
bg_BG: Всички персонализирани параметри за агент

en: Appearance
bg_BG: Външен вид

en: Apperance Options
bg_BG: Опции за достъп

en: Applies for global header media with google maps, except advanced search results, properties list and taxonomies pages.
bg_BG: Прилага се за глобални заглавни носители с google maps, с изключение на разширени резултати от търсенето, списъци със свойства и страници с таксономи.

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: -74.155058).
bg_BG: Отнася се за глобална заглавна среда с google maps. Добавете само номера (напр. -74.155058).

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: 40.577906).
bg_BG: Отнася се за глобална заглавна среда с google maps. Добавете само номера (напр .: 40.577906).

en: Applies for header google maps when set as global header media type, except property page.
bg_BG: Прилага се за заглавните Google карти, когато е зададен като глобален тип носител на заглавната част, освен страницата със собственост.

en: Applies for header google maps when set as global header media type.
bg_BG: Прилага се за заглавните Google карти, когато е зададен като глобален тип носител на заглавната част.

en: Approved Listings
bg_BG: Одобрени обяви

en: Archives
bg_BG: архиви

en: Are you sure you want to delete this?
bg_BG: Наистина ли искате да изтриете това?

en: Are you sure you wish to delete
bg_BG: Наистина ли искате да изтриете

en: Are you sure you wish to delete?
bg_BG: Наистина ли искате да изтриете?

en: Area
bg_BG: ■ площ

en: Argentina
bg_BG: Аржентина

en: Armenia
bg_BG: Армения

en: Arts & Entertainment
bg_BG: Изкуства и развлечения

en: Aruba
bg_BG: Аруба

en: Australia
bg_BG: Австралия

en: Austria
bg_BG: Австрия

en: Automotive
bg_BG: автомобилен

en: Available Units
bg_BG: Налични единици

en: Available version:
bg_BG: Налична версия:

en: Azerbaijan
bg_BG: Азербайджан

en: Back to Login
bg_BG: Връщане към вход

en: Background Color
bg_BG: Цвят на фона

en: Background for Footer
bg_BG: Фон за фокус

en: Bahamas
bg_BG: Бахамски острови

en: Bahrain
bg_BG: Бахрейн

en: Bangladesh
bg_BG: Бангладеш

en: Barbados
bg_BG: Барбадос

en: Bathrooms
bg_BG: Бани

en: Bathrooms (*only numbers)
bg_BG: Бани (* само номера)

en: Bathrooms High to Low
bg_BG: Бани от висок до нисък

en: Bathrooms Low to high
bg_BG: Бани от нисък до висок

en: Baths:
bg_BG: Вани:

en: Baths:
bg_BG: Вани:

en: Beauty & Spas
bg_BG: Красота и спа центрове

en: Because of that, properties or categories may not appear immediately on your site.
bg_BG: Поради това, свойствата или категориите може да не се появят незабавно на сайта Ви.

en: Bedrooms
bg_BG: Спални

en: Bedrooms (*only numbers)
bg_BG: Спални (* само номера)

en: Bedrooms High to Low
bg_BG: Спални от висок до нисък

en: Bedrooms Low to high
bg_BG: Спални от нисък до висок

en: Before Price Label (ex: "from ")
bg_BG: Преди етикета на цената (напр. &quot;От&quot;)

en: Belarus
bg_BG: Беларус

en: Belgium
bg_BG: Белгия

en: Belize
bg_BG: Белиз

en: Benin
bg_BG: Бенин

en: Bermuda
bg_BG: Бермуда

en: Bhutan
bg_BG: Бутан

en: Billing Type
bg_BG: Тип на таксуване

en: Blog Archives
bg_BG: Архив на блоговете

en: Blog Category/Archive List type
bg_BG: Категория на блога / тип архив

en: Blog Category/Archive Sidebar
bg_BG: Категория на блога / архив

en: Blog Category/Archive Sidebar Position
bg_BG: Категория блог / Позиция на страничната лента

en: Blog Unit/Card min height
bg_BG: Блок единица / Мин

en: Blog Unit/Card min height
bg_BG: Блок единица / Мин

en: Bolivia
bg_BG: Боливия

en: Border Bottom Header Height
bg_BG: Височина на горната граница на горната граница

en: Border Bottom Header Height in px
bg_BG: Височина на горната граница на горната граница в px

en: Border Bottom Sticky Header Height
bg_BG: Граница отдолу Висока височина на заглавната част

en: Border Bottom Sticky Header Height px
bg_BG: Граница отдолу Лепкава височина на заглавната част px

en: Border Color
bg_BG: Цвят на границата

en: Border Corner Radius
bg_BG: Радиус на границата на ъгъла

en: Border Corner Radius for unit elements, like property unit, agent unit or blog unit etc
bg_BG: Радиус на границата на ъгъла за елементи на единица, като единица собственост, единица агент или блок блок и т.н.

en: Bosnia and Herzegowina
bg_BG: Босна и Херцеговина

en: Botswana
bg_BG: Ботсуана

en: Bouvet Island
bg_BG: Остров Буве

en: Box Shadow on elements like property unit
bg_BG: Box Shadow върху елементи като единица собственост

en: Box Shadow on elements like property unit. Type none for no shadow or put the css values like  0px 2px 0px 0px rgba(227, 228, 231, 1)
bg_BG: Box Shadow върху елементи като единица собственост. Въведете никоя без сянка или поставете стойностите на css като 0px 2px 0px 0px rgba (227, 228, 231, 1)

en: Boxed Content Background Color
bg_BG: Цвят на фона в кутия със съдържание

en: Brazil
bg_BG: Бразилия

en: Breadcrumbs, Meta and Second Line Font Color
bg_BG: Хромирани, метални и втора линия шрифтове

en: British Indian Ocean Territory
bg_BG: Британска територия от Индийски океан

en: Brunei Darussalam
bg_BG: Бруней Даруссалам

en: Bulgaria
bg_BG: България

en: Burkina Faso
bg_BG: Буркина Фасо

en: Burundi
bg_BG: Бурунди

en: Buy new license
bg_BG: Купете нов лиценз

en: CSS Classes (optional)
bg_BG: CSS класове (по избор)

en: Cache was cleared
bg_BG: Кешът беше изчистено

en: Calendar
bg_BG: календар

en: Cambodia
bg_BG: Камбоджа

en: Cameroon
bg_BG: Камерун

en: Can\t create user with this credentials
bg_BG: Не може да създаде потребител с тези идентификационни данни

en: Canada
bg_BG: Канада

en: Cancel
bg_BG: Отказ

en: Cancel Reply
bg_BG: Отказ Отговор

en: Cape Verde
bg_BG: Кабо Верде

en: Categories
bg_BG: Категории

en: Category
bg_BG: категория

en: Category Archives: %s
bg_BG: Категория Архиви: %s

en: Category:
bg_BG: Категория:

en: Category:
bg_BG: Категория:

en: Cayman Islands
bg_BG: Кайманови острови

en: Central African Republic
bg_BG: Централноафриканска република

en: Chad
bg_BG: Чад

en: Change Colors
bg_BG: Промяна на цветовете

en: Change Password
bg_BG: Промяна на паролата

en: Change log
bg_BG: Промяна на дневника

en: Cheatin&#8217; huh?
bg_BG: Хайтин?

en: Chile
bg_BG: Чили

en: China
bg_BG: Китай

en: Choose the theme layout: wide or boxed.
bg_BG: Изберете оформлението на темата: широко или в кутия.

en: Christmas Island
bg_BG: Коледният остров

en: City
bg_BG: град

en: Clear theme cache after demo import is complete!
bg_BG: Изчисти кеша на тема след внос на демонстрация е завършен!

en: Close Street View
bg_BG: Затваряне на Street View

en: Cocos (Keeling) Islands
bg_BG: Кокосови (Кийлинг) острови

en: Colombia
bg_BG: Колумбия

en: Comment
bg_BG: коментар

en: Comment navigation
bg_BG: Коментар навигация

en: Comments are closed.
bg_BG: Коментарите са затворени.

en: Comoros
bg_BG: Коморски острови

en: Company Address
bg_BG: Адрес на компанията

en: Company Name
bg_BG: Име на фирмата

en: Company name for contact page
bg_BG: Име на фирмата за страницата за връзка

en: Company phone number.
bg_BG: Телефонен номер на фирмата.

en: Company skype
bg_BG: Фирмата

en: Compare
bg_BG: сравнение

en: Compare Listings
bg_BG: Сравняване на обяви

en: Confirm New Password
bg_BG: Потвърждение на новата парола

en: Confirm your ACCOUNT DELETION request! Clicking the button below will delete your account and data. This means you will no longer be able to login to your account and access your account information: My Profile, My Properties, Inbox, Saved Searches and Messages. This operation CAN NOT BE REVERSED!
bg_BG: Потвърдете заявката си за ОТМЯНА НА СМЕТКА! Кликването върху бутона по-долу ще изтрие профила и данните ви. Това означава, че вече няма да можете да влезете в профила си и да получите достъп до данните в профила си: Мой профил, Моите свойства, Входящи, Запазени търсения и Съобщения. Тази операция не може да бъде обърната!

en: Congo
bg_BG: Конго

en: Congo, the Democratic Republic of the
bg_BG: Конго, Демократична република

en: Connecting to Paypal! Please wait...
bg_BG: Свързване с Paypal! Моля Изчакай...

en: Contact 7 Settings
bg_BG: Контакт 7 Настройки

en: Contact Me
bg_BG: Свържи се с мен

en: Contact Page - Company HQ Latitude
bg_BG: Страница за връзка - фирмена централа Latitude

en: Contact Page - Company HQ Longitude
bg_BG: Страница за връзка - фирмена географска дължина

en: Contact Page Details
bg_BG: Подробности за страницата за връзка

en: Contact Us
bg_BG: Свържете се с нас

en: Contact form 7 code for agent
bg_BG: Форма за връзка 7 код за агент

en: Contact form 7 code for agent (ex: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])
bg_BG: Форма за контакт 7 код за агент (напр. [Contact-form-7 id = &quot;2725&quot; title = &quot;свържете се с мен&quot;))

en: Contact form 7 code for contact page
bg_BG: Формуляр за връзка 7 кода за страницата за контакти

en: Contact form 7 code for contact page template (ex: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])
bg_BG: Формуляр за контакт 7 код за шаблон за връзка с контакт (напр. [Contact-form-7 id = &quot;2725&quot; title = &quot;contact me&quot;

en: Contact me
bg_BG: Свържи се с мен

en: Container Styles( *set custom styles for mega menu container only:.  Ex: background position, background repeat )
bg_BG: Стилове на контейнера (* задайте персонализирани стилове само за контейнер с мега меню: Ex: фонова позиция, повторение на фона)

en: Content Area Background Color
bg_BG: Цвят на фона в областта на съдържанието

en: Content Area Internal Padding
bg_BG: Вътрешна подложка в областта на съдържателната площ

en: Content Area Internal Padding (top,left,bottom,right)
bg_BG: Вътрешна подложка в областта на съдържателната площ (отгоре, отляво, отдолу, отдясно)

en: Content Background Color
bg_BG: Цвят на фона на съдържанието

en: Content Button Background
bg_BG: Съдържание на бутона за фон

en: Content Text Color
bg_BG: Цвят на текста на съдържанието

en: Content Width (In Percent)
bg_BG: Ширина на съдържанието (в процент)

en: Content for
bg_BG: Съдържание за

en: Continue
bg_BG: продължи

en: Continue Reading
bg_BG: Продължавай да четеш

en: Controls circle radius value for user geolocation pin. Type only numbers (ex: 400).
bg_BG: Контролира стойността на радиуса на кръга за потребителския геолокационен щифт. Въведете само номера (напр. 400).

en: Conversation started by you
bg_BG: Разговорът започна от вас

en: Cook Islands
bg_BG: Кук острови

en: Copy/paste below the custom map style code.
bg_BG: Копирайте / поставете под кода на персонализирания стил на картата.

en: Copy/paste the iframe code of your property video tour.
bg_BG: Копирайте / поставете кода на вградения видеоклип на вашето видеообаждане.

en: Copyright Message
bg_BG: Съобщение за авторските права

en: Costa Rica
bg_BG: Коста Рика

en: Cote d'Ivoire
bg_BG: Кот д&#39;Ивоар

en: Country
bg_BG: Държава

en: Country
bg_BG: Държава

en: County / State
bg_BG: Окръг / държава

en: County State
bg_BG: Окръг държава

en: County, City or Area is
bg_BG: Окръг, град или район е

en: Cover Image for video
bg_BG: Корица Изображение за видео

en: Create an account
bg_BG: Създай профил

en: Croatia (Hrvatska)
bg_BG: Хърватия (Хърватска)

en: Crop Images on lightbox
bg_BG: Изрязване на изображения в светлинна кутия

en: Cuba
bg_BG: Куба

en: Curacao
bg_BG: Кюрасао

en: Currency
bg_BG: Валута

en: Currency For Paid Submission
bg_BG: Валута за платено подаване

en: Currency Label
bg_BG: Валутен етикет

en: Currency Position
bg_BG: Валутна позиция

en: Currency Symbol
bg_BG: Валутен символ

en: Currency Value
bg_BG: Валутна стойност

en: Currency label - will appear on front end
bg_BG: Валутен етикет - ще се появи на предния край

en: Currency symbol
bg_BG: Валутен символ

en: Currency value compared with the base currency value.
bg_BG: Валутна стойност в сравнение с базовата стойност на валутата.

en: Current Version:
bg_BG: Сегашна версия:

en: Custom CSS
bg_BG: Персонализиран CSS

en: Custom Colors
bg_BG: Цветове по избор

en: Custom Colors Settings
bg_BG: Настройки на персонализираните цветове

en: Custom Currency Symbol - *select it from the list above after you add it.
bg_BG: Символ за персонализирана валута - * изберете го от списъка по-горе, след като го добавите.

en: Custom Fields
bg_BG: Персонализирани полета

en: Custom Fields are enabled and set from Advanced Search Form.
bg_BG: Персонализираните полета са активирани и зададени от Формуляр за разширено търсене.

en: Custom Fields list
bg_BG: Списък с персонализирани полета

en: Custom Fonts
bg_BG: Персонализирани шрифтове

en: Custom link for
bg_BG: Персонализирана връзка за

en: Custom title instead of Description label.
bg_BG: Потребителско заглавие вместо етикет Описание.

en: Custom title instead of Property Details label.
bg_BG: Потребителско заглавие вместо етикет с подробности за собствеността.

en: Cyprus
bg_BG: Кипър

en: Czech Republic
bg_BG: Чехия

en: Daily Archives: %s
bg_BG: Ежедневни архиви: %s

en: Dashboard Buy Package Select Background
bg_BG: Табло за купуване на пакет за избор на фон

en: Dashboard Package Select
bg_BG: Пакет &quot;Табло за управление&quot; Изберете

en: Dashboard Package Selected
bg_BG: Пакетът за таблото е избран

en: Dashboard Top Bar Left Widget Area
bg_BG: Табло на горната част на лентата на таблото за управление на лявата лента

en: Dashboard Top Bar Right Widget Area
bg_BG: Табло за управление на таблото в горната част на лентата за десктоп

en: Date
bg_BG: Дата

en: Day
bg_BG: ден

en: Default
bg_BG: По подразбиране

en: Default Map zoom (1 to 20)
bg_BG: Стандартно увеличение на картата (от 1 до 20)

en: Delete Agent
bg_BG: Изтриване на агент

en: Delete profile
bg_BG: Изтриване на потребителския профил

en: Delete property
bg_BG: Изтриване на собственост

en: Denmark
bg_BG: Дания

en: Description
bg_BG: описание

en: Design
bg_BG: Дизайн

en: Design Type?
bg_BG: Тип дизайн?

en: Developer
bg_BG: Разработчик

en: Developer Action Category  Page
bg_BG: Категория на действие за програмисти

en: Developer Area Page
bg_BG: Зона за програмисти

en: Developer Area/Categories
bg_BG: Размер / категории за програмисти

en: Developer Cateogory Page
bg_BG: Разработчик Cateogory Page

en: Developer City Page
bg_BG: Град за програмисти

en: Developer County/State Page
bg_BG: Държава / държава за програмисти

en: Developer Details
bg_BG: Подробности за програмистите

en: Developer Location
bg_BG: Местоположение на програмиста

en: Developer Name
bg_BG: Име на програмист

en: Developer Page
bg_BG: Страница за програмисти

en: Developer Reviews
bg_BG: Отзиви за програмисти

en: Developers in
bg_BG: Разработчици в

en: Direct payment instructions
bg_BG: Инструкции за директно плащане

en: Disable Agent
bg_BG: Деактивиране на агента

en: Disable Listing
bg_BG: Деактивиране на обява

en: Disabled
bg_BG: хора с увреждания

en: Disables or enables the display of advanced search
bg_BG: Деактивира или разрешава показването на разширено търсене

en: Disables or enables the display of advanced search in taxonomies, categories and archives
bg_BG: Деактивира или позволява показването на разширено търсене в таксономиите, категориите и архивите

en: Dismiss this notice
bg_BG: Отхвърлете това известие

en: Display user roles dropdown in register forms
bg_BG: Показване на падащото меню за роли на потребителите в регистрационните формуляри

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%
bg_BG: Разстояние между формата за търсене и горната граница на браузъра: Ex 200px или 20%

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%.
bg_BG: Разстояние между формата за търсене и горната граница на браузъра: Ex 200px или 20%.

en: Djibouti
bg_BG: Джибути

en: Do you want to load the results now ?
bg_BG: Искате ли да заредите резултатите сега?

en: Documentation
bg_BG: документация

en: Documents
bg_BG: Документи

en: Dominica
bg_BG: Доминика

en: Dominican Republic
bg_BG: Доминиканска република

en: Draw border right on mega menu column?
bg_BG: Изчертайте границата точно в колоната за менюта с мега?

en: Dropdown values
bg_BG: Стойности на падащото меню

en: Dropdown values separated by "," (only for dropdown field type)
bg_BG: Стойности на показването на разстояния, разделени с &quot;,&quot; (само за тип на падащото поле)

en: Due to speed reason we only show here the first 50 listings. If you want to add other listings into the theme slider please go and edit the property (in wordpress admin) and select "Property in theme Slider" in Property Details tab.
bg_BG: Поради причина за бързина показваме само първите 50 списъка. Ако искате да добавите други списъци в плъзгача за теми, отидете и редактирайте свойството (в wordpress admin) и изберете &quot;Property in Slider&quot; в раздела Property Details.

en: Duplicate Email
bg_BG: Дублиран имейл

en: East Timor
bg_BG: Източен Тимор

en: Ecuador
bg_BG: Еквадор

en: Edit
bg_BG: редактиране

en: Edit Agent
bg_BG: Редактиране на агент

en: Edit Menu Item
bg_BG: Редактирайте елемента от менюто

en: Edit Payment Details
bg_BG: Редактиране на данните за плащане

en: Edit Property, Agent, Agency and Developer text links
bg_BG: Редактиране на текстови връзки за имоти, агенти, агенции и програмисти

en: Edit Review
bg_BG: Редактиране на прегледа

en: Edit property
bg_BG: Редактиране на собствеността

en: Education
bg_BG: образование

en: Egypt
bg_BG: Египет

en: El Salvador
bg_BG: Ел Салвадор

en: Email
bg_BG: електронна поща

en: Email Management
bg_BG: Управление на имейли

en: Email already exists.  Please choose a new one.
bg_BG: Имейлът вече съществува. Моля, изберете нова.

en: Email content for
bg_BG: Съдържание на имейл за

en: Email field is empty!
bg_BG: Името на полето е празно!

en: Email subject for
bg_BG: Тема на имейла за

en: Email:
bg_BG: Електронна поща:

en: Embed Video Id
bg_BG: Идент

en: Embed Video Type
bg_BG: Вмъкване на типа видеоклип

en: Embed Video id:
bg_BG: Вграждане на идент. № на видео:

en: Embed Virtual Tour
bg_BG: Вграждане на виртуална обиколка

en: Enable
bg_BG: Активиране

en: Enable / Disable the image slider in property unit (used in lists).
bg_BG: Активиране / деактивиране на плъзгача на изображения в собствеността (използва се в списъците).

en: Enable Agent
bg_BG: Активиране на агент

en: Enable Autocomplete in Front End Submission Form
bg_BG: Активиране на автоматичното довършване във формуляра за подаване на фронт

en: Enable Browser Cache
bg_BG: Активирайте кеша на браузъра

en: Enable Direct Message
bg_BG: Активиране на директно съобщение

en: Enable Direct Payment / Wire Payment?
bg_BG: Активиране на директното плащане / плащането по телекома?

en: Enable Google Street View
bg_BG: Активирайте Google Street View

en: Enable Listing
bg_BG: Активиране на регистрацията

en: Enable Paid Submission ?
bg_BG: Активиране на платеното подаване?

en: Enable Paypal?
bg_BG: Активиране на Paypal?

en: Enable Stripe?
bg_BG: Активиране на ивицата?

en: Enable auto loading of exchange rates from free.currencyconverterapi.com (1 time per day)?
bg_BG: Активирайте автоматично зареждане на валутни курсове от free.currencyconverterapi.com (1 път на ден)?

en: Enable compatibility mode with Optima Express plugin
bg_BG: Активирайте режима на съвместимост с приставката на Optima Express

en: Enable dsIDXpress to use the map
bg_BG: Активирайте dsIDXpress, за да използвате картата

en: Enable only if you activate dsIDXpres optional plugin. See help for details.
bg_BG: Активирайте само, ако активирате допълнителния плъгин dsIDXpres. Вижте помощ за подробности.

en: Enable or disable Facebook login.
bg_BG: Активирайте или деактивирайте влизането в Facebook.

en: Enable or disable Google login.
bg_BG: Активирайте или деактивирайте данните за вход в Google.

en: Enable or disable Yahoo login.
bg_BG: Активиране или деактивиране на влизането в Yahoo.

en: Enable or disable header in dashboard. The header will always be wide & type1 !
bg_BG: Активирайте или деактивирайте заглавката в таблото за управление. Заглавието винаги ще бъде широко &amp; type1!

en: Enable or disable listing empty city or area categories in dropdowns.
bg_BG: Активирайте или деактивирайте регистрацията на празни градски или регионални категории в падащите менюта.

en: Enable or disable the Google Maps search bar.
bg_BG: Активирайте или деактивирайте лентата за търсене на Google Карти.

en: Enable or disable the contact form on lightbox.
bg_BG: Активирайте или деактивирайте формата за контакт в светлинната кутия.

en: Enable or disable the display of number of view by day graphic.
bg_BG: Активиране или деактивиране на показването на графичния брой показвания по дни.

en: Enable or disable the use of transparent header globally.
bg_BG: Активирайте или деактивирайте използването на прозрачен хедър глобално.

en: Enable or disable the wire payment option.
bg_BG: Активирайте или деактивирайте опцията за плащане чрез банков превод.

en: Enable or disable top bar on mobile devices
bg_BG: Активиране или деактивиране на горната лента на мобилни устройства

en: Enable or disable top bar widget area.
bg_BG: Активиране или деактивиране на зоната на горната част на браузъра.

en: Enable or disable user login menu in header.
bg_BG: Активирайте или деактивирайте менюто за вход на потребителя в заглавката.

en: Enable parallax efect for image/video media header.
bg_BG: Активиране на паралакс ефект за заглавната част на изображението / видео носителя.

en: Energy Class
bg_BG: Енергиен клас

en: Energy Index
bg_BG: Енергиен индекс

en: Energy Index in kWh/m2a
bg_BG: Енергиен индекс в kWh / m2a

en: Energy class
bg_BG: Енергиен клас

en: Energy index
bg_BG: Енергиен индекс

en: Enter Your Email Address
bg_BG: Напишете своя емайл адрес

en: Enter address
bg_BG: Въведете адрес

en: Enter city
bg_BG: Въведете град

en: Equatorial Guinea
bg_BG: Екваториална Гвинея

en: Eritrea
bg_BG: Еритрея

en: Estonia
bg_BG: Естония

en: Ethiopia
bg_BG: Етиопия

en: Event Planning & Services
bg_BG: Планиране на събития и услуги

en: Expired
bg_BG: Просрочен

en: Expired Listing sent for approval on %website_url
bg_BG: Изтекъл списък, изпратен за одобрение на% web_url

en: Export Options
bg_BG: Опции за експортиране

en: Export Theme Options
bg_BG: Опции за темата за експортиране

en: Export Theme Options
bg_BG: Опции за темата за експортиране

en: External Source
bg_BG: Външен източник

en: Facebook Api Key (for Facebook login)
bg_BG: Facebook Api ключ (за вход в Facebook)

en: Facebook Api key
bg_BG: Facebook Api ключ

en: Facebook Api key is required for Facebook login.
bg_BG: Facebook Api ключът е необходим за вход в Facebook.

en: Facebook Link
bg_BG: Връзка към

en: Facebook Secret is required for Facebook login.
bg_BG: Facebook Secret е необходима за вход в Facebook.

en: Facebook Url
bg_BG: Ур

en: Facebook page url, with https://
bg_BG: URL адрес на страницата в Facebook с https: //

en: Facebook secret code (for Facebook login)
bg_BG: Facebook таен код (за вход в Facebook)

en: Falkland Islands (Malvinas)
bg_BG: Фолкландски острови (Малвински)

en: Faroe Islands
bg_BG: Фарьорските острови

en: Favorites
bg_BG: Любими

en: Fax
bg_BG: факс

en: Featured
bg_BG: Препоръчани

en: Featured  Fee
bg_BG: Представена такса

en: Featured (extra):
bg_BG: Препоръчани (допълнителни):

en: Featured Fee
bg_BG: Представена такса

en: Featured Property
bg_BG: Представена собственост

en: Featured Submission
bg_BG: Представено представяне

en: Features & Amenities
bg_BG: Характеристики и удобства

en: Features and Amenities list
bg_BG: Списък с функции и удобства

en: Field Label
bg_BG: Етикет за поле

en: Field Label:
bg_BG: Поле за етикети:

en: Field Name
bg_BG: Име на полето

en: Field Order
bg_BG: Полева поръчка

en: Field Type
bg_BG: Тип поле

en: Field Value:
bg_BG: Стойност на полето:

en: Field name
bg_BG: Име на полето

en: Fiji
bg_BG: Фиджи

en: File was generated
bg_BG: Файлът бе генериран

en: Fill the form in order to add a new custom field
bg_BG: Попълнете формуляра, за да добавите ново персонализирано поле

en: Financial Services
bg_BG: Финансови услуги

en: Finland
bg_BG: Финландия

en: First Footer Widget Area
bg_BG: Първа площ от подлежащи на джобове

en: First Name
bg_BG: Първо име

en: Floor Plans
bg_BG: Етажни планове

en: Font Color
bg_BG: Цвят на шрифта

en: Font Family:
bg_BG: Шрифтово семейство:

en: Font Size:
bg_BG: Размер на шрифта:

en: Font Weight:
bg_BG: Тегло на шрифта:

en: Food
bg_BG: Храна

en: Footer Background Color
bg_BG: Цвят на фона на фона

en: Footer Copyright Area Background Font Color
bg_BG: В долния колонтитул в областта на авторските права се използва цветът на фона

en: Footer Copyright Font Color
bg_BG: Предпазен цвят на шрифта за авторски права

en: Footer Font Color
bg_BG: Цвят на шрифта в долния край

en: Footer Menu
bg_BG: Меню в долния колонтитул

en: Footer Settings
bg_BG: Настройки на долния колонтитул

en: Footer Type
bg_BG: Тип на долния колонтитул

en: For
bg_BG: За

en: For Hover Type 1, 2, 5, 6 - setup Top Menu Hover Font Color option
bg_BG: За тип на мишката тип 1, 2, 5, 6 - настройка Опция за главно меню &quot;Hover&quot;

en: For Hover Type 3, 4 - setup Top Menu Hover Background Color option
bg_BG: За Hover Type 3, 4 - настройка на опцията Top Menu Hover Background Color

en: For IDX (if plugin is enabled)
bg_BG: За IDX (ако е активиран плъгинът)

en: For Menu Area when Header type 5 applies main color
bg_BG: За областта на менюто, когато заглавието тип 5 прилага основния цвят

en: For action
bg_BG: За действие

en: For action
bg_BG: За действие

en: For better speed results, the theme offers a built-in caching system for properties and categories.
bg_BG: За по-добри резултати от скоростта, темата предлага вградена кешираща система за имоти и категории.

en: For category:
bg_BG: За категория:

en: For custom work on this theme please go to  <a href="http://support.wpestate.org/" target="_blank">http://support.wpestate.org</a>, create a ticket with your request and we will offer a free quote.
bg_BG: За персонализираната работа по тази тема, моля, посетете <a href="http://support.wpestate.org/" target="_blank">http://support.wpestate.org</a> , създайте билет с молбата си и ние ще предложим безплатна оферта.

en: For further setup see our help files, knowledgebase articles and tutorials to help make this process easier and more enjoyable for you:
bg_BG: За по-нататъшна настройка вижте нашите помощни файлове, статии от базата знания и уроци, които ще ви помогнат да направите този процес по-лесен и по-приятен за вас:

en: For help files please go to  <a href="http://help.wpresidence.net/">http://help.wpresidence.net</a>.
bg_BG: За помощните файлове, моля, посетете <a href="http://help.wpresidence.net/">http://help.wpresidence.net</a> .

en: For help go here!
bg_BG: За помощ идете тук!

en: For theme help please check
bg_BG: За помощ при темата, моля, проверете

en: For theme help please check http://help.wpresidence.net/. If your question is not here, please go to http://support.wpestate.org, create an account and post a ticket. The registration is simple and as soon as you send a ticket we are notified. We usually answer in the next 24h (except weekends). Please use this system and not the email. It will help us answer your questions much faster. Thank you!
bg_BG: За помощ при темата, моля, проверете http://help.wpresidence.net/. Ако въпросът ви не е тук, моля, посетете http://support.wpestate.org, създайте си профил и публикувайте билет. Регистрацията е проста и веднага щом изпратите билет, ние сме уведомени. Обикновено отговаряме в следващите 24 часа (с изключение на почивните дни). Моля, използвайте тази система, а не имейла. Това ще ни помогне да отговорим на вашите въпроси много по-бързо. Благодаря ти!

en: Force Google Map at the "closed" size ?
bg_BG: Задействайте Google Map на &quot;затворен&quot; размер?

en: Force Google Map at the full screen size ?
bg_BG: Задействайте Google Map на пълния размер на екрана?

en: Forgot Password?
bg_BG: Забравена парола?

en: Fourth Footer Widget Area
bg_BG: Четвърта част от джоба на фуутъра

en: France
bg_BG: Франция

en: France Metropolitan
bg_BG: Франция Метрополитън

en: Free Listing Expired
bg_BG: Безплатният изтекъл срок на валидност

en: Free Listing expired on %website_url
bg_BG: Безплатната обява изтече на% web_url

en: Free Membership - no of featured listings (for "membership" mode)
bg_BG: Безплатно членство - няма избрани обяви (за &quot;членство&quot; режим)

en: Free Membership - no of listings (for "membership" mode)
bg_BG: Безплатно членство - без списъци (за режим &quot;членство&quot;)

en: Free Membership Images - no of images per listing
bg_BG: Безплатни изображения за членство - няма изображения на малка обява

en: Free Membership Listings - no of days until a free listing will expire. *Starts from the moment the property is published on the website. (for "membership" mode)
bg_BG: Безплатни списъци с членове - без дни, докато безплатната регистрация изтече. * Започва от момента на публикуване на имота на уебсайта. (за режим &quot;членство&quot;)

en: French Guiana
bg_BG: Френска Гвиана

en: French Polynesia
bg_BG: Френска полинезия

en: French Southern Territories
bg_BG: Френски южни територии

en: From
bg_BG: от

en: From:
bg_BG: От:

en: Front end registred users should be saved as agents?
bg_BG: Потребителите, регистрирани в предния край, трябва да бъдат запазени като агенти?

en: Fullscreen
bg_BG: Цял екран

en: Gabon
bg_BG: Габон

en: Gambia
bg_BG: Гамбия

en: General
bg_BG: Общ

en: General Design Settings
bg_BG: Общи настройки на дизайна

en: General Settings
bg_BG: Основни настройки

en: Generate Pins
bg_BG: Генериране на игли

en: Generate pins
bg_BG: Генериране на игли

en: Generate the pins
bg_BG: Генерирайте щифтовете

en: Generate the pins for the read from file map option
bg_BG: Генерирайте изводите за опцията за четене от файловата карта

en: Geo Location Search
bg_BG: Търсене на географско местоположение

en: Geolocation Circle over map (in meters)
bg_BG: Геоликация Circle над картата (в метри)

en: Geolocation is not supported by this browser.
bg_BG: Геолокацията не се поддържа от този браузър.

en: Geolocation was not successful for the following reason:
bg_BG: Геолокацията не бе успешна поради следната причина:

en: Georgia
bg_BG: Грузия

en: Germany
bg_BG: Германия

en: Get help
bg_BG: Извикай помощ

en: Get this detail after you signup here
bg_BG: Получете този детайл, след като се регистрирате тук

en: Ghana
bg_BG: Гана

en: Gibraltar
bg_BG: Гибралтар

en: Global Header Static Image
bg_BG: Глобално хедър статично изображение

en: Global Revolution Slider
bg_BG: Глобален революционен плъзгач

en: Global Theme Settings
bg_BG: Глобални настройки за теми

en: Global transparent header?
bg_BG: Глобално прозрачно заглавие?

en: Global variables: %website_url as website url,%website_name as website name, %user_email as user_email, %username as username
bg_BG: Глобални променливи:% web_url като URL адрес на уебсайта,% име на уебсайт като име на уебсайт,% user_email като user_email,% потребителско име като потребителско име

en: Google Analytics Tracking id
bg_BG: Проследяващ идентификационен номер на Google Анализ

en: Google Analytics Tracking id (ex UA-41924406-1)
bg_BG: Проследяващ идентификационен номер на Google Анализ (ex UA-41924406-1)

en: Google Api key (for Google login)
bg_BG: Клавиш за Google Api (за влизане в Google)

en: Google Camera Angle
bg_BG: Google Angle на камерата

en: Google Client Secret (for Google login)
bg_BG: Клиентска тайна на Google (за вход в Google)

en: Google Maps API KEY
bg_BG: API KEY на Google Карти

en: Google Maps Search
bg_BG: Търсене в Google Карти

en: Google OAuth client id (for Google login)
bg_BG: Клиентски идентификационен номер на Google OAuth (за вход в Google)

en: Google Oauth Api is required for Google Login
bg_BG: За влизане в Google се изисква Google Oauth Api

en: Google Oauth Client Secret
bg_BG: Тайна клиент на Google Oauth

en: Google Oauth Client Secret is required for Google Login.
bg_BG: Клиентската тайна на Google Oauth се изисква за вход в Google.

en: Google Street View - Camera Angle (value from 0 to 360)
bg_BG: Google Street View - Ъгъл на камерата (стойност от 0 до 360)

en: Google api key
bg_BG: Ключ за Google АПИ

en: Google api key is required for Google Login.
bg_BG: Ключът Google api е необходим за вход в Google.

en: Google+ Link
bg_BG: Връзка в Google+

en: Google+ page link, with https://
bg_BG: Връзка към страницата на Google+ с https: //

en: Greece
bg_BG: Гърция

en: Greenland
bg_BG: Гренландия

en: Grenada
bg_BG: Гренада

en: Guadeloupe
bg_BG: Гваделупа

en: Guam
bg_BG: Гуам

en: Guatemala
bg_BG: Гватемала

en: Guinea
bg_BG: Гвинея

en: Guinea-Bissau
bg_BG: Гвинея-Бисау

en: Guyana
bg_BG: Гвиана

en: H1 Font
bg_BG: H1 шрифт

en: H3 Font
bg_BG: H3 шрифт

en: H4 Font
bg_BG: H4 шрифт

en: H5 Font
bg_BG: H5 шрифт

en: H6 Font
bg_BG: H6 шрифт

en: Haiti
bg_BG: Хаити

en: Half Map Template - make sure your page has the "media header type" set as google map
bg_BG: Шаблон на половин карта - уверете се, че в страницата има &quot;тип на заглавката на носителя&quot;, който е зададен като google map

en: Header
bg_BG: удар с глава

en: Header 3&4 Text Align?
bg_BG: Header 3 &amp; 4 Text Align?

en: Header 5 - Info widget 1 - First line of text
bg_BG: Глава 5 - Инструмент за информация 1 - Първи ред текст

en: Header 5 - Info widget 1 - First line of text
bg_BG: Глава 5 - Инструмент за информация 1 - Първи ред текст

en: Header 5 - Info widget 2  - Second line of text
bg_BG: Header 5 - Инструмент за информация 2 - Втори ред текст

en: Header 5 - Info widget 2 - Second line of text
bg_BG: Header 5 - Инструмент за информация 2 - Втори ред текст

en: Header 5 - Info widget 3 - First line of text
bg_BG: Header 5 - Инструмент за информация 3 - Първи ред текст

en: Header 5 - Info widget 3 - First line of text
bg_BG: Header 5 - Инструмент за информация 3 - Първи ред текст

en: Header 5 - Info widget 3 - Second line of text
bg_BG: Header 5 - Инструмент за информация 3 - Втори ред текст

en: Header 5 - Info widget 3 - Second line of text
bg_BG: Header 5 - Инструмент за информация 3 - Втори ред текст

en: Header 5 - Info widget 3 - icon
bg_BG: Глава 5 - Инструмент за информация 3 - икона

en: Header 5 - Info widget 3 - icon. Ex: fa fa-phone
bg_BG: Глава 5 - Инструмент за информация 3 - икона. Например: fa fa-phone

en: Header 5 - Info widget1 - Second line of text
bg_BG: Header 5 - Инструмент widget1 - Втори ред текст

en: Header 5 - Info widget1 - icon
bg_BG: Заглавие 5 - Инструмент widget1 - икона

en: Header 5 - Info widget1 - icon. Ex: fa fa-phone
bg_BG: Заглавие 5 - Инструмент widget1 - икона. Например: fa fa-phone

en: Header 5 - Info widget2 - First line of text
bg_BG: Header 5 - Инструмент widget2 - Първи ред текст

en: Header 5 - Info widget2 - First line of text
bg_BG: Header 5 - Инструмент widget2 - Първи ред текст

en: Header 5 - Info widget2 - Second line of text
bg_BG: Header 5 - Инструмент widget2 - Втори ред от текст

en: Header 5 - Info widget2 - icon
bg_BG: Глава 5 - Инструмент widget2 - икона

en: Header 5 - Info widget2 - icon.  Ex: fa fa-phone
bg_BG: Глава 5 - Инструмент widget2 - икона. Например: fa fa-phone

en: Header Align(Logo Position)?
bg_BG: Header Align (позициониране на логото)?

en: Header Border Bottom Color
bg_BG: Горна граница на горния край на заглавката

en: Header Design & Colors
bg_BG: Header Дизайн и цветове

en: Header Height
bg_BG: Височина на заглавката

en: Header Height in px
bg_BG: Височина на заглавката в px

en: Header Settings
bg_BG: Настройки на заглавката

en: Header Type?
bg_BG: Тип хедър?

en: Header4 widget area
bg_BG: Областта на джаджа Header4

en: Headings Color
bg_BG: Цветове на заглавията

en: Health & Medical
bg_BG: Здраве и медицина

en: Heard and Mc Donald Islands
bg_BG: Слушайте и островите Мак Доналд

en: Height in px (put 0 for full screen)
bg_BG: Височина в px (поставете 0 за цял екран)

en: Height in px(put 0 for full screen, Default :580px)
bg_BG: Височина в px (поставяне 0 за цял екран, по подразбиране: 580px)

en: Height of Google Map when open
bg_BG: Височина на Google Map, когато е отворена

en: Height of the Google Map when closed
bg_BG: Височината на Google Map, когато е затворена

en: Help
bg_BG: Помогне

en: Help & Custom
bg_BG: Помощ и персонализиране

en: Help and Custom
bg_BG: Помощ и персонализиране

en: Help and custom work
bg_BG: Помощ и работа по поръчка

en: Help&Custom
bg_BG: Помощ &amp; персонализирана

en: Hi there,
bg_BG: Здрасти,

en: Hi there,
    A user has edited one of his listings  on %website_url ! You should go check it out. The property name is : %editing_listing_title!
bg_BG: Здравейте, Потребител е редактирал една от своите обяви на% website_url! Трябва да го проверите. Името на собствеността е:% editing_listing_title!

en: Hi there,
    A user has re-submited a new property on %website_url! You should go check it out.
    This is the property title: %submission_title.
bg_BG: Здравейте, Потребител е изпратил нова собственост на% web_url! Трябва да го проверите. Това е собствеността заглавие: %submit_title.

en: Hi there,
    A user has submited a new property on %website_url! You should go check it out.This is the property title %new_listing_title!
bg_BG: Здравейте, Потребител е подал нова собственост на% web_url! Трябва да го проверите.Това е собственост title% new_listing_title!

en: Hi there,
    One of your free listings on  %website_url has "expired". The listing is %expired_listing_url.
    Thank you!
bg_BG: Здравейте, една от вашите безплатни обяви на% website_url е &quot;изтекла&quot;. Обявата е% expired_listing_url. Благодаря ти!

en: Hi there,
    We charged your account on %merchant for a subscription on %website_url ! You should go check it out.
bg_BG: Здравейте, ние ви таксувахме за% търговец за абонамент на %site_url! Трябва да го проверите.

en: Hi there,
    Welcome to %website_url! You can login now using the below credentials:
    Username:%user_login_register
    Password: %user_pass_register
    If you have any problems, please contact me.
    Thank you!
bg_BG: Здравейте, Добре дошли на% website_url! Можете да влезете сега, като използвате следните идентификационни данни: Потребителско име:% user_login_register Парола:% user_pass_register Ако имате някакви проблеми, моля свържете се с мен. Благодаря ти!

en: Hi there,
    You downgraded your subscription on %website_url. Because your listings number was greater than what the actual package offers, we set the status of all your listings to "expired". You will need to choose which listings you want live and send them again for approval.
    Thank you!
bg_BG: Здравейте, Вие понижихте абонамента си на% web_url. Тъй като броят на вашите обяви е по-голям от този на действителния пакет, ние определихме статуса на всички ваши обяви да &quot;изтече&quot;. Ще трябва да изберете кои обяви искате да живеете и да ги изпратите отново за одобрение. Благодаря ти!

en: Hi there,
    You have a new featured submission on  %website_url! You should go check it out.
bg_BG: Здравейте, Имате ново четене на% web_url! Трябва да го проверите.

en: Hi there,
    You have a new paid submission on  %website_url! You should go check it out.
bg_BG: Здравейте, Имате ново платено подаване на% website_url! Трябва да го проверите.

en: Hi there,
    You received a new Wire Transfer payment request on %website_url.
    The invoice number is:  %invoice_no,  Amount: %total_price.
    Please wait until the payment is made to activate the user purchase.
bg_BG: Здравейте, Получихте нова заявка за плащане чрез Wire Transfer на% web_url. Номерът на фактурата е:% invoice_no, Сума:% total_price. Моля, изчакайте, докато плащането бъде извършено, за да активирате покупката от потребителя.

en: Hi there,
    Your listing, %property_title was approved on  %website_url! The listing is: %property_url.
    You should go check it out.
bg_BG: Здравейте, Вашата регистрация% property_title бе одобрена на% website_url! Обявата е:% property_url. Трябва да го проверите.

en: Hi there,
    Your new membership on %website_url is activated! You should go check it out.
bg_BG: Здравейте, Вашето ново членство в% web_url е активирано! Трябва да го проверите.

en: Hi there,
    Your purchase on  %website_url is activated! You should go check it out.
bg_BG: Здравейте, Вашата покупка на% web_url е активирана! Трябва да го проверите.

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url was cancelled because it expired or the recurring payment from the merchant was not processed. All your listings are no longer visible for our visitors but remain in your account.
    Thank you.
bg_BG: Здравейте, абонаментът ви в %site_url е анулиран, защото е изтекъл или повтарящото се плащане от търговеца не е обработено. Всички ваши малки обяви вече не се виждат за нашите посетители, но остават в профила Ви. Благодаря ти.

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url will expire in 3 days.Please make sure you renew your subscription or you have enough funds for an auto renew.
bg_BG: Здравейте, Вашият абонамент за %site_url ще изтече след 3 дни. Моля, уверете се, че подновявате абонамента си или имате достатъчно средства за автоматично подновяване.

en: Hide Details
bg_BG: Скриване на подробностите

en: Highlight your property.
bg_BG: Маркирайте имота си.

en: Holy See (Vatican City State)
bg_BG: Светия престол (Ватикана)

en: Home
bg_BG: У дома

en: Home Services
bg_BG: Начало Услуги

en: Honduras
bg_BG: Хондурас

en: Hong Kong
bg_BG: Хонг Конг

en: Hospitals
bg_BG: Болници

en: Hotels & Travel
bg_BG: Хотели и пътувания

en: Hover Button Color
bg_BG: Хвърляне на бутон за цвят

en: How it will compare
bg_BG: Как ще се сравни

en: Hungary
bg_BG: Унгария

en: Hybrid
bg_BG: Хибрид

en: I Understand
bg_BG: Разбирам

en: I agree with
bg_BG: съгласен съм с

en: ID:
bg_BG: ДОКУМЕНТ ЗА САМОЛИЧНОСТ:

en: Iceland
bg_BG: Исландия

en: If media header is set to Revolution Slider, type the slider name and save.
bg_BG: Ако заглавието на носителя е зададено на плъзгача Revolution, въведете името на плъзгача и го запазете.

en: If media header is set to image, add the image below.
bg_BG: Ако заглавката на носителя е зададена на изображение, добавете изображението по-долу.

en: If no, advanced search over header will display in closed position by default.
bg_BG: Ако не, разширеното търсене над заглавката ще се показва в затворено положение по подразбиране.

en: If no, price field can still be used in search and it will be input type.
bg_BG: Ако не, ценовото поле все още може да се използва при търсене и то ще бъде тип на входа.

en: If no, users will get the auto generated password via email
bg_BG: Ако не, потребителите ще получат автоматично генерирана парола по имейл

en: If not we will show prices without before and after label and in this format : 5,23m or 6.83k
bg_BG: Ако не, ще покажем цени без преди и след етикета и в този формат: 5,23 м или 6,83 хиляди

en: If set to no you will need to delete Inbox page template.
bg_BG: Ако сте задали &quot;не&quot;, ще трябва да изтриете шаблона на входящата страница.

en: If set to yes, new property pins will update on the map every 3 hours.
bg_BG: Ако е настроено на &quot;Да&quot;, новите пинове за собственост ще се актуализират на картата на всеки 3 часа.

en: If wire payment is enabled, type the instructions below.
bg_BG: Ако плащането чрез телеком е активирано, въведете инструкциите по-долу.

en: If yes, admin publishes each property submitted in front end manually.
bg_BG: Ако отговорът е &quot;да&quot;, администраторът издава ръчно всяка собственост, подадена в предната част.

en: If yes, it groups nearby pins in cluster.
bg_BG: Ако отговорът е &quot;да&quot;, той групира близките щифтове в клъстера.

en: If yes, the address field in front end submission form will use Google Places autocomplete.
bg_BG: Ако отговорът е &quot;да&quot;, полето за адрес в предварителен формуляр за подаване ще използва автоматичното довършване на Google Places.

en: If yes, the geo location search will appear above half map search fields
bg_BG: Ако отговорът е &quot;да&quot;, търсенето на географско местоположение ще се появи над полетата за търсене на половината карти

en: If yes, the reviews can be found in comments section
bg_BG: Ако отговорът е &quot;да&quot;, отзивите могат да бъдат намерени в секцията за коментари

en: If yes, user can save his searchs from Advanced Search Results, if he is logged in with a registered account.
bg_BG: Ако отговорът е &quot;да&quot;, потребителят може да запази търсенията си от &quot;Разширени резултати от търсенето&quot;, ако е влязъл в профила си с регистриран профил.

en: If yes, you can set your own custom fields in the  spots available. See help for correct setup.
bg_BG: Ако отговорът е &quot;да&quot;, можете да зададете свои собствени потребителски полета в наличните места. Вижте помощ за правилната настройка.

en: If you add images directly into the input fields (without Upload button) please use the full image path. For ex: http://www.wpresidence..... . If you use the "upload"  button use also "Insert into Post" button from the pop up window.
bg_BG: Ако добавяте изображения директно в полетата за въвеждане (без бутон &quot;Качване&quot;), използвайте пълния път на изображение. За пример: http: //www.wpresidence ...... Ако използвате бутона &quot;качване&quot;, използвайте и бутона &quot;Вмъкване в публикация&quot; от изскачащия прозорец.

en: If you change this value, the new value applies for new registered users. Old value applies for older registered accounts.
bg_BG: Ако промените тази стойност, новата стойност важи за нови регистрирани потребители. Старата стойност важи за по-стари регистрирани профили.

en: If you do not wish to be notified anymore please enter your account and delete the saved search.Thank you!
bg_BG: Ако вече не желаете да получавате известия, моля, въведете профила си и изтрийте запазеното търсене. Благодарим ви!

en: Image Gallery
bg_BG: Галерия с изображения

en: Image for Contact Page
bg_BG: Изображение за страница за връзка

en: Image needs to be at least 500px height  x 500px wide!
bg_BG: Изображението трябва да бъде най-малко 500px височина x 500px широк!

en: Image size must be 44px x 48px.
bg_BG: Размерът на изображението трябва да е 44px x 48px.

en: Image size must be 44px x 48px.
bg_BG: Размерът на изображението трябва да е 44px x 48px.

en: Images / per listing
bg_BG: Изображения / за всяка малка обява

en: Images will have the same size. If set to no you will need to make sure that images are about the same size
bg_BG: Изображенията ще имат същия размер. Ако сте задали &quot;не&quot;, ще трябва да сте сигурни, че изображенията са с еднакъв размер

en: Import
bg_BG: внос

en: Import Completed
bg_BG: Импортирането завършено

en: Import Demo Content
bg_BG: Импортиране на демонстрационно съдържание

en: Import Options
bg_BG: Опции за внос

en: Import Theme Options
bg_BG: Опции за импортиране на теми

en: Import Theme Options
bg_BG: Опции за импортиране на теми

en: Important: Create also a page with template "Splash Page" to see how your splash settings apply
bg_BG: Важно: Създайте също и страница със шаблон &quot;Splash Page&quot;, за да видите как се прилагат настройките за пръскане

en: In case you want to send users to another page
bg_BG: В случай, че искате да изпратите потребителите на друга страница

en: In what area are your properties
bg_BG: В коя област са вашите имоти

en: Inbox
bg_BG: Входящи

en: Increasing memory allocated to PHP
bg_BG: Увеличаване на паметта, разпределена на PHP

en: India
bg_BG: Индия

en: Indonesia
bg_BG: Индонезия

en: Info is taken from https://developer.paypal.com/ See help.
bg_BG: Информацията е от https://developer.paypal.com/ Потърсете помощ.

en: Info is taken from https://www.paypal.com/ or http://sandbox.paypal.com/ See help.
bg_BG: Информацията е взета от https://www.paypal.com/ или http://sandbox.paypal.com/ Вижте помощта.

en: Info is taken from your account at https://dashboard.stripe.com/login
bg_BG: Информацията е взета от профила ви на адрес https://dashboard.stripe.com/login

en: Initial area radius
bg_BG: Радиус на началната област

en: Insert background footer image below.
bg_BG: Поставете изображението в долния колонтитул по-долу.

en: Instagram Url
bg_BG: URL адрес на Instagram

en: Instagram page link, with https://
bg_BG: Връзка към страницата на Instagram с https: //

en: Install
bg_BG: Инсталирай

en: Install Plugins
bg_BG: Инсталирайте приставките

en: Install Required Plugins
bg_BG: Инсталирайте необходимите приставки

en: Installed But Not Activated
bg_BG: Инсталиран, но не е активиран

en: Installed version:
bg_BG: Инсталирана версия:

en: Installing Plugin: %s
bg_BG: Инсталиране на приставката: %s

en: Instructions:
bg_BG: Инструкции:

en: Invalid E-mail address!
bg_BG: Невалиден имейл адрес!

en: Invalid Username!
bg_BG: Невалидно потребителско име!

en: Invalid username (do not use special characters or spaces)!
bg_BG: Невалидно потребителско име (не използвайте специални знаци или интервали)!

en: Invoice Type
bg_BG: Тип фактура

en: Iran (Islamic Republic of)
bg_BG: Иран (Ислямска република)

en: Iraq
bg_BG: Ирак

en: Ireland
bg_BG: Ирландия

en: Israel
bg_BG: Израел

en: Italy
bg_BG: Италия

en: Item has 0 views
bg_BG: Точката има 0 показвания

en: Jamaica
bg_BG: Ямайка

en: Japan
bg_BG: Япония

en: Jordan
bg_BG: Йордания

en: Kazakhstan
bg_BG: Казахстан

en: Keep Advanced Search visible? (*only for Type 1,3 and 4)
bg_BG: Дали бъдете разширено търсене видимо? (* само за типове 1,3 и 4)

en: Kenya
bg_BG: Кения

en: Kiribati
bg_BG: Кирибати

en: Korea, Democratic People's Republic of
bg_BG: Корея, Демократична народна република

en: Korea, Republic of
bg_BG: Република Корея

en: Kuwait
bg_BG: Кувейт

en: Kyrgyzstan
bg_BG: Киргизстан

en: Label on Front end
bg_BG: Етикет на предния край

en: Language for datepicker
bg_BG: Език за datepicker

en: Languages
bg_BG: Езици

en: Lao, People's Democratic Republic
bg_BG: Лао, народна демократична република

en: Last Name
bg_BG: Фамилия

en: Latitude (for Google Maps)
bg_BG: Latitude (за Google Карти)

en: Latvia
bg_BG: Латвия

en: Leave a Reply
bg_BG: Оставете коментар

en: Leave a Reply to %s
bg_BG: Оставете отговор на %s

en: Lebanon
bg_BG: Ливан

en: Lesotho
bg_BG: Лесото

en: Liberia
bg_BG: Либерия

en: Libyan Arab Jamahiriya
bg_BG: Либийската арабска джамахирия

en: License
bg_BG: Разрешително

en: License:
bg_BG: Разрешително:

en: Liechtenstein
bg_BG: Лихтенщайн

en: Line Height:
bg_BG: Височина на линията:

en: Link Color
bg_BG: Цвят на връзката

en: Link Relationship (XFN)
bg_BG: Връзка с връзката (XFN)

en: Linkedin Url
bg_BG: URL адрес на

en: List of already added features and amenities
bg_BG: Списък на вече добавените функции и удобства

en: Listed In
bg_BG: В списъка

en: Listed in
bg_BG: Посочено в

en: Listing
bg_BG: обява

en: Listing Details
bg_BG: Подробности за списъка

en: Listing Edit
bg_BG: Редактиране на обява

en: Listing Edited on %website_url
bg_BG: Обявата е редактирана на% web_url

en: Listing Location
bg_BG: Местоположение на обява

en: Listing Media
bg_BG: Медия за обяви

en: Listing Payment
bg_BG: Плащане на регистрацията

en: Listing Payment with Featured option
bg_BG: Обявяване на плащането с избраната опция

en: Listing payment on
bg_BG: Плащане на регистрацията на

en: Listings
bg_BG: Обяви

en: Listings Features & Amenities
bg_BG: Характеристики на имота и удобства

en: Listings Labels
bg_BG: Етикети на обяви

en: Lithuania
bg_BG: Литва

en: Load More Listings
bg_BG: Заредете повече обяви

en: Load More Properties
bg_BG: Заредете повече свойства

en: Local Flavor
bg_BG: Местен аромат

en: Local Services
bg_BG: Местни услуги

en: Location
bg_BG: местоположение

en: Log Out
bg_BG: Излез от профила си

en: Login
bg_BG: Влизам

en: Login successful, redirecting...
bg_BG: Вход успешно, пренасочване ...

en: Login with Facebook
bg_BG: Влез с Facebook

en: Login with Google
bg_BG: Влезте с Google

en: Login with Yahoo
bg_BG: Вход с Yahoo

en: Logo Link
bg_BG: Връзка с лого

en: Logos & Favicon
bg_BG: Логос и Фавикон

en: Longitude (for Google Maps)
bg_BG: Географска дължина (за Google Карти)

en: Lot Size in
bg_BG: Размер на терена в

en: Lot Size:
bg_BG: Размер на парцела:

en: Luxembourg
bg_BG: Люксембург

en: M
bg_BG: М

en: Macau
bg_BG: Макао

en: Macedonia (FYROM)
bg_BG: Македония (Македония)

en: Madagascar
bg_BG: Мадагаскар

en: Main Color
bg_BG: Основен цвят

en: Main Grid Width in px
bg_BG: Ширина на основната мрежа в px

en: Make sure the mandatory fields for property submission page are part of submit form (managed from the above setting). Use CTRL for multiple fields select..
bg_BG: Уверете се, че задължителните полета за подаване на собственост са част от формуляра за изпращане (управляван от горната настройка). Използвайте CTRL за няколко полета за избор.

en: Make this listing featured from property list.
bg_BG: Направете тази малка обява от списъка със собствености.

en: Malawi
bg_BG: Малави

en: Malaysia
bg_BG: Малайзия

en: Maldives
bg_BG: Малдиви

en: Mali
bg_BG: Мали

en: Malta
bg_BG: Малта

en: Map
bg_BG: карта

en: Map  Settings
bg_BG: Настройки на картата

en: Map Advanced Search Button Background Color
bg_BG: Карта Разширено търсене Цвят на фона на бутона

en: Map Controls Background Color
bg_BG: Картата контролира цвета на фона

en: Map Controls Font Color
bg_BG: Картата контролира цвета на шрифта

en: Map Settings
bg_BG: Настройки на картата

en: Map Type
bg_BG: Тип на картата

en: Margin Top for logo
bg_BG: Маржин Топ за лого

en: Marshall Islands
bg_BG: Маршаловите острови

en: Martinique
bg_BG: Мартиника

en: Mass Media
bg_BG: Средства за масова информация

en: Matching Submissions
bg_BG: Съответстващи подавания

en: Matching Submissions on %website_url
bg_BG: Съответстващи подавания на% web_url

en: Mauritania
bg_BG: Мавритания

en: Mauritius
bg_BG: Мавриций

en: Maximum no of images per property (only front-end upload). Works when submission is free or requires user to pay a fee for each listing
bg_BG: Максимален брой изображения на собственост (само качване в края на страницата). Работа, когато подаването е безплатно или изисква от потребителя да заплати такса за всяка обява

en: Maximum number of pins to show on the map.
bg_BG: Максимален брой игли за показване на картата.

en: Maximum radius value
bg_BG: Максимална стойност на радиуса

en: Maximum zoom level for Cloud Cluster to appear
bg_BG: Максимално ниво на увеличение, за да се покаже кластер &quot;Клауд&quot;

en: Mayotte
bg_BG: Майот

en: MbString extension not detected. Please contact your hosting provider in order to enable it.
bg_BG: Не е открито разширение за MbString. Моля, свържете се с вашия доставчик на хостинг услуги, за да го активирате.

en: Measurement Unit
bg_BG: Измервателно звено

en: Media Header Type?
bg_BG: Тип на заглавката на носителя?

en: Mega Menu Widget Area
bg_BG: Мега менюто Widget пространство

en: Member of
bg_BG: Член на

en: Member of:
bg_BG: Член на:

en: Membership
bg_BG: членство

en: Membership & Payment Settings
bg_BG: Настройки за членство и плащане

en: Membership Activated
bg_BG: Членството е активирано

en: Membership Activated on %website_url
bg_BG: Членството е активирано на% web_url

en: Membership Cancelled
bg_BG: Членството е отменено

en: Membership Cancelled on %website_url
bg_BG: Членството е отменено на% web_url

en: Membership Expiration Warning
bg_BG: Предупреждение за изтичане на членство

en: Membership Expiration Warning on %website_url
bg_BG: Изтичане на членство Предупреждение за% web_url

en: Membership Payment
bg_BG: Членство плащане

en: Membership Settings
bg_BG: Настройки за членство

en: Menu Font
bg_BG: Шрифт в менюто

en: Menu Item  Back Color
bg_BG: Елемент от менюто Назад Цвят

en: Menu Item Back Color
bg_BG: Елемент от менюто Назад Цвят

en: Menu Item Color
bg_BG: Елемент от менюто Цвят

en: Menu Item Font Size
bg_BG: Опции в менюто Font Size

en: Menu Item Hover Back Color
bg_BG: Елемент от менюто Hover Back Color

en: Menu Item Icon(ex: fa fa-comment)
bg_BG: Икона на елемента от менюто (напр. Fa fa-comment)

en: Menu Item Label(ex: "new")
bg_BG: Етикет на елемента в менюто (напр. &quot;Нов&quot;)

en: Menu Item hover font color
bg_BG: Елемент от менюто задържащ цвета на шрифта

en: Menu border color
bg_BG: Цвят на рамката на менюто

en: Message sent from page:
bg_BG: Съобщението е изпратено от страницата:

en: Mexico
bg_BG: Мексико

en: Micronesia, Federated States of
bg_BG: Микронезия, Федерални щати на

en: Minify css and js files
bg_BG: Минимизирайте css и js файловете

en: Minimum and Maximum value for Price Slider
bg_BG: Минимална и максимална стойност за плъзгача за цените

en: Minimum radius vale
bg_BG: Минимален радиус вале

en: Minimum radius value
bg_BG: Минимална стойност на радиуса

en: Minimum required version:
bg_BG: Минимална изисквана версия:

en: Mobile
bg_BG: Подвижен

en: Mobile Menu
bg_BG: Мобилно меню

en: Mobile Menu Colors
bg_BG: Мобилни цветове на менюто

en: Mobile header background color
bg_BG: Цвят на фона на мобилния фон

en: Mobile header icon color
bg_BG: Цвят на иконата на заглавката на мобилния телефон

en: Mobile menu background color
bg_BG: Меню на фона на мобилното меню

en: Mobile menu font color
bg_BG: Цвят на шрифта на менюто на мобилния

en: Mobile menu hover font color
bg_BG: Меню на мобилния шрифт на менюто

en: Mobile menu item border color
bg_BG: Оранжев цвят на елемента за мобилни устройства

en: Mobile menu item hover background color
bg_BG: Мобилен елемент на менюто, задържащ цвета на фона

en: Mobile/Tablets Logo
bg_BG: Лого за мобилни устройства / таблети

en: Mobile:
bg_BG: Подвижен:

en: Moldova, Republic of
bg_BG: Република Молдова

en: Monaco
bg_BG: Монако

en: Mongolia
bg_BG: Монголия

en: Montenegro
bg_BG: Черна гора

en: Monthly Archives: %s
bg_BG: Месечни архиви: %s

en: Montserrat
bg_BG: Монсерат

en: More Search Options
bg_BG: Още опции за търсене

en: Morocco
bg_BG: Мароко

en: Mortgage Payments:
bg_BG: Ипотечни плащания:

en: Mozambique
bg_BG: Мозамбик

en: Multi Unit Label
bg_BG: Етикет с няколко елемента

en: Multi Unit Label (*for sub unit)
bg_BG: Етикет с няколко елемента (* за под-единица)

en: My Invoices
bg_BG: Моите фактури

en: My Listings
bg_BG: Моите обяви

en: My Location
bg_BG: Моето местоположение

en: My Profile
bg_BG: Моят профил

en: My Properties List
bg_BG: Моят списък с имоти

en: My details
bg_BG: Моите данни

en: Myanmar
bg_BG: Мианмар

en: Name
bg_BG: име

en: Namibia
bg_BG: Намибия

en: Nauru
bg_BG: Науру

en: Navigation Label
bg_BG: Етикет за навигация

en: Need an account? Register here!
bg_BG: Имате нужда от акаунт? Регистрирайте се тук!

en: Neighborhood
bg_BG: квартал

en: Nepal
bg_BG: Непал

en: Netherlands
bg_BG: Холандия

en: Netherlands Antilles
bg_BG: Холандски Антили

en: New Agent
bg_BG: Нов агент

en: New Agent Added
bg_BG: Добавен е нов агент

en: New Caledonia
bg_BG: Нова Каледония

en: New Feature Upgrade on  %website_url
bg_BG: Надстройване на нова функция на% web_url

en: New Listing Submission
bg_BG: Ново подаване на обява

en: New Listing Submission on %website_url
bg_BG: Ново подаване на малка обява в% web_url

en: New Paid Submission on %website_url
bg_BG: Ново платено подаване на% web_url

en: New Password
bg_BG: нова парола

en: New User Registration
bg_BG: Нова регистрация на потребител

en: New Zealand
bg_BG: Нова Зеландия

en: New user  notification
bg_BG: Ново известие за потребителя

en: New user admin notification
bg_BG: Ново уведомление за администратор на потребител

en: New user registration on %website_url.
    Username: %user_login_register, 
    E-mail: %user_email_register
bg_BG: Нова регистрация на потребител на% web_url. Потребителско име:% user_login_register, E-mail:% user_email_register

en: New wire Transfer
bg_BG: Ново предаване на телени мрежи

en: Newer Comments &raquo;
bg_BG: По-нови коментари »

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
bg_BG: По-нови публикации <span class="meta-nav">→</span>

en: Newest first
bg_BG: Най-новите първо

en: Next
bg_BG: Следващия

en: Next Step
bg_BG: Следваща стъпка

en: Next page
bg_BG: Следваща страница

en: Nicaragua
bg_BG: Никарагуа

en: Niger
bg_BG: Нигер

en: Nigeria
bg_BG: Нигерия

en: Nightlife
bg_BG: Нощен живот

en: Niue
bg_BG: Ниуе

en: No = submission is free. Paid listing = submission requires user to pay a fee for each listing. Membership = submission is based on user membership package.
bg_BG: Не = подаването е безплатно. Платената малка обява = подаването изисква потребителят да заплати такса за всяка обява. Членство = подаването се основава на пакет за потребителски членски внос.

en: No More Listings
bg_BG: Няма повече обяви

en: No invoices
bg_BG: Няма фактури

en: No of Search fields
bg_BG: Брой полета за търсене

en: No of Search fields per row
bg_BG: Брой полета за търсене на ред

en: No of Search fields per row (Possible values: 1,2,3,4).
bg_BG: Брой полета за търсене на ред (Възможни стойности: 1,2,3,4).

en: No of Search fields.
bg_BG: Брой полета за търсене.

en: No of agent listings per row when the page is without sidebar
bg_BG: Не на списъците на агентите на ред, когато страницата е без странична лента

en: No of blog listings per row when the page is without sidebar
bg_BG: Не на списъците на блогове на ред, когато страницата е без странична лента

en: No of property listings per row when the page is without sidebar
bg_BG: № на списъци с имоти на ред, когато страницата е без странична лента

en: No plugins are available to be activated at this time.
bg_BG: Понастоящем няма налични добавки, които да бъдат активирани.

en: No plugins are available to be installed at this time.
bg_BG: Понастоящем няма налични добавки, които да бъдат инсталирани.

en: No plugins are available to be updated at this time.
bg_BG: В момента няма налични добавки, които да бъдат актуализирани.

en: No plugins to install, update or activate.
bg_BG: Няма инсталирани, актуализирани или активирани приставки.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
bg_BG: Не бяха избрани приставки, които да бъдат активирани. Не са предприети действия.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
bg_BG: Не бяха избрани инсталирани приставки. Не са предприети действия.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
bg_BG: Не бяха избрани добавки, които да се актуализират. Не са предприети действия.

en: No results found!
bg_BG: Няма намерени резултати!

en: None
bg_BG: Нито един

en: Norfolk Island
bg_BG: Остров Норфолк

en: Northern Mariana Islands
bg_BG: Северни Мариански острови

en: Norway
bg_BG: Норвегия

en: Not Installed
bg_BG: Не е инсталирано

en: Not Paid
bg_BG: Неплатен

en: Number of Page Views
bg_BG: Брой показвания на страници

en: Number of milisecons before auto cycling an item
bg_BG: Брой милисеконси, преди да се извърши автоматично колоездене на елемент

en: Number of milisecons before auto cycling an item (5000=5sec).Put 0 if you don't want to autoslide.
bg_BG: Брой на милисеконите преди автоматично колоездене на артикул (5000 = 5сек). Изпитай 0, ако не искаш да снимаш автоматично.

en: OR
bg_BG: ИЛИ

en: Old Password
bg_BG: Стара парола

en: Old Password is not correct
bg_BG: Старата парола не е вярна

en: Oldest first
bg_BG: Най-старите първи

en: Oman
bg_BG: Оман

en: Once Weekly
bg_BG: Веднъж седмично

en: One Time
bg_BG: Един път

en: One of the password field is empty!
bg_BG: Едно от полетата за парола е празно!

en: Open In Google Maps
bg_BG: Отваряне в Google Карти

en: Open link in a new window/tab
bg_BG: Отваряне на връзката в нов прозорец / раздел

en: Open ticket
bg_BG: Отворете билета

en: Opening Hours
bg_BG: Работно време

en: Opening Hours:
bg_BG: Работно време:

en: Optima Express  settings
bg_BG: Настройките на Optima Express

en: Optima Express settings
bg_BG: Настройките на Optima Express

en: Option applies for each free published listing.
bg_BG: Опцията се прилага за всяка безплатна публикувана малка обява.

en: Original: %s
bg_BG: Оригинал: %s

en: Other Agents
bg_BG: Други представители

en: Other units in
bg_BG: Други единици в

en: Our Agents
bg_BG: Нашите агенти

en: Our Taxes:
bg_BG: Нашите данъци:

en: Overlay Color
bg_BG: Наслагване на цвета

en: Overlay Image
bg_BG: Наслагване на изображението

en: Overlay Image, .png, .jpg or .gif format
bg_BG: Наслагване на изображението, .png, .jpg или .gif формат

en: Overlay Opacity
bg_BG: Непрозрачност при наслагване

en: Overlay Opacity- values from 0 to 1 , Ex: 0.4
bg_BG: Непрозрачност на наслагвания - стойности от 0 до 1, Ex: 0.4

en: Overwrite theme css using custom css.
bg_BG: Презаписване на тема css с помощта на custom css.

en: Owner Notes
bg_BG: Собствениците отбелязват

en: Owner/Agent notes (*not visible on front end)
bg_BG: Собственик / Бележник на агента (* не се вижда от предната страна)

en: PHP GD library is NOT installed on your web server and because of that the theme will not be able to work with images. Please contact your hosting company in order to activate this library.
bg_BG: PHP GD библиотеката НЕ е инсталирана на вашия уеб сървър и поради това темата няма да може да работи с изображения. Моля, свържете се с вашата хостинг компания, за да активирате тази библиотека.

en: Package
bg_BG: Пакет

en: Package Payment
bg_BG: Плащане на пакети

en: Packages Available
bg_BG: Налични пакети

en: Page Template
bg_BG: Шаблон за страница

en: Page Title
bg_BG: Заглавие на страница

en: Page Views Statistics
bg_BG: Статистика за показвания на страници

en: Pages:
bg_BG: Страници:

en: Paid
bg_BG: платен

en: Paid Submission
bg_BG: Платено подаване

en: Paid submission
bg_BG: Платено подаване

en: Pakistan
bg_BG: Пакистан

en: Panama
bg_BG: Панама

en: Papua New Guinea
bg_BG: Папуа-Нова Гвинея

en: Paragraph Font
bg_BG: Параграф на абзаца

en: Paraguay
bg_BG: Парагвай

en: Parallax efect for image/video header media ?
bg_BG: Паралакс ефект за носителя за изображения / видео заглавки?

en: Parameter Label
bg_BG: Етикет на параметъра

en: Parameter Value
bg_BG: Стойност на параметъра

en: Parameters list
bg_BG: Списък с параметри

en: Password
bg_BG: парола

en: Password Reset Request
bg_BG: Искане за възстановяване на паролата

en: Password Reseted
bg_BG: Паролата е пресечена

en: Password Updated
bg_BG: Паролата бе актуализирана

en: Password: %s
bg_BG: Парола: %s

en: Passwords do not match
bg_BG: Паролите не съвпадат

en: Pay with Credit Card
bg_BG: Платете с кредитна карта

en: Pay with Paypal
bg_BG: Платете с Paypal

en: PayPal business account is required. Info is taken from https://developer.paypal.com/. See help.
bg_BG: Необходима е бизнес сметка в PayPal. Информацията е взета от https://developer.paypal.com/. Вижте помощ.

en: PayPal payment agreement
bg_BG: PayPal договор за плащане

en: Payment Method
bg_BG: Начин на плащане

en: Payments
bg_BG: Плащания

en: PaypPal Settings
bg_BG: PaypPal Настройки

en: Paypal & Stripe Api
bg_BG: Paypal &amp; Stripe Api

en: Paypal API Password
bg_BG: Paypal API парола

en: Paypal API Password - Obsolete starting 1.30.1
bg_BG: Paypal API Парола - остаряла статия 1.30.1

en: Paypal API Signature
bg_BG: Paypal API Подпис

en: Paypal API Signature - Obsolete starting 1.30.1
bg_BG: Paypal API Signature - остарял старт 1.30.1

en: Paypal Api Keys are added.Payments will be processed.
bg_BG: Paypal Api Keys се добавят. Плащанията ще бъдат обработени.

en: Paypal Api User Name
bg_BG: Потребителско име на Paypal Api

en: Paypal Api User Name - Obsolete starting 1.30.1
bg_BG: Paypal Api Потребителско име - остаряла статия 1.30.1

en: Paypal Client Secret Key
bg_BG: Тайният ключ на Paypal Client

en: Paypal Client Secret Key
bg_BG: Тайният ключ на Paypal Client

en: Paypal Client id
bg_BG: Идентификационен номер на Paypal клиент

en: Paypal Settings
bg_BG: Paypal Настройки

en: Paypal receiving email
bg_BG: Paypal получава имейл

en: Personalize Your Website
bg_BG: Персонализирайте Вашия уебсайт

en: Peru
bg_BG: Перу

en: Pets
bg_BG: домашни любимци

en: Pharmacies
bg_BG: Аптеки

en: Philippines
bg_BG: Филипини

en: Phone
bg_BG: телефон

en: Phone:
bg_BG: Телефон:

en: Photo
bg_BG: снимка

en: Pick a custom property page template you made.
bg_BG: Изберете шаблон за персонализирана собствена страница, който сте направили.

en: Pin Generation works only if the file reading option in Google Map setting is set to yes
bg_BG: Pin Generation работи само ако опцията за четене на файлове в настройките на Google Map е зададена на &quot;yes&quot;

en: Pin Management
bg_BG: Управление на ПИН

en: Pin cluster disappears when map zoom is less than the value set in here.
bg_BG: Pin cluster изчезва, когато увеличението на картата е по-малко от стойността, зададена тук.

en: Pins Management
bg_BG: Управление на пинове

en: Pins retina version must be uploaded at the same time (same folder) as the original pin and the name of the retina file should be with_2x at the end.
bg_BG: Pins версията на ретината трябва да се качи по едно и също време (същата папка) като оригиналния пин и името на файла на ретината трябва да е с_2х в края.

en: Pinterest Link
bg_BG: Пинтест Линк

en: Pinterest page link, with https://
bg_BG: Pinterest връзка към страницата, с https: //

en: Pitcairn
bg_BG: Питкерн

en: Place Pin with Agency Address
bg_BG: Поставете Пин с адреса на агенцията

en: Place Pin with Developer Address
bg_BG: Поставете Пин с Адрес на програмиста

en: Place Pin with Property Address
bg_BG: Поставете Пин с адрес на собственост

en: Place in advanced search form
bg_BG: Поставете в разширена форма за търсене

en: Plan Bathrooms
bg_BG: Планирайте бани

en: Plan Description
bg_BG: Описание на плана

en: Plan Image
bg_BG: Планирайте изображението

en: Plan Price
bg_BG: Цена на план

en: Plan Rooms
bg_BG: План на стаите

en: Plan Size
bg_BG: Размер на план

en: Plan Title
bg_BG: Заглавие на плана

en: Please contact the administrator of this site for help.
bg_BG: Моля, свържете се с администратора на този сайт за помощ.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
bg_BG: Моля, свържете се с доставчика на плъгина и го помолете да напълни приставката си съгласно указанията на WordPress.

en: Please do not manually change the slugs when adding new terms. If you need to edit a term name copy the new name in the slug field also.
bg_BG: Моля, не добавяйте нови термини ръчно. Ако трябва да редактирате име на термин, копирайте новото име и в полето за охлюви.

en: Please edit your profile page from site interface.
bg_BG: Моля, редактирайте страницата на потребителския си профил от интерфейса на сайта.

en: Please fill in the form correctly and try again!
bg_BG: Моля, попълнете правилно формуляра и опитайте отново!

en: Please note that Yelp is not working for all countries. See here
bg_BG: Моля, имайте предвид, че Yelp не работи за всички страни. Виж тук

en: Please submit a title for your property
bg_BG: Моля, изпратете заглавие за Вашия имот

en: Please submit the
bg_BG: Моля, изпратете

en: Please wait while we are processing your submission!
bg_BG: Моля, изчакайте, докато обработваме подаването ви!

en: Please, enter correct email
bg_BG: Моля, въведете правилния имейл

en: Please, enter field:
bg_BG: Моля, въведете поле:

en: Please, enter property title
bg_BG: Моля, въведете име на собственост

en: Plugin
bg_BG: Plug-in

en: Plugin activated successfully.
bg_BG: Приставката е активирана успешно.

en: Plugin activation failed.
bg_BG: Активирането на приставката не бе успешно.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
bg_BG: Приставката не е активирана. За тази тема е необходима по-висока версия на %s. Моля, актуализирайте приставката.

en: Poland
bg_BG: Полша

en: Portugal
bg_BG: Португалия

en: Post Comment
bg_BG: Публикувай коментар

en: Post navigation
bg_BG: Поставете навигация

en: Posted by
bg_BG: Публикувано от

en: Posted on
bg_BG: публикувано на

en: Powered by
bg_BG: Задвижвани от

en: Pre-Packaged
bg_BG: Предварително опаковани

en: Prev
bg_BG: Предишна

en: Prev Step
bg_BG: Предишна стъпка

en: Previous Step
bg_BG: Предишна стъпка

en: Previous page
bg_BG: Предишна страница

en: Price
bg_BG: Цена

en: Price & Currency
bg_BG: Цена и валута

en: Price - thousands separator
bg_BG: Цена - хиляда сепаратора

en: Price High to Low
bg_BG: Цена от висока до ниска

en: Price Low to High
bg_BG: Цена от ниска към висока

en: Price Per Submission (for "per listing" mode)
bg_BG: Цена за подаване (за режим &quot;за всяка обява&quot;)

en: Price SLider values for advanced search with tabs
bg_BG: Стойност на Плъзгач на цена за разширено търсене с раздели

en: Price Slider Values(min/max) for
bg_BG: Цена плъзгач (min / max) за

en: Price in
bg_BG: Цена в

en: Price range:
bg_BG: Ценови диапазон:

en: Price to make the listing featured (for "per listing" mode)
bg_BG: Цена за включване на малката обява (за режима &quot;за всяка обява&quot;)

en: Price:
bg_BG: Цена:

en: Primary Menu
bg_BG: Основно меню

en: Primary Widget Area
bg_BG: Площ на основната притурка

en: Print Page Design
bg_BG: Дизайн на печат на страници

en: Processing...
bg_BG: Обработка ...

en: Professional Services
bg_BG: Професионални услуги

en: Profile Update
bg_BG: Актуализиране на профила

en: Profile updated
bg_BG: Профилът бе актуализиран

en: Properties List - Properties number per page
bg_BG: Списък със свойства - номер на собственост на страница

en: Properties listed in
bg_BG: Имоти изброени в

en: Property Action Category
bg_BG: Категория на действието на имота

en: Property Action Category Page
bg_BG: Категория на действието на имота

en: Property Address
bg_BG: Адрес на собствеността

en: Property Address Label
bg_BG: Етикет за адрес на собственост

en: Property Area
bg_BG: Площ на имота

en: Property Area Page
bg_BG: Квадратура на имота

en: Property Bathrooms
bg_BG: Недвижими имоти Бани

en: Property Bathrooms:
bg_BG: Недвижими имоти Бани:

en: Property Bedrooms
bg_BG: Спални помещения

en: Property Bedrooms:
bg_BG: Спални:

en: Property Card Design
bg_BG: Дизайн на карта на собствеността

en: Property Categories Page
bg_BG: Категории имоти

en: Property Category Submit
bg_BG: Подаване на категория имоти

en: Property City
bg_BG: Имоти Сити

en: Property City Page
bg_BG: Имоти Град

en: Property Country
bg_BG: Имоти в страната

en: Property County
bg_BG: Имоти в окръг

en: Property County/State Page
bg_BG: Имоти окръг / държава

en: Property Description
bg_BG: Описание на имота

en: Property Description & Price
bg_BG: Описание на имота и цена

en: Property Description Label
bg_BG: Описание на имота Етикет

en: Property Details
bg_BG: Детайли за имота

en: Property Details Label
bg_BG: Елемент с подробности за елемента

en: Property Features Label
bg_BG: Характеристики на имота Етикет

en: Property Google View
bg_BG: Преглед на собственост в Google

en: Property Id
bg_BG: Идент

en: Property Keyword:
bg_BG: Ключова дума за недвижими имоти:

en: Property Latitude
bg_BG: Имоти Latitude

en: Property List Type for Advanced Search
bg_BG: Списък с имоти за разширено търсене

en: Property List Type for Taxonomy pages
bg_BG: Тип списък с имоти за страници с таксономичност

en: Property List display(*global option)
bg_BG: Показване на списък с имоти (* глобална опция)

en: Property Longitude
bg_BG: Дължина на собствеността

en: Property Lot Size
bg_BG: Размер на размера на собствеността

en: Property Map
bg_BG: Карта на собствеността

en: Property Media
bg_BG: Имоти Медия

en: Property Page
bg_BG: Имоти

en: Property Page Settings
bg_BG: Настройки на страница за собственост

en: Property Price
bg_BG: Цена на имота

en: Property Price Label
bg_BG: Етикет за цена на имота

en: Property Price Label Before
bg_BG: Етикет за цена на имота преди

en: Property Print Page Design
bg_BG: Дизайн на страницата за печат на собственост

en: Property Reviews
bg_BG: Отзиви за недвижими имоти

en: Property Rooms
bg_BG: Стаи за имоти

en: Property Rooms:
bg_BG: Стаи:

en: Property Sidebar Position
bg_BG: Позиция на страничната лента на имота

en: Property Size
bg_BG: Размер на собствеността

en: Property Status
bg_BG: Състояние на имота

en: Property Status
bg_BG: Състояние на имота

en: Property Status (* you may need to add new css classes - please see the help files)
bg_BG: Статус на собствеността (* може да се наложи да добавите нови CSS класове - вижте помощните файлове)

en: Property Status:
bg_BG: Статус на имота:

en: Property Submission Page
bg_BG: Подаване на собственост

en: Property Subunits
bg_BG: Субединици за собственост

en: Property Unit/Card Design - BETA
bg_BG: Собственост / Картен Дизайн - BETA

en: Property Unit/Card min height
bg_BG: Единица на собствеността / Височина на картата

en: Property Unit/Card min height
bg_BG: Единица на собствеността / Височина на картата

en: Property Zip
bg_BG: Имоти Zip

en: Property and Agent Links
bg_BG: Връзки с имоти и агенти

en: Property is featured
bg_BG: Имотът е включен

en: Property page Sidebar
bg_BG: Страница на страницата с имоти

en: Property, Agent, Blog Lists Design
bg_BG: Собственост, агент, Блог, Дизайн

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Backgrond Color
bg_BG: Имот, агент и блок единица / карта Backgrond цвят

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding
bg_BG: Имоти, агент и блок за вътрешна подплата

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding (top,left,bottom,right)
bg_BG: Имот, агент и блок Единица / карта Вътрешна подложка (отгоре, отляво, отдолу, отдясно)

en: Public Services & Government
bg_BG: Обществени услуги и правителство

en: Publish Listing with Feature
bg_BG: Публикуване на обява с функция

en: Publish Listing with Featured
bg_BG: Публикуване на обява с

en: Published
bg_BG: Публикуван

en: Puerto Rico
bg_BG: Пуерто Рико

en: Purchase Activated
bg_BG: Активирана покупка

en: Put Search form before the header media ?
bg_BG: Поставете Формуляр за търсене преди заглавната медия?

en: Qatar
bg_BG: Катар

en: Radius:
bg_BG: Радиус:

en: Rate us
bg_BG: Оцени ни

en: Re-type Password
bg_BG: Повторете паролата

en: Read more
bg_BG: Прочетете още

en: Real Estate
bg_BG: Недвижим имот

en: Recommended
bg_BG: Препоръчано

en: Recommended memory limit should be at least 96MB. Please refer to :
bg_BG: Препоръчителната граница на паметта трябва да е поне 96 МБ. Моля, вижте:

en: Recurring
bg_BG: повтарящ се

en: Recurring Payment
bg_BG: Периодично плащане

en: Recurring Payment on %website_url
bg_BG: Повтарящо се плащане на% web_url

en: Register
bg_BG: Регистрирам

en: Register here!
bg_BG: Регистрирайте се тук!

en: Related Posts
bg_BG: Подобни публикации

en: Religious Organizations
bg_BG: Религиозни организации

en: Remove
bg_BG: Премахване

en: Remove Image
bg_BG: Премахване на изображението

en: Remove script version - Following Envato guidelines we removed this feature.Please use a cache plugin in order to remove the script version.
bg_BG: Премахване на версията на скрипта - В съответствие с указанията на Envato премахнахме тази функция.Моля, използвайте приставка за кеш, за да премахнете версията на скрипта.

en: Repeat Footer background ?
bg_BG: Повторение на фона на фона?

en: Reply
bg_BG: Отговор

en: Required
bg_BG: длъжен

en: Required Update not Available
bg_BG: Изискваната актуализация не е налице

en: Requires Update
bg_BG: Изисква актуализация

en: Resend for approval
bg_BG: Препратете отново за одобрение

en: Reset Password
bg_BG: Нулиране на паролата

en: Restaurants
bg_BG: Ресторанти

en: Return to Login
bg_BG: Връщане към влизането

en: Return to Required Plugins Installer
bg_BG: Върнете в инсталатора на необходимите приставки

en: Return to the Dashboard
bg_BG: Върнете се в таблото за управление

en: Retype Password
bg_BG: Повторете паролата

en: Reunion
bg_BG: Реюнион

en: Review Edit Saved
bg_BG: Преглед Редактиране Запазено

en: Review Sent
bg_BG: Преглед изпратен

en: Review Title
bg_BG: Преглед на заглавието

en: Reviews
bg_BG: Отзиви

en: Roadmap
bg_BG: Пътна карта

en: Romania
bg_BG: Румъния

en: Rooms
bg_BG: Стаи

en: Rooms (*only numbers)
bg_BG: Стаи (* само номера)

en: Rooms:
bg_BG: Стаи:

en: Rooms:
bg_BG: Стаи:

en: Russian Federation
bg_BG: Руска федерация

en: Rwanda
bg_BG: Руанда

en: SAVE CHANGES
bg_BG: ЗАПАЗИТЕ ПРОМЕНИТЕ

en: SEARCH
bg_BG: ТЪРСЕНЕ

en: SEARCH PROPERTIES
bg_BG: ТЪРСЕНЕ ИМОТИ

en: Saint Kitts and Nevis
bg_BG: Сейнт Китс и Невис

en: Saint Lucia
bg_BG: Сейнт Лусия

en: Saint Martin
bg_BG: Свети Мартин

en: Saint Vincent and the Grenadines
bg_BG: Сейнт Винсънт и Гренадини

en: Samoa
bg_BG: Самоа

en: San Marino
bg_BG: Сан Марино

en: Sandbox = test API. LIVE = real payments API. Update PayPal and Stripe settings according to API type selection.
bg_BG: Sandbox = тестов API. LIVE = API за реални плащания. Актуализирайте настройките на PayPal и Stripe според избора на тип API.

en: Sao Tome and Principe
bg_BG: Сао Томе и Принсипи

en: Satellite
bg_BG: спътник

en: Saudi Arabia
bg_BG: Саудитска Арабия

en: Save Changes
bg_BG: Запазите промените

en: Save Design
bg_BG: Запазване на дизайна

en: Save Plans
bg_BG: Запазване на плановете

en: Save Search
bg_BG: Запазване на търсенето

en: Save Search Settings
bg_BG: Запазване на настройките за търсене

en: Save Search Settings
bg_BG: Запазване на настройките за търсене

en: Save this Search?
bg_BG: Запази това търсене?

en: Saved Searches
bg_BG: Запазени търсения

en: Schedule a showing?
bg_BG: График за показване?

en: Schools
bg_BG: училища

en: Search
bg_BG: Търсене

en: Search Parameters:
bg_BG: Параметри на търсенето:

en: Search Properties
bg_BG: Търсене на имоти

en: Search Results for :
bg_BG: Резултати от търсенето за :

en: Search State, City or Area
bg_BG: Търсене на държава, град или район

en: Search a listing
bg_BG: Търсете малка обява

en: Search field
bg_BG: Поле за търсене

en: Search for an Agent
bg_BG: Търсене на агент

en: Search has been saved. You will receive an email notification when new properties matching your search have been published
bg_BG: Търсенето е запазено. Ще получите известие по имейл, когато са публикувани нови имоти, съответстващи на търсенето ви

en: Search here...
bg_BG: Търси тук...

en: Search name
bg_BG: Име на търсенето

en: Searching...
bg_BG: Търси се ...

en: Second Color
bg_BG: Втори цвят

en: Second Footer Widget Area
bg_BG: Втората зона на долната част на долния край

en: Secondary Widget Area
bg_BG: Втората област на приспособленията

en: See All Your Pages
bg_BG: Вижте Всички ваши страници

en: See Available Packages and Payment Methods
bg_BG: Вижте наличните пакети и начините на плащане

en: See all
bg_BG: Виж всички

en: See first results here
bg_BG: Вижте първите резултати тук

en: Select Categories
bg_BG: Изберете Категории

en: Select Energy Class
bg_BG: Изберете енергиен клас

en: Select Energy Class (EU regulation)
bg_BG: Изберете енергиен клас (регламент на ЕС)

en: Select Images
bg_BG: Изберете Изображения

en: Select Media
bg_BG: Изберете Медия

en: Select Properties
bg_BG: Изберете &quot;Свойства&quot;

en: Select Property Status
bg_BG: Изберете състояние на имота

en: Select Subunits From the list:
bg_BG: Изберете Подгрупи от списъка:

en: Select Taxonomies, where you want to show review block
bg_BG: Изберете Taxonomies, където искате да видите блок за отзиви

en: Select Taxonomy for tabs options in Advanced Search Type 6, Type 7, Type 8, Type 9
bg_BG: Изберете Таксономия за опции за раздели в Разширено търсене Тип 6, Тип 7, Тип 8, Тип 9

en: Select User Type
bg_BG: Изберете Тип на потребителя

en: Select Widget Area
bg_BG: Изберете област на приспособленията

en: Select a text alignment for header 3&4.
bg_BG: Изберете подравняване на текст за заглавките 3 и 4.

en: Select default country
bg_BG: Изберете държава по подразбиране

en: Select grid or list style for properties list pages.
bg_BG: Изберете стил на решетка или списък за страниците на списъка със свойства.

en: Select header alignment.Please note that there is no "center" align for type 3 and 4.
bg_BG: Изберете подравняване на заглавната част.Моля, имайте предвид, че няма &quot;централно&quot; подравняване за типове 3 и 4.

en: Select header type.Header type 4 will NOT work with half map property list template.
bg_BG: Изберете типа хедър. Тип хедър 4 няма да работи с шаблон на списъка с имоти половината карта.

en: Select list or grid style for Blog Category/Archive list type.
bg_BG: Изберете списък или стил на мрежата за тип на блога категория / архив.

en: Select properties for slider - *hold CTRL for multiple select
bg_BG: Изберете свойства за плъзгача - * задръжте CTRL за няколко избора

en: Select standard or half map style for advanced search results page.
bg_BG: Изберете стандартния или половин стил на картата за страницата с разширени резултати от търсенето.

en: Select standard or half map style for property taxonomies pages.
bg_BG: Изберете стандартен или половин стил на картата за страниците с таксономи на собственост.

en: Select tabs or accordion style for property info.
bg_BG: Изберете раздели или стил на акордията за информация за имота.

en: Select the Fields for property submission.
bg_BG: Изберете полетата за подаване на имоти.

en: Select the Mandatory Fields for property submission.
bg_BG: Изберете задължителните полета за подаване на имоти.

en: Select the design type.
bg_BG: Изберете типа дизайн.

en: Select the measurement unit you will use on the website
bg_BG: Изберете единицата за измерване, която ще използвате в уеб сайта

en: Select user roles to display in register forms
bg_BG: Изберете потребителски роли, които да се показват в регистрационни формуляри

en: Select what features and amenities apply for your property.
bg_BG: Изберете какви функции и удобства се прилагат за вашия имот.

en: Select what features from Advanced Search Form. *for speed reasons, the "features checkboxes" will not filter the pins on the map
bg_BG: Изберете какви функции от Формуляр за разширено търсене. * поради причини, свързани със скоростта, &quot;квадратчетата с функции&quot; няма да филтрират картите на картата

en: Select what media header to use globally.
bg_BG: Изберете какво заглавие за мултимедия да използвате.

en: Select what properties you wish to show as subunits from those published.
bg_BG: Изберете какви свойства искате да се показват като подразделения от публикуваните.

en: Select which features and amenities show in search.
bg_BG: Изберете кои функции и удобства да се показват при търсене.

en: Select wich user role the admin should approve?
bg_BG: Изберете коя потребителска роля трябва да одобри администраторът?

en: Selecting a category will make it easier for users to find you property in search results.
bg_BG: Избирането на категория ще улесни потребителите да ви намерят собственост в резултатите от търсенето.

en: Send
bg_BG: изпращам

en: Send Email
bg_BG: Изпратете имейл

en: Send Message
bg_BG: Изпрати съобщение

en: Send Private Message
bg_BG: Изпрати лично съобщение

en: Send Reply
bg_BG: Изпратете отговора

en: Send all contact emails to
bg_BG: Изпратете всички имейли за контакт до

en: Send all contact emails to:
bg_BG: Изпратете всички имейли за контакт на:

en: Send emails
bg_BG: Изпратете имейли

en: Send me the invoice
bg_BG: Изпратете ми фактурата

en: Send weekly or daily an email alert with new published properties matching user saved searches.
bg_BG: Изпращайте ежеседмично или ежедневно предупреждение по имейл с нови публикувани свойства, съответстващи на запазените търсения за потребители

en: Sending
bg_BG: Изпращане

en: Sending user info, please wait...
bg_BG: Изпраща се потребителска информация, моля изчакайте ...

en: Senegal
bg_BG: Сенегал

en: Sent for approval
bg_BG: Изпратено за одобрение

en: Serbia
bg_BG: Сърбия

en: Set as Mega Menu?
bg_BG: Задайте като Mega Меню?

en: Set as featured,  *Listings set as featured are subtracted from your package
bg_BG: Задаване като черта, * Офертите, определени като черта, се изваждат от вашия пакет

en: Set company pin location for contact page template. Latitude must be a number (ex: 40.577906).
bg_BG: Задайте местоположение на пина на фирмата за шаблона на страницата за контакт. Latitude трябва да бъде число (напр. 40.577906).

en: Set company pin location for contact page template. Longitude must be a number (ex: -74.155058).
bg_BG: Задайте местоположение на пина на фирмата за шаблона на страницата за контакт. Дължината трябва да бъде число (напр .: -74.155058).

en: Set currency symbol for property price.
bg_BG: Задайте валутен символ за цената на имота.

en: Set how many properties to show per page in lists.
bg_BG: Задайте колко свойства да се показват на страница в списъците.

en: Set repeat options for background footer image.
bg_BG: Задайте опции за повторение за изображение в долния колонтитул.

en: Set the currency label for multi-currency widget dropdown.
bg_BG: Задайте етикета на валутата за падащото меню за множество валути.

en: Set the position for the currency symbol.
bg_BG: Задайте позицията за символа на валутата.

en: Set the thousand separator for price numbers.
bg_BG: Задайте хиляда разделител за ценови номера.

en: Set to Yes if you use SSL (https://)
bg_BG: Задайте Да, ако използвате SSL (https: //)

en: Set to Yes if you use SSL.
bg_BG: Задайте Да, ако използвате SSL.

en: Seychelles
bg_BG: Сейшелските острови

en: Shopping
bg_BG: Пазаруване

en: Show Advanced Search ?
bg_BG: Показване на Разширено търсене?

en: Show Advanced Search in Taxonomies, Categories or Archives
bg_BG: Показване на разширено търсене в таксономии, категории или архиви

en: Show Amenities and Features fields?
bg_BG: Показване на полета за полета и функции?

en: Show Breadcrumbs
bg_BG: Показване на

en: Show Breadcrumbs?
bg_BG: Показване на Breadcrumbs?

en: Show Cities and Areas with 0 properties in advanced search
bg_BG: Показване на градове и райони с 0 свойства в разширено търсене

en: Show Contact Form on lightbox
bg_BG: Показване на формуляр за контакт на светлинна кутия

en: Show Content as
bg_BG: Показване на съдържанието като

en: Show Details
bg_BG: Покажи детайли

en: Show Dropdowns for beds, bathrooms or rooms?(*only works with Custom Fields - YES)
bg_BG: Показване на падащи менюта за легла, бани или стаи (* работи само с персонализирани полета - YES)

en: Show Footer ?
bg_BG: Показване на долния колонтитул?

en: Show Footer ?
bg_BG: Показване на долния колонтитул?

en: Show Footer Copyright Area?
bg_BG: Показване на областта за авторски права в долната част на файла?

en: Show Footer Copyright Area?.
bg_BG: Показване на областта за авторски права в долния колонтитул ?.

en: Show Google Search over Map?
bg_BG: Показване на търсенето с Google на картата?

en: Show Graph on Property Page
bg_BG: Показване на графиката на страницата с имоти

en: Show Header in Dashboard ?
bg_BG: Показване на заглавката в таблото за управление?

en: Show Reviews on Property Page
bg_BG: Показване на ревюта на страница с имоти

en: Show Reviews on Property Page.
bg_BG: Показване на ревюта на страница с имоти.

en: Show Slider for Price?
bg_BG: Показване на плъзгача за цена?

en: Show address section
bg_BG: Показване на адресния раздел

en: Show address section in print page?
bg_BG: Показване на секцията с адреси в отпечатаната страница?

en: Show agent and contact form on sidebar.
bg_BG: Покажете агент и формуляр за връзка в страничната лента.

en: Show agent details section
bg_BG: Показване на секцията с подробности за агента

en: Show agent details section in print page?
bg_BG: Показване на секцията с подробности за агента в печатната страница?

en: Show currency before or after price - in front pages
bg_BG: Показване на валутата преди или след цената - на първите страници

en: Show description section
bg_BG: Показване на раздела за описание

en: Show description section in print page?
bg_BG: Показва се раздел за описание в печатната страница?

en: Show details section
bg_BG: Показване на секцията с подробности

en: Show details section in print page?
bg_BG: Показвате секцията с подробности в печатната страница?

en: Show features & amenities section
bg_BG: Показване на секция функции и удобства

en: Show features & amenities section in print page?
bg_BG: Показване на секцията с функции и услуги в печатната страница?

en: Show floor plans section
bg_BG: Показване на раздел &quot;Планове&quot;

en: Show floor plans section in print page?
bg_BG: Показване на раздел на плановете в печатната страница?

en: Show gallery section
bg_BG: Показване на секцията за галерията

en: Show gallery section in print page?
bg_BG: Показване на секцията на галерията в печатната страница?

en: Show on property page the features and amenities that are not selected?
bg_BG: Показвате на страницата на имота характеристиките и удобствата, които не са избрани?

en: Show submit property button in header?
bg_BG: Покажете бутона &quot;Изпращане на собственост&quot; в заглавката?

en: Show subunits section
bg_BG: Показване на раздела за подразделите

en: Show subunits section in print page?
bg_BG: Показване на секцията за подразделения в отпечатаната страница?

en: Show the Features and Amenities that are not available
bg_BG: Показване на функциите и удобствата, които не са налични

en: Show top bar on mobile devices?
bg_BG: Показване на горната лента на мобилни устройства?

en: Show top bar widget menu ?
bg_BG: Показване на менюто на горната част на лентата с инструменти?

en: Show user login menu in header ?
bg_BG: Показване на потребителското меню за влизане в заглавката?

en: Sidebar Heading Background Color
bg_BG: Позиция на страничната лента Цвят на фона

en: Sidebar Heading Color
bg_BG: Цвят на страничната лента

en: Sidebar Menu Widget Area - After Menu
bg_BG: Площ на менюто на страничната лента - след менюто

en: Sidebar Menu Widget Area - Before Menu
bg_BG: Площ на менюто на страничната лента - преди Менюто

en: Sidebar Widget Background Color
bg_BG: Цвят на фона на Widget на страничната лента

en: Sidebar Widget Design
bg_BG: Дизайн на Widget Sidebar

en: Sidebar Widget Tab
bg_BG: Раздел Widget на страничната лента

en: Sidebar for header type 3 - after menu
bg_BG: Странична лента за типа заглавка 3 - след менюто

en: Sidebar for header type 3 - before menu
bg_BG: Странична лента за тип на заглавката 3 - преди менюто

en: Sierra Leone
bg_BG: Сиера Леоне

en: Sign into your account
bg_BG: Влезте в профила си

en: Similar Listings
bg_BG: Подобни обяви

en: Singapore
bg_BG: Сингапур

en: Single Agent
bg_BG: Единичен агент

en: Site Settings
bg_BG: Настройки на сайта

en: Site Speed
bg_BG: Скорост на сайта

en: Size
bg_BG: размер

en: Size in
bg_BG: Размер в

en: Size:
bg_BG: Размер:

en: Size:
bg_BG: Размер:

en: Slider Images, .png, .jpg or .gif format
bg_BG: Плъзгач Изображения, .png, .jpg или .gif формат

en: Slider Option
bg_BG: Плъзгач опция

en: Slider Transition
bg_BG: Преминаване на плъзгача

en: Slider Transition Period
bg_BG: Преходен период на плъзгача

en: Slider Type
bg_BG: Тип на плъзгача

en: Slider type
bg_BG: Тип плъзгач

en: Slovakia (Slovak Republic)
bg_BG: Словакия (Словашка република)

en: Slovenia
bg_BG: Словения

en: Social & Contact
bg_BG: Социални и контакти

en: Social Accounts
bg_BG: Социални сметки

en: Social Accounts
bg_BG: Социални сметки

en: Social Login
bg_BG: Социално влизане

en: Social Login
bg_BG: Социално влизане

en: Solomon Islands
bg_BG: Соломоновите острови

en: Somalia
bg_BG: Сомалия

en: Some energy class description
bg_BG: Някои описание на енергийния клас

en: Somebody ordered a new Wire Transfer
bg_BG: Някой поръча нов Wire Transfer

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
    %website_url 
    Username: %username.
    If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen. To reset your password, visit the following address:%reset_link,
    Thank You!
bg_BG: Някой поиска паролата да бъде нулирана за следния профил:% web_url Потребителско име:% потребителско име. Ако това беше грешка, просто игнорирайте този имейл и нищо няма да се случи. За да възстановите паролата си, посетете следния адрес:% reset_link, Благодарим ви!

en: Something went wrong with the plugin API.
bg_BG: Нещо се обърка с API на приставката.

en: Sorry, user already exists. Try different username/email
bg_BG: За съжаление потребителят вече съществува. Изпробвайте различно потребителско име / имейл

en: Sort by
bg_BG: Сортиране по

en: Source
bg_BG: източник

en: South Africa
bg_BG: Южна Африка

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
bg_BG: Южна Джорджия и Южните Сандвичеви острови

en: Spain
bg_BG: Испания

en: Speed Advices
bg_BG: Скоростни съвети

en: Splash Image, .png, .jpg or .gif format
bg_BG: Splash Image, .png, .jpg или .gif формат

en: Splash Page - Bottom left area
bg_BG: Splash страница - долната част вляво

en: Splash Page - Bottom right area
bg_BG: Splash страница - долната дясна част

en: Splash Page Bottom Left Widget Area
bg_BG: Splash страница в долния ляв участък на приспособленията

en: Splash Page Bottom Right Widget Area
bg_BG: Splash страница Долу дясно Widget Площ

en: Splash Page Subtitle
bg_BG: Подзаглавие за началната страница

en: Splash Page Title
bg_BG: Начално заглавие на страницата

en: Splash Video in mp4 format
bg_BG: Splash видео във формат mp4

en: Splash Video in mp4 format
bg_BG: Splash видео във формат mp4

en: Splash Video in ogv format
bg_BG: Splash видео във формат ogv

en: Splash Video in ogv format
bg_BG: Splash видео във формат ogv

en: Splash Video in webm format
bg_BG: Splash видео във формат webm

en: Splash Video in webm format
bg_BG: Splash видео във формат webm

en: Spot no
bg_BG: Точка №

en: Sri Lanka
bg_BG: Шри Ланка

en: St. Helena
bg_BG: Св. Елена

en: St. Pierre and Miquelon
bg_BG: Сен Пиер и Микелон

en: Start Now
bg_BG: Започни сега

en: Starting Point Latitude
bg_BG: Начална точка Latitude

en: Starting Point Longitude
bg_BG: Дължина на начална точка

en: State/County
bg_BG: Щат / държава

en: Status
bg_BG: Статус

en: Sticky Header Border Bottom Color
bg_BG: Залепващ главата на границата на долния цвят

en: Sticky Header Height
bg_BG: Висока височина на заглавната част

en: Sticky Header Height in px
bg_BG: Височина на залепващата глава в px

en: Sticky Menu Font Color
bg_BG: Стилен цвят на шрифта на менюто

en: Street View
bg_BG: изглед от улицата

en: Stripe Api Keys are added.Payments will be processed.
bg_BG: Ще бъдат добавени ленти с Api Keys. Плащанията ще бъдат обработени.

en: Stripe Publishable Key
bg_BG: Ключ за публикуване на лентата

en: Stripe Secret Key
bg_BG: Скрит таен ключ

en: Stripe Settings
bg_BG: Настройки на ивицата

en: Style for Google Map. Use https://snazzymaps.com/ to create styles
bg_BG: Стил за Google Map. Използвайте https://snazzymaps.com/, за да създавате стилове

en: Subject
bg_BG: Предмет

en: Subject for
bg_BG: Предмет за

en: Submission & Featured Payment
bg_BG: Подаване &amp; Предоставено плащане

en: Submission Fee
bg_BG: Такса за подаване

en: Submission Payment
bg_BG: Плащане за подаване

en: Submit Property
bg_BG: Изпращане на имота

en: Submit Review
bg_BG: Изпратете прегледа

en: Submit property will only work with theme register/login.
bg_BG: Изпращането на собственост ще работи само с тематичен регистър / вход.

en: Submited Listings should be approved by admin?
bg_BG: Подадените обяви трябва да бъдат одобрени от администраторите?

en: Subscribe to our mailing list in order to receive news about new features and theme upgrades. <a href="http://eepurl.com/CP5U5">Subscribe Here!</a>
bg_BG: Абонирайте се в нашия пощенски списък, за да получавате новини за нови функции и теми. <a href="http://eepurl.com/CP5U5">Абонирайте се тук!</a>

en: Subunits
bg_BG: подединици

en: Sudan
bg_BG: Судан

en: Supermarkets
bg_BG: супермаркети

en: Suriname
bg_BG: Суринам

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
bg_BG: Островите Свалбард и Ян Майен

en: Swaziland
bg_BG: Свазиленд

en: Sweden
bg_BG: Швеция

en: Switch to this package
bg_BG: Превключете към този пакет

en: Switzerland
bg_BG: Швейцария

en: Symbol must be set according to international standards. Complete list is here http://www.xe.com/iso4217.php.
bg_BG: Символът трябва да бъде настроен съгласно международните стандарти. Пълният списък е тук http://www.xe.com/iso4217.php.

en: Syrian Arab Republic
bg_BG: Сирийска Арабска Република

en: TGMPA v%s
bg_BG: TGMPA v %s

en: Taiwan, Province of China
bg_BG: Тайван, провинция Китай

en: Tajikistan
bg_BG: Таджикистан

en: Tanzania, United Republic of
bg_BG: Танзания, Обединена република

en: Taxes
bg_BG: Данъци

en: Telephone
bg_BG: Телефон

en: Terrain
bg_BG: терен

en: Thailand
bg_BG: Тайланд

en: Thank you. Please check your email for payment instructions.
bg_BG: Благодаря ти. Моля, проверете инструкциите за плащане по имейл.

en: The City field is empty !
bg_BG: Градското поле е празно!

en: The Google Maps JavaScript API v3 REQUIRES an API key to function correctly. Get an APIs Console key and post the code in Theme Options. You can get it from
bg_BG: Приложният програмен интерфейс (API) JavaScript на Google Maps v3 Изисква да работи ключ за API. Получете ключ за конзолата на API и публикувайте кода в опциите за теми. Можете да го получите

en: The Google Maps JavaScript API v3 REQUIRES an API key to function correctly. Get an APIs Console key and post the code in Theme Options. You can get it from
bg_BG: Приложният програмен интерфейс (API) JavaScript на Google Maps v3 Изисква да работи ключ за API. Получете ключ за конзолата на API и публикувайте кода в опциите за теми. Можете да го получите

en: The Retina pins should be uploaded in the same place as the original pin and the name of the file should be with_2x
bg_BG: Кодовете за ретина трябва да бъдат качени на същото място като оригиналния щифт, а името на файла трябва да е с_2х

en: The browser couldn't detect your position!
bg_BG: Браузърът не можа да открие позицията ви!

en: The currency in which payments are processed.
bg_BG: Валутата, в която се обработват плащанията.

en: The date & time is already booked. Please choose a new one
bg_BG: Датата и часът вече са резервирани. Моля, изберете нова

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
bg_BG: Описанието ще се покаже в менюто, ако текущата тема го поддържа.

en: The email doesn't look right !
bg_BG: Имейлът не изглежда добре!

en: The email was not saved because it is used by another user.
bg_BG: Имейлът не бе запазен, защото се използва от друг потребител.

en: The email's domain doesn't look right.
bg_BG: Домейнът на имейла не изглежда добре.

en: The first footer widget area
bg_BG: Първата област на джоба на фоайето

en: The following plugin was activated successfully:
bg_BG: Следният плъгин бе активиран успешно:

en: The fourth footer widget area
bg_BG: Четвъртата област на джобовете

en: The inserted code is not a valid one
bg_BG: Въведеният код не е валиден

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
bg_BG: Процесът на инсталиране и активиране започва. Този процес може да отнеме известно време на някои хостове, така че бъдете търпеливи.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
bg_BG: Процесът на инсталиране започва. Този процес може да отнеме известно време на някои хостове, така че бъдете търпеливи.

en: The invoice number is:
bg_BG: Номерът на фактурата е:

en: The maximum no of images a user can upload with the front end submit form. Use 0 for unlimited. This value is NOT used in case of membership mode (each package will have its own max image no set)
bg_BG: Максималният брой изображения, които даден потребител може да качи с формуляра за изпращане на предния край. Използвайте 0 за неограничен. Тази стойност НЕ се използва в случай на членски режим (всеки пакет ще има свой собствен максимум изображение без определен)

en: The new password is blank
bg_BG: Новата парола е празна

en: The primary widget area
bg_BG: Основната област на джаджата

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
bg_BG: Пакетът за отдалечен плъгин се състои от повече от един файл, но файловете не са пакетирани в папка.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
bg_BG: Пакетът за отдалечен плъгин не съдържа папка с желания шунка и преименуването не работи.

en: The search form is "floating" over the media header and you set the position.
bg_BG: Формулярът за търсене е &quot;плаващ&quot; над заглавката на медията и сте задали позицията.

en: The second footer widget area
bg_BG: Втората област на джоба на долната част

en: The secondary widget area
bg_BG: Вторичната зона на джаджата

en: The state field is empty !
bg_BG: Държавното поле е празно!

en: The system will remove the script version when it is included. This doest not actually improve speed, but improves test score on speed tools pages.
bg_BG: Системата ще премахне версията на скрипта, когато е включена. Това всъщност не подобрява скоростта, но подобрява тестовия резултат на страниците с инструменти за бързина.

en: The system will use the minified versions of the css and js files
bg_BG: Системата ще използва минимизираните версии на файловете css и js

en: The third footer widget area
bg_BG: Третата област на джоба на долния колонтитул

en: The top bar left widget area
bg_BG: В горната лента лявата област на приспособлението

en: The top bar right widget area
bg_BG: Най-горната част на лентата с десния бар

en: The type selected applies for Google Maps header.
bg_BG: Избраният тип се отнася за заглавката на Google Карти.

en: Theme Slider
bg_BG: Тематичен плъзгач

en: Theme Slider
bg_BG: Тематичен плъзгач

en: There are no agents listed on this page at this moment. Please try again later.
bg_BG: В момента няма агенти, изброени на тази страница. Моля, опитайте отново по-късно.

en: There are no posts published!
bg_BG: Няма публикувани публикации!

en: There are no properties listed on this page at this moment. Please try again later.
bg_BG: В момента няма изброени свойства на тази страница. Моля, опитайте отново по-късно.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
bg_BG: Има един или повече задължителни или препоръчителни приставки за инсталиране, актуализиране или активиране.

en: These fields are mandatory: Title
bg_BG: Тези полета са задължителни: Заглавие

en: Third Footer Widget Area
bg_BG: Трета зона за поддръжката на долния край

en: This applies for  the search over media header.
bg_BG: Това важи за търсенето в заглавната част на носителя.

en: This applies for all register forms. *Hold CTRL for multiple selection.
bg_BG: Това важи за всички формуляри за регистрация. * Задръжте CTRL за няколко избора.

en: This applies for for all register forms.
bg_BG: Това важи за всички формуляри за регистрация.

en: This applies for the calendar field type available for properties.
bg_BG: Това важи за типа поле за календар, наличен за имоти.

en: This applies for the search over header type. IMPORTANT! Enable Advanced Search Custom Fields - YES, for Type 5, Type 6, Type 8, Type 10 and Type 11. Types 7 & 9 look can be obtained with type 6 and 8 with float form set to yes.
bg_BG: Това важи за типа на заглавката на търсенето. ВАЖНО! Активиране на разширено търсене Персонализирани полета - YES, тип 5, тип 6, тип 8, тип 10 и тип 11. Видове 7 и 9 могат да се видят с типове 6 и 8 с форма на флоат, настроена на да.

en: This description will appear first in page. Keeping it as a brief overview makes it easier to read.
bg_BG: Това описание ще се покаже първо на страницата. Поддържането му като кратък преглед прави по-лесно четенето.

en: This helps preventing registration spam.
bg_BG: Това помага да се предотврати регистрационният спам.

en: This is a paid submission.
bg_BG: Това е платено подаване.

en: This is a paid submission.The listing will be live after payment is received.
bg_BG: Това е платена заявка.Информацията ще бъде на живо след получаване на плащането.

en: This option defines the main content width. Default value is 1200px
bg_BG: Тази опция определя основната ширина на съдържанието. Стойността по подразбиране е 1200px

en: This page will not work without WpResidence Core Plugin, Please activate it from the plugins menu!
bg_BG: Тази страница няма да работи без Plug-in за WpResidence Core, моля, активирайте я от менюто с плъгини!

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
bg_BG: Тази публикация е защитена с парола. Въведете паролата, за да видите коментарите.

en: This property unit builder is a very complex feature, with a lot of options, and because of that it may not work for all design idees. We will continue to improve it, but please be aware that css problems may appear and those will have to be solved by manually adding css rules in the code.
bg_BG: Този собственик на сгради с имоти е много сложна функция с много опции и поради това може да не работи за всички идеи за дизайн. Ще продължим да го подобряваме, но имайте предвид, че могат да се появят проблеми с CSS и тези трябва да бъдат решени чрез ръчно добавяне на css правила в кода.

en: This will replace the sticky header.  Doesn't apply to search type 3
bg_BG: Това ще замени лепкавото заглавие. Не важи за тип за търсене 3

en: Time
bg_BG: път

en: Title
bg_BG: Заглавие

en: Title Attribute
bg_BG: Атрибут на заглавието

en: Title/Position
bg_BG: Заглавие / Позиция

en: To add Retina logo versions, create retina logo, add _2x at the end of name of the original file (for ex logo_2x.jpg) and upload it in the same uploads folder as the non retina logo.
bg_BG: За да добавите вертикалните лога на Retina, създайте логото на ретината, добавете _2x в края на името на оригиналния файл (ex logo_2x.jpg) и го качете в същата папка за качване като логото без ретината.

en: To be paid
bg_BG: Да бъде платен

en: Togo
bg_BG: Да отида

en: Tokelau
bg_BG: Токелау

en: Tonga
bg_BG: лека индийска двуколка

en: Top Bar Background Color (Header Widget Menu)
bg_BG: Топ цвят на фона на бара (Меню за Widget за Header)

en: Top Bar Font Color (Header Widget Menu)
bg_BG: Топ цвят на шрифта на бар (заглавна част на Widget Menu)

en: Top Bar Left Widget Area
bg_BG: Най-горната част на лентата с лявата лента

en: Top Bar Right Widget Area
bg_BG: Най-горната част на лентата с десния бар

en: Top Menu & Sticky Menu Background Color
bg_BG: Топ Меню &amp; Залепващ цвят на фона на менюто

en: Top Menu Font Color
bg_BG: Топ цвят на менюто на менюто

en: Top Menu Font Size
bg_BG: Размер на шрифта в горното меню

en: Top Menu Hover Background Color
bg_BG: Най-горе в менюто Хвърли цвета на фона

en: Top Menu Hover Background Color (*applies on some hover types)
bg_BG: Основно меню за цветове на фона (* се прилага при някои типове задържане)

en: Top Menu Hover Font Color
bg_BG: Топ менюто Hover на шрифта

en: Top Menu Hover Type
bg_BG: Тип &quot;Най-горе на менюто&quot;

en: Total Fee
bg_BG: Общо такса

en: Total Invoices:
bg_BG: Общо фактури:

en: Total number of views:
bg_BG: Общ брой показвания:

en: Transparent Header - Top Menu Font Color
bg_BG: Прозрачно заглавие - Цвят на шрифта в горното меню

en: Transparent Header - Top Menu Hover Font Color
bg_BG: Прозрачна заглавна част - главно меню

en: Transport
bg_BG: транспорт

en: Transportation
bg_BG: транспорт

en: Trinidad and Tobago
bg_BG: Тринидад и Тобаго

en: Tunisia
bg_BG: Тунис

en: Turkey
bg_BG: Турция

en: Turkmenistan
bg_BG: Туркменистан

en: Turks and Caicos Islands
bg_BG: Островите Туркс и Кайкос

en: Tuvalu
bg_BG: Тувалу

en: Twitter Access Secret
bg_BG: Скрипт достъп до Twitter

en: Twitter Access Secret is required for theme Twitter widget.
bg_BG: Необходим е достъп до Twitter за тайна за темата Twitter widget.

en: Twitter Access Token
bg_BG: Достъп до

en: Twitter Access Token Secret
bg_BG: Достъп до такена на Twitter

en: Twitter Access Token is required for theme Twitter widget.
bg_BG: Точка за достъп в Twitter е необходима за джаджа Twitter тема.

en: Twitter Cache Time
bg_BG: Време за кеширане в Twitter

en: Twitter Cache Time in hours
bg_BG: Twitter Кеш Времето в часове

en: Twitter Consumer Key
bg_BG: Потребителски ключ в Twitter

en: Twitter Consumer Secret
bg_BG: Потребителска тайна в Twitter

en: Twitter Consumer Secret is required for theme Twitter widget.
bg_BG: Twitter Потребителска тайна се изисква за темата Twitter widget.

en: Twitter Page Link
bg_BG: Връзка към Twitter страница

en: Twitter consumer_key
bg_BG: Потребителски ключ за

en: Twitter consumer_key is required for theme Twitter widget.
bg_BG: Twitter потребител_key се изисква за темата Twitter widget.

en: Twitter page link
bg_BG: Twitter страница връзка

en: Twitter page link, with https://
bg_BG: Twitter страница връзка, с https: //

en: Type
bg_BG: Тип

en: Type Bathrooms No.
bg_BG: Тип Бани №

en: Type Bedrooms No.
bg_BG: Тип Спални №

en: Type Keyword
bg_BG: Въведете ключова дума

en: Type Max. Price
bg_BG: Тип макс. Цена

en: Type Min. Price
bg_BG: Тип Мин. Цена

en: Type address, state, city or area
bg_BG: Въведете адрес, държава, град или област

en: Type and add a new item in features and amenities list.
bg_BG: Въведете и добавете нов елемент в списъка с функции и удобства.

en: Type company address
bg_BG: Въведете фирмения адрес

en: Type here the copyright message that will appear in footer.
bg_BG: Въведете тук съобщението за авторски права, което ще се покаже в долната част.

en: Type only numbers!
bg_BG: Въведете само номера!

en: Type your message...
bg_BG: Въведете съобщението си ...

en: Type:
bg_BG: Тип:

en: Uganda
bg_BG: Уганда

en: Ukraine
bg_BG: Украйна

en: Unable to login. Please, check login/password and try again
bg_BG: Не може да влезе. Моля, проверете вход / парола и опитайте отново

en: Unit Card Type
bg_BG: Тип на типа карта

en: Unit border size
bg_BG: Размер на границата на единицата

en: Unit/Card border color
bg_BG: Цвят на единица / карта на рамката

en: United Arab Emirates
bg_BG: Обединени арабски емирства

en: United Kingdom
bg_BG: Великобритания

en: United States
bg_BG: Съединени щати

en: United States Minor Outlying Islands
bg_BG: Малките отдалечени острови на Съединените щати

en: Unlimited
bg_BG: неограничен

en: Unlimited listings ?
bg_BG: Неограничените обяви?

en: Update
bg_BG: Актуализация

en: Update Profile
bg_BG: Актуализиране на профила

en: Update Required
bg_BG: Изисква се актуализация

en: Update Review
bg_BG: Актуализиране на прегледа

en: Update profile
bg_BG: Актуализиране на профила

en: Update recommended
bg_BG: Препоръчва се актуализиране

en: Update the theme & plugins
bg_BG: Актуализирайте темата и приставките

en: Update; Custom title instead of Features and Amenities label.
bg_BG: Актуализиране; Потребителско заглавие вместо етикет &quot;Характеристики и удобство&quot;.

en: Updating Plugin: %s
bg_BG: Актуализиране на приставката: %s

en: Upgrade message from the plugin author:
bg_BG: Съобщение за надстройване от автора на приставката:

en: Upgrade to Featured
bg_BG: Надстройване до

en: Upgrade to Featured Listing
bg_BG: Надстройване до избрана

en: Upgrade to featured
bg_BG: Надстройване до включените

en: Upgrade to featured listing on
bg_BG: Надстройте до включена в списъка малка обява

en: Upload  profile image.
bg_BG: Качете изображение на потребителския профил.

en: Upload Background Image for Footer
bg_BG: Качване на фоновото изображение за долния колонтитул

en: Upload Background Image |
bg_BG: Качване на фоновото изображение

en: Upload Favicon
bg_BG: Качете Favicon

en: Upload Header Image
bg_BG: Качване на изображение на заглавката

en: Upload Image
bg_BG: Качи изображение

en: Upload Logo
bg_BG: Лого на качване

en: Upload New Logo
bg_BG: Качване на ново лого

en: Upload New Plan Image
bg_BG: Качване на ново изображение на план

en: Upload Pin
bg_BG: Качи Пин

en: Upload Video
bg_BG: Качи видеоклип

en: Upload mobile logo in jpg or png format.
bg_BG: Качете мобилното лого във формат jpg или png.

en: Upload site favicon in .ico, .png, .jpg or .gif format
bg_BG: Качете сайта favicon във формат .ico, .png, .jpg или .gif

en: Upload your profile photo.
bg_BG: Качете снимката на потребителския си профил.

en: Uruguay
bg_BG: Уругвай

en: Use .00 format for decimals (ex: 1.50). Do not set price as 0!
bg_BG: Използвайте формат .00 за десетични знаци (напр. 1.50). Не определяйте цената като 0!

en: Use .00 format for decimals (ex: 5.50). Do not set price as 0!
bg_BG: Използвайте формат .00 за десетични знаци (напр. 5.50). Не определяйте цената като 0!

en: Use CTRL to select multiple fields for property submission page.
bg_BG: Използвайте CTRL, за да изберете няколко полета за страницата за подаване на имоти.

en: Use Cache for Google maps ?(*cache will renew itself every 3h)
bg_BG: Използвайте кеша за Google карти? (* Кеша се подновява на всеки 3 часа)

en: Use Custom Fields For Advanced Search ?
bg_BG: Използвайте персонализирани полета за разширено търсене?

en: Use Float Search Form ?
bg_BG: Използвайте Формуляр за търсене с плаващи линии?

en: Use Floor Plans
bg_BG: Използвайте планове на етажите

en: Use Full Price Pins ?
bg_BG: Използвайте пина с пълна цена?

en: Use Geo Location Search
bg_BG: Използвайте Търсене на географско местоположение

en: Use Google maps with SSL ?
bg_BG: Използвате ли Google карти с SSL?

en: Use Optima Express plugin (idx plugin by ihomefinder) - you will need to enable the plugin ?
bg_BG: Използвайте приставката на Optima Express (приставка idx от ihomefinder) - трябва да активирате приставката?

en: Use Pin Cluster on map
bg_BG: Използвайте Pin Cluster на картата

en: Use Saved Search Feature ?
bg_BG: Използвайте функцията за запазено търсене?

en: Use Slider in Property Unit
bg_BG: Използвайте плъзгача в Property Unit

en: Use Sticky Footer?
bg_BG: Използвайте лепкава подпиша?

en: Use Sticky Footer?
bg_BG: Използвайте лепкава подпиша?

en: Use a custom property page template
bg_BG: Използвайте шаблон за страница с персонализирана собственост

en: Use file reading for pins?
bg_BG: Използвате ли файла четене за щифтове?

en: Use file reading for pins? (*recommended for over 200 listings. Read the manual for diffrences between file and mysql reading)
bg_BG: Използвате ли файла четене за щифтове? (* препоръчва се за над 200 обяви. Прочетете ръководството за разликите между файла и MySQL четене)

en: Use price Pins ?
bg_BG: Използвайте цената на игличките?

en: Use price Pins ?(The css class for price pins is "wpestate_marker" . Each pin has also receive a class with the name of the category or action: For example "wpestate_marker apartments sales")
bg_BG: Използвайте цена Pins? (Класът css за ценови игли е &quot;wpestate_marker&quot;.) Всеки ПИН получава и класа с името на категорията или действието: Например &quot;wpestate_marker apartments sales&quot;)

en: Use reCaptcha on register ?
bg_BG: Използвайте reCaptcha в регистъра?

en: Use single Image Pin ?
bg_BG: Използвайте единичен пин за изображение?

en: Use sticky search ?
bg_BG: Използвайте лепкаво търсене?

en: Use the Clear WpResidence Cache button from the admin bar to see the changes made instantly. Automatic updates happen every 4 hours.
bg_BG: Използвайте бутона Clear WpResidence Cache от лентата за администриране, за да видите промените направени незабавно. Автоматичните актуализации се извършват на всеки 4 часа.

en: Use the button to save your property location on the map as well.
bg_BG: Използвайте бутона, за да запазите местоположението на имота си и на картата.

en: Use the form below to contact us!
bg_BG: Използвайте формата по-долу, за да се свържете с нас!

en: Use this unit/card
bg_BG: Използвайте това устройство / карта

en: User
bg_BG: потребител

en: User Dashboard - The top bar left widget area
bg_BG: Табло за управление на потребителя - в горната лента е оставена зоната на приспособлението

en: User Dashboard - The top bar right widget area
bg_BG: Табло за управление на потребителите - Най-горната част на лентата за десния бар

en: User Dashboard Design
bg_BG: Дизайн на таблото на потребителя

en: User Dashboard Menu Background
bg_BG: Меню на таблото за управление на потребителя

en: User Dashboard Menu Color
bg_BG: Цвят на менюто на таблото на потребителя

en: User Dashboard Menu Hover Color
bg_BG: Меню на таблото на потребителя

en: User Dashboard Menu Item Background Color
bg_BG: Елемент от менюто на таблото на потребителя в цвета на фона

en: User Dashboard Package Background
bg_BG: Пакет на панела на панела на потребителя

en: User Dashboard Package Color
bg_BG: Потребителски панел Цвят на пакета

en: User Details
bg_BG: Потребителски данни

en: User Param 1
bg_BG: Потребителски параметър 1

en: User Role Settings
bg_BG: Настройки на ролите на потребителите

en: Username
bg_BG: Потребител

en: Username already exists.  Please choose a new one.
bg_BG: Потребителското име вече съществува. Моля, изберете нова.

en: Username and/or Email field is empty!
bg_BG: Полето за потребителско име и / или имейл е празно!

en: Username and/or Password field is empty!
bg_BG: Полето за потребителско име и / или парола е празно!

en: Username:
bg_BG: Потребителско име:

en: Username: %s
bg_BG: Потребителско име: %s

en: Userpin in geolocation
bg_BG: Userpin в геолокация

en: Users can type the password on registration form
bg_BG: Потребителите могат да въвеждат паролата на регистрационен формуляр

en: Users will be automatically approved. *Hold CTRL for multiple selection.
bg_BG: Потребителите ще бъдат автоматично одобрени. * Задръжте CTRL за няколко избора.

en: Using this option you can define the width of the content in percent.Sidebar will occupy the rest of the main content space.
bg_BG: Използвайки тази опция, можете да определите ширината на съдържанието в проценти.Средната лента ще заема останалото от основното пространство за съдържание.

en: Uzbekistan
bg_BG: Узбекистан

en: Values between 0 -invisible and 1 - fully visible
bg_BG: Стойности между 0 - невидими и 1 - напълно видими

en: Vanuatu
bg_BG: Вануату

en: Venezuela
bg_BG: Венецуела

en: Version
bg_BG: версия

en: Video
bg_BG: Видео

en: Video Option
bg_BG: Видео опция

en: Video from
bg_BG: Видео от

en: Vietnam
bg_BG: Виетнам

en: View
bg_BG: изглед

en: View public profile
bg_BG: Преглед на обществения потребителски профил

en: View results
bg_BG: Преглед на резултатите

en: Views Stats
bg_BG: Преглежда статистики

en: Virgin Islands (British)
bg_BG: Вирджински острови (британски)

en: Virgin Islands (U.S.)
bg_BG: Вирджински острови (САЩ)

en: Virtual Tour
bg_BG: Виртуална разходка

en: Virtual Tour:
bg_BG: Виртуална разходка:

en: Waiting for approval
bg_BG: В очакване на одобрение

en: Walkscore APi Key
bg_BG: Walkscore APi ключ

en: Walkscore info doesn't show if you don't add the API.
bg_BG: Информацията за Walkscore не се показва, ако не добавите приложния програмен интерфейс (API).

en: Wallis and Futuna Islands
bg_BG: Островите Уолис и Футуна

en: Want to find out more?
bg_BG: Искате ли да научите повече?

en: Warning !
bg_BG: Внимание !

en: We Speak:
bg_BG: Говорим:

en: We are sorry, but we don't have an estimation for this property at this moment!
bg_BG: Съжаляваме, но нямаме оценка за този имот в този момент!

en: We didn't find any results
bg_BG: Не намерихме резултати

en: We didn't find any results. Please try again with different search parameters.
bg_BG: Не намерихме резултати. Моля, опитайте отново с различни параметри за търсене.

en: We didn't find any results. Please try again with different search parameters.
bg_BG: Не намерихме резултати. Моля, опитайте отново с различни параметри за търсене.

en: We don't have any agents yet!
bg_BG: Все още нямаме агенти!

en: We found
bg_BG: Ние открихме

en: We have just sent you a new password. Please check your email!
bg_BG: Току-що ви изпратихме нова парола. Моля, проверете електронната си поща!

en: We have just sent you an email with Password reset instructions.
bg_BG: Току-що ви изпратихме имейл с инструкции за нулиране на паролата.

en: We received your  Wire Transfer payment request on %s ! Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
bg_BG: Получихме заявката Ви за плащане по Wire Transfer на %s! Моля, следвайте инструкциите по-долу, за да започнете да изпращате свойства възможно най-скоро.

en: We received your Wire Transfer payment request on  %website_url !
    Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
    The invoice number is: %invoice_no, Amount: %total_price. 
    Instructions:  %payment_details.
bg_BG: Получихме заявката Ви за плащане по Wire Transfer на% website_url! Моля, следвайте инструкциите по-долу, за да започнете да изпращате свойства възможно най-скоро. Номерът на фактурата е:% invoice_no, Сума:% total_price. Инструкции:% payment_details.

en: We recommend doing demo import first and then finishing this setup. Adding Demo import AFTER completing this setup changes your settings options to demo options.
bg_BG: Препоръчваме първо да импортирате демонстрация и след това да завършите тази настройка. Добавяне на демонстрация след извършване на тази настройка променя вашите настройки за опции за демонстрация.

en: We will use 1 single pins for all markers. This option will decrease the loading time on you maps.
bg_BG: Ще използваме 1 единични игли за всички маркери. Тази опция ще намали времето за зареждане на вашите карти.

en: We will use the image at the uploaded size. So make sure it fits your design. If you add images directly into the input fields (without Upload button) please use the full image path. For ex: http://www.wpresidence..... . If you use the "upload"  button use also "Insert into Post" button from the pop up window.
bg_BG: Ще използваме изображението при качен размер. Така че се уверете, че тя се вписва в дизайна ви. Ако добавяте изображения директно в полетата за въвеждане (без бутон &quot;Качване&quot;), използвайте пълния път на изображение. За пример: http: //www.wpresidence ...... Ако използвате бутона &quot;качване&quot;, използвайте и бутона &quot;Вмъкване в публикация&quot; от изскачащия прозорец.

en: Website
bg_BG: уебсайт

en: Website Url (without http)
bg_BG: URL адрес на уебсайта (без http)

en: Website:
bg_BG: Уеб сайт:

en: Welcome back,
bg_BG: Добре дошъл обратно,

en: Western Sahara
bg_BG: западна Сахара

en: What kind of listings do you handle?
bg_BG: Какъв вид списъци се справяте?

en: What property slider type to show on property page.
bg_BG: Тип плъзгач на собственост, който да се показва на страницата с имоти.

en: What sidebar to show for blog category/archive list.
bg_BG: Коя странична лента да се показва в категорията / архивния блог.

en: What sidebar to show in agent page.
bg_BG: Коя странична лента да се показва на страницата на агента.

en: What sidebar to show in property page.
bg_BG: Коя странична лента да се покаже на страницата с имоти.

en: What's Nearby
bg_BG: Какво има наблизо

en: When the page is with sidebar the no of listings per row will be 2 or 3 - depending on your selection
bg_BG: Когато страницата е с странична лента, броят на списъците на ред няма да бъде 2 или 3 - в зависимост от избора ви

en: Where to show the currency symbol?
bg_BG: Къде да покажем символа на валутата?

en: Where to show the sidebar for blog category/archive list.
bg_BG: Къде да се покаже страничната лента за категорията / архивния блог.

en: Where to show the sidebar in agent page.
bg_BG: Къде да се показва страничната лента в страницата на агента.

en: Where to show the sidebar in property page.
bg_BG: Къде да покажем страничната лента в страницата с имоти.

en: Wide Footer ?
bg_BG: Широк фронт?

en: Wide Header ?
bg_BG: Широко заглавие?

en: Wide or Boxed?
bg_BG: Широк или бокс?

en: Widget Border Color
bg_BG: Оцветяване на границата на Widget

en: Widget Border Size
bg_BG: Размер на границата на Widget

en: Widget Font color
bg_BG: Цвят на шрифта за Widget

en: Widget Internal Padding
bg_BG: Вътрешна подложка за Widget

en: Widget Internal Padding (top,left,bottom,right)
bg_BG: Вътрешна подложка за Widget (отгоре, отляво, отдолу, отдясно)

en: Wire Transfer
bg_BG: Банков превод

en: Wire instructions for direct payment
bg_BG: Инструкции за директни плащания

en: WordPress Memory Limit is set to
bg_BG: WordPress Memory Limit е настроен на

en: WordPress Repository
bg_BG: WordPress хранилище

en: Works with "Use FLoat Form" options set to no ! Doesn't apply to search type 3.
bg_BG: Работи с опциите &quot;Използване на Формуляр за подаване&quot;, зададено на не! Не важи за тип за търсене 3.

en: Write a Review
bg_BG: Напишете коментар

en: Wrong username or password!
bg_BG: Грешно потребителско име или парола!

en: Yearly Archives: %s
bg_BG: Годишен архив: %s

en: Yelp - no of results
bg_BG: Yelp - няма резултати

en: Yelp - no of results
bg_BG: Yelp - няма резултати

en: Yelp Api  Client Id
bg_BG: Идент. № клиент на Yelp Api

en: Yelp Api Client Key
bg_BG: Клиентски ключ на Yelp Api

en: Yelp Categories
bg_BG: Категории на Yelp

en: Yelp Categories to show on front page
bg_BG: Yelp Категории за показване на първа страница

en: Yelp Distance Measurement Unit
bg_BG: Устройство за измерване на разстоянието

en: Yelp settings
bg_BG: Настройки на Yelp

en: Yemen
bg_BG: Йемен

en: You are already logged in! redirecting...
bg_BG: Вече сте вписани! пренасочване ...

en: You can enable or disable PayPal buttons.
bg_BG: Можете да активирате или деактивирате бутоните на PayPal.

en: You can enable or disable Stripe payment buttons.
bg_BG: Можете да активирате или деактивирате бутоните за плащане &quot;Stripe&quot;.

en: You can now login with your new password at:
bg_BG: Вече можете да влезете с новата си парола на адрес:

en: You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.
bg_BG: Можете да отговорите на частни съобщения от страницата &quot;Вх. Поща&quot; в потребителския си профил.

en: You can select multiple images to upload at one time.
bg_BG: Можете да изберете няколко изображения, които да качите едновременно.

en: You cannot upload more than
bg_BG: Не можете да качвате повече от

en: You cannot use special characters like "&". After changing the url you may need to wait for a few minutes until WordPress changes all the urls. In case your new names do not update automatically, go to Settings - Permalinks and Save again the "Permalinks Settings" - option "Post name"
bg_BG: Не можете да използвате специални знаци като &quot;&amp;&quot;. След като промените URL адреса, може да се наложи да изчакате няколко минути, докато WordPress промени всички URL адреси. В случай, че вашите нови имена не се актуализират автоматично, отидете на Settings - Permalinks и отново запишете &quot;Permalinks Settings&quot; - опцията &quot;Post name&quot;

en: You did not add your <strong>Paypal Details</strong>. No Paypal payment will be processed
bg_BG: Не сте добавили данните си за <strong>Paypal</strong> . Няма да се обработва плащане от Paypal

en: You did not add your <strong>Stripe Details</strong>. No Stripe payment will be processed
bg_BG: Не сте добавили <strong>подробностите за Stripe</strong> . Няма да се обработва плащане с Stripe

en: You don't have any agents added!
bg_BG: Нямате добавени агенти!

en: You don't have any favorite properties yet!
bg_BG: Все още нямате любими имоти!

en: You don't have any plans attached!
bg_BG: Нямате никакви планове!

en: You don't have any properties yet!
bg_BG: Все още нямате никакви имоти!

en: You don't have any saved searches yet!
bg_BG: Още нямате запазени търсения!

en: You have
bg_BG: Ти имаш

en: You have used all the "Featured" listings in your package.
bg_BG: Използвахте всички &quot;Представени&quot; обяви в пакета си.

en: You need to
bg_BG: Ти трябва да

en: You need to agree with terms and conditions !
bg_BG: Трябва да се съгласите със сроковете и условията!

en: You need to upload at last one image
bg_BG: Най-накрая трябва да качите едно изображение

en: You ordered a new Wire Transfer
bg_BG: Поръчахте нов Wire Transfer

en: Your Address
bg_BG: Вашият адрес

en: Your City
bg_BG: Твоят град

en: Your Current Colors
bg_BG: Вашите текущи цветове

en: Your Current Logo
bg_BG: Вашето настоящо лого

en: Your Email
bg_BG: Твоят имейл

en: Your Favicon
bg_BG: Вашият Favicon

en: Your Logo
bg_BG: Вашето лого

en: Your Message
bg_BG: Твоето съобщение

en: Your Name
bg_BG: Твоето име

en: Your PHP version is
bg_BG: Вашата PHP версия е

en: Your Password was Reset
bg_BG: Паролата ви бе възстановена

en: Your Payment system is in LIVE mode.
bg_BG: Вашата платежна система е в режим LIVE.

en: Your Payment system is in SANDBOX mode.
bg_BG: Вашата платежна система е в режим SANDBOX.

en: Your Phone
bg_BG: Твоят телефон

en: Your Rating & Review
bg_BG: Вашата оценка и преглед

en: Your Review
bg_BG: Твоят Преглед

en: Your State Code (ex CA)
bg_BG: Вашият държавен код (ex CA)

en: Your Sticky Logo
bg_BG: Вашият лепенка

en: Your Transparent Header Logo
bg_BG: Логото на прозрачното заглавие

en: Your account is disabled.
bg_BG: Профилът ви е деактивиран.

en: Your account is pending approval. Please wait for admin to approve it.
bg_BG: Профилът Ви чака одобрение. Моля, изчакайте администратора да го одобри.

en: Your account was created and you can login now!
bg_BG: Профилът ви е създаден и можете да влезете сега!

en: Your address field is empty!
bg_BG: Полето за адрес е празно!

en: Your comment is awaiting moderation.
bg_BG: Вашият коментар чака модериране.

en: Your current package doesn't let you publish more properties! You need to upgrade your membership.
bg_BG: Текущият Ви пакет не ви позволява да публикувате повече имоти! Трябва да надстроите членството си.

en: Your email address will not be published.
bg_BG: Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.

en: Your energy class
bg_BG: Вашият енергиен клас

en: Your energy class is
bg_BG: Енергийната ви класа е

en: Your energy class is
bg_BG: Енергийната ви класа е

en: Your listing was approved
bg_BG: Вашата малка обява беше одобрена

en: Your new password for the account at:
bg_BG: Новата ви парола за профила на адрес:

en: Your new password for the account at: %website_url: 
    Username:%username, 
    Password:%user_pass.
    You can now login with your new password at: %website_url
bg_BG: Новата ви парола за профила в:% web_url: Потребителско име:% потребителско име, парола:% потребителско_пасово. Вече можете да влезете с новата си парола на:% web_url

en: Your purchase was activated
bg_BG: Покупката ви бе активирана

en: Your search results
bg_BG: Резултатите от търсенето ви

en: Your username and password on %website_url
bg_BG: Вашето потребителско име и парола в% web_url

en: Zambia
bg_BG: Замбия

en: Zillow api key
bg_BG: Zillow api ключ

en: Zillow api key is required for Zillow Widget.
bg_BG: За Zillow Widget се изисква ключ Zillow api.

en: Zimbabwe
bg_BG: Зимбабве

en: Zip
bg_BG: цип

en: Zip
bg_BG: цип

en: [more]
bg_BG: [Повече ▼]

en: about 1 hour ago
bg_BG: преди около 1 час

en: about 1 minute ago
bg_BG: преди около 1 минута

en: ac
bg_BG: променлив ток

en: acres
bg_BG: акра

en: add to favorites
bg_BG: добави към любими

en: address
bg_BG: адрес

en: and
bg_BG: и

en: area
bg_BG: ■ площ

en: areas
bg_BG: области

en: bathrooms
bg_BG: бани

en: baths:
bg_BG: вани:

en: bedrooms
bg_BG: спални

en: beds
bg_BG: легла

en: between
bg_BG: между

en: between
bg_BG: между

en: bigger than
bg_BG: по-голям от

en: bigger than
bg_BG: по-голям от

en: boxed
bg_BG: опаковка

en: by
bg_BG: от

en: cancel stripe subscription
bg_BG: анулиране на абонамент за ленти

en: categories
bg_BG: категории

en: category
bg_BG: категория

en: cities
bg_BG: градове

en: city
bg_BG: град

en: click to add new status
bg_BG: кликнете, за да добавите ново състояние

en: click to enable zoom
bg_BG: кликнете, за да активирате мащабиране

en: close map
bg_BG: затворена карта

en: company email
bg_BG: имейл на фирмата

en: company fax
bg_BG: фирмен факс

en: company mobile
bg_BG: компания за мобилни устройства

en: compare
bg_BG: сравнение

en: daily
bg_BG: ежедневно

en: days
bg_BG: дни

en: default
bg_BG: по подразбиране

en: delete
bg_BG: Изтрий

en: delete message
bg_BG: изтриване на съобщението

en: delete search
bg_BG: изтриване на търсенето

en: deleting...
bg_BG: изтриване на ...

en: details
bg_BG: детайли

en: discover more
bg_BG: Открий повече

en: expires on
bg_BG: изтича на

en: favorite
bg_BG: любим

en: feet
bg_BG: крака

en: field
bg_BG: поле

en: for
bg_BG: за

en: for category:
bg_BG: за категория:

en: from date
bg_BG: от дата

en: ft
bg_BG: фута

en: full info
bg_BG: пълна информация

en: grid
bg_BG: решетка

en: ha
bg_BG: ха

en: half map
bg_BG: половината карта

en: hectares
bg_BG: ха

en: help
bg_BG: помогне

en: here
bg_BG: тук

en: images
bg_BG: снимки

en: in
bg_BG: в

en: in order to post a review
bg_BG: за да публикувате отзив

en: is not editable
bg_BG: не може да се редактира

en: keyword
bg_BG: ключова дума

en: list
bg_BG: списък

en: listing
bg_BG: списък

en: listings
bg_BG: обяви

en: listings
bg_BG: обяви

en: loading results...
bg_BG: резултати от зареждането ...

en: login
bg_BG: Влизам

en: lot size
bg_BG: размера на партидата

en: m radius
bg_BG: m радиус

en: make payment recurring
bg_BG: плащането се повтаря

en: make the footer 100%.
bg_BG: направете футбола 100%.

en: make the header 100%.
bg_BG: направете заглавката 100%.

en: manage floorplans
bg_BG: управлявайте плановете на пода

en: map
bg_BG: карта

en: membership payment on
bg_BG: членство плащане на

en: meters
bg_BG: м

en: miles
bg_BG: мили

en: months
bg_BG: месеца

en: more details here
bg_BG: повече подробности тук

en: new message
bg_BG: ново съобщение

en: no
bg_BG: не

en: no listings available
bg_BG: няма налични обяви

en: none
bg_BG: нито един

en: normal
bg_BG: нормален

en: of
bg_BG: на

en: on
bg_BG: за

en: open map
bg_BG: отворена карта

en: or
bg_BG: или

en: over a year ago
bg_BG: преди повече от година

en: page should be accesible only via the compare button
bg_BG: страницата трябва да е достъпна само чрез бутона за сравнение

en: pending approval
bg_BG: изчаква одобрение

en: photos
bg_BG: снимки

en: posting
bg_BG: публикуване

en: price range from
bg_BG: ценови диапазон от

en: price range from:
bg_BG: Ценови диапазон от:

en: price:
bg_BG: цена:

en: property Size
bg_BG: собственост Размер

en: property address
bg_BG: адрес на собственост

en: property bathrooms
bg_BG: собствените бани

en: property bedrooms
bg_BG: спални

en: property country
bg_BG: собственост страна

en: property county
bg_BG: имот окръг

en: property lot size
bg_BG: размера на имота

en: property price
bg_BG: цена на имота

en: property rooms
bg_BG: собственост стаи

en: property size
bg_BG: размер на собствеността

en: property state
bg_BG: състояние на собственост

en: property status
bg_BG: състояние на имота

en: property zip
bg_BG: имот с цип

en: reCaptcha settings
bg_BG: настройките на

en: reCaptha secret key
bg_BG: reCaptha таен ключ

en: reCaptha site key
bg_BG: reCaptha ключ на сайта

en: remove from favorites
bg_BG: премахване от любимите

en: removed
bg_BG: отстранен

en: reply to message
bg_BG: отговор на съобщението

en: results
bg_BG: резултати

en: results.
bg_BG: резултати.

en: right now
bg_BG: точно сега

en: rooms
bg_BG: стаи

en: rooms:
bg_BG: стаи:

en: saving..
bg_BG: спасяването ..

en: saving...
bg_BG: спестяване на ...

en: sending message..
bg_BG: изпращане на съобщението ..

en: share
bg_BG: дял

en: size
bg_BG: размер

en: size:
bg_BG: размер:

en: smaller than
bg_BG: по-малък от

en: square
bg_BG: квадрат

en: standard
bg_BG: стандарт

en: subscription will be cancelled at the end of current period
bg_BG: абонаментът ще бъде анулиран в края на текущия период

en: terms & conditions
bg_BG: Правила и условия

en: the file Google map does NOT exist or is NOT writable
bg_BG: файлът Google НЕ съществува или НЕ е достъпен за писане

en: to
bg_BG: да се

en: to date
bg_BG: към днешна дата

en: type 1
bg_BG: тип 1

en: type 2
bg_BG: тип 2

en: type 3
bg_BG: тип 3

en: type 4
bg_BG: тип 4

en: type here the new status...
bg_BG: въведете тук новия статус ...

en: types
bg_BG: видове

en: unread messages
bg_BG: непрочетени съобщения

en: user id:
bg_BG: потребителско име:

en: we found
bg_BG: ние открихме

en: weekly
bg_BG: седмично

en: weeks
bg_BG: седмици

en: wide
bg_BG: широк

en: wrong captcha
bg_BG: грешна комбинация

en: yards
bg_BG: ярда

en: yd
bg_BG: ярда

en: year
bg_BG: година

en: years
bg_BG: години

en: yes
bg_BG: да

en: yesterday
bg_BG: вчера

en: you don't have the right to delete this
bg_BG: нямате право да изтриете това

en: zip
bg_BG: цип
