wpresidence - en to he_IL translation catalogue (2037 entries)

en:  (*only numbers)
he_IL: (* מספרים בלבד)

en:  Custom title instead of Multi Unit label(*for sub unit).
he_IL: כותרת מותאמת אישית במקום תווית Multi Unit (* עבור תת יחידה).

en:  Custom title instead of Multi Unit label.
he_IL: כותרת מותאמת אישית במקום תווית Multi Unit.

en:  Custom title instead of Property Address label.
he_IL: כותרת מותאמת אישית במקום תווית כתובת נכס.

en:  Featured Payment
he_IL: תשלום מוצג

en:  If your question is not here, please go to http://support.wpestate.org, create an account and post a ticket. The registration is simple and as soon as you send a ticket we are notified. We usually answer in the next 24h (except weekends). Please use this system and not the email. It will help us answer your questions much faster. Thank you!
he_IL: אם השאלה שלך לא נמצאת כאן, עבור אל http://support.wpestate.org, צור חשבון ופרסם כרטיס. הרישום הוא פשוט ברגע שאתה שולח כרטיס אנחנו מקבלים הודעה. אנחנו בדרך כלל לענות ב 24h הבא (למעט סופי שבוע). השתמש במערכת זו ולא בדוא&quot;ל. זה יעזור לנו לענות על השאלות שלך הרבה יותר מהר. תודה!

en:  Linkedin page link, with https://
he_IL: קישור לדף מקושר, עם https: //

en:  Order in listing page
he_IL: סדר בדף הרישום

en:  Select the splash page type.
he_IL: בחר את סוג הדף הפתיחה.

en:  Slider Images
he_IL: תמונות

en:  You can upload maximum %s images
he_IL: ניתן לטעון תמונות מקסימום %s

en:  click to add currency
he_IL: לחץ כדי להוסיף מטבע

en:  click to add field
he_IL: לחץ כדי להוסיף שדה

en:  days ago
he_IL: לפני מספר ימים

en:  equal with
he_IL: שווה עם

en:  has
he_IL: יש ל

en:  hours ago
he_IL: לפני שעות

en:  minutes ago
he_IL: לפני דקות

en:  on
he_IL: עַל

en:  package on
he_IL: החבילה ב

en:  seconds ago
he_IL: לפני שניות

en:  similar with
he_IL: דומה ל

en:  the list of countries where Yelp is available.
he_IL: רשימת הארצות שבהן Yelp זמינה.

en: %s (Invalid)
he_IL:  %s (לא חוקי)

en: %s (Pending)
he_IL:  %s (בהמתנה)

en: &laquo; Older Comments
he_IL: &quot; תגובות ישנות יותר

en: (only numbers)
he_IL: (מספרים בלבד)

en: * At least 1 image is required for a valid submission.Minimum size is 500/500px.
he_IL: * לפחות 1 תמונה נדרשת להגשה חוקית. גודל מינימלי הוא 500 / 500px.

en: ** Double click on the image to select featured.
he_IL: ** לחץ לחיצה כפולה על התמונה כדי לבחור בהשתתפות.

en: *** Change images order with Drag & Drop.
he_IL: *** שינוי תמונות סדר עם Drag &amp; Drop.

en: **** PDF files upload supported as well.
he_IL: **** PDF להעלות קבצים נתמכים גם כן.

en: ***** Images might take longer to be processed.
he_IL: ***** תמונות עשויות להימשך זמן רב יותר.

en: ***Please understand that we cannot add here color controls for all theme elements & details. Doing that will result in a overcrowded and useless interface. These small details need to be addressed via custom css code
he_IL: *** אנא הבינו שאיננו יכולים להוסיף כאן פקדי צבע עבור כל רכיבי הנושא ופרטים. פעולה זו תגרום ממשק צפוף וחסר תועלת. פרטים אלה קטנים צריכים להיות מטופלים באמצעות קוד css מותאם אישית

en: *Address
he_IL: *כתובת

en: *After you change the password you will have to login again.
he_IL: * לאחר שתשנה את הסיסמה תצטרך להתחבר שוב.

en: *Do not duplicate labels and make sure search fields do not contradict themselves
he_IL: * אל תשכפל תוויות וודא ששדות החיפוש אינם סותרים את עצמם

en: *Hold CTRL for multiple selection
he_IL: * החזק CTRL לבחירה מרובות

en: *Hold CTRL for multiple selection.
he_IL: * החזק CTRL לבחירה מרובות.

en: *Labels will not apply for taxonomy dropdowns fields
he_IL: * תוויות לא יחולו על שדות הנפתח של טקסונומיה

en: *Title (mandatory)
he_IL: * כותרת (חובה)

en: *minimum 500px x 500px
he_IL: * מינימום 500px x 500px

en: 1. Description
he_IL: 1. תיאור

en: 1. If you are NOT using "Ultimate Addons for Visual Composer" please disable it or just disable the modules you don't use. It will reduce the size of javascript files you are loading and increase the site speed!
he_IL: 1. אם אתה לא משתמש &quot;Ultimate Addons עבור Visual Composer&quot; בבקשה לבטל את זה או פשוט להשבית את המודולים אתה לא משתמש. זה יקטין את הגודל של קבצי JavaScript אתה טוען ולהגביר את מהירות האתר!

en: 100% width column
he_IL: 100% רוחב העמודה

en: 2 columns: 1/3 + 2/3
he_IL: 2 עמודות: 1/3 + 2/3

en: 2 columns: 2/3 + 1/3
he_IL: 2 עמודות: 2/3 + 1/3

en: 2 equal columns
he_IL: 2 עמודות שוות

en: 2. Media
he_IL: 2. מדיה

en: 2. Use the EWWW Image Optimizer (or WP Smush IT) plugin to optimise images- optimised images increase the site speed.
he_IL: 2. השתמש ב- EWWW Image Optimizer (או WP Smush IT) plugin כדי לייעל תמונות, תמונות אופטימיזציה להגדיל את מהירות האתר.

en: 3 columns: 1/2 + 1/4 + 1/4
he_IL: 3 עמודות: 1/2 + 1/4 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/2 + 1/4
he_IL: 3 עמודות: 1/4 + 1/2 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/4 + 1/2
he_IL: 3 עמודות: 1/4 + 1/4 + 1/2

en: 3 equal columns
he_IL: 3 עמודות שוות

en: 3. Create a free account on Cloudflare (https://www.cloudflare.com/) and use this CDN.
he_IL: 3. צור חשבון חינם ב- Cloudflare (https://www.cloudflare.com/) והשתמש ב- CDN זה.

en: 3. Location
he_IL: 3. מיקום

en: 4 equal columns
he_IL: 4 עמודות שוות

en: 4. Details
he_IL: 4. פרטים

en: 4. If you are using custom categories make sure you are adding the custom pins images on Theme Options -> Map -> Pin Management. The site will get slow if it needs to look for images that don't exist.
he_IL: 4. אם אתה משתמש בקטגוריות מותאמות אישית ודא שאתה מוסיף את התמונות סיכות אישית על אפשרויות ערכת נושא -&gt; מפה -&gt; ניהול פין. האתר יקבל איטי אם הוא צריך לחפש תמונות שאינן קיימות.

en: 5. Amenities
he_IL: 5. שירותים

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
he_IL: <span class="meta-nav">→</span> ישן יותר הודעות

en: A high number will increase the response time and server load. Use a number that works for your current hosting situation. Put -1 for all pins.
he_IL: מספר גבוה יגדיל את זמן התגובה ואת עומס השרת. השתמש במספר שעובד עבור מצב האירוח הנוכחי שלך. שים -1 לכל הסיכות.

en: A new agent was added on %website_url.
    Username: %user_profile
he_IL: סוכן חדש נוסף ב-% website_url. שם משתמש:% user_profile

en: A new password was sent via email!
he_IL: סיסמה חדשה נשלחה בדוא&quot;ל!

en: A password will be e-mailed to you
he_IL: סיסמה תישלח אליך בדואר אלקטרוני

en: A user updated his profile on %website_url.
    Username: %user_profile
he_IL: משתמש עדכן את הפרופיל שלו ב-% website_url. שם משתמש:% user_profile

en: ADD PROPERTY
he_IL: הוסף נכס

en: About Me
he_IL: עליי

en: About Me
he_IL: עליי

en: About Us
he_IL: עלינו

en: Account Downgraded
he_IL: החשבון שודרג לאחור

en: Account Downgraded on %website_url
he_IL: החשבון שודרג לאחור ב% website_url

en: Action Categories
he_IL: קטגוריות פעולה

en: Action Category
he_IL: קטגוריית פעולה

en: Activate
he_IL: לְהַפְעִיל

en: Active
he_IL: פָּעִיל

en: Active Life
he_IL: חיים פעילים

en: Add Agent on Sidebar
he_IL: הוסף סוכן על הסרגל הצידי

en: Add Currencies for Multi Currency Widget.
he_IL: הוסף מטבעות עבור Multi widget יישומון.

en: Add Custom Field
he_IL: הוסף שדה מותאם אישית

en: Add Listing
he_IL: הוסף רשימה

en: Add New Agent
he_IL: הוסף סוכן חדש

en: Add New Custom Field
he_IL: הוסף שדה מותאם אישית חדש

en: Add New Element in Features and Amenities
he_IL: הוסף אלמנט חדש תכונות ושירותים

en: Add New Page
he_IL: הוסף דף חדש

en: Add New Property
he_IL: הוסף נכס חדש

en: Add a little more info about your property.
he_IL: הוסף עוד קצת מידע על הנכס שלך.

en: Add just the video ID from the vimeo or youtube url.
he_IL: הוסף רק את מזהה הסרטון מכתובת ה- vimeo או מ- youtube.

en: Add logo margin top number.
he_IL: הוסף את מספר השוליים של הלוגו.

en: Add new Google Maps pins for actions & categories combined (example: 'apartments in sales')
he_IL: הוסף סיכות חדשות של מפות Google לפעולות ולקטגוריות משולבות (לדוגמה: &#39;דירות במכירות&#39;)

en: Add new Google Maps pins for single actions / single categories.
he_IL: הוסף סיכות חדשות של מפות Google לפעולות בודדות / קטגוריות בודדות.

en: Add new Google Maps pins for single actions / single categories. For speed reason, you MUST add pins if you change categories and actions names.
he_IL: הוסף סיכות חדשות של מפות Google לפעולות בודדות / קטגוריות בודדות. מסיבה מהירה, עליך להוסיף סיכות אם תשנה שמות של קטגוריות ופעולות.

en: Add some information about you.
he_IL: הוסף מידע אודותיך.

en: Add some information about your agency.
he_IL: הוסף מידע על הסוכנות שלך.

en: Add some information about yourself.
he_IL: הוסף קצת מידע על עצמך.

en: Add the image for the contact page contact area. Minim 350px wide for a nice design.
he_IL: הוסף את התמונה לאזור יצירת הקשר של דף איש קשר. מינימום 350px רחב עבור עיצוב נחמד.

en: Add this code in your .httaces file(copy paste at the end). It will activate the browser cache and speed up your site.
he_IL: הוסף קוד זה בקובץ .httaces שלך (הדבק להעתיק בסוף). זה יפעיל את המטמון הדפדפן להאיץ את האתר שלך.

en: Add your contact information.
he_IL: הוסף את פרטי הקשר שלך.

en: Add your own currency for Wire payments.
he_IL: הוסף מטבע משלך לתשלומים בנקאיים.

en: Add your social media information.
he_IL: הוסף את פרטי המדיה החברתית שלך.

en: Add, edit or delete property custom fields.
he_IL: הוסף, ערוך או מחק שדות מותאמים אישית של מאפיינים.

en: Adding a price will make it easier for users to find your property in search results.
he_IL: הוספת מחיר תקל על המשתמשים למצוא את הנכס שלך בתוצאות החיפוש.

en: Address
he_IL: כתובת

en: Admin - Expired Listing
he_IL: רשימת מנהלי מערכת - פג תוקף

en: Admin - New wire Transfer
he_IL: מנהל - העברה בנקאית חדשה

en: Admin Should approve the reviews
he_IL: מנהל המערכת אמור לאשר את הביקורות

en: Adress:
he_IL: כתובת:

en: Advanced
he_IL: מִתקַדֵם

en: Advanced Search
he_IL: חיפוש מתקדם

en: Advanced Search
he_IL: חיפוש מתקדם

en: Advanced Search Background Color
he_IL: חיפוש מתקדם צבע רקע

en: Advanced Search Background color Opacity
he_IL: Advanced Search צבע רקע אטימות

en: Advanced Search Colors
he_IL: חיפוש מתקדם צבעים

en: Advanced Search Fields Font Color
he_IL: חיפוש מתקדם שדות צבע גופן

en: Advanced Search Font Color
he_IL: חיפוש מתקדם צבע גופן

en: Advanced Search Form
he_IL: טופס חיפוש מתקדם

en: Advanced Search Settings
he_IL: הגדרות חיפוש מתקדמות

en: Advanced Search Type ?
he_IL: חיפוש מתקדם סוג

en: Afghanistan
he_IL: אפגניסטן

en: After Price Label (ex: "/month")
he_IL: לאחר תווית מחיר (לדוגמה: &quot;חודש&quot;)

en: After adding a new feature,  make sure you select it to be part of the property submission form from Membership -> Property Submission Page.
he_IL: לאחר הוספת תכונה חדשה, הקפד לבחור את זה כדי להיות חלק טופס הגשת רכוש מחברות -&gt; נכס הגשת דף.

en: Agencies in
he_IL: סוכנויות ב

en: Agency
he_IL: סוֹכְנוּת

en: Agency Action Category Page
he_IL: דף פעילות של סוכנות פעולה

en: Agency Area Page
he_IL: אזור הסוכנות

en: Agency Area/Categories
he_IL: אזור הסוכנות / קטגוריות

en: Agency Category Page
he_IL: דף קטגוריה של הסוכנות

en: Agency City Page
he_IL: הסוכנות עמוד העיר

en: Agency County/State Page
he_IL: מחוז הסוכנות / מדינת המדינה

en: Agency Details
he_IL: פרטי הסוכנות

en: Agency Location
he_IL: מיקום הסוכנות

en: Agency Name
he_IL: שם הסוכנות

en: Agency Page
he_IL: דף הסוכנות

en: Agency Reviews
he_IL: ביקורות הסוכנות

en: Agent
he_IL: סוֹכֵן

en: Agent Action Category Page
he_IL: דף פעילות של הסוכן

en: Agent Area Page
he_IL: אזור הסוכן

en: Agent Area/Categories
he_IL: אזור הסוכן / קטגוריות

en: Agent Categories Page
he_IL: דף הסוכן

en: Agent City Page
he_IL: דף הסוכן של העיר

en: Agent County/State Page
he_IL: מחוז הסוכן / מדינה

en: Agent Custom Data
he_IL: נתונים מותאמים אישית של הסוכן

en: Agent Details
he_IL: פרטי הסוכן

en: Agent Page
he_IL: דף הסוכן

en: Agent Password
he_IL: סיסמת הסוכן

en: Agent Reviews
he_IL: ביקורות הסוכן

en: Agent Sidebar Position
he_IL: מיקום הסרגל הצדדי של הסוכן

en: Agent Unit/Card min height
he_IL: יחידת הסוכן / גובה כרטיס מינימום

en: Agent Unit/Card min height(works on agent lists and agent taxonomy)
he_IL: יחידת הסוכן / כרטיס דקות גובה (עובד על רשימות סוכן וטקסונומיה סוכן)

en: Agent Username
he_IL: שם משתמש של הסוכן

en: Agent custom data
he_IL: נתונים מותאמים אישית של הסוכן

en: Agent list
he_IL: רשימת הסוכנים

en: Agent need a first & last name
he_IL: הסוכן צריך שם פרטי ושם משפחה

en: Agent page Sidebar
he_IL: דף הסוכן הצידי

en: Agent profile edited
he_IL: פרופיל הסוכן נערך

en: Agent was added... You will be redirected to your agent list...
he_IL: הסוכן נוסף ... תנותב לרשימת הסוכנים שלך ...

en: Agents in
he_IL: סוכנים ב

en: Albania
he_IL: אלבניה

en: Algeria
he_IL: אלג&#39;יריה

en: All
he_IL: את כל

en: All Actions
he_IL: כל הפעולות

en: All Areas
he_IL: כל האזורים

en: All Cities
he_IL: כל הערים

en: All Counties/States
he_IL: כל המחוזות / המדינות

en: All Countries
he_IL: כל הארצות

en: All Types
he_IL: כל הסוגים

en: All installations and activations have been completed.
he_IL: כל ההתקנות וההפעלות הושלמו.

en: All installations have been completed.
he_IL: כל ההתקנות הושלמו.

en: All plugins installed and activated successfully. %s
he_IL: כל התוספים מותקנים ומופעלים בהצלחה.  %s

en: Allow login via Facebook ?
he_IL: לאפשר כניסה דרך Facebook?

en: Allow login via Google ?
he_IL: לאפשר כניסה באמצעות Google?

en: Allow login via Yahoo ?
he_IL: לאפשר התחברות באמצעות Yahoo?

en: Allow login via Yahoo ?
he_IL: לאפשר התחברות באמצעות Yahoo?

en: Allowed Files
he_IL: קבצים מותרים

en: Amenities and Features
he_IL: מפרט טכני ומאפיינים

en: Amenities and Features for Advanced Search?
he_IL: תכונות ומתקנים לחיפוש מתקדם?

en: American Samoa
he_IL: סמואה האמריקנית

en: Amount Financed:
he_IL: סכום ממומן:

en: Amount:
he_IL: כמות:

en: An email with the generated password was sent!
he_IL: הודעת דוא&quot;ל עם הסיסמה שנוצרה נשלחה!

en: Andorra
he_IL: אנדורה

en: Angola
he_IL: אנגולה

en: Anguilla
he_IL: אנגווילה

en: Annual cost of Loan:
he_IL: עלות שנתית של הלוואה:

en: Antarctica
he_IL: אנטארקטיקה

en: Antigua and Barbuda
he_IL: אנטיגואה וברבודה

en: Any
he_IL: כל

en: Any custom parameters for agent
he_IL: כל פרמטרים מותאמים אישית עבור סוכן

en: Appearance
he_IL: מראה חיצוני

en: Apperance Options
he_IL: אפשרויות אפשריות

en: Applies for global header media with google maps, except advanced search results, properties list and taxonomies pages.
he_IL: חל על מדיה גלובלית עם מפות Google, למעט תוצאות חיפוש מתקדמות, רשימת נכסים ודפי טקסונומיות.

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: -74.155058).
he_IL: חל על מדיה גלובלית עם מפות Google. הוסף מספרים בלבד (לדוגמה: -74.155058).

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: 40.577906).
he_IL: חל על מדיה גלובלית עם מפות Google. הוסף מספרים בלבד (לדוגמה: 40.577906).

en: Applies for header google maps when set as global header media type, except property page.
he_IL: חל על מפות של כותרות Google כאשר הן מוגדרות כסוג מדיה גלובלית, למעט דף המאפיין.

en: Applies for header google maps when set as global header media type.
he_IL: חל על מפות של כותרות Google כאשר הן מוגדרות כסוג מדיה גלובלית.

en: Approved Listings
he_IL: רישומים מאושרים

en: Archives
he_IL: אַרְכִיוֹן

en: Are you sure you want to delete this?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק זאת?

en: Are you sure you wish to delete
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק

en: Are you sure you wish to delete?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק?

en: Area
he_IL: אֵזוֹר

en: Argentina
he_IL: ארגנטינה

en: Armenia
he_IL: אַרְמֶנִיָה

en: Arts & Entertainment
he_IL: אמנות ובידור

en: Aruba
he_IL: ארובה

en: Australia
he_IL: אוֹסטְרַלִיָה

en: Austria
he_IL: אוֹסְטְרֵיָה

en: Automotive
he_IL: רכב

en: Available Units
he_IL: יחידות זמינות

en: Available version:
he_IL: גרסה זמינה:

en: Azerbaijan
he_IL: אזרבייג&#39;אן

en: Back to Login
he_IL: חזור להתחברות

en: Background Color
he_IL: צבע רקע

en: Background for Footer
he_IL: רקע עבור כותרת תחתונה

en: Bahamas
he_IL: איי בהאמה

en: Bahrain
he_IL: בחריין

en: Bangladesh
he_IL: בנגלדש

en: Barbados
he_IL: ברבדוס

en: Bathrooms
he_IL: חדרי אמבטיה

en: Bathrooms (*only numbers)
he_IL: מקלחות (* מספרים בלבד)

en: Bathrooms High to Low
he_IL: חדרי אמבטיה גבוהים עד נמוכים

en: Bathrooms Low to high
he_IL: חדרי אמבטיה נמוכים עד גבוהים

en: Baths:
he_IL: אמבטיות:

en: Baths:
he_IL: אמבטיות:

en: Beauty & Spas
he_IL: יופי &amp; ספא

en: Because of that, properties or categories may not appear immediately on your site.
he_IL: בשל כך, תכונות או קטגוריות לא יופיעו מיד באתר שלך.

en: Bedrooms
he_IL: חדרי שינה

en: Bedrooms (*only numbers)
he_IL: חדרי שינה (* מספרים בלבד)

en: Bedrooms High to Low
he_IL: חדרי שינה גבוה עד נמוך

en: Bedrooms Low to high
he_IL: חדרי שינה נמוך עד גבוה

en: Before Price Label (ex: "from ")
he_IL: לפני תווית מחיר (לדוגמה: &quot;מ&quot;)

en: Belarus
he_IL: בלארוס

en: Belgium
he_IL: בלגיה

en: Belize
he_IL: בליז

en: Benin
he_IL: בנין

en: Bermuda
he_IL: ברמודה

en: Bhutan
he_IL: בהוטאן

en: Billing Type
he_IL: סוג חיוב

en: Blog Archives
he_IL: ארכיון הבלוג

en: Blog Category/Archive List type
he_IL: בלוג קטגוריה / ארכיון סוג רשימה

en: Blog Category/Archive Sidebar
he_IL: בלוג קטגוריה / ארכיון Sidebar

en: Blog Category/Archive Sidebar Position
he_IL: בלוג קטגוריה / ארכיון Sidebar מיקום

en: Blog Unit/Card min height
he_IL: יחידת הבלוג / כרטיס מינימום גובה

en: Blog Unit/Card min height
he_IL: יחידת הבלוג / כרטיס מינימום גובה

en: Bolivia
he_IL: בוליביה

en: Border Bottom Header Height
he_IL: גובה גבול תחתון

en: Border Bottom Header Height in px
he_IL: גובה כותרת גבול תחת פיקסלים

en: Border Bottom Sticky Header Height
he_IL: הגבול התחתונה

en: Border Bottom Sticky Header Height px
he_IL: גבול תחתון גובה כותרת דביק

en: Border Color
he_IL: צבע גבול

en: Border Corner Radius
he_IL: פינת פינה

en: Border Corner Radius for unit elements, like property unit, agent unit or blog unit etc
he_IL: הגבול רדיוס הגבול עבור יחידות יחידה, כמו יחידת רכוש, יחידת סוכן או יחידת הבלוג וכו &#39;

en: Bosnia and Herzegowina
he_IL: בוסניה והרצגובינה

en: Botswana
he_IL: בוצואנה

en: Bouvet Island
he_IL: אי בובה

en: Box Shadow on elements like property unit
he_IL: תיבת צל על אלמנטים כמו יחידת רכוש

en: Box Shadow on elements like property unit. Type none for no shadow or put the css values like  0px 2px 0px 0px rgba(227, 228, 231, 1)
he_IL: תיבת צל על אלמנטים כמו יחידת רכוש. הקלד אף אחד ללא צל או שים את ערכי ה- CSS כמו 0px 2px 0px 0px rgba (227, 228, 231, 1)

en: Boxed Content Background Color
he_IL: רקע רקע תוכן הרקע

en: Brazil
he_IL: בְּרָזִיל

en: Breadcrumbs, Meta and Second Line Font Color
he_IL: הלחם, מטא ואת הקו השני צבע גופן

en: British Indian Ocean Territory
he_IL: הטריטוריה הבריטית באוקיינוס ​​ההודי

en: Brunei Darussalam
he_IL: ברוניי דארוסלאם

en: Bulgaria
he_IL: בולגריה

en: Burkina Faso
he_IL: בורקינה פאסו

en: Burundi
he_IL: בורונדי

en: Buy new license
he_IL: קנה רישיון חדש

en: CSS Classes (optional)
he_IL: CSS חוגים (אופציונלי)

en: Cache was cleared
he_IL: המטמון נוקה

en: Calendar
he_IL: לוּחַ שָׁנָה

en: Cambodia
he_IL: קמבודיה

en: Cameroon
he_IL: קמרון

en: Can\t create user with this credentials
he_IL: לא ניתן ליצור משתמש עם אישורים אלה

en: Canada
he_IL: קנדה

en: Cancel
he_IL: לְבַטֵל

en: Cancel Reply
he_IL: בטל תגובה

en: Cape Verde
he_IL: קייפ ורדה

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Category Archives: %s
he_IL: קטגוריה ארכיון: %s

en: Category:
he_IL: קטגוריה:

en: Category:
he_IL: קטגוריה:

en: Cayman Islands
he_IL: איי קיימן

en: Central African Republic
he_IL: הרפובליקה המרכז - אפריקאית

en: Chad
he_IL: צ&#39;אד

en: Change Colors
he_IL: שינוי צבעים

en: Change Password
he_IL: שנה סיסמא

en: Change log
he_IL: שנה יומן

en: Cheatin&#8217; huh?
he_IL: Cheatin &#39;אה?

en: Chile
he_IL: צ&#39;ילה

en: China
he_IL: סין

en: Choose the theme layout: wide or boxed.
he_IL: בחר את פריסת ערכת הנושא: רחבה או ארוזה.

en: Christmas Island
he_IL: אי חג המולד

en: City
he_IL: עִיר

en: Clear theme cache after demo import is complete!
he_IL: נקה מטמון הנושא לאחר ייבוא ​​הדגמה הושלמה!

en: Close Street View
he_IL: סגור את Street View

en: Cocos (Keeling) Islands
he_IL: איי קוקוס (קילינג)

en: Colombia
he_IL: קולומביה

en: Comment
he_IL: תגובה

en: Comment navigation
he_IL: ניווט בהערות

en: Comments are closed.
he_IL: תגובות סגורות.

en: Comoros
he_IL: קומורו

en: Company Address
he_IL: כתובת החברה

en: Company Name
he_IL: שם החברה

en: Company name for contact page
he_IL: שם החברה עבור דף איש קשר

en: Company phone number.
he_IL: מספר הטלפון של החברה.

en: Company skype
he_IL: סקייפ של החברה

en: Compare
he_IL: לְהַשְׁווֹת

en: Compare Listings
he_IL: השווה רישומים

en: Confirm New Password
he_IL: תאשר סיסמא חדשה

en: Confirm your ACCOUNT DELETION request! Clicking the button below will delete your account and data. This means you will no longer be able to login to your account and access your account information: My Profile, My Properties, Inbox, Saved Searches and Messages. This operation CAN NOT BE REVERSED!
he_IL: אשר את בקשתך לחשבון DELETION! לחיצה על הלחצן למטה תמחק את החשבון והנתונים שלך. משמעות הדבר היא שלא תוכל עוד להיכנס לחשבון שלך ולגשת לפרטי החשבון שלך: הפרופיל שלי, המאפיינים שלי, תיבת דואר נכנס, חיפושים שמורים והודעות. פעולה זו לא ניתן לשנות!

en: Congo
he_IL: קונגו

en: Congo, the Democratic Republic of the
he_IL: קונגו, הרפובליקה הדמוקרטית של

en: Connecting to Paypal! Please wait...
he_IL: התחברות ל- Paypal! המתן בבקשה...

en: Contact 7 Settings
he_IL: 7 הגדרות צור

en: Contact Me
he_IL: צור איתי קשר

en: Contact Page - Company HQ Latitude
he_IL: דף קשר - קו החברה Latitude

en: Contact Page - Company HQ Longitude
he_IL: דף קשר - קו אורך החברה

en: Contact Page Details
he_IL: פרטים ליצירת קשר עם פרטים

en: Contact Us
he_IL: תיצור איתנו קשר

en: Contact form 7 code for agent
he_IL: צור טופס 7 קוד עבור סוכן

en: Contact form 7 code for agent (ex: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])
he_IL: צור קשר עם טופס 7 עבור סוכן (לדוגמה: [contact-form-7 id = &quot;2725&quot; title = &quot;פנה אליי&quot;])

en: Contact form 7 code for contact page
he_IL: צור טופס 7 קוד עבור דף קשר

en: Contact form 7 code for contact page template (ex: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])
he_IL: טופס ליצירת קשר עם קוד 7 עבור תבנית דף איש קשר (לדוגמה: [contact-form-7 id = &quot;2725&quot; title = &quot;פנה אליי&quot;])

en: Contact me
he_IL: צור איתי קשר

en: Container Styles( *set custom styles for mega menu container only:.  Ex: background position, background repeat )
he_IL: סגנונות מכולה (* בחר סגנונות מותאמים אישית עבור מיכל התפריט מגה בלבד :. Ex: מיקום הרקע, לחזור על הרקע)

en: Content Area Background Color
he_IL: צבע רקע של אזור תוכן

en: Content Area Internal Padding
he_IL: אזור ריפוד פנימי

en: Content Area Internal Padding (top,left,bottom,right)
he_IL: אזור תוכן ריפוד פנימי (למעלה, שמאלה, תחתונה, ימינה)

en: Content Background Color
he_IL: צבע רקע לתוכן

en: Content Button Background
he_IL: רקע לחצן תוכן

en: Content Text Color
he_IL: צבע טקסט לתוכן

en: Content Width (In Percent)
he_IL: רוחב תוכן (באחוזים)

en: Content for
he_IL: תוכן עבור

en: Continue
he_IL: לְהַמשִׁיך

en: Continue Reading
he_IL: המשך לקרוא

en: Controls circle radius value for user geolocation pin. Type only numbers (ex: 400).
he_IL: שולט בערך רדיוס המעגל עבור סיכת המיקום הגיאוגרפי של המשתמש. הקלד מספרים בלבד (לדוגמה: 400).

en: Conversation started by you
he_IL: השיחה התחילה על ידך

en: Cook Islands
he_IL: איי קוק

en: Copy/paste below the custom map style code.
he_IL: העתק / הדבק מתחת לקוד סגנון המפה המותאם אישית.

en: Copy/paste the iframe code of your property video tour.
he_IL: העתק / הדבק את קוד ה- iframe של סיור הווידאו שלך.

en: Copyright Message
he_IL: הודעה בדבר זכויות יוצרים

en: Costa Rica
he_IL: קוסטה ריקה

en: Cote d'Ivoire
he_IL: חוף השנהב

en: Country
he_IL: מדינה

en: Country
he_IL: מדינה

en: County / State
he_IL: מחוז / מדינה

en: County State
he_IL: מדינת קאונטי

en: County, City or Area is
he_IL: מחוז, עיר או אזור

en: Cover Image for video
he_IL: לכסות תמונה עבור וידאו

en: Create an account
he_IL: צור חשבון

en: Croatia (Hrvatska)
he_IL: קרואטיה (Hvvatska)

en: Crop Images on lightbox
he_IL: Crop תמונות על lightbox

en: Cuba
he_IL: קובה

en: Curacao
he_IL: קוראסאו

en: Currency
he_IL: מַטְבֵּעַ

en: Currency For Paid Submission
he_IL: מטבע לתשלום ששולם

en: Currency Label
he_IL: תווית מטבע

en: Currency Position
he_IL: מיקום מטבע

en: Currency Symbol
he_IL: סמל המטבע

en: Currency Value
he_IL: ערך מטבע

en: Currency label - will appear on front end
he_IL: תווית מטבע - תופיע בחזית

en: Currency symbol
he_IL: סמל המטבע

en: Currency value compared with the base currency value.
he_IL: ערך מטבע לעומת ערך מטבע הבסיס.

en: Current Version:
he_IL: גרסה נוכחית:

en: Custom CSS
he_IL: CSS מותאם אישית

en: Custom Colors
he_IL: צבעים מותאמים אישית

en: Custom Colors Settings
he_IL: הגדרות צבעים מותאמות אישית

en: Custom Css
he_IL: CSS מותאם אישית

en: Custom Currency Symbol - *select it from the list above after you add it.
he_IL: סמל מטבע מותאם אישית - * בחר אותו מהרשימה לעיל לאחר שתוסיף אותו.

en: Custom Fields
he_IL: שדות מותאמים אישית

en: Custom Fields are enabled and set from Advanced Search Form.
he_IL: שדות מותאמים אישית מופעלים ומוגדרים מטופס חיפוש מתקדם.

en: Custom Fields list
he_IL: רשימת שדות מותאמים אישית

en: Custom Fonts
he_IL: גופנים מותאמים אישית

en: Custom link for
he_IL: קישור מותאם אישית עבור

en: Custom title instead of Description label.
he_IL: כותרת מותאמת אישית במקום תווית תיאור.

en: Custom title instead of Property Details label.
he_IL: כותרת מותאמת אישית במקום תווית פרטי נכס.

en: Cyprus
he_IL: קַפרִיסִין

en: Czech Republic
he_IL: הרפובליקה הצ&#39;כית

en: Daily Archives: %s
he_IL: ארכיון יומי: %s

en: Dashboard Buy Package Select Background
he_IL: לוח מחוונים קנה חבילה בחר רקע

en: Dashboard Package Select
he_IL: לוח מחוונים בחר

en: Dashboard Package Selected
he_IL: לוח מחוונים בחר

en: Dashboard Top Bar Left Widget Area
he_IL: לוח המחוונים למעלה משמאל שטח יישומון

en: Dashboard Top Bar Right Widget Area
he_IL: לוח המקשים העליון יישומון שטח

en: Date
he_IL: תַאֲרִיך

en: Day
he_IL: יְוֹם

en: Default
he_IL: בְּרִירַת מֶחדָל

en: Default Map zoom (1 to 20)
he_IL: מפת ברירת מחדל זום (1 ​​עד 20)

en: Delete Agent
he_IL: מחק את הסוכן

en: Delete profile
he_IL: מחק פרופיל

en: Delete property
he_IL: מחק את המאפיין

en: Denmark
he_IL: דנמרק

en: Description
he_IL: תיאור

en: Design
he_IL: לְעַצֵב

en: Design Type?
he_IL: סוג עיצוב?

en: Developer
he_IL: מפתח

en: Developer Action Category  Page
he_IL: דף קטגוריה של פעילות מפתח

en: Developer Area Page
he_IL: דף אזור מפתחים

en: Developer Area/Categories
he_IL: אזור מפתח / קטגוריות

en: Developer Cateogory Page
he_IL: מפתח

en: Developer City Page
he_IL: דף מפתחים של מפתחים

en: Developer County/State Page
he_IL: מחוז המפתחים / דף המדינה

en: Developer Details
he_IL: פרטי מפתח

en: Developer Location
he_IL: מיקום מפתח

en: Developer Name
he_IL: שם המפתח

en: Developer Page
he_IL: דף מפתח

en: Developer Reviews
he_IL: ביקורות למפתחים

en: Developers in
he_IL: מפתחים ב

en: Direct payment instructions
he_IL: הוראות תשלום ישיר

en: Disable Agent
he_IL: השבת את הסוכן

en: Disable Listing
he_IL: השבת את הרישום

en: Disabled
he_IL: נָכֶה

en: Disables or enables the display of advanced search
he_IL: משבית או מאפשר תצוגה של חיפוש מתקדם

en: Disables or enables the display of advanced search in taxonomies, categories and archives
he_IL: משבית או מאפשר להציג את החיפוש המתקדם בטקסונומיות, בקטגוריות ובארכיונים

en: Dismiss this notice
he_IL: דחה הודעה זו

en: Display user roles dropdown in register forms
he_IL: הצגת תפקידי רישום של משתמשים בטופסי הרשמה

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%
he_IL: המרחק בין טופס החיפוש לבין השוליים העליונים של הדפדפן: Ex 200px או 20%

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%.
he_IL: מרחק בין טופס החיפוש לבין השוליים העליונים של הדפדפן: Ex 200px או 20%.

en: Djibouti
he_IL: ג&#39;יבוטי

en: Do you want to load the results now ?
he_IL: האם אתה רוצה לטעון את התוצאות עכשיו?

en: Documentation
he_IL: תיעוד

en: Documents
he_IL: מסמכים

en: Dominica
he_IL: דומיניקה

en: Dominican Republic
he_IL: הרפובליקה הדומיניקנית

en: Draw border right on mega menu column?
he_IL: לצייר הגבול מימין בעמודה תפריט מגה?

en: Dropdown values
he_IL: ערכים נפתחים

en: Dropdown values separated by "," (only for dropdown field type)
he_IL: ערכים נפתחים מופרדים על ידי &quot;,&quot; (רק עבור סוג שדה נפתח)

en: Due to speed reason we only show here the first 50 listings. If you want to add other listings into the theme slider please go and edit the property (in wordpress admin) and select "Property in theme Slider" in Property Details tab.
he_IL: בשל הסיבה המהירה אנחנו רק להראות כאן את 50 הראשונים רישומים. אם אתה רוצה להוסיף רישומים אחרים לתוך המחוון נושא בבקשה ללכת ולערוך את הנכס (ב מנהל וורדפרס) ובחר &quot;נכס בסליידר נושא&quot; בכרטיסייה פרטי נכס.

en: Duplicate Email
he_IL: דוא&quot;ל כפול

en: East Timor
he_IL: מזרח טימור

en: Ecuador
he_IL: אקוודור

en: Edit
he_IL: לַעֲרוֹך

en: Edit Agent
he_IL: ערוך את הסוכן

en: Edit Menu Item
he_IL: ערוך פריט בתפריט

en: Edit Payment Details
he_IL: ערוך פרטי תשלום

en: Edit Property, Agent, Agency and Developer text links
he_IL: עריכת נכס, סוכן, סוכנות קישורים טקסט מפתח

en: Edit Review
he_IL: ערוך ביקורת

en: Edit property
he_IL: ערוך את המאפיין

en: Education
he_IL: חינוך

en: Egypt
he_IL: מִצְרַיִם

en: El Salvador
he_IL: אל סלבדור

en: Email
he_IL: אֶלֶקטרוֹנִי

en: Email Management
he_IL: ניהול דוא&quot;ל

en: Email already exists.  Please choose a new one.
he_IL: האימייל כבר קיים. בחר אחד חדש.

en: Email content for
he_IL: שלח דוא&quot;ל לתוכן

en: Email field is empty!
he_IL: שדה האימייל ריק!

en: Email subject for
he_IL: נושא דוא&quot;ל עבור

en: Email:
he_IL: אֶלֶקטרוֹנִי:

en: Embed Video Id
he_IL: הטמע מזהה סרטון

en: Embed Video Type
he_IL: הטמע סוג וידאו

en: Embed Video id:
he_IL: שבץ מזהה סרטון:

en: Embed Virtual Tour
he_IL: שבץ סיור וירטואלי

en: Enable
he_IL: לְאַפשֵׁר

en: Enable / Disable the image slider in property unit (used in lists).
he_IL: הפעל / השבת את מחוון התמונות ביחידת המאפיין (משמש ברשימות).

en: Enable Agent
he_IL: הפעל את הסוכן

en: Enable Autocomplete in Front End Submission Form
he_IL: הפעל השלמה אוטומטית בטופס הגשת ממשק קצה

en: Enable Browser Cache
he_IL: הפעל מטמון דפדפן

en: Enable Direct Message
he_IL: אפשר הודעה ישירה

en: Enable Direct Payment / Wire Payment?
he_IL: אפשר תשלום ישיר / תשלום בנקאית?

en: Enable Google Street View
he_IL: הפעל את תצוגת הרחוב של Google

en: Enable Listing
he_IL: הפעל רישום

en: Enable Paid Submission ?
he_IL: לאפשר הגשת תשלום?

en: Enable Paypal?
he_IL: אפשר Paypal?

en: Enable Stripe?
he_IL: אפשר פס?

en: Enable auto loading of exchange rates from free.currencyconverterapi.com (1 time per day)?
he_IL: אפשר טעינה אוטומטית של שערי חליפין מ free.currencyconverterapi.com (פעם אחת ביום)?

en: Enable compatibility mode with Optima Express plugin
he_IL: הפעל מצב תאימות עם תוסף Optima Express

en: Enable dsIDXpress to use the map
he_IL: אפשר ל- dsIDXpress להשתמש במפה

en: Enable only if you activate dsIDXpres optional plugin. See help for details.
he_IL: הפעל רק אם תפעיל את הפלאגין האופציונלי של dsIDXpres. עיין בעזרה לקבלת פרטים.

en: Enable or disable Facebook login.
he_IL: הפעלה או השבתה של כניסה לפייסבוק.

en: Enable or disable Google login.
he_IL: הפעל או השבת את הכניסה של Google.

en: Enable or disable Yahoo login.
he_IL: הפעל או בטל את הכניסה של Yahoo.

en: Enable or disable header in dashboard. The header will always be wide & type1 !
he_IL: הפעל או השבת את הכותרת במרכז השליטה. הכותרת תמיד תהיה רחבה &amp; type1!

en: Enable or disable listing empty city or area categories in dropdowns.
he_IL: הפעל או השבת רישום של ריקים של ערים או אזורי משנה בתפריט הנפתח.

en: Enable or disable the Google Maps search bar.
he_IL: הפעל או השבת את סרגל החיפוש של מפות Google.

en: Enable or disable the contact form on lightbox.
he_IL: הפעל או בטל את טופס יצירת הקשר על תיבת אור.

en: Enable or disable the display of number of view by day graphic.
he_IL: הפעל או השבת את תצוגת מספר הצפיות בתצוגה לפי יום.

en: Enable or disable the use of transparent header globally.
he_IL: הפעל או השבת את השימוש בכותרת שקופה באופן גלובלי.

en: Enable or disable the wire payment option.
he_IL: הפעלה או השבתה של אפשרות התשלום באמצעות כבל.

en: Enable or disable top bar on mobile devices
he_IL: הפעלה או השבתה של סרגל עליון בניידים

en: Enable or disable top bar widget area.
he_IL: הפעלה או השבתה של אזור widget מסוג יישומון עליון.

en: Enable or disable user login menu in header.
he_IL: הפעלה או השבתה של תפריט ההתחברות של המשתמש בכותרת.

en: Enable parallax efect for image/video media header.
he_IL: הפעל efect פרלקסה עבור תמונה / כותרת מדיה וידאו.

en: Energy Class
he_IL: מחלקת אנרגיה

en: Energy Index
he_IL: מדד האנרגיה

en: Energy Index in kWh/m2a
he_IL: אינדקס אנרגיה בקוט&quot;ש / m2a

en: Energy class
he_IL: מחלקת אנרגיה

en: Energy index
he_IL: מדד האנרגיה

en: Enter Your Email Address
he_IL: הזן את כתובת הדואר האלקטרוני שלך

en: Enter address
he_IL: הכנס כתובת

en: Enter city
he_IL: להיכנס לעיר

en: Equatorial Guinea
he_IL: גיניאה המשוונית

en: Eritrea
he_IL: אריתריאה

en: Estonia
he_IL: אסטוניה

en: Ethiopia
he_IL: אֶתִיוֹפִּיָה

en: Event Planning & Services
he_IL: תכנון אירועים ושירותים

en: Expired
he_IL: לא בתוקף

en: Expired Listing sent for approval on %website_url
he_IL: תוקף הרשימה שפג תוקפה עבור אישור על% website_url

en: Export Options
he_IL: אפשרויות ייצוא

en: Export Theme Options
he_IL: ייצוא אפשרויות ערכת נושא

en: Export Theme Options
he_IL: ייצוא אפשרויות ערכת נושא

en: External Source
he_IL: מקור חיצוני

en: Facebook Api Key (for Facebook login)
he_IL: פייסבוק מפתח Api (עבור כניסה לפייסבוק)

en: Facebook Api key
he_IL: מפתח

en: Facebook Api key is required for Facebook login.
he_IL: פייסבוק מפתח Api נדרש כניסה לפייסבוק.

en: Facebook Link
he_IL: קישור לפייסבוק

en: Facebook Secret
he_IL: סוד פייסבוק

en: Facebook Secret is required for Facebook login.
he_IL: פייסבוק הסוד נדרש לפייסבוק כניסה.

en: Facebook Url
he_IL: כתובת אתר של פייסבוק

en: Facebook page url, with https://
he_IL: כתובת אתר של Facebook, עם https: //

en: Facebook secret code (for Facebook login)
he_IL: פייסבוק קוד סודי (לפייסבוק כניסה)

en: Falkland Islands (Malvinas)
he_IL: איי פוקלנד (Malvinas)

en: Faroe Islands
he_IL: איי פרו

en: Favorites
he_IL: מועדפים

en: Fax
he_IL: פַקס

en: Featured
he_IL: מומלצים

en: Featured  Fee
he_IL: דמי מוצעים

en: Featured (extra):
he_IL: מוצעים (נוספים):

en: Featured Fee
he_IL: דמי מוצעים

en: Featured Property
he_IL: נכס מוצג

en: Featured Submission
he_IL: מוצעים הגשת

en: Features & Amenities
he_IL: תכונות ושירותים

en: Features and Amenities list
he_IL: רשימת תכונות ושירותים

en: Field Label
he_IL: תווית שדה

en: Field Label:
he_IL: תווית שדה:

en: Field Name
he_IL: שם שדה

en: Field Order
he_IL: סדר שדה

en: Field Type
he_IL: סוג שדה

en: Field Value:
he_IL: ערך שדה:

en: Field name
he_IL: שם שדה

en: Fiji
he_IL: פיג&#39;י

en: File was generated
he_IL: הקובץ נוצר

en: Fill the form in order to add a new custom field
he_IL: מלא את הטופס כדי להוסיף שדה מותאם אישית חדש

en: Financial Services
he_IL: שירותים פיננסיים

en: Finland
he_IL: פינלנד

en: First Footer Widget Area
he_IL: אזור תחתונה ראשונה יישומון

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: Floor Plans
he_IL: קומה תוכניות

en: Font Color
he_IL: צבע גופן

en: Font Family:
he_IL: משפחת גופן:

en: Font Size:
he_IL: גודל גופן:

en: Font Subset:
he_IL: גופן משנה:

en: Font Weight:
he_IL: משקל גופן:

en: Fonts
he_IL: גופנים

en: Food
he_IL: מזון

en: Footer
he_IL: כותרת תחתונה

en: Footer Background Color
he_IL: תחתונה רקע צבע

en: Footer Copyright Area Background Font Color
he_IL: כותרת תחתונה זכויות יוצרים אזור רקע צבע גופן

en: Footer Copyright Font Color
he_IL: כותרת תחתונה צבע גופן זכויות יוצרים

en: Footer Font Color
he_IL: צבע גופן תחתונה

en: Footer Menu
he_IL: תפריט תחתון

en: Footer Settings
he_IL: תחתונה הגדרות

en: Footer Type
he_IL: סוג כותרת תחתונה

en: For
he_IL: ל

en: For Hover Type 1, 2, 5, 6 - setup Top Menu Hover Font Color option
he_IL: עבור &#39;העבר את העכבר&#39; 1, 2, 5, 6 - הגדרת תפריט &#39;צבע עליון&#39;

en: For Hover Type 3, 4 - setup Top Menu Hover Background Color option
he_IL: עבור לחצן &#39;רחף&#39; סוג 3, 4 - הגדרת תפריט &#39;התחל&#39; צבע אפשרות &#39;צבע רקע&#39;

en: For IDX (if plugin is enabled)
he_IL: עבור IDX (אם הפלאגין מופעל)

en: For Menu Area when Header type 5 applies main color
he_IL: באזור &#39;תפריט&#39;, כאשר סוג הכותרת 5 חל צבע ראשי

en: For action
he_IL: בשביל פעולה

en: For action
he_IL: בשביל פעולה

en: For better speed results, the theme offers a built-in caching system for properties and categories.
he_IL: לקבלת תוצאות מהירות טובות יותר, ערכת הנושא מציעה מערכת אחסון במטמון מובנית עבור מאפיינים וקטגוריות.

en: For category:
he_IL: עבור קטגוריה:

en: For custom work on this theme please go to  <a href="http://support.wpestate.org/" target="_blank">http://support.wpestate.org</a>, create a ticket with your request and we will offer a free quote.
he_IL: עבור עבודה מותאמת אישית בנושא זה עבור אל <a href="http://support.wpestate.org/" target="_blank">http://support.wpestate.org</a> , ליצור כרטיס עם הבקשה שלך ואנו מציעים הצעת מחיר חינם.

en: For further setup see our help files, knowledgebase articles and tutorials to help make this process easier and more enjoyable for you:
he_IL: לקבלת התקנה נוספת, עיין בקובצי העזרה שלנו, במאמרי מאגר הידע ובמדריכי ההדרכה כדי לסייע לך להפוך את התהליך לקל ומהנה עבורך:

en: For help files please go to  <a href="http://help.wpresidence.net/">http://help.wpresidence.net</a>.
he_IL: לקבלת קבצי עזרה, עבור אל <a href="http://help.wpresidence.net/">http://help.wpresidence.net</a> .

en: For help go here!
he_IL: לקבלת עזרה ללכת כאן!

en: For theme help please check
he_IL: לקבלת עזרה בנושא, בדוק

en: For theme help please check http://help.wpresidence.net/. If your question is not here, please go to http://support.wpestate.org, create an account and post a ticket. The registration is simple and as soon as you send a ticket we are notified. We usually answer in the next 24h (except weekends). Please use this system and not the email. It will help us answer your questions much faster. Thank you!
he_IL: לקבלת עזרה בנושא, אנא בקר באתר http://help.wpresidence.net/. אם השאלה שלך לא נמצאת כאן, עבור אל http://support.wpestate.org, צור חשבון ופרסם כרטיס. הרישום הוא פשוט ברגע שאתה שולח כרטיס אנחנו מקבלים הודעה. אנחנו בדרך כלל לענות ב 24h הבא (למעט סופי שבוע). השתמש במערכת זו ולא בדוא&quot;ל. זה יעזור לנו לענות על השאלות שלך הרבה יותר מהר. תודה!

en: Force Google Map at the "closed" size ?
he_IL: לאלץ את מפת Google בגודל &quot;סגור&quot;?

en: Force Google Map at the full screen size ?
he_IL: לאלץ את Google Map בגודל המסך המלא?

en: Forgot Password?
he_IL: שכחת את הסיסמא?

en: Fourth Footer Widget Area
he_IL: אזור רביעי תחתונה יישומון

en: France
he_IL: צָרְפַת

en: France Metropolitan
he_IL: צרפת מטרופולין

en: Free Listing Expired
he_IL: רשימת חינם פג

en: Free Listing expired on %website_url
he_IL: רישום חינם פג בתאריך% website_url

en: Free Membership - no of featured listings (for "membership" mode)
he_IL: חינם חברות - לא של רישומים מובלט (עבור &quot;חברות&quot; מצב)

en: Free Membership - no of listings (for "membership" mode)
he_IL: חברות חינם - ללא רישומים (עבור &quot;חברות&quot; מצב)

en: Free Membership Images - no of images per listing
he_IL: חינם חברות תמונות - לא של תמונות לכל רשימה

en: Free Membership Listings - no of days until a free listing will expire. *Starts from the moment the property is published on the website. (for "membership" mode)
he_IL: חינם רשימת חברות - לא ימים עד הרישום חינם יפוג. * מתחיל מרגע פרסום הנכס באתר. (עבור מצב &quot;חברות&quot;)

en: French Guiana
he_IL: גיאנה הצרפתית

en: French Polynesia
he_IL: פולינזיה הצרפתית

en: French Southern Territories
he_IL: שטחים דרומיים של צרפת

en: From
he_IL: מ

en: From:
he_IL: מ:

en: Front end registred users should be saved as agents?
he_IL: חזית משתמשי קצה registred צריך להישמר כסוכנים?

en: Fullscreen
he_IL: מסך מלא

en: Gabon
he_IL: גבון

en: Gambia
he_IL: גמביה

en: General
he_IL: כללי

en: General Design Settings
he_IL: הגדרות כלליות

en: General Settings
he_IL: הגדרות כלליות

en: Generate Pins
he_IL: ליצור סיכות

en: Generate pins
he_IL: ליצור סיכות

en: Generate the pins
he_IL: צור את הפינים

en: Generate the pins for the read from file map option
he_IL: צור את הפינים עבור הקריאה מאופציית מפת הקבצים

en: Geo Location Search
he_IL: חיפוש מיקום גיאוגרפי

en: Geolocation Circle over map (in meters)
he_IL: מעגל Geolocation על המפה (במטר)

en: Geolocation is not supported by this browser.
he_IL: Geolocation אינו נתמך על ידי דפדפן זה.

en: Geolocation was not successful for the following reason:
he_IL: Geolocation לא היה מוצלח מהסיבה הבאה:

en: Georgia
he_IL: גאורגיה

en: Germany
he_IL: גֶרמָנִיָה

en: Get help
he_IL: תקבל עזרה

en: Get this detail after you signup here
he_IL: קבל את הפרטים האלה לאחר ההרשמה כאן

en: Ghana
he_IL: גאנה

en: Gibraltar
he_IL: גיברלטר

en: Global Header Static Image
he_IL: תמונה סטטית כותרת גלובלית

en: Global Revolution Slider
he_IL: המהפכה הגלובלית המחוון

en: Global Theme Settings
he_IL: הגדרות נושא גלובליות

en: Global transparent header?
he_IL: כותרת גלובלית שקופה?

en: Global variables: %website_url as website url,%website_name as website name, %user_email as user_email, %username as username
he_IL: משתנים גלובליים:% website_url ככתובת אתר של אתר, %site_name כשם אתר,% user_email as user_email,% username as username

en: Google Analytics Tracking id
he_IL: מזהה מעקב של Google Analytics

en: Google Analytics Tracking id (ex UA-41924406-1)
he_IL: מזהה המעקב של Google Analytics (לדוגמה UA-41924406-1)

en: Google Api key (for Google login)
he_IL: מפתח Google Api (עבור התחברות ל- Google)

en: Google Camera Angle
he_IL: זווית מצלמה של Google

en: Google Client Secret (for Google login)
he_IL: Google Client Secret (עבור התחברות ל- Google)

en: Google Maps API KEY
he_IL: מפתח API של מפות Google

en: Google Maps Search
he_IL: חיפוש במפות Google

en: Google OAuth client id (for Google login)
he_IL: זיהוי לקוח של Google OAuth (עבור התחברות של Google)

en: Google Oauth Api is required for Google Login
he_IL: Google Oauth Api נדרש עבור הכניסה של Google

en: Google Oauth Client Secret
he_IL: הסוד של Google Oauth הלקוח

en: Google Oauth Client Secret is required for Google Login.
he_IL: Google Oauth Client Secret נדרש עבור הכניסה של Google.

en: Google Street View - Camera Angle (value from 0 to 360)
he_IL: Google Street View - זווית מצלמה (ערך בין 0 ל -360)

en: Google api key
he_IL: מפתח Google API

en: Google api key is required for Google Login.
he_IL: נדרש מפתח Google API עבור הכניסה של Google.

en: Google+ Link
he_IL: קישור ל- Google+

en: Google+ page link, with https://
he_IL: קישור לדף Google+, עם https: //

en: Greece
he_IL: יָוָן

en: Greenland
he_IL: גרינלנד

en: Grenada
he_IL: גרנדה

en: Guadeloupe
he_IL: גוואדלופ

en: Guam
he_IL: גואם

en: Guatemala
he_IL: גואטמלה

en: Guinea
he_IL: גינאה

en: Guinea-Bissau
he_IL: גינאה ביסאו

en: Guyana
he_IL: גיאנה

en: H1 Font
he_IL: גופן H1

en: H2 Font
he_IL: גופן H2

en: H3 Font
he_IL: גופן H3

en: H4 Font
he_IL: H4 גופן

en: H5 Font
he_IL: גופן H5

en: H6 Font
he_IL: H6 גופן

en: Haiti
he_IL: האיטי

en: Half Map Template - make sure your page has the "media header type" set as google map
he_IL: חצי תבנית תבנית - ודא שהדף שלך מכיל את &quot;סוג כותרת המדיה&quot; שהוגדר כמפת Google

en: Header
he_IL: כּוֹתֶרֶת

en: Header 3&4 Text Align?
he_IL: כותרת 3 &amp; 4 טקסט יישור?

en: Header 5 - Info widget 1 - First line of text
he_IL: כותרת 5 - מידע יישומון 1 - השורה הראשונה של הטקסט

en: Header 5 - Info widget 1 - First line of text
he_IL: כותרת 5 - מידע יישומון 1 - השורה הראשונה של הטקסט

en: Header 5 - Info widget 2  - Second line of text
he_IL: כותרת 5 - מידע יישומון 2 - שורה שנייה של טקסט

en: Header 5 - Info widget 2 - Second line of text
he_IL: כותרת 5 - מידע יישומון 2 - שורה שנייה של טקסט

en: Header 5 - Info widget 3 - First line of text
he_IL: כותרת 5 - מידע יישומון 3 - השורה הראשונה של הטקסט

en: Header 5 - Info widget 3 - First line of text
he_IL: כותרת 5 - מידע יישומון 3 - השורה הראשונה של הטקסט

en: Header 5 - Info widget 3 - Second line of text
he_IL: כותרת 5 - מידע יישומון 3 - שורה שנייה של טקסט

en: Header 5 - Info widget 3 - Second line of text
he_IL: כותרת 5 - מידע יישומון 3 - שורה שנייה של טקסט

en: Header 5 - Info widget 3 - icon
he_IL: כותרת 5 - מידע יישומון 3 - סמל

en: Header 5 - Info widget 3 - icon. Ex: fa fa-phone
he_IL: כותרת 5 - מידע יישומון 3 - סמל. לדוגמה: fa fa

en: Header 5 - Info widget1 - Second line of text
he_IL: כותרת 5 - מידע widget1 - שורה שנייה של טקסט

en: Header 5 - Info widget1 - icon
he_IL: כותרת 5 - מידע widget1 - סמל

en: Header 5 - Info widget1 - icon. Ex: fa fa-phone
he_IL: כותרת 5 - מידע widget1 - סמל. לדוגמה: fa fa

en: Header 5 - Info widget2 - First line of text
he_IL: כותרת 5 - מידע widget2 - השורה הראשונה של טקסט

en: Header 5 - Info widget2 - First line of text
he_IL: כותרת 5 - מידע widget2 - השורה הראשונה של טקסט

en: Header 5 - Info widget2 - Second line of text
he_IL: כותרת 5 - מידע widget2 - שורה שנייה של טקסט

en: Header 5 - Info widget2 - icon
he_IL: כותרת 5 - מידע widget2 - סמל

en: Header 5 - Info widget2 - icon.  Ex: fa fa-phone
he_IL: כותרת 5 - מידע widget2 - סמל. לדוגמה: fa fa

en: Header Align(Logo Position)?
he_IL: כותרת יישור (מיקום לוגו)?

en: Header Border Bottom Color
he_IL: כותרת גבול תחתון צבע

en: Header Design & Colors
he_IL: עיצוב הכותרת &amp; צבעים

en: Header Height
he_IL: גובה הכותרת

en: Header Height in px
he_IL: גובה הכותרת ב- px

en: Header Settings
he_IL: הגדרות כותרת

en: Header Type?
he_IL: סוג כותרת?

en: Header4 Widget Area
he_IL: שטח יישומון

en: Header4 widget area
he_IL: אזור יישומון

en: Headings Color
he_IL: כותרות צבע

en: Health & Medical
he_IL: בריאות ורפואה

en: Heard and Mc Donald Islands
he_IL: איי הרד ואיי מק דונלד

en: Height in px (put 0 for full screen)
he_IL: גובה ב px (לשים 0 עבור מסך מלא)

en: Height in px(put 0 for full screen, Default :580px)
he_IL: גובה ב px (לשים 0 על מסך מלא, ברירת מחדל: 580px)

en: Height of Google Map when open
he_IL: גובה מפת Google כאשר הוא פתוח

en: Height of the Google Map when closed
he_IL: גובה מפת Google כאשר נסגר

en: Help
he_IL: עֶזרָה

en: Help & Custom
he_IL: עזרה &amp; מותאם אישית

en: Help and Custom
he_IL: עזרה מותאמת אישית

en: Help and custom work
he_IL: עזרה ועבודה מותאמת אישית

en: Help&Custom
he_IL: עזרה &amp; מותאם אישית

en: Hi there,
he_IL: שלום שם,

en: Hi there,
    A user has edited one of his listings  on %website_url ! You should go check it out. The property name is : %editing_listing_title!
he_IL: היי שם, משתמש ערך אחד הרישומים שלו על% website_url! אתה צריך ללכת לבדוק את זה. שם המאפיין:% editing_listing_title!

en: Hi there,
    A user has re-submited a new property on %website_url! You should go check it out.
    This is the property title: %submission_title.
he_IL: היי שם, משתמש הגיש מחדש נכס חדש ב-% website_url! אתה צריך ללכת לבדוק את זה. זוהי כותרת הנכס: %submitted_title.

en: Hi there,
    A user has submited a new property on %website_url! You should go check it out.This is the property title %new_listing_title!
he_IL: היי שם, משתמש הגיש נכס חדש ב-% website_url! אתה צריך ללכת לבדוק את זה.זהו שם הנכס% new_listing_title!

en: Hi there,
    One of your free listings on  %website_url has "expired". The listing is %expired_listing_url.
    Thank you!
he_IL: היי שם, אחד רישומים חינם שלך על% website_url יש &quot;פג&quot;. הרישום הוא% expired_listing_url. תודה!

en: Hi there,
    We charged your account on %merchant for a subscription on %website_url ! You should go check it out.
he_IL: שלום לך, גיבשנו את חשבונך ב-% סוחר עבור מנוי ב-% website_url! אתה צריך ללכת לבדוק את זה.

en: Hi there,
    Welcome to %website_url! You can login now using the below credentials:
    Username:%user_login_register
    Password: %user_pass_register
    If you have any problems, please contact me.
    Thank you!
he_IL: היי שם, ברוכים הבאים ל% website_url! אתה יכול להתחבר עכשיו באמצעות אישורי להלן: שם משתמש:% user_login_register סיסמה:% user_pass_register אם יש לך בעיות, אנא צרו איתי קשר. תודה!

en: Hi there,
    You downgraded your subscription on %website_url. Because your listings number was greater than what the actual package offers, we set the status of all your listings to "expired". You will need to choose which listings you want live and send them again for approval.
    Thank you!
he_IL: היי שם, אתה downgraded המנוי שלך ב-% website_url. בגלל מספר הרישומים שלך היה גדול יותר מאשר מה מציעה החבילה בפועל, אנו קובעים את המצב של כל הרישומים שלך כדי &quot;פג&quot;. יהיה עליך לבחור אילו רישומים אתה רוצה לחיות ולשלוח אותם שוב לאישור. תודה!

en: Hi there,
    You have a new featured submission on  %website_url! You should go check it out.
he_IL: היי שם, יש לך הגשת חדשות מובלט ב% website_url! אתה צריך ללכת לבדוק את זה.

en: Hi there,
    You have a new paid submission on  %website_url! You should go check it out.
he_IL: היי שם, יש לך הגשת תשלום חדש על% website_url! אתה צריך ללכת לבדוק את זה.

en: Hi there,
    You received a new Wire Transfer payment request on %website_url.
    The invoice number is:  %invoice_no,  Amount: %total_price.
    Please wait until the payment is made to activate the user purchase.
he_IL: שלום לך, קיבלת בקשה חדשה לתשלום העברה בנקאית ב-% website_url. מספר החשבונית הוא:% invoice_no, סכום:% total_price. המתן עד לביצוע התשלום כדי להפעיל את רכישת המשתמש.

en: Hi there,
    Your listing, %property_title was approved on  %website_url! The listing is: %property_url.
    You should go check it out.
he_IL: היי שם, הרישום שלך,% property_title אושרה ב-% website_url! הרישום הוא:% property_url. אתה צריך ללכת לבדוק את זה.

en: Hi there,
    Your new membership on %website_url is activated! You should go check it out.
he_IL: היי שם, החברות החדשה שלך ב% website_url מופעל! אתה צריך ללכת לבדוק את זה.

en: Hi there,
    Your purchase on  %website_url is activated! You should go check it out.
he_IL: היי שם, הרכישה שלך ב% website_url מופעל! אתה צריך ללכת לבדוק את זה.

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url was cancelled because it expired or the recurring payment from the merchant was not processed. All your listings are no longer visible for our visitors but remain in your account.
    Thank you.
he_IL: שלום לך, המנוי שלך ב-% website_url בוטל מפני שפג תוקפו או שהתשלום החוזר מהסוחר לא עובד. כל הרישומים שלך אינם גלויים עוד למבקרים שלנו אלא נשארים בחשבונך. תודה.

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url will expire in 3 days.Please make sure you renew your subscription or you have enough funds for an auto renew.
he_IL: שלום לך, המנוי שלך ב-% website_url יפוג בעוד 3 ימים.נא הקפד לחדש את המנוי שלך או שיש לך מספיק כסף לחידוש אוטומטי.

en: Hide Details
he_IL: הסתר פרטים

en: Highlight your property.
he_IL: הדגש את הנכס שלך.

en: Holy See (Vatican City State)
he_IL: הכס הקדוש (מדינת הוותיקן)

en: Home
he_IL: בית

en: Home Services
he_IL: שירותי בית

en: Honduras
he_IL: הונדורס

en: Hong Kong
he_IL: הונג קונג

en: Hospitals
he_IL: בתי חולים

en: Hotels & Travel
he_IL: בתי מלון &amp; נסיעות

en: Hover Button Color
he_IL: צבע לחצן העכבר

en: How it will compare
he_IL: איך זה יהיה להשוות

en: Hungary
he_IL: הונגריה

en: Hybrid
he_IL: היברידי

en: I Understand
he_IL: אני מבין

en: I agree with
he_IL: אני מסכים עם

en: ID:
he_IL: תְעוּדַת זֶהוּת:

en: Iceland
he_IL: אִיסלַנד

en: If media header is set to Revolution Slider, type the slider name and save.
he_IL: אם כותרת המדיה מוגדרת ל- Revolution Slider, הקלד את שם המחוון ושמור.

en: If media header is set to image, add the image below.
he_IL: אם כותרת המדיה מוגדרת לתמונה, הוסף את התמונה למטה.

en: If no, advanced search over header will display in closed position by default.
he_IL: אם לא, חיפוש מתקדם מעל כותרת יוצג במצב סגור כברירת מחדל.

en: If no, price field can still be used in search and it will be input type.
he_IL: אם לא, שדה מחיר עדיין ניתן להשתמש בחיפוש וזה יהיה סוג קלט.

en: If no, users will get the auto generated password via email
he_IL: אם לא, המשתמשים יקבלו את הסיסמה שנוצר אוטומטית באמצעות דוא&quot;ל

en: If not we will show prices without before and after label and in this format : 5,23m or 6.83k
he_IL: אם לא נציג מחירים ללא לפני ואחרי התווית ובפורמט זה: 5,23m או 6.83k

en: If set to no you will need to delete Inbox page template.
he_IL: אם תוגדר לא, יהיה עליך למחוק תבנית דף Inbox.

en: If set to yes, new property pins will update on the map every 3 hours.
he_IL: אם מוגדר כן, סיכות נכס חדש יעדכן על המפה כל 3 שעות.

en: If wire payment is enabled, type the instructions below.
he_IL: אם התשלום בתכונה מופעל, הקלד את ההנחיות הבאות.

en: If yes, admin publishes each property submitted in front end manually.
he_IL: אם כן, מנהל המערכת מפרסם כל נכס שנשלח בחזית באופן ידני.

en: If yes, it groups nearby pins in cluster.
he_IL: אם כן, זה קבוצות סיכות בקרבת מקום באשכול.

en: If yes, the address field in front end submission form will use Google Places autocomplete.
he_IL: אם כן, שדה הכתובת בטופס הגשת הסיום הסופי ישתמש בהשלמה האוטומטית של &#39;מקומות Google&#39;.

en: If yes, the geo location search will appear above half map search fields
he_IL: אם כן, מיקום מיקום גיאוגרפי יופיע מעל שדות החיפוש של חצי המפה

en: If yes, the reviews can be found in comments section
he_IL: אם כן, את הסקירות ניתן למצוא בסעיף הערות

en: If yes, user can save his searchs from Advanced Search Results, if he is logged in with a registered account.
he_IL: אם כן, המשתמש יכול לשמור את החיפושים שלו מתוצאות חיפוש מתקדם, אם הוא מחובר עם חשבון רשום.

en: If yes, you can set your own custom fields in the  spots available. See help for correct setup.
he_IL: אם כן, באפשרותך להגדיר שדות מותאמים אישית שלך במקומות הזמינים. עיין בעזרה עבור הגדרה נכונה.

en: If you add images directly into the input fields (without Upload button) please use the full image path. For ex: http://www.wpresidence..... . If you use the "upload"  button use also "Insert into Post" button from the pop up window.
he_IL: אם תוסיף תמונות ישירות לשדות הקלט (ללא לחצן העלאה), השתמש בנתיב התמונה המלא. לדוגמה: http: //www.wpresidence ...... אם אתה משתמש &quot;להעלות&quot; כפתור להשתמש גם &quot;הכנס לתוך הודעה&quot; כפתור מתוך חלון קופץ.

en: If you change this value, the new value applies for new registered users. Old value applies for older registered accounts.
he_IL: אם תשנה ערך זה, הערך החדש חל על משתמשים רשומים חדשים. ערך ישן חל על חשבונות רשומים ישנים יותר.

en: If you do not wish to be notified anymore please enter your account and delete the saved search.Thank you!
he_IL: אם אתה לא רוצה לקבל הודעה עוד אנא הזן את החשבון שלך ולמחוק את החיפוש שנשמר.תודה לך!

en: Image Gallery
he_IL: גלריית תמונות

en: Image for Contact Page
he_IL: תמונה עבור דף איש קשר

en: Image needs to be at least 500px height  x 500px wide!
he_IL: התמונה צריכה להיות בגובה של 500 פיקסלים לפחות ברוחב 500px!

en: Image size must be 44px x 48px.
he_IL: גודל התמונה חייב להיות 44 פיקסלים x 48 פיקסלים.

en: Image size must be 44px x 48px.
he_IL: גודל התמונה חייב להיות 44 פיקסלים x 48 פיקסלים.

en: Images / per listing
he_IL: תמונות / לכל רישום

en: Images will have the same size. If set to no you will need to make sure that images are about the same size
he_IL: תמונות יהיו בגודל זהה. אם מוגדר לא יהיה עליך לוודא כי התמונות הן בערך באותו גודל

en: Import
he_IL: יְבוּא

en: Import Completed
he_IL: הייבוא ​​הושלם

en: Import Demo Content
he_IL: ייבוא ​​תוכן הדגמה

en: Import Options
he_IL: אפשרויות ייבוא

en: Import Theme Options
he_IL: ייבוא ​​אפשרויות ערכת נושא

en: Import Theme Options
he_IL: ייבוא ​​אפשרויות ערכת נושא

en: Important: Create also a page with template "Splash Page" to see how your splash settings apply
he_IL: חשוב: צור גם דף עם תבנית &quot;דף הפתיחה&quot; כדי לראות את אופן החלת הגדרות הפתיחה שלך

en: In case you want to send users to another page
he_IL: במקרה שאתה רוצה לשלוח משתמשים לדף אחר

en: In what area are your properties
he_IL: באיזה שטח הם הנכסים שלך

en: Inbox
he_IL: תיבת הדואר הנכנס

en: Increasing memory allocated to PHP
he_IL: הגדלת זיכרון שהוקצה PHP

en: India
he_IL: הוֹדוּ

en: Indonesia
he_IL: אִינדוֹנֵזִיָה

en: Info is taken from https://developer.paypal.com/ See help.
he_IL: המידע נלקח מתוך https://developer.paypal.com/ ראה עזרה.

en: Info is taken from https://www.paypal.com/ or http://sandbox.paypal.com/ See help.
he_IL: מידע נלקח מתוך https://www.paypal.com/ או http://sandbox.paypal.com/ ראה עזרה.

en: Info is taken from your account at https://dashboard.stripe.com/login
he_IL: המידע נלקח מחשבונך בכתובת https://dashboard.stripe.com/login

en: Initial area radius
he_IL: רדיוס אזור ראשוני

en: Insert background footer image below.
he_IL: הכנס למטה תמונת רקע תחתונה.

en: Instagram Link
he_IL: קישור Instagram

en: Instagram Url
he_IL: כתובת אתר Instagram

en: Instagram page link, with https://
he_IL: קישור לדף Instagram, עם https: //

en: Install
he_IL: להתקין

en: Install Plugins
he_IL: התקן תוספים

en: Install Required Plugins
he_IL: התקן תוספים נדרשים

en: Installed But Not Activated
he_IL: מותקן אך לא הופעל

en: Installed version:
he_IL: גרסה מותקנת:

en: Installing Plugin: %s
he_IL: מתקין את הפלאגין: %s

en: Instructions:
he_IL: הוראות:

en: Invalid E-mail address!
he_IL: כתובת דואר אלקטרוני לא חוקית!

en: Invalid Username!
he_IL: שם משתמש לא חוקי!

en: Invalid username (do not use special characters or spaces)!
he_IL: שם משתמש לא חוקי (אל תשתמש בתווים או רווחים מיוחדים)!

en: Invoice Type
he_IL: סוג חשבונית

en: Iran (Islamic Republic of)
he_IL: איראן (הרפובליקה האסלאמית)

en: Iraq
he_IL: עִירַאק

en: Ireland
he_IL: אירלנד

en: Israel
he_IL: ישראל

en: Italy
he_IL: אִיטַלִיָה

en: Item has 0 views
he_IL: הפריט מכיל 0 צפיות

en: Jamaica
he_IL: ג&#39;מייקה

en: Japan
he_IL: יפן

en: Jordan
he_IL: יַרדֵן

en: Kazakhstan
he_IL: קזחסטן

en: Keep Advanced Search visible? (*only for Type 1,3 and 4)
he_IL: לשמור על חיפוש מתקדם גלוי? (* רק עבור סוג 1,3 ו 4)

en: Kenya
he_IL: קניה

en: Kiribati
he_IL: קיריבטי

en: Korea, Democratic People's Republic of
he_IL: קוריאה, הרפובליקה העממית הדמוקרטית של

en: Korea, Republic of
he_IL: קוריאה, הרפובליקה של

en: Kuwait
he_IL: כווית

en: Kyrgyzstan
he_IL: קירגיזסטן

en: Label on Front end
he_IL: תווית בצד הקדמי

en: Language for datepicker
he_IL: שפה עבור תאריך תאריכים

en: Languages
he_IL: שפות

en: Lao, People's Democratic Republic
he_IL: לאו, הרפובליקה הדמוקרטית העממית

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: Latitude (for Google Maps)
he_IL: Latitude (עבור מפות Google)

en: Latvia
he_IL: לטביה

en: Leave a Reply
he_IL: השאר תגובה

en: Leave a Reply to %s
he_IL: השאירו תגובה ל- %s

en: Lebanon
he_IL: לבנון

en: Lesotho
he_IL: לסוטו

en: Liberia
he_IL: ליבריה

en: Libyan Arab Jamahiriya
he_IL: ג&#39;מאהיריה הערבית בלוב

en: License
he_IL: רישיון

en: License:
he_IL: רישיון:

en: Liechtenstein
he_IL: ליכטנשטיין

en: Line Height:
he_IL: גובה קו:

en: Link Color
he_IL: צבע קישור

en: Link Relationship (XFN)
he_IL: קשר קישורים (XFN)

en: Linkedin Link
he_IL: קישור לינקדין

en: Linkedin Url
he_IL: כתובת אתר מקושרת

en: List of already added features and amenities
he_IL: רשימה של תכונות שכבר נוספו ושירותים

en: Listed In
he_IL: רשום ב

en: Listed in
he_IL: רשום ב

en: Listing
he_IL: מודעה

en: Listing Details
he_IL: פרטי הרישום

en: Listing Edit
he_IL: רישום ערוך

en: Listing Edited on %website_url
he_IL: הרישום נערך ב-% website_url

en: Listing Location
he_IL: מיקום הרישום

en: Listing Media
he_IL: מדיה מדיה

en: Listing Payment
he_IL: רישום תשלום

en: Listing Payment with Featured option
he_IL: רישום תשלום עם אפשרות מוצגת

en: Listing payment on
he_IL: רישום תשלום ב

en: Listings
he_IL: רישומים

en: Listings Features & Amenities
he_IL: תכונות ומאפיינים

en: Listings Labels
he_IL: תוויות

en: Lithuania
he_IL: ליטא

en: Load More Listings
he_IL: טען רישומים נוספים

en: Load More Properties
he_IL: טען מאפיינים נוספים

en: Local Flavor
he_IL: טעם מקומי

en: Local Services
he_IL: שירותים מקומיים

en: Location
he_IL: מקום

en: Log Out
he_IL: להתנתק

en: Login
he_IL: התחברות

en: Login successful, redirecting...
he_IL: התחבר בהצלחה, מפנה מחדש ...

en: Login with Facebook
he_IL: התחבר עם פייסבוק

en: Login with Google
he_IL: התחבר עם Google

en: Login with Yahoo
he_IL: התחבר עם יאהו

en: Logo Link
he_IL: קישור לוגו

en: Logos & Favicon
he_IL: לוגו &amp; Favicon

en: Longitude (for Google Maps)
he_IL: קו אורך (עבור מפות Google)

en: Lot Size in
he_IL: גודל לוט

en: Lot Size:
he_IL: גודל מגרש:

en: Luxembourg
he_IL: לוקסמבורג

en: Macau
he_IL: מקאו

en: Macedonia (FYROM)
he_IL: מקדוניה (FYROM)

en: Madagascar
he_IL: מדגסקר

en: Main Color
he_IL: צבע עיקרי

en: Main Grid Width in px
he_IL: רוחב הרשת הראשי ב- px

en: Make sure the mandatory fields for property submission page are part of submit form (managed from the above setting). Use CTRL for multiple fields select..
he_IL: ודא כי שדות חובה עבור דף הגשת נכס הם חלק טופס להגיש (מנוהלים מן ההגדרה לעיל). השתמש ב- CTRL עבור שדות מרובים בחר ..

en: Make this listing featured from property list.
he_IL: הפוך את הרישום זה מובלט מתוך רשימת הנכסים.

en: Malawi
he_IL: מלאווי

en: Malaysia
he_IL: מלזיה

en: Maldives
he_IL: המלדיביים

en: Mali
he_IL: מאלי

en: Malta
he_IL: מלטה

en: Map
he_IL: מַפָּה

en: Map  Settings
he_IL: הגדרות מפה

en: Map Advanced Search Button Background Color
he_IL: מפת חיפוש מתקדם צבע רקע צבע

en: Map Controls Background Color
he_IL: בקרת צבע רקע

en: Map Controls Font Color
he_IL: בקרת צבע גופן

en: Map Settings
he_IL: הגדרות מפה

en: Map Type
he_IL: סוג מפה

en: Margin Top for logo
he_IL: שוליים למעלה עבור הלוגו

en: Marshall Islands
he_IL: איי מרשל

en: Martinique
he_IL: מרטיניק

en: Mass Media
he_IL: תקשורת המונים

en: Matching Submissions
he_IL: הגשות תואמות

en: Matching Submissions on %website_url
he_IL: התראות תואמות ב-% website_url

en: Mauritania
he_IL: מאוריטניה

en: Mauritius
he_IL: מאוריציוס

en: Maximum no of images per property (only front-end upload). Works when submission is free or requires user to pay a fee for each listing
he_IL: מספר התמונות המקסימלי לכל נכס (רק טעינה מקדימה). עובד כאשר הגשת חינם או דורש המשתמש לשלם תשלום עבור כל רישום

en: Maximum number of pins to show on the map.
he_IL: מספר סיכות מקסימלי להצגה במפה.

en: Maximum radius value
he_IL: ערך רדיוס מרבי

en: Maximum zoom level for Cloud Cluster to appear
he_IL: רמת הזום המקסימלית עבור Cluster Cluster שיופיע

en: Mayotte
he_IL: מיוטה

en: MbString extension not detected. Please contact your hosting provider in order to enable it.
he_IL: תוסף MbString לא זוהה. צור קשר עם ספק האירוח שלך כדי להפעיל אותו.

en: Measurement Unit
he_IL: יחידת מדידה

en: Media Header Type?
he_IL: סוג כותרת מדיה?

en: Mega Menu Widget Area
he_IL: אזור תפריט יישומון

en: Member of
he_IL: חבר ב

en: Member of:
he_IL: חבר ב:

en: Membership
he_IL: חֲבֵרוּת

en: Membership & Payment Settings
he_IL: הגדרות חברות וחשבונות

en: Membership Activated
he_IL: חברות הופעלה

en: Membership Activated on %website_url
he_IL: חברות הופעלה ב-% website_url

en: Membership Cancelled
he_IL: חברות בוטלה

en: Membership Cancelled on %website_url
he_IL: חברות בוטלה ב-% website_url

en: Membership Expiration Warning
he_IL: אזהרה על פקיעת חברות

en: Membership Expiration Warning on %website_url
he_IL: אזהרה על פקיעת חברות על% website_url

en: Membership Payment
he_IL: תשלום חברות

en: Membership Settings
he_IL: הגדרות חברות

en: Menu Font
he_IL: גופן תפריט

en: Menu Item  Back Color
he_IL: פריט בתפריט חזרה צבע

en: Menu Item Back Color
he_IL: פריט בתפריט חזרה צבע

en: Menu Item Color
he_IL: צבע פריט בתפריט

en: Menu Item Font Size
he_IL: גודל גופן של פריט בתפריט

en: Menu Item Hover Back Color
he_IL: פריט בתפריט העבר את העכבר חזרה צבע

en: Menu Item Icon(ex: fa fa-comment)
he_IL: סמל פריט תפריט (לדוגמה: fa fa-comment)

en: Menu Item Label(ex: "new")
he_IL: תווית פריט תפריט (לדוגמה: &quot;חדש&quot;)

en: Menu Item hover font color
he_IL: פריט בתפריט מרחף צבע גופן

en: Menu border color
he_IL: צבע הגבול של התפריט

en: Message sent from page:
he_IL: ההודעה נשלחה מהדף:

en: Mexico
he_IL: מקסיקו

en: Micronesia, Federated States of
he_IL: מיקרונזיה, ארצות הברית המאוחדת

en: Minify css and js files
he_IL: צמצם קבצי CSS ו- js

en: Minimum and Maximum value for Price Slider
he_IL: ערך מינימלי ומרבי למחיר המחוון

en: Minimum radius vale
he_IL: רדיוס רדיוס מינימלי

en: Minimum radius value
he_IL: ערך רדיוס מינימלי

en: Minimum required version:
he_IL: הגרסה המינימלית הנדרשת:

en: Mobile
he_IL: נייד

en: Mobile Menu
he_IL: תפריט נייד

en: Mobile Menu Colors
he_IL: צבעים תפריט נייד

en: Mobile header background color
he_IL: צבע רקע של כותרת לנייד

en: Mobile header icon color
he_IL: צבע סמל כותרת נייד

en: Mobile menu background color
he_IL: צבע רקע בתפריט נייד

en: Mobile menu font color
he_IL: צבע גופן של תפריט נייד

en: Mobile menu hover font color
he_IL: תפריט נייד מרחף צבע גופן

en: Mobile menu item border color
he_IL: צבע גבול של פריט בתפריט נייד

en: Mobile menu item hover background color
he_IL: פריט תפריט נייד מרחף בצבע הרקע

en: Mobile/Tablets Logo
he_IL: נייד / טבלטים לוגו

en: Mobile:
he_IL: נייד:

en: Moldova, Republic of
he_IL: מולדובה, הרפובליקה של

en: Monaco
he_IL: מונקו

en: Mongolia
he_IL: מונגוליה

en: Montenegro
he_IL: מונטנגרו

en: Monthly Archives: %s
he_IL: ארכיונים חודשיים: %s

en: Montserrat
he_IL: מונטסראט

en: More Search Options
he_IL: אפשרויות חיפוש נוספות

en: Morocco
he_IL: מָרוֹקוֹ

en: Mortgage Payments:
he_IL: תשלומים למשכנתא:

en: Mozambique
he_IL: מוזמביק

en: Multi Unit Label
he_IL: רב תווית יחידה

en: Multi Unit Label (*for sub unit)
he_IL: Multi Unit Label (* עבור יחידת משנה)

en: My Invoices
he_IL: החשבוניות שלי

en: My Listings
he_IL: הרשימה שלי

en: My Location
he_IL: המיקום שלי

en: My Profile
he_IL: הפרופיל שלי

en: My Properties List
he_IL: רשימת הנכסים שלי

en: My details
he_IL: הפרטים שלי

en: Myanmar
he_IL: מיאנמר

en: Name
he_IL: שֵׁם

en: Namibia
he_IL: נמיביה

en: Nauru
he_IL: נאורו

en: Navigation Label
he_IL: תווית ניווט

en: Need an account? Register here!
he_IL: זקוק לחשבון? הירשם כאן!

en: Neighborhood
he_IL: שְׁכוּנָה

en: Nepal
he_IL: נפאל

en: Netherlands
he_IL: הולנד

en: Netherlands Antilles
he_IL: האנטילים ההולנדים

en: New Agent
he_IL: סוכן חדש

en: New Agent Added
he_IL: נוסף סוכן חדש

en: New Caledonia
he_IL: קלדוניה החדשה

en: New Feature Upgrade on  %website_url
he_IL: שדרוג תכונה חדשה ב-% website_url

en: New Listing Submission
he_IL: הגשת רישום חדש

en: New Listing Submission on %website_url
he_IL: רישום רישום חדש ב-% website_url

en: New Paid Submission on %website_url
he_IL: הגשת תשלום חדש ב-% website_url

en: New Password
he_IL: סיסמה חדשה

en: New User Registration
he_IL: רישום משתמש חדש

en: New Zealand
he_IL: ניו זילנד

en: New user  notification
he_IL: הודעה חדשה למשתמש

en: New user admin notification
he_IL: הודעה חדשה על מנהל המערכת

en: New user registration on %website_url.
    Username: %user_login_register, 
    E-mail: %user_email_register
he_IL: רישום משתמש חדש ב-% website_url. שם משתמש:% user_login_register, דואר אלקטרוני:% user_email_register

en: New wire Transfer
he_IL: העברה בנקאית חדשה

en: Newer Comments &raquo;
he_IL: תגובות חדשות יותר &quot;

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
he_IL: פוסטים חדשים יותר <span class="meta-nav">←</span>

en: Newest first
he_IL: החדש ביותר יהיה ראשון

en: Next
he_IL: הַבָּא

en: Next Step
he_IL: השלב הבא

en: Next page
he_IL: עמוד הבא

en: Nicaragua
he_IL: ניקרגואה

en: Niger
he_IL: ניז&#39;ר

en: Nigeria
he_IL: ניגריה

en: Nightlife
he_IL: חיי לילה

en: Niue
he_IL: ניואה

en: No = submission is free. Paid listing = submission requires user to pay a fee for each listing. Membership = submission is based on user membership package.
he_IL: אין הגשת חינם. רישום רישום = רישום דורש המשתמש לשלם תשלום עבור כל רישום. חברות = הגשה מבוססת על חבילת חברות המשתמש.

en: No More Listings
he_IL: אין עוד רישומים

en: No invoices
he_IL: אין חשבוניות

en: No of Search fields
he_IL: לא של שדות חיפוש

en: No of Search fields per row
he_IL: לא של שדות חיפוש בשורה

en: No of Search fields per row (Possible values: 1,2,3,4).
he_IL: לא של שדות חיפוש בשורה (ערכים אפשריים: 1,2,3,4).

en: No of Search fields.
he_IL: לא של שדות חיפוש.

en: No of agent listings per row when the page is without sidebar
he_IL: לא של רישומי סוכן בכל שורה כאשר הדף ללא סרגל צדדי

en: No of blog listings per row when the page is without sidebar
he_IL: לא של רשימות הבלוג לשורה כאשר הדף ללא Sidebar

en: No of property listings per row when the page is without sidebar
he_IL: לא של רישומי רכוש לשורה כאשר הדף ללא סרגל צדדי

en: No plugins are available to be activated at this time.
he_IL: אין תוספים זמינים להיות מופעל בשלב זה.

en: No plugins are available to be installed at this time.
he_IL: אין תוספים זמינים להתקנה בשלב זה.

en: No plugins are available to be updated at this time.
he_IL: אין תוספים זמינים להתעדכן בשלב זה.

en: No plugins to install, update or activate.
he_IL: אין תוספים להתקנה, לעדכון או להפעלה.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
he_IL: לא נבחרו תוספים להפעלה. לא נעשתה שום פעולה.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
he_IL: לא הותקנו תוספים להתקנה. לא נעשתה שום פעולה.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
he_IL: לא נבחרו תוספים לעדכון. לא נעשתה שום פעולה.

en: No results found!
he_IL: לא נמצאו תוצאות!

en: None
he_IL: אף אחד

en: Norfolk Island
he_IL: אי נורפולק

en: Northern Mariana Islands
he_IL: איי מריאנה הצפוניים

en: Norway
he_IL: נורווגיה

en: Not Installed
he_IL: לא מותקן

en: Not Paid
he_IL: לא בתשלום

en: Number of Page Views
he_IL: מספר צפיות בדף

en: Number of milisecons before auto cycling an item
he_IL: מספר המיליסקונים לפני רכיבה אוטומטית על פריט

en: Number of milisecons before auto cycling an item (5000=5sec).Put 0 if you don't want to autoslide.
he_IL: מספר milisecons לפני רכיבה על אופניים אוטומטי פריט (5000 = 5sec). אבל 0 אם אתה לא רוצה autoslide.

en: OR
he_IL: אוֹ

en: Old Password
he_IL: סיסמה ישנה

en: Old Password is not correct
he_IL: הסיסמה הישנה אינה נכונה

en: Oldest first
he_IL: העתיקה ביותר

en: Oman
he_IL: Hd

en: Once Weekly
he_IL: פעם בשבוע

en: One Time
he_IL: פעם אחת

en: One of the password field is empty!
he_IL: אחד משדות הסיסמה ריק!

en: Open In Google Maps
he_IL: פתח ב&#39;מפות Google &#39;

en: Open link in a new window/tab
he_IL: פתח קישור בחלון / כרטיסיה חדשה

en: Open ticket
he_IL: כרטיס פתוח

en: Opening Hours
he_IL: שעות פתיחה

en: Opening Hours:
he_IL: שעות פתיחה:

en: Optima Express  settings
he_IL: הגדרות אופטימה אקספרס

en: Optima Express settings
he_IL: הגדרות אופטימה אקספרס

en: Option applies for each free published listing.
he_IL: האפשרות חלה על כל רישום שפורסם בחינם.

en: Original: %s
he_IL: מקורי: %s

en: Other Agents
he_IL: סוכנים אחרים

en: Other units in
he_IL: יחידות אחרות

en: Our Agents
he_IL: הסוכנים שלנו

en: Our Taxes:
he_IL: המסים שלנו:

en: Overlay Color
he_IL: צבע שכבת על

en: Overlay Image
he_IL: תמונה שכבת על

en: Overlay Image, .png, .jpg or .gif format
he_IL: תמונת שכבת, .png, .jpg או .gif פורמט

en: Overlay Opacity
he_IL: שכבת אטימות

en: Overlay Opacity- values from 0 to 1 , Ex: 0.4
he_IL: שכבת אטימות - ערכים בין 0 ל 1, Ex: 0.4

en: Overwrite theme css using custom css.
he_IL: החלף את ערכת הנושא באמצעות CSS מותאם אישית.

en: Owner Notes
he_IL: הערות בעלים

en: Owner/Agent notes (*not visible on front end)
he_IL: הבעלים / הערות הסוכן (* לא נראה בחזית)

en: PHP GD library is NOT installed on your web server and because of that the theme will not be able to work with images. Please contact your hosting company in order to activate this library.
he_IL: PHP GD הספרייה אינה מותקנת בשרת האינטרנט שלך ובגלל זה הנושא לא יוכל לעבוד עם תמונות. אנא צור קשר עם חברת האירוח שלך כדי להפעיל את הספריה.

en: Package
he_IL: חֲבִילָה

en: Package Payment
he_IL: תשלום חבילה

en: Packages Available
he_IL: חבילות זמין

en: Page Template
he_IL: תבנית דף

en: Page Title
he_IL: כותרת העמוד

en: Page Views Statistics
he_IL: דפים סטטיסטיים

en: Pages:
he_IL: עמודים

en: Paid
he_IL: בתשלום

en: Paid Submission
he_IL: הגשת תשלום

en: Paid submission
he_IL: הגשת תשלום

en: Pakistan
he_IL: פקיסטן

en: Palau
he_IL: פאלאו

en: Panama
he_IL: פנמה

en: Papua New Guinea
he_IL: פפואה גינאה החדשה

en: Paragraph Font
he_IL: גופן פסקה

en: Paraguay
he_IL: פרגוואי

en: Parallax efect for image/video header media ?
he_IL: פרקטקס efect עבור תמונה / וידאו כותרת מדיה?

en: Parameter Label
he_IL: תווית פרמטר

en: Parameter Value
he_IL: ערך פרמטר

en: Parameters list
he_IL: רשימת פרמטרים

en: Password
he_IL: סיסמה

en: Password Reset Request
he_IL: בקשה לאיפוס סיסמה

en: Password Reseted
he_IL: איפוס סיסמה

en: Password Updated
he_IL: הסיסמה עודכנה

en: Password: %s
he_IL: סיסמה: %s

en: Passwords do not match
he_IL: סיסמאות לא תואמות

en: Pay with Credit Card
he_IL: שלם עם כרטיס אשראי

en: Pay with Paypal
he_IL: שלם עם PayPal

en: PayPal business account is required. Info is taken from https://developer.paypal.com/. See help.
he_IL: נדרש חשבון עסקי של PayPal. מידע נלקח מ https://developer.paypal.com/. ראה עזרה.

en: PayPal payment agreement
he_IL: הסכם תשלום PayPal

en: Payment Method
he_IL: אמצעי תשלום

en: Payments
he_IL: תשלומים

en: PaypPal Settings
he_IL: הגדרות PayPPal

en: Paypal & Stripe Api
he_IL: Paypal &amp; Stripe Api

en: Paypal API Password
he_IL: סיסמת ה- API של Paypal

en: Paypal API Password - Obsolete starting 1.30.1
he_IL: Paypal API סיסמה - מיושן החל 1.30.1

en: Paypal API Signature
he_IL: חתימת ה- API של Paypal

en: Paypal API Signature - Obsolete starting 1.30.1
he_IL: חתימת ה- API של Paypal - מיושמת החל 1.30.1

en: Paypal Api Keys are added.Payments will be processed.
he_IL: מפתחות PayPay Api מתווספים. תשלומים יעובדו.

en: Paypal Api User Name
he_IL: שם משתמש

en: Paypal Api User Name - Obsolete starting 1.30.1
he_IL: Paypal Api שם משתמש - מיושן מתחיל 1.30.1

en: Paypal Client Secret Key
he_IL: לקוח סודי

en: Paypal Client Secret Key
he_IL: לקוח סודי

en: Paypal Client id
he_IL: מזהה לקוח Paypal

en: Paypal Settings
he_IL: הגדרות

en: Paypal receiving email
he_IL: קבלת דוא&quot;ל

en: Personalize Your Website
he_IL: התאמה אישית של אתר האינטרנט שלך

en: Peru
he_IL: פרו

en: Pets
he_IL: חיות מחמד

en: Pharmacies
he_IL: בתי מרקחת

en: Philippines
he_IL: פיליפינים

en: Phone
he_IL: טלפון

en: Phone:
he_IL: טלפון:

en: Photo
he_IL: תמונה

en: Pick a custom property page template you made.
he_IL: בחר תבנית דף נכס מותאם אישית שביצעת.

en: Pin Generation works only if the file reading option in Google Map setting is set to yes
he_IL: פין דור פועל רק אם אפשרות קריאת הקובץ בהגדרת מפת Google מוגדרת כ&#39;כן &#39;

en: Pin Management
he_IL: ניהול פין

en: Pin cluster disappears when map zoom is less than the value set in here.
he_IL: הצמד אשכול נעלם כאשר זום המפה נמוך מהערך שנקבע כאן.

en: Pins Management
he_IL: ניהול סיכות

en: Pins retina version must be uploaded at the same time (same folder) as the original pin and the name of the retina file should be with_2x at the end.
he_IL: יש לטעון את גרסת הרשתית של פינים באותו זמן (אותה תיקיה), שכן הסיכה המקורית ושם הקובץ של הרשתית צריכים להיות בגודל של_2x בסוף.

en: Pinterest Link
he_IL: קישור Pinterest

en: Pinterest Url
he_IL: Pinterest כתובת האתר

en: Pinterest page link, with https://
he_IL: קישור לדף Pinterest, עם https: //

en: Pitcairn
he_IL: פיטקרן

en: Place Pin with Agency Address
he_IL: מקום פין עם כתובת הסוכנות

en: Place Pin with Developer Address
he_IL: הצמד מקום עם כתובת מפתח

en: Place Pin with Property Address
he_IL: הצמד מקום עם כתובת נכס

en: Place in advanced search form
he_IL: מקום בטופס חיפוש מתקדם

en: Plan Bathrooms
he_IL: אמבטיות תכנון

en: Plan Description
he_IL: תיאור התוכנית

en: Plan Image
he_IL: תמונה תוכנית

en: Plan Price
he_IL: מחיר התכנית

en: Plan Rooms
he_IL: חדרים מתוכננים

en: Plan Size
he_IL: גודל תוכנית

en: Plan Title
he_IL: כותרת תוכנית

en: Please contact the administrator of this site for help.
he_IL: פנה למנהל המערכת של אתר זה לקבלת עזרה.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
he_IL: צור קשר עם ספקית הפלאגין ובקש מהם לארוז את הפלאגין שלהם בהתאם להנחיות של WordPress.

en: Please do not manually change the slugs when adding new terms. If you need to edit a term name copy the new name in the slug field also.
he_IL: אל תשנה את החריצים באופן ידני בעת הוספת מונחים חדשים. אם אתה צריך לערוך שם מונח להעתיק את השם החדש בשדה הקליע גם.

en: Please edit your profile page from site interface.
he_IL: ערוך את דף הפרופיל שלך מממשק האתר.

en: Please fill in the form correctly and try again!
he_IL: מלא את הטופס בצורה נכונה ונסה שוב!

en: Please note that Yelp is not working for all countries. See here
he_IL: שים לב ש- Yelp אינו פועל עבור כל הארצות. ראה כאן

en: Please submit a title for your property
he_IL: שלח כותרת לנכס שלך

en: Please submit the
he_IL: שלח את

en: Please wait while we are processing your submission!
he_IL: המתן בזמן שאנו מעבדים את ההגשה שלך!

en: Please, enter correct email
he_IL: אנא, הזן דוא&quot;ל נכון

en: Please, enter field:
he_IL: אנא, הזן שדה:

en: Please, enter property title
he_IL: אנא, הזן את שם הנכס

en: Plugin
he_IL: חיבור

en: Plugin activated successfully.
he_IL: הפלאגין הופעל בהצלחה.

en: Plugin activation failed.
he_IL: הפעלת הפלאגין נכשלה.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
he_IL: הפלאגין לא הופעל. יש צורך בגירסה גבוהה יותר של %s עבור נושא זה. אנא עדכן את הפלאגין.

en: Poland
he_IL: פּוֹלִין

en: Portugal
he_IL: פּוֹרטוּגָל

en: Post Comment
he_IL: פרסם תגובה

en: Post navigation
he_IL: פרסם את הניווט

en: Posted by
he_IL: פורסם על ידי

en: Posted on
he_IL: פורסם ב

en: Powered by
he_IL: מונע ע&quot;י

en: Pre-Packaged
he_IL: ארוז מראש

en: Prev
he_IL: הקודם

en: Prev Step
he_IL: שלב קודם

en: Previous Step
he_IL: צעד קודם

en: Previous page
he_IL: עמוד קודם

en: Price
he_IL: מחיר

en: Price & Currency
he_IL: מחיר ומטבע

en: Price - thousands separator
he_IL: מחיר - אלפי מפריד

en: Price High to Low
he_IL: מחיר גבוה עד נמוך

en: Price Low to High
he_IL: מחיר מהנמוך לגבוה

en: Price Per Submission (for "per listing" mode)
he_IL: מחיר לפי ההגשה (במצב &quot;לכל רישום&quot;)

en: Price SLider values for advanced search with tabs
he_IL: מחיר מחירון ערכים לחיפוש מתקדם עם כרטיסיות

en: Price Slider Values(min/max) for
he_IL: מחיר מחוון ערכים (min / max) עבור

en: Price in
he_IL: מחיר ב-

en: Price range:
he_IL: טווח מחירים:

en: Price to make the listing featured (for "per listing" mode)
he_IL: מחיר כדי להפוך את הרישום בהשתתפות (עבור &quot;לכל רשימה&quot; מצב)

en: Price:
he_IL: מחיר:

en: Primary Menu
he_IL: תפריט ראשי

en: Primary Widget Area
he_IL: אזור יישומון ראשי

en: Print Page Design
he_IL: הדפס דף עיצוב

en: Processing...
he_IL: מעבד...

en: Professional Services
he_IL: שירותים מקצועיים

en: Profile Update
he_IL: עדכון פרופיל

en: Profile updated
he_IL: הפרופיל עודכן

en: Properties List - Properties number per page
he_IL: רשימת מאפיינים - מספר מאפיינים לעמוד

en: Properties listed in
he_IL: מאפיינים רשומים ב

en: Property Action Category
he_IL: קטגוריה פעילות נכס

en: Property Action Category Page
he_IL: דף פעילות נכס קטגוריה

en: Property Address
he_IL: כתובת הנכס

en: Property Address Label
he_IL: התווית כתובת נכס

en: Property Area
he_IL: אזור רכוש

en: Property Area Page
he_IL: דף נכס

en: Property Bathrooms
he_IL: חדרי אמבטיה

en: Property Bathrooms:
he_IL: חדרי אמבטיה:

en: Property Bedrooms
he_IL: נכס חדרי שינה

en: Property Bedrooms:
he_IL: חדרי שינה:

en: Property Card Design
he_IL: עיצוב כרטיס נכס

en: Property Categories Page
he_IL: קטגוריות פריטים

en: Property Category Submit
he_IL: קטגוריה נכס להגיש

en: Property City
he_IL: נכס עיר

en: Property City Page
he_IL: נכס עיר

en: Property Country
he_IL: ארץ נכס

en: Property County
he_IL: נכס במחוז

en: Property County/State Page
he_IL: רכוש / מחוז מדינה

en: Property Description
he_IL: תיאור הנכס

en: Property Description & Price
he_IL: תיאור הנכס &amp; מחיר

en: Property Description Label
he_IL: תיאור הנכס תווית

en: Property Details
he_IL: פרטי נכס

en: Property Details Label
he_IL: תווית פרטי נכס

en: Property Features Label
he_IL: תכונות תכונות תווית

en: Property Google View
he_IL: נכס Google View

en: Property Id
he_IL: מזהה נכס

en: Property Keyword:
he_IL: מילת מפתח של נכס:

en: Property Latitude
he_IL: מאפיינים Latitude

en: Property List Type for Advanced Search
he_IL: סוג רשימת נכסים לחיפוש מתקדם

en: Property List Type for Taxonomy pages
he_IL: סוג רשימת מאפיינים עבור דפי טקסונומיה

en: Property List display(*global option)
he_IL: תצוגת רשימת נכסים (* אפשרות גלובלית)

en: Property Longitude
he_IL: קו אורך

en: Property Lot Size
he_IL: שטח מגרש לוט

en: Property Map
he_IL: מפת מאפיינים

en: Property Media
he_IL: מדיה מדיה

en: Property Page
he_IL: דף נכס

en: Property Page Settings
he_IL: הגדרות דף נכס

en: Property Price
he_IL: מחיר הנכס

en: Property Price Label
he_IL: תווית מחיר נכס

en: Property Price Label Before
he_IL: מחיר תווית מחיר לפני

en: Property Print Page Design
he_IL: הדפס עמוד עיצוב עמוד

en: Property Reviews
he_IL: נכס ביקורות

en: Property Rooms
he_IL: חדרים

en: Property Rooms:
he_IL: חדרים:

en: Property Sidebar Position
he_IL: מיקום סרגל צדדי

en: Property Size
he_IL: גודל הנכס

en: Property Status
he_IL: מצב הנכס

en: Property Status
he_IL: מצב הנכס

en: Property Status (* you may need to add new css classes - please see the help files)
he_IL: סטטוס הנכס (* ייתכן שיהיה עליך להוסיף שיעורי css חדשים - עיין בקובצי העזרה)

en: Property Status:
he_IL: מצב הנכס:

en: Property Submission Page
he_IL: דף הגשת נכס

en: Property Subunits
he_IL: יחידות משנה

en: Property Unit/Card Design - BETA
he_IL: יחידת נכס / עיצוב כרטיס - BETA

en: Property Unit/Card min height
he_IL: יחידת מאפיינים / גובה כרטיס מינימום

en: Property Unit/Card min height
he_IL: יחידת מאפיינים / גובה כרטיס מינימום

en: Property Zip
he_IL: נכס מיקוד

en: Property and Agent Links
he_IL: קישורים לסוכן ולסוכן

en: Property is featured
he_IL: הנכס מוצג

en: Property page Sidebar
he_IL: דף מאפיינים Sidebar

en: Property, Agent, Blog Lists Design
he_IL: נכס, סוכן, בלוג רשימות עיצוב

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Backgrond Color
he_IL: נכס, סוכן הבלוג יחידה / כרטיס Backgrond צבע

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding
he_IL: נכס, סוכן הבלוג יחידה / כרטיס פנימי ריפוד

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding (top,left,bottom,right)
he_IL: נכס, סוכן הבלוג יחידה / כרטיס ריפוד פנימי (למעלה, שמאל, למטה, ימין)

en: Public Services & Government
he_IL: שירותים ציבוריים וממשלתיים

en: Publish Listing with Feature
he_IL: פרסם רשימה עם תכונה

en: Publish Listing with Featured
he_IL: פרסם רשימה עם מוצעים

en: Published
he_IL: יצא לאור

en: Puerto Rico
he_IL: פוארטו ריקו

en: Purchase Activated
he_IL: הרכישה הופעלה

en: Put Search form before the header media ?
he_IL: לשים טופס חיפוש לפני התקשורת כותרת?

en: Qatar
he_IL: קטאר

en: Radius:
he_IL: רַדִיוּס:

en: Rate us
he_IL: דרג אותנו

en: Re-type Password
he_IL: כתוב את הסיסמא מחדש

en: Read more
he_IL: קרא עוד

en: Real Estate
he_IL: נדל&quot;ן

en: Recommended
he_IL: מוּמלָץ

en: Recommended memory limit should be at least 96MB. Please refer to :
he_IL: מגבלת הזיכרון המומלצת צריכה להיות 96MB לפחות. בבקשה התייחס ל :

en: Recurring
he_IL: מַחזוֹרִי

en: Recurring Payment
he_IL: תשלום חוזר

en: Recurring Payment on %website_url
he_IL: תשלום חוזר ב-% website_url

en: Register
he_IL: הירשם

en: Register here!
he_IL: הירשם כאן!

en: Related Posts
he_IL: פוסטים קשורים

en: Religious Organizations
he_IL: ארגונים דתיים

en: Remove
he_IL: לְהַסִיר

en: Remove Image
he_IL: הסר תמונה

en: Remove script version - Following Envato guidelines we removed this feature.Please use a cache plugin in order to remove the script version.
he_IL: הסרת גרסת Script - בעקבות הנחיות Envato הסרנו את התכונה הזו. אנא השתמש בפלאגין של מטמון כדי להסיר את גרסת הסקריפט.

en: Repeat Footer background ?
he_IL: חזור על רקע כותרת תחתונה?

en: Reply
he_IL: תשובה

en: Required
he_IL: נדרש

en: Required Update not Available
he_IL: עדכון חובה אינו זמין

en: Requires Update
he_IL: דורש עדכון

en: Resend for approval
he_IL: שלח שוב לאישור

en: Reset Password
he_IL: לאפס את הסיסמה

en: Restaurants
he_IL: מסעדות

en: Return to Login
he_IL: חזור אל התחברות

en: Return to Required Plugins Installer
he_IL: חזור אל מתקין Plugins נדרש

en: Return to the Dashboard
he_IL: חזור אל מרכז השליטה

en: Retype Password
he_IL: כתוב את הסיסמא מחדש

en: Reunion
he_IL: איחוד

en: Review Edit Saved
he_IL: סקירה ערוך שמור

en: Review Sent
he_IL: שלח ביקורת

en: Review Title
he_IL: כותרת ביקורת

en: Reviews
he_IL: ביקורות

en: Roadmap
he_IL: מפת דרכים

en: Romania
he_IL: רומניה

en: Rooms
he_IL: חדרים

en: Rooms (*only numbers)
he_IL: חדרים (* מספרים בלבד)

en: Rooms:
he_IL: חדרים:

en: Rooms:
he_IL: חדרים:

en: Russian Federation
he_IL: הפדרציה הרוסית

en: Rwanda
he_IL: רואנדה

en: SAVE CHANGES
he_IL: שמור שינויים

en: SEARCH
he_IL: לחפש

en: SEARCH PROPERTIES
he_IL: חיפוש נכסים

en: Saint Kitts and Nevis
he_IL: סנט קיטס ונוויס

en: Saint Lucia
he_IL: סנט לוסיה

en: Saint Martin
he_IL: מרטין הקדוש

en: Saint Vincent and the Grenadines
he_IL: וינסנט הקדוש ו ה - גרנידיים

en: Samoa
he_IL: סמואה

en: San Marino
he_IL: סן מרינו

en: Sandbox = test API. LIVE = real payments API. Update PayPal and Stripe settings according to API type selection.
he_IL: ממשק API של Sandbox = test. LIVE = ממשק API לתשלומים אמיתיים. עדכון הגדרות PayPal ו- Stripe בהתאם לבחירת סוג ה- API.

en: Sao Tome and Principe
he_IL: סאו טומה ופרינסיפה

en: Satellite
he_IL: הלוויין

en: Saudi Arabia
he_IL: ערב הסעודית

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Save Design
he_IL: שמור עיצוב

en: Save Plans
he_IL: שמור תוכניות

en: Save Search
he_IL: שמור חיפוש

en: Save Search Settings
he_IL: שמור הגדרות חיפוש

en: Save Search Settings
he_IL: שמור הגדרות חיפוש

en: Save this Search?
he_IL: שמור את החיפוש הזה?

en: Saved Searches
he_IL: חיפושים שמורים

en: Schedule a showing?
he_IL: לתזמן הופעה?

en: Schools
he_IL: בתי ספר

en: Search
he_IL: לחפש

en: Search Parameters:
he_IL: פרמטרים לחיפוש:

en: Search Properties
he_IL: מאפייני חיפוש

en: Search Results for :
he_IL: תוצאות חיפוש עבור :

en: Search State, City or Area
he_IL: חפש מדינה, עיר או אזור

en: Search a listing
he_IL: חפש רישום

en: Search field
he_IL: שדה חיפוש

en: Search for an Agent
he_IL: חפש סוכן

en: Search has been saved. You will receive an email notification when new properties matching your search have been published
he_IL: החיפוש נשמר. תקבל הודעת אימייל כאשר נכסים חדשים התואמים את החיפוש שלך פורסמו

en: Search here...
he_IL: חפש כאן ...

en: Search name
he_IL: חפש שם

en: Searching...
he_IL: מחפש ...

en: Second Color
he_IL: צבע שני

en: Second Footer Widget Area
he_IL: אזור תחתונה תחתונה

en: Secondary Widget Area
he_IL: אזור יישומון משני

en: See All Your Pages
he_IL: ראה את כל הדפים שלך

en: See Available Packages and Payment Methods
he_IL: ראה חבילות זמינות ושיטות תשלום

en: See all
he_IL: ראה הכל

en: See first results here
he_IL: ראה תוצאות ראשוניות כאן

en: Select Categories
he_IL: בחר קטגוריות

en: Select Energy Class
he_IL: בחר את מחלקת האנרגיה

en: Select Energy Class (EU regulation)
he_IL: בחר מחלקת אנרגיה (רגולציה של האיחוד האירופי)

en: Select Images
he_IL: בחר תמונות

en: Select Media
he_IL: בחר מדיה

en: Select Properties
he_IL: בחר מאפיינים

en: Select Property Status
he_IL: בחר מצב נכס

en: Select Subunits From the list:
he_IL: בחר יחידות משנה מהרשימה:

en: Select Taxonomies, where you want to show review block
he_IL: בחר טקסונומיות, שם ברצונך להציג את גוש הביקורות

en: Select Taxonomy for tabs options in Advanced Search Type 6, Type 7, Type 8, Type 9
he_IL: בחר באפשרות טקסונומיה עבור אפשרויות כרטיסיות מסוג חיפוש מתקדם 6, סוג 7, סוג 8, סוג 9

en: Select User Type
he_IL: בחר סוג משתמש

en: Select Widget Area
he_IL: בחר אזור יישומון

en: Select a text alignment for header 3&4.
he_IL: בחר יישור טקסט עבור כותרת 3 ו -4.

en: Select default country
he_IL: בחר ארץ ברירת מחדל

en: Select grid or list style for properties list pages.
he_IL: בחר סגנון רשת או רשימה עבור דפי רשימת מאפיינים.

en: Select header alignment.Please note that there is no "center" align for type 3 and 4.
he_IL: בחר יישור כותרת. שים לב שאין &quot;מרכז&quot; ליישר עבור סוג 3 ו -4.

en: Select header type.Header type 4 will NOT work with half map property list template.
he_IL: בחר סוג כותרת. סוג כותרת 4 לא יעבוד עם תבנית חצי מאפיין רשימת מאפיינים.

en: Select list or grid style for Blog Category/Archive list type.
he_IL: בחר רשימה או סגנון רשת עבור בלוג קטגוריה / סוג רשימת ארכיון.

en: Select properties for slider - *hold CTRL for multiple select
he_IL: בחר מאפיינים עבור המחוון - * החזק CTRL עבור מספר לבחור

en: Select standard or half map style for advanced search results page.
he_IL: בחר סגנון רגיל או חצי מפה עבור דף תוצאות חיפוש מתקדם.

en: Select standard or half map style for property taxonomies pages.
he_IL: בחר סגנון סטנדרטי או חצי מפה לדפי טקסונומיה.

en: Select tabs or accordion style for property info.
he_IL: בחר כרטיסיות או סגנון האקורדיון עבור פרטי הנכס.

en: Select the Fields for property submission.
he_IL: בחר את השדות עבור הגשת נכס.

en: Select the Mandatory Fields for property submission.
he_IL: בחר את שדות המנדט להגשת הנכס.

en: Select the design type.
he_IL: בחר את סוג העיצוב.

en: Select the measurement unit you will use on the website
he_IL: בחר את יחידת המידה שבה תשתמש באתר

en: Select user roles to display in register forms
he_IL: בחר תפקידי משתמש להצגה בטופסי הרשמה

en: Select what features and amenities apply for your property.
he_IL: בחר אילו תכונות ומתקנים חלים על הנכס שלך.

en: Select what features from Advanced Search Form. *for speed reasons, the "features checkboxes" will not filter the pins on the map
he_IL: בחר אילו תכונות מתוך טופס חיפוש מתקדם. * מסיבות מהירות, &quot;תיבות הסימון תכונות&quot; לא תסנן את הסיכות על המפה

en: Select what media header to use globally.
he_IL: בחר את כותרת המדיה לשימוש גלובלי.

en: Select what properties you wish to show as subunits from those published.
he_IL: בחר אילו מאפיינים ברצונך להציג כמחלקות משנה מאלו שפורסמו.

en: Select which features and amenities show in search.
he_IL: בחר אילו תכונות ומוצרים להציג בחיפוש.

en: Select wich user role the admin should approve?
he_IL: בחר באיזה תפקיד משתמש המנהל צריך לאשר?

en: Selecting a category will make it easier for users to find you property in search results.
he_IL: בחירה בקטגוריה תקל על המשתמשים למצוא את הנכס בתוצאות החיפוש.

en: Send
he_IL: לִשְׁלוֹחַ

en: Send Email
he_IL: שלח אימייל

en: Send Message
he_IL: לשלוח הודעה

en: Send Private Message
he_IL: שלח הודעה פרטית

en: Send Reply
he_IL: שלח תגובה

en: Send all contact emails to
he_IL: שלח את כל הודעות האימייל ליצירת קשר

en: Send all contact emails to:
he_IL: שלח את כל הודעות האימייל ליצירת קשר אל:

en: Send emails
he_IL: לשלוח מיילים

en: Send me the invoice
he_IL: שלח לי את החשבונית

en: Send weekly or daily an email alert with new published properties matching user saved searches.
he_IL: שלח התראה שבועית או יומית באימייל עם תכונות חדשות שפורסמו התואמות לחיפושים שנשמרו על ידי משתמשים.

en: Sending
he_IL: שְׁלִיחָה

en: Sending user info, please wait...
he_IL: שולח פרטי משתמש, המתן ...

en: Senegal
he_IL: סנגל

en: Sent for approval
he_IL: נשלח לאישור

en: Serbia
he_IL: סרביה

en: Set as Mega Menu?
he_IL: בחר בתפריט Mega?

en: Set as featured,  *Listings set as featured are subtracted from your package
he_IL: קבע כמו בהשתתפות, * רישומים להגדיר כמו בהשתתפות הם מופחתים מהחבילה שלך

en: Set company pin location for contact page template. Latitude must be a number (ex: 40.577906).
he_IL: הגדר מיקום של מיקום חברה עבור תבנית דף איש קשר. Latitude חייב להיות מספר (לדוגמה: 40.577906).

en: Set company pin location for contact page template. Longitude must be a number (ex: -74.155058).
he_IL: הגדר מיקום של מיקום חברה עבור תבנית דף איש קשר. קו האורך חייב להיות מספר (לדוגמה: -74.155058).

en: Set currency symbol for property price.
he_IL: הגדר סמל מטבע עבור מחיר נכס.

en: Set how many properties to show per page in lists.
he_IL: הגדר את מספר הנכסים שיוצגו בכל דף ברשימות.

en: Set repeat options for background footer image.
he_IL: הגדר אפשרויות חזרה על תמונת כותרת תחתונה.

en: Set the currency label for multi-currency widget dropdown.
he_IL: הגדר את תווית המטבע עבור התפריט הנפתח של יישומון מרובה מטבעות.

en: Set the position for the currency symbol.
he_IL: הגדר את המיקום עבור סמל המטבע.

en: Set the thousand separator for price numbers.
he_IL: הגדר את אלפי המפריד עבור מספרי מחירים.

en: Set to Yes if you use SSL (https://)
he_IL: הגדר כן אם אתה משתמש ב- SSL (https: //)

en: Set to Yes if you use SSL.
he_IL: הגדר כן אם אתה משתמש ב- SSL.

en: Seychelles
he_IL: סיישל

en: Shopping
he_IL: קניות

en: Show Advanced Search ?
he_IL: הצג חיפוש מתקדם?

en: Show Advanced Search in Taxonomies, Categories or Archives
he_IL: הצג חיפוש מתקדם בטקסונומיה, קטגוריות או ארכיונים

en: Show Amenities and Features fields?
he_IL: הצג את השדות &#39;תכונות ושירותים&#39;?

en: Show Breadcrumbs
he_IL: הצג את הלחם

en: Show Breadcrumbs?
he_IL: הצג את הלחם?

en: Show Cities and Areas with 0 properties in advanced search
he_IL: הצג ערים ואזורים עם 0 מאפיינים בחיפוש מתקדם

en: Show Contact Form on lightbox
he_IL: הצג טופס יצירת קשר ב- lightbox

en: Show Content as
he_IL: הצג תוכן כ-

en: Show Details
he_IL: הראה פרטים

en: Show Dropdowns for beds, bathrooms or rooms?(*only works with Custom Fields - YES)
he_IL: הצג dropdowns עבור מיטות, חדרי אמבטיה או חדרים? (* עובד רק עם שדות מותאמים אישית - כן)

en: Show Footer ?
he_IL: האם להציג כותרת תחתונה?

en: Show Footer ?
he_IL: האם להציג כותרת תחתונה?

en: Show Footer Copyright Area?
he_IL: הצג כותרת תחתונה אזור זכויות יוצרים?

en: Show Footer Copyright Area?.
he_IL: הצג כותרת תחתונה אזור זכויות יוצרים ?.

en: Show Google Search over Map?
he_IL: להציג חיפוש Google במפה?

en: Show Graph on Property Page
he_IL: הצג תרשים בדף נכס

en: Show Header in Dashboard ?
he_IL: האם להציג את הכותרת במרכז השליטה?

en: Show Reviews on Property Page
he_IL: הצג ביקורות בדף המאפיין

en: Show Reviews on Property Page.
he_IL: הצג ביקורות בדף המאפיין.

en: Show Slider for Price?
he_IL: הצג את המחוון עבור מחיר?

en: Show address section
he_IL: הצג מקטע כתובת

en: Show address section in print page?
he_IL: הצג קטע כתובת בדף הדפסה?

en: Show agent and contact form on sidebar.
he_IL: הצג את הסוכן ואת טופס יצירת קשר על הצדדי.

en: Show agent details section
he_IL: הצג מקטע פרטי סוכן

en: Show agent details section in print page?
he_IL: הצג קטע פרטי סוכן בדף הדפסה?

en: Show currency before or after price - in front pages
he_IL: הצג מטבע לפני או אחרי מחיר - בדפים הקדמיים

en: Show description section
he_IL: הצג מקטע תיאור

en: Show description section in print page?
he_IL: הצג את קטע התיאור בדף ההדפסה?

en: Show details section
he_IL: הצג את הקטע &#39;פרטים&#39;

en: Show details section in print page?
he_IL: הצג קטע פרטים בדף הדפסה?

en: Show features & amenities section
he_IL: הצג תכונות &amp; מפרט סעיף

en: Show features & amenities section in print page?
he_IL: הצג תכונות &amp; סעיף מפרט בדף הדפסה?

en: Show floor plans section
he_IL: הצג סעיף תוכניות קומה

en: Show floor plans section in print page?
he_IL: הצג סעיף תוכניות קומה בדף הדפסה?

en: Show gallery section
he_IL: הצג את הקטע &#39;גלריה&#39;

en: Show gallery section in print page?
he_IL: הצג את הקטע &#39;גלריית תמונות&#39; בעמוד הדפסה?

en: Show on property page the features and amenities that are not selected?
he_IL: הצג בדף הנכס את התכונות והשירותים שאינם נבחרים?

en: Show submit property button in header?
he_IL: הצג את הלחצן &#39;שלח נכס&#39; בכותרת?

en: Show subunits section
he_IL: הצג סעיף של יחידות משנה

en: Show subunits section in print page?
he_IL: הצג קטע של יחידות משנה בדף ההדפסה?

en: Show the Features and Amenities that are not available
he_IL: הצג את התכונות ואת השירותים שאינם זמינים

en: Show top bar on mobile devices?
he_IL: האם להציג את הסרגל העליון במכשירים ניידים?

en: Show top bar widget menu ?
he_IL: הצג את תפריט יישומון סרגל הדף?

en: Show user login menu in header ?
he_IL: האם להציג את תפריט ההתחברות של המשתמש בכותרת?

en: Sidebar Heading Background Color
he_IL: צדדי צבע כותרת צבע

en: Sidebar Heading Color
he_IL: צבע צדדי צבע

en: Sidebar Menu Widget Area - After Menu
he_IL: תפריט Sidebar תפריט יישומון - לאחר תפריט

en: Sidebar Menu Widget Area - Before Menu
he_IL: תפריט תפריט צדדי - לפני תפריט

en: Sidebar Widget Background Color
he_IL: צבע רקע של יישומון בסרגל הצד

en: Sidebar Widget Design
he_IL: עיצוב Sidebar יישומון

en: Sidebar Widget Tab
he_IL: הכרטיסיה יישומון Sidebar

en: Sidebar for header type 3 - after menu
he_IL: הסרגל הצידי עבור סוג הכותרת 3 - לאחר התפריט

en: Sidebar for header type 3 - before menu
he_IL: הסרגל הצידי עבור סוג הכותרת 3 - לפני התפריט

en: Sierra Leone
he_IL: סיירה לאונה

en: Sign into your account
he_IL: תתחבר לחשבון שלך

en: Similar Listings
he_IL: רישומים דומים

en: Singapore
he_IL: סינגפור

en: Single Agent
he_IL: סוכן יחיד

en: Site Settings
he_IL: הגדרות אתר

en: Site Speed
he_IL: מהירות האתר

en: Size
he_IL: גודל

en: Size in
he_IL: גודל ב

en: Size:
he_IL: גודל:

en: Size:
he_IL: גודל:

en: Skype
he_IL: סקייפ

en: Skype:
he_IL: סקייפ:

en: Slider Images, .png, .jpg or .gif format
he_IL: Slider Images, .png, .jpg או .gif פורמט

en: Slider Option
he_IL: אפשרות המחוון

en: Slider Transition
he_IL: מחוון מעבר

en: Slider Transition Period
he_IL: מחוון תקופת מעבר

en: Slider Type
he_IL: סוג מחוון

en: Slider type
he_IL: סוג המחוון

en: Slovakia (Slovak Republic)
he_IL: סלובקיה (הרפובליקה הסלובקית)

en: Slovenia
he_IL: סלובניה

en: Social & Contact
he_IL: חברתי &amp; קשר

en: Social Accounts
he_IL: חשבונות חברתיים

en: Social Accounts
he_IL: חשבונות חברתיים

en: Social Login
he_IL: התחברות חברתית

en: Social Login
he_IL: התחברות חברתית

en: Solomon Islands
he_IL: איי שלמה

en: Somalia
he_IL: סומליה

en: Some energy class description
he_IL: חלק תיאור האנרגיה בכיתה

en: Somebody ordered a new Wire Transfer
he_IL: מישהו הזמין העברה בנקאית חדשה

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
    %website_url 
    Username: %username.
    If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen. To reset your password, visit the following address:%reset_link,
    Thank You!
he_IL: מישהו ביקש שהסיסמה תתאפס עבור החשבון הבא:% website_url שם משתמש:% username. אם זה היה טעות, פשוט להתעלם דוא&quot;ל זה שום דבר לא יקרה. כדי לאפס את הסיסמה, בקר בכתובת הבאה:% reset_link, Thank You!

en: Something went wrong with the plugin API.
he_IL: משהו השתבש בממשק ה- API של התוסף.

en: Sorry, user already exists. Try different username/email
he_IL: מצטערים, המשתמש כבר קיים. נסה שם משתמש / דוא&quot;ל אחר

en: Sort by
he_IL: מיין לפי

en: Source
he_IL: מָקוֹר

en: South Africa
he_IL: דרום אפריקה

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
he_IL: דרום ג&#39;ורג&#39;יה ואיי סנדוויץ &#39;הדרומיים

en: Spain
he_IL: סְפָרַד

en: Speed Advices
he_IL: מהירות עצות

en: Splash Image
he_IL: תמונה

en: Splash Image, .png, .jpg or .gif format
he_IL: תמונה Splash, .png, .jpg או .gif פורמט

en: Splash Page
he_IL: דף הפתיחה

en: Splash Page - Bottom left area
he_IL: דף הפתיחה - אזור שמאלי תחתון

en: Splash Page - Bottom right area
he_IL: דף הפתיחה - אזור ימין תחתון

en: Splash Page Bottom Left Widget Area
he_IL: להעיף דף תחתון שמאל יישומון שטח

en: Splash Page Bottom Right Widget Area
he_IL: הפיצוץ עמוד תחתון שטח יישומון ימין

en: Splash Page Subtitle
he_IL: כותרת כתוביות

en: Splash Page Title
he_IL: כותרת דף הפתיחה

en: Splash Video in mp4 format
he_IL: להפיץ וידאו בפורמט MP4

en: Splash Video in mp4 format
he_IL: להפיץ וידאו בפורמט MP4

en: Splash Video in ogv format
he_IL: וידאו Splash בפורמט OGV

en: Splash Video in ogv format
he_IL: וידאו Splash בפורמט OGV

en: Splash Video in webm format
he_IL: וידאו Splash בפורמט webm

en: Splash Video in webm format
he_IL: וידאו Splash בפורמט webm

en: Spot no
he_IL: ספוט מס &#39;

en: Sri Lanka
he_IL: סרי לנקה

en: St. Helena
he_IL: סנט הלנה

en: St. Pierre and Miquelon
he_IL: סנט פייר ומיקלון

en: Start Now
he_IL: התחל עכשיו

en: Starting Point Latitude
he_IL: נקודת התחלה של Latitude

en: Starting Point Longitude
he_IL: קו אורך נקודת ההתחלה

en: State/County
he_IL: מדינה / מחוז

en: Status
he_IL: סטָטוּס

en: Sticky Header Border Bottom Color
he_IL: כותרת דביק הגבול התחתון צבע

en: Sticky Header Height
he_IL: גובה כותרת דביק

en: Sticky Header Height in px
he_IL: גובה כותרת דביק ב- px

en: Sticky Menu Font Color
he_IL: תפריט גופן צבע דביק

en: Street View
he_IL: תצוגת רחוב

en: Stripe Api Keys are added.Payments will be processed.
he_IL: מפתחות קווים Api הם הוסיף. תשלומים יעובדו.

en: Stripe Publishable Key
he_IL: מפתח ניתן להוצאה לאור

en: Stripe Secret Key
he_IL: מפתח סודי

en: Stripe Settings
he_IL: הגדרות פס

en: Style for Google Map. Use https://snazzymaps.com/ to create styles
he_IL: סגנון מפת Google. השתמש ב- https://snazzymaps.com/ כדי ליצור סגנונות

en: Subject
he_IL: נושא

en: Subject for
he_IL: נושא עבור

en: Submission & Featured Payment
he_IL: הגשה ותשלום מובלט

en: Submission Fee
he_IL: דמי הגשת

en: Submission Payment
he_IL: תשלום הגשת

en: Submit Property
he_IL: שלח נכס

en: Submit Review
he_IL: שלח ביקורת

en: Submit property will only work with theme register/login.
he_IL: שלח רכוש יעבוד רק עם נושא הרשמה / התחברות.

en: Submited Listings should be approved by admin?
he_IL: רשומות מורשה צריך להיות מאושר על ידי מנהל?

en: Subscribe to our mailing list in order to receive news about new features and theme upgrades. <a href="http://eepurl.com/CP5U5">Subscribe Here!</a>
he_IL: הצטרף כמנוי לרשימת התפוצה שלנו כדי לקבל חדשות על תכונות חדשות ושדרוגים נושא. <a href="http://eepurl.com/CP5U5">הירשם כאן!</a>

en: Subunits
he_IL: יחידות משנה

en: Sudan
he_IL: סודאן

en: Supermarkets
he_IL: סופרמרקטים

en: Suriname
he_IL: סורינם

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
he_IL: סוולברד ואיי מאן

en: Swaziland
he_IL: סווזילנד

en: Sweden
he_IL: שבדיה

en: Switch to this package
he_IL: עבור לחבילה זו

en: Switzerland
he_IL: שוויץ

en: Symbol must be set according to international standards. Complete list is here http://www.xe.com/iso4217.php.
he_IL: יש לקבוע את הסמל בהתאם לתקנים הבינלאומיים. הרשימה המלאה נמצאת כאן http://www.xe.com/iso4217.php.

en: Syrian Arab Republic
he_IL: הרפובליקה הערבית של סוריה

en: TGMPA v%s
he_IL: TGMPA v %s

en: Taiwan, Province of China
he_IL: טייוואן, פרובינציה של סין

en: Tajikistan
he_IL: טג&#39;יקיסטן

en: Tanzania, United Republic of
he_IL: טנזניה, ארצות הברית

en: Taxes
he_IL: מסים

en: Telephone
he_IL: טֵלֵפוֹן

en: Terrain
he_IL: פְּנֵי הַשֵׁטַח

en: Thailand
he_IL: תאילנד

en: Thank you. Please check your email for payment instructions.
he_IL: תודה. בדוק את האימייל שלך לקבלת הוראות תשלום.

en: The City field is empty !
he_IL: שדה העיר ריק!

en: The Google Maps JavaScript API v3 REQUIRES an API key to function correctly. Get an APIs Console key and post the code in Theme Options. You can get it from
he_IL: ממשק API של JavaScript למפות Google v3 דורש מפתח API לתפקד כראוי. קבל מפתח קונסולת APIs ופרסם את הקוד באפשרויות ערכת נושא. אתה יכול לקבל את זה

en: The Google Maps JavaScript API v3 REQUIRES an API key to function correctly. Get an APIs Console key and post the code in Theme Options. You can get it from
he_IL: ממשק API של JavaScript למפות Google v3 דורש מפתח API לתפקד כראוי. קבל מפתח קונסולת APIs ופרסם את הקוד באפשרויות ערכת נושא. אתה יכול לקבל את זה

en: The Retina pins should be uploaded in the same place as the original pin and the name of the file should be with_2x
he_IL: יש להזיז את סיכות הרשתית באותו מקום כמו הסיכה המקורית ושם הקובץ צריך להיות בגודל_2x

en: The browser couldn't detect your position!
he_IL: הדפדפן לא הצליח לזהות את המיקום שלך!

en: The currency in which payments are processed.
he_IL: המטבע שבו מעובדים התשלומים.

en: The date & time is already booked. Please choose a new one
he_IL: התאריך והשעה כבר הוזמנו. בחר אחד חדש

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
he_IL: התיאור יוצג בתפריט אם העיצוב הנוכחי תומך בו.

en: The email doesn't look right !
he_IL: הדוא&quot;ל לא נראה בסדר!

en: The email was not saved because it is used by another user.
he_IL: הדוא&quot;ל לא נשמר מפני שהוא משתמש בו על ידי משתמש אחר.

en: The email's domain doesn't look right.
he_IL: הדומיין של האימייל לא נראה כמו שצריך.

en: The first footer widget area
he_IL: אזור הווידג&#39;ט הראשון תחתונה

en: The following plugin was activated successfully:
he_IL: הפלאגין הבא הופעל בהצלחה:

en: The fourth footer widget area
he_IL: השטח הרביעי תחתונה יישומון

en: The inserted code is not a valid one
he_IL: הקוד שהוכנס אינו חוקי

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
he_IL: תהליך ההתקנה וההפעלה מתחיל. תהליך זה עשוי להימשך זמן מה על כמה המארחים, אז אנא המתן בסבלנות.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
he_IL: תהליך ההתקנה מתחיל. תהליך זה עשוי להימשך זמן מה על כמה המארחים, אז אנא המתן בסבלנות.

en: The invoice number is:
he_IL: מספר החשבונית הוא:

en: The maximum no of images a user can upload with the front end submit form. Use 0 for unlimited. This value is NOT used in case of membership mode (each package will have its own max image no set)
he_IL: המספר המקסימלי של תמונות שהמשתמש יכול להעלות עם הטופס הקדמי. השתמש 0 עבור ללא הגבלה. ערך זה אינו משמש במקרה של מצב החברות (כל חבילה תהיה תמונה מקסימלית משלו לא מוגדר)

en: The new password is blank
he_IL: הסיסמה החדשה ריקה

en: The primary widget area
he_IL: אזור widget הראשי

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
he_IL: חבילת התוסף המרוחק מורכבת מיותר מקובץ אחד, אך הקבצים אינם ארוזים בתיקייה.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
he_IL: חבילת התוסף הרחוק אינה מכילה תיקיה עם הקליג הרצוי ושינוי השם לא פעלה.

en: The search form is "floating" over the media header and you set the position.
he_IL: טופס החיפוש הוא &quot;צף&quot; מעל כותרת התקשורת ואתה מגדיר את המיקום.

en: The second footer widget area
he_IL: האזור השני תחתונה יישומון

en: The secondary widget area
he_IL: אזור הווידג&#39;ט המשני

en: The state field is empty !
he_IL: שדה המדינה ריק!

en: The system will remove the script version when it is included. This doest not actually improve speed, but improves test score on speed tools pages.
he_IL: המערכת תסיר את גרסת הסקריפט כאשר היא כלולה. זה doesest לא ממש לשפר את המהירות, אבל משפר את הציון הבדיקה על כלי מהירות דפים.

en: The system will use the minified versions of the css and js files
he_IL: המערכת תשתמש בגירסאות ממוזערות של css ו קבצי js

en: The third footer widget area
he_IL: השטח השלישי תחתונה יישומון

en: The top bar left widget area
he_IL: סרגל העליון שמאל יישומון שטח

en: The top bar right widget area
he_IL: סרגל הדף העליון יישומון הזכות

en: The type selected applies for Google Maps header.
he_IL: הסוג שנבחר חל על כותרת של מפות Google.

en: Theme Slider
he_IL: מחוון נושאים

en: Theme Slider
he_IL: מחוון נושאים

en: There are no agents listed on this page at this moment. Please try again later.
he_IL: כרגע אין סוכנים רשומים בדף זה. בבקשה נסה שוב מאוחר יותר.

en: There are no posts published!
he_IL: אין הודעות שפורסמו!

en: There are no properties listed on this page at this moment. Please try again later.
he_IL: כרגע אין מאפיינים הרשומים בדף זה. בבקשה נסה שוב מאוחר יותר.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
he_IL: יש אחד או יותר נדרש או plugins מומלץ להתקין, לעדכן או להפעיל.

en: These fields are mandatory: Title
he_IL: שדות אלה הם חובה: כותרת

en: Third Footer Widget Area
he_IL: אזור שלישי תחתונה יישומון

en: This applies for  the search over media header.
he_IL: זה חל על החיפוש מעל כותרת המדיה.

en: This applies for all register forms. *Hold CTRL for multiple selection.
he_IL: זה חל על כל טופסי ההרשמה. * החזק CTRL לבחירה מרובות.

en: This applies for for all register forms.
he_IL: זה חל על כל טופסי ההרשמה.

en: This applies for the calendar field type available for properties.
he_IL: הדבר חל על סוג שדה היומן הזמין לנכסים.

en: This applies for the search over header type. IMPORTANT! Enable Advanced Search Custom Fields - YES, for Type 5, Type 6, Type 8, Type 10 and Type 11. Types 7 & 9 look can be obtained with type 6 and 8 with float form set to yes.
he_IL: זה חל על החיפוש מעל סוג הכותרת. חָשׁוּב! הפעל שדות מותאמים אישית לחיפוש - כן, עבור סוג 5, סוג 6, סוג 8, סוג 10 וסוג 11. סוגי 7 ו 9 ניתן לקבל עם סוג 6 ו 8 עם טופס לצוף מוגדר כן.

en: This description will appear first in page. Keeping it as a brief overview makes it easier to read.
he_IL: תיאור זה יופיע תחילה בדף. שמירה על זה כמו סקירה קצרה עושה את זה יותר קל לקרוא.

en: This helps preventing registration spam.
he_IL: הדבר מסייע במניעת ספאם רישום.

en: This is a paid submission.
he_IL: זוהי הגשת תשלום.

en: This is a paid submission.The listing will be live after payment is received.
he_IL: זהו שילם הגשת. הרישום יהיה חי לאחר התשלום הוא קיבל.

en: This option defines the main content width. Default value is 1200px
he_IL: אפשרות זו מגדירה את רוחב התוכן הראשי. ערך ברירת המחדל הוא 1200px

en: This page will not work without WpResidence Core Plugin, Please activate it from the plugins menu!
he_IL: דף זה לא יעבוד ללא WpResidence Core Plugin, אנא הפעל אותו מתפריט plugins!

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
he_IL: הודעה זו מוגנת באמצעות סיסמה. הזן את הסיסמה כדי להציג הערות.

en: This property unit builder is a very complex feature, with a lot of options, and because of that it may not work for all design idees. We will continue to improve it, but please be aware that css problems may appear and those will have to be solved by manually adding css rules in the code.
he_IL: זה בונה יחידה רכוש היא תכונה מורכבת מאוד, עם הרבה אפשרויות, ובגלל זה זה לא יכול לעבוד עבור כל רעיונות עיצוב. אנו נמשיך לשפר את זה, אבל בבקשה להיות מודעים לכך בעיות css עשוי להופיע ואלה יצטרכו לפתור על ידי הוספה ידנית של כללי CSS בקוד.

en: This will replace the sticky header.  Doesn't apply to search type 3
he_IL: זה יחליף את הכותרת דביק. לא חל על סוג 3 של חיפוש

en: Time
he_IL: זְמַן

en: Title
he_IL: כותרת

en: Title Attribute
he_IL: תכונת כותרת

en: Title/Position
he_IL: עמדת כותרת

en: To add Retina logo versions, create retina logo, add _2x at the end of name of the original file (for ex logo_2x.jpg) and upload it in the same uploads folder as the non retina logo.
he_IL: כדי להוסיף גרסאות לוגו של Retina, צור לוגו Retina, הוסף _2x בסוף שם הקובץ המקורי (עבור ex logo_2x.jpg) והעלה אותו באותה תיקיית ההעלאות כמו הלוגו שאינו retina.

en: To be paid
he_IL: שישולם

en: Togo
he_IL: ללכת

en: Tokelau
he_IL: טוקלאו

en: Tonga
he_IL: טונגה

en: Top Bar Background Color (Header Widget Menu)
he_IL: למעלה צבע רקע בר (תפריט יישומון כותרת)

en: Top Bar Font Color (Header Widget Menu)
he_IL: למעלה בר גופן צבע (כותרת יישומון תפריט)

en: Top Bar Left Widget Area
he_IL: למעלה בר שמאל יישומון שטח

en: Top Bar Right Widget Area
he_IL: למעלה בר יישומון הזכות שטח

en: Top Menu & Sticky Menu Background Color
he_IL: תפריט למעלה &amp; תפריט דביק רקע צבע

en: Top Menu Font Color
he_IL: צבע גופן בתפריט העליון

en: Top Menu Font Size
he_IL: תפריט &#39;גודל גופן&#39; למעלה

en: Top Menu Hover Background Color
he_IL: תפריט למעלה צבע רקע לרחף

en: Top Menu Hover Background Color (*applies on some hover types)
he_IL: תפריט למעלה צבע רקע לרחף (* חל על כמה סוגים של מעבר)

en: Top Menu Hover Font Color
he_IL: תפריט למעלה ריחוף צבע גופן

en: Top Menu Hover Type
he_IL: תפריט &#39;סוג העכבר&#39; למעלה

en: Total Fee
he_IL: סך הכל עמלה

en: Total Invoices:
he_IL: סה&quot;כ חשבוניות:

en: Total number of views:
he_IL: מספר הצפיות הכולל:

en: Transparent Header - Top Menu Font Color
he_IL: כותרת שקופה - למעלה צבע גופן צבע

en: Transparent Header - Top Menu Hover Font Color
he_IL: כותרת שקופה - תפריט למעלה ריחוף צבע גופן

en: Transport
he_IL: תַחְבּוּרָה

en: Transportation
he_IL: הוֹבָלָה

en: Trinidad and Tobago
he_IL: טרינידד וטובגו

en: Tunisia
he_IL: תוניסיה

en: Turkey
he_IL: טורקיה

en: Turkmenistan
he_IL: טורקמניסטן

en: Turks and Caicos Islands
he_IL: איי טורקס וקאיקוס

en: Tuvalu
he_IL: טובאלו

en: Twitter Access Secret
he_IL: טוויטר גישה סוד

en: Twitter Access Secret is required for theme Twitter widget.
he_IL: טוויטר גישה הסוד נדרש עבור יישומון טוויטר נושא.

en: Twitter Access Token
he_IL: אסימון גישה של טוויטר

en: Twitter Access Token Secret
he_IL: טוויטר גישה סוד

en: Twitter Access Token is required for theme Twitter widget.
he_IL: טוויטר גישה טוקן נדרש נושא טוויטר יישומון.

en: Twitter Cache Time
he_IL: זמן מטמון בטוויטר

en: Twitter Cache Time in hours
he_IL: טוויטר מטמון זמן שעות

en: Twitter Consumer Key
he_IL: צרכן מפתח צרכן

en: Twitter Consumer Secret
he_IL: טוויטר סוד הצרכן

en: Twitter Consumer Secret is required for theme Twitter widget.
he_IL: Twitter לצרכן סוד נדרש עבור יישומון טוויטר נושא.

en: Twitter Page Link
he_IL: קישור דף טוויטר

en: Twitter Url
he_IL: כתובת אתר של Twitter

en: Twitter Widget
he_IL: טוויטר יישומון

en: Twitter consumer_key
he_IL: לצפצף

en: Twitter consumer_key is required for theme Twitter widget.
he_IL: Twitter_key נדרש עבור יישומון טוויטר נושא.

en: Twitter page link
he_IL: טוויטר קישור הדף

en: Twitter page link, with https://
he_IL: קישור לדף Twitter, עם https: //

en: Type
he_IL: סוּג

en: Type Bathrooms No.
he_IL: IT מספר

en: Type Bedrooms No.
he_IL: מספר חדרי שינה

en: Type Keyword
he_IL: הקלד מילת מפתח

en: Type Max. Price
he_IL: הקלד מקסימום. מחיר

en: Type Min. Price
he_IL: הקלד Min. מחיר

en: Type address, state, city or area
he_IL: הקלד כתובת, מדינה, עיר או אזור

en: Type and add a new item in features and amenities list.
he_IL: הקלד והוסף פריט חדש ברשימת התכונות והשירותים.

en: Type company address
he_IL: הקלד כתובת חברה

en: Type here the copyright message that will appear in footer.
he_IL: הקלד כאן את הודעת זכויות היוצרים שתופיע בכותרת התחתונה.

en: Type only numbers!
he_IL: הקלד מספרים בלבד!

en: Type your message...
he_IL: הקלד את ההודעה שלך ...

en: Type:
he_IL: סוּג:

en: URL
he_IL: כתובת אתר

en: Uganda
he_IL: אוגנדה

en: Ukraine
he_IL: אוקראינה

en: Unable to login. Please, check login/password and try again
he_IL: לא מצליח להתחבר. אנא, בדוק כניסה / סיסמה ונסה שוב

en: Unit Card Type
he_IL: סוג כרטיס יחידה

en: Unit border size
he_IL: גודל גבול יחידה

en: Unit/Card border color
he_IL: צבע גבול של יחידה / כרטיס

en: United Arab Emirates
he_IL: איחוד האמירויות הערביות

en: United Kingdom
he_IL: הממלכה המאוחדת

en: United States
he_IL: ארצות הברית

en: United States Minor Outlying Islands
he_IL: ארצות הברית

en: Unlimited
he_IL: ללא הגבלה

en: Unlimited listings ?
he_IL: רישומים ללא הגבלה?

en: Update
he_IL: עדכון

en: Update Profile
he_IL: עדכן פרופיל

en: Update Required
he_IL: נדרש עדכון

en: Update Review
he_IL: עדכן ביקורת

en: Update profile
he_IL: עדכן פרופיל

en: Update recommended
he_IL: עדכון מומלץ

en: Update the theme & plugins
he_IL: עדכן את ערכת הנושא ותוספות

en: Update; Custom title instead of Features and Amenities label.
he_IL: עדכון; כותרת מותאמת אישית במקום תכונות ותוויות.

en: Updating Plugin: %s
he_IL: מעדכן את הפלאגין: %s

en: Upgrade message from the plugin author:
he_IL: שדרג הודעה ממחבר הפלאגין:

en: Upgrade to Featured
he_IL: שדרג ל&#39;מוצגות &#39;

en: Upgrade to Featured Listing
he_IL: שדרג לרישום מוצלח

en: Upgrade to featured
he_IL: שדרג לתצוגה

en: Upgrade to featured listing on
he_IL: שדרג לרישום מוצג ב-

en: Upload  profile image.
he_IL: העלה תמונת פרופיל.

en: Upload Background Image for Footer
he_IL: העלה תמונת רקע עבור כותרת תחתונה

en: Upload Background Image |
he_IL: העלה תמונת רקע |

en: Upload Favicon
he_IL: טען Favicon

en: Upload Header Image
he_IL: העלה תמונת כותרת

en: Upload Image
he_IL: העלאת תמונה

en: Upload Logo
he_IL: טען לוגו

en: Upload New Logo
he_IL: טען לוגו חדש

en: Upload New Plan Image
he_IL: טען תמונה חדשה של תוכנית

en: Upload Pin
he_IL: העלה פין

en: Upload Video
he_IL: העלה סרטון

en: Upload mobile logo in jpg or png format.
he_IL: העלה לוגו לנייד בפורמט jpg או png.

en: Upload site favicon in .ico, .png, .jpg or .gif format
he_IL: טען אתר favicon ב- .ico, .png, .jpg או .gif format

en: Upload your profile photo.
he_IL: העלה את תמונת הפרופיל שלך.

en: Uruguay
he_IL: אורוגוואי

en: Use .00 format for decimals (ex: 1.50). Do not set price as 0!
he_IL: השתמש בפורמט .00 עבור ספרות עשרוניות (לדוגמה: 1.50). אל תגדיר מחיר כמו 0!

en: Use .00 format for decimals (ex: 5.50). Do not set price as 0!
he_IL: השתמש בפורמט .00 עבור ספרות עשרוניות (לדוגמה: 5.50). אל תגדיר מחיר כמו 0!

en: Use CTRL to select multiple fields for property submission page.
he_IL: השתמש ב- CTRL כדי לבחור שדות מרובים עבור דף הגשת נכס.

en: Use Cache for Google maps ?(*cache will renew itself every 3h)
he_IL: השתמש במטמון עבור מפות Google? (* המטמון יחדש את עצמו כל 3h)

en: Use Custom Fields For Advanced Search ?
he_IL: השתמש בשדות מותאמים אישית לחיפוש מתקדם?

en: Use Float Search Form ?
he_IL: השתמש בטופס חיפוש Float?

en: Use Floor Plans
he_IL: השתמש קומה תוכניות

en: Use Full Price Pins ?
he_IL: השתמש מחיר מלא סיכות?

en: Use Geo Location Search
he_IL: השתמש בחיפוש מיקום גיאוגרפי

en: Use Google maps with SSL ?
he_IL: השתמש ב- Google Maps עם SSL?

en: Use Optima Express plugin (idx plugin by ihomefinder) - you will need to enable the plugin ?
he_IL: השתמש Optima Express plugin (תוסף idx ידי ihomefinder) - תצטרך להפעיל את הפלאגין?

en: Use Pin Cluster on map
he_IL: השתמש באשכול Pin על המפה

en: Use Saved Search Feature ?
he_IL: להשתמש בתכונה &#39;חיפוש שמורים&#39;?

en: Use Slider in Property Unit
he_IL: השתמש ב- Slider ביחידת נכס

en: Use Sticky Footer?
he_IL: השתמש בתחתית תחתונה?

en: Use Sticky Footer?
he_IL: השתמש בתחתית תחתונה?

en: Use a custom property page template
he_IL: השתמש בתבנית דף מאפיין מותאם אישית

en: Use file reading for pins?
he_IL: השתמש בקובץ לקריאת סיכות?

en: Use file reading for pins? (*recommended for over 200 listings. Read the manual for diffrences between file and mysql reading)
he_IL: השתמש בקובץ לקריאת סיכות? (* מומלץ למעלה מ 200 רישומים.קרא את המדריך עבור הבדלים בין קובץ לקריאת MySQL)

en: Use price Pins ?
he_IL: השתמש מחיר פינים?

en: Use price Pins ?(The css class for price pins is "wpestate_marker" . Each pin has also receive a class with the name of the category or action: For example "wpestate_marker apartments sales")
he_IL: השתמש סיכות מחיר (בכיתה css עבור סיכות מחיר הוא &quot;wpestate_marker&quot; כל סיכה גם לקבל בכיתה עם שם של קטגוריה או פעולה: לדוגמה &quot;wpestate_marker מכירות דירות&quot;)

en: Use reCaptcha on register ?
he_IL: השתמש reCaptcha ב להירשם?

en: Use single Image Pin ?
he_IL: להשתמש פין תמונה אחת?

en: Use sticky search ?
he_IL: השתמש בחיפוש דביק?

en: Use the Clear WpResidence Cache button from the admin bar to see the changes made instantly. Automatic updates happen every 4 hours.
he_IL: השתמש בלחצן ניקוי מטמון WpResidence מסרגל הניהול כדי לראות את השינויים שבוצעו באופן מיידי. עדכונים אוטומטיים מתרחשים כל 4 שעות.

en: Use the button to save your property location on the map as well.
he_IL: השתמש בלחצן כדי לשמור את מיקום הנכס שלך על המפה גם כן.

en: Use the form below to contact us!
he_IL: השתמש בטופס למטה כדי ליצור איתנו קשר!

en: Use this unit/card
he_IL: השתמש ביחידה זו / בכרטיס

en: User
he_IL: מִשׁתַמֵשׁ

en: User Dashboard - The top bar left widget area
he_IL: לוח המחוונים של המשתמש - אזור היישומון השמאלי העליון

en: User Dashboard - The top bar right widget area
he_IL: לוח המחוונים של המשתמש - אזור הפקד הימני העליון של סרגל הימין

en: User Dashboard Design
he_IL: עיצוב לוח המחוונים של המשתמש

en: User Dashboard Menu Background
he_IL: תפריט מרכז השליטה של ​​המשתמש

en: User Dashboard Menu Color
he_IL: צבע תפריט מרכז השליטה של ​​המשתמש

en: User Dashboard Menu Hover Color
he_IL: לוח מחוונים של משתמש תפריט מעבר צבע

en: User Dashboard Menu Item Background Color
he_IL: לוח מחוונים של משתמש תפריט פריט צבע רקע

en: User Dashboard Package Background
he_IL: לוח מחוונים של משתמש לוח שנה

en: User Dashboard Package Color
he_IL: לוח מחוונים של משתמש

en: User Details
he_IL: פרטי המשתמש

en: User Param 1
he_IL: משתמש 1

en: User Role Settings
he_IL: הגדרות תפקיד משתמש

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Username already exists.  Please choose a new one.
he_IL: שם משתמש כבר קיים. בחר אחד חדש.

en: Username and/or Email field is empty!
he_IL: שם המשתמש ו / או שדה הדוא&quot;ל ריק!

en: Username and/or Password field is empty!
he_IL: שם המשתמש ו / או שדה הסיסמה ריקים!

en: Username:
he_IL: שם משתמש:

en: Username: %s
he_IL: שם משתמש: %s

en: Userpin in geolocation
he_IL: משתמש ב מיקום גיאוגרפי

en: Users can type the password on registration form
he_IL: משתמשים יכולים להקליד את הסיסמה בטופס ההרשמה

en: Users will be automatically approved. *Hold CTRL for multiple selection.
he_IL: המשתמשים יאושרו באופן אוטומטי. * החזק CTRL לבחירה מרובות.

en: Using this option you can define the width of the content in percent.Sidebar will occupy the rest of the main content space.
he_IL: באמצעות אפשרות זו ניתן להגדיר את רוחב התוכן באחוזים. Sidebar יכבוש את שאר שטח התוכן הראשי.

en: Uzbekistan
he_IL: אוזבקיסטן

en: Values between 0 -invisible and 1 - fully visible
he_IL: ערכים בין 0 - בלתי נראה 1 - גלוי לחלוטין

en: Vanuatu
he_IL: ונואטו

en: Venezuela
he_IL: ונצואלה

en: Version
he_IL: גִרְסָה

en: Video
he_IL: וִידֵאוֹ

en: Video Option
he_IL: אפשרות וידאו

en: Video from
he_IL: וידאו מ

en: Vietnam
he_IL: וייטנאם

en: View
he_IL: נוף

en: View public profile
he_IL: הצג את הפרופיל הציבורי

en: View results
he_IL: צפה בתוצאות

en: Views Stats
he_IL: סטטיסטיקות נתונים

en: Virgin Islands (British)
he_IL: איי הבתולה (בריטניה)

en: Virgin Islands (U.S.)
he_IL: איי הבתולה (ארה&quot;ב)

en: Virtual Tour
he_IL: סיור וירטואלי

en: Virtual Tour:
he_IL: סיור וירטואלי:

en: Waiting for approval
he_IL: מחכה לאישור

en: WalkScore
he_IL: ווקסקור

en: Walkscore APi Key
he_IL: מפתח

en: Walkscore info doesn't show if you don't add the API.
he_IL: פרטי Walkscore אינם מוצגים אם לא תוסיף את ממשק ה- API.

en: Wallis and Futuna Islands
he_IL: איי וואליס ופוטונה

en: Want to find out more?
he_IL: רוצה לדעת עוד?

en: Warning !
he_IL: אזהרה!

en: We Speak:
he_IL: אנחנו מדברים:

en: We are sorry, but we don't have an estimation for this property at this moment!
he_IL: אנו מצטערים, אך אין לנו הערכה עבור נכס זה ברגע זה!

en: We didn't find any results
he_IL: לא מצאנו תוצאות

en: We didn't find any results. Please try again with different search parameters.
he_IL: לא מצאנו תוצאות. נסה שוב עם פרמטרים שונים של חיפוש.

en: We didn't find any results. Please try again with different search parameters.
he_IL: לא מצאנו תוצאות. נסה שוב עם פרמטרים שונים של חיפוש.

en: We don't have any agents yet!
he_IL: אין לנו עדיין סוכנים!

en: We found
he_IL: מצאנו

en: We have just sent you a new password. Please check your email!
he_IL: כרגע שלחנו לך סיסמה חדשה. בדוק את הדוא&quot;ל שלך!

en: We have just sent you an email with Password reset instructions.
he_IL: כרגע שלחנו אליך הודעת אימייל עם הוראות לאיפוס סיסמה.

en: We received your  Wire Transfer payment request on %s ! Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
he_IL: קיבלנו את בקשת התשלום שלך באמצעות העברה בנקאית ב- %s! בצע את ההנחיות הבאות כדי להתחיל לשלוח נכסים בהקדם האפשרי.

en: We received your Wire Transfer payment request on  %website_url !
    Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
    The invoice number is: %invoice_no, Amount: %total_price. 
    Instructions:  %payment_details.
he_IL: קיבלנו את בקשת התשלום שלך באמצעות העברה בנקאית ב-% website_url! בצע את ההנחיות הבאות כדי להתחיל לשלוח נכסים בהקדם האפשרי. מספר החשבונית הוא:% invoice_no, סכום:% total_price. הוראות:% payment_details.

en: We recommend doing demo import first and then finishing this setup. Adding Demo import AFTER completing this setup changes your settings options to demo options.
he_IL: אנו ממליצים לעשות ייבוא ​​הדגמה תחילה ולאחר מכן לסיים את ההתקנה. הוספת הדגמה לייבא לאחר השלמת הגדרה זו משנה את אפשרויות ההגדרות שלך לאפשרויות הדגמה.

en: We will use 1 single pins for all markers. This option will decrease the loading time on you maps.
he_IL: נשתמש בסיכות בודדות לכל הסמנים. אפשרות זו תקטין את זמן הטעינה במפות.

en: We will use the image at the uploaded size. So make sure it fits your design. If you add images directly into the input fields (without Upload button) please use the full image path. For ex: http://www.wpresidence..... . If you use the "upload"  button use also "Insert into Post" button from the pop up window.
he_IL: אנו נשתמש בתמונה בגודל שהועלה. אז לוודא שזה מתאים העיצוב שלך. אם תוסיף תמונות ישירות לשדות הקלט (ללא לחצן העלאה), השתמש בנתיב התמונה המלא. לדוגמה: http: //www.wpresidence ...... אם אתה משתמש &quot;להעלות&quot; כפתור להשתמש גם &quot;הכנס לתוך הודעה&quot; כפתור מתוך חלון קופץ.

en: Website
he_IL: אתר אינטרנט

en: Website Url (without http)
he_IL: כתובת אתר של אתר (ללא http)

en: Website:
he_IL: אתר אינטרנט:

en: Welcome back,
he_IL: ברוך שובך,

en: Western Sahara
he_IL: סהרה המערבית

en: What kind of listings do you handle?
he_IL: איזה סוג של רישומים אתה מטפל?

en: What property slider type to show on property page.
he_IL: איזה סוג מחוון מאפיינים יוצג בדף המאפיין.

en: What sidebar to show for blog category/archive list.
he_IL: איזה סרגל הצד כדי להציג עבור הבלוג קטגוריה / רשימת ארכיון.

en: What sidebar to show in agent page.
he_IL: איזה סרגל הצד יופיע בדף הסוכן.

en: What sidebar to show in property page.
he_IL: איזה סרגל צדדי יופיע בדף המאפיין.

en: What's Nearby
he_IL: מה נמצא בקרבת מקום

en: When the page is with sidebar the no of listings per row will be 2 or 3 - depending on your selection
he_IL: כאשר הדף הוא עם הצדדי לא רישומים לשורה יהיה 2 או 3 - בהתאם לבחירה שלך

en: Where to show the currency symbol?
he_IL: היכן להציג את סמל המטבע?

en: Where to show the sidebar for blog category/archive list.
he_IL: היכן להציג את סרגל הצד של הבלוג קטגוריה / רשימת ארכיון.

en: Where to show the sidebar in agent page.
he_IL: היכן להציג את סרגל הצד בדף הסוכן.

en: Where to show the sidebar in property page.
he_IL: היכן להציג את סרגל הצד בדף הנכס.

en: Wide Footer ?
he_IL: Wide Footer?

en: Wide Header ?
he_IL: כותרת רחבה?

en: Wide or Boxed?
he_IL: רחב או Boxed?

en: Widget Border Color
he_IL: צבע גבול של יישומון

en: Widget Border Size
he_IL: גודל גבול של יישומון

en: Widget Font color
he_IL: צבע גופן של Widget

en: Widget Internal Padding
he_IL: ריפוד פנימי של יישומון

en: Widget Internal Padding (top,left,bottom,right)
he_IL: ריפוד פנימי של יישומון (למעלה, משמאל, למטה, מימין)

en: Wire Transfer
he_IL: העברה בנקאית

en: Wire instructions for direct payment
he_IL: הוראות בנקאית לתשלום ישיר

en: WordPress Memory Limit is set to
he_IL: מגבלת הזיכרון של WordPress מוגדרת

en: WordPress Repository
he_IL: מאגר וורדפרס

en: Works with "Use FLoat Form" options set to no ! Doesn't apply to search type 3.
he_IL: עובד עם &quot;השתמש טופס Float טופס&quot; אפשרויות מוגדר לא! לא חל על סוג 3 של חיפוש.

en: Write a Review
he_IL: כתוב ביקורת

en: Wrong username or password!
he_IL: שם משתמש או סיסמא אינם נכונים!

en: Yearly Archives: %s
he_IL: הארכיון השנתי: %s

en: Yelp - no of results
he_IL: Yelp - אין תוצאות

en: Yelp - no of results
he_IL: Yelp - אין תוצאות

en: Yelp Api  Client Id
he_IL: מזהה לקוח Yelp Api

en: Yelp Api Client Key
he_IL: מפתח לקוח של Yelp Api

en: Yelp Categories
he_IL: קטגוריות Yelp

en: Yelp Categories to show on front page
he_IL: Yelp קטגוריות כדי להציג בעמוד הראשון

en: Yelp Distance Measurement Unit
he_IL: יחידת מדידה מרחוק של Yelp

en: Yelp settings
he_IL: הגדרות Yelp

en: Yemen
he_IL: תֵימָן

en: You are already logged in! redirecting...
he_IL: אתה כבר מחובר! מפנה מחדש ...

en: You can enable or disable PayPal buttons.
he_IL: ניתן להפעיל או להשבית לחצני PayPal.

en: You can enable or disable Stripe payment buttons.
he_IL: ניתן להפעיל או להשבית לחצני תשלומים.

en: You can now login with your new password at:
he_IL: כעת תוכל להתחבר עם הסיסמה החדשה שלך בכתובת:

en: You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.
he_IL: תוכל להשיב להודעות פרטיות מדף &#39;דואר נכנס&#39; בחשבון המשתמש שלך.

en: You can select multiple images to upload at one time.
he_IL: תוכל לבחור מספר תמונות להעלאה בו-זמנית.

en: You cannot upload more than
he_IL: לא ניתן להעלות יותר מ

en: You cannot use special characters like "&". After changing the url you may need to wait for a few minutes until WordPress changes all the urls. In case your new names do not update automatically, go to Settings - Permalinks and Save again the "Permalinks Settings" - option "Post name"
he_IL: לא ניתן להשתמש בתווים מיוחדים כמו &quot;&amp;&quot;. לאחר שינוי כתובת האתר ייתכן שיהיה עליך לחכות כמה דקות עד וורדפרס משנה את כל כתובות האתרים. במקרה השמות החדשים שלך לא מתעדכנים באופן אוטומטי, עבור אל הגדרות - פרמלינקס ולשמור שוב את &quot;הגדרות Permalinks&quot; - אפשרות &quot;שם הודעה&quot;

en: You did not add your <strong>Paypal Details</strong>. No Paypal payment will be processed
he_IL: לא הוספת את <strong>פרטי Paypal</strong> . אין תשלום Paypal יעובדו

en: You did not add your <strong>Stripe Details</strong>. No Stripe payment will be processed
he_IL: לא הוספת את <strong>פרטי הפס</strong> . לא יתבצע עיבוד של פס מעבר

en: You don't have any agents added!
he_IL: אין לך שום סוכנים שנוספו!

en: You don't have any favorite properties yet!
he_IL: אין לך תכונות מועדפות עדיין!

en: You don't have any plans attached!
he_IL: אין לך שום תוכניות המצורפת!

en: You don't have any properties yet!
he_IL: אין לך עדיין מאפיינים!

en: You don't have any saved searches yet!
he_IL: אין לך עדיין חיפושים שמורים!

en: You have
he_IL: יש לך

en: You have used all the "Featured" listings in your package.
he_IL: השתמשת בכל הרישומים &quot;מוצעים&quot; בחבילה שלך.

en: You need to
he_IL: אתה צריך

en: You need to agree with terms and conditions !
he_IL: אתה צריך להסכים עם התנאים וההגבלות!

en: You need to upload at last one image
he_IL: עליך להעלות תמונה אחת אחרונה

en: You ordered a new Wire Transfer
he_IL: הזמנת העברה בנקאית חדשה

en: Your Address
he_IL: הכתובת שלך

en: Your City
he_IL: העיר שלך

en: Your Current Colors
he_IL: הצבעים הנוכחיים שלך

en: Your Current Logo
he_IL: הלוגו הנוכחי שלך

en: Your Email
he_IL: האימייל שלך

en: Your Favicon
he_IL: סמל Favicon שלך

en: Your Logo
he_IL: הלוגו שלך

en: Your Message
he_IL: ההודעה שלך

en: Your Name
he_IL: השם שלך

en: Your PHP version is
he_IL: גירסת PHP שלך היא

en: Your Password was Reset
he_IL: הסיסמה שלך היתה איפוס

en: Your Payment system is in LIVE mode.
he_IL: מערכת התשלומים שלך נמצאת במצב LIVE.

en: Your Payment system is in SANDBOX mode.
he_IL: מערכת התשלומים שלך נמצאת במצב SANDBOX.

en: Your Phone
he_IL: הטלפון שלך

en: Your Rating & Review
he_IL: הדירוג שלך &amp; סקירה

en: Your Review
he_IL: סקירה שלך

en: Your State Code (ex CA)
he_IL: קוד המדינה שלך (לדוגמה, CA)

en: Your Sticky Logo
he_IL: לוגו דביק שלך

en: Your Transparent Header Logo
he_IL: סמל כותרת שקוף

en: Your account is disabled.
he_IL: החשבון שלך מושבת.

en: Your account is pending approval. Please wait for admin to approve it.
he_IL: החשבון שלך ממתין לאישור. המתן לאישור מנהל המערכת.

en: Your account was created and you can login now!
he_IL: החשבון שלך נוצר ואתה יכול להתחבר עכשיו!

en: Your address field is empty!
he_IL: שדה הכתובת שלך ריק!

en: Your comment is awaiting moderation.
he_IL: ההערה שלך ממתינה למתינות.

en: Your current package doesn't let you publish more properties! You need to upgrade your membership.
he_IL: החבילה הנוכחית שלך לא מאפשרת לך לפרסם נכסים נוספים! אתה צריך לשדרג את החברות שלך.

en: Your email address will not be published.
he_IL: כתובת האימייל שלך לא תפורסם.

en: Your energy class
he_IL: מעמד האנרגיה שלך

en: Your energy class is
he_IL: מחלקת האנרגיה שלך

en: Your energy class is
he_IL: מחלקת האנרגיה שלך

en: Your listing was approved
he_IL: הרישום שלך אושר

en: Your new password for the account at:
he_IL: הסיסמה החדשה שלך עבור החשבון:

en: Your new password for the account at: %website_url: 
    Username:%username, 
    Password:%user_pass.
    You can now login with your new password at: %website_url
he_IL: הסיסמה החדשה שלך עבור החשבון בכתובת:% website_url: שם משתמש:% username, סיסמה:% user_pass. כעת תוכל להתחבר עם הסיסמה החדשה שלך בכתובת:% website_url

en: Your purchase was activated
he_IL: הרכישה שלך הופעלה

en: Your search results
he_IL: תוצאות החיפוש שלך

en: Your username and password on %website_url
he_IL: שם המשתמש והסיסמה שלך ב-% website_url

en: Zambia
he_IL: זמביה

en: Zillow api key
he_IL: מפתח Zillow Api

en: Zillow api key is required for Zillow Widget.
he_IL: מפתח Zillow api נדרש עבור Zillow יישומון.

en: Zimbabwe
he_IL: זימבבואה

en: Zip
he_IL: רוכסן

en: Zip
he_IL: רוכסן

en: [more]
he_IL: [יותר]

en: about 1 hour ago
he_IL: בערך 1 שעה

en: about 1 minute ago
he_IL: לפני 1 שעה

en: acres
he_IL: דונם

en: add to favorites
he_IL: הוסף למועדפים

en: addded
he_IL: נוסף

en: address
he_IL: כתובת

en: and
he_IL: ו

en: area
he_IL: אֵזוֹר

en: areas
he_IL: אזורי

en: bathrooms
he_IL: חדרי אמבטיה

en: baths:
he_IL: אמבט you

en: bedrooms
he_IL: חדרי שינה

en: beds
he_IL: מיטות

en: between
he_IL: בֵּין

en: between
he_IL: בֵּין

en: bigger than
he_IL: גדול יותר מ

en: bigger than
he_IL: גדול יותר מ

en: boxed
he_IL: התיבה

en: by
he_IL: על ידי

en: cancel stripe subscription
he_IL: ביטול מנוי

en: categories
he_IL: קטגוריות

en: category
he_IL: קטגוריה

en: cities
he_IL: ערים

en: city
he_IL: עִיר

en: click to add new status
he_IL: לחץ כדי להוסיף סטטוס חדש

en: click to enable zoom
he_IL: לחץ כדי לאפשר זום

en: close map
he_IL: סגור מפה

en: company email
he_IL: דוא&quot;ל החברה

en: company fax
he_IL: פקס

en: company mobile
he_IL: חברה ניידת

en: compare
he_IL: לְהַשְׁווֹת

en: daily
he_IL: יום יומי

en: days
he_IL: ימים

en: default
he_IL: בְּרִירַת מֶחדָל

en: delete
he_IL: לִמְחוֹק

en: delete message
he_IL: למחוק הודעה

en: delete search
he_IL: מחק חיפוש

en: deleting...
he_IL: מוחק ...

en: details
he_IL: פרטים

en: discover more
he_IL: לגלות עוד

en: expires on
he_IL: פג תוקף בתאריך

en: favorite
he_IL: אהוב

en: feet
he_IL: רגל

en: field
he_IL: שדה

en: for
he_IL: ל

en: for category:
he_IL: קטגוריה:

en: from date
he_IL: מתאריך

en: full info
he_IL: מידע מלא

en: grid
he_IL: רֶשֶׁת

en: ha
he_IL: חה

en: half map
he_IL: חצי מפה

en: hectares
he_IL: דונם

en: help
he_IL: עֶזרָה

en: here
he_IL: כאן

en: images
he_IL: תמונות

en: in order to post a review
he_IL: על מנת לכתוב ביקורת

en: is not editable
he_IL: אינו ניתן לעריכה

en: keyword
he_IL: מילת מפתח

en: km
he_IL: ק&quot;מ

en: list
he_IL: רשימה

en: listing
he_IL: רישום

en: listings
he_IL: רישומים

en: listings
he_IL: רישומים

en: loading results...
he_IL: טוען תוצאות ...

en: login
he_IL: התחברות

en: lot size
he_IL: גודל מגרש

en: m
he_IL: M

en: m radius
he_IL: מ &#39;רדיוס

en: make payment recurring
he_IL: לבצע תשלום חוזר

en: make the footer 100%.
he_IL: להפוך את תחתונה 100%.

en: make the header 100%.
he_IL: להפוך את הכותרת 100%.

en: manage floorplans
he_IL: לנהל

en: map
he_IL: מַפָּה

en: membership payment on
he_IL: תשלום חברות ב

en: meters
he_IL: מטר

en: miles
he_IL: stomach

en: months
he_IL: חודשים

en: more details here
he_IL: פרטים נוספים כאן

en: new message
he_IL: הודעה חדשה

en: no
he_IL: לא

en: no listings available
he_IL: אין רישומים זמינים

en: none
he_IL: אף אחד

en: normal
he_IL: נוֹרמָלִי

en: of
he_IL: שֶׁל

en: on
he_IL: עַל

en: open map
he_IL: מפה פתוחה

en: or
he_IL: אוֹ

en: over a year ago
he_IL: לפני יותר משנה

en: page should be accesible only via the compare button
he_IL: הדף אמור להיות נגיש רק באמצעות לחצן ההשוואה

en: pending approval
he_IL: ממתין לאישור

en: photos
he_IL: תמונות

en: posting
he_IL: הַצָבָה

en: price range from
he_IL: טווח המחירים מ

en: price range from:
he_IL: טווח מחירים מ:

en: price:
he_IL: מחיר:

en: property Size
he_IL: גודל הנכס

en: property address
he_IL: כתובת

en: property bathrooms
he_IL: חדר אמבטיה פרטי

en: property bedrooms
he_IL: חדרי שינה

en: property country
he_IL: - ארץ רכוש

en: property county
he_IL: המחוז רכוש

en: property lot size
he_IL: Size רכוש

en: property price
he_IL: מחיר הנכס

en: property rooms
he_IL: חדרים ללא עישון

en: property size
he_IL: גודל הנכס

en: property state
he_IL: - מצב רכוש

en: property status
he_IL: מצב רכוש

en: property zip
he_IL: zip רכוש

en: reCaptcha settings
he_IL: הגדרות reCaptcha

en: reCaptha secret key
he_IL: מפתח סודי

en: reCaptha site key
he_IL: מפתח אתר reCaptha

en: remove from favorites
he_IL: הסר מהמועדפים

en: removed
he_IL: הוסר

en: reply to message
he_IL: השב להודעה

en: results
he_IL: תוצאות

en: results.
he_IL: תוצאות.

en: right now
he_IL: עכשיו

en: rooms
he_IL: חדרים

en: rooms:
he_IL: וכי you

en: saving..
he_IL: חִסָכוֹן..

en: saving...
he_IL: חִסָכוֹן...

en: sending message..
he_IL: לשלוח הודעה..

en: share
he_IL: לַחֲלוֹק

en: size
he_IL: גודל

en: size:
he_IL: גודל:

en: smaller than
he_IL: קטן יותר

en: square
he_IL: כיכר

en: standard
he_IL: תֶקֶן

en: subscription will be cancelled at the end of current period
he_IL: המנוי יבוטל בסוף התקופה השוטפת

en: terms & conditions
he_IL: תנאים והתניות

en: the file Google map does NOT exist or is NOT writable
he_IL: את הקובץ של Google המפה אינו קיים או לא ניתן לכתיבה

en: to
he_IL: ל

en: to date
he_IL: עד כה

en: type 1
he_IL: סוג 1

en: type 2
he_IL: סוג 2

en: type 3
he_IL: סוג 3

en: type 4
he_IL: סוג 4

en: type here the new status...
he_IL: הקלד כאן את הסטטוס החדש ...

en: types
he_IL: סוגים

en: unread messages
he_IL: הודעות שלא נקראו

en: user id:
he_IL: זהות המשתמש:

en: we found
he_IL: מצאנו

en: weekly
he_IL: שְׁבוּעִי

en: weeks
he_IL: שבועות

en: wide
he_IL: רָחָב

en: wrong captcha
he_IL: טעות בקאפצ&#39;ה

en: yards
he_IL: מטרים

en: year
he_IL: שָׁנָה

en: years
he_IL: שנים

en: yes
he_IL: כן

en: yesterday
he_IL: אתמול

en: you don't have the right to delete this
he_IL: אין לך את הזכות למחוק זאת

en: zip
he_IL: רוכסן
