wpresidence - en to hr_HR translation catalogue (1960 entries)

en: This page will not work without WpResidence Core Plugin, Please activate it from the plugins menu!
hr_HR: Ova stranica neće raditi bez WpResidence Core Plugin, aktivirajte ga s izbornika dodataka!

en: We didn't find any results. Please try again with different search parameters.
hr_HR: Nismo pronašli nikakve rezultate. Pokušajte ponovo s različitim parametrima pretraživanja.

en: Category Archives: %s
hr_HR: Kategorija arhiva: %s

en: Daily Archives: %s
hr_HR: Dnevni arhivi: %s

en: Monthly Archives: %s
hr_HR: Mjesečni arhiv: %s

en: Yearly Archives: %s
hr_HR: Godišnji arhiv: %s

en: Blog Archives
hr_HR: Arhiva bloga

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
hr_HR: Ovaj je post zaštićen lozinkom. Unesite lozinku za pregled svih komentara.

en: Comment navigation
hr_HR: Komentirajte navigaciju

en: &laquo; Older Comments
hr_HR: &quot; Stariji Komentari

en: Newer Comments &raquo;
hr_HR: Noviji komentari &quot;

en: Comments are closed.
hr_HR: Komentari su zatvoreni.

en: Leave a Reply
hr_HR: Ostavite odgovor

en: Leave a Reply to %s
hr_HR: Ostavite odgovor na %s

en: Cancel Reply
hr_HR: Odustani od odgovora

en: Post Comment
hr_HR: Objavi komentar

en: Your email address will not be published.
hr_HR: Vaša email adresa neće biti objavljena.

en: Comment
hr_HR: Komentar

en: Name
hr_HR: Ime

en: Email
hr_HR: E-mail

en: Website
hr_HR: Web stranica

en: page should be accesible only via the compare button
hr_HR: stranica bi trebala biti dostupna samo putem gumba za usporedbu

en: Compare Listings
hr_HR: Usporedite oglase

en: Type:
hr_HR: Tip:

en: city
hr_HR: Grad

en: area
hr_HR: područje

en: size
hr_HR: veličina

en: lot size
hr_HR: veličina zemljišta

en: rooms
hr_HR: sobe

en: bedrooms
hr_HR: spavaće sobe

en: bathrooms
hr_HR: kupaonice

en: Energy Index
hr_HR: Indeks energije

en: Energy Class
hr_HR: Energetska klasa

en: Your current package doesn't let you publish more properties! You need to upgrade your membership.
hr_HR: Vaš trenutni paket ne dopušta objavljivanje više nekretnina! Morate nadograditi svoje članstvo.

en: Please submit a title for your property
hr_HR: Pošaljite naslov za svoju nekretninu

en: Please submit the
hr_HR: Molimo pošaljite

en: field
hr_HR: polje

en: 1. Description
hr_HR: 1. Opis

en: 2. Media
hr_HR: 2. Mediji

en: 3. Location
hr_HR: 3. Mjesto

en: 4. Details
hr_HR: 4. Pojedinosti

en: 5. Amenities
hr_HR: 5. Sadržaji

en: These fields are mandatory: Title
hr_HR: Ova su polja obvezna: Naslov

en: This is a paid submission.The listing will be live after payment is received.
hr_HR: Ovo je plaćeni podnesak. Popis će biti živ nakon što primimo uplatu.

en: Prev Step
hr_HR: Prvi korak

en: Next Step
hr_HR: Sljedeći korak

en: Submit Property
hr_HR: Pošaljite svojstvo

en: For better speed results, the theme offers a built-in caching system for properties and categories.
hr_HR: Za bolje rezultate brzine, tema nudi ugrađeni sustav za pohranu podataka za svojstva i kategorije.

en: Because of that, properties or categories may not appear immediately on your site.
hr_HR: Zbog toga se svojstva ili kategorije možda neće pojaviti odmah na vašoj web-lokaciji.

en: Use the Clear WpResidence Cache button from the admin bar to see the changes made instantly. Automatic updates happen every 4 hours.
hr_HR: Koristite gumb Clear WpResidence Cache na traci administratora da biste odmah vidjeli izmjene. Automatska ažuriranja se događaju svakih 4 sata.

en: I Understand
hr_HR: Razumijem

en: The Google Maps JavaScript API v3 REQUIRES an API key to function correctly. Get an APIs Console key and post the code in Theme Options. You can get it from
hr_HR: API Java API za Google karte zahtijeva da API ključ radi ispravno. Nabavite ključnu konzolu API-ja i postavite kod u Tematske opcije. Možete ga dobiti

en: here
hr_HR: ovdje

en: WordPress Memory Limit is set to
hr_HR: Ograničenje memorije WordPressa postavljeno je na

en: Recommended memory limit should be at least 96MB. Please refer to :
hr_HR: Preporučena ograničenja memorije trebala bi biti najmanje 96 MB. Molimo pogledajte:

en: Increasing memory allocated to PHP
hr_HR: Povećanje memorije dodijeljene PHP-u

en: Your PHP version is
hr_HR: Vaša PHP verzija je

en: PHP GD library is NOT installed on your web server and because of that the theme will not be able to work with images. Please contact your hosting company in order to activate this library.
hr_HR: PHP GD knjižnica NIJE instalirana na vašem web poslužitelju i zbog toga tema neće biti u mogućnosti raditi s slikama. Obratite se svojoj tvrtki za hosting kako biste aktivirali tu knjižnicu.

en: MbString extension not detected. Please contact your hosting provider in order to enable it.
hr_HR: Proširenje MbString nije otkriveno. Obratite se svom pružatelju usluge hostinga kako biste ga omogućili.

en: Half Map Template - make sure your page has the "media header type" set as google map
hr_HR: Predložak pola karte - provjerite je li vaša stranica &quot;vrsta zaglavlja medija&quot; postavljena kao google karta

en: Please do not manually change the slugs when adding new terms. If you need to edit a term name copy the new name in the slug field also.
hr_HR: Nemojte ručno mijenjati oznake prilikom dodavanja novih uvjeta. Ako trebate urediti naziv pojma, kopirajte i novi naziv u polju smeća.

en: Post navigation
hr_HR: Objavi navigaciju

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
hr_HR: <span class="meta-nav">←</span> Stariji postovi

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hr_HR: Noviji postovi <span class="meta-nav">→</span>

en: Edit
hr_HR: Uredi

en: Reply
hr_HR: Odgovor

en:  on
hr_HR: na

en: Your comment is awaiting moderation.
hr_HR: Vaš komentar čeka moderiranje.

en: Please edit your profile page from site interface.
hr_HR: Uredite stranicu profila na sučelju web sučelja.

en: Your new password for the account at:
hr_HR: Nova zaporka za račun na:

en: Username: %s
hr_HR: Korisničko ime: %s

en: Password: %s
hr_HR: Zaporka: %s

en: You can now login with your new password at:
hr_HR: Sada se možete prijaviti novom zaporkom na:

en: A new password was sent via email!
hr_HR: Nova lozinka poslana je putem e-pošte!

en: We have just sent you a new password. Please check your email!
hr_HR: Upravo smo vam poslali novu lozinku. Provjerite e-poštu!

en: Message sent from page:
hr_HR: Poruka poslana s stranice:

en: All Actions
hr_HR: Sve radnje

en: All Types
hr_HR: Svi tipovi

en: All Cities
hr_HR: Svi gradovi

en: All Areas
hr_HR: Sva područja

en: Type Bedrooms No.
hr_HR: Tip Spavaćih soba br.

en: Type Bathrooms No.
hr_HR: Vrsta Kupaonice br.

en: Price range:
hr_HR: Raspon cijena:

en: Type Min. Price
hr_HR: Upišite min. Cijena

en: Type Max. Price
hr_HR: Upišite maks. Cijena

en: Clear theme cache after demo import is complete!
hr_HR: Izbrišite predmemoriju teme nakon što je demo uvoz dovršen!

en: There are no posts published!
hr_HR: Nema objavljenih postova!

en: All Counties/States
hr_HR: Sve županije / države

en: Search Results for :
hr_HR: Rezultati pretrage za :

en: We didn't find any results. Please try again with different search parameters.
hr_HR: Nismo pronašli nikakve rezultate. Pokušajte ponovo s različitim parametrima pretraživanja.

en: Type Keyword
hr_HR: Upišite ključnu riječ

en: Search
hr_HR: traži

en: About Us
hr_HR: O nama

en: Adress:
hr_HR: Adresa:

en: Email:
hr_HR: E-mail:

en: Mobile:
hr_HR: Mobilni:

en: Phone:
hr_HR: Telefon:

en: add to favorites
hr_HR: Dodaj u favorite

en: favorite
hr_HR: ljubimac

en: in
hr_HR: u

en: Number of Page Views
hr_HR: Broj prikaza stranice

en: Posted by
hr_HR: Objavio

en: on
hr_HR: na

en: Pages:
hr_HR: stranice:

en: Next page
hr_HR: Sljedeća stranica

en: Previous page
hr_HR: Prethodna stranica

en: Welcome back,
hr_HR: Dobrodošao natrag,

en: You don't have any properties yet!
hr_HR: Još nemate nekih svojstava!

en: Search a listing
hr_HR: Pretražite unos

en: Edit Agent
hr_HR: Uredite agent

en: You don't have any agents added!
hr_HR: Nemate nikakvih agenata!

en: Search for an Agent
hr_HR: Potražite agenta

en: You don't have any favorite properties yet!
hr_HR: Još nemate nijednu omiljenu osobu!

en: for
hr_HR: za

en: Use Floor Plans
hr_HR: Koristite podne planove

en: Plan Title
hr_HR: Naslov plana

en: Plan Description
hr_HR: Opis plana

en: Plan Size
hr_HR: Veličina plana

en: Plan Rooms
hr_HR: Planirajte sobe

en: Plan Bathrooms
hr_HR: Planirajte kupaonice

en: Price in
hr_HR: Cijena u

en: You don't have any plans attached!
hr_HR: Nemate nikakvih planova!

en: Upload New Plan Image
hr_HR: Prenesite sliku novog plana

en: Save Plans
hr_HR: Spremi planove

en: You have
hr_HR: Imaš

en: unread messages
hr_HR: nepročitanih poruka

en: No invoices
hr_HR: Nema faktura

en: from date
hr_HR: od datuma

en: to date
hr_HR: do danas

en: Any
hr_HR: bilo koji

en: Upgrade to Featured
hr_HR: Nadogradite na prikazano

en: Publish Listing with Featured
hr_HR: Objavljivanje unosa s prikazanim

en: Package
hr_HR: Paket

en: Listing
hr_HR: spisak

en: Paid
hr_HR: plaćen

en: Not Paid
hr_HR: Neplaćen

en: Total Invoices:
hr_HR: Ukupne fakture:

en: Title
hr_HR: Titula

en: Date
hr_HR: Datum

en: Invoice Type
hr_HR: Vrsta fakture

en: Billing Type
hr_HR: Vrsta naplate

en: Price
hr_HR: Cijena

en: You don't have any saved searches yet!
hr_HR: Još nemate spremljenih pretraživanja!

en: Update the theme & plugins
hr_HR: Ažurirajte temu i dodatke

en: Buy new license
hr_HR: Kupite novu licencu

en: Change log
hr_HR: Promijeni zapisnik

en: Get help
hr_HR: Dobiti pomoć

en: Open ticket
hr_HR: Otvori ulaznicu

en: Documentation
hr_HR: Dokumentacija

en: Rate us
hr_HR: Ocijeni nas

en: Current Version:
hr_HR: Trenutna verzija:

en: Start Now
hr_HR: Započni sada

en: Site Settings
hr_HR: Postavke web-lokacije

en: We recommend doing demo import first and then finishing this setup. Adding Demo import AFTER completing this setup changes your settings options to demo options.
hr_HR: Najprije preporučujemo uvesti demo uvoz, a zatim završiti ovu postavku. Dodavanje uvoza demo NAKON završetka ovog podešavanja opcije postavki mijenjaju se u mogućnosti demo.

en: Continue
hr_HR: Nastaviti

en: OR
hr_HR: ILI

en: Import Demo Content
hr_HR: Uvoz demo sadržaja

en: Map Settings
hr_HR: Postavke karte

en: Use Google maps with SSL ?
hr_HR: Upotrebljavate Google karte s SSL-om?

en: Set to Yes if you use SSL (https://)
hr_HR: Postavite na Da ako upotrebljavate SSL (https: //)

en: Google Maps API KEY
hr_HR: API KEY za Google karte

en: Previous Step
hr_HR: Prethodni korak

en: General Settings
hr_HR: Opće postavke

en: Country
hr_HR: Zemlja

en: Select default country
hr_HR: Odaberite zadanu zemlju

en: Currency symbol
hr_HR: Simbol valuta

en: Set currency symbol for property price.
hr_HR: Postavite simbol valute za cijenu nekretnine.

en: feet
hr_HR: noge

en: meters
hr_HR: metara

en: acres
hr_HR: jutara

en: ac
hr_HR: AC

en: yards
hr_HR: dvorišta

en: hectares
hr_HR: ha

en: ha
hr_HR: Ha

en: square
hr_HR: kvadrat

en: Measurement Unit
hr_HR: Mjerna jedinica

en: Select the measurement unit you will use on the website
hr_HR: Odaberite mjernu jedinicu koju ćete koristiti na web stranici

en: Language for datepicker
hr_HR: Jezik za izračunavanje datuma

en: This applies for the calendar field type available for properties.
hr_HR: To se odnosi na vrstu polja kalendara dostupna za svojstva.

en: Apperance Options
hr_HR: Opcije izgleda

en: half map
hr_HR: pola karte

en: Property List Type for Advanced Search
hr_HR: Vrsta popisa imovine za napredno pretraživanje

en: Select standard or half map style for advanced search results page.
hr_HR: Odaberite standardni ili polu kartu za naprednu stranicu rezultata pretraživanja.

en: grid
hr_HR: rešetka

en: list
hr_HR: popis

en: Property List display(*global option)
hr_HR: Prikaz popisa nekretnina (* globalna opcija)

en: Select grid or list style for properties list pages.
hr_HR: Odaberite rešetku ili stil popisa za stranice popisa svojstava.

en: For further setup see our help files, knowledgebase articles and tutorials to help make this process easier and more enjoyable for you:
hr_HR: Za daljnje postavljanje pogledajte naše datoteke pomoći, članke baze znanja i vodiče kako biste olakšali i ugodniji za vas:

en: Personalize Your Website
hr_HR: Prilagodite svoju web stranicu

en: Add New Page
hr_HR: Dodaj novu stranicu

en: Payments
hr_HR: Plaćanja

en: Add New Property
hr_HR: Dodaj novi entitet

en: The state field is empty !
hr_HR: Polje države je prazno!

en: The City field is empty !
hr_HR: Polje grada je prazno!

en: Your address field is empty!
hr_HR: Polje adrese je prazno!

en: We are sorry, but we don't have an estimation for this property at this moment!
hr_HR: Žao nam je, ali u ovom trenutku nemamo procjenu za ovu nekretninu!

en: Please fill in the form correctly and try again!
hr_HR: Ispunite obrazac i pokušajte ponovo!

en: right now
hr_HR: sada

en:  seconds ago
hr_HR: prije nekoliko sekundi

en: about 1 minute ago
hr_HR: prije oko 1 minute

en:  minutes ago
hr_HR: prije nekoliko minuta

en: about 1 hour ago
hr_HR: prije oko 1 sat

en:  hours ago
hr_HR: Satima prije

en: yesterday
hr_HR: jučer

en:  days ago
hr_HR: prije nekoliko dana

en: over a year ago
hr_HR: prije više od godinu dana

en:  package on
hr_HR: paket na

en: PayPal payment agreement
hr_HR: PayPal ugovor o plaćanju

en: Agent custom data
hr_HR: Oblici prilagođenih agenata

en: Add Custom Field
hr_HR: Dodaj prilagođeno polje

en: Parameters list
hr_HR: Popis parametara

en: Field Label:
hr_HR: Oznaka polja:

en: Field Value:
hr_HR: Vrijednost polja:

en: Remove
hr_HR: Ukloniti

en: We didn't find any results
hr_HR: Nismo pronašli nikakve rezultate

en: listings
hr_HR: oglasi

en: Listings
hr_HR: Ispis

en: Hi there,
hr_HR: Bok tamo,

en: We received your  Wire Transfer payment request on %s ! Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
hr_HR: Primili smo vaš zahtjev za plaćanje putem žirora na %s! Slijedite dolje navedene upute kako biste započeli slanje svojstava što je prije moguće.

en: The invoice number is:
hr_HR: Broj fakture je:

en: Amount:
hr_HR: Iznos:

en: Instructions:
hr_HR: Upute:

en: you don't have the right to delete this
hr_HR: nemate pravo brisati ovo

en: Search has been saved. You will receive an email notification when new properties matching your search have been published
hr_HR: Pretraživanje je spremljeno. Primit ćete obavijest e-poštom kada su objavljena nova svojstva koja odgovaraju vašem pretraživanju

en: My Profile
hr_HR: Moj profil

en: My Properties List
hr_HR: Moj popis svojstava

en: Favorites
hr_HR: Omiljene

en: Saved Searches
hr_HR: Spremljena pretraživanja

en: My Invoices
hr_HR: Moje račune

en: Inbox
hr_HR: Ulazni spremnik

en: Log Out
hr_HR: Odjaviti se

en: wrong captcha
hr_HR: pogrešan captcha

en: Invalid username (do not use special characters or spaces)!
hr_HR: Nevažeće korisničko ime (nemojte koristiti posebne znakove ili razmake)!

en: Username and/or Email field is empty!
hr_HR: Polje za korisničko ime i / ili e-mail prazno!

en: The email doesn't look right !
hr_HR: E-pošta ne izgleda dobro!

en: The email's domain doesn't look right.
hr_HR: Domena e-pošte ne izgleda dobro.

en: Username already exists.  Please choose a new one.
hr_HR: Korisničko ime već postoji. Odaberite novu.

en: One of the password field is empty!
hr_HR: Jedno od polja za zaporku je prazno!

en: Passwords do not match
hr_HR: Lozinke se ne podudaraju

en: Your account was created and you can login now!
hr_HR: Vaš je račun izrađen i možete se prijaviti odmah!

en: An email with the generated password was sent!
hr_HR: Poslana je e-poruka s generiranom zaporkom!

en: Email already exists.  Please choose a new one.
hr_HR: Email već postoji. Odaberite novu.

en: Agency
hr_HR: Agencija

en: Developer
hr_HR: razvijač

en: You are already logged in! redirecting...
hr_HR: Već si prijavljen! preusmjeravanje ...

en: Username and/or Password field is empty!
hr_HR: Polje za korisničko ime i / ili zaporku je prazno!

en: Wrong username or password!
hr_HR: Pogrešno korisničko ime ili lozinka!

en: Login successful, redirecting...
hr_HR: Prijava uspješna, preusmjeravanje ...

en: Email field is empty!
hr_HR: Polje e-pošte je prazno!

en: Invalid E-mail address!
hr_HR: Nevažeća adresa e-pošte!

en: Invalid Username!
hr_HR: Nevažeće korisničko ime!

en: We have just sent you an email with Password reset instructions.
hr_HR: Upravo smo vam poslali e-poruku s uputama za poništavanje zaporke.

en: Agent need a first & last name
hr_HR: Agent treba imati ime i prezime

en: Agent was added... You will be redirected to your agent list...
hr_HR: Agent je dodan ... Bit ćete preusmjereni na popis agenata ...

en: Agent profile edited
hr_HR: Profil urednika je uređen

en: The email was not saved because it is used by another user.
hr_HR: Poruka e-pošte nije spremljena jer ga upotrebljava drugi korisnik.

en: Profile updated
hr_HR: Profil ažuriran

en: The new password is blank
hr_HR: Nova lozinka je prazna

en: Password Updated
hr_HR: Zaporka je ažurirana

en: Old Password is not correct
hr_HR: Stara zaporka nije točna

en: removed
hr_HR: ukloniti

en: Listing payment on
hr_HR: Plaćanje na stranici

en: Upgrade to featured listing on
hr_HR: Nadogradite na istaknuti unos

en: Upgrade to Featured Listing
hr_HR: Nadogradite na Istaknuto unos

en: Listing Payment
hr_HR: Plaćanje uvrštenja

en: Listing Payment with Featured option
hr_HR: Isplata unosa s odabranom opcijom

en: Sent for approval
hr_HR: Poslano na odobrenje

en: no listings available
hr_HR: nema dostupnih popisa

en: The date & time is already booked. Please choose a new one
hr_HR: Datum i vrijeme već su rezervirani. Odaberite novu

en: membership payment on
hr_HR: plaćanje članarinom

en: Membership Payment
hr_HR: Plaćanje članstva

en: Unable to login. Please, check login/password and try again
hr_HR: Nije moguća prijava. Molimo provjerite login / lozinku i pokušajte ponovo

en: Please, enter correct email
hr_HR: Molimo unesite ispravnu e-poštu

en: Can\t create user with this credentials
hr_HR: Ne može stvoriti korisnika s ovim vjerodajnicama

en: Sorry, user already exists. Try different username/email
hr_HR: Nažalost, korisnik već postoji. Isprobajte različite korisničko ime / e-poštu

en:  in
hr_HR: u

en: The browser couldn't detect your position!
hr_HR: Preglednik nije mogao otkriti vaš položaj!

en: Geolocation is not supported by this browser.
hr_HR: Ovaj preglednik ne podržava geolokaciju.

en: m radius
hr_HR: radijus m

en: close map
hr_HR: zatvorite kartu

en: No results found!
hr_HR: Nema rezultata!

en: loading results...
hr_HR: učitavanje rezultata ...

en: Geolocation was not successful for the following reason:
hr_HR: Geolokacija nije bila uspješna iz sljedećeg razloga:

en: Amount Financed:
hr_HR: Iznos financiran:

en: Mortgage Payments:
hr_HR: Plaćanje hipotekom:

en: Annual cost of Loan:
hr_HR: Godišnji trošak zajma:

en: SEARCH
hr_HR: TRAŽI

en: Search here...
hr_HR: Traži ovdje...

en: Your Name
hr_HR: Tvoje ime

en: Your Email
hr_HR: Tvoj email

en: Your Phone
hr_HR: Tvoj telefon

en: Your Message
hr_HR: Tvoja poruka

en: Your Address
hr_HR: Vaša adresa

en: Your City
hr_HR: Tvoj grad

en: Your State Code (ex CA)
hr_HR: Vaš državni kod (ex CA)

en: Send Message
hr_HR: Pošalji poruku

en: Sending user info, please wait...
hr_HR: Slanje podataka o korisnicima, pričekajte ...

en: Street View
hr_HR: pogled s ulice

en: Close Street View
hr_HR: Zatvori Street View

en: open map
hr_HR: otvorena karta

en: Fullscreen
hr_HR: Puni zaslon

en: Default
hr_HR: Zadano

en: Please wait while we are processing your submission!
hr_HR: Pričekajte dok obrađujemo vašu prijavu!

en: Are you sure you wish to delete?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite izbrisati?

en: You need to agree with terms and conditions !
hr_HR: Morate se složiti s uvjetima i odredbama!

en: Processing...
hr_HR: Obrada...

en: to
hr_HR: do

en: Send me the invoice
hr_HR: Pošaljite mi fakturu

en: Direct payment instructions
hr_HR: Izravne uplate upute

en: Thank you. Please check your email for payment instructions.
hr_HR: Hvala vam. Provjerite e-poštu za upute za plaćanje.

en: To be paid
hr_HR: Biti plaćen

en: Plan Image
hr_HR: Planiraj sliku

en: Plan Price
hr_HR: Plan cijena

en: deleting...
hr_HR: brisanje ...

en: saving...
hr_HR: spremanje ...

en: posting
hr_HR: postavljanje

en: Review Sent
hr_HR: Pregled poslan

en: Review Edit Saved
hr_HR: Pregled Uređivanje spremljen

en: Disabled
hr_HR: Onemogućeno

en: Published
hr_HR: Objavljeno

en: Please, enter property title
hr_HR: Unesite naziv svojstva

en: Property is featured
hr_HR: Nekretnina je sadržana

en: You have used all the "Featured" listings in your package.
hr_HR: Koristili ste sve &quot;Istaknuti&quot; oglasi u vašem paketu.

en: saving..
hr_HR: štedi ..

en: sending message..
hr_HR: slanje poruke ..

en: Please, enter field:
hr_HR: Molimo unesite polje:

en: You need to upload at last one image
hr_HR: Morate prenijeti zadnju sliku

en: Connecting to Paypal! Please wait...
hr_HR: Povezivanje s Paypalom! Pričekajte ...

en: subscription will be cancelled at the end of current period
hr_HR: pretplata će biti otkazana na kraju tekućeg razdoblja

en: Disable Listing
hr_HR: Onemogući unos

en: Enable Listing
hr_HR: Omogući unos

en: Disable Agent
hr_HR: Onemogući agent

en: Enable Agent
hr_HR: Omogući agent

en: Confirm your ACCOUNT DELETION request! Clicking the button below will delete your account and data. This means you will no longer be able to login to your account and access your account information: My Profile, My Properties, Inbox, Saved Searches and Messages. This operation CAN NOT BE REVERSED!
hr_HR: Potvrdite svoj zahtjev za brisanje računa ACCOUNT! Klikom na gumb u nastavku izbrisat će vaš račun i podatke. To znači da više nećete moći prijaviti se na svoj račun i pristupati podacima o vašem računu: Moj profil, Svojstva, Pristigla pošta, Spremljena pretraživanja i Poruke. Ova operacija NE MOŽE SE PREKRIVA!

en: Sending
hr_HR: slanje

en: No More Listings
hr_HR: Nema više popisa

en: Image needs to be at least 500px height  x 500px wide!
hr_HR: Slika mora biti najmanje 500 px x 500 x široka!

en: You cannot upload more than
hr_HR: Ne možete prenijeti više od

en: images
hr_HR: slika

en: Are you sure you want to delete this?
hr_HR: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovo?

en: Allowed Files
hr_HR: Dopuštene datoteke

en: Warning !
hr_HR: Upozorenje!

en: Your Current Logo
hr_HR: Vaš trenutni logotip

en: Upload New Logo
hr_HR: Učitaj novi logotip

en: Your Current Colors
hr_HR: Vaše trenutne boje

en: Change Colors
hr_HR: Promijeni boje

en: Page Title
hr_HR: Naslov stranice

en: Page Template
hr_HR: Predložak stranice

en: See All Your Pages
hr_HR: Pogledajte sve svoje stranice

en: Your Payment system is in SANDBOX mode.
hr_HR: Vaš sustav plaćanja je u načinu POMOĆ.

en: Your Payment system is in LIVE mode.
hr_HR: Vaš sustav plaćanja je u LIVE modu.

en: You did not add your <strong>Paypal Details</strong>. No Paypal payment will be processed
hr_HR: Niste dodali podatke o <strong>Paypalu</strong> . Plaćanje putem usluge Paypal neće biti obrađeno

en: Paypal Api Keys are added.Payments will be processed.
hr_HR: Paypal Api Tipke su dodane. Plaćanja će biti obrađena.

en: You did not add your <strong>Stripe Details</strong>. No Stripe payment will be processed
hr_HR: Niste dodali podatke o <strong>prugama</strong> . Plaćanje bez trake bit će obrađeno

en: Stripe Api Keys are added.Payments will be processed.
hr_HR: Pojavljuju se tipke s trakom Api. Plaćanja će biti obrađena.

en: Edit Payment Details
hr_HR: Uređivanje pojedinosti o plaćanju

en: share
hr_HR: udio

en: remove from favorites
hr_HR: ukloniti iz favorita

en: compare
hr_HR: usporediti

en: Once Weekly
hr_HR: Jednom tjedno

en: If you do not wish to be notified anymore please enter your account and delete the saved search.Thank you!
hr_HR: Ako više ne želite biti obaviješteni, unesite svoj račun i izbrišite spremljeno pretraživanje. Hvala!

en: [more]
hr_HR: [više]

en: Primary Menu
hr_HR: Primarni izbornik

en: Mobile Menu
hr_HR: Mobilni izbornik

en: Footer Menu
hr_HR: Izbornik podnožja

en: Primary Widget Area
hr_HR: Primarna površina widgeta

en: The primary widget area
hr_HR: Primarni widget područje

en: Secondary Widget Area
hr_HR: Sekundarna površina widgeta

en: The secondary widget area
hr_HR: Sekundarni widget područje

en: First Footer Widget Area
hr_HR: Područje widgeta prvog podnožja

en: The first footer widget area
hr_HR: Prvo područje podnožja widgeta

en: Second Footer Widget Area
hr_HR: Područje drugog podnožja podnožja

en: The second footer widget area
hr_HR: Područje widgeta drugog podnožja

en: Third Footer Widget Area
hr_HR: Područje widgeta trećeg podnožja

en: The third footer widget area
hr_HR: Područje widgeta trećeg podnožja

en: Fourth Footer Widget Area
hr_HR: Četvrti podrućje widgeta

en: The fourth footer widget area
hr_HR: Četvrti widget područje podnožja

en: Top Bar Left Widget Area
hr_HR: Područje widgete lijevo od vrha

en: The top bar left widget area
hr_HR: Gornja traka je ostavila područje widgeta

en: Top Bar Right Widget Area
hr_HR: Područje desnog widgeta za gornju traku

en: The top bar right widget area
hr_HR: Najpopularnija desna površina widgeta

en: Sidebar Menu Widget Area - Before Menu
hr_HR: Bočna izbornika - Widget Area - Prije izbornika

en: Sidebar for header type 3 - before menu
hr_HR: Bočna traka za zaglavlje tipa 3 - prije izbornika

en: Sidebar Menu Widget Area - After Menu
hr_HR: Bočna izbornika - Widget Area - Nakon izbornika

en: Sidebar for header type 3 - after menu
hr_HR: Bočna traka za zaglavlje tipa 3 - nakon izbornika

en: Header4 Widget Area
hr_HR: Područje widgeta Header4

en: Header4 widget area
hr_HR: Područje widgeta zaglavlja4

en: Dashboard Top Bar Left Widget Area
hr_HR: Nadzorna traka gornje trake Lijevo područje widgeta

en: User Dashboard - The top bar left widget area
hr_HR: Korisnička nadzorna ploča - gornja traka je ostavila područje widgeta

en: Dashboard Top Bar Right Widget Area
hr_HR: Područje desnog widgeta vršnog zaslona nadzorne ploče

en: User Dashboard - The top bar right widget area
hr_HR: Korisnička nadzorna ploča - gornja traka s widgetom desnog widgeta

en: Splash Page Bottom Right Widget Area
hr_HR: Područje praznog dijela prstiju stranice desne strane

en: Splash Page - Bottom right area
hr_HR: Splash Page - Dno desno područje

en: Splash Page Bottom Left Widget Area
hr_HR: Područje s lijevom stranicom s lijevom stranicom

en: Splash Page - Bottom left area
hr_HR: Splash Page - Dolje lijevo područje

en: Cheatin&#8217; huh?
hr_HR: Cheatin &#39;huh?

en: %sActivate the Envato Market plugin%s to get updates for your ThemeForest and CodeCanyon items.
hr_HR:  %sAktivirati dodatak Envato tržišta %s da biste dobili ažuriranja za svoje teme ThemeForest i CodeCanyon.

en: %sInstall the Envato Market plugin%s to get updates for your ThemeForest and CodeCanyon items.
hr_HR:  %sInstaliraj dodatak za Envato tržište %s da biste dobili ažuriranja za svoje teme ThemeForest i CodeCanyon.

en: Transport
hr_HR: Prijevoz

en: Supermarkets
hr_HR: supermarketi

en: Schools
hr_HR: škole

en: Restaurants
hr_HR: restorani

en: Pharmacies
hr_HR: ljekarne

en: Hospitals
hr_HR: bolnice

en: Description
hr_HR: Opis

en: Property Price
hr_HR: Cijena nekretnine

en: Property Price Label
hr_HR: Oznaka cijene nekretnine

en: Property Price Label Before
hr_HR: Predbroj cijene nekretnine prije

en: Property Category Submit
hr_HR: Pošalji Pošalji

en: Property Action Category
hr_HR: Kategorija za svojstvo vlasništva

en: Property Media
hr_HR: Nekretnine medija

en: Property Address
hr_HR: Adresa nekretnine

en: Property City
hr_HR: Grad nekretnine

en: Property Area
hr_HR: Površina nekretnine

en: Property Zip
hr_HR: Vlasnički zaljev

en: Property County
hr_HR: Županija imovine

en: Property Country
hr_HR: Zemljište nekretnina

en: Property Map
hr_HR: Karta nekretnine

en: Property Latitude
hr_HR: Zemljopisna svojstva

en: Property Longitude
hr_HR: Zemljopisna dob

en: Google Camera Angle
hr_HR: Kut Google kamere

en: Property Google View
hr_HR: Google Prikaz nekretnine

en: property Size
hr_HR: veličina imovine

en: Property Lot Size
hr_HR: Veličina zemljišta u vlasništvu

en: Property Rooms
hr_HR: Sobe za iznajmljivanje

en: Property Bedrooms
hr_HR: Objekat spavaće sobe

en: Property Bathrooms
hr_HR: Nekretnine kupaonice

en: Owner Notes
hr_HR: Bilješke vlasnika

en: property status
hr_HR: status svojstva

en: Embed Video Id
hr_HR: Postavi ID videozapisa

en: Embed Video Type
hr_HR: Ugradite vrstu videozapisa

en: Embed Virtual Tour
hr_HR: Ugradite Virtual Tour

en: Property Subunits
hr_HR: Podjedinice nekretnina

en: Active Life
hr_HR: Aktivni život

en: Arts & Entertainment
hr_HR: Umjetnost i zabava

en: Automotive
hr_HR: automobilski

en: Beauty & Spas
hr_HR: Ljepota i lječilišta

en: Education
hr_HR: Obrazovanje

en: Event Planning & Services
hr_HR: Planiranje i usluge događaja

en: Financial Services
hr_HR: Financijske usluge

en: Food
hr_HR: Hrana

en: Health & Medical
hr_HR: Zdravlje i medicina

en: Home Services
hr_HR: Kućne usluge

en: Hotels & Travel
hr_HR: Hoteli i putovanja

en: Local Flavor
hr_HR: Lokalni okus

en: Local Services
hr_HR: Lokalne usluge

en: Mass Media
hr_HR: Masovni mediji

en: Nightlife
hr_HR: Noćni život

en: Pets
hr_HR: Kućni ljubimci

en: Professional Services
hr_HR: Profesionalne usluge

en: Public Services & Government
hr_HR: Javne usluge i vlada

en: Real Estate
hr_HR: Nekretnina

en: Religious Organizations
hr_HR: Vjerske organizacije

en: Shopping
hr_HR: kupovina

en: Transportation
hr_HR: transport

en: miles
hr_HR: milja

en: Similar Listings
hr_HR: Slični oglasi

en: more details here
hr_HR: više pojedinosti ovdje

en: All Countries
hr_HR: Sve zemlje

en: More Search Options
hr_HR: Više mogućnosti pretraživanja

en: Pay with Credit Card
hr_HR: Platiti kreditnom karticom

en: Submission Payment
hr_HR: Plaćanje prijava

en: Submission & Featured Payment
hr_HR: Podnošenje i istaknuto plaćanje

en: Package Payment
hr_HR: Plaćanje paketa

en:  Featured Payment
hr_HR: Istaknuto plaćanje

en: size:
hr_HR: veličina:

en: rooms:
hr_HR: sobe:

en: baths:
hr_HR: kupke:

en: price:
hr_HR: cijena:

en: Documents
hr_HR: Dokumenti

en: Address
hr_HR: Adresa

en: City
hr_HR: Grad

en: Area
hr_HR: područje

en: State/County
hr_HR: Država / županija

en: Zip
hr_HR: poštanski

en: Open In Google Maps
hr_HR: Otvori u Google kartama

en: Property Id
hr_HR: ID entiteta

en: Property Size
hr_HR: Veličina imovine

en: Rooms
hr_HR: sobe

en: Bedrooms
hr_HR: Spavaće sobe

en: Bathrooms
hr_HR: Kupaonice

en: Energy index
hr_HR: Energetski indeks

en: Energy class
hr_HR: Klasa energije

en: Your energy class is
hr_HR: Vaša energija je

en: Your energy class
hr_HR: Vaša energija

en: Your energy class is
hr_HR: Vaša energija je

en: %s (Invalid)
hr_HR:  %s (nevažeće)

en: %s (Pending)
hr_HR:  %s (na čekanju)

en: Edit Menu Item
hr_HR: Uređivanje stavke izbornika

en: Navigation Label
hr_HR: Oznaka za navigaciju

en: Title Attribute
hr_HR: Atribut naslova

en: Open link in a new window/tab
hr_HR: Otvori vezu u novom prozoru / kartici

en: CSS Classes (optional)
hr_HR: CSS klase (izborno)

en: Link Relationship (XFN)
hr_HR: Veza veze (XFN)

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
hr_HR: Opis će se prikazati u izborniku ako ga podržava trenutna tema.

en: Menu Item Icon(ex: fa fa-comment)
hr_HR: Ikona stavke izbornika (npr. Fa fa-comment)

en: Menu Item Label(ex: "new")
hr_HR: Oznaka stavke izbornika (npr .: &quot;novo&quot;)

en: Set as Mega Menu?
hr_HR: Postavi kao Mega Izbornik?

en: Mega Menu Widget Area
hr_HR: Područje Widget izbornika

en: Select Widget Area
hr_HR: Odaberite područje widgeta

en: Upload Background Image |
hr_HR: Prenesite pozadinsku sliku. |

en: Remove Image
hr_HR: Ukloni sliku

en: Container Styles( *set custom styles for mega menu container only:.  Ex: background position, background repeat )
hr_HR: Stilovi kontejnera (* postavite prilagođene stilove samo za kontejnere izbornika: Ex: Pozadinska pozicija, ponavljanje pozadine)

en: Draw border right on mega menu column?
hr_HR: Izvuci granicu desno na stupcu mega izbornika?

en: Original: %s
hr_HR: Izvorno: %s

en: Cancel
hr_HR: Otkazati

en: help
hr_HR: Pomozite

en: Add new Google Maps pins for single actions / single categories.
hr_HR: Dodajte nove igle Google karata za pojedinačne radnje / pojedinačne kategorije.

en: If you add images directly into the input fields (without Upload button) please use the full image path. For ex: http://www.wpresidence..... . If you use the "upload"  button use also "Insert into Post" button from the pop up window.
hr_HR: Ako izravno dodate slike u polja za unos (bez gumba za prijenos) koristite puni put slike. Za ex: http: //www.wpresidence ...... Ako koristite gumb &quot;učitaj&quot;, upotrijebite i gumb &quot;Umetni u post&quot; s pop-up prozora.

en: The Retina pins should be uploaded in the same place as the original pin and the name of the file should be with_2x
hr_HR: Retina klinovi trebaju biti učitani na istom mjestu kao izvorni pin i naziv datoteke mora biti with_2x

en: For action
hr_HR: Za akciju

en: Upload Pin
hr_HR: Prenesi prijenos

en: for category:
hr_HR: za kategoriju:

en: Add new Google Maps pins for actions & categories combined (example: 'apartments in sales')
hr_HR: Dodajte nove igle Google karata za radnje i kategorije kombinirane (primjer: &quot;apartmani u prodaji&quot;)

en: For action
hr_HR: Za akciju

en: category
hr_HR: kategorija

en: For IDX (if plugin is enabled)
hr_HR: Za IDX (ako je dodatak omogućen)

en: Save Changes
hr_HR: Spremi promjene

en: Install Required Plugins
hr_HR: Instalirajte potrebne dodatke

en: Install Plugins
hr_HR: Instaliraj dodatke

en: Installing Plugin: %s
hr_HR: Instaliranje dodatka: %s

en: Something went wrong with the plugin API.
hr_HR: Nešto je pošlo po zlu s dodatkom API-ja.

en: Return to Required Plugins Installer
hr_HR: Vratite se na instalaciju potrebnih dodataka

en: Plugin activated successfully.
hr_HR: Dodatak je uspješno aktiviran.

en: All plugins installed and activated successfully. %s
hr_HR: Svi su dodani uspješno instalirani i aktivirani.  %s

en: Field Name
hr_HR: Naziv polja

en: Field Type
hr_HR: Vrsta polja

en: Field Order
hr_HR: Polje naloga

en: Dropdown values
hr_HR: Padajuće vrijednosti

en: delete
hr_HR: izbrisati

en: Custom Fields
hr_HR: Prilagodljiva Polja

en: Add New Custom Field
hr_HR: Dodaj novi prilagođeno polje

en: Field name
hr_HR: Naziv polja

en:  Order in listing page
hr_HR: Redoslijed na stranici unosa

en: Dropdown values separated by "," (only for dropdown field type)
hr_HR: Padajuće vrijednosti odvojene su &quot;,&quot; (samo za tipku padajućeg polja)

en:  click to add field
hr_HR: kliknite za dodavanje polja

en: Listings Features & Amenities
hr_HR: Istaknute značajke i sadržaji

en: Listings Labels
hr_HR: Ispis oznaka

en: Type address, state, city or area
hr_HR: Upišite adresu, državu, grad ili područje

en: County, City or Area is
hr_HR: Županije, grada ili područja

en: Category
hr_HR: Kategorija

en: For
hr_HR: Za

en: County / State
hr_HR: Županija / država

en: types
hr_HR: vrste

en: categories
hr_HR: kategorije

en: cities
hr_HR: gradovi

en: areas
hr_HR: područja

en: property price
hr_HR: cijena nekretnine

en: property size
hr_HR: veličina imovine

en: property lot size
hr_HR: veličina parcele nekretnine

en: property rooms
hr_HR: sobe za iznajmljivanje

en: property bedrooms
hr_HR: sobe za goste

en: property bathrooms
hr_HR: imovine kupaonice

en: property address
hr_HR: adresa imovine

en: property county
hr_HR: županija

en: property state
hr_HR: stanje vlasništva

en: property zip
hr_HR: založno vlasništvo

en: property country
hr_HR: zemlja imovine

en: address
hr_HR: adresa

en: between
hr_HR: između

en: and
hr_HR: i

en: between
hr_HR: između

en:  similar with
hr_HR: slično s

en:  has
hr_HR: ima

en:  equal with
hr_HR: jednako s

en: smaller than
hr_HR: manji od

en: bigger than
hr_HR: veći od

en: price range from:
hr_HR: raspon cijena od:

en: bigger than
hr_HR: veći od

en: price range from
hr_HR: raspon cijena od

en: Social & Contact
hr_HR: Društvene mreže i kontakt

en: Map
hr_HR: Karta

en: Design
hr_HR: Dizajn

en: Advanced
hr_HR: Napredna

en: Membership
hr_HR: Članstvo

en: Help & Custom
hr_HR: Pomoć i prilagođeni

en: Global Theme Settings
hr_HR: Globalne postavke teme

en: User Role Settings
hr_HR: Postavke uloga korisnika

en: Appearance
hr_HR: Izgled

en: Logos & Favicon
hr_HR: Logos i Favicon

en: Header
hr_HR: Zaglavlje

en: Footer
hr_HR: Podnožje

en: Price & Currency
hr_HR: Cijena i valuta

en: Features & Amenities
hr_HR: Značajke i sadržaji

en: Theme Slider
hr_HR: Temeljni klizač

en: Edit Property, Agent, Agency and Developer text links
hr_HR: Uređujte tekstne veze za nekretnine, agente, agencije i razvojne programere

en: Contact Page Details
hr_HR: Pojedinosti o stranici za kontakt

en: Social Accounts
hr_HR: Društveni računi

en: Social Login
hr_HR: Društvena prijava

en: Contact 7 Settings
hr_HR: Kontaktirajte 7 Postavke

en: Twitter Widget
hr_HR: Widget za Twitter

en: Pins Management
hr_HR: Upravljanje iglama

en: Generate Pins
hr_HR: Generiraj igle

en: General Design Settings
hr_HR: Opće postavke dizajna

en: Property Page
hr_HR: Stranica nekretnine

en: Property Print Page Design
hr_HR: Izvedba stranice ispisa nekretnine

en: Custom Colors
hr_HR: Prilagođene boje

en: Header Design & Colors
hr_HR: Dizajn i boje zaglavlja

en: Mobile Menu Colors
hr_HR: Boje izbornika mobilnih uređaja

en: Property, Agent, Blog Lists Design
hr_HR: Nekretnine, agenti, Blogovi unose dizajn

en: Sidebar Widget Design
hr_HR: Dizajn widgeta bočne trake

en: User Dashboard Design
hr_HR: Dizajn korisničkog nadzornika

en: Fonts
hr_HR: fontovi

en: Custom CSS
hr_HR: Prilagođeni CSS

en: Property Unit/Card Design - BETA
hr_HR: Nekretnine / Dizajn karata - BETA

en: Advanced Search Settings
hr_HR: Postavke naprednog pretraživanja

en: Advanced Search Form
hr_HR: Napredni obrazac za pretraživanje

en: Geo Location Search
hr_HR: Geo traženje lokacije

en: Save Search Settings
hr_HR: Spremi postavke pretraživanja

en: Advanced Search Colors
hr_HR: Boje naprednog pretraživanja

en: Membership Settings
hr_HR: Postavke članstva

en: Property Submission Page
hr_HR: Stranica za predaju nekretnina

en: Paypal Settings
hr_HR: Postavke Paypal

en: Stripe Settings
hr_HR: Postavke trake

en: Email Management
hr_HR: Upravljanje e-poštom

en: Site Speed
hr_HR: Brzina stranice

en: Export Options
hr_HR: Mogućnosti izvoza

en: Import Options
hr_HR: Opcije uvoza

en: reCaptcha settings
hr_HR: reCaptcha postavke

en: Yelp settings
hr_HR: Postavke usluge Yelp

en: Optima Express  settings
hr_HR: Optima Express postavke

en: Header Settings
hr_HR: Postavke zaglavlja

en: Footer Settings
hr_HR: Postavke podnožja

en: Property and Agent Links
hr_HR: Nekretnine i agenti veze

en: Theme Slider
hr_HR: Temeljni klizač

en: Social Accounts
hr_HR: Društveni računi

en: Social Login
hr_HR: Društvena prijava

en: Map  Settings
hr_HR: Postavke karte

en: Pin Management
hr_HR: Upravljanje pinovima

en: Property Page Settings
hr_HR: Postavke stranice entiteta

en: Print Page Design
hr_HR: Ispis stranice dizajna

en: Custom Colors Settings
hr_HR: Postavke prilagođenih boja

en: ***Please understand that we cannot add here color controls for all theme elements & details. Doing that will result in a overcrowded and useless interface. These small details need to be addressed via custom css code
hr_HR: *** Shvatite da ovdje ne možemo dodati kontrole boja za sve elemente i detalje teme. To će rezultirati prepunim i beskorisnim sučeljem. Ove male detalje treba obratiti putem prilagođenog css koda

en: Sidebar Widget Tab
hr_HR: Kartica Widget Sidebar

en: Custom Fonts
hr_HR: Prilagođeni fontovi

en: Property Card Design
hr_HR: Izrada kartice s nekretninama

en: Save Search Settings
hr_HR: Spremi postavke pretraživanja

en: PaypPal Settings
hr_HR: Postavke usluge PaypPal

en: Optima Express settings
hr_HR: Optima Express postavke

en: Help&Custom
hr_HR: Pomoć i Custom

en: Generate pins
hr_HR: Generirajte igle

en: Membership & Payment Settings
hr_HR: Članstvo i plaćanje

en: Submited Listings should be approved by admin?
hr_HR: Podnesene popise trebaju odobriti administrator?

en: Front end registred users should be saved as agents?
hr_HR: Korisnici registrirani na prednjoj strani trebaju biti spremljeni kao agenti?

en: Enable Paid Submission ?
hr_HR: Omogući plaćeno podnošenje?

en: Enable Paypal?
hr_HR: Omogući Paypal?

en: Enable Stripe?
hr_HR: Omogući prugu?

en: Enable Direct Payment / Wire Payment?
hr_HR: Omogući izravno plaćanje / plaćanje putem žice?

en: Currency For Paid Submission
hr_HR: Valuta za plaćeno podnošenje

en: Custom Currency Symbol - *select it from the list above after you add it.
hr_HR: Simbol prilagođene valute - * odaberite je s popisa iznad nakon što ga dodate.

en: Paypal Client id
hr_HR: Paypal ID klijenta

en: Paypal Client Secret Key
hr_HR: Paypal klijent tajni ključ

en: Paypal & Stripe Api
hr_HR: Paypal &amp; Stripe Api

en: Paypal Api User Name
hr_HR: Paypal Api Korisničko ime

en: Paypal API Password
hr_HR: Paypal API lozinka

en: Paypal API Signature
hr_HR: Potpis API Paypal

en: Paypal receiving email
hr_HR: Paypal koji prima e-poštu

en: Stripe Publishable Key
hr_HR: Ključ s obradivom trakom

en: Wire instructions for direct payment
hr_HR: Uputstva za izravnu uplatu

en: Price Per Submission (for "per listing" mode)
hr_HR: Cijena po prijavi (za način &quot;po unosu&quot;)

en: Price to make the listing featured (for "per listing" mode)
hr_HR: Cijena za prikaz popisa (za način &quot;po unosu&quot;)

en: Free Membership - no of listings (for "membership" mode)
hr_HR: Besplatno članstvo - bez popisa (za &quot;članstvo&quot; način)

en: Unlimited listings ?
hr_HR: Neograničeni oglasi?

en: Free Membership - no of featured listings (for "membership" mode)
hr_HR: Besplatno članstvo - bez istaknutih popisa (za &quot;članstvo&quot; način)

en: Free Membership Listings - no of days until a free listing will expire. *Starts from the moment the property is published on the website. (for "membership" mode)
hr_HR: Besplatni članarinski oglasi - bez dana do isteka slobodnog unosa. * Počinje od trenutka objavljivanja nekretnine na web stranici. (za način &quot;članstvo&quot;)

en: Image for Contact Page
hr_HR: Slika za kontaktnu stranicu

en: Upload Image
hr_HR: Učitaj sliku

en: Company Name
hr_HR: Naziv tvrtke

en: Send all contact emails to:
hr_HR: Pošaljite sve kontaktne e-poruke na:

en: Telephone
hr_HR: Telefon

en: Mobile
hr_HR: Mobilni

en: Fax
hr_HR: Faks

en: Facebook Link
hr_HR: Facebook vezu

en: Twitter Page Link
hr_HR: Poveznica s Twitter stranicama

en: Google+ Link
hr_HR: Google+ veza

en: Twitter Consumer Key
hr_HR: Twitter potrošački ključ

en: Twitter Consumer Secret
hr_HR: Twitter Potrošačka tajna

en: Twitter Access Token Secret
hr_HR: Pristup Token Secret za pristup Twitteru

en: Twitter Cache Time in hours
hr_HR: Cache Cache Vrijeme u satima

en: Facebook Api Key (for Facebook login)
hr_HR: Facebook Api Key (za Facebook prijavu)

en: Facebook secret code (for Facebook login)
hr_HR: Tajni kod Facebooka (za prijavu na Facebook)

en: Google OAuth client id (for Google login)
hr_HR: ID klijenta Google OAuth (za Google prijavu)

en: Google Client Secret (for Google login)
hr_HR: Google Client Secret (za prijavu na Google)

en: Google Api key (for Google login)
hr_HR: Google Api ključ (za prijavu na Google)

en: Allow login via Facebook ?
hr_HR: Dopustiti prijavu putem Facebooka?

en: Allow login via Google ?
hr_HR: Dopustiti prijavu putem Googlea?

en: Allow login via Yahoo ?
hr_HR: Dopustite prijavu putem Yahooa?

en: Contact form 7 code for agent (ex: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])
hr_HR: Obrazac za kontakt 7 kod za agenta (npr .: [kontakt-obrazac-7 id = &quot;2725&quot; title = &quot;kontaktirajte me&quot;])

en: Contact form 7 code for contact page template (ex: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])
hr_HR: Obrazac za kontakt 7 kod za predložak za kontakt stranicu (npr .: [kontakt-obrazac-7 id = &quot;2725&quot; title = &quot;kontaktirajte me&quot;])

en: Help
hr_HR: Pomozite

en: For theme help please check http://help.wpresidence.net/. If your question is not here, please go to http://support.wpestate.org, create an account and post a ticket. The registration is simple and as soon as you send a ticket we are notified. We usually answer in the next 24h (except weekends). Please use this system and not the email. It will help us answer your questions much faster. Thank you!
hr_HR: Za pomoć u temi pogledajte http://help.wpresidence.net/. Ako vaše pitanje nije ovdje, idite na http://support.wpestate.org, stvorite račun i objavite kartu. Registracija je jednostavna i čim pošaljete kartu, obavještavamo nas. Obično odgovorimo sljedećih 24 sata (osim vikenda). Koristite ovaj sustav, a ne e-poštu. Pomoći će nam da brže odgovaramo na vaša pitanja. Hvala vam!

en: For custom work on this theme please go to  <a href="http://support.wpestate.org/" target="_blank">http://support.wpestate.org</a>, create a ticket with your request and we will offer a free quote.
hr_HR: Za prilagođeni rad na ovoj temi posjetite <a href="http://support.wpestate.org/" target="_blank">http://support.wpestate.org</a> , izradite kartu s vašim zahtjevom i ponudit ćemo besplatnu ponudu.

en: For help files please go to  <a href="http://help.wpresidence.net/">http://help.wpresidence.net</a>.
hr_HR: Za datoteke pomoći idite na <a href="http://help.wpresidence.net/">http://help.wpresidence.net</a> .

en: Subscribe to our mailing list in order to receive news about new features and theme upgrades. <a href="http://eepurl.com/CP5U5">Subscribe Here!</a>
hr_HR: Pretplatite se na našu mailing listu kako biste primali vijesti o novim značajkama i nadogradnjama tema. <a href="http://eepurl.com/CP5U5">Pretplatite se ovdje!</a>

en: Afghanistan
hr_HR: Avganistan

en: Albania
hr_HR: Albanija

en: Algeria
hr_HR: Alžir

en: American Samoa
hr_HR: Američka Samoa

en: Andorra
hr_HR: Andora

en: Anguilla
hr_HR: Angvila

en: Antarctica
hr_HR: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
hr_HR: Antigva i Barbuda

en: Armenia
hr_HR: Armenija

en: Australia
hr_HR: Australija

en: Austria
hr_HR: Austrija

en: Azerbaijan
hr_HR: Azerbejdžan

en: Bahamas
hr_HR: Bahami

en: Bahrain
hr_HR: Bahrein

en: Bangladesh
hr_HR: Bangladeš

en: Belarus
hr_HR: Bjelorusija

en: Belgium
hr_HR: Belgija

en: Bhutan
hr_HR: Butan

en: Bolivia
hr_HR: Bolivija

en: Bosnia and Herzegowina
hr_HR: Bosna i hercegovina

en: Botswana
hr_HR: Bocvana

en: Bouvet Island
hr_HR: Otok Bouvet

en: British Indian Ocean Territory
hr_HR: Britanski indijski oceanski teritorij

en: Brunei Darussalam
hr_HR: Brunej Darussalam

en: Bulgaria
hr_HR: Bugarska

en: Cambodia
hr_HR: Kambodža

en: Cameroon
hr_HR: Kamerun

en: Canada
hr_HR: Kanada

en: Cayman Islands
hr_HR: Kajmanski otoci

en: Central African Republic
hr_HR: Centralna Afrička Republika

en: Chad
hr_HR: Čad

en: Chile
hr_HR: Čile

en: China
hr_HR: Kina

en: Christmas Island
hr_HR: Božićni otok

en: Cocos (Keeling) Islands
hr_HR: Kokosi (Keeling) otoci

en: Colombia
hr_HR: Kolumbija

en: Comoros
hr_HR: Komori

en: Congo
hr_HR: Kongo

en: Congo, the Democratic Republic of the
hr_HR: Kongo, Demokratska Republika

en: Cook Islands
hr_HR: Cookovi otoci

en: Costa Rica
hr_HR: Kostarika

en: Cote d'Ivoire
hr_HR: Obala Bjelokosti

en: Croatia (Hrvatska)
hr_HR: Hrvatska (Hrvatska)

en: Cuba
hr_HR: Kuba

en: Cyprus
hr_HR: Kipar

en: Czech Republic
hr_HR: Češka Republika

en: Denmark
hr_HR: Danska

en: Djibouti
hr_HR: Džibuti

en: Dominica
hr_HR: Dominika

en: Dominican Republic
hr_HR: Dominikanska Republika

en: East Timor
hr_HR: Istočni Timor

en: Ecuador
hr_HR: Ekvador

en: Egypt
hr_HR: Egipat

en: Equatorial Guinea
hr_HR: Ekvatorska Gvineja

en: Eritrea
hr_HR: Eritreja

en: Estonia
hr_HR: Estonija

en: Ethiopia
hr_HR: Etiopija

en: Falkland Islands (Malvinas)
hr_HR: Falklandski otoci (Malvinas)

en: Faroe Islands
hr_HR: Farski otoci

en: Fiji
hr_HR: Fidži

en: Finland
hr_HR: Finska

en: France
hr_HR: Francuska

en: France Metropolitan
hr_HR: Francuska Metropolitan

en: French Guiana
hr_HR: Francuska Gvajana

en: French Polynesia
hr_HR: Francuska Polinezija

en: French Southern Territories
hr_HR: Francuski južni teritoriji

en: Gambia
hr_HR: Gambija

en: Georgia
hr_HR: Gruzija

en: Germany
hr_HR: Njemačka

en: Ghana
hr_HR: Gana

en: Greece
hr_HR: Grčka

en: Greenland
hr_HR: Grenland

en: Guadeloupe
hr_HR: Gvadalupa

en: Guatemala
hr_HR: Gvatemala

en: Guinea
hr_HR: Gvineja

en: Guinea-Bissau
hr_HR: Gvineja Bisau

en: Guyana
hr_HR: Gvajana

en: Heard and Mc Donald Islands
hr_HR: Heard i Mc Donald otoci

en: Holy See (Vatican City State)
hr_HR: Sveta Stolica (Država Vatikan)

en: Hungary
hr_HR: Mađarska

en: Iceland
hr_HR: Island

en: India
hr_HR: Indija

en: Indonesia
hr_HR: Indonezija

en: Iran (Islamic Republic of)
hr_HR: Iran (Islamska Republika)

en: Iraq
hr_HR: Irak

en: Ireland
hr_HR: Irska

en: Israel
hr_HR: Izrael

en: Italy
hr_HR: Italija

en: Jamaica
hr_HR: Jamajka

en: Kazakhstan
hr_HR: Kazahstan

en: Kenya
hr_HR: Kenija

en: Korea, Democratic People's Republic of
hr_HR: Koreja, Demokratska narodna Republika

en: Korea, Republic of
hr_HR: Republika Koreja

en: Kuwait
hr_HR: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
hr_HR: Kirgistan

en: Lao, People's Democratic Republic
hr_HR: Lao, Narodna demokratska republika

en: Latvia
hr_HR: Letonija

en: Lebanon
hr_HR: Liban

en: Lesotho
hr_HR: Lesoto

en: Liberia
hr_HR: Liberija

en: Libyan Arab Jamahiriya
hr_HR: Libijanska Arab Jamahiriya

en: Liechtenstein
hr_HR: Lihtenštajn

en: Lithuania
hr_HR: Litva

en: Luxembourg
hr_HR: Luksemburg

en: Macau
hr_HR: Macao

en: Macedonia (FYROM)
hr_HR: Makedonija (Makedonija)

en: Madagascar
hr_HR: Madagaskar

en: Malawi
hr_HR: Malavi

en: Malaysia
hr_HR: Malezija

en: Maldives
hr_HR: Maldivi

en: Marshall Islands
hr_HR: Marshallski otoci

en: Martinique
hr_HR: Martinik

en: Mauritania
hr_HR: Mauritanija

en: Mauritius
hr_HR: Mauricijus

en: Mexico
hr_HR: Meksiko

en: Micronesia, Federated States of
hr_HR: Mikronezija, Savezne Države

en: Moldova, Republic of
hr_HR: Moldavija, Republika Srbija

en: Mongolia
hr_HR: Mongolija

en: Morocco
hr_HR: Maroko

en: Mozambique
hr_HR: Mozambik

en: Montenegro
hr_HR: Crna Gora

en: Myanmar
hr_HR: Mjanmar

en: Namibia
hr_HR: Namibija

en: Netherlands
hr_HR: Nizozemska

en: Netherlands Antilles
hr_HR: Nizozemski Antili

en: New Caledonia
hr_HR: nova Kaledonija

en: New Zealand
hr_HR: Novi Zeland

en: Nicaragua
hr_HR: Nikaragva

en: Nigeria
hr_HR: Nigerija

en: Northern Mariana Islands
hr_HR: Sjeverni Marijanski otoci

en: Norway
hr_HR: Norveška

en: Papua New Guinea
hr_HR: Papua Nova Gvineja

en: Paraguay
hr_HR: Paragvaj

en: Philippines
hr_HR: Filipini

en: Poland
hr_HR: Poljska

en: Puerto Rico
hr_HR: Portoriko

en: Qatar
hr_HR: Katar

en: Reunion
hr_HR: Ponovno sjedinjenje

en: Romania
hr_HR: Rumunjska

en: Russian Federation
hr_HR: Ruska Federacija

en: Rwanda
hr_HR: Ruanda

en: Saint Kitts and Nevis
hr_HR: Sveti Kitts i Nevis

en: Saint Martin
hr_HR: Sveti Martin

en: Saint Lucia
hr_HR: Sveta Lucija

en: Saint Vincent and the Grenadines
hr_HR: Sveti Vincent i Grenadini

en: Sao Tome and Principe
hr_HR: Sao Tome i Principe

en: Saudi Arabia
hr_HR: Saudijska Arabija

en: Seychelles
hr_HR: Sejšeli

en: Serbia
hr_HR: Srbija

en: Singapore
hr_HR: Singapur

en: Slovakia (Slovak Republic)
hr_HR: Slovačka (Slovačka Republika)

en: Slovenia
hr_HR: Slovenija

en: Solomon Islands
hr_HR: Solomonski otoci

en: Somalia
hr_HR: Somalija

en: South Africa
hr_HR: Južna Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
hr_HR: Južne Gruzije i otočja Južnog Sendviča

en: Spain
hr_HR: Španija

en: Sri Lanka
hr_HR: Šri Lanka

en: St. Helena
hr_HR: Sv. Helena

en: St. Pierre and Miquelon
hr_HR: St. Pierre i Miquelon

en: Suriname
hr_HR: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
hr_HR: Svalbard i Jan Mayen

en: Swaziland
hr_HR: Svazi

en: Sweden
hr_HR: Švedska

en: Switzerland
hr_HR: Švicarska

en: Syrian Arab Republic
hr_HR: Sirijska Arapska Republika

en: Taiwan, Province of China
hr_HR: Tajvan, provincija Kine

en: Tajikistan
hr_HR: Tadžikistan

en: Tanzania, United Republic of
hr_HR: Tanzanija, Ujedinjena Republika

en: Thailand
hr_HR: Tajland

en: Togo
hr_HR: Ići

en: Tonga
hr_HR: Laka dvokolica

en: Trinidad and Tobago
hr_HR: Trinidad i Tobago

en: Tunisia
hr_HR: Tunis

en: Turkey
hr_HR: purica

en: Turks and Caicos Islands
hr_HR: Otoci Turks i Caicos

en: Ukraine
hr_HR: Ukrajina

en: United Arab Emirates
hr_HR: Ujedinjeni Arapski Emirati

en: United Kingdom
hr_HR: Ujedinjeno Kraljevstvo

en: United States
hr_HR: Ujedinjene države

en: United States Minor Outlying Islands
hr_HR: Otoci Male Otočje Sjedinjenih Država

en: Uruguay
hr_HR: Urugvaj

en: Venezuela
hr_HR: Venecuela

en: Vietnam
hr_HR: Vijetnam

en: Virgin Islands (British)
hr_HR: Djevičanski otoci (britanski)

en: Virgin Islands (U.S.)
hr_HR: Djevičanski otoci (SAD)

en: Wallis and Futuna Islands
hr_HR: Wallis i Futuna

en: Western Sahara
hr_HR: Zapadna Sahara

en: Yemen
hr_HR: Jemen

en: Zambia
hr_HR: Zambija

en: Zimbabwe
hr_HR: Zimbabve

en: Enable Autocomplete in Front End Submission Form
hr_HR: Omogućite samodovršavanje u obrascu za predaju predgovora

en: If yes, the address field in front end submission form will use Google Places autocomplete.
hr_HR: Ako da, adresno polje u obrascu za prijavu prednjeg kruga upotrebljavat će automatsko dovršavanje Google Mjesta.

en: Google Analytics Tracking id
hr_HR: ID praćenja usluge Google Analytics

en: Google Analytics Tracking id (ex UA-41924406-1)
hr_HR: ID praćenja usluge Google Analytics (ex UA-41924406-1)

en: User
hr_HR: Korisnik

en: Display user roles dropdown in register forms
hr_HR: Prikažite padajuće korisničke uloge u obrascima za registraciju

en: This applies for for all register forms.
hr_HR: To vrijedi za sve obrasce za registraciju.

en: Single Agent
hr_HR: Jedan agent

en: Select user roles to display in register forms
hr_HR: Odaberite korisničke uloge za prikazivanje u obrascima za registraciju

en: This applies for all register forms. *Hold CTRL for multiple selection.
hr_HR: To vrijedi za sve registarske obrasce. * Držite CTRL za višestruki odabir.

en: Select Taxonomies, where you want to show review block
hr_HR: Odaberite Taksonomije, gdje želite prikazati blok pregleda

en: *Hold CTRL for multiple selection.
hr_HR: * Držite CTRL za višestruki odabir.

en: Admin Should approve the reviews
hr_HR: Administrator bi trebao odobriti recenzije

en: If yes, the reviews can be found in comments section
hr_HR: Ako da, recenzije se mogu naći u odjeljku komentara

en: Select wich user role the admin should approve?
hr_HR: Odaberite koju korisničku ulogu administratora treba odobriti?

en: Users will be automatically approved. *Hold CTRL for multiple selection.
hr_HR: Korisnici će biti automatski odobreni. * Držite CTRL za višestruki odabir.

en: Users can type the password on registration form
hr_HR: Korisnici mogu upisati lozinku u registracijski obrazac

en: If no, users will get the auto generated password via email
hr_HR: Ako ne, korisnici dobivaju automatski generiranu lozinku putem e-pošte

en: Your Favicon
hr_HR: Vaš Favicon

en: Upload site favicon in .ico, .png, .jpg or .gif format
hr_HR: Prenesite stranicu favicon u obliku .ico, .png, .jpg ili .gif formatu

en: Upload Favicon
hr_HR: Prenesite Favicon

en: To add Retina logo versions, create retina logo, add _2x at the end of name of the original file (for ex logo_2x.jpg) and upload it in the same uploads folder as the non retina logo.
hr_HR: Da biste dodali verzije Retina logotipa, izradite logotip retine, dodajte _2x na kraju naziva izvorne datoteke (za ex logo_2x.jpg) i prenesite je u istu mapu prijenosa kao i logotip za retinu.

en: Your Logo
hr_HR: Vaš logotip

en: We will use the image at the uploaded size. So make sure it fits your design. If you add images directly into the input fields (without Upload button) please use the full image path. For ex: http://www.wpresidence..... . If you use the "upload"  button use also "Insert into Post" button from the pop up window.
hr_HR: Koristit ćemo sliku pri prenesenoj veličini. Stoga provjerite odgovara li vašem dizajnu. Ako izravno dodate slike u polja za unos (bez gumba za prijenos) koristite puni put slike. Za ex: http: //www.wpresidence ...... Ako koristite gumb &quot;učitaj&quot;, upotrijebite i gumb &quot;Umetni u post&quot; s pop-up prozora.

en: Upload Logo
hr_HR: Prijenos logotipa

en: Your Sticky Logo
hr_HR: Vaš Sticky Logo

en: Your Transparent Header Logo
hr_HR: Vaš transparentni zaglavlja

en: Margin Top for logo
hr_HR: Margin Top za logotip

en: Add logo margin top number.
hr_HR: Dodajte gornji broj margine logotipa.

en: Mobile/Tablets Logo
hr_HR: Logo mobitela / tableta

en: Upload mobile logo in jpg or png format.
hr_HR: Prenesite mobilni logotip u JPG ili PNG formatu.

en: Show top bar widget menu ?
hr_HR: Prikaži gornji izbornik widgeta?

en: Enable or disable top bar widget area.
hr_HR: Omogućite ili onemogućite vrh widget widgeta.

en: Show top bar on mobile devices?
hr_HR: Prikažite gornju traku na mobilnim uređajima?

en: Enable or disable top bar on mobile devices
hr_HR: Omogućite ili onemogućite gornju traku na mobilnim uređajima

en: Show user login menu in header ?
hr_HR: Prikaži izbornik za prijavu korisnika u zaglavlju?

en: Enable or disable user login menu in header.
hr_HR: Omogućite ili onemogućite izbornik za prijavu korisnika u zaglavlju.

en: Show submit property button in header?
hr_HR: Prikaži gumb za prijavu u zaglavlju?

en: Submit property will only work with theme register/login.
hr_HR: Dostavljanje entiteta funkcionira samo s tematskim registrom / prijavom.

en: Global transparent header?
hr_HR: Globalno transparentno zaglavlje?

en: Enable or disable the use of transparent header globally.
hr_HR: Omogućite ili onemogućite upotrebu prozirnog zaglavlja na globalnoj razini.

en: Header Type?
hr_HR: Vrsta zaglavlja?

en: Select header type.Header type 4 will NOT work with half map property list template.
hr_HR: Odaberite vrstu zaglavlja. Vrsta pisca 4 neće raditi s predloškom popisa svojstava polumjere.

en: Header Align(Logo Position)?
hr_HR: Poravnavanje zaglavlja (položaj logotipa)?

en: Select header alignment.Please note that there is no "center" align for type 3 and 4.
hr_HR: Odaberite poravnavanje zaglavlja. Imajte na umu da za tipove 3 i 4 nema &quot;središta&quot;.

en: Header 3&4 Text Align?
hr_HR: Podudaranje zaglavlja 3 i 4?

en: Select a text alignment for header 3&4.
hr_HR: Odaberite prilagodbu teksta za zaglavlje 3 i 4.

en: Wide Header ?
hr_HR: Široko zaglavlje?

en: make the header 100%.
hr_HR: napravi zaglavlje 100%.

en: Media Header Type?
hr_HR: Vrsta zaglavlja medija?

en: Select what media header to use globally.
hr_HR: Odaberite zaglavlje medija za upotrebu na globalnoj razini.

en: Global Revolution Slider
hr_HR: Global Revolution klizač

en: If media header is set to Revolution Slider, type the slider name and save.
hr_HR: Ako je zaglavlje medija postavljeno na Revolution Slider, upišite ime klizača i spremite.

en: Global Header Static Image
hr_HR: Statička slika globalne zaglavlja

en: If media header is set to image, add the image below.
hr_HR: Ako je zaglavlje medija postavljeno na sliku, dodajte sliku u nastavku.

en: Upload Header Image
hr_HR: Prenesite zaglavlje slike

en: Parallax efect for image/video header media ?
hr_HR: Paralaksa učinkovito za medij za slike / video zaglavlja?

en: Enable parallax efect for image/video media header.
hr_HR: Omogućite paralakse učinak za zaglavlje slikovnih / video medija.

en: Header 5 - Info widget1 - icon
hr_HR: Zaglavlje 5 - Info widget1 - ikona

en: Header 5 - Info widget1 - icon. Ex: fa fa-phone
hr_HR: Zaglavlje 5 - Info widget1 - ikona. Primjerice: fa-telefon

en: Header 5 - Info widget2 - First line of text
hr_HR: Zaglavlje 5 - Info widget2 - Prva linija teksta

en: Header 5 - Info widget2 - First line of text
hr_HR: Zaglavlje 5 - Info widget2 - Prva linija teksta

en: Header 5 - Info widget2 - Second line of text
hr_HR: Zaglavlje 5 - Info widget2 - Druga retka teksta

en: Header 5 - Info widget1 - Second line of text
hr_HR: Zaglavlje 5 - Info widget1 - Druga retka teksta

en: Header 5 - Info widget2 - icon
hr_HR: Zaglavlje 5 - Info widget2 - ikona

en: Header 5 - Info widget2 - icon.  Ex: fa fa-phone
hr_HR: Zaglavlje 5 - Info widget2 - ikona. Primjerice: fa-telefon

en: Header 5 - Info widget 1 - First line of text
hr_HR: Zaglavlje 5 - Info widget 1 - Prva linija teksta

en: Header 5 - Info widget 1 - First line of text
hr_HR: Zaglavlje 5 - Info widget 1 - Prva linija teksta

en: Header 5 - Info widget 2 - Second line of text
hr_HR: Zaglavlje 5 - Info widget 2 - Druga linija teksta

en: Header 5 - Info widget 2  - Second line of text
hr_HR: Zaglavlje 5 - Info widget 2 - Druga linija teksta

en: Header 5 - Info widget 3 - icon
hr_HR: Zaglavlje 5 - Info widget 3 - ikona

en: Header 5 - Info widget 3 - icon. Ex: fa fa-phone
hr_HR: Zaglavlje 5 - Info widget 3 - ikona. Primjerice: fa-telefon

en: Header 5 - Info widget 3 - First line of text
hr_HR: Zaglavlje 5 - Info widget 3 - Prva linija teksta

en: Header 5 - Info widget 3 - First line of text
hr_HR: Zaglavlje 5 - Info widget 3 - Prva linija teksta

en: Header 5 - Info widget 3 - Second line of text
hr_HR: Zaglavlje 5 - Info widget 3 - Druga retka teksta

en: Header 5 - Info widget 3 - Second line of text
hr_HR: Zaglavlje 5 - Info widget 3 - Druga retka teksta

en: Show Footer ?
hr_HR: Prikaži podnožje?

en: Show Footer ?
hr_HR: Prikaži podnožje?

en: Show Footer Copyright Area?
hr_HR: Prikaži Područje podnožja za autorska prava?

en: Show Footer Copyright Area?.
hr_HR: Prikaži podruÄŤje autorskih podruÄŤja ?.

en: Use Sticky Footer?
hr_HR: Koristite ljepljivu podnožje?

en: Use Sticky Footer?
hr_HR: Koristite ljepljivu podnožje?

en: Copyright Message
hr_HR: Poruka za autorska prava

en: Type here the copyright message that will appear in footer.
hr_HR: Upišite ovdje poruku o autorskim pravima koja će se pojaviti u podnožju.

en: Background for Footer
hr_HR: Pozadina za podnožje

en: Insert background footer image below.
hr_HR: U nastavku unesite pozadinu podnožja.

en: Upload Background Image for Footer
hr_HR: Prijenos pozadinske slike za podnožje

en: Repeat Footer background ?
hr_HR: Ponavljanje pozadine podnožja?

en: Set repeat options for background footer image.
hr_HR: Postavite opcije ponovljene slike pozadine podnožja.

en: Wide Footer ?
hr_HR: Wide Footer?

en: make the footer 100%.
hr_HR: Napravite podnožje 100%.

en: 4 equal columns
hr_HR: 4 jednaka stupca

en: 3 equal columns
hr_HR: 3 jednaka stupca

en: 2 equal columns
hr_HR: 2 jednaka stupca

en: 100% width column
hr_HR: 100% širina stupca

en: 3 columns: 1/2 + 1/4 + 1/4
hr_HR: 3 stupca: 1/2 + 1/4 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/2 + 1/4
hr_HR: 3 stupca: 1/4 + 1/2 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/4 + 1/2
hr_HR: 3 stupca: 1/4 + 1/4 + 1/2

en: 2 columns: 2/3 + 1/3
hr_HR: 2 stupca: 2/3 + 1/3

en: 2 columns: 1/3 + 2/3
hr_HR: 2 stupca: 1/3 + 2/3

en: Footer Type
hr_HR: Vrsta podnožja

en: Export Theme Options
hr_HR: Mogućnosti izvoznih tema

en: Export Theme Options
hr_HR: Mogućnosti izvoznih tema

en: Import Completed
hr_HR: Uvoz je dovršen

en: The inserted code is not a valid one
hr_HR: Umetnuti kôd nije valjan

en: Import Theme Options
hr_HR: Uvoz mogućnosti teme

en: Import Theme Options
hr_HR: Uvoz mogućnosti teme

en: Import
hr_HR: Uvoz

en: Add the image for the contact page contact area. Minim 350px wide for a nice design.
hr_HR: Dodajte sliku za područje kontakta stranice za kontakt. Minimalno 350px širok za lijep dizajn.

en: Company name for contact page
hr_HR: Naziv tvrtke za kontakt stranicu

en: company email
hr_HR: e-pošte tvrtke

en: Duplicate Email
hr_HR: Duplikat e-pošte

en: Send all contact emails to
hr_HR: Pošaljite sve kontaktne e-poruke na

en: Company phone number.
hr_HR: Telefonski broj tvrtke.

en: company mobile
hr_HR: mobilna tvrtka

en: company fax
hr_HR: tvrtka fax

en: Company skype
hr_HR: Tvrtka skype

en: Company Address
hr_HR: adresa tvrtke

en: Type company address
hr_HR: Upišite adresu tvrtke

en: Contact Page - Company HQ Latitude
hr_HR: Stranica za kontakt - tvrtka HQ ​​Latitude

en: Set company pin location for contact page template. Latitude must be a number (ex: 40.577906).
hr_HR: Postavite lokaciju tvrtke za predložak kontaktne stranice. Latitude mora biti broj (primjer: 40.577906).

en: Contact Page - Company HQ Longitude
hr_HR: Stranica za kontakt - Longitude tvrtke HQ

en: Set company pin location for contact page template. Longitude must be a number (ex: -74.155058).
hr_HR: Postavite lokaciju tvrtke za predložak kontaktne stranice. Zemljopisna dužina mora biti broj (primjer: -74.155058).

en: Facebook page url, with https://
hr_HR: URL stranice na Facebooku, s https: //

en: Twitter page link
hr_HR: Poveznica stranice Twittera

en: Twitter page link, with https://
hr_HR: Twitter veza na stranicu, uz https: //

en: Google+ page link, with https://
hr_HR: Veza Google+ stranice, s https: //

en:  Linkedin page link, with https://
hr_HR: Veza na stranicu Linkedin s https: //

en: Pinterest page link, with https://
hr_HR: Pinterest stranica vezu, uz https: //

en: Instagram page link, with https://
hr_HR: Instagram stranica link, uz https: //

en: Zillow api key
hr_HR: Zillow api ključ

en: Zillow api key is required for Zillow Widget.
hr_HR: Zillow api ključ je potreban za Zillow Widget.

en: Enable or disable Facebook login.
hr_HR: Omogućite ili onemogućite Facebook prijavu.

en: Facebook Api key
hr_HR: Facebook Api ključ

en: Facebook Api key is required for Facebook login.
hr_HR: Facebook Api ključ je potreban za prijavu na Facebook.

en: Facebook Secret
hr_HR: Facebook tajna

en: Facebook Secret is required for Facebook login.
hr_HR: Za prijavu na Facebook potrebno je Facebook tajno.

en: Enable or disable Google login.
hr_HR: Omogućite ili onemogućite Google prijavu.

en: Google Oauth Api is required for Google Login
hr_HR: Google Oauth API potreban je za Google prijavu

en: Google Oauth Client Secret is required for Google Login.
hr_HR: Google Oauth Client Secret potreban je za Google prijavu.

en: Google api key
hr_HR: Googleov API ključ

en: Google api key is required for Google Login.
hr_HR: Za Google prijavu potreban je Google API ključ.

en: Allow login via Yahoo ?
hr_HR: Dopustite prijavu putem Yahooa?

en: Enable or disable Yahoo login.
hr_HR: Omogućite ili onemogućite prijavu na Yahoo.

en: Contact form 7 code for agent
hr_HR: Obrazac za kontakt 7 kod za agenta

en: Contact form 7 code for contact page
hr_HR: Obrazac za kontakt 7 kod za kontakt stranicu

en: Twitter consumer_key
hr_HR: Twitter potrošački_key

en: Twitter consumer_key is required for theme Twitter widget.
hr_HR: Twitter potrošački_key je potreban za temu Twitter widget.

en: Twitter Consumer Secret is required for theme Twitter widget.
hr_HR: Twitter Potrošačka tajna potrebna je za temu Twitter widget.

en: Twitter Access Token is required for theme Twitter widget.
hr_HR: Twitter Access Token je potreban za temu Twitter widget.

en: Twitter Access Secret
hr_HR: Twitter tajni pristup

en: Twitter Access Secret is required for theme Twitter widget.
hr_HR: Twitter Access Secret potreban je za temu Twitter widget.

en: Twitter Cache Time
hr_HR: Cache vrijeme Twitter

en: wide
hr_HR: širok

en: boxed
hr_HR: uokvireno

en: Wide or Boxed?
hr_HR: Širok ili kutni?

en: Choose the theme layout: wide or boxed.
hr_HR: Odaberite raspored tema: širok ili okvir.

en: Properties List - Properties number per page
hr_HR: Popis svojstava - Svojstva broja po stranici

en: Set how many properties to show per page in lists.
hr_HR: Postavite koliko će se objekata prikazivati ​​po stranici u popisima.

en: no
hr_HR: Ne

en: yes
hr_HR: Da

en: Use Slider in Property Unit
hr_HR: Koristite klizač u jedinici objekta

en: Enable / Disable the image slider in property unit (used in lists).
hr_HR: Omogućite / onemogućite klizač slika u jedinici svojstva (koristi se u popisu).

en: Property List Type for Taxonomy pages
hr_HR: Vrsta popisa svojstava za stranice s taksonomijom

en: Select standard or half map style for property taxonomies pages.
hr_HR: Odaberite standardni ili polu kartu za stranice taksonomija imovine.

en: Agent Sidebar Position
hr_HR: Pozicija stupca agenta

en: Where to show the sidebar in agent page.
hr_HR: Gdje prikazati bočnu traku na stranici agenata.

en: Agent page Sidebar
hr_HR: Bočna traka stranice Agent

en: What sidebar to show in agent page.
hr_HR: Koje se bočne trake prikazuju na stranici agenata.

en: Blog Category/Archive Sidebar Position
hr_HR: Mjesto bloga / arhiv stranice

en: Where to show the sidebar for blog category/archive list.
hr_HR: Gdje prikazati bočnu traku za kategoriju blogova / arhive.

en: Blog Category/Archive Sidebar
hr_HR: Kategorija bloga / boja za arhivu

en: What sidebar to show for blog category/archive list.
hr_HR: Koje se bočne trake prikazuju za kategoriju bloga / arhivsku listu.

en: Blog Category/Archive List type
hr_HR: Vrsta kategorije / arhive bloga

en: Select list or grid style for Blog Category/Archive list type.
hr_HR: Odaberite popis ili grid stil za kategoriju bloga / vrstu arhive popisa.

en: default
hr_HR: zadano

en: Use a custom property page template
hr_HR: Upotrijebite predložak stranice prilagođenog entiteta

en: Pick a custom property page template you made.
hr_HR: Odaberite predložak prilagođenog svojstva stranice.

en: Property Sidebar Position
hr_HR: Položaj vlasniĹĄta stranice

en: Where to show the sidebar in property page.
hr_HR: Gdje prikazati bočnu traku na stranici nekretnine.

en: Property page Sidebar
hr_HR: Bočna traka stranice nekretnine

en: What sidebar to show in property page.
hr_HR: Koje se bočne trake prikazuju na stranici s imovinom.

en: Add Agent on Sidebar
hr_HR: Dodaj agenta na bočnoj traci

en: Show agent and contact form on sidebar.
hr_HR: Prikaži agent i obrazac za kontakt na bočnoj traci.

en: Slider Type
hr_HR: Tip klizača

en: What property slider type to show on property page.
hr_HR: Vrsta klizača za imovinu koja se prikazuje na stranici s entitetima.

en: Show Content as
hr_HR: Prikaži sadržaj kao

en: Select tabs or accordion style for property info.
hr_HR: Odaberite kartice ili stil harmonike za informacije o entitetima.

en: Walkscore info doesn't show if you don't add the API.
hr_HR: Informacije o Walkscoreu se ne prikazuju ako ne dodate API.

en: Show Graph on Property Page
hr_HR: Prikaži graf na stranici nekretnine

en: Enable or disable the display of number of view by day graphic.
hr_HR: Omogućite ili onemogućite prikaz broja prikaza po danu.

en: Show Reviews on Property Page
hr_HR: Prikaži recenzije na stranici nekretnine

en: Show Reviews on Property Page.
hr_HR: Prikaži recenzije na stranici nekretnine.

en: Enable Direct Message
hr_HR: Omogućivanje izravne poruke

en: If set to no you will need to delete Inbox page template.
hr_HR: Ako je postavljeno na ne morate izbrisati predložak stranice Inbox.

en: Show Contact Form on lightbox
hr_HR: Prikaži obrazac za kontakt na lightboxu

en: Enable or disable the contact form on lightbox.
hr_HR: Omogućite ili onemogućite obrazac za kontakt na lightboxu.

en: Crop Images on lightbox
hr_HR: Snimite slike u lightboxu

en: Images will have the same size. If set to no you will need to make sure that images are about the same size
hr_HR: Slike će imati istu veličinu. Ako je postavljeno na ne, potrebno je osigurati da su slike otprilike iste veličine

en: Main Grid Width in px
hr_HR: Širina glavne mreže u px

en: This option defines the main content width. Default value is 1200px
hr_HR: Ova opcija definira glavnu širinu sadržaja. Zadana vrijednost je 1200 px

en: Content Width (In Percent)
hr_HR: Širina sadržaja (u postocima)

en: Using this option you can define the width of the content in percent.Sidebar will occupy the rest of the main content space.
hr_HR: Pomoću ove opcije možete odrediti širinu sadržaja u postotcima. Bočna traka će zauzeti ostatak glavnog sadržaja.

en: Content Area Internal Padding
hr_HR: Područje interijera

en: Content Area Internal Padding (top,left,bottom,right)
hr_HR: Unutarnje ispune područja sadržaja (gornji, lijevi, donji, desno)

en: Content Area Background Color
hr_HR: Boja pozadine sadržaja

en: Show Breadcrumbs
hr_HR: Prikaži krušne mrvice

en: Show Breadcrumbs?
hr_HR: Prikaži krušne mrvice?

en: Border Corner Radius
hr_HR: Radijus graničnog kuta

en: Border Corner Radius for unit elements, like property unit, agent unit or blog unit etc
hr_HR: Radijus graničnog kuta za pojedinačne elemente, kao što je jedinica nekretnine, agensna jedinica ili blog jedinica itd

en: Box Shadow on elements like property unit
hr_HR: Sjenka okvira na elementima kao što je jedinica jedinice

en: Box Shadow on elements like property unit. Type none for no shadow or put the css values like  0px 2px 0px 0px rgba(227, 228, 231, 1)
hr_HR: Sjenka okvira na elementima kao što je jedinica jedinice. Unesite ništa bez sjene ili stavite css vrijednosti poput 0px 2px 0px 0px rgba (227, 228, 231, 1)

en: Currency Symbol
hr_HR: Simbol valute

en: Currency Label
hr_HR: Oznaka valute

en: Currency Value
hr_HR: Valuta

en: Currency Position
hr_HR: Položaj valuta

en: Price - thousands separator
hr_HR: Cijena - tisuća separatora

en: Set the thousand separator for price numbers.
hr_HR: Postavite tisuću separatora za cjenike.

en: Currency label - will appear on front end
hr_HR: Oznaka valute - pojavit će se na prednjem kraju

en: Set the currency label for multi-currency widget dropdown.
hr_HR: Postavite oznaku valute za padajući izbornik za više valute.

en: Where to show the currency symbol?
hr_HR: Gdje prikazati simbol valute?

en: Set the position for the currency symbol.
hr_HR: Postavite položaj za simbol valute.

en: Enable auto loading of exchange rates from free.currencyconverterapi.com (1 time per day)?
hr_HR: Omogući automatsko učitavanje tečajeva s besplatnog računa.converter.com (1 puta na dan)?

en: Symbol must be set according to international standards. Complete list is here http://www.xe.com/iso4217.php.
hr_HR: Simbol mora biti postavljen prema međunarodnim standardima. Cjeloviti popis je ovdje http://www.xe.com/iso4217.php.

en: Add Currencies for Multi Currency Widget.
hr_HR: Dodajte valute za višestruki widget.

en: Currency
hr_HR: Valuta

en: Currency value compared with the base currency value.
hr_HR: Valuta u usporedbi s vrijednošću bazne valute.

en: Show currency before or after price - in front pages
hr_HR: Prikaži valutu prije ili nakon cijene - na naslovnim stranicama

en:  click to add currency
hr_HR: kliknite da biste dodali valutu

en: the file Google map does NOT exist or is NOT writable
hr_HR: Google mapa datoteke ne postoji ili NIJE moguće pisati

en: Use file reading for pins?
hr_HR: Upotrijebite čitanje datoteka za igle?

en: Use file reading for pins? (*recommended for over 200 listings. Read the manual for diffrences between file and mysql reading)
hr_HR: Upotrijebite čitanje datoteka za igle? (* preporučuje se za više od 200 unosa. Pročitajte priručnik za razlike između datoteka i mysql čitanja)

en: Maximum number of pins to show on the map.
hr_HR: Maksimalni broj igala koje se prikazuju na karti.

en: A high number will increase the response time and server load. Use a number that works for your current hosting situation. Put -1 for all pins.
hr_HR: Visoki broj će povećati vrijeme odziva i opterećenje poslužitelja. Koristite broj koji radi za vašu trenutnu situaciju hostinga. Stavite -1 za sve igle.

en: Set to Yes if you use SSL.
hr_HR: Postavite na Da ako koristite SSL.

en: The Google Maps JavaScript API v3 REQUIRES an API key to function correctly. Get an APIs Console key and post the code in Theme Options. You can get it from
hr_HR: API Java API za Google karte zahtijeva da API ključ radi ispravno. Nabavite ključnu konzolu API-ja i postavite kod u Tematske opcije. Možete ga dobiti

en: Starting Point Latitude
hr_HR: Polazišna točka Latitude

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: 40.577906).
hr_HR: Odnosi se na globalne medijske zaglavlja s Google kartama. Dodajte samo brojeve (primjer: 40.577906).

en: Starting Point Longitude
hr_HR: Početna točka dužine

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: -74.155058).
hr_HR: Odnosi se na globalne medijske zaglavlja s Google kartama. Dodajte samo brojeve (primjer: -74.155058).

en: Default Map zoom (1 to 20)
hr_HR: Zumiranje zadanog zemljovida (1 do 20)

en: Applies for global header media with google maps, except advanced search results, properties list and taxonomies pages.
hr_HR: Odnosi se na globalne medijske zaglavlja s Google kartama, osim naprednih rezultata pretraživanja, popisa svojstava i taksonomija.

en: Map Type
hr_HR: Vrsta karte

en: The type selected applies for Google Maps header.
hr_HR: Odabrana vrsta primjenjuje se za zaglavlja Google karata.

en: Use Cache for Google maps ?(*cache will renew itself every 3h)
hr_HR: Upotrijebite predmemoriju za Google karte (* predmemorija će se obnoviti svakih 3 sata)

en: If set to yes, new property pins will update on the map every 3 hours.
hr_HR: Ako je postavljeno na da, novi će se elementi igrati ažurirati na karti svakih 3 sata.

en: Use Pin Cluster on map
hr_HR: Koristite Pin Cluster na karti

en: If yes, it groups nearby pins in cluster.
hr_HR: Ako da, grupira obližnje igle u klasteru.

en: Maximum zoom level for Cloud Cluster to appear
hr_HR: Pojavit će se maksimalna razina zumiranja za Cloud Cluster

en: Pin cluster disappears when map zoom is less than the value set in here.
hr_HR: Pin cluster nestaje kada je zumiranje karte manje od vrijednosti postavljene ovdje.

en: Enable dsIDXpress to use the map
hr_HR: Omogućite dsIDXpress za upotrebu karte

en: Enable only if you activate dsIDXpres optional plugin. See help for details.
hr_HR: Omogući samo ako aktivirate dsIDXpres dodatni plugin. Pogledajte pojedinosti o pomoći.

en: Geolocation Circle over map (in meters)
hr_HR: Geolokacijski krug na karti (u metrima)

en: Controls circle radius value for user geolocation pin. Type only numbers (ex: 400).
hr_HR: Kontrolira vrijednost radijusa kruga za pin korisnika geolokacije. Unesite samo brojeve (primjer: 400).

en: Height of the Google Map when closed
hr_HR: Visina Google karte kada je zatvorena

en: Applies for header google maps when set as global header media type.
hr_HR: Primjenjuje se za zaglavlje google karata kada je postavljeno kao globalno zaglavlje vrste medija.

en: Height of Google Map when open
hr_HR: Visina Google karte kada je otvorena

en: Force Google Map at the "closed" size ?
hr_HR: Prisilno Google Map na &quot;zatvorenoj&quot; veličini?

en: Applies for header google maps when set as global header media type, except property page.
hr_HR: Primjenjuje se za zaglavlje google karata kada je postavljeno kao globalno zaglavlje vrste medija, osim stranice sa entitetima.

en: Force Google Map at the full screen size ?
hr_HR: Prisiliti Google kartu na veličini cijelog zaslona?

en: Show Google Search over Map?
hr_HR: Prikaži Google pretraživanje preko karte?

en: Enable or disable the Google Maps search bar.
hr_HR: Omogućite ili onemogućite traku za pretraživanje Google karata.

en: Style for Google Map. Use https://snazzymaps.com/ to create styles
hr_HR: Stil za Google kartu. Upotrijebite https://snazzymaps.com/ da biste izradili stilove

en: Copy/paste below the custom map style code.
hr_HR: Kopirajte / zalijepite ispod prilagođenog koda stila karata.

en: Main Color
hr_HR: Glavna boja

en: Second Color
hr_HR: Druga boja

en: Background Color
hr_HR: Boja pozadine

en: Content Background Color
hr_HR: Boja pozadine sadržaja

en: Breadcrumbs, Meta and Second Line Font Color
hr_HR: Breadcrumbs, Meta i Second Line fontova

en: Font Color
hr_HR: Boja fonta

en: Link Color
hr_HR: Boja veze

en: Headings Color
hr_HR: Naslovi Boja

en: Footer Background Color
hr_HR: Boja pozadine podnožja

en: Footer Font Color
hr_HR: Boja slova Footer

en: Footer Copyright Font Color
hr_HR: Boja slova podnaslova autorskog prava

en: Footer Copyright Area Background Font Color
hr_HR: Podnožje podnožja Površina pozadine fonta boja

en: Boxed Content Background Color
hr_HR: Sadržaj u boji boje pozadine

en: Border Color
hr_HR: Granična boja

en: Hover Button Color
hr_HR: Boja gumba prebacivanja gumba

en: Map Controls Background Color
hr_HR: Kontrole karata boja pozadine

en: Map Controls Font Color
hr_HR: Kontrole karata boja fonta

en: Custom Css
hr_HR: Prilagođeni CSS

en: Overwrite theme css using custom css.
hr_HR: Prebrišite temu css koristeći prilagođeni css.

en: H1 Font
hr_HR: Font H1

en: Font Family:
hr_HR: Obitelj fontova:

en: Font Subset:
hr_HR: Podskup fonta:

en: Font Size:
hr_HR: Veličina fonta:

en: Line Height:
hr_HR: Visina crte:

en: Font Weight:
hr_HR: Težina fonta:

en: H2 Font
hr_HR: Font H2

en: H3 Font
hr_HR: Font H3

en: H4 Font
hr_HR: Font H4

en: H5 Font
hr_HR: Font H5

en: H6 Font
hr_HR: Font H6

en: Paragraph Font
hr_HR: Stavka Font

en: Menu Font
hr_HR: Font izbornika

en: No = submission is free. Paid listing = submission requires user to pay a fee for each listing. Membership = submission is based on user membership package.
hr_HR: Ne = slanje je besplatno. Plaćeni unos = podnošenje zahtijeva da korisnik platiti naknadu za svaki unos. Članstvo = podnošenje temelji se na paketu članstva korisnika.

en: If yes, admin publishes each property submitted in front end manually.
hr_HR: Ako da, administrator ručno objavljuje svako vlasništvo predano na prednjoj strani.

en: Maximum no of images per property (only front-end upload). Works when submission is free or requires user to pay a fee for each listing
hr_HR: Maksimalna količina slika po entitetu (samo prijenos na prednjoj strani). Radi kada je slanje besplatno ili zahtijeva od korisnika plaćanje naknade za svaki unos

en: The maximum no of images a user can upload with the front end submit form. Use 0 for unlimited. This value is NOT used in case of membership mode (each package will have its own max image no set)
hr_HR: Maksimalni broj slika koje korisnik može prenijeti s obrascem predaje prednjeg kraja. Koristite 0 za neograničeno. Ova se vrijednost NE upotrebljava u slučaju članskog načina rada (svaki paket ima vlastitu maksimalnu sliku bez postavljanja)

en: Sandbox = test API. LIVE = real payments API. Update PayPal and Stripe settings according to API type selection.
hr_HR: Sandbox = test API. LIVE = pravi API plaćanja. Ažurirajte postavke PayPal i Stripe prema odabiru vrste API-ja.

en: The currency in which payments are processed.
hr_HR: Valuta u kojoj se plaćanja obrađuju.

en: Add your own currency for Wire payments.
hr_HR: Dodajte vlastitu valutu za plaćanja putem žice.

en: Enable or disable the wire payment option.
hr_HR: Omogućite ili onemogućite opciju plaćanja žice.

en: If wire payment is enabled, type the instructions below.
hr_HR: Ako je plaćanje žica omogućeno, upišite dolje navedene upute.

en: Use .00 format for decimals (ex: 5.50). Do not set price as 0!
hr_HR: Upotrijebite format .00 za decimale (npr .: 5.50). Ne postavljajte cijenu kao 0!

en: Use .00 format for decimals (ex: 1.50). Do not set price as 0!
hr_HR: Upotrijebite format .00 za desetke (primjer: 1.50). Ne postavljajte cijenu kao 0!

en: If you change this value, the new value applies for new registered users. Old value applies for older registered accounts.
hr_HR: Ako promijenite tu vrijednost, nova vrijednost vrijedi za nove registrirane korisnike. Stara vrijednost vrijedi za starije registrirane račune.

en: Option applies for each free published listing.
hr_HR: Opcija se primjenjuje za svaki besplatni objavljeni unos.

en: Free Membership Images - no of images per listing
hr_HR: Slobodne Članstvo Slike - nema slika po unosu

en: You can enable or disable Stripe payment buttons.
hr_HR: Možete omogućiti ili onemogućiti gumbe Stripe plaćanja.

en: Info is taken from your account at https://dashboard.stripe.com/login
hr_HR: Podaci su preuzeti s vašeg računa na adresi https://dashboard.stripe.com/login

en: You can enable or disable PayPal buttons.
hr_HR: Možete omogućiti ili onemogućiti gumbe PayPal.

en: PayPal business account is required. Info is taken from https://developer.paypal.com/. See help.
hr_HR: PayPal poslovni račun je obavezan. Podaci su preuzeti iz https://developer.paypal.com/. Pogledajte pomoć.

en: Paypal Client Secret Key
hr_HR: Paypal klijent tajni ključ

en: Info is taken from https://developer.paypal.com/ See help.
hr_HR: Informacije su preuzete iz https://developer.paypal.com/ Pogledajte pomoć.

en: Info is taken from https://www.paypal.com/ or http://sandbox.paypal.com/ See help.
hr_HR: Informacije su preuzete s https://www.paypal.com/ ili http://sandbox.paypal.com/ Pogledajte pomoć.

en: Paypal Api User Name - Obsolete starting 1.30.1
hr_HR: Paypal Api Korisničko ime - Obavezno počinje 1.30.1

en: Paypal API Password - Obsolete starting 1.30.1
hr_HR: Paypal API lozinka - zastarjelo počevši od 1.30.1

en: Paypal API Signature - Obsolete starting 1.30.1
hr_HR: Potpis API-ja Paypal API-a - Obavezno pokretanje 1.30.1

en: Add new Google Maps pins for single actions / single categories. For speed reason, you MUST add pins if you change categories and actions names.
hr_HR: Dodajte nove igle Google karata za pojedinačne radnje / pojedinačne kategorije. Zbog brzine razloga morate dodati igle ako promijenite imena kategorija i radnji.

en: Pins retina version must be uploaded at the same time (same folder) as the original pin and the name of the retina file should be with_2x at the end.
hr_HR: Verzija mrežnice retina mora se istodobno učitati (ista mapa) kao i izvorna igla, a ime retine datoteke na kraju mora biti with_2x.

en: For help go here!
hr_HR: Za pomoć idi ovdje!

en: Use price Pins ?
hr_HR: Upotrijebite cijenu igle?

en: Use price Pins ?(The css class for price pins is "wpestate_marker" . Each pin has also receive a class with the name of the category or action: For example "wpestate_marker apartments sales")
hr_HR: Upotrijebite cijenu igle (css klase za cijenu igala je &quot;wpestate_marker&quot;. Svaki pin također prima klasu s nazivom kategorije ili akcije: Na primjer &quot;prodaja wpestate_marker apartments&quot;)

en: Use Full Price Pins ?
hr_HR: Koristite punu cijenu?

en: If not we will show prices without before and after label and in this format : 5,23m or 6.83k
hr_HR: Ako ne, prikazat ćemo cijene bez prije i poslije oznake i u ovom formatu: 5,23m ili 6,83k

en: Use single Image Pin ?
hr_HR: Upotrebljavajte pojedinačni Pin?

en: We will use 1 single pins for all markers. This option will decrease the loading time on you maps.
hr_HR: Upotrijebit ćemo 1 pojedinačnu iglu za sve markere. Ova opcija smanjuje vrijeme učitavanja na vašim kartama.

en: Image size must be 44px x 48px.
hr_HR: Veličina slike mora biti 44x x 48 piksela.

en: For category:
hr_HR: Za kategoriju:

en: Image size must be 44px x 48px.
hr_HR: Veličina slike mora biti 44x x 48 piksela.

en: Use Geo Location Search
hr_HR: Koristite Geo traženje lokacije

en: If yes, the geo location search will appear above half map search fields
hr_HR: Ako da, pretraživanje geo-lokacije prikazat će se iznad polja pretraživanja polja karte

en: Initial area radius
hr_HR: Polumjer početnog područja

en: Minimum radius vale
hr_HR: Minimalni radijus vrijedi

en: Minimum radius value
hr_HR: Minimalna vrijednost radijusa

en: Maximum radius value
hr_HR: Maksimalna vrijednost radijusa

en: Use Saved Search Feature ?
hr_HR: Upotrijebite značajku Spremljeno pretraživanje?

en: If yes, user can save his searchs from Advanced Search Results, if he is logged in with a registered account.
hr_HR: Ako da, korisnik može spremiti svoje pretraživanje iz Naprednih rezultata pretraživanja ako je prijavljen s registriranim računom.

en: daily
hr_HR: dnevno

en: weekly
hr_HR: tjedni

en: Send emails
hr_HR: Pošalji e-poštu

en: Send weekly or daily an email alert with new published properties matching user saved searches.
hr_HR: Pošaljite tjedno ili dnevno upozorenje e-poštom s novim objavljenim entitetima koji odgovaraju traženim korisničkim pretraživanjima.

en: Advanced Search Background Color
hr_HR: Napredno pretraživanje Boja pozadine

en: Advanced Search Background color Opacity
hr_HR: Napredna pretraga Boja pozadine Opacity

en: Values between 0 -invisible and 1 - fully visible
hr_HR: Vrijednosti između 0-nevidljivog i 1-potpuno vidljivog

en: Advanced Search Font Color
hr_HR: Napredno pretraživanje Boja fonta

en: Map Advanced Search Button Background Color
hr_HR: Karta Napredno pretraživanje gumba Boja pozadine

en: Advanced Search Fields Font Color
hr_HR: Polja s naprednim pretraživanjem boja fonta

en: Use Custom Fields For Advanced Search ?
hr_HR: Upotrijebite prilagođena polja za napredno pretraživanje?

en: If yes, you can set your own custom fields in the  spots available. See help for correct setup.
hr_HR: Ako da, možete postaviti vlastita prilagođena polja u dostupnim mjestima. Pogledajte pomoć za ispravno postavljanje.

en: Put Search form before the header media ?
hr_HR: Stavite obrazac za pretraživanje prije zaglavlja medija?

en: Works with "Use FLoat Form" options set to no ! Doesn't apply to search type 3.
hr_HR: Radi s opcijama &quot;Koristi FLoat form&quot; postavljen na ne! Ne odnosi se na vrstu pretraživanja 3.

en: Use sticky search ?
hr_HR: Koristite ljepljivu pretragu?

en: This will replace the sticky header.  Doesn't apply to search type 3
hr_HR: To će zamijeniti ljepljivu zaglavlja. Ne odnosi se na vrstu pretraživanja 3

en: Use Float Search Form ?
hr_HR: Upotrijebite obrazac za pretraživanje Floata?

en: The search form is "floating" over the media header and you set the position.
hr_HR: Obrazac za pretraživanje &quot;pluta&quot; preko zaglavlja medija i postavite poziciju.

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%
hr_HR: Udaljenost između obrasca za pretraživanje i gornje granice preglednika: Ex 200px ili 20%

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%.
hr_HR: Udaljenost između obrasca za pretraživanje i gornje margine preglednika: Ex 200px ili 20%.

en: No of Search fields
hr_HR: Broj polja za pretraživanje

en: No of Search fields.
hr_HR: Broj polja za pretraživanje.

en: No of Search fields per row
hr_HR: Broj polja za pretraživanje po retku

en: No of Search fields per row (Possible values: 1,2,3,4).
hr_HR: Broj polja za pretraživanje po retku (Moguće vrijednosti: 1,2,3,4).

en: none
hr_HR: nijedan

en: Categories
hr_HR: Kategorije

en: Action Categories
hr_HR: Kategorije akcija

en: County State
hr_HR: Županijska država

en: Select Taxonomy for tabs options in Advanced Search Type 6, Type 7, Type 8, Type 9
hr_HR: Odaberite Taksonomija za opcije kartica u naprednom pretraživanju tipa 6, tipa 7, tip 8, tip 9

en: This applies for  the search over media header.
hr_HR: To vrijedi za pretraživanje zaglavlja medija.

en: Price SLider values for advanced search with tabs
hr_HR: Cijena SLider vrijednosti za napredno pretraživanje s karticama

en: Price Slider Values(min/max) for
hr_HR: Vrijednosti klizača (min / max) za

en: Place in advanced search form
hr_HR: Mjesto u naprednom obliku za pretraživanje

en: Search field
hr_HR: Polje za pretraživanje

en: How it will compare
hr_HR: Kako će se usporediti

en: Label on Front end
hr_HR: Oznaka na prednjem kraju

en: Spot no
hr_HR: Točka br

en: *Do not duplicate labels and make sure search fields do not contradict themselves
hr_HR: * Nemojte duplicirati oznake i pazite da polja za pretraživanje ne proturječe sami

en: *Labels will not apply for taxonomy dropdowns fields
hr_HR: * Oznake se neće primjenjivati ​​za polja s padajućim popisima taksonomija

en: Amenities and Features for Advanced Search?
hr_HR: Sadržaji i značajke za napredno pretraživanje?

en: Select which features and amenities show in search.
hr_HR: Odaberite koje značajke i pogodnosti prikazuju u pretraživanju.

en: *Hold CTRL for multiple selection
hr_HR: * Držite CTRL za višestruki odabir

en: Type
hr_HR: Tip

en: Advanced Search Type ?
hr_HR: Vrsta naprednog pretraživanja?

en: This applies for the search over header type. IMPORTANT! Enable Advanced Search Custom Fields - YES, for Type 5, Type 6, Type 8, Type 10 and Type 11. Types 7 & 9 look can be obtained with type 6 and 8 with float form set to yes.
hr_HR: To vrijedi za vrstu pretraživanja preko zaglavlja. VAŽNO! Omogućite Napredno traženje prilagođenih polja - YES, za tip 5, tip 6, tip 8, tip 10 i tip 11. Tipovi 7 i 9 izgled se mogu dobiti s tipovima 6 i 8 s plutajućim obrascem postavljenim na da.

en: Show Advanced Search ?
hr_HR: Prikaži napredno pretraživanje?

en: Disables or enables the display of advanced search
hr_HR: Onemogućuje ili omogućava prikaz naprednog pretraživanja

en: Show Cities and Areas with 0 properties in advanced search
hr_HR: Prikaži gradove i područja s 0 entiteta u naprednom pretraživanju

en: Enable or disable listing empty city or area categories in dropdowns.
hr_HR: Omogućite ili onemogućite unos praznih gradova ili područja u padajućim kategorijama.

en: Show Advanced Search in Taxonomies, Categories or Archives
hr_HR: Prikaži napredno pretraživanje u taksonomijama, kategorijama ili arhivima

en: Disables or enables the display of advanced search in taxonomies, categories and archives
hr_HR: Onemogućuje ili omogućava prikaz naprednog pretraživanja u taksonomijama, kategorijama i arhivima

en: Keep Advanced Search visible? (*only for Type 1,3 and 4)
hr_HR: Želite li vidjeti napredno pretraživanje? (* samo za tip 1,3 i 4)

en: If no, advanced search over header will display in closed position by default.
hr_HR: Ako nije, prema zadanim će se postavkama prikazivati ​​napredno pretraživanje na zaglavlju.

en: Show Amenities and Features fields?
hr_HR: Prikaz polja Sadržaji i značajke?

en: Select what features from Advanced Search Form. *for speed reasons, the "features checkboxes" will not filter the pins on the map
hr_HR: Odaberite značajke koje se nalaze u obrascu za napredni pretraživač. * zbog brzine, &quot;okviri za označavanje značajki&quot; neće filtrirati igle na karti

en: Show Dropdowns for beds, bathrooms or rooms?(*only works with Custom Fields - YES)
hr_HR: Prikaži padajući izbornik za krevete, kupaonice ili sobe? (* Radi samo s prilagođenim poljima - DA)

en: Custom Fields are enabled and set from Advanced Search Form.
hr_HR: Prilagođena polja omogućena su i postavljena iz Obrazac za napredno pretraživanje.

en: Show Slider for Price?
hr_HR: Prikažite klizač za cijenu?

en: If no, price field can still be used in search and it will be input type.
hr_HR: Ako ne, u pretraživanju se i dalje može upotrebljavati polje cijene i bit će vrsta unosa.

en: Minimum and Maximum value for Price Slider
hr_HR: Minimalna i maksimalna vrijednost za klizač cijene

en: Type only numbers!
hr_HR: Upišite samo brojeve!

en: Custom Fields list
hr_HR: Popis prilagođenih polja

en: Add, edit or delete property custom fields.
hr_HR: Dodajte, uredite ili izbrišite polja prilagođene entiteta.

en: Fill the form in order to add a new custom field
hr_HR: Ispunite obrazac kako biste dodali novo prilagođeno polje

en: Add New Element in Features and Amenities
hr_HR: Dodaj novi element u značajke i sadržaje

en: Type and add a new item in features and amenities list.
hr_HR: Unesite novu stavku na popis značajki i sadržaja.

en: Features and Amenities list
hr_HR: Značajke i sadržaji popis

en: List of already added features and amenities
hr_HR: Popis već dodanih značajki i sadržaja

en: After adding a new feature,  make sure you select it to be part of the property submission form from Membership -> Property Submission Page.
hr_HR: Nakon dodavanja nove značajke, pobrinite se da je odaberete da biste bili dio obrasca za podnošenje nekretnina iz Članstva -&gt; Stranica za predaju nekretnina.

en: Show the Features and Amenities that are not available
hr_HR: Pokažite značajke i sadržaje koji nisu dostupni

en: Show on property page the features and amenities that are not selected?
hr_HR: Prikaži na stranici nekretnina značajke i pogodnosti koje nisu odabrane?

en:  Select the splash page type.
hr_HR: Odaberite vrstu priklične stranice.

en: Important: Create also a page with template "Splash Page" to see how your splash settings apply
hr_HR: Važno: izradite i stranicu s predloškom &quot;Splash Page&quot; kako biste vidjeli kako se primjenjuju postavke za dodir

en: Splash Image
hr_HR: Splash slika

en: Splash Image, .png, .jpg or .gif format
hr_HR: Splash Image, .png, .jpg ili .gif formatu

en:  Slider Images
hr_HR: Slider Slike

en: Slider Images, .png, .jpg or .gif format
hr_HR: Slider Images, .png, .jpg ili .gif formatu

en: Select Images
hr_HR: Odaberite Slike

en: Slider Transition
hr_HR: Prekidač klizača

en: Slider Transition Period
hr_HR: Razdoblje prijelaza klizača

en: Splash Video in mp4 format
hr_HR: Splash video u mp4 formatu

en: Splash Video in mp4 format
hr_HR: Splash video u mp4 formatu

en: Upload Video
hr_HR: Prenesite videozapis

en: Splash Video in webm format
hr_HR: Splash video u web formatu

en: Splash Video in webm format
hr_HR: Splash video u web formatu

en: Splash Video in ogv format
hr_HR: Splash Video u ogv formatu

en: Splash Video in ogv format
hr_HR: Splash Video u ogv formatu

en: Cover Image for video
hr_HR: Cover Image za video

en: Overlay Image
hr_HR: Prekrivanje slika

en: Overlay Image, .png, .jpg or .gif format
hr_HR: Prekrivanje slika, .png, .jpg ili .gif formata

en: Overlay Color
hr_HR: Prekrivanje boja

en: Overlay Opacity- values from 0 to 1 , Ex: 0.4
hr_HR: Overlay Opacity - vrijednosti od 0 do 1, Ex: 0.4

en: Splash Page Title
hr_HR: Naslov Splash Page

en: Splash Page Subtitle
hr_HR: Podnaslov Splash Page

en: Logo Link
hr_HR: Link Logo

en: In case you want to send users to another page
hr_HR: U slučaju da korisnike želite poslati na drugu stranicu

en: Property Categories Page
hr_HR: Kategorije nekretnina

en: Property Action Category Page
hr_HR: Kategorija objekta

en: Property City Page
hr_HR: Stranica gradske nekretnine

en: Property Area Page
hr_HR: Stranica imovine

en: Property County/State Page
hr_HR: Nekretnina Županija / Država

en: Agent Page
hr_HR: Agent Stranica

en: Agent Categories Page
hr_HR: Kategorije agenata

en: Agent Action Category Page
hr_HR: Kategorija agenata

en: Agent City Page
hr_HR: Stranica agenata

en: Agent Area Page
hr_HR: Stranica Agent Area

en: Agent County/State Page
hr_HR: Županijska / državna pomoćnica

en: Agency Category Page
hr_HR: Stranica kategorije agencije

en: Agency Action Category Page
hr_HR: Kategorija aktivnosti agencije

en: Agency City Page
hr_HR: Stranica agencije

en: Agency Area Page
hr_HR: Stranica Agencije

en: Agency County/State Page
hr_HR: Županijska / državna agencija

en: Developer Cateogory Page
hr_HR: Razvojni Cateogory Page

en: Developer Action Category  Page
hr_HR: Kategorija radnje razvojnog programera

en: Developer City Page
hr_HR: Stranica razvojnog programera

en: Developer Area Page
hr_HR: Stranica razvojnog područja

en: Developer County/State Page
hr_HR: Razvojna županija / država

en: Agency Page
hr_HR: Stranica agencije

en: Developer Page
hr_HR: Stranica razvojnog programera

en: You cannot use special characters like "&". After changing the url you may need to wait for a few minutes until WordPress changes all the urls. In case your new names do not update automatically, go to Settings - Permalinks and Save again the "Permalinks Settings" - option "Post name"
hr_HR: Ne možete koristiti posebne znakove kao što su &quot;&amp;&quot;. Nakon promjene URL-a možda ćete morati pričekati nekoliko minuta dok WordPress ne mijenja sve urlove. U slučaju da se vaša nova imena ne ažuriraju automatski, idite na Postavke - Permalinks i Spremite ponovno postavke &quot;Permalinks Settings&quot; - opciju &quot;Naziv posta&quot;

en: Custom link for
hr_HR: Prilagođena veza za

en: Multi Unit Label
hr_HR: Oznaka više jedinica

en:  Custom title instead of Multi Unit label.
hr_HR: Prilagođeni naslov umjesto oznake višestrukih jedinica.

en: Multi Unit Label (*for sub unit)
hr_HR: Oznaka više jedinica (* za podjedinicu)

en:  Custom title instead of Multi Unit label(*for sub unit).
hr_HR: Prilagođeni naslov umjesto oznake više jedinica (* za podjedinicu).

en: Property Address Label
hr_HR: Oznaka adrese nekretnine

en:  Custom title instead of Property Address label.
hr_HR: Prilagođeni naslov umjesto naziva Adresa nekretnine.

en: Property Features Label
hr_HR: Oznaka svojstava objekta

en: Update; Custom title instead of Features and Amenities label.
hr_HR: Ažuriraj; Prilagođeni naslov umjesto oznake Značajke i značajke.

en: Property Description Label
hr_HR: Oznaka opis nekretnine

en: Custom title instead of Description label.
hr_HR: Prilagođeni naslov umjesto oznake Opis.

en: Property Details Label
hr_HR: Oznaka pojedinosti o nekretnini

en: Custom title instead of Property Details label.
hr_HR: Prilagođeni naslov umjesto oznake Pojedinosti o nekretninama.

en: Property Status
hr_HR: Vlasnički status

en: Property Status (* you may need to add new css classes - please see the help files)
hr_HR: Vlasnički status (* možda ćete morati dodati nove klase css - pogledajte datoteke pomoći)

en: type here the new status...
hr_HR: upišite ovdje novi status ...

en: click to add new status
hr_HR: kliknite da biste dodali novi status

en: Select Properties
hr_HR: Odaberite Svojstva

en: Select properties for slider - *hold CTRL for multiple select
hr_HR: Odaberite svojstva za klizač - * držite CTRL za više odabira

en: Due to speed reason we only show here the first 50 listings. If you want to add other listings into the theme slider please go and edit the property (in wordpress admin) and select "Property in theme Slider" in Property Details tab.
hr_HR: Zbog razloga brzine prikazujemo samo prvih 50 popisa. Ako želite dodati druge unose u klizač teme molimo vas da i uredite svojstvo (u wordpress administratoru) i odaberite &quot;Property in theme Slider&quot; na kartici Pojedinosti o nekretninama.

en: Number of milisecons before auto cycling an item
hr_HR: Broj milisekona prije vožnje biciklom

en: Number of milisecons before auto cycling an item (5000=5sec).Put 0 if you don't want to autoslide.
hr_HR: Broj milisekona prije automatskog vožnje po stavkama (5000 = 5 sekundi) .Put 0 ako ne želite samostalno raditi.

en: Design Type?
hr_HR: Vrsta dizajna?

en: Select the design type.
hr_HR: Odaberite vrstu dizajna.

en: Height in px (put 0 for full screen)
hr_HR: Visina u px (stavite 0 za puni zaslon)

en: Height in px(put 0 for full screen, Default :580px)
hr_HR: Visina u px (stavite 0 za cijeli zaslon, zadano: 580px)

en: New user  notification
hr_HR: Nova obavijest korisnika

en: New user admin notification
hr_HR: Nova obavijest administratora sustava

en: Purchase Activated
hr_HR: Kupnja je aktivirana

en: Password Reset Request
hr_HR: Zahtjev za ponovno postavljanje lozinke

en: Password Reseted
hr_HR: Lozinka je poništena

en: Approved Listings
hr_HR: Odobreni oglasi

en: New wire Transfer
hr_HR: Prijenos nove žice

en: Admin - New wire Transfer
hr_HR: Admin - Novi prijenos žice

en: Admin - Expired Listing
hr_HR: Admin - popis istekao

en: Matching Submissions
hr_HR: Podudarne podneske

en: Paid Submission
hr_HR: Plaćeni podnesak

en: Featured Submission
hr_HR: Istaknuta prijava

en: Account Downgraded
hr_HR: Račun je vraćen

en: Membership Cancelled
hr_HR: Članstvo je poništeno

en: Membership Expiration Warning
hr_HR: Upozorenje o isteku članstva

en: Free Listing Expired
hr_HR: Slobodan popis je istekao

en: New Listing Submission
hr_HR: Novi unos slanja

en: Listing Edit
hr_HR: Uređivanje unosa

en: Recurring Payment
hr_HR: Ponovno plaćanje

en: Membership Activated
hr_HR: Članstvo je aktivirano

en: Update Profile
hr_HR: Ažuriraj profil

en: New Agent
hr_HR: Novi agent

en: Global variables: %website_url as website url,%website_name as website name, %user_email as user_email, %username as username
hr_HR: Globalne varijable:% website_url kao url web mjesta,% web_name kao naziv web mjesta,% user_email kao user_email,% korisničko ime kao korisničko ime

en: Subject for
hr_HR: Predmet za

en: Email subject for
hr_HR: Predmet e-pošte za

en: Content for
hr_HR: Sadržaj za

en: Email content for
hr_HR: Sadržaj e - pošte za

en: Speed Advices
hr_HR: Brzina upozorenja

en: 1. If you are NOT using "Ultimate Addons for Visual Composer" please disable it or just disable the modules you don't use. It will reduce the size of javascript files you are loading and increase the site speed!
hr_HR: 1. Ako NEME upotrebljavati &quot;Ultimate Addons for Visual Composer&quot;, isključite ga ili jednostavno isključite module koje ne koristite. To će smanjiti veličinu javascript datoteka koje učitavate i povećati brzinu stranice!

en: 2. Use the EWWW Image Optimizer (or WP Smush IT) plugin to optimise images- optimised images increase the site speed.
hr_HR: 2. Koristite EWWW Image Optimizer (ili WP Smush IT) dodatak za optimizaciju slike optimizirane slike povećavaju brzinu stranice.

en: 3. Create a free account on Cloudflare (https://www.cloudflare.com/) and use this CDN.
hr_HR: 3. Stvorite besplatan račun na Cloudflareu (https://www.cloudflare.com/) i koristite ovaj CDN.

en: 4. If you are using custom categories make sure you are adding the custom pins images on Theme Options -> Map -> Pin Management. The site will get slow if it needs to look for images that don't exist.
hr_HR: 4. Ako koristite prilagođene kategorije, svakako dodajte slike prilagođenih igala na Tematske mogućnosti -&gt; Karta -&gt; Upravljanje pinovima. Web-lokacija će usporiti ako treba potražiti slike koje ne postoje.

en: Minify css and js files
hr_HR: Minify css i js datoteke

en: The system will use the minified versions of the css and js files
hr_HR: Sustav će koristiti minified verzije css i js datoteka

en: Remove script version - Following Envato guidelines we removed this feature.Please use a cache plugin in order to remove the script version.
hr_HR: Ukloni verziju skripte - Nakon smjernica Envata uklonili smo ovu značajku. Koristite dodatak za predmemoriju kako biste uklonili verziju skripte.

en: The system will remove the script version when it is included. This doest not actually improve speed, but improves test score on speed tools pages.
hr_HR: Sustav će ukloniti verziju skripte kada je uključena. To zapravo ne poboljšava brzinu, ali poboljšava rezultat testa na stranicama brzih alata.

en: Enable Browser Cache
hr_HR: Omogućivanje predmemorije preglednika

en: Add this code in your .httaces file(copy paste at the end). It will activate the browser cache and speed up your site.
hr_HR: Dodajte ovaj kôd u svoju datoteku .httaces (kopirajte tijesto na kraju). Aktivirat će predmemoriju preglednika i ubrzati vašu web-lokaciju.

en: File was generated
hr_HR: Datoteka je generirana

en: Pin Generation works only if the file reading option in Google Map setting is set to yes
hr_HR: Generiranje pinova funkcionira samo ako je opcija čitanja datoteke u postavci Google Map postavljena na da

en: Generate the pins
hr_HR: Generirajte igle

en: Generate the pins for the read from file map option
hr_HR: Generirajte igle za čitanje iz mape mape

en: Help and Custom
hr_HR: Pomoć i prilagođavanje

en: Help and custom work
hr_HR: Pomoć i prilagođeni rad

en: For theme help please check
hr_HR: Za pomoć u temi provjerite

en:  If your question is not here, please go to http://support.wpestate.org, create an account and post a ticket. The registration is simple and as soon as you send a ticket we are notified. We usually answer in the next 24h (except weekends). Please use this system and not the email. It will help us answer your questions much faster. Thank you!
hr_HR: Ako vaše pitanje nije ovdje, idite na http://support.wpestate.org, stvorite račun i objavite kartu. Registracija je jednostavna i čim pošaljete kartu, obavještavamo nas. Obično odgovorimo sljedećih 24 sata (osim vikenda). Koristite ovaj sustav, a ne e-poštu. Pomoći će nam da brže odgovaramo na vaša pitanja. Hvala vam!

en: Please note that Yelp is not working for all countries. See here
hr_HR: Napominjemo da Yelp ne radi za sve zemlje. Pogledajte ovdje

en:  the list of countries where Yelp is available.
hr_HR: popis zemalja u kojima je Yelp dostupan.

en: Yelp Api  Client Id
hr_HR: Djelatnici tvrtke Api Client Id

en: Get this detail after you signup here
hr_HR: Dobiti ovaj detalj nakon što se prijavite ovdje

en: Yelp Api Client Key
hr_HR: Api klijent ključ

en: Yelp Categories
hr_HR: Yelp kategorije

en: Yelp Categories to show on front page
hr_HR: Yelp kategorije koje se prikazuju na naslovnoj stranici

en: Yelp - no of results
hr_HR: Yelp - nema rezultata

en: Yelp - no of results
hr_HR: Yelp - nema rezultata

en: Yelp Distance Measurement Unit
hr_HR: Mjerenje udaljenosti udaljenosti tvrtke

en: Use reCaptcha on register ?
hr_HR: Koristite reCaptcha na registraciji?

en: This helps preventing registration spam.
hr_HR: To pomaže u sprečavanju neželjenog sadržaja.

en: reCaptha site key
hr_HR: ključ web stranice reCaptha

en: reCaptha secret key
hr_HR: reCaptha tajni ključ

en: Use Optima Express plugin (idx plugin by ihomefinder) - you will need to enable the plugin ?
hr_HR: Koristite Optima Express dodatak (idx plugin od ihomefinder) - morat ćete omogućiti dodatak?

en: Enable compatibility mode with Optima Express plugin
hr_HR: Omogućite način kompatibilnosti s dodatkom Optima Express

en: Widget Internal Padding
hr_HR: Unutarnji ispis widgeta

en: Widget Internal Padding (top,left,bottom,right)
hr_HR: Unutarnji ispis widgeta (gornji, lijevi, donji, desni)

en: Sidebar Widget Background Color
hr_HR: Boja pozadine widgeta bočne trake

en: Sidebar Heading Color
hr_HR: Boja Rubnja Rubnja

en: Sidebar Heading Background Color
hr_HR: Rubna bočna rubna pozadina

en: Widget Font color
hr_HR: Widget Boja fonta

en: Widget Border Size
hr_HR: Veličina obruba widgeta

en: Widget Border Color
hr_HR: Boja rubova widgeta

en: Mobile header background color
hr_HR: Boja pozadine mobilnog zaglavlja

en: Mobile header icon color
hr_HR: Boja ikona mobilnog zaglavlja

en: Mobile menu font color
hr_HR: Boja fonta izbornika za mobilne uređaje

en: Mobile menu hover font color
hr_HR: Izbornik za mobilne uređaje lebdi u boji fonta

en: Mobile menu item hover background color
hr_HR: Stavka izbornika za mobilne uređaje lebdi u pozadini

en: Mobile menu background color
hr_HR: Boja pozadine mobilnog izbornika

en: Mobile menu item border color
hr_HR: Boja obruba stavke izbornika za mobilne uređaje

en: Header Height
hr_HR: Visina zaglavlja

en: Header Height in px
hr_HR: Visina zaglavlja u px

en: Sticky Header Height
hr_HR: Ljepljiva visina zaglavlja

en: Sticky Header Height in px
hr_HR: Ljepljiva visina zaglavlja u px

en: Top Menu Font Size
hr_HR: Izbornik glavnog izbornika

en: Menu Item Font Size
hr_HR: Stavka izbornika Veličina fonta

en: Border Bottom Header Height
hr_HR: Visina zaglavlja donje granice

en: Border Bottom Header Height in px
hr_HR: Visina zaglavlja donje granice u px

en: Border Bottom Sticky Header Height
hr_HR: Visina zaglavljive zaglavljine pri dnu

en: Border Bottom Sticky Header Height px
hr_HR: Visina ljestvice visine gornje granice

en: Header Border Bottom Color
hr_HR: Boja donjeg ruba zaglavlja

en: Sticky Header Border Bottom Color
hr_HR: Ljepljiva zaglavlja u boji donjeg ruba

en: Top Bar Background Color (Header Widget Menu)
hr_HR: Boja pozadine na vrhu bara (Izbornik widgeta zaglavlja)

en: Top Bar Font Color (Header Widget Menu)
hr_HR: Boja slova s ​​najboljom trakom (Izbornik widgeta zaglavlja)

en: Top Menu & Sticky Menu Background Color
hr_HR: Vrh izbornika i ljepljivi izbornik Boja pozadine

en: For Menu Area when Header type 5 applies main color
hr_HR: Za područje izbornika kada glavna vrsta 5 primjenjuje glavnu boju

en: Sticky Menu Font Color
hr_HR: Boja slova ljepljivog izbornika

en: Top Menu Font Color
hr_HR: Boja slova vršnog izbornika

en: Top Menu Hover Font Color
hr_HR: Vrh izbornika Premještanje boja fonta

en: Top Menu Hover Background Color
hr_HR: Boja pozadine preusmjeravanja glavnog izbornika

en: Top Menu Hover Background Color (*applies on some hover types)
hr_HR: Boja pozadine preusmjeravanja glavnog izbornika (* odnosi se na neke tipove lebdeća)

en: Top Menu Hover Type
hr_HR: Glavni izbornik glavnog izbornika

en: For Hover Type 1, 2, 5, 6 - setup Top Menu Hover Font Color option
hr_HR: Za tipku 1, 2, 5, 6 - postavljanje na tipkovnicu na vrhu izbornika

en: For Hover Type 3, 4 - setup Top Menu Hover Background Color option
hr_HR: Za Hover Tip 3, 4 - postavljanje Top Menu Hover Background Color opcija

en: Transparent Header - Top Menu Font Color
hr_HR: Prozirno zaglavlje - Vrh izbornika Boja fonta

en: Transparent Header - Top Menu Hover Font Color
hr_HR: Prozirno zaglavlje - Vrh izbornika koji se aktivira bojom fonta

en: Menu Item Color
hr_HR: Stavka izbornika Boja

en: Menu Item hover font color
hr_HR: Stavka izbornika privlači boju fonta

en: Menu Item Back Color
hr_HR: Stavka izbornika Natrag Boja

en: Menu Item  Back Color
hr_HR: Stavka izbornika Natrag Boja

en: Menu Item Hover Back Color
hr_HR: Stavka izbornika Povucite boju natrag

en: Menu border color
hr_HR: Boja obruba izbornika

en: type 1
hr_HR: tip 1

en: type 2
hr_HR: tip 2

en: type 3
hr_HR: tip 3

en: type 4
hr_HR: tip 4

en: Unit Card Type
hr_HR: Vrsta kartice jedinice

en: No of property listings per row when the page is without sidebar
hr_HR: Nema popisa nekretnina po retku kada je stranica bez bočne trake

en: When the page is with sidebar the no of listings per row will be 2 or 3 - depending on your selection
hr_HR: Kada se stranica nalazi s bočnim trakom, broj unosa po retku bit će 2 ili 3 - ovisno o odabiru

en: No of agent listings per row when the page is without sidebar
hr_HR: Broj oglasa agenata po retku kada je stranica bez bočne trake

en: No of blog listings per row when the page is without sidebar
hr_HR: Broj popisa bloga po retku kada je stranica bez bočne trake

en: Property Unit/Card min height
hr_HR: Objektna jedinica / Minimalna kartica

en: Property Unit/Card min height
hr_HR: Objektna jedinica / Minimalna kartica

en: Agent Unit/Card min height
hr_HR: Jedinica agenta / minimalna kartica

en: Agent Unit/Card min height(works on agent lists and agent taxonomy)
hr_HR: Jedinica agenata / minimalna kartica (radi na popisima agenata i taksonomiji agenata)

en: Blog Unit/Card min height
hr_HR: Jedinica bloga / minimalna kartica

en: Blog Unit/Card min height
hr_HR: Jedinica bloga / minimalna kartica

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding
hr_HR: Jedinica posjeda, agenta i bloga / kartica Unutarnje ispune

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding (top,left,bottom,right)
hr_HR: Jedinica nekretnine, agenta i bloga / kartica Unutarnje ispune (vrh, lijeva, dno, desno)

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Backgrond Color
hr_HR: Nekretnine, agenti i blog jedinice / Card Backgrond boja

en: Unit border size
hr_HR: Veličina jedinice granice

en: Unit/Card border color
hr_HR: Boja rubova jedinice / kartice

en: Use this unit/card
hr_HR: Koristite ovu jedinicu / karticu

en: This property unit builder is a very complex feature, with a lot of options, and because of that it may not work for all design idees. We will continue to improve it, but please be aware that css problems may appear and those will have to be solved by manually adding css rules in the code.
hr_HR: Ovaj graditelj nekretnine je vrlo složena značajka, s mnogo opcija, a zbog toga možda neće funkcionirati za sve dizajnerske ideje. Nastavit ćemo to poboljšati, ali imajte na umu da se mogu pojaviti problemi s CSS i oni će morati biti riješeni ručnim dodavanjem pravila css u kodu.

en: Save Design
hr_HR: Spremi dizajn

en: Show subunits section
hr_HR: Prikaži odjeljak podjedinica

en: Show subunits section in print page?
hr_HR: Prikazati odjeljak podjedinica na stranici za ispis?

en: Show agent details section
hr_HR: Prikaži odjeljak pojedinosti o agentu

en: Show agent details section in print page?
hr_HR: Prikaži odjeljak pojedinosti o agentu na stranici za ispis?

en: Show description section
hr_HR: Prikaži odjeljak opisa

en: Show description section in print page?
hr_HR: Prikaži odjeljak opisa na stranici za ispis?

en: Show address section
hr_HR: Prikaži odjeljak adrese

en: Show address section in print page?
hr_HR: Prikaži odjeljak adrese na stranici za ispis?

en: Show details section
hr_HR: Prikaži pojedinosti

en: Show details section in print page?
hr_HR: Prikaži odjeljak pojedinosti na stranici za ispis?

en: Show features & amenities section
hr_HR: Prikaži značajke i pogodnosti odjeljak

en: Show features & amenities section in print page?
hr_HR: Prikaži odjeljak značajki i pogodnosti na stranici za ispis?

en: Show floor plans section
hr_HR: Prikaži odjeljak o tlocrtama

en: Show floor plans section in print page?
hr_HR: Prikaži odjeljak tlocrta na ispisnoj stranici?

en: Show gallery section
hr_HR: Prikaži galerijski odjeljak

en: Show gallery section in print page?
hr_HR: Prikaži odjeljak galerije na stranici za ispis?

en: Show Header in Dashboard ?
hr_HR: Prikaži zaglavlje na nadzornoj ploči?

en: Enable or disable header in dashboard. The header will always be wide & type1 !
hr_HR: Omogućite ili onemogućite zaglavlje na nadzornoj ploči. Zaglavlje će uvijek biti široko i tip1!

en: User Dashboard Menu Color
hr_HR: Boja izbornika korisničke nadzorne ploče

en: User Dashboard Menu Hover Color
hr_HR: Izbornik nadzorne ploče korisnika prebacuje se u boju

en: User Dashboard Menu Item Background Color
hr_HR: Stavka izbornika korisničke nadzorne ploče boja pozadine

en: User Dashboard Menu Background
hr_HR: Pozadina izbornika korisničke nadzorne ploče

en: User Dashboard Package Background
hr_HR: Pozadina paketa korisničke nadzorne ploče

en: User Dashboard Package Color
hr_HR: Boja paketa korisničke nadzorne ploče

en: Dashboard Buy Package Select Background
hr_HR: Paket nadzorne ploče za kupnju Odaberite pozadinu

en: Dashboard Package Selected
hr_HR: Odabrani paket nadzorne ploče

en: Dashboard Package Select
hr_HR: Odabir nadzorne ploče

en: Content Button Background
hr_HR: Pozadina gumba sadržaja

en: Content Text Color
hr_HR: Boja teksta sadržaja

en: Select the Fields for property submission.
hr_HR: Odaberite polja za podnošenje posjeda.

en: Use CTRL to select multiple fields for property submission page.
hr_HR: Upotrijebite CTRL da biste odabrali više polja za stranicu za slanje entiteta.

en: Select the Mandatory Fields for property submission.
hr_HR: Odaberite Obvezna polja za podnošenje posjeda.

en: Make sure the mandatory fields for property submission page are part of submit form (managed from the above setting). Use CTRL for multiple fields select..
hr_HR: Provjerite jesu li obavezna polja za stranicu za slanje vlasništva dio obrasca za slanje (koji se vodi iz gornje postavke). Koristite CTRL za odabir više polja ..

en: Cache was cleared
hr_HR: Cache je uklonjeno

en: New Agent Added
hr_HR: Novi agent dodan

en: A new agent was added on %website_url.
    Username: %user_profile
hr_HR: Novi agent dodan je na% website_url. Korisničko ime:% user_profile

en: Profile Update
hr_HR: Ažuriranje profila

en: A user updated his profile on %website_url.
    Username: %user_profile
hr_HR: Korisnik je ažurirao svoj profil na% website_url. Korisničko ime:% user_profile

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
    %website_url 
    Username: %username.
    If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen. To reset your password, visit the following address:%reset_link,
    Thank You!
hr_HR: Netko je zatražio poništavanje zaporke za sljedeći račun:% website_url Korisničko ime:% korisničko ime. Ako je ovo bila pogreška, zanemaruj ovu poruku e-pošte i ništa se neće dogoditi. Da biste poništili zaporku, posjetite sljedeću adresu:% reset_link, Hvala!

en: Your Password was Reset
hr_HR: Vaša zaporka je poništena

en: Your new password for the account at: %website_url: 
    Username:%username, 
    Password:%user_pass.
    You can now login with your new password at: %website_url
hr_HR: Vaša nova lozinka za račun na:% website_url: Korisničko ime:% korisničko ime, Lozinka:% user_pass. Sada se s novom zaporkom možete prijaviti na:% website_url

en: Your purchase was activated
hr_HR: Vaša je kupnja aktivirana

en: Hi there,
    Your purchase on  %website_url is activated! You should go check it out.
hr_HR: Pozdrav! Vaša je kupnja na% website_url aktivirana! Trebali biste ga pregledati.

en: Your listing was approved
hr_HR: Vaš je unos odobren

en: Hi there,
    Your listing, %property_title was approved on  %website_url! The listing is: %property_url.
    You should go check it out.
hr_HR: Pozdrav, vaš unos,% property_title odobren je na% website_url! Popis je:% property_url. Trebali biste ga pregledati.

en: You ordered a new Wire Transfer
hr_HR: Naručili ste novi prijenos žica

en: We received your Wire Transfer payment request on  %website_url !
    Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
    The invoice number is: %invoice_no, Amount: %total_price. 
    Instructions:  %payment_details.
hr_HR: Primili smo vaš zahtjev za plaćanje putem žirora na% website_url! Slijedite dolje navedene upute kako biste započeli slanje svojstava što je prije moguće. Broj fakture je:% invoice_no, iznos:% total_price. Upute:% paid_details.

en: Somebody ordered a new Wire Transfer
hr_HR: Netko je naredio novi prijenos žica

en: Hi there,
    You received a new Wire Transfer payment request on %website_url.
    The invoice number is:  %invoice_no,  Amount: %total_price.
    Please wait until the payment is made to activate the user purchase.
hr_HR: Pozdrav, primili ste novi zahtjev za plaćanje putem bankovnog prijenosa na% website_url. Broj fakture je:% invoice_no, iznos:% total_price. Pričekajte dok se ne vrši uplata za aktiviranje kupnje korisnika.

en: New User Registration
hr_HR: Nova registracija korisnika

en: New user registration on %website_url.
    Username: %user_login_register, 
    E-mail: %user_email_register
hr_HR: Nova registracija korisnika na% website_url. Korisničko ime:% user_login_register, E-mail:% user_email_register

en: Your username and password on %website_url
hr_HR: Vaše korisničko ime i lozinka na% website_url

en: Hi there,
    Welcome to %website_url! You can login now using the below credentials:
    Username:%user_login_register
    Password: %user_pass_register
    If you have any problems, please contact me.
    Thank you!
hr_HR: Pozdrav, dobrodošli na% website_url! Sada se možete prijaviti pomoću sljedećih vjerodajnica: Korisničko ime:% user_login_register Lozinka:% user_pass_register Ako imate bilo kakvih problema, obratite mi se. Hvala vam!

en: Expired Listing sent for approval on %website_url
hr_HR: Popis istekao je poslan na odobrenje na% website_url

en: Hi there,
    A user has re-submited a new property on %website_url! You should go check it out.
    This is the property title: %submission_title.
hr_HR: Pozdrav, korisnik je ponovno poslao novu nekretninu na% website_url! Trebali biste ga pregledati. Ovo je naziv entiteta: %submission_title.

en: Matching Submissions on %website_url
hr_HR: Podudarna podudaranja na% website_url

en: New Paid Submission on %website_url
hr_HR: Novi plaćeni podnesak na% website_url

en: Hi there,
    You have a new paid submission on  %website_url! You should go check it out.
hr_HR: Pozdrav, imate novi plaćeni podnesak na% website_url! Trebali biste ga pregledati.

en: New Feature Upgrade on  %website_url
hr_HR: Nova značajka nadogradnja na% website_url

en: Hi there,
    You have a new featured submission on  %website_url! You should go check it out.
hr_HR: Pozdrav, imaš novu prijavu na% website_url! Trebali biste ga pregledati.

en: Account Downgraded on %website_url
hr_HR: Račun je vraćen na% website_url

en: Hi there,
    You downgraded your subscription on %website_url. Because your listings number was greater than what the actual package offers, we set the status of all your listings to "expired". You will need to choose which listings you want live and send them again for approval.
    Thank you!
hr_HR: Pozdrav, povisili ste pretplatu na% website_url. Budući da je broj vaših oglasa veći od onoga što nudi stvarni paket, postavili smo status svih vaših unosa u &quot;istekao&quot;. Morat ćete odabrati koje oglase želite živjeti i ponovno ih poslati na odobrenje. Hvala vam!

en: Membership Cancelled on %website_url
hr_HR: Članstvo je poništeno na% website_url

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url was cancelled because it expired or the recurring payment from the merchant was not processed. All your listings are no longer visible for our visitors but remain in your account.
    Thank you.
hr_HR: Pozdrav, vaša je pretplata na web-lokaciji% website_url otkazana jer je istekla ili se ponavljajuća plaćanja od trgovca nije obrađivala. Svi vaši oglasi više nisu vidljivi za naše posjetitelje, ali ostaju na vašem računu. Hvala vam.

en: Membership Expiration Warning on %website_url
hr_HR: Upozorenje o isteku članstva na% website_url

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url will expire in 3 days.Please make sure you renew your subscription or you have enough funds for an auto renew.
hr_HR: Pozdrav, Vaša pretplata na% website_url istječe za 3 dana. Obavezno obnovite pretplatu ili imate dovoljno sredstava za automatsku obnovu.

en: Membership Activated on %website_url
hr_HR: Članstvo je aktivirano na% website_url

en: Hi there,
    Your new membership on %website_url is activated! You should go check it out.
hr_HR: Pozdrav, tvoje je novo članstvo na% website_url aktivirano! Trebali biste ga pregledati.

en: Free Listing expired on %website_url
hr_HR: Besplatno popunjavanje isteklo je% website_url

en: Hi there,
    One of your free listings on  %website_url has "expired". The listing is %expired_listing_url.
    Thank you!
hr_HR: Pozdrav, jedan od vaših besplatnih unosa na web-lokaciji% website_url &quot;istekao je&quot;. Popis je% expired_listing_url. Hvala vam!

en: New Listing Submission on %website_url
hr_HR: Novo popunjavanje oglasa na% website_url

en: Hi there,
    A user has submited a new property on %website_url! You should go check it out.This is the property title %new_listing_title!
hr_HR: Pozdrav, Korisnik je poslao novo vlasništvo na% website_url! Trebali biste to provjeriti. Ovo je naslov vlasništva% new_listing_title!

en: Listing Edited on %website_url
hr_HR: Oglas uređen na% website_url

en: Hi there,
    A user has edited one of his listings  on %website_url ! You should go check it out. The property name is : %editing_listing_title!
hr_HR: Pozdrav, korisnik je uredio jedan od njegovih unosa na% website_url! Trebali biste ga pregledati. Ime imovine je:% editing_listing_title!

en: Recurring Payment on %website_url
hr_HR: Ponavljajuća plaćanja na% website_url

en: Hi there,
    We charged your account on %merchant for a subscription on %website_url ! You should go check it out.
hr_HR: Pozdrav, naplatili smo vaš račun na% trgovca za pretplatu na% website_url! Trebali biste ga pregledati.

en: Read more
hr_HR: Čitaj više

en: Updating Plugin: %s
hr_HR: Ažuriranje dodatka: %s

en: Return to the Dashboard
hr_HR: Vratite se na nadzornu ploču

en: The following plugin was activated successfully:
hr_HR: Sljedeći dodatak uspješno je aktiviran:

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
hr_HR: Dodatak nije aktiviran. Za tu temu potrebna je veća verzija %s. Ažurirajte dodatak.

en: Dismiss this notice
hr_HR: Odbaci ovu obavijest

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
hr_HR: Postoje jedan ili više potrebnih ili preporučenih dodataka za instaliranje, ažuriranje ili aktivaciju.

en: Please contact the administrator of this site for help.
hr_HR: Molimo kontaktirajte administratora ove stranice za pomoć.

en: Update Required
hr_HR: Potrebno ažuriranje

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
hr_HR: Udaljeni paket dodataka ne sadrži mapu s željenim slugom i preimenovanje nije uspjelo.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
hr_HR: Kontaktirajte davatelja dodataka i zamolite ih da pakiraju svoj dodatak prema smjernicama za WordPress.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
hr_HR: Paket udaljenog dodataka sastoji se od više od jedne datoteke, no datoteke nisu zapakirane u mapu.

en: TGMPA v%s
hr_HR: TGMPA v %s

en: Required
hr_HR: Potreban

en: Recommended
hr_HR: Preporučeni

en: External Source
hr_HR: Vanjski izvor

en: Pre-Packaged
hr_HR: Zapakirane

en: Not Installed
hr_HR: Nije instalirano

en: Installed But Not Activated
hr_HR: Instalirano, ali nije aktivirano

en: Active
hr_HR: Aktivan

en: Required Update not Available
hr_HR: Obavezno ažuriranje nije dostupno

en: Requires Update
hr_HR: Zahtijeva ažuriranje

en: Update recommended
hr_HR: Preporučeno je ažuriranje

en: Installed version:
hr_HR: Instalirana verzija:

en: Minimum required version:
hr_HR: Minimalna potrebna verzija:

en: Available version:
hr_HR: Dostupna verzija:

en: No plugins to install, update or activate.
hr_HR: Nema dodataka za instaliranje, ažuriranje ili aktivaciju.

en: Plugin
hr_HR: Uključiti

en: Source
hr_HR: Izvor

en: Version
hr_HR: Verzija

en: Upgrade message from the plugin author:
hr_HR: Poruka nadogradnje iz autora dodatka:

en: Install
hr_HR: Instalirati

en: Update
hr_HR: Ažuriraj

en: Activate
hr_HR: Aktivirati

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
hr_HR: Nijedan dodatak nije odabran za instalaciju. Nema poduzimanja radnji.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
hr_HR: Nije odabrano dodataka za ažuriranje. Nema poduzimanja radnji.

en: No plugins are available to be installed at this time.
hr_HR: Trenutačno nema dostupnih dodataka.

en: No plugins are available to be updated at this time.
hr_HR: Trenutačno nema dostupnih dodataka.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
hr_HR: Nijedan dodatak nije odabran za aktiviranje. Nema poduzimanja radnji.

en: No plugins are available to be activated at this time.
hr_HR: Trenutno nema dodataka za aktiviranje.

en: Plugin activation failed.
hr_HR: Uključivanje dodatka nije uspjelo.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
hr_HR: Započinje postupak instalacije i aktivacije. Ovaj proces može potrajati neko vrijeme kod nekih domaćina, stoga budite strpljivi.

en: Show Details
hr_HR: Pokaži detalje

en: Hide Details
hr_HR: Sakri detalje

en: All installations and activations have been completed.
hr_HR: Sve instalacije i aktivacije su dovršene.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
hr_HR: Započinje postupak instalacije. Ovaj proces može potrajati neko vrijeme kod nekih domaćina, stoga budite strpljivi.

en: All installations have been completed.
hr_HR: Sve instalacije su završene.

en: Your account is pending approval. Please wait for admin to approve it.
hr_HR: Vaš račun čeka odobrenje. Pričekajte da ga administrator odobri.

en: Your account is disabled.
hr_HR: Vaš je račun onemogućen.

en: Photo
hr_HR: foto

en: Upload your profile photo.
hr_HR: Prenesite svoju fotografiju profila.

en: Upload  profile image.
hr_HR: Prenesite sliku profila.

en: *minimum 500px x 500px
hr_HR: * minimalno 500 x x 500 piksela

en: User Details
hr_HR: Pojedinosti korisnika

en: Add your contact information.
hr_HR: Dodajte svoje podatke za kontakt.

en: First Name
hr_HR: Ime

en: Last Name
hr_HR: Prezime

en: Phone
hr_HR: Telefon

en: Add your social media information.
hr_HR: Dodajte podatke o društvenim medijima.

en: Facebook Url
hr_HR: URL Facebooka

en: Website Url (without http)
hr_HR: URL web mjesta (bez http-a)

en: Agent Area/Categories
hr_HR: Područje agencije / kategorije

en: What kind of listings do you handle?
hr_HR: Koje vrste popisa rade?

en: None
hr_HR: nijedan

en: Action Category
hr_HR: Kategorija radnji

en: Agent Custom Data
hr_HR: Custom Custom Data

en: Any custom parameters for agent
hr_HR: Svi prilagođeni parametri za agenta

en: User Param 1
hr_HR: Korisnički Param 1

en: Location
hr_HR: Mjesto

en: In what area are your properties
hr_HR: U kojem području su vaša svojstva

en: Add some information about yourself.
hr_HR: Dodajte neke informacije o sebi.

en: Title/Position
hr_HR: Naslov / pozicija

en: About Me
hr_HR: O meni

en: Update profile
hr_HR: Ažuriraj profil

en: Delete profile
hr_HR: Izbriši profil

en: Agent Details
hr_HR: Detalji agenata

en: Agent Username
hr_HR: Korisničko ime korisnika

en: Username:
hr_HR: Korisničko ime:

en: is not editable
hr_HR: nije moguće uređivati

en: Agent Password
hr_HR: Lozinka za zastupnika

en: Re-type Password
hr_HR: Ponovno upišite zaporku

en: Member of
hr_HR: Član

en: Parameter Label
hr_HR: Oznaka parametra

en: Parameter Value
hr_HR: Vrijednost parametra

en: Add New Agent
hr_HR: Dodaj novi agent

en: Advanced Search
hr_HR: Napredno pretraživanje

en: SEARCH PROPERTIES
hr_HR: PRETRAŽIVANJE NEKRETNINA

en: Search State, City or Area
hr_HR: Pretražite državu, grad ili područje

en: Advanced Search
hr_HR: Napredno pretraživanje

en: Search Properties
hr_HR: Svojstva pretraživanja

en: We found
hr_HR: Našli smo

en: results.
hr_HR: rezultati.

en: Do you want to load the results now ?
hr_HR: Želite li sada učitati rezultate?

en: See first results here
hr_HR: Pogledajte ovdje prve rezultate

en: we found
hr_HR: našli smo

en: results
hr_HR: rezultati

en: We don't have any agents yet!
hr_HR: Još nemamo agenata!

en: Our Agents
hr_HR: Naši agenti

en: All
hr_HR: svi

en: Load More Properties
hr_HR: Učitaj više svojstava

en: Agency Reviews
hr_HR: Recenzije agencije

en: of
hr_HR: od

en: Posted on
hr_HR: Objavljeno

en: Reviews
hr_HR: Recenzije

en: Update Review
hr_HR: Ažuriraj pregled

en: pending approval
hr_HR: čeka se odobrenje

en: Write a Review
hr_HR: Napišite svoje mišljenje

en: Your Rating & Review
hr_HR: Vaša ocjena i pregled

en: Review Title
hr_HR: Pregledajte naslov

en: Your Review
hr_HR: Tvoj osvrt

en: Edit Review
hr_HR: Uredi recenziju

en: Submit Review
hr_HR: Pošaljite pregled

en: You need to
hr_HR: Trebaš

en: login
hr_HR: prijaviti se

en: in order to post a review
hr_HR: da biste objavili recenziju

en: listing
hr_HR: spisak

en: My details
hr_HR: Moji detalji

en: Member of:
hr_HR: Član:

en: About Me
hr_HR: O meni

en: Contact Us
hr_HR: Kontaktirajte nas

en: Contact Me
hr_HR: Kontaktiraj me

en: Schedule a showing?
hr_HR: Raspored prikazivanja?

en: Day
hr_HR: Dan

en: Time
hr_HR: Vrijeme

en: Send Email
hr_HR: Pošalji e-mail

en: Send Private Message
hr_HR: Pošalji privatnu poruku

en: You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.
hr_HR: Na privatne poruke možete odgovoriti na stranici &quot;Ulazni spremnik&quot; na korisničkom računu.

en: My Listings
hr_HR: Moji oglasi

en: Agent Reviews
hr_HR: Recenzije agenata

en: Contact me
hr_HR: Kontaktiraj me

en: Your search results
hr_HR: Vaši rezultati pretraživanja

en: Continue Reading
hr_HR: Nastavi čitati

en: Home
hr_HR: Dom

en: Archives
hr_HR: Arhiva

en: Change Password
hr_HR: Promijeni zaporku

en: *After you change the password you will have to login again.
hr_HR: * Nakon što promijenite lozinku morat ćete se ponovno prijaviti.

en: Old Password
hr_HR: stara lozinka

en: New Password
hr_HR: Nova lozinka

en: Confirm New Password
hr_HR: Potvrdi novu lozinku

en: Reset Password
hr_HR: Resetiranje lozinke

en: Compare
hr_HR: Usporedite

en: user id:
hr_HR: ID korisnika:

en: Delete Agent
hr_HR: Izbriši agent

en: Are you sure you wish to delete
hr_HR: Jeste li sigurni da želite izbrisati

en: Expired
hr_HR: Istekao

en: Waiting for approval
hr_HR: Čeka se odobrenje

en: by
hr_HR: po

en: Featured
hr_HR: Istaknuti

en: expires on
hr_HR: istječe

en: Listed in
hr_HR: Navedeno

en: Edit property
hr_HR: Uređivanje entiteta

en: Delete property
hr_HR: Izbriši svojstvo

en: Floor Plans
hr_HR: Tlocrti

en: Views Stats
hr_HR: Statistika prikaza

en: Item has 0 views
hr_HR: Stavka ima 0 prikaza

en: Resend for approval
hr_HR: Ponovno pošaljite zahtjev za odobrenje

en: Set as featured,  *Listings set as featured are subtracted from your package
hr_HR: Postavite kao istaknuto, * Oglasi postavljeni kao istaknuti oduzmite od vašeg paketa

en: Submission Fee
hr_HR: Naknada za prijavu

en: Featured Fee
hr_HR: Istaknuta naknada

en: Total Fee
hr_HR: Ukupna naknada

en: Pay with Paypal
hr_HR: Platite s Paypalom

en: Wire Transfer
hr_HR: Žični prijenos

en: Featured  Fee
hr_HR: Istaknuta naknada

en: Upgrade to featured
hr_HR: Nadogradite na sadržanu

en: Total number of views:
hr_HR: Ukupan broj prikaza:

en: Developer Reviews
hr_HR: Recenzije razvojnih programera

en: Size:
hr_HR: Veličina:

en: Lot Size:
hr_HR: Veličina zemljišta:

en: Property Rooms:
hr_HR: Sobe za smještaj:

en: Property Bedrooms:
hr_HR: Objekat spavaće sobe:

en: Property Bathrooms:
hr_HR: Nekretnine kupaonice:

en: Property Status:
hr_HR: Vrsta nekretnine:

en: Property Status
hr_HR: Vlasnički status

en: Property Keyword:
hr_HR: Riječ nekretnine:

en: keyword
hr_HR: ključna riječ

en: full info
hr_HR: puni info

en: map
hr_HR: karta

en: Featured Property
hr_HR: Predložena nekretnina

en: discover more
hr_HR: Otkrij više

en: Use the form below to contact us!
hr_HR: Koristite obrazac u nastavku da nas kontaktirate!

en: Type your message...
hr_HR: Upišite svoju poruku ...

en: Send
hr_HR: Poslati

en: SAVE CHANGES
hr_HR: SPREMI PROMJENE

en: ADD PROPERTY
hr_HR: DODAJ NEKRETNINE

en: click to enable zoom
hr_HR: kliknite da biste omogućili zumiranje

en: Searching...
hr_HR: Tražim ...

en: View
hr_HR: Pogled

en: Roadmap
hr_HR: Plan

en: Satellite
hr_HR: Satelit

en: Hybrid
hr_HR: Hibrid

en: Terrain
hr_HR: Teren

en: My Location
hr_HR: Moja lokacija

en: Prev
hr_HR: Prethodna

en: Next
hr_HR: Sljedeći

en: Google Maps Search
hr_HR: Pretraživanje Google karata

en: Search Parameters:
hr_HR: Parametri pretraživanja:

en: Save this Search?
hr_HR: Želite li spremiti ovu pretragu?

en: Search name
hr_HR: Naziv pretraživanja

en: Save Search
hr_HR: Spremi pretraživanje

en: Login
hr_HR: Prijaviti se

en: Properties listed in
hr_HR: Svojstva navedena u

en: Website:
hr_HR: Web stranica:

en: We Speak:
hr_HR: Govorimo:

en: Opening Hours:
hr_HR: Radno vrijeme:

en: License:
hr_HR: Licenca:

en: Our Taxes:
hr_HR: Naši porezi:

en: Want to find out more?
hr_HR: Želite saznati više?

en: Publish Listing with Feature
hr_HR: Objavljivanje popisa s značajkom

en: One Time
hr_HR: Jednom

en: Recurring
hr_HR: Ponavljajući

en: Image Gallery
hr_HR: Galerija slika

en: Sign into your account
hr_HR: Prijavite se na svoj račun

en: Username
hr_HR: Korisničko ime

en: Password
hr_HR: Lozinka

en: or
hr_HR: ili

en: Login with Facebook
hr_HR: Prijavite se putem Facebooka

en: Login with Google
hr_HR: Prijavite se s Googleom

en: Login with Yahoo
hr_HR: Prijavite se s Yahooom

en: Create an account
hr_HR: Stvorite račun

en: Retype Password
hr_HR: Ponovite zaporku

en: Select User Type
hr_HR: Odaberite vrstu korisnika

en: I agree with
hr_HR: slažem se sa

en: terms & conditions
hr_HR: Uvjeti korištenja

en: A password will be e-mailed to you
hr_HR: Lozinka će vam biti poslana e-poštom

en: Register
hr_HR: Registrirajte se

en: Enter Your Email Address
hr_HR: Upisite svoju email adresu

en: Register here!
hr_HR: Registrirajte se ovdje!

en: Forgot Password?
hr_HR: Zaboravili ste lozinku?

en: Back to Login
hr_HR: Natrag na Prijava

en: Return to Login
hr_HR: Vratite se na Prijava

en: See all
hr_HR: Vidi sve

en: photos
hr_HR: fotografije

en: new message
hr_HR: nova poruka

en: Conversation started by you
hr_HR: Razgovor koji ste započeli

en: From
hr_HR: Iz

en: Subject
hr_HR: predmet

en: reply to message
hr_HR: odgovor na poruku

en: delete message
hr_HR: izbrišite poruku

en: From:
hr_HR: Iz:

en: Send Reply
hr_HR: Pošalji odgovor

en: Agent list
hr_HR: Popis agenata

en: Need an account? Register here!
hr_HR: Trebate li račun? Registrirajte se ovdje!

en: Other units in
hr_HR: Ostale jedinice u

en: Available Units
hr_HR: Dostupne jedinice

en: Category:
hr_HR: Kategorija:

en: Rooms:
hr_HR: sobe:

en: Baths:
hr_HR: Kupatila:

en: Size:
hr_HR: Veličina:

en: Sort by
hr_HR: Poredaj po

en: Price High to Low
hr_HR: Cijena visoko do niska

en: Price Low to High
hr_HR: Cijena niska do visoka

en: Newest first
hr_HR: Najnoviji prvi

en: Oldest first
hr_HR: Najstariji prvi

en: Bedrooms High to Low
hr_HR: Spavaće sobe visoke do niske

en: Bedrooms Low to high
hr_HR: Spavaće sobe Niske do visoke

en: Bathrooms High to Low
hr_HR: Kupaonice su visoke do niske

en: Bathrooms Low to high
hr_HR: Kupaonice Niska do visoka

en: There are no properties listed on this page at this moment. Please try again later.
hr_HR: Trenutačno nema na popisu nekretnina na ovoj stranici. Molimo pokušajte ponovo kasnije.

en: There are no agents listed on this page at this moment. Please try again later.
hr_HR: U ovom trenutku ne postoje agenti navedeni na ovoj stranici. Molimo pokušajte ponovo kasnije.

en: Load More Listings
hr_HR: Učitaj više popisa

en: Agents in
hr_HR: Agenti u

en: Agencies in
hr_HR: Agencije u BiH

en: Developers in
hr_HR: Razvojni inženjeri u

en: Other Agents
hr_HR: Ostali agenti

en: View results
hr_HR: Pogledajte rezultate

en: Property Details
hr_HR: Detalji nekretnine

en: Amenities and Features
hr_HR: Sadržaji i značajke

en: Virtual Tour
hr_HR: Virtualni obilazak

en: What's Nearby
hr_HR: Što je u blizini

en: Page Views Statistics
hr_HR: Statistika prikaza stranice

en: Property Reviews
hr_HR: Recenzije nekretnine

en: Rooms:
hr_HR: sobe:

en: Baths:
hr_HR: Kupatila:

en: ID:
hr_HR: ISKAZNICA:

en: Category:
hr_HR: Kategorija:

en: beds
hr_HR: kreveta

en: details
hr_HR: detalji

en: Size
hr_HR: Veličina

en: Related Posts
hr_HR: Povezane objave

en: delete search
hr_HR: izbrišite pretraživanje

en: Add Listing
hr_HR: Dodaj popis

en: cancel stripe subscription
hr_HR: otkazati pretplatu na prugu

en: See Available Packages and Payment Methods
hr_HR: Pogledajte dostupne pakete i načine plaćanja

en: Packages Available
hr_HR: Dostupni paketi

en: Unlimited
hr_HR: Neograničen

en: listings
hr_HR: oglasi

en: Images / per listing
hr_HR: Slike / po popisu

en: Switch to this package
hr_HR: Prijeđi na ovaj paket

en: Payment Method
hr_HR: Način plaćanja

en: make payment recurring
hr_HR: izvršiti plaćanje ponavljajući

en: days
hr_HR: dana

en: weeks
hr_HR: tjedni

en: months
hr_HR: mjeseci

en: year
hr_HR: godina

en: years
hr_HR: godine

en: Calendar
hr_HR: Kalendar

en: Agency Details
hr_HR: Detalji agencije

en: Agency Name
hr_HR: Naziv agencije

en: Taxes
hr_HR: Porezi

en: Opening Hours
hr_HR: Radno vrijeme

en: Languages
hr_HR: Jezici

en: License
hr_HR: licenca

en: Agency Area/Categories
hr_HR: Područje agencije / kategorije

en: Agency Location
hr_HR: Lokacija agencije

en: Add some information about your agency.
hr_HR: Dodajte neke informacije o svojoj agenciji.

en: Place Pin with Agency Address
hr_HR: Postavite pin s adresom agencije

en: View public profile
hr_HR: Prikaz javnog profila

en: Developer Details
hr_HR: Pojedinosti o programeru

en: Developer Name
hr_HR: Naziv razvojnog programera

en: Developer Area/Categories
hr_HR: Područje / kategorije razvojnog programera

en: Developer Location
hr_HR: Lokacija razvojnog programera

en: Add some information about you.
hr_HR: Dodajte neke informacije o vama.

en: Place Pin with Developer Address
hr_HR: Postavi pin s adresom razvojnog programera

en: Select what features and amenities apply for your property.
hr_HR: Odaberite koje se značajke i pogodnosti primjenjuju za vašu nekretninu.

en: Select Categories
hr_HR: Odaberite Kategorije

en: Selecting a category will make it easier for users to find you property in search results.
hr_HR: Odabir kategorije olakšat će korisnicima pronalaženje entiteta u rezultatima pretraživanja.

en: Listed In
hr_HR: Uvrštena u

en: Property Description
hr_HR: Opis nekretnine

en: This description will appear first in page. Keeping it as a brief overview makes it easier to read.
hr_HR: Ovaj će se opis pojaviti prvo na stranici. Imajući to kao kratak pregled olakšava čitanje.

en: *Title (mandatory)
hr_HR: * Naslov (obavezno)

en: Property Description & Price
hr_HR: Opis nekretnine i cijena

en: Adding a price will make it easier for users to find your property in search results.
hr_HR: Dodavanje cijene olakšat će korisnicima pronalaženje entiteta u rezultatima pretraživanja.

en: (only numbers)
hr_HR: (samo brojevi)

en: After Price Label (ex: "/month")
hr_HR: Nakon oznake cijene (npr .: &quot;/ month&quot;)

en: Before Price Label (ex: "from ")
hr_HR: Prije oznake cijene (npr .: &quot;od&quot;)

en: Listing Details
hr_HR: Pojedinosti o popisu

en: Add a little more info about your property.
hr_HR: Dodajte malo više informacija o svojem entitetu.

en: Size in
hr_HR: Veličina u

en:  (*only numbers)
hr_HR: (* samo brojevi)

en: Lot Size in
hr_HR: Veličina zemljišta u

en: Rooms (*only numbers)
hr_HR: Sobe (* samo brojevi)

en: Bedrooms (*only numbers)
hr_HR: Spavaće sobe (* samo brojevi)

en: Bathrooms (*only numbers)
hr_HR: Kupaonice (* samo brojevi)

en: Owner/Agent notes (*not visible on front end)
hr_HR: Bilješke vlasnika / agenta (* nisu vidljive na prednjem dijelu)

en: Select Energy Class
hr_HR: Odaberite Energetsku klasu

en: Some energy class description
hr_HR: Neki opis energetske klase

en: Select Energy Class (EU regulation)
hr_HR: Odaberite energetsku klasu (EU propis)

en: Energy Index in kWh/m2a
hr_HR: Indeks energije u kWh / m2a

en: Make this listing featured from property list.
hr_HR: Upišite ovaj unos na popis nekretnina.

en: Listing Media
hr_HR: Mediji za unos

en: You can select multiple images to upload at one time.
hr_HR: Možete odabrati više slika za prijenos istovremeno.

en: Select Media
hr_HR: Odaberite Media

en: * At least 1 image is required for a valid submission.Minimum size is 500/500px.
hr_HR: * Za važeću podnošenje potrebno je barem jednu sliku. Minimalna veličina je 500 / 500px.

en:  You can upload maximum %s images
hr_HR: Možete prenijeti najviše %s slika

en: ** Double click on the image to select featured.
hr_HR: ** Dvaput kliknite na sliku da biste odabrali značajku.

en: *** Change images order with Drag & Drop.
hr_HR: *** Promijenite redoslijed slika pomoću Povuci i ispusti.

en: **** PDF files upload supported as well.
hr_HR: **** Podržani su i PDF datoteke.

en: ***** Images might take longer to be processed.
hr_HR: ***** Slike mogu potrajati duže za obradu.

en: manage floorplans
hr_HR: upravljati tlocrtama

en: Listing Location
hr_HR: Mjesto unosa

en: Use the button to save your property location on the map as well.
hr_HR: Pomoću gumba također spremite lokaciju svojstva na karti.

en: *Address
hr_HR: *Adresa

en: Enter address
hr_HR: Unesite adresu

en: Enter city
hr_HR: Unesite grad

en: Neighborhood
hr_HR: Susjedstvo

en: Zip
hr_HR: poštanski

en: Country
hr_HR: Zemlja

en: Place Pin with Property Address
hr_HR: Postavite pin s adresom entiteta

en: Latitude (for Google Maps)
hr_HR: Latitude (za Google karte)

en: Longitude (for Google Maps)
hr_HR: Zemljopisna dužina (za Google karte)

en: Enable Google Street View
hr_HR: Omogućite Google Street View

en: Google Street View - Camera Angle (value from 0 to 360)
hr_HR: Google Street View - kut kamere (vrijednost od 0 do 360)

en: Slider Option
hr_HR: Klizač Opcija

en: Slider type
hr_HR: Tip klizača

en: Select Property Status
hr_HR: Odaberite Status nekretnine

en: Highlight your property.
hr_HR: Istaknite svoju imovinu.

en: normal
hr_HR: normalan

en: Subunits
hr_HR: podjedinice

en: Select what properties you wish to show as subunits from those published.
hr_HR: Odaberite koja svojstva želite prikazati kao podjedinice od objavljenih.

en: Enable
hr_HR: Omogućiti

en: Select Subunits From the list:
hr_HR: Odaberite podjedinice s popisa:

en: Video Option
hr_HR: Video opcija

en: Add just the video ID from the vimeo or youtube url.
hr_HR: Dodajte samo ID videozapisa s vimeo ili youtube url.

en: Video from
hr_HR: Videozapis iz

en: Embed Video id:
hr_HR: Postavi ID videozapisa:

en: Paid submission
hr_HR: Plaćeni podnošenje

en: This is a paid submission.
hr_HR: Ovo je plaćeni podnesak.

en: Price:
hr_HR: Cijena:

en: Featured (extra):
hr_HR: Istaknuto (dodatno):

en: Copy/paste the iframe code of your property video tour.
hr_HR: Kopirajte / zalijepite iframe kod videozapisa o svojem vlasništvu.

en: Virtual Tour:
hr_HR: Virtualni obilazak:
