wpresidence - en to hu_HU translation catalogue (1924 entries)

en: This page will not work without WpResidence Core Plugin, Please activate it from the plugins menu!
hu_HU: Ez az oldal nem fog működni a WpResidence Core bővítmény nélkül, aktiváld a plugin menüből!

en: We didn't find any results. Please try again with different search parameters.
hu_HU: Nem találtunk eredményt. Kérjük, próbálkozzon újra különböző keresési paraméterekkel.

en: Category Archives: %s
hu_HU: Kategória archívumok: %s

en: Daily Archives: %s
hu_HU: Napi archívumok: %s

en: Monthly Archives: %s
hu_HU: Havi archívum: %s

en: Yearly Archives: %s
hu_HU: Éves archívum: %s

en: Blog Archives
hu_HU: Blogarchívumok

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
hu_HU: Ez a bejegyzés jelszóval védett. A megjegyzések megtekintéséhez írja be a jelszót.

en: Comment navigation
hu_HU: Comment navigáció

en: &laquo; Older Comments
hu_HU: &quot; Régebbi kommentek

en: Newer Comments &raquo;
hu_HU: Újabb hozzászólások &quot;

en: Comments are closed.
hu_HU: Hozzászólások lezárva.

en: Leave a Reply
hu_HU: Válaszolj

en: Leave a Reply to %s
hu_HU: Hagy egy válasz a (z) %s részére

en: Cancel Reply
hu_HU: Válasz visszavonása

en: Post Comment
hu_HU: Üzenet elküldése

en: Your email address will not be published.
hu_HU: Az e-mail címed nem kerül nyilvánosságra.

en: Comment
hu_HU: Megjegyzés

en: Name
hu_HU: Név

en: Website
hu_HU: Weboldal

en: page should be accesible only via the compare button
hu_HU: az oldal csak az összehasonlítás gombon keresztül érhető el

en: Compare Listings
hu_HU: Hasonlítsa össze a hirdetéseket

en: Type:
hu_HU: Típus:

en: city
hu_HU: város

en: area
hu_HU: terület

en: zip
hu_HU: postai irányítószám

en: size
hu_HU: méret

en: lot size
hu_HU: telekméret

en: rooms
hu_HU: szobák

en: bedrooms
hu_HU: hálószoba

en: bathrooms
hu_HU: fürdőszoba

en: Energy Index
hu_HU: Energia Index

en: Energy Class
hu_HU: Energiaosztály

en: Your current package doesn't let you publish more properties! You need to upgrade your membership.
hu_HU: Az Ön jelenlegi csomagja nem engedi több tulajdonság közzétételét! Frissítenie kell tagságát.

en: Please submit a title for your property
hu_HU: Kérjük, küldje be a tulajdon címét

en: Please submit the
hu_HU: Kérjük, küldje el

en: field
hu_HU: mező

en: 1. Description
hu_HU: 1. Leírás

en: 2. Media
hu_HU: 2. Média

en: 3. Location
hu_HU: 3. Helyszín

en: 4. Details
hu_HU: 4. Részletek

en: 5. Amenities
hu_HU: 5. Szolgáltatások

en: These fields are mandatory: Title
hu_HU: Ezek a mezők kötelezőek: Cím

en: This is a paid submission.The listing will be live after payment is received.
hu_HU: Ez fizetett beadvány. A jegyzés élő lesz a kifizetés után.

en: Prev Step
hu_HU: Előző lépés

en: Next Step
hu_HU: Következő lépés

en: Submit Property
hu_HU: Tulajdonságok küldése

en: For better speed results, the theme offers a built-in caching system for properties and categories.
hu_HU: A gyorsabb eredmény elérése érdekében a téma beépített gyorsítótárazási rendszert kínál a tulajdonságok és kategóriák számára.

en: Because of that, properties or categories may not appear immediately on your site.
hu_HU: Emiatt a tulajdonságok vagy kategóriák nem feltétlenül jelenhetnek meg a webhelyén.

en: Use the Clear WpResidence Cache button from the admin bar to see the changes made instantly. Automatic updates happen every 4 hours.
hu_HU: Használja a Clear WpResidence gyorsítótárat az adminisztrációs sávból, hogy azonnal láthassa az elvégzett módosításokat. Az automatikus frissítések 4 óránként megtörténnek.

en: I Understand
hu_HU: Megértem

en: The Google Maps JavaScript API v3 REQUIRES an API key to function correctly. Get an APIs Console key and post the code in Theme Options. You can get it from
hu_HU: A Google Maps JavaScript API v3 REQUIRES egy API-kulcsot a helyes működéshez. Szerezze be az API-k konzoljának kulcsát, és tegye be a kódot a témabeállítások között. Megkaphatod

en: here
hu_HU: itt

en: WordPress Memory Limit is set to
hu_HU: A WordPress memória limit beállítása

en: Recommended memory limit should be at least 96MB. Please refer to :
hu_HU: A javasolt memóriahatárnak legalább 96 MB-nak kell lennie. Lásd:

en: Increasing memory allocated to PHP
hu_HU: A PHP-hez rendelt memória növelése

en: Your PHP version is
hu_HU: A PHP verziója

en: PHP GD library is NOT installed on your web server and because of that the theme will not be able to work with images. Please contact your hosting company in order to activate this library.
hu_HU: A PHP GD könyvtár NEM van telepítve a webszerverre, ezért a téma nem lesz képes a képekkel való együttműködésre. A könyvtár aktiválásához kérjük, lépjen kapcsolatba hosting cégével.

en: MbString extension not detected. Please contact your hosting provider in order to enable it.
hu_HU: A MbString kiterjesztése nem észlelhető. Kérjük, forduljon a tárhely szolgáltatójához annak engedélyezéséhez.

en: Half Map Template - make sure your page has the "media header type" set as google map
hu_HU: Fél térkép sablon - győződjön meg róla, hogy az oldala a &quot;média fejléc típusa&quot; beállítása google térkép

en: Please do not manually change the slugs when adding new terms. If you need to edit a term name copy the new name in the slug field also.
hu_HU: Kérjük, ne változtassa meg manuálisan a csíkokat új feltételek hozzáadásakor. Ha a kifejezés nevének szerkesztéséhez szükséges, írja be az új nevet a slug mezőben is.

en: Post navigation
hu_HU: Post navigáció

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
hu_HU: <span class="meta-nav">←</span> Régebbi bejegyzések

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
hu_HU: Újabb hozzászólások <span class="meta-nav">→</span>

en: Edit
hu_HU: szerkesztése

en: Reply
hu_HU: Válasz

en:  on
hu_HU: tovább

en: Your comment is awaiting moderation.
hu_HU: A hozzászólásod moderálásra vár.

en: Please edit your profile page from site interface.
hu_HU: Kérjük, módosítsa profiloldalát a webhely felületéről.

en: Your new password for the account at:
hu_HU: A fiók új jelszava:

en: Username: %s
hu_HU: Felhasználónév: %s

en: Password: %s
hu_HU: Jelszó: %s

en: You can now login with your new password at:
hu_HU: Most új jelszóval jelentkezhet be:

en: A new password was sent via email!
hu_HU: Új jelszót küldött e-mailben!

en: We have just sent you a new password. Please check your email!
hu_HU: Most küldtünk új jelszót. Kérem nézze meg email-jeit!

en: Message sent from page:
hu_HU: Az oldalról küldött üzenet:

en: All Actions
hu_HU: Minden művelet

en: All Types
hu_HU: Minden típus

en: All Cities
hu_HU: Minden város

en: All Areas
hu_HU: Minden terület

en: Type Bedrooms No.
hu_HU: Típus Hálószobák szám

en: Type Bathrooms No.
hu_HU: Típusú fürdőszobák száma

en: Price range:
hu_HU: Árkategória:

en: Type Min. Price
hu_HU: Típus Min. Ár

en: Type Max. Price
hu_HU: Típus Max. Ár

en: Clear theme cache after demo import is complete!
hu_HU: A demo importálás után tiszta téma-gyorsítótár kész!

en: There are no posts published!
hu_HU: Nincs hozzászólás közzétéve!

en: All Counties/States
hu_HU: Minden megye / állam

en: Search Results for :
hu_HU: Keresés eredménye :

en: We didn't find any results. Please try again with different search parameters.
hu_HU: Nem találtunk eredményt. Kérjük, próbálkozzon újra különböző keresési paraméterekkel.

en: Type Keyword
hu_HU: Írja be a kulcsszót

en: Search
hu_HU: Keresés

en: About Us
hu_HU: Rólunk

en: Adress:
hu_HU: Egy ruha:

en: Mobile:
hu_HU: Mobil:

en: Phone:
hu_HU: Telefon:

en: add to favorites
hu_HU: Add hozzá a kedvencekhez

en: favorite
hu_HU: kedvenc

en: in
hu_HU: ban ben

en: Number of Page Views
hu_HU: Oldalnézetek száma

en: Posted by
hu_HU: általa megosztva

en: on
hu_HU: tovább

en: Pages:
hu_HU: Oldalak:

en: Next page
hu_HU: Következő oldal

en: Previous page
hu_HU: Előző oldal

en: Welcome back,
hu_HU: Üdv újra,

en: You don't have any properties yet!
hu_HU: Önnek még nincs tulajdonsága!

en: Search a listing
hu_HU: Keressen egy listát

en: Edit Agent
hu_HU: Agent szerkesztése

en: You don't have any agents added!
hu_HU: Nincs hozzá egyetlen ügynök sem!

en: Search for an Agent
hu_HU: Keressen egy ügynököt

en: You don't have any favorite properties yet!
hu_HU: Még nincs kedvenc tulajdonságaid!

en: for
hu_HU: mert

en: Use Floor Plans
hu_HU: Használjon alaprajzokat

en: Plan Title
hu_HU: Terv címe

en: Plan Description
hu_HU: Terv leírása

en: Plan Size
hu_HU: Tervméret

en: Plan Rooms
hu_HU: Terv szobák

en: Plan Bathrooms
hu_HU: Tervezzenek fürdőszobákat

en: Price in
hu_HU: Ár

en: You don't have any plans attached!
hu_HU: Nincsenek tervei csatolva!

en: Upload New Plan Image
hu_HU: Új tervkép feltöltése

en: Save Plans
hu_HU: Tervek mentése

en: You have
hu_HU: Neked van

en: unread messages
hu_HU: olvasatlan üzenetek

en: No invoices
hu_HU: Nincsenek számlák

en: from date
hu_HU: dátumtól

en: to date
hu_HU: randizni

en: Any
hu_HU: Bármilyen

en: Upgrade to Featured
hu_HU: Frissítés a Kiemelt elemekre

en: Publish Listing with Featured
hu_HU: Közzététel a kiemelt témával

en: Package
hu_HU: Csomag

en: Listing
hu_HU: felsorolás

en: Paid
hu_HU: Fizetett

en: Not Paid
hu_HU: Nem fizetett

en: Total Invoices:
hu_HU: Összesen számlák:

en: Title
hu_HU: Cím

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Invoice Type
hu_HU: Számla típusa

en: Billing Type
hu_HU: Számlázási típus

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Price
hu_HU: Ár

en: You don't have any saved searches yet!
hu_HU: Nincsenek mentett keresések még!

en: Update the theme & plugins
hu_HU: Frissítse a témát és a bővítményeket

en: Buy new license
hu_HU: Vásároljon új licencet

en: Change log
hu_HU: Változási napló

en: Get help
hu_HU: Kaphat segítséget

en: Open ticket
hu_HU: Nyisson jegyet

en: Documentation
hu_HU: Dokumentáció

en: Rate us
hu_HU: Értékelj minket

en: Current Version:
hu_HU: Jelenlegi verzió:

en: Start Now
hu_HU: Indítás most

en: Site Settings
hu_HU: Webhelybeállítások

en: We recommend doing demo import first and then finishing this setup. Adding Demo import AFTER completing this setup changes your settings options to demo options.
hu_HU: Először javasoljuk, hogy demo importáljon, majd befejezze ezt a beállítást. Demo import hozzáadása hozzáadása után A beállítás befejezése után a beállítási lehetőségek a demo opciókra módosulnak.

en: Continue
hu_HU: Folytatni

en: OR
hu_HU: VAGY

en: Import Demo Content
hu_HU: Demo tartalom importálása

en: Map Settings
hu_HU: Térképbeállítások

en: Use Google maps with SSL ?
hu_HU: Használja a Google térképeket SSL használatával?

en: Set to Yes if you use SSL (https://)
hu_HU: Állítsa be az Igen értéket, ha SSL-t (https: //)

en: Google Maps API KEY
hu_HU: Google Térkép API KEY

en: Previous Step
hu_HU: Előző lépés

en: General Settings
hu_HU: Általános beállítások

en: Country
hu_HU: Ország

en: Select default country
hu_HU: Válassza ki az alapértelmezett országot

en: Currency symbol
hu_HU: Valuta szimbólum

en: Set currency symbol for property price.
hu_HU: Állítsa be a deviza szimbólumot az ingatlanárhoz.

en: feet
hu_HU: láb

en: meters
hu_HU: méter

en: acres
hu_HU: hold

en: yards
hu_HU: yard

en: yd
hu_HU: km

en: hectares
hu_HU: hektár

en: ha
hu_HU: Ha

en: square
hu_HU: négyzet

en: Measurement Unit
hu_HU: Mértékegység

en: Select the measurement unit you will use on the website
hu_HU: Válassza ki a weboldalon használni kívánt mérőegységet

en: Language for datepicker
hu_HU: A dátumpicker nyelve

en: This applies for the calendar field type available for properties.
hu_HU: Ez a tulajdonságok számára elérhető naptári mezőtípusra érvényes.

en: Apperance Options
hu_HU: Megjelenítési beállítások

en: standard
hu_HU: alapértelmezett

en: half map
hu_HU: fél térkép

en: Property List Type for Advanced Search
hu_HU: Tulajdonlista-típus a részletes kereséshez

en: Select standard or half map style for advanced search results page.
hu_HU: A fejlett keresési eredmények oldalának szabványos vagy féltérképes stílusának kiválasztása.

en: grid
hu_HU: rács

en: list
hu_HU: lista

en: Property List display(*global option)
hu_HU: Tulajdonságlista megjelenítése (* globális opció)

en: Select grid or list style for properties list pages.
hu_HU: Válassza ki a rács vagy lista stílust a tulajdonságlisták oldalaira.

en: For further setup see our help files, knowledgebase articles and tutorials to help make this process easier and more enjoyable for you:
hu_HU: További beállításokért lásd a súgófájlokat, tudásbázis-cikkeket és oktatóanyagokat, amelyek segítenek megkönnyíteni és élvezetesebbé tenni ezt a folyamatot:

en: Personalize Your Website
hu_HU: Személyre szabhatja webhelyét

en: Add New Page
hu_HU: Új oldal hozzáadása

en: Payments
hu_HU: kifizetések

en: Add New Property
hu_HU: Új tulajdonság hozzáadása

en: The state field is empty !
hu_HU: Az állami mező üres!

en: The City field is empty !
hu_HU: A város mező üres!

en: Your address field is empty!
hu_HU: A cím mező üres!

en: We are sorry, but we don't have an estimation for this property at this moment!
hu_HU: Sajnáljuk, de ebben a pillanatban nincs becslésünk erre a tulajdonságra!

en: Please fill in the form correctly and try again!
hu_HU: Kérjük, töltse ki a formanyomtatványt és próbálja újra!

en: right now
hu_HU: épp most

en:  seconds ago
hu_HU: másodpercekkel ezelőtt

en: about 1 minute ago
hu_HU: körülbelül 1 perccel ezelőtt

en:  minutes ago
hu_HU: perccel ezelőtt

en: about 1 hour ago
hu_HU: körülbelül 1 órája

en:  hours ago
hu_HU: órákkal ezelőtt

en: yesterday
hu_HU: tegnap

en:  days ago
hu_HU: napja

en: over a year ago
hu_HU: több mint egy éve

en:  package on
hu_HU: csomagot

en: PayPal payment agreement
hu_HU: PayPal fizetési megállapodás

en: Agent custom data
hu_HU: Az ügynök egyedi adatai

en: Add Custom Field
hu_HU: Egyedi mező hozzáadása

en: Parameters list
hu_HU: Paraméterek listája

en: Field Value:
hu_HU: Mező értéke:

en: Remove
hu_HU: eltávolít

en: We didn't find any results
hu_HU: Nem találtunk eredményt

en: listings
hu_HU: listák

en: Listings
hu_HU: listák

en: Hi there,
hu_HU: Szia,

en: We received your  Wire Transfer payment request on %s ! Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
hu_HU: Nyertes átutalási kifizetési kérelmet kaptál a (z) %s webhelyen! Kérjük, kövesse az alábbi utasításokat annak érdekében, hogy a lehető legrövidebb időn belül elkezdje elküldeni a tulajdonságokat.

en: The invoice number is:
hu_HU: A számlaszám:

en: Amount:
hu_HU: Összeg:

en: Instructions:
hu_HU: Utasítás:

en: you don't have the right to delete this
hu_HU: Önnek nincs joga törölni

en: Search has been saved. You will receive an email notification when new properties matching your search have been published
hu_HU: A keresést mentettük. E-mail értesítést fog kapni, ha a keresésnek megfelelő új ingatlanok megjelentek

en: My Profile
hu_HU: A profilom

en: My Properties List
hu_HU: Saját tulajdonságlistám

en: Favorites
hu_HU: Érdekes

en: Saved Searches
hu_HU: Elmentett keresések

en: My Invoices
hu_HU: Számláim

en: Inbox
hu_HU: Bejövő

en: Log Out
hu_HU: Kijelentkezés

en: wrong captcha
hu_HU: rossz captcha

en: Invalid username (do not use special characters or spaces)!
hu_HU: Érvénytelen felhasználónév (ne használjon különleges karaktereket vagy szóközöket)!

en: Username and/or Email field is empty!
hu_HU: A felhasználónév és / vagy az e-mail mező üres!

en: The email doesn't look right !
hu_HU: Az e-mail nem jól néz ki!

en: The email's domain doesn't look right.
hu_HU: Az e-mail domainje nem néz ki helyesnek.

en: Username already exists.  Please choose a new one.
hu_HU: Felhasználónév már létezik. Kérem válasszon egyet.

en: One of the password field is empty!
hu_HU: Az egyik jelszó mező üres!

en: Passwords do not match
hu_HU: A jelszavak nem egyeznek

en: Your account was created and you can login now!
hu_HU: Fiókja létrehozva, és bejelentkezhetsz most!

en: An email with the generated password was sent!
hu_HU: A létrehozott jelszóval ellátott e-mailt elküldtük!

en: Email already exists.  Please choose a new one.
hu_HU: Az e-mail cím már létezik. Kérem válasszon egyet.

en: Agent
hu_HU: Ügynök

en: Agency
hu_HU: Ügynökség

en: Developer
hu_HU: Fejlesztő

en: You are already logged in! redirecting...
hu_HU: Ön már bejelentkezett! átirányító ...

en: Username and/or Password field is empty!
hu_HU: A felhasználónév és / vagy a jelszó mező üres!

en: Wrong username or password!
hu_HU: Rossz felhasználónév vagy jelszó!

en: Login successful, redirecting...
hu_HU: A sikeres bejelentkezés, átirányítás ...

en: Email field is empty!
hu_HU: Az e-mail mező üres!

en: Invalid E-mail address!
hu_HU: Érvénytelen e-mail cím!

en: Invalid Username!
hu_HU: Érvénytelen felhasználónév!

en: We have just sent you an email with Password reset instructions.
hu_HU: Most küldtünk el egy e-mailt a Jelszó törlési utasítással.

en: Agent need a first & last name
hu_HU: Az ügynöknek első és utónevre van szüksége

en: Agent was added... You will be redirected to your agent list...
hu_HU: Az ügynök hozzá lett adva ... Ön átkerül az ügynökök listájára ...

en: Agent profile edited
hu_HU: Ügynökprofil szerkesztve

en: The email was not saved because it is used by another user.
hu_HU: Az e-mail nem mentésre került, mert egy másik felhasználó használja.

en: Profile updated
hu_HU: profil frissítve

en: The new password is blank
hu_HU: Az új jelszó üres

en: Password Updated
hu_HU: Jelszó frissítve

en: Old Password is not correct
hu_HU: A régi jelszó helytelen

en: removed
hu_HU: eltávolított

en: Listing payment on
hu_HU: Listafizetés

en: Upgrade to featured listing on
hu_HU: Frissítés a kiemelt listára

en: Upgrade to Featured Listing
hu_HU: Frissítés a kiemelt listára

en: Listing Payment
hu_HU: Listafizetés

en: Listing Payment with Featured option
hu_HU: A fizetés listája a Kiemelt opcióval

en: Sent for approval
hu_HU: Elküldve jóváhagyásra

en: no listings available
hu_HU: nincs elérhető lista

en: The date & time is already booked. Please choose a new one
hu_HU: A dátum és az idő már foglalt. Kérem válasszon egyet

en: membership payment on
hu_HU: tagsági kifizetés

en: Membership Payment
hu_HU: Tagsági kifizetés

en: Unable to login. Please, check login/password and try again
hu_HU: Nem sikerült bejelentkezni. Kérjük, ellenőrizze a bejelentkezési / jelszavát, és próbálja újra

en: Please, enter correct email
hu_HU: Kérjük, írja be a helyes e-mailt

en: Can\t create user with this credentials
hu_HU: Nem tud létrehozni felhasználó ezzel a hitelesítő adattal

en: Sorry, user already exists. Try different username/email
hu_HU: Sajnáljuk, a felhasználó már létezik. Próbálja ki a különböző felhasználónevet / e-mailt

en:  in
hu_HU: ban ben

en: The browser couldn't detect your position!
hu_HU: A böngésző nem tudta felismerni pozícióját!

en: Geolocation is not supported by this browser.
hu_HU: A böngésző nem támogatja a földrajzi helyet.

en: m radius
hu_HU: m sugár

en: close map
hu_HU: közel térkép

en: No results found!
hu_HU: Nincs találat!

en: loading results...
hu_HU: a találatok betöltése ...

en: Geolocation was not successful for the following reason:
hu_HU: A földrajzi elhelyezkedés nem sikerült a következő ok miatt:

en: Amount Financed:
hu_HU: A finanszírozás összege:

en: Mortgage Payments:
hu_HU: Jelzálog kifizetések:

en: Annual cost of Loan:
hu_HU: Hitelköltség éves költsége:

en: SEARCH
hu_HU: KERESÉS

en: Search here...
hu_HU: Itt keress...

en: Your Name
hu_HU: A neved

en: Your Email
hu_HU: Az email címed

en: Your Phone
hu_HU: Telefonod

en: Your Message
hu_HU: Az üzeneted

en: Your Address
hu_HU: Címed

en: Your City
hu_HU: Városod

en: Your State Code (ex CA)
hu_HU: Az Ön állami kódja (korábbi CA)

en: Send Message
hu_HU: Üzenet küldése

en: Sending user info, please wait...
hu_HU: Felhasználóinformációk küldése, várjon ...

en: Street View
hu_HU: utcakép

en: Close Street View
hu_HU: Az Utcakép bezárása

en: open map
hu_HU: nyitott térkép

en: Fullscreen
hu_HU: Teljes képernyő

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: Please wait while we are processing your submission!
hu_HU: Kérjük, várjon, amíg feldolgozzuk a benyújtását!

en: Are you sure you wish to delete?
hu_HU: Biztosan törölni kíván?

en: You need to agree with terms and conditions !
hu_HU: Meg kell egyeznie a feltételekkel!

en: Processing...
hu_HU: Feldolgozás...

en: to
hu_HU: nak nek

en: Send me the invoice
hu_HU: Küldje el a számlát

en: Direct payment instructions
hu_HU: Közvetlen fizetési utasítások

en: Thank you. Please check your email for payment instructions.
hu_HU: Köszönöm. Kérjük, ellenőrizze az e-mail címét a fizetési utasításért.

en: To be paid
hu_HU: Fizetendő

en: Plan Image
hu_HU: Kép tervezése

en: Plan Price
hu_HU: Terv ára

en: deleting...
hu_HU: törlés ...

en: saving...
hu_HU: megtakarítás...

en: posting
hu_HU: postázás

en: Review Sent
hu_HU: Felülvizsgálat

en: Review Edit Saved
hu_HU: Szerkesztés mentése

en: Disabled
hu_HU: Tiltva

en: Published
hu_HU: Közzétett

en: Please, enter property title
hu_HU: Kérjük, adja meg a tulajdonjogot

en: Property is featured
hu_HU: Tulajdon van

en: You have used all the "Featured" listings in your package.
hu_HU: A csomagban szereplő összes &quot;Kiemelt&quot; listát használta.

en: saving..
hu_HU: megtakarítás..

en: sending message..
hu_HU: üzenet küldése ..

en: Please, enter field:
hu_HU: Kérjük, írja be a mezőt:

en: You need to upload at last one image
hu_HU: Fel kell töltened egy utolsó képet

en: Connecting to Paypal! Please wait...
hu_HU: Csatlakozás Paypalhoz! Kérlek várj...

en: subscription will be cancelled at the end of current period
hu_HU: az előfizetés törlésre kerül a tárgyidőszak végén

en: Disable Listing
hu_HU: Lista letiltása

en: Enable Listing
hu_HU: Engedélyezze a listát

en: Disable Agent
hu_HU: Agent tiltása

en: Enable Agent
hu_HU: Agent engedélyezése

en: Confirm your ACCOUNT DELETION request! Clicking the button below will delete your account and data. This means you will no longer be able to login to your account and access your account information: My Profile, My Properties, Inbox, Saved Searches and Messages. This operation CAN NOT BE REVERSED!
hu_HU: Erősítse meg ACCOUNT DELETION kérését! Az alábbi gombra kattintva törli fiókját és adatait. Ez azt jelenti, hogy többé nem tud bejelentkezni a fiókjába, és nem férhet hozzá a fiókadatokhoz: Saját profil, Saját tulajdonságok, Beérkező levelek, Mentett keresések és Üzenetek. Ez a művelet NEM VONATKOZIK!

en: Sending
hu_HU: elküldés

en: No More Listings
hu_HU: Nincs több hirdetés

en: Image needs to be at least 500px height  x 500px wide!
hu_HU: A képnek legalább 500 x magasság x 500 képpontosnak kell lennie!

en: You cannot upload more than
hu_HU: Nem lehet többet feltölteni

en: images
hu_HU: képek

en: Are you sure you want to delete this?
hu_HU: Biztosan törölni akarja?

en: Allowed Files
hu_HU: Engedélyezett fájlok

en: Warning !
hu_HU: Figyelem !

en: Your Current Logo
hu_HU: Jelenlegi logó

en: Upload New Logo
hu_HU: Új logó feltöltése

en: Your Current Colors
hu_HU: Az aktuális színek

en: Change Colors
hu_HU: Színváltás

en: Page Title
hu_HU: Lap cím

en: Page Template
hu_HU: Oldalsablon

en: See All Your Pages
hu_HU: Lásd az összes oldalt

en: Your Payment system is in SANDBOX mode.
hu_HU: A fizetési rendszer SANDBOX módban van.

en: Your Payment system is in LIVE mode.
hu_HU: Fizetési rendszere LIVES módban van.

en: You did not add your <strong>Paypal Details</strong>. No Paypal payment will be processed
hu_HU: Nem adta hozzá <strong>Paypal részletei</strong> . Nem Paypal fizetés kerül feldolgozásra

en: Paypal Api Keys are added.Payments will be processed.
hu_HU: A Paypal Api kulcsok hozzáadásra kerülnek. A fizetések feldolgozása folyamatban van.

en: You did not add your <strong>Stripe Details</strong>. No Stripe payment will be processed
hu_HU: Nem adta hozzá a <strong>csíkos részleteket</strong> . Nem történik csíkos fizetés

en: Stripe Api Keys are added.Payments will be processed.
hu_HU: Csíkos Api kulcsok hozzáadásával. A fizetések feldolgozása folyamatban van.

en: Edit Payment Details
hu_HU: Fizetési adatok szerkesztése

en: share
hu_HU: Ossza meg

en: remove from favorites
hu_HU: Eltávolítás a kedvencekből

en: compare
hu_HU: hasonlítsa össze

en: Once Weekly
hu_HU: Hetente egyszer

en: If you do not wish to be notified anymore please enter your account and delete the saved search.Thank you!
hu_HU: Ha többé nem szeretne bejelenteni, kérjük, írja be fiókját, és törölje az elmentett keresést. Köszönjük!

en: [more]
hu_HU: [több]

en: Primary Menu
hu_HU: Elsődleges menü

en: Mobile Menu
hu_HU: Mobil menü

en: Footer Menu
hu_HU: Lábléc menü

en: Primary Widget Area
hu_HU: Elsődleges widget terület

en: The primary widget area
hu_HU: Az elsődleges widget terület

en: Secondary Widget Area
hu_HU: Másodlagos widget terület

en: The secondary widget area
hu_HU: A másodlagos widget terület

en: First Footer Widget Area
hu_HU: Első lábléc widget terület

en: The first footer widget area
hu_HU: Az első lábléc widget területe

en: Second Footer Widget Area
hu_HU: Második Footer Widget Area

en: The second footer widget area
hu_HU: A második lábléc widget területe

en: Third Footer Widget Area
hu_HU: Harmadik lábléc widget terület

en: The third footer widget area
hu_HU: A harmadik lábléc widget területe

en: Fourth Footer Widget Area
hu_HU: Negyedik lábléc widget terület

en: The fourth footer widget area
hu_HU: A negyedik lábléc widget területe

en: Top Bar Left Widget Area
hu_HU: A felső szélső bal szélességi terület

en: The top bar left widget area
hu_HU: A felső sáv bal widget területet tartalmaz

en: Top Bar Right Widget Area
hu_HU: A jobb oldali jobb oldali widget terület

en: The top bar right widget area
hu_HU: A felső sáv jobb oldali widget területén

en: Sidebar Menu Widget Area - Before Menu
hu_HU: Sidebar Menu Widget Area - Menü előtt

en: Sidebar for header type 3 - before menu
hu_HU: Oldalsáv a 3-as fejléchez - menü előtt

en: Sidebar Menu Widget Area - After Menu
hu_HU: Sidebar Menu Widget Area - Menü után

en: Sidebar for header type 3 - after menu
hu_HU: Sidebar a 3. fejléchez - menü után

en: Header4 Widget Area
hu_HU: Header4 Widget terület

en: Header4 widget area
hu_HU: Header4 widget terület

en: Dashboard Top Bar Left Widget Area
hu_HU: Dashboard felső sáv bal szélességi terület

en: User Dashboard - The top bar left widget area
hu_HU: Felhasználói irányítópult - A felső sáv bal widget területe

en: Dashboard Top Bar Right Widget Area
hu_HU: Dashboard felső sáv jobb oldali Widget terület

en: User Dashboard - The top bar right widget area
hu_HU: Felhasználói irányítópult - A felső sáv jobb oldali widget területén

en: Splash Page Bottom Right Widget Area
hu_HU: Splash Page Bottom right Widget terület

en: Splash Page - Bottom right area
hu_HU: Splash Page - jobb alsó rész

en: Splash Page Bottom Left Widget Area
hu_HU: Splash Page Bottom Left Widget terület

en: Splash Page - Bottom left area
hu_HU: Splash Page - bal alsó terület

en: Cheatin&#8217; huh?
hu_HU: Cheatin?

en: %sActivate the Envato Market plugin%s to get updates for your ThemeForest and CodeCanyon items.
hu_HU:  %s Kapcsolja ki az Envato Market plugint %s, hogy frissítéseket kapjon a ThemeForest és a CodeCanyon elemekhez.

en: %sInstall the Envato Market plugin%s to get updates for your ThemeForest and CodeCanyon items.
hu_HU:  %sInstallálja az Envato Market plugint %s, hogy frissítéseket kapjon a ThemeForest és a CodeCanyon elemekhez.

en: Transport
hu_HU: Szállítás

en: Supermarkets
hu_HU: szupermarketek

en: Schools
hu_HU: Iskolák

en: Restaurants
hu_HU: Éttermek

en: Pharmacies
hu_HU: gyógyszertárak

en: Hospitals
hu_HU: kórházak

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Property Price
hu_HU: Ingatlan ára

en: Property Price Label
hu_HU: Ingatlan árcímke

en: Property Price Label Before
hu_HU: Ingatlan árcímke előtt

en: Property Category Submit
hu_HU: Tulajdon Kategória Küldés

en: Property Action Category
hu_HU: Tulajdonságtevékenység kategória

en: Property Media
hu_HU: Ingatlanközvetítés

en: Property Address
hu_HU: Ingatlan címe

en: Property City
hu_HU: Tulajdon városa

en: Property Area
hu_HU: Tulajdon területe

en: Property Zip
hu_HU: Tulajdonság Zip

en: Property Country
hu_HU: Ingatlan ország

en: Property Map
hu_HU: Ingatlan Térkép

en: Property Latitude
hu_HU: Tulajdonsági Latitude

en: Property Longitude
hu_HU: Ingatlan hosszúság

en: Google Camera Angle
hu_HU: Google Kamera Szög

en: Property Google View
hu_HU: Ingatlan Google-nézet

en: property Size
hu_HU: tulajdonság mérete

en: Property Lot Size
hu_HU: Tulajdon tétel mérete

en: Property Rooms
hu_HU: Ingatlan Szobák

en: Property Bedrooms
hu_HU: Ingatlan hálószobák

en: Property Bathrooms
hu_HU: Ingatlan Fürdőszobák

en: Owner Notes
hu_HU: Tulajdonos megjegyzései

en: property status
hu_HU: tulajdonság állapotát

en: Embed Video Id
hu_HU: A videóazonosító beágyazása

en: Embed Video Type
hu_HU: A videotípus beágyazása

en: Embed Virtual Tour
hu_HU: Virtuális túra beágyazása

en: Property Subunits
hu_HU: Tulajdonjog-egységek

en: Active Life
hu_HU: Aktív élet

en: Arts & Entertainment
hu_HU: Művészet és szórakozás

en: Automotive
hu_HU: Autóipari

en: Beauty & Spas
hu_HU: Szépség és gyógyfürdők

en: Education
hu_HU: Oktatás

en: Event Planning & Services
hu_HU: Eseménytervezés és szolgáltatások

en: Financial Services
hu_HU: Pénzügyi szolgáltatások

en: Food
hu_HU: Élelmiszer

en: Health & Medical
hu_HU: Egészségügy

en: Home Services
hu_HU: Otthoni szolgáltatások

en: Hotels & Travel
hu_HU: Szállodák és utazás

en: Local Flavor
hu_HU: Helyi íz

en: Local Services
hu_HU: Helyi szolgáltatások

en: Mass Media
hu_HU: Tömegmédia

en: Nightlife
hu_HU: Éjszakai élet

en: Pets
hu_HU: Háziállatok

en: Professional Services
hu_HU: Professzionális szolgáltatások

en: Public Services & Government
hu_HU: Közszolgáltatások és kormányzat

en: Real Estate
hu_HU: Ingatlan

en: Religious Organizations
hu_HU: Vallási szervezetek

en: Shopping
hu_HU: Bevásárlás

en: Transportation
hu_HU: Szállítás

en: miles
hu_HU: mérföld

en: Similar Listings
hu_HU: Hasonló hirdetések

en: more details here
hu_HU: további részletek itt

en: All Countries
hu_HU: Minden ország

en: More Search Options
hu_HU: További keresési lehetőségek

en: Pay with Credit Card
hu_HU: Fizetés hitelkártyával

en: Submission Payment
hu_HU: Fizetés benyújtása

en: Submission & Featured Payment
hu_HU: Benyújtás és kiemelt fizetés

en: Package Payment
hu_HU: Csomagfizetés

en:  Featured Payment
hu_HU: Kiemelt fizetés

en: size:
hu_HU: méret:

en: rooms:
hu_HU: szobák:

en: baths:
hu_HU: fürdők:

en: price:
hu_HU: ár:

en: Documents
hu_HU: Dokumentumok

en: Address
hu_HU: Cím

en: City
hu_HU: Város

en: Area
hu_HU: Terület

en: State/County
hu_HU: Ország / Megye

en: Zip
hu_HU: Postai irányítószám

en: Open In Google Maps
hu_HU: Nyissa meg a Google Térképen

en: Property Id
hu_HU: Ingatlanazonosító

en: Property Size
hu_HU: Tulajdon mérete

en: Rooms
hu_HU: szobák

en: Bedrooms
hu_HU: hálószoba

en: Bathrooms
hu_HU: A fürdőszobákban

en: Energy index
hu_HU: Energia index

en: Energy class
hu_HU: Energiaosztály

en: Your energy class is
hu_HU: Energiaosztályod van

en: Your energy class
hu_HU: Energiaosztályod

en: Your energy class is
hu_HU: Energiaosztályod van

en: %s (Invalid)
hu_HU:  %s (Érvénytelen)

en: %s (Pending)
hu_HU:  %s (folyamatban)

en: Edit Menu Item
hu_HU: Szerkesztés menüpont

en: Navigation Label
hu_HU: Navigációs címke

en: Title Attribute
hu_HU: Cím attribútum

en: Open link in a new window/tab
hu_HU: Nyissa meg az új ablakot / lapot

en: CSS Classes (optional)
hu_HU: CSS osztályok (opcionális)

en: Link Relationship (XFN)
hu_HU: Link kapcsolat (XFN)

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
hu_HU: A leírás megjelenik a menüben, ha az aktuális téma támogatja.

en: Menu Item Icon(ex: fa fa-comment)
hu_HU: Menüelem ikonja (ex fa fa-comment)

en: Menu Item Label(ex: "new")
hu_HU: Menüpontcímke (pl .: &quot;új&quot;)

en: Set as Mega Menu?
hu_HU: Állítsa be a Mega Menüt?

en: Mega Menu Widget Area
hu_HU: Mega Menü Widget terület

en: Select Widget Area
hu_HU: Válasszon widget területet

en: Upload Background Image |
hu_HU: Háttérkép felvétele |

en: Remove Image
hu_HU: Kép eltávolítása

en: Container Styles( *set custom styles for mega menu container only:.  Ex: background position, background repeat )
hu_HU: Konténer-stílusok (* egyedi stílusok beállítása csak a mega-menü tartályban: Pl .: háttér pozíció, háttér ismétlés)

en: Draw border right on mega menu column?
hu_HU: Rajzolja meg a határvonalat a mega menü oszlopban?

en: Original: %s
hu_HU: Eredeti: %s

en: Cancel
hu_HU: Megszünteti

en: help
hu_HU: Segítség

en: Add new Google Maps pins for single actions / single categories.
hu_HU: Adjon hozzá új Google Térkép csapokat egyes műveletekhez / egy kategóriákhoz.

en: If you add images directly into the input fields (without Upload button) please use the full image path. For ex: http://www.wpresidence..... . If you use the "upload"  button use also "Insert into Post" button from the pop up window.
hu_HU: Ha közvetlenül a beviteli mezőkbe (feltöltés nélkül) hozzáadja a képeket, használja a teljes képútvonalat. Például: http: //www.wpresidence ...... Ha használja a &quot;feltöltés&quot; gombot, használja a &quot;Beillesztés a postába&quot; gombot a felbukkanó ablakból.

en: The Retina pins should be uploaded in the same place as the original pin and the name of the file should be with_2x
hu_HU: A Retina tűket ugyanarra a helyre kell feltölteni, mint az eredeti tűt, és a fájl neve should_2x

en: For action
hu_HU: Tevékenységért

en: Upload Pin
hu_HU: Pin feltöltése

en: for category:
hu_HU: kategória:

en: Add new Google Maps pins for actions & categories combined (example: 'apartments in sales')
hu_HU: Adjon hozzá új Google Térkép csapokat a tevékenységekhez és kategóriákhoz kombinálva (például: &quot;értékesítési apartmanok&quot;)

en: For action
hu_HU: Tevékenységért

en: category
hu_HU: kategória

en: For IDX (if plugin is enabled)
hu_HU: IDX esetén (ha a plugin engedélyezve van)

en: Save Changes
hu_HU: Változtatások mentése

en: Install Required Plugins
hu_HU: A szükséges bővítmények telepítése

en: Install Plugins
hu_HU: A beépülő modulok telepítése

en: Installing Plugin: %s
hu_HU: Plugin telepítése: %s

en: Something went wrong with the plugin API.
hu_HU: Valami nem sikerült a plugin API-val.

en: Return to Required Plugins Installer
hu_HU: Visszatérés a szükséges bővítmények telepítőjéhez

en: Plugin activated successfully.
hu_HU: A bővítmény sikeresen aktiválva van.

en: All plugins installed and activated successfully. %s
hu_HU: Minden beépülő modul telepítve és aktiválva van.  %s

en: Field Name
hu_HU: Mező neve

en: Field Label
hu_HU: Terepi címke

en: Field Type
hu_HU: Mezőtípus

en: Field Order
hu_HU: Mezőrend

en: Dropdown values
hu_HU: Leértékelő értékek

en: delete
hu_HU: töröl

en: Custom Fields
hu_HU: Egyéni mezők

en: Add New Custom Field
hu_HU: Új egyéni mező hozzáadása

en: Field name
hu_HU: Mező neve

en:  Order in listing page
hu_HU: Rendelés az indexelési oldalon

en: Dropdown values separated by "," (only for dropdown field type)
hu_HU: A &quot;,&quot; (csak a legördülő mezőtípusra)

en:  click to add field
hu_HU: kattintson a mező hozzáadására

en: Listings Features & Amenities
hu_HU: Jellemzők és szolgáltatások

en: Listings Labels
hu_HU: Címkék jegyzéke

en: Type address, state, city or area
hu_HU: Írja be a címet, az államot, a várost vagy a területet

en: County, City or Area is
hu_HU: Megye, város vagy terület

en: Category
hu_HU: Kategória

en: For
hu_HU: mert

en: County / State
hu_HU: Megye

en: types
hu_HU: típusok

en: categories
hu_HU: kategóriák

en: cities
hu_HU: városok

en: areas
hu_HU: nak

en: property price
hu_HU: ingatlan ár

en: property size
hu_HU: tulajdonságméret

en: property lot size
hu_HU: ingatlan tétel mérete

en: property rooms
hu_HU: ingatlan szobák

en: property bedrooms
hu_HU: ingatlan hálószobák

en: property bathrooms
hu_HU: saját fürdőszoba

en: property address
hu_HU: tulajdon címét

en: property county
hu_HU: ingatlan megyében

en: property state
hu_HU: ingatlan állapota

en: property zip
hu_HU: ingatlan zip

en: property country
hu_HU: ingatlan ország

en: address
hu_HU: cím

en: between
hu_HU: között

en: and
hu_HU: és

en: between
hu_HU: között

en:  similar with
hu_HU: hasonló a

en:  has
hu_HU: van

en:  equal with
hu_HU: egyenlő

en: smaller than
hu_HU: kisebb, mint

en: bigger than
hu_HU: nagyobb, mint

en: price range from:
hu_HU: árkategóriás:

en: bigger than
hu_HU: nagyobb, mint

en: price range from
hu_HU: árkategóriás

en: General
hu_HU: Tábornok

en: Social & Contact
hu_HU: Szociális és kapcsolattartó

en: Map
hu_HU: Térkép

en: Design
hu_HU: Tervezés

en: Advanced
hu_HU: Fejlett

en: Membership
hu_HU: Tagság

en: Help & Custom
hu_HU: Segítség és egyéni

en: Global Theme Settings
hu_HU: Globális témabeállítások

en: User Role Settings
hu_HU: Felhasználó szerepkör beállításai

en: Appearance
hu_HU: Kinézet

en: Logos & Favicon
hu_HU: Logók és Favicon

en: Header
hu_HU: Fejléc

en: Footer
hu_HU: Lábjegyzet

en: Price & Currency
hu_HU: Ár és pénznem

en: Features & Amenities
hu_HU: Jellemzők és szolgáltatások

en: Theme Slider
hu_HU: Téma csúszka

en: Edit Property, Agent, Agency and Developer text links
hu_HU: Ingatlan-, ügynök-, ügynökség- és fejlesztői szöveges linkek szerkesztése

en: Contact Page Details
hu_HU: Kapcsolatfelvételi adatok

en: Social Accounts
hu_HU: Szociális számlák

en: Social Login
hu_HU: Szociális belépés

en: Contact 7 Settings
hu_HU: Lépjen kapcsolatba a 7 beállítással

en: Generate Pins
hu_HU: Pins létrehozása

en: General Design Settings
hu_HU: Általános tervezési beállítások

en: Property Page
hu_HU: Tulajdoni oldal

en: Property Print Page Design
hu_HU: Tulajdonság nyomtatási oldal tervezése

en: Custom Colors
hu_HU: Egyéni színek

en: Header Design & Colors
hu_HU: Header Design és színek

en: Mobile Menu Colors
hu_HU: A mobilmenü színei

en: Property, Agent, Blog Lists Design
hu_HU: Ingatlan, ügynök, bloglista tervezés

en: User Dashboard Design
hu_HU: Felhasználói irányítópult tervezés

en: Fonts
hu_HU: betűtípusok

en: Custom CSS
hu_HU: Egyéni CSS

en: Property Unit/Card Design - BETA
hu_HU: Tulajdoni egység / kártya kialakítása - BETA

en: Advanced Search Settings
hu_HU: Részletes keresés beállításai

en: Advanced Search Form
hu_HU: Részletes keresés űrlap

en: Geo Location Search
hu_HU: Geo helykereső

en: Save Search Settings
hu_HU: Keresés beállításainak mentése

en: Advanced Search Colors
hu_HU: Részletes keresés színek

en: Membership Settings
hu_HU: Tagsági beállítások

en: Property Submission Page
hu_HU: Tulajdon benyújtása oldal

en: Paypal Settings
hu_HU: Paypal beállítások

en: Stripe Settings
hu_HU: Csíkos beállítások

en: Email Management
hu_HU: E-mail kezelés

en: Site Speed
hu_HU: A webhely sebessége

en: Export Options
hu_HU: Export opciók

en: Import Options
hu_HU: Importálási lehetőségek

en: reCaptcha settings
hu_HU: reCaptcha beállítások

en: Yelp settings
hu_HU: Yelp beállítások

en: Optima Express  settings
hu_HU: Optima Express beállítások

en: Header Settings
hu_HU: Fejléc beállítások

en: Footer Settings
hu_HU: Lábléc beállítások

en: Property and Agent Links
hu_HU: Ingatlan és ügynök kapcsolatok

en: Theme Slider
hu_HU: Téma csúszka

en: Social Accounts
hu_HU: Szociális számlák

en: Social Login
hu_HU: Szociális belépés

en: Map  Settings
hu_HU: Térképbeállítások

en: Pin Management
hu_HU: Pin kezelése

en: Property Page Settings
hu_HU: Tulajdoni oldal beállításai

en: Print Page Design
hu_HU: Nyomtatási oldal tervezése

en: Custom Colors Settings
hu_HU: Egyéni színek beállításai

en: ***Please understand that we cannot add here color controls for all theme elements & details. Doing that will result in a overcrowded and useless interface. These small details need to be addressed via custom css code
hu_HU: *** Kérjük, értsd meg, hogy itt nem adhatunk színes vezérlőket az összes témaelemhez és részlethez. Ha ez megtörténik, túlzsúfolt és haszontalan felületet eredményez. Ezeket a kis részleteket egyedi css kóddal kell kezelni

en: Sidebar Widget Tab
hu_HU: Sidebar Widget fül

en: Custom Fonts
hu_HU: Egyéni betűtípusok

en: Property Card Design
hu_HU: Tulajdonságkártya-tervezés

en: Save Search Settings
hu_HU: Keresés beállításainak mentése

en: PaypPal Settings
hu_HU: PaypPal beállítások

en: Optima Express settings
hu_HU: Optima Express beállítások

en: Help&Custom
hu_HU: Segítség &amp; Egyéni

en: Generate pins
hu_HU: Generáljon csapokat

en: Membership & Payment Settings
hu_HU: Tagsági és fizetési beállítások

en: Submited Listings should be approved by admin?
hu_HU: A benyújtott hirdetéseket jóvá kell hagynia az adminisztrátor által?

en: Front end registred users should be saved as agents?
hu_HU: Az elölről regisztrált felhasználókat el kell menteni ügynökökként?

en: Enable Paid Submission ?
hu_HU: Engedélyezi a fizetett benyújtást?

en: Enable Paypal?
hu_HU: Engedélyezi a Paypal szolgáltatást?

en: Enable Stripe?
hu_HU: Engedélyezi a csíkot?

en: Enable Direct Payment / Wire Payment?
hu_HU: Közvetlen fizetés / vezetékes fizetés engedélyezése?

en: Currency For Paid Submission
hu_HU: Pénznem a fizetett benyújtáshoz

en: Custom Currency Symbol - *select it from the list above after you add it.
hu_HU: Egyéni pénznemek szimbóluma - * válassza ki azt a fenti listából hozzáadása után.

en: Paypal Client id
hu_HU: Paypal ügyfél id

en: Paypal Client Secret Key
hu_HU: Paypal kliens titkos kulcs

en: Paypal & Stripe Api
hu_HU: Paypal és Stripe Api

en: Paypal Api User Name
hu_HU: Paypal Api Felhasználónév

en: Paypal API Password
hu_HU: Paypal API jelszó

en: Paypal API Signature
hu_HU: Paypal API aláírás

en: Paypal receiving email
hu_HU: Paypal e-mailt fogad

en: Stripe Secret Key
hu_HU: Csíkos titkos kulcs

en: Wire instructions for direct payment
hu_HU: Vezetékes utasítások a közvetlen kifizetésre

en: Price Per Submission (for "per listing" mode)
hu_HU: Ár per benyújtás (&quot;listánként&quot; módban)

en: Price to make the listing featured (for "per listing" mode)
hu_HU: Az ára, hogy a listát szerepeltesse (&quot;listánként&quot; üzemmódban)

en: Free Membership - no of listings (for "membership" mode)
hu_HU: Ingyenes tagság - nincs lista (&quot;tagsági&quot; módban)

en: Unlimited listings ?
hu_HU: Korlátlan listák?

en: Free Membership - no of featured listings (for "membership" mode)
hu_HU: Ingyenes tagság - a kiemelt listák közül (a &quot;tagság&quot; módban)

en: Free Membership Listings - no of days until a free listing will expire. *Starts from the moment the property is published on the website. (for "membership" mode)
hu_HU: Ingyenes tagsági listák - a napok száma a szabad jegyzés lejáratáig. * Kezdete attól a pillanattól kezdve, hogy a tulajdon megjelenik a honlapon. (&quot;tagsági&quot; módban)

en: Image for Contact Page
hu_HU: Kapcsolatfelvételi oldal

en: Upload Image
hu_HU: Kép feltöltése

en: Company Name
hu_HU: Cégnév

en: Send all contact emails to:
hu_HU: Az összes kapcsolattartó e-mail küldése az alábbi címre:

en: Telephone
hu_HU: telefon

en: Mobile
hu_HU: Mobil

en: Twitter Page Link
hu_HU: Twitter oldal link

en: Twitter Consumer Key
hu_HU: Twitter fogyasztói kulcs

en: Twitter Consumer Secret
hu_HU: Twitter Fogyasztói Titok

en: Twitter Cache Time in hours
hu_HU: Twitter Cache idő órákban

en: Facebook Api Key (for Facebook login)
hu_HU: Facebook Api kulcs (Facebook bejelentkezéshez)

en: Facebook secret code (for Facebook login)
hu_HU: Facebook titkos kód (Facebook bejelentkezéskor)

en: Google OAuth client id (for Google login)
hu_HU: Google OAuth ügyfélazonosító (a Google bejelentkezéshez)

en: Google Client Secret (for Google login)
hu_HU: Google Ügyfél titka (a Google bejelentkezéshez)

en: Google Api key (for Google login)
hu_HU: Google Api kulcs (a Google bejelentkezéshez)

en: Allow login via Facebook ?
hu_HU: Engedélyezzen bejelentkezést a Facebookon keresztül?

en: Allow login via Google ?
hu_HU: Engedélyezze a bejelentkezést a Google-on keresztül?

en: Allow login via Yahoo ?
hu_HU: Engedélyezzen bejelentkezést a Yahoo-n keresztül?

en: Contact form 7 code for agent (ex: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])
hu_HU: Kapcsolatfelvételi űrlap 7 kód ügynök számára (pl .: [kontakt-forma-7 id = &quot;2725&quot; title = &quot;contact me&quot;])

en: Contact form 7 code for contact page template (ex: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])
hu_HU: Kapcsolatfelvételi űrlap 7-es kód az érintkezési oldal sablonjához (pl .: [kontakt-forma-7 id = &quot;2725&quot; title = &quot;contact me&quot;])

en: Help
hu_HU: Segítség

en: For theme help please check http://help.wpresidence.net/. If your question is not here, please go to http://support.wpestate.org, create an account and post a ticket. The registration is simple and as soon as you send a ticket we are notified. We usually answer in the next 24h (except weekends). Please use this system and not the email. It will help us answer your questions much faster. Thank you!
hu_HU: Témavezető segítségért http://help.wpresidence.net/. Ha a kérdésed nem található, kérjük, látogasson el a http://support.wpestate.org oldalra, hozzon létre egy fiókot, és helyezzen jegyet. A regisztráció egyszerű, és amint elküldi a jegyet, értesítést kapunk. Általában a következő 24 órán belül válaszolunk (kivéve a hétvégéket). Kérjük, használja ezt a rendszert, és ne az e-mailt. Ez segít nekünk megválaszolni kérdéseit sokkal gyorsabban. Köszönöm!

en: For custom work on this theme please go to  <a href="http://support.wpestate.org/" target="_blank">http://support.wpestate.org</a>, create a ticket with your request and we will offer a free quote.
hu_HU: A témával kapcsolatos egyéni munkákhoz látogasson el a <a href="http://support.wpestate.org/" target="_blank">http://support.wpestate.org oldalra</a> , hozzon létre jegyet a kérelemmel, és ingyenes ajánlatot fogunk ajánlani.

en: For help files please go to  <a href="http://help.wpresidence.net/">http://help.wpresidence.net</a>.
hu_HU: A súgófájlokhoz látogasson el a <a href="http://help.wpresidence.net/">http://help.wpresidence.net weboldalra</a> .

en: Subscribe to our mailing list in order to receive news about new features and theme upgrades. <a href="http://eepurl.com/CP5U5">Subscribe Here!</a>
hu_HU: Iratkozzon fel levelezőlistánkra, hogy híreket kapjon az új funkciókról és a témafrissítésekről. <a href="http://eepurl.com/CP5U5">Feliratkozás itt!</a>

en: Afghanistan
hu_HU: Afganisztán

en: Albania
hu_HU: Albánia

en: Algeria
hu_HU: Algéria

en: American Samoa
hu_HU: Amerikai Szamoa

en: Antarctica
hu_HU: Antarktisz

en: Antigua and Barbuda
hu_HU: Antigua és Barbuda

en: Argentina
hu_HU: Argentína

en: Armenia
hu_HU: Örményország

en: Australia
hu_HU: Ausztrália

en: Austria
hu_HU: Ausztria

en: Azerbaijan
hu_HU: Azerbajdzsán

en: Bahamas
hu_HU: Bahamák

en: Bahrain
hu_HU: Bahrein

en: Bangladesh
hu_HU: Banglades

en: Belarus
hu_HU: Fehéroroszország

en: Bhutan
hu_HU: Bhután

en: Bolivia
hu_HU: Bolívia

en: Bosnia and Herzegowina
hu_HU: Bosznia-Hercegovina

en: Bouvet Island
hu_HU: Bouvet-sziget

en: Brazil
hu_HU: Brazília

en: British Indian Ocean Territory
hu_HU: Brit Indiai-óceáni Terület

en: Bulgaria
hu_HU: Bulgária

en: Cambodia
hu_HU: Kambodzsa

en: Cameroon
hu_HU: Kamerun

en: Canada
hu_HU: Kanada

en: Cape Verde
hu_HU: zöld-fok

en: Cayman Islands
hu_HU: Kajmán-szigetek

en: Central African Republic
hu_HU: Közép-Afrikai Köztársaság

en: Chad
hu_HU: Csád

en: China
hu_HU: Kína

en: Christmas Island
hu_HU: Karácsonyi sziget

en: Cocos (Keeling) Islands
hu_HU: Kókuszos (Keeling) szigetek

en: Comoros
hu_HU: Comore-szigetek

en: Congo
hu_HU: Kongó

en: Congo, the Democratic Republic of the
hu_HU: Kongó, a Demokratikus Köztársaság

en: Cook Islands
hu_HU: Cook-szigetek

en: Cote d'Ivoire
hu_HU: Elefántcsontpart

en: Croatia (Hrvatska)
hu_HU: Horvátország (Hrvatska)

en: Cuba
hu_HU: Kuba

en: Cyprus
hu_HU: Ciprus

en: Czech Republic
hu_HU: Cseh Köztársaság

en: Denmark
hu_HU: Dánia

en: Djibouti
hu_HU: Dzsibuti

en: Dominica
hu_HU: Dominika

en: Dominican Republic
hu_HU: Dominikai Köztársaság

en: East Timor
hu_HU: Kelet-Timor

en: Egypt
hu_HU: Egyiptom

en: Equatorial Guinea
hu_HU: Egyenlítői-Guinea

en: Estonia
hu_HU: Észtország

en: Ethiopia
hu_HU: Etiópia

en: Falkland Islands (Malvinas)
hu_HU: Falkland-szigetek (Malvinas)

en: Faroe Islands
hu_HU: Faroe Szigetek

en: Finland
hu_HU: Finnország

en: France
hu_HU: Franciaország

en: France Metropolitan
hu_HU: Franciaország Metropolitan

en: French Guiana
hu_HU: Francia Guyana

en: French Polynesia
hu_HU: Francia Polinézia

en: French Southern Territories
hu_HU: Francia déli területek

en: Georgia
hu_HU: Grúzia

en: Germany
hu_HU: Németország

en: Ghana
hu_HU: Ghána

en: Gibraltar
hu_HU: Gibraltár

en: Greece
hu_HU: Görögország

en: Greenland
hu_HU: Grönland

en: Guinea-Bissau
hu_HU: Bissau-Guinea

en: Heard and Mc Donald Islands
hu_HU: Heard és Mc Donald-szigetek

en: Holy See (Vatican City State)
hu_HU: Szentszék (Vatikánvárosi állam)

en: Hungary
hu_HU: Magyarország

en: Iceland
hu_HU: Izland

en: Indonesia
hu_HU: Indonézia

en: Iran (Islamic Republic of)
hu_HU: Irán (Iszlám Köztársaság)

en: Iraq
hu_HU: Irak

en: Ireland
hu_HU: Írország

en: Israel
hu_HU: Izrael

en: Italy
hu_HU: Olaszország

en: Japan
hu_HU: Japán

en: Jordan
hu_HU: Jordánia

en: Kazakhstan
hu_HU: Kazahsztán

en: Korea, Democratic People's Republic of
hu_HU: Korea, Demokratikus Népköztársaság

en: Korea, Republic of
hu_HU: Koreai Köztársaság

en: Kuwait
hu_HU: Kuvait

en: Kyrgyzstan
hu_HU: Kirgizisztán

en: Lao, People's Democratic Republic
hu_HU: Laoszi Népi Demokratikus Köztársaság

en: Latvia
hu_HU: Lettország

en: Lebanon
hu_HU: Libanon

en: Liberia
hu_HU: Libéria

en: Libyan Arab Jamahiriya
hu_HU: Líbiai Arab Jamahiriya

en: Lithuania
hu_HU: Litvánia

en: Luxembourg
hu_HU: Luxemburg

en: Macedonia (FYROM)
hu_HU: Macedónia (FYROM)

en: Madagascar
hu_HU: Madagaszkár

en: Maldives
hu_HU: Maldív-szigetek

en: Malta
hu_HU: Málta

en: Marshall Islands
hu_HU: Marshall-szigetek

en: Mauritania
hu_HU: Mauritánia

en: Mexico
hu_HU: Mexikó

en: Micronesia, Federated States of
hu_HU: Mikronézia, Szövetségi Államok

en: Moldova, Republic of
hu_HU: Moldova, Köztársaság

en: Mongolia
hu_HU: Mongólia

en: Morocco
hu_HU: Marokkó

en: Mozambique
hu_HU: Mozambik

en: Montenegro
hu_HU: Montenegró

en: Namibia
hu_HU: Namíbia

en: Nepal
hu_HU: Nepál

en: Netherlands
hu_HU: Hollandia

en: Netherlands Antilles
hu_HU: Holland Antillák

en: New Caledonia
hu_HU: Új-Kaledónia

en: New Zealand
hu_HU: Új Zéland

en: Nigeria
hu_HU: Nigéria

en: Norfolk Island
hu_HU: Norfolk-sziget

en: Northern Mariana Islands
hu_HU: Észak Mariana szigetek

en: Norway
hu_HU: Norvégia

en: Oman
hu_HU: Omán

en: Pakistan
hu_HU: Pakisztán

en: Papua New Guinea
hu_HU: Pápua Új-Guinea

en: Philippines
hu_HU: Fülöp-szigetek

en: Poland
hu_HU: Lengyelország

en: Portugal
hu_HU: Portugália

en: Qatar
hu_HU: Katar

en: Reunion
hu_HU: találkozó

en: Romania
hu_HU: Románia

en: Russian Federation
hu_HU: Orosz Föderáció

en: Rwanda
hu_HU: Ruanda

en: Saint Kitts and Nevis
hu_HU: Saint Kitts és Nevis

en: Saint Vincent and the Grenadines
hu_HU: Saint Vincent és a Grenadine-szigetek

en: Samoa
hu_HU: Szamoa

en: Sao Tome and Principe
hu_HU: Sao Tome és Principe

en: Saudi Arabia
hu_HU: Szaud-Arábia

en: Senegal
hu_HU: Szenegál

en: Serbia
hu_HU: Szerbia

en: Slovakia (Slovak Republic)
hu_HU: Szlovákia (Szlovák Köztársaság)

en: Slovenia
hu_HU: Szlovénia

en: Solomon Islands
hu_HU: Salamon-szigetek

en: Somalia
hu_HU: Szomáliában

en: South Africa
hu_HU: Dél-Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
hu_HU: Dél-Georgia és a Dél-Sandwich-szigetek

en: Spain
hu_HU: Spanyolország

en: Sri Lanka
hu_HU: Srí Lanka

en: St. Helena
hu_HU: Szent Helén

en: St. Pierre and Miquelon
hu_HU: St. Pierre és Miquelon

en: Sudan
hu_HU: Szudán

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
hu_HU: Svalbard és Jan Mayen-szigetek

en: Swaziland
hu_HU: Szváziföld

en: Sweden
hu_HU: Svédország

en: Switzerland
hu_HU: Svájc

en: Syrian Arab Republic
hu_HU: Szíriai Arab Köztársaság

en: Taiwan, Province of China
hu_HU: Tajvan, Kína tartomány

en: Tajikistan
hu_HU: Tádzsikisztán

en: Tanzania, United Republic of
hu_HU: Tanzánia, Egyesült Köztársaság

en: Thailand
hu_HU: Thaiföld

en: Togo
hu_HU: Menni

en: Trinidad and Tobago
hu_HU: Trinidad és Tobago

en: Tunisia
hu_HU: Tunézia

en: Turkey
hu_HU: Törökország

en: Turkmenistan
hu_HU: Türkmenisztán

en: Turks and Caicos Islands
hu_HU: Turks-és Caicos-szigetek

en: Ukraine
hu_HU: Ukrajna

en: United Arab Emirates
hu_HU: Egyesült Arab Emírségek

en: United Kingdom
hu_HU: Egyesült Királyság

en: United States
hu_HU: Egyesült Államok

en: United States Minor Outlying Islands
hu_HU: Egyesült Államok kistérségi szigetei

en: Uzbekistan
hu_HU: Üzbegisztán

en: Virgin Islands (British)
hu_HU: Virgin-szigetek (brit)

en: Virgin Islands (U.S.)
hu_HU: Virgin-szigetek (US)

en: Wallis and Futuna Islands
hu_HU: Wallis és Futuna-szigetek

en: Western Sahara
hu_HU: nyugat-Szahara

en: Yemen
hu_HU: Jemen

en: Enable Autocomplete in Front End Submission Form
hu_HU: Engedélyezze az automatikus kiegészítést az elülső benyújtási űrlapon

en: If yes, the address field in front end submission form will use Google Places autocomplete.
hu_HU: Ha igen, akkor az elülső benyújtási űrlap címmezője a Google Helyek automatikus kiegészítését fogja használni.

en: Google Analytics Tracking id
hu_HU: Google Analytics nyomon követési azonosító

en: Google Analytics Tracking id (ex UA-41924406-1)
hu_HU: Google Analytics nyomon követési azonosító (korábbi UA-41924406-1)

en: User
hu_HU: használó

en: Display user roles dropdown in register forms
hu_HU: A felhasználói szerepek megjelenítése a regisztrációs űrlapokon

en: This applies for for all register forms.
hu_HU: Ez minden regisztrációs űrlapra vonatkozik.

en: Single Agent
hu_HU: Egyetlen ügynök

en: Select user roles to display in register forms
hu_HU: Válasszon felhasználói szerepköröket a regisztrációs űrlapok megjelenítéséhez

en: This applies for all register forms. *Hold CTRL for multiple selection.
hu_HU: Ez minden regisztrációs űrlapra vonatkozik. * Tartsa a CTRL-t a többszörös kiválasztáshoz.

en: Select Taxonomies, where you want to show review block
hu_HU: Válassza ki a Taxonómák pontot, ahol meg szeretné jeleníteni a megtekintési blokkot

en: *Hold CTRL for multiple selection.
hu_HU: * Tartsa a CTRL-t a többszörös kiválasztáshoz.

en: Admin Should approve the reviews
hu_HU: Admin A jóváhagyás szükséges

en: If yes, the reviews can be found in comments section
hu_HU: Ha igen, a megjegyzések megtalálhatók a megjegyzések részben

en: Select wich user role the admin should approve?
hu_HU: Válassza ki, hogy melyik felhasználói szerepkörnek kell jóváhagynia az adminisztrátort.

en: Users will be automatically approved. *Hold CTRL for multiple selection.
hu_HU: A felhasználók automatikusan jóváhagyásra kerülnek. * Tartsa a CTRL-t a többszörös kiválasztáshoz.

en: Users can type the password on registration form
hu_HU: A felhasználók beírhatják a jelszót a regisztrációs űrlapon

en: If no, users will get the auto generated password via email
hu_HU: Ha nem, akkor a felhasználók az e-mailben kapják az automatikusan generált jelszót

en: Your Favicon
hu_HU: A Favicon

en: Upload site favicon in .ico, .png, .jpg or .gif format
hu_HU: Töltse fel a favicon könyvtárat az .ico, .png, .jpg vagy .gif formátumban

en: Upload Favicon
hu_HU: Favicon feltöltése

en: To add Retina logo versions, create retina logo, add _2x at the end of name of the original file (for ex logo_2x.jpg) and upload it in the same uploads folder as the non retina logo.
hu_HU: Retina logó változatainak hozzáadásához hozzon létre retina logót, add hozzá _2x-et az eredeti fájl neve (ex logo_2x.jpg) végén, és töltsd fel ugyanabba a feltöltési mappába, mint a nem retina logót.

en: Your Logo
hu_HU: A logó

en: We will use the image at the uploaded size. So make sure it fits your design. If you add images directly into the input fields (without Upload button) please use the full image path. For ex: http://www.wpresidence..... . If you use the "upload"  button use also "Insert into Post" button from the pop up window.
hu_HU: A képet a feltöltött méretben fogjuk használni. Tehát győződjön meg arról, hogy illik a formatervhez. Ha közvetlenül a beviteli mezőkbe (feltöltés nélkül) hozzáadja a képeket, használja a teljes képútvonalat. Például: http: //www.wpresidence ...... Ha használja a &quot;feltöltés&quot; gombot, használja a &quot;Beillesztés a postába&quot; gombot a felbukkanó ablakból.

en: Upload Logo
hu_HU: Logo feltöltése

en: Your Sticky Logo
hu_HU: A Sticky Logo

en: Your Transparent Header Logo
hu_HU: A Transparent Header Logo

en: Margin Top for logo
hu_HU: Margin Top a logóhoz

en: Add logo margin top number.
hu_HU: Adja hozzá a logó felső küszöbértékét.

en: Mobile/Tablets Logo
hu_HU: Mobil / Tabletta logó

en: Upload mobile logo in jpg or png format.
hu_HU: Töltse fel a mobil logót jpg vagy png formátumban.

en: Show top bar widget menu ?
hu_HU: A legnépszerűbb sáv widgetjének megjelenítése?

en: Enable or disable top bar widget area.
hu_HU: Engedélyezze vagy tiltsa le a felső sáv widget területét.

en: Show top bar on mobile devices?
hu_HU: A felső sáv megjelenítése a mobileszközökön?

en: Enable or disable top bar on mobile devices
hu_HU: A mobileszközök felső sávjának engedélyezése vagy letiltása

en: Show user login menu in header ?
hu_HU: A felhasználói bejelentkezési menü megjelenítése a fejlécben?

en: Enable or disable user login menu in header.
hu_HU: Engedélyezze vagy tiltsa le a felhasználói bejelentkezési menüt a fejlécben.

en: Show submit property button in header?
hu_HU: A beérkezett tulajdonságok megjelenítése a fejlécben?

en: Submit property will only work with theme register/login.
hu_HU: A &quot;Submit property&quot; csak a téma regiszterrel / bejelentkezéssel fog működni.

en: Global transparent header?
hu_HU: Globális átlátszó fejléc?

en: Enable or disable the use of transparent header globally.
hu_HU: Átlátható fejléc globális használatának engedélyezése vagy letiltása.

en: Header Type?
hu_HU: Fejléc típusa?

en: Select header type.Header type 4 will NOT work with half map property list template.
hu_HU: Válassza ki a fejléc típusát. A 4-es típusú olvasó NEM működik a fél térkép tulajdonságlista sablonjával.

en: Header Align(Logo Position)?
hu_HU: Header Igazítás (Logo Position)?

en: Select header alignment.Please note that there is no "center" align for type 3 and 4.
hu_HU: Válassza ki a fejléc igazítását. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a 3. és 4. típushoz nincs &quot;közép&quot; igazítás.

en: Header 3&4 Text Align?
hu_HU: 3. és 4. fejléc szöveg igazítása?

en: Select a text alignment for header 3&4.
hu_HU: Válasszon ki egy szövegbeigazítást a 3. és 4. fejléchez.

en: Wide Header ?
hu_HU: Széles fejléc?

en: make the header 100%.
hu_HU: hogy a fejléc 100%.

en: Media Header Type?
hu_HU: Média fejléc típusa?

en: Select what media header to use globally.
hu_HU: Válassza ki, hogy milyen globálisan használható médiafejlécet.

en: If media header is set to Revolution Slider, type the slider name and save.
hu_HU: Ha a médiafejlécet Revolution Sliderre állította be, akkor írja be a csúszka nevét és mentse.

en: Global Header Static Image
hu_HU: Globális fejléc statikus kép

en: If media header is set to image, add the image below.
hu_HU: Ha a médiafejléc képre van állítva, adja hozzá az alábbi képet.

en: Upload Header Image
hu_HU: Fejléc kép feltöltése

en: Parallax efect for image/video header media ?
hu_HU: Parallax effekt a kép / videó fejléc médiához?

en: Enable parallax efect for image/video media header.
hu_HU: Engedélyezze a parallax effektet a kép / videó média fejlécéhez.

en: Header 5 - Info widget1 - icon
hu_HU: 5. fejléc - Info widget1 - ikon

en: Header 5 - Info widget1 - icon. Ex: fa fa-phone
hu_HU: 5. fejléc - Info widget1 - ikon. Például: fa fa-telefon

en: Header 5 - Info widget2 - First line of text
hu_HU: 5. fejléc - Info widget2 - A szöveg első sorában

en: Header 5 - Info widget2 - First line of text
hu_HU: 5. fejléc - Info widget2 - A szöveg első sorában

en: Header 5 - Info widget2 - Second line of text
hu_HU: 5. fejléc - Info widget2 - A második szövegsor

en: Header 5 - Info widget1 - Second line of text
hu_HU: 5. fejléc - Info widget1 - A szöveg második sora

en: Header 5 - Info widget2 - icon
hu_HU: 5. fejléc - Info widget2 - ikon

en: Header 5 - Info widget2 - icon.  Ex: fa fa-phone
hu_HU: 5. fejléc - Info widget2 - ikon. Például: fa fa-telefon

en: Header 5 - Info widget 1 - First line of text
hu_HU: 5. fejléc - Info widget 1 - A szöveg első sorában

en: Header 5 - Info widget 1 - First line of text
hu_HU: 5. fejléc - Info widget 1 - A szöveg első sorában

en: Header 5 - Info widget 2 - Second line of text
hu_HU: 5. fejléc - Info widget 2 - A második szövegsor

en: Header 5 - Info widget 2  - Second line of text
hu_HU: 5. fejléc - Info widget 2 - A második szövegsor

en: Header 5 - Info widget 3 - icon
hu_HU: 5. fejléc - Info widget 3 - ikon

en: Header 5 - Info widget 3 - icon. Ex: fa fa-phone
hu_HU: 5. fejléc - Info widget 3 - ikon. Például: fa fa-telefon

en: Header 5 - Info widget 3 - First line of text
hu_HU: 5. fejléc - Info widget 3 - A szöveg első sorában

en: Header 5 - Info widget 3 - First line of text
hu_HU: 5. fejléc - Info widget 3 - A szöveg első sorában

en: Header 5 - Info widget 3 - Second line of text
hu_HU: 5. fejléc - Info widget 3 - A második szövegsor

en: Header 5 - Info widget 3 - Second line of text
hu_HU: 5. fejléc - Info widget 3 - A második szövegsor

en: Show Footer ?
hu_HU: Footer megjelenítése?

en: Show Footer ?
hu_HU: Footer megjelenítése?

en: Show Footer Copyright Area?
hu_HU: Lábléc Szerzői Jogterületének megjelenítése?

en: Show Footer Copyright Area?.
hu_HU: Láblagyűjtési terület megjelenítése ?.

en: Use Sticky Footer?
hu_HU: Használjon Sticky Footer?

en: Use Sticky Footer?
hu_HU: Használjon Sticky Footer?

en: Copyright Message
hu_HU: Szerzői jogi üzenet

en: Type here the copyright message that will appear in footer.
hu_HU: Írja be itt a jelmagyarázóban megjelenő szerzői jogi üzenetet.

en: Background for Footer
hu_HU: Háttér a lábléchez

en: Insert background footer image below.
hu_HU: Helyezze be a háttérképet alább.

en: Upload Background Image for Footer
hu_HU: Háttérkép felvétele a láblécre

en: Repeat Footer background ?
hu_HU: Ismételje a lábléc hátterét?

en: Set repeat options for background footer image.
hu_HU: Állítsa be az ismétlési lehetőségeket a háttéralbum-képhez.

en: Wide Footer ?
hu_HU: Széles lábléc?

en: make the footer 100%.
hu_HU: hogy a lábléc 100%.

en: 4 equal columns
hu_HU: 4 egyenlő oszlop

en: 3 equal columns
hu_HU: 3 egyenlő oszlop

en: 2 equal columns
hu_HU: 2 egyenlő oszlop

en: 100% width column
hu_HU: 100% -os szélességű oszlop

en: 3 columns: 1/2 + 1/4 + 1/4
hu_HU: 3 oszlop: 1/2 + 1/4 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/2 + 1/4
hu_HU: 3 oszlop: 1/4 + 1/2 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/4 + 1/2
hu_HU: 3 oszlop: 1/4 + 1/4 + 1/2

en: 2 columns: 2/3 + 1/3
hu_HU: 2 oszlop: 2/3 + 1/3

en: 2 columns: 1/3 + 2/3
hu_HU: 2 oszlop: 1/3 + 2/3

en: Footer Type
hu_HU: Lábléc típusa

en: Export Theme Options
hu_HU: Téma opciók exportálása

en: Export Theme Options
hu_HU: Téma opciók exportálása

en: Import Completed
hu_HU: Befejezett importálás

en: The inserted code is not a valid one
hu_HU: A beillesztett kód nem érvényes

en: Import Theme Options
hu_HU: Importálási lehetőségek

en: Import Theme Options
hu_HU: Importálási lehetőségek

en: Import
hu_HU: import

en: Add the image for the contact page contact area. Minim 350px wide for a nice design.
hu_HU: Adja hozzá a képet a kapcsolat oldalon elérhetőségi területhez. Minimálisan 350px széles a szép design érdekében.

en: Company name for contact page
hu_HU: A névjegyhez tartozó cégnév

en: company email
hu_HU: céges e-mail

en: Duplicate Email
hu_HU: Dupla e-mail

en: Send all contact emails to
hu_HU: Küldje el az összes kapcsolattartó e-mailt

en: Company phone number.
hu_HU: Cég telefonszáma.

en: company mobile
hu_HU: mobil cég

en: company fax
hu_HU: céges fax

en: Company skype
hu_HU: Cég skype

en: Company Address
hu_HU: Cég címe

en: Type company address
hu_HU: Írja be a cégcímét

en: Contact Page - Company HQ Latitude
hu_HU: Kapcsolatfelvétel - Cég HQ Szélesség

en: Set company pin location for contact page template. Latitude must be a number (ex: 40.577906).
hu_HU: Állítsa be a vállalat pin helyét a kapcsolattartó oldal sablonjához. A Google Koordinátáknak számnak kell lennie (például: 40.577906).

en: Contact Page - Company HQ Longitude
hu_HU: Kapcsolatoldal - Cég HQ hosszúság

en: Set company pin location for contact page template. Longitude must be a number (ex: -74.155058).
hu_HU: Állítsa be a vállalat pin helyét a kapcsolattartó oldal sablonjához. A hosszúságnak számnak kell lennie (pl: -74.155058).

en: Facebook page url, with https://
hu_HU: Facebook oldal URL, https: //

en: Twitter page link
hu_HU: Twitter oldal link

en: Twitter page link, with https://
hu_HU: Twitter oldal link, https: //

en: Google+ page link, with https://
hu_HU: Google + -oldal link, https: //

en:  Linkedin page link, with https://
hu_HU: Linkedin oldal link, https: //

en: Pinterest page link, with https://
hu_HU: Pinterest oldal link, https: //

en: Instagram page link, with https://
hu_HU: Instagram oldal link, https: //

en: Zillow api key
hu_HU: Zillow api kulcs

en: Zillow api key is required for Zillow Widget.
hu_HU: Zillow api kulcs szükséges a Zillow Widget számára.

en: Enable or disable Facebook login.
hu_HU: Facebook bejelentkezés engedélyezése vagy letiltása.

en: Facebook Api key
hu_HU: Facebook Api kulcs

en: Facebook Api key is required for Facebook login.
hu_HU: Facebook Api kulcs szükséges a Facebook bejelentkezéshez.

en: Facebook Secret
hu_HU: Facebook Titok

en: Facebook Secret is required for Facebook login.
hu_HU: Facebook titka szükséges a Facebook bejelentkezéshez.

en: Enable or disable Google login.
hu_HU: Engedélyezze vagy tiltsa le a Google bejelentkezését.

en: Google Oauth Api is required for Google Login
hu_HU: Google Oauth Api szükséges a Google bejelentkezéshez

en: Google Oauth Client Secret
hu_HU: Google Oauth Ügyfél titka

en: Google Oauth Client Secret is required for Google Login.
hu_HU: A Google bejelentkezéshez a Google Oauth ügyfél titkára van szükség.

en: Google api key
hu_HU: Google api kulcsa

en: Google api key is required for Google Login.
hu_HU: Google Api kulcs szükséges a Google bejelentkezéshez.

en: Allow login via Yahoo ?
hu_HU: Engedélyezzen bejelentkezést a Yahoo-n keresztül?

en: Enable or disable Yahoo login.
hu_HU: A Yahoo bejelentkezés engedélyezése vagy letiltása.

en: Contact form 7 code for agent
hu_HU: Kapcsolatfelvételi űrlap 7 kód ügynök számára

en: Contact form 7 code for contact page
hu_HU: Kapcsolatfelvételi űrlap 7 kód a kapcsolat oldalon

en: Twitter consumer_key is required for theme Twitter widget.
hu_HU: Twitter fogyasztói kulcs szükséges a téma Twitter widget.

en: Twitter Consumer Secret is required for theme Twitter widget.
hu_HU: Twitter Consumer Secret szükséges a téma Twitter widget.

en: Twitter Access Token is required for theme Twitter widget.
hu_HU: Twitter Access Token szükséges a téma Twitter widget.

en: Twitter Access Secret
hu_HU: Twitter hozzáférés titka

en: Twitter Access Secret is required for theme Twitter widget.
hu_HU: Twitter Access Secret szükséges a téma Twitter widget.

en: Twitter Cache Time
hu_HU: Twitter gyorsítótár idő

en: wide
hu_HU: széles

en: boxed
hu_HU: dobozos

en: Wide or Boxed?
hu_HU: Széles vagy dobozos?

en: Choose the theme layout: wide or boxed.
hu_HU: Válassza ki a téma elrendezését: széles vagy dobozos.

en: Properties List - Properties number per page
hu_HU: Tulajdonságlista - Tulajdonságok száma oldalanként

en: Set how many properties to show per page in lists.
hu_HU: Állítsa be, hány tulajdonságot jelenít meg oldalanként a listákban.

en: no
hu_HU: nem

en: yes
hu_HU: Igen

en: Use Slider in Property Unit
hu_HU: Használjon csúszkát a Property Unit-ban

en: Enable / Disable the image slider in property unit (used in lists).
hu_HU: Engedélyezze / tiltsa le a képlista csúszkáját az ingatlanegységben (listákban).

en: Property List Type for Taxonomy pages
hu_HU: Az ingatlanlista tétele az adózási oldalakon

en: Select standard or half map style for property taxonomies pages.
hu_HU: Válassza ki az ingatlan taxonómia oldalainak szabványos vagy féltérképes stílusát.

en: Agent Sidebar Position
hu_HU: Ügynök Oldalsáv pozíciója

en: Where to show the sidebar in agent page.
hu_HU: Hol jelenítse meg az oldalsávot az ügynökoldalon.

en: Agent page Sidebar
hu_HU: Ügyfél oldalsávja

en: What sidebar to show in agent page.
hu_HU: Milyen oldalsáv látható az ügynökoldalon.

en: Blog Category/Archive Sidebar Position
hu_HU: Blog Kategória / Archívum Oldalsáv pozíció

en: Where to show the sidebar for blog category/archive list.
hu_HU: Hol jelenjen meg a blog kategóriában / archívumban található oldalsáv.

en: Blog Category/Archive Sidebar
hu_HU: Blog Kategória / Archívum Sidebar

en: What sidebar to show for blog category/archive list.
hu_HU: Milyen oldalsáv látható a blog kategóriában / archívumban.

en: Blog Category/Archive List type
hu_HU: Blog Kategória / Archívum lista típusa

en: Select list or grid style for Blog Category/Archive list type.
hu_HU: Válasszon listát vagy rácsstílust a Blog Kategória / Archív lista típusához.

en: default
hu_HU: alapértelmezett

en: Use a custom property page template
hu_HU: Egyéni tulajdonságlap sablont használ

en: Pick a custom property page template you made.
hu_HU: Válasszon egy saját egyéni tulajdonságlapsablont.

en: Property Sidebar Position
hu_HU: Az ingatlan Sidebar pozíciója

en: Where to show the sidebar in property page.
hu_HU: Hol jelenjen meg az oldalsáv a tulajdonlapon.

en: Property page Sidebar
hu_HU: Ingatlan oldal oldalsáv

en: What sidebar to show in property page.
hu_HU: Milyen oldalsávot kell megjeleníteni a tulajdonlapon.

en: Add Agent on Sidebar
hu_HU: Ügynök hozzáadása az oldalsávon

en: Show agent and contact form on sidebar.
hu_HU: Az ügyintéző és kapcsolatfelvételi űrlap megjelenítése az oldalsávon.

en: Slider Type
hu_HU: Csúsztatípus

en: What property slider type to show on property page.
hu_HU: Milyen tulajdonság csúszka típusa megjelenik a tulajdonságoldalon.

en: Show Content as
hu_HU: Tartalom megjelenítése

en: Select tabs or accordion style for property info.
hu_HU: Válassza ki a lapok vagy a harmonika stílusát a tulajdonságinformációkhoz.

en: Walkscore info doesn't show if you don't add the API.
hu_HU: A Walkscore információ nem jelenik meg, ha nem adja hozzá az API-t.

en: Show Graph on Property Page
hu_HU: Grafikon megjelenítése a tulajdonlapon

en: Enable or disable the display of number of view by day graphic.
hu_HU: Engedélyezze vagy tiltsa le a napi nézet számának megjelenítését.

en: Show Reviews on Property Page
hu_HU: Vélemények megjelenítése a tulajdonlapon

en: Show Reviews on Property Page.
hu_HU: Vélemények megjelenítése a tulajdonlapon.

en: Enable Direct Message
hu_HU: Közvetlen üzenet engedélyezése

en: If set to no you will need to delete Inbox page template.
hu_HU: Ha nem értékre van állítva, akkor az Inbox oldal sablonját törölnie kell.

en: Show Contact Form on lightbox
hu_HU: A kapcsolatfelvételi űrlap elérhetősége lightboxon

en: Enable or disable the contact form on lightbox.
hu_HU: Engedélyezze vagy tiltsa le a kapcsolatfelvételi űrlapot a lightbox-ban.

en: Crop Images on lightbox
hu_HU: Gyűjtsd össze a képeket a lightboxban

en: Images will have the same size. If set to no you will need to make sure that images are about the same size
hu_HU: A képek azonos méretűek lesznek. Ha nincs beállítva, akkor meg kell győződnie arról, hogy a képek körülbelül azonos méretűek

en: Main Grid Width in px
hu_HU: A fő grid szélessége px-ban

en: This option defines the main content width. Default value is 1200px
hu_HU: Ez az opció meghatározza a fő tartalom szélességét. Az alapértelmezett érték 1200px

en: Content Width (In Percent)
hu_HU: Tartalom szélessége (százalékban)

en: Using this option you can define the width of the content in percent.Sidebar will occupy the rest of the main content space.
hu_HU: Ezzel az opcióval meghatározhatja a tartalom szélességét százalékban. Az eszköztár elfoglalja a többi tartalom tartalmát.

en: Content Area Internal Padding
hu_HU: Tartalmi terület belső tömb

en: Content Area Internal Padding (top,left,bottom,right)
hu_HU: Tartalmi terület Belső párna (felső, bal, alsó, jobb)

en: Content Area Background Color
hu_HU: Tartalom háttérszíne

en: Show Breadcrumbs
hu_HU: Breadcrumbs megjelenítése

en: Show Breadcrumbs?
hu_HU: Kenyérrügyek megjelenítése?

en: Border Corner Radius for unit elements, like property unit, agent unit or blog unit etc
hu_HU: Border Corner Radius egységelemekhez, például ingatlanegységhez, ügynöki egységhez vagy blog egységhez stb

en: Box Shadow on elements like property unit
hu_HU: Box Árnyék olyan elemekre, mint a tulajdonegység

en: Box Shadow on elements like property unit. Type none for no shadow or put the css values like  0px 2px 0px 0px rgba(227, 228, 231, 1)
hu_HU: Box Árnyék olyan elemekre, mint a tulajdonegység. Írjon be semmit árnyék nélkül, vagy tegye be a css értékeket, mint a 0px 2px 0px 0px rgba (227, 228, 231, 1)

en: Currency Symbol
hu_HU: Pénznem szimbólum

en: Currency Label
hu_HU: Valuta címke

en: Currency Value
hu_HU: Valutaár

en: Currency Position
hu_HU: Valuta pozíció

en: Price - thousands separator
hu_HU: Ár - ezer elválasztó

en: Set the thousand separator for price numbers.
hu_HU: Állítsa be az ezer elválasztót az árszámokhoz.

en: Currency label - will appear on front end
hu_HU: Valuta címke - megjelenik az elülső végén

en: Set the currency label for multi-currency widget dropdown.
hu_HU: Állítsa be a többdimenziós widget legördülő listájának pénznemjelzőjét.

en: Where to show the currency symbol?
hu_HU: Hol jelezheti a valuta szimbólumot?

en: Set the position for the currency symbol.
hu_HU: Állítsa be a valuta szimbólum pozícióját.

en: Enable auto loading of exchange rates from free.currencyconverterapi.com (1 time per day)?
hu_HU: Engedélyezheti az árfolyam automatikus feltöltését a free.currencyconverterapi.com webhelyről (napi 1 alkalommal)?

en: Symbol must be set according to international standards. Complete list is here http://www.xe.com/iso4217.php.
hu_HU: A szimbólumot a nemzetközi szabványoknak megfelelően kell beállítani. A teljes lista itt található: http://www.xe.com/iso4217.php.

en: Add Currencies for Multi Currency Widget.
hu_HU: Pénznemek hozzáadása több pénznemű widgethez.

en: Currency
hu_HU: Valuta

en: Currency value compared with the base currency value.
hu_HU: Valutaérték az alapárfolyamhoz képest.

en: Show currency before or after price - in front pages
hu_HU: Ár megjelenítése előtt vagy után - az első oldalakon

en:  click to add currency
hu_HU: kattintson a pénznem hozzáadására

en: the file Google map does NOT exist or is NOT writable
hu_HU: a Google térkép nem létezik, vagy NEM írható

en: Use file reading for pins?
hu_HU: Használja a fájl olvasását a csapokhoz?

en: Use file reading for pins? (*recommended for over 200 listings. Read the manual for diffrences between file and mysql reading)
hu_HU: Használja a fájl olvasását a csapokhoz? (* több mint 200 listára ajánlott, olvassa el a kézikönyv és a mysql olvasás közötti eltéréseket)

en: Maximum number of pins to show on the map.
hu_HU: A tüskék maximális száma a térképen.

en: A high number will increase the response time and server load. Use a number that works for your current hosting situation. Put -1 for all pins.
hu_HU: A magas szám növeli a válaszidőt és a szerverterhelést. Olyan számot használjon, amely működik a jelenlegi hosting helyzethez. Tegyen -1-et minden csaphoz.

en: Set to Yes if you use SSL.
hu_HU: Állítsa az Igen értéket, ha SSL-t használ.

en: The Google Maps JavaScript API v3 REQUIRES an API key to function correctly. Get an APIs Console key and post the code in Theme Options. You can get it from
hu_HU: A Google Maps JavaScript API v3 REQUIRES egy API-kulcsot a helyes működéshez. Szerezze be az API-k konzoljának kulcsát, és tegye be a kódot a témabeállítások között. Megkaphatod

en: Starting Point Latitude
hu_HU: Kezdőpont Latitude

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: 40.577906).
hu_HU: Globális fejléc-médiát alkalmaz Google térképekkel. Adjon csak számokat (például: 40.577906).

en: Starting Point Longitude
hu_HU: Kezdőpont hosszúság

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: -74.155058).
hu_HU: Globális fejléc-médiát alkalmaz Google térképekkel. Adjon csak számokat (például: -74.155058).

en: Default Map zoom (1 to 20)
hu_HU: Alapértelmezett térkép zoom (1-20)

en: Applies for global header media with google maps, except advanced search results, properties list and taxonomies pages.
hu_HU: Globális fejléc-médiát alkalmaz Google térképekkel, kivéve a fejlett keresési eredményeket, a tulajdonságlistát és a taxonómia-oldalakat.

en: Map Type
hu_HU: Térképtípus

en: The type selected applies for Google Maps header.
hu_HU: A kiválasztott típus a Google Térkép fejlécére vonatkozik.

en: Use Cache for Google maps ?(*cache will renew itself every 3h)
hu_HU: Gyorsítótár használata a Google térképekhez? (* A gyorsítótár 3 óránként megújul.)

en: If set to yes, new property pins will update on the map every 3 hours.
hu_HU: Ha yes értékre van állítva, az új tulajdonságcsapok frissítésre kerülnek a térképen 3 óránként.

en: Use Pin Cluster on map
hu_HU: Használja a Pin Cluster mappát

en: If yes, it groups nearby pins in cluster.
hu_HU: Ha igen, akkor a közeli csapokat csoportosítja a klaszterbe.

en: Maximum zoom level for Cloud Cluster to appear
hu_HU: A Cloud Cluster maximális megjelenítési szintje megjelenik

en: Pin cluster disappears when map zoom is less than the value set in here.
hu_HU: A tűcsomópont eltűnik, ha a térkép nagyítása kisebb, mint az itt beállított érték.

en: Enable dsIDXpress to use the map
hu_HU: Engedélyezze a dsIDXpress használatát a térkép használatához

en: Enable only if you activate dsIDXpres optional plugin. See help for details.
hu_HU: Csak akkor engedélyezhető, ha aktiválja a dsIDXpres opcionális bővítményt. A részletekért lásd a súgót.

en: Geolocation Circle over map (in meters)
hu_HU: Geolocation Kör a térképen (méterben)

en: Controls circle radius value for user geolocation pin. Type only numbers (ex: 400).
hu_HU: Irányítja a körkörös sugárértéket a felhasználó geolocation pin számára. Csak számokat írjon be (pl .: 400).

en: Height of the Google Map when closed
hu_HU: A Google Térkép magassága zárt állapotban

en: Applies for header google maps when set as global header media type.
hu_HU: Globális fejléc-médiaként beállított google térképek fejlécére vonatkozik.

en: Height of Google Map when open
hu_HU: A Google Térkép magassága nyitva

en: Force Google Map at the "closed" size ?
hu_HU: Kényszerítheti a Google Térképet a &quot;zárt&quot; méretben?

en: Applies for header google maps when set as global header media type, except property page.
hu_HU: A google térképek fejlécére vonatkozik, ha globális fejléc-médiatípusként van megadva, kivéve a tulajdonságlapot.

en: Force Google Map at the full screen size ?
hu_HU: A Google Térkép teljes képernyős mérete?

en: Show Google Search over Map?
hu_HU: A Google Térkép Térkép megjelenítése?

en: Enable or disable the Google Maps search bar.
hu_HU: Engedélyezze vagy tiltsa le a Google Térkép keresősávját.

en: Style for Google Map. Use https://snazzymaps.com/ to create styles
hu_HU: A Google Térkép stílusa. Stílusok létrehozásához használja a https://snazzymaps.com/ címet

en: Copy/paste below the custom map style code.
hu_HU: Másolja / illessze be az egyedi térkép stíluskód alá.

en: Main Color
hu_HU: Fő szín

en: Second Color
hu_HU: Második szín

en: Background Color
hu_HU: Háttérszín

en: Content Background Color
hu_HU: Tartalom Háttérszín

en: Breadcrumbs, Meta and Second Line Font Color
hu_HU: Breadcrumbs, Meta és Second Line Font Color

en: Font Color
hu_HU: Betű szín

en: Link Color
hu_HU: Link szín

en: Headings Color
hu_HU: A színcímek

en: Footer Background Color
hu_HU: Lábléc háttérszíne

en: Footer Font Color
hu_HU: Lábfej betűtípus

en: Footer Copyright Font Color
hu_HU: Footer szerzői betűszín

en: Footer Copyright Area Background Font Color
hu_HU: Lábléc Szerzői jog terület háttérkép színe

en: Boxed Content Background Color
hu_HU: Dobozos tartalom háttérszíne

en: Border Color
hu_HU: Border Colour

en: Hover Button Color
hu_HU: Hover gomb szín

en: Map Controls Background Color
hu_HU: Térképvezérlés háttérszín

en: Map Controls Font Color
hu_HU: Térképvezérlők betűtípus színe

en: Custom Css
hu_HU: Egyéni Css

en: Overwrite theme css using custom css.
hu_HU: A css téma felülírása egyedi css használatával.

en: H1 Font
hu_HU: H1 betűtípus

en: Font Family:
hu_HU: Betűtípus család:

en: Font Subset:
hu_HU: Betűtípus részhalmaz:

en: Font Size:
hu_HU: Betűméret:

en: Line Height:
hu_HU: Vonal magassága:

en: Font Weight:
hu_HU: Font súly:

en: H2 Font
hu_HU: H2 betűtípus

en: H3 Font
hu_HU: H3 Betűtípus

en: H4 Font
hu_HU: H4 betűtípus

en: H5 Font
hu_HU: H5 Betűtípus

en: H6 Font
hu_HU: H6 Betűtípus

en: Paragraph Font
hu_HU: Bekezdés betűtípus

en: Menu Font
hu_HU: Menü betűtípus

en: No = submission is free. Paid listing = submission requires user to pay a fee for each listing. Membership = submission is based on user membership package.
hu_HU: Nem = a benyújtás ingyenes. Fizetett listázás = beadvány a felhasználónak minden egyes tőzsdei díjért díjat kell fizetnie. A tagság = a benyújtás a felhasználói tagsági csomagon alapul.

en: If yes, admin publishes each property submitted in front end manually.
hu_HU: Ha igen, a rendszergazda minden kézzel közzéteszi az előlapon benyújtott tulajdonságokat.

en: Maximum no of images per property (only front-end upload). Works when submission is free or requires user to pay a fee for each listing
hu_HU: Legfeljebb egy kép tulajdon nélkül (csak elülső feltöltés). Működik, ha a benyújtás ingyenes, vagy a felhasználónak fizetnie kell minden egyes tőzsdei díjért

en: The maximum no of images a user can upload with the front end submit form. Use 0 for unlimited. This value is NOT used in case of membership mode (each package will have its own max image no set)
hu_HU: A felhasználó által feltölthető képek maximális száma az elülső végfelhasználói űrlapmal. Korlátlan használat 0-ra. Ezt az értéket NEM használják tagsági mód esetén (minden csomag saját max képével nem lesz beállítva)

en: Sandbox = test API. LIVE = real payments API. Update PayPal and Stripe settings according to API type selection.
hu_HU: Sandbox = teszt API. LIVE = valós fizetési API. Frissítse a PayPal és a csíkos beállításokat az API-típuskiválasztás szerint.

en: The currency in which payments are processed.
hu_HU: A kifizetések pénzneme.

en: Add your own currency for Wire payments.
hu_HU: Adja hozzá saját pénznemét vezetékes fizetésekhez.

en: Enable or disable the wire payment option.
hu_HU: A vezetékes fizetési lehetőség engedélyezése vagy letiltása.

en: If wire payment is enabled, type the instructions below.
hu_HU: Ha a fizetés engedélyezett, írja be az alábbi utasításokat.

en: Use .00 format for decimals (ex: 5.50). Do not set price as 0!
hu_HU: Használja a .00 formátumot tizedesjegyekhez (pl .: 5.50). Ne állítsd az árat 0-ra!

en: Use .00 format for decimals (ex: 1.50). Do not set price as 0!
hu_HU: Használja a .00 formátumot tizedesjegyekhez (pl .: 1.50). Ne állítsd az árat 0-ra!

en: If you change this value, the new value applies for new registered users. Old value applies for older registered accounts.
hu_HU: Ha módosítja ezt az értéket, akkor az új érték új regisztrált felhasználókra vonatkozik. Régi érték vonatkozik régebbi regisztrált fiókokra.

en: Option applies for each free published listing.
hu_HU: Az opció minden ingyenes közzétett listára vonatkozik.

en: Free Membership Images - no of images per listing
hu_HU: Ingyenes tagsági képek - képek száma a listánként

en: You can enable or disable Stripe payment buttons.
hu_HU: Engedélyezheti vagy letilthatja a Csíkos fizetési gombokat.

en: Info is taken from your account at https://dashboard.stripe.com/login
hu_HU: Az információ a fiókodból a https://dashboard.stripe.com/login címen érhető el

en: You can enable or disable PayPal buttons.
hu_HU: A PayPal gombokat engedélyezheti vagy letilthatja.

en: PayPal business account is required. Info is taken from https://developer.paypal.com/. See help.
hu_HU: PayPal üzleti számla szükséges. Az információ a https://developer.paypal.com/ címen érhető el. Lásd a súgót.

en: Paypal Client Secret Key
hu_HU: Paypal kliens titkos kulcs

en: Info is taken from https://developer.paypal.com/ See help.
hu_HU: Az információ a https://developer.paypal.com/ címen található.

en: Info is taken from https://www.paypal.com/ or http://sandbox.paypal.com/ See help.
hu_HU: Az információ a https://www.paypal.com/ vagy a http://sandbox.paypal.com/ címen található. Lásd a súgót.

en: Paypal Api User Name - Obsolete starting 1.30.1
hu_HU: Paypal Api Felhasználónév - elavult indítás 1.30.1

en: Paypal API Password - Obsolete starting 1.30.1
hu_HU: Paypal API jelszó - elavult indítás 1.30.1

en: Paypal API Signature - Obsolete starting 1.30.1
hu_HU: Paypal API aláírás - elavult indítás 1.30.1

en: Add new Google Maps pins for single actions / single categories. For speed reason, you MUST add pins if you change categories and actions names.
hu_HU: Adjon hozzá új Google Térkép csapokat egyes műveletekhez / egy kategóriákhoz. A gyorsaság okán meg kell adnod a csapokat, ha kategóriákat és műveletneveket változtatsz.

en: Pins retina version must be uploaded at the same time (same folder) as the original pin and the name of the retina file should be with_2x at the end.
hu_HU: A csapok retina verzióját ugyanabban az időben kell feltölteni (ugyanabban a mappában), mint az eredeti tűt, és a retina fájl neve a végén végződik.

en: For help go here!
hu_HU: Segítségért menj ide!

en: Use price Pins ?
hu_HU: Használja az árcsapokat?

en: Use price Pins ?(The css class for price pins is "wpestate_marker" . Each pin has also receive a class with the name of the category or action: For example "wpestate_marker apartments sales")
hu_HU: Használd az árcsapokat (a css osztály az árcsapokra &quot;wpestate_marker&quot;, minden pólushoz tartozik egy kategória vagy cselekvés neve is: például &quot;wpestate_marker apartments sales&quot;)

en: Use Full Price Pins ?
hu_HU: Teljes árfekvés használata?

en: If not we will show prices without before and after label and in this format : 5,23m or 6.83k
hu_HU: Ha nem, megmutatjuk az árakat a címke előtt és után anélkül, hogy ez a formátum: 5,23m vagy 6,83k

en: Use single Image Pin ?
hu_HU: Egyetlen képcímke használata?

en: We will use 1 single pins for all markers. This option will decrease the loading time on you maps.
hu_HU: Minden markert használunk 1 egycsapot. Ez az opció csökkenti a térképek betöltési idejét.

en: Image size must be 44px x 48px.
hu_HU: A kép mérete 44px x 48px.

en: For category:
hu_HU: Kategória:

en: Image size must be 44px x 48px.
hu_HU: A kép mérete 44px x 48px.

en: Use Geo Location Search
hu_HU: Használja a földrajzi helykeresést

en: If yes, the geo location search will appear above half map search fields
hu_HU: Ha igen, akkor a földrajzi helymeghatározás felkerül a fél térképes keresési mezők fölé

en: Initial area radius
hu_HU: Kezdeti terület sugar

en: Minimum radius vale
hu_HU: Minimális sugárzás

en: Minimum radius value
hu_HU: Minimális sugárérték

en: Maximum radius value
hu_HU: Maximális sugárérték

en: Use Saved Search Feature ?
hu_HU: Használja a mentett keresési funkciót?

en: If yes, user can save his searchs from Advanced Search Results, if he is logged in with a registered account.
hu_HU: Ha igen, a felhasználó mentheti a keresést az Advanced Search Results-ból, ha bejelentkezett regisztrált számlával.

en: daily
hu_HU: napi

en: weekly
hu_HU: heti

en: Send emails
hu_HU: Emaileket küld

en: Send weekly or daily an email alert with new published properties matching user saved searches.
hu_HU: Havi vagy napi e-mailes riasztást küldhet az új közzétett tulajdonságokkal, amelyek a felhasználó mentett kereséseihez igazodnak.

en: Advanced Search Background Color
hu_HU: Részletes keresés Háttérszín

en: Advanced Search Background color Opacity
hu_HU: Részletes keresés Háttérszín Opacity

en: Values between 0 -invisible and 1 - fully visible
hu_HU: Értékek 0 - láthatatlan és 1 - teljesen látható

en: Advanced Search Font Color
hu_HU: Részletes keresés Betűszín

en: Map Advanced Search Button Background Color
hu_HU: Térkép Haladó keresés gomb Háttérszín

en: Advanced Search Fields Font Color
hu_HU: Részletes keresés mezők betűtípus színe

en: Use Custom Fields For Advanced Search ?
hu_HU: Használhatja az egyéni mezőket az Advanced Search-nek?

en: If yes, you can set your own custom fields in the  spots available. See help for correct setup.
hu_HU: Ha igen, beállíthatja a saját egyéni mezőket a rendelkezésre álló helyeken. Lásd a súgót a helyes beállításhoz.

en: Put Search form before the header media ?
hu_HU: A keresési űrlap kitöltése a fejléc-adathordozó előtt?

en: Works with "Use FLoat Form" options set to no ! Doesn't apply to search type 3.
hu_HU: Működik az &quot;FLoat formátum használata&quot; opciókkal nem! Nem vonatkozik a 3. keresési típusra.

en: Use sticky search ?
hu_HU: Ragadós keresés használata?

en: This will replace the sticky header.  Doesn't apply to search type 3
hu_HU: Ez felváltja a ragadós fejlécet. Nem vonatkozik a 3. keresési típusra

en: Use Float Search Form ?
hu_HU: Használja az úszókereső űrlapot?

en: The search form is "floating" over the media header and you set the position.
hu_HU: A keresőlap &quot;lebeg&quot; a média fejlécén és beállítja a pozíciót.

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%
hu_HU: A keresési űrlap és a böngésző felső margója közötti távolság: Ex 200px vagy 20%

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%.
hu_HU: A keresési űrlap és a böngésző felső margója közötti távolság: Ex 200px vagy 20%.

en: No of Search fields
hu_HU: A keresési mezők száma

en: No of Search fields.
hu_HU: A keresési mezők száma.

en: No of Search fields per row
hu_HU: A keresési mezők száma soronként

en: No of Search fields per row (Possible values: 1,2,3,4).
hu_HU: A keresési mezők száma soronként (Lehetséges értékek: 1,2,3,4).

en: none
hu_HU: egyik sem

en: Categories
hu_HU: Kategóriák

en: Action Categories
hu_HU: Akció kategóriák

en: County State
hu_HU: Megyei állam

en: Select Taxonomy for tabs options in Advanced Search Type 6, Type 7, Type 8, Type 9
hu_HU: Válassza a Taxonómia tabulátorok opciókat a Speciális keresés 6. típus, 7. típus, 8. típus, 9. típus esetén

en: This applies for  the search over media header.
hu_HU: Ez a médiafejléc keresésére vonatkozik.

en: Price SLider values for advanced search with tabs
hu_HU: Árlista értékek a fejlett kereséshez fülek segítségével

en: Price Slider Values(min/max) for
hu_HU: Árcsúszító értékek (min / max) a következőhöz:

en: Place in advanced search form
hu_HU: Helyezze be a részletes keresőlapot

en: Search field
hu_HU: Keresés mezőbe

en: How it will compare
hu_HU: Hogyan hasonlít össze

en: Label on Front end
hu_HU: Címke az elülső végén

en: Spot no
hu_HU: Sz

en: *Do not duplicate labels and make sure search fields do not contradict themselves
hu_HU: * Ne másoljon címkéket, és győződjön meg róla, hogy a keresési mezők nem ellentmondanak maguknak

en: *Labels will not apply for taxonomy dropdowns fields
hu_HU: * A címkék nem vonatkoznak a taxonómia legördülõ mezõire

en: Amenities and Features for Advanced Search?
hu_HU: Felszereltség és funkciók a fejlett kereséshez?

en: Select which features and amenities show in search.
hu_HU: Válassza ki, mely funkciók és szolgáltatások mutatják a keresést.

en: *Hold CTRL for multiple selection
hu_HU: * Tartsa a CTRL-t a többszörös kiválasztáshoz

en: Type
hu_HU: típus

en: Advanced Search Type ?
hu_HU: Speciális keresés típusa?

en: This applies for the search over header type. IMPORTANT! Enable Advanced Search Custom Fields - YES, for Type 5, Type 6, Type 8, Type 10 and Type 11. Types 7 & 9 look can be obtained with type 6 and 8 with float form set to yes.
hu_HU: Ez a fejléc típusú keresésre vonatkozik. FONTOS! Speciális keresés engedélyezése Custom Fields - YES, Type 5, Type 6, Type 8, Type 10 és Type 11 típusokhoz. A 7 és 9 típusú típusok a 6. és a 8. típushoz érhetők el.

en: Show Advanced Search ?
hu_HU: Részletes keresés megjelenítése?

en: Disables or enables the display of advanced search
hu_HU: Letiltja vagy engedélyezi a speciális keresés megjelenítését

en: Show Cities and Areas with 0 properties in advanced search
hu_HU: Városok és területek megjelenítése 0 tulajdonsággal a speciális keresésben

en: Enable or disable listing empty city or area categories in dropdowns.
hu_HU: Engedélyezheti vagy letilthatja az üres város- vagy területkategóriákat a legördülő menüben.

en: Show Advanced Search in Taxonomies, Categories or Archives
hu_HU: A részletes keresés megjelenítése a taxonómiákban, kategóriákban vagy levéltárban

en: Disables or enables the display of advanced search in taxonomies, categories and archives
hu_HU: Letiltja vagy engedélyezi a részletes keresés megjelenítését taxonómiákban, kategóriákban és archívumokban

en: Keep Advanced Search visible? (*only for Type 1,3 and 4)
hu_HU: A Részletes keresés látható? (* csak az 1.3 és a 4. típus esetén)

en: If no, advanced search over header will display in closed position by default.
hu_HU: Ha nem, a fejléc fejléc alapértelmezés szerint zárt pozícióban jelenik meg.

en: Show Amenities and Features fields?
hu_HU: A Szolgáltatások és szolgáltatások mezők megjelenítése?

en: Select what features from Advanced Search Form. *for speed reasons, the "features checkboxes" will not filter the pins on the map
hu_HU: Válassza ki az Advanced Search Form űrlap funkcióit. * A sebesség okok miatt a &quot;funkciók jelölőnégyzetei&quot; nem szűrik a csapokat a térképen

en: Show Dropdowns for beds, bathrooms or rooms?(*only works with Custom Fields - YES)
hu_HU: Megjelenik az ágyak, fürdőkádak és szobáik legördülő menüjének megjelenítése (* csak az Egyéni mezők használatával - IGEN)

en: Custom Fields are enabled and set from Advanced Search Form.
hu_HU: Az egyéni mezők engedélyezve vannak, és beállíthatók a Speciális keresés űrlapból.

en: Show Slider for Price?
hu_HU: Megjeleníti a csúszkát az árért?

en: If no, price field can still be used in search and it will be input type.
hu_HU: Ha nem, az árterület továbbra is használható a keresésben, és ez lesz a beviteli típus.

en: Minimum and Maximum value for Price Slider
hu_HU: Az Árcsúcs minimális és maximális értéke

en: Type only numbers!
hu_HU: Csak a számokat írja be!

en: Custom Fields list
hu_HU: Egyéni mezők listája

en: Add, edit or delete property custom fields.
hu_HU: Adjon hozzá, szerkesszen vagy törölhessen saját egyéni mezőket.

en: Fill the form in order to add a new custom field
hu_HU: Töltsd ki az űrlapot egy új egyéni mező hozzáadásához

en: Add New Element in Features and Amenities
hu_HU: Új elem hozzáadása a szolgáltatásokhoz és szolgáltatásokhoz

en: Type and add a new item in features and amenities list.
hu_HU: Írja be és adjon hozzá egy új elemet a szolgáltatások és a szolgáltatások listájában.

en: Features and Amenities list
hu_HU: Jellemzők és felszereltség lista

en: List of already added features and amenities
hu_HU: A már hozzáadott funkciók és szolgáltatások listája

en: After adding a new feature,  make sure you select it to be part of the property submission form from Membership -> Property Submission Page.
hu_HU: Miután hozzáadta az új funkciót, győződjön meg róla, hogy kiválasztja azt, hogy része legyen a tulajdonlási űrlapnak a Tagság -&gt; Tulajdonosi benyújtási oldal.

en: Show the Features and Amenities that are not available
hu_HU: Mutassa be azokat a funkciókat és szolgáltatásokat, amelyek nem állnak rendelkezésre

en: Show on property page the features and amenities that are not selected?
hu_HU: Megjeleníti az ingatlan oldalon a nem kijelölt funkciókat és szolgáltatásokat?

en:  Select the splash page type.
hu_HU: Válassza ki a fröccsenő oldaltípust.

en: Important: Create also a page with template "Splash Page" to see how your splash settings apply
hu_HU: Fontos: Hozzon létre egy olyan oldalt is, amelynek &quot;Splash Page&quot; sablonja van, hogy láthassa, hogyan alkalmazzák a splash beállításokat

en: Splash Image, .png, .jpg or .gif format
hu_HU: Splash Image, .png, .jpg vagy .gif formátumban

en: Slider Images, .png, .jpg or .gif format
hu_HU: Slider Images, .png, .jpg vagy .gif formátum

en: Select Images
hu_HU: Válassza a Képek lehetőséget

en: Slider Transition
hu_HU: Slider átmenet

en: Slider Transition Period
hu_HU: Csúszó átmeneti időszak

en: Splash Video in mp4 format
hu_HU: Splash Video mp4 formátumban

en: Splash Video in mp4 format
hu_HU: Splash Video mp4 formátumban

en: Upload Video
hu_HU: Videó feltöltése

en: Splash Video in webm format
hu_HU: Splash Video webm formátumban

en: Splash Video in webm format
hu_HU: Splash Video webm formátumban

en: Splash Video in ogv format
hu_HU: Splash Video ogv formátumban

en: Splash Video in ogv format
hu_HU: Splash Video ogv formátumban

en: Overlay Image
hu_HU: Átfedő kép

en: Overlay Image, .png, .jpg or .gif format
hu_HU: Átfedő kép, .png, .jpg vagy .gif formátum

en: Overlay Color
hu_HU: Átfedés színe

en: Overlay Opacity
hu_HU: Átlátszó átlátszóság

en: Overlay Opacity- values from 0 to 1 , Ex: 0.4
hu_HU: Overlay Opacity-értékek 0-tól 1-ig, Ex: 0,4

en: Splash Page Title
hu_HU: Splash Page cím

en: Splash Page Subtitle
hu_HU: Splash Page felirat

en: In case you want to send users to another page
hu_HU: Abban az esetben, ha a felhasználókat másik oldalra kívánja küldeni

en: Property Categories Page
hu_HU: Ingatlan kategóriák

en: Property Action Category Page
hu_HU: Tulajdonsági tevékenység kategória

en: Property City Page
hu_HU: Ingatlanváros oldal

en: Property Area Page
hu_HU: Ingatlan terület

en: Property County/State Page
hu_HU: Tulajdon Megye / Állam Page

en: Agent Page
hu_HU: Ügynök oldal

en: Agent Categories Page
hu_HU: Agent Kategóriák Kategóriák

en: Agent Action Category Page
hu_HU: Agent Action kategória

en: Agent City Page
hu_HU: Ügynök Város Oldal

en: Agent Area Page
hu_HU: Ügynök terület oldal

en: Agent County/State Page
hu_HU: Ügynök megye / állam

en: Agency Category Page
hu_HU: Ügynökség kategória oldal

en: Agency Action Category Page
hu_HU: Ügynökségi tevékenység kategóriája

en: Agency City Page
hu_HU: Ügynökségi város

en: Agency Area Page
hu_HU: Ügynökségi terület

en: Agency County/State Page
hu_HU: Ügynökség Megye / Állam Page

en: Developer Cateogory Page
hu_HU: Fejlesztő Cateogory oldal

en: Developer Action Category  Page
hu_HU: Fejlesztői tevékenység kategóriája

en: Developer City Page
hu_HU: Fejlesztői városoldal

en: Developer Area Page
hu_HU: Fejlesztői terület Oldal

en: Developer County/State Page
hu_HU: Fejlesztő Megye / Állam Page

en: Agency Page
hu_HU: Ügynökségi oldal

en: Developer Page
hu_HU: Fejlesztői oldal

en: You cannot use special characters like "&". After changing the url you may need to wait for a few minutes until WordPress changes all the urls. In case your new names do not update automatically, go to Settings - Permalinks and Save again the "Permalinks Settings" - option "Post name"
hu_HU: Nem használhat olyan speciális karaktereket, mint a &quot;&amp;&quot;. Az URL megváltoztatása után néhány percet kell várnia, amíg a WordPress az összes URL-t megváltoztatja. Abban az esetben, ha az új nevek nem frissülnek automatikusan, lépjen be a Beállítások - Permalinks menüre és mentse újra a &quot;Permalinks Settings&quot; opciót - &quot;Post name&quot;

en: Custom link for
hu_HU: Egyéni link a következőhöz:

en: Multi Unit Label
hu_HU: Multiegység címke

en:  Custom title instead of Multi Unit label.
hu_HU: Egyéni cím a Multi Unit címke helyett.

en: Multi Unit Label (*for sub unit)
hu_HU: Multiegység címke (* a részegységhez)

en:  Custom title instead of Multi Unit label(*for sub unit).
hu_HU: Egyéni cím helyett több egység címke (* a részegységhez).

en: Property Address Label
hu_HU: Tulajdon cím címkéje

en:  Custom title instead of Property Address label.
hu_HU: Egyéni cím a Tulajdonság cím címke helyett.

en: Property Features Label
hu_HU: Tulajdonságok jellemzői

en: Update; Custom title instead of Features and Amenities label.
hu_HU: frissítse; Egyéni cím a Jellemzők és Felszerelések címke helyett.

en: Property Description Label
hu_HU: Tulajdonság leírása Címke

en: Custom title instead of Description label.
hu_HU: Egyéni cím a leírás címkéje helyett.

en: Property Details Label
hu_HU: Tulajdonság részletei Címke

en: Custom title instead of Property Details label.
hu_HU: Egyéni cím a Tulajdonság részletei címke helyett.

en: Property Status
hu_HU: Tulajdon állapota

en: Property Status (* you may need to add new css classes - please see the help files)
hu_HU: Tulajdon állapota (* lehet, hogy új css osztályokat kell hozzáadnia - kérjük, olvassa el a súgófájlokat)

en: type here the new status...
hu_HU: írja be ide az új állapotot ...

en: click to add new status
hu_HU: kattintson az új státusz hozzáadásához

en: Select Properties
hu_HU: Válassza a Tulajdonságok lehetőséget

en: Select properties for slider - *hold CTRL for multiple select
hu_HU: Válasszon tulajdonságokat a csúszkához - * tartsa lenyomva a CTRL gombot a többszörös kiválasztáshoz

en: Due to speed reason we only show here the first 50 listings. If you want to add other listings into the theme slider please go and edit the property (in wordpress admin) and select "Property in theme Slider" in Property Details tab.
hu_HU: A gyorsaság okán csak az első 50 listát mutatjuk be. Ha más elemeket szeretne hozzáadni a téma csúszkához, kérjük, menjen és módosítsa a tulajdonságot (wordpress adminon), és válassza a Tulajdonság részletei lapon a &quot;Tulajdonság téma csúszka&quot; elemet.

en: Number of milisecons before auto cycling an item
hu_HU: A milisekonok száma, mielőtt egy tételt kerékpározna

en: Number of milisecons before auto cycling an item (5000=5sec).Put 0 if you don't want to autoslide.
hu_HU: A milisekonok száma, mielőtt egy tárgyat az autó kerékpározna (5000 = 5 másodperc). Vidd le 0-ot, ha nem akarsz autogazdálkodni.

en: Design Type?
hu_HU: Tervezési típus?

en: Select the design type.
hu_HU: Válassza ki a terv típusát.

en: Height in px (put 0 for full screen)
hu_HU: Párhuzam magasság (teljes méretű 0-as pozíció)

en: Height in px(put 0 for full screen, Default :580px)
hu_HU: Párhuzam magasság (a teljes képernyős 0-as értéket, alapértelmezett: 580px)

en: New user  notification
hu_HU: Új felhasználó értesítése

en: New user admin notification
hu_HU: Új felhasználói adminisztrációs értesítés

en: Purchase Activated
hu_HU: Vásárlás aktiválva

en: Password Reset Request
hu_HU: Jelszó-visszaállítási kérelem

en: Password Reseted
hu_HU: Jelszó törölve

en: Approved Listings
hu_HU: Jóváhagyott hirdetések

en: New wire Transfer
hu_HU: Új vezetékes átutalás

en: Admin - New wire Transfer
hu_HU: Admin - Új vezetékes átvitel

en: Admin - Expired Listing
hu_HU: Admin - lejárt lista

en: Matching Submissions
hu_HU: Megfelelő beadványok

en: Paid Submission
hu_HU: Fizetett benyújtás

en: Featured Submission
hu_HU: Kiemelt benyújtás

en: Account Downgraded
hu_HU: Számla visszaminősített

en: Membership Cancelled
hu_HU: Tagság törölve

en: Membership Expiration Warning
hu_HU: Tagság lejárati figyelmeztetése

en: Free Listing Expired
hu_HU: Ingyenes lista lejárt

en: New Listing Submission
hu_HU: Új lista benyújtása

en: Listing Edit
hu_HU: Lista szerkesztése

en: Recurring Payment
hu_HU: Az ismétlődő fizetés

en: Membership Activated
hu_HU: Tagság aktiválva

en: Update Profile
hu_HU: Profil frissítése

en: New Agent
hu_HU: Új ügynök

en: Global variables: %website_url as website url,%website_name as website name, %user_email as user_email, %username as username
hu_HU: Globális változók:% website_url mint weboldal url,% website_name, mint weboldal neve,% user_email as user_email,% username as username

en: Subject for
hu_HU: Tárgy a

en: Email subject for
hu_HU: Az e-mail tárgya

en: Content for
hu_HU: Tartalom

en: Email content for
hu_HU: E-mail tartalmat

en: Speed Advices
hu_HU: Sebesség tanácsok

en: 1. If you are NOT using "Ultimate Addons for Visual Composer" please disable it or just disable the modules you don't use. It will reduce the size of javascript files you are loading and increase the site speed!
hu_HU: 1. Ha NEM &quot;Ultimate Addons for Visual Composer&quot; -et használsz, tiltsa le vagy tiltsa le azokat a modulokat, amelyeket nem használ. Ez csökkenti a betölteni kívánt javascript fájlok méretét és növeli a webhely sebességeit!

en: 2. Use the EWWW Image Optimizer (or WP Smush IT) plugin to optimise images- optimised images increase the site speed.
hu_HU: 2. Az EWWW Image Optimizer (vagy a WP Smush IT) beépülő modul segítségével optimalizálhatja a képoptimalizált képeket, növelve a webhely sebességeit.

en: 3. Create a free account on Cloudflare (https://www.cloudflare.com/) and use this CDN.
hu_HU: 3. Hozzon létre ingyenes számlát a Cloudflare-on (https://www.cloudflare.com/) és használja ezt a CDN-t.

en: 4. If you are using custom categories make sure you are adding the custom pins images on Theme Options -> Map -> Pin Management. The site will get slow if it needs to look for images that don't exist.
hu_HU: 4. Ha egyedi kategóriákat használ, győződjön meg róla, hogy az egyéni tüskékkel kapcsolatos képeket hozzáadja a Téma opciók -&gt; Térkép -&gt; Témakezelés. A webhely lassú lesz, ha olyan képeket szeretne keresni, amelyek nem léteznek.

en: Minify css and js files
hu_HU: Minsítse a css és js fájlokat

en: The system will use the minified versions of the css and js files
hu_HU: A rendszer a css és js fájlok minizált változatát fogja használni

en: Remove script version - Following Envato guidelines we removed this feature.Please use a cache plugin in order to remove the script version.
hu_HU: Szkript verzió eltávolítása - Az Envato irányelveket követve eltávolítottuk ezt a szolgáltatást. Használjon cache-bővítményt a szkriptverzió eltávolításához.

en: The system will remove the script version when it is included. This doest not actually improve speed, but improves test score on speed tools pages.
hu_HU: A rendszer eltávolítja a szkript verzióját, amikor a csomag tartalmazza. Ez nem igazán javítja a sebességet, de javítja a teszt pontszámokat a sebesség eszközoldalakon.

en: Enable Browser Cache
hu_HU: Böngésző gyorsítótár engedélyezése

en: Add this code in your .httaces file(copy paste at the end). It will activate the browser cache and speed up your site.
hu_HU: Adja hozzá ezt a kódot az .httaces fájljába (a másolat beillesztése a végén). Aktiválja a böngésző gyorsítótárát, és felgyorsítja webhelyét.

en: File was generated
hu_HU: Fájl keletkezett

en: Pin Generation works only if the file reading option in Google Map setting is set to yes
hu_HU: A Pin Generation csak akkor működik, ha a Google Map beállításban a fájlolvasási beállítás értéke igen

en: Generate the pins
hu_HU: Generáld a csapokat

en: Generate the pins for the read from file map option
hu_HU: Generáld a pólusokat a fájl mappából való elolvasáshoz

en: Help and Custom
hu_HU: Segítség és egyéni

en: Help and custom work
hu_HU: Segítség és egyéni munka

en: For theme help please check
hu_HU: Témavezetéshez kérjük, ellenőrizze

en:  If your question is not here, please go to http://support.wpestate.org, create an account and post a ticket. The registration is simple and as soon as you send a ticket we are notified. We usually answer in the next 24h (except weekends). Please use this system and not the email. It will help us answer your questions much faster. Thank you!
hu_HU: Ha a kérdésed nem található, kérjük, látogasson el a http://support.wpestate.org oldalra, hozzon létre egy fiókot, és helyezzen jegyet. A regisztráció egyszerű, és amint elküldi a jegyet, értesítést kapunk. Általában a következő 24 órán belül válaszolunk (kivéve a hétvégéket). Kérjük, használja ezt a rendszert, és ne az e-mailt. Ez segít nekünk megválaszolni kérdéseit sokkal gyorsabban. Köszönöm!

en: Please note that Yelp is not working for all countries. See here
hu_HU: Ne feledje, hogy a Yelp nem minden országban működik. Lásd itt

en:  the list of countries where Yelp is available.
hu_HU: azon országok listája, ahol a Yelp elérhető.

en: Yelp Api  Client Id
hu_HU: Yelp Api Ügyfél Id

en: Get this detail after you signup here
hu_HU: Szerezd meg ezt a részletet, miután regisztrálsz itt

en: Yelp Categories
hu_HU: Yelp Kategóriák

en: Yelp Categories to show on front page
hu_HU: Yelp Kategóriák, amelyek az első oldalon jelennek meg

en: Yelp - no of results
hu_HU: Yelp - az eredmények egyike sem

en: Yelp - no of results
hu_HU: Yelp - az eredmények egyike sem

en: Yelp Distance Measurement Unit
hu_HU: Yelp Távolságmérő egység

en: Use reCaptcha on register ?
hu_HU: Használja az reCaptcha-t a regisztrációhoz?

en: This helps preventing registration spam.
hu_HU: Ez segít megelőzni a regisztrációs spameket.

en: reCaptha site key
hu_HU: reCaptha webhely kulcs

en: reCaptha secret key
hu_HU: reCaptha titkos kulcs

en: Use Optima Express plugin (idx plugin by ihomefinder) - you will need to enable the plugin ?
hu_HU: Használja az Optima Express plugint (a ihomefinder idx pluginje) - be kell kapcsolnia a plugint?

en: Enable compatibility mode with Optima Express plugin
hu_HU: Kompatibilitási mód engedélyezése az Optima Express bővítménnyel

en: Widget Internal Padding
hu_HU: Widget Belső párna

en: Widget Internal Padding (top,left,bottom,right)
hu_HU: Widget Belső párna (felső, bal, alsó, jobb)

en: Sidebar Widget Background Color
hu_HU: Sidebar Widget Háttérszín

en: Sidebar Heading Color
hu_HU: Oldalsáv címsor színe

en: Sidebar Heading Background Color
hu_HU: Sidebar Háttér Háttérszín

en: Widget Font color
hu_HU: Widget betűtípus színe

en: Widget Border Size
hu_HU: Widget keretméret

en: Widget Border Color
hu_HU: Widget Border Colour

en: Mobile header background color
hu_HU: A mobil fejléc háttérszíne

en: Mobile header icon color
hu_HU: A mobil fejléc ikon színe

en: Mobile menu font color
hu_HU: Mobil menü betűtípusának színe

en: Mobile menu hover font color
hu_HU: A mobil menü a betűtípus színét lebeg

en: Mobile menu item hover background color
hu_HU: A mobil menüpont a háttérszínt lebeg

en: Mobile menu background color
hu_HU: Mobil menü háttérszíne

en: Mobile menu item border color
hu_HU: Mobil menüelem határoló színe

en: Header Height
hu_HU: Fejléc magassága

en: Header Height in px
hu_HU: Fejléc magasságban

en: Sticky Header Height
hu_HU: Ragadós fejléc magasság

en: Sticky Header Height in px
hu_HU: A ragadós fejléc magassága px-ban

en: Top Menu Font Size
hu_HU: A felső menü betűmérete

en: Menu Item Font Size
hu_HU: Menüpont Betűméret

en: Border Bottom Header Height
hu_HU: Határoló alsó fejmagasság

en: Border Bottom Header Height in px
hu_HU: A szegély alsó fejlécének magassága px-ban

en: Border Bottom Sticky Header Height
hu_HU: Border Bottom Sticky Header Magasság

en: Border Bottom Sticky Header Height px
hu_HU: Border Bottom Sticky Header Magasság px

en: Top Bar Background Color (Header Widget Menu)
hu_HU: A felső sáv háttérszíne (fejléc widget menüje)

en: Top Bar Font Color (Header Widget Menu)
hu_HU: Top Bar Font Color (Fejléc Widget menü)

en: Top Menu & Sticky Menu Background Color
hu_HU: A felső menü és a tapadó menü háttérszíne

en: For Menu Area when Header type 5 applies main color
hu_HU: A Menü területre, ha az 5. fejléc fő színt alkalmaz

en: Sticky Menu Font Color
hu_HU: Ragadós menü betűtípus

en: Top Menu Font Color
hu_HU: A felső menü betűtípusának színe

en: Top Menu Hover Font Color
hu_HU: A felső menü Hover betűtípusának színe

en: Top Menu Hover Background Color
hu_HU: Legfelső menü Hover háttérszíne

en: Top Menu Hover Background Color (*applies on some hover types)
hu_HU: Legjobb menü Hover háttérszíne (* egyes lebegő típusokra vonatkozik)

en: Top Menu Hover Type
hu_HU: A felső menü Hover típusa

en: For Hover Type 1, 2, 5, 6 - setup Top Menu Hover Font Color option
hu_HU: Az 1-es, 2-es, 5-ös, 6-os lebegéshez - a legfelső menü Hover Font Color opciója

en: For Hover Type 3, 4 - setup Top Menu Hover Background Color option
hu_HU: A Hover Type 3, 4 - setup menüpontban a Hover Background Color (Háttérszín beállítása) lehetőségre

en: Transparent Header - Top Menu Font Color
hu_HU: Átlátszó fejléc - a felső menü betűtípusának színe

en: Transparent Header - Top Menu Hover Font Color
hu_HU: Átlátszó fejléc - felső menü Hover betűtípus

en: Menu Item Color
hu_HU: Menüpont színe

en: Menu Item hover font color
hu_HU: A menüpont áthelyezi a betűtípus színét

en: Menu Item Back Color
hu_HU: Menüpont Vissza Szín

en: Menu Item  Back Color
hu_HU: Menüpont Vissza Szín

en: Menu Item Hover Back Color
hu_HU: Menüpont Hover Vissza Szín

en: Menu border color
hu_HU: Menü határszíne

en: type 1
hu_HU: 1. típus

en: type 2
hu_HU: 2. típus

en: type 3
hu_HU: 3. típus

en: type 4
hu_HU: 4. típus

en: Unit Card Type
hu_HU: Egységkártya típusa

en: No of property listings per row when the page is without sidebar
hu_HU: Az oldal soron kívüli oldalak száma soronként

en: When the page is with sidebar the no of listings per row will be 2 or 3 - depending on your selection
hu_HU: Ha az oldallal az oldalsávon van, akkor a sorok száma soronként 2 vagy 3 lesz - a kiválasztástól függően

en: No of agent listings per row when the page is without sidebar
hu_HU: Az ügynökök listázási sorainak száma soronként, ha az oldal oldalsáv nélkül van

en: No of blog listings per row when the page is without sidebar
hu_HU: A sorok sorában szereplő blogbejegyzések száma, ha az oldal oldalsáv nélkül van

en: Property Unit/Card min height
hu_HU: Property Unit / Card min. Magasság

en: Property Unit/Card min height
hu_HU: Property Unit / Card min. Magasság

en: Agent Unit/Card min height
hu_HU: Ügynök egység / kártya magassága

en: Agent Unit/Card min height(works on agent lists and agent taxonomy)
hu_HU: Ügynök egység / kártya min. Magasság (az ügynökök listáján és az ügynökök taxonómiájában)

en: Blog Unit/Card min height
hu_HU: Blog egység / kártya min. Magasság

en: Blog Unit/Card min height
hu_HU: Blog egység / kártya min. Magasság

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding
hu_HU: Ingatlan, ügynök és blog egység / kártya belső bélés

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding (top,left,bottom,right)
hu_HU: Ingatlan, ügynök és blog egység / Kártya Belső párna (felső, bal, alsó, jobb)

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Backgrond Color
hu_HU: Ingatlan, ügynök és blog egység / kártya Backgrond színes

en: Unit border size
hu_HU: Egység határmérete

en: Unit/Card border color
hu_HU: Egység / kártya szegélyének színe

en: Use this unit/card
hu_HU: Használja ezt az egységet / kártyát

en: This property unit builder is a very complex feature, with a lot of options, and because of that it may not work for all design idees. We will continue to improve it, but please be aware that css problems may appear and those will have to be solved by manually adding css rules in the code.
hu_HU: Ez a tulajdonságegység-készítő nagyon összetett szolgáltatás, és számos opcióval rendelkezik, és ennek következtében előfordulhat, hogy nem működik minden tervezési ötlet esetében. Továbbra is javítani fogjuk, de kérjük, ügyeljen arra, hogy css problémák jelentkezhetnek, és azokat megoldani kell manuálisan a css szabályainak hozzáadása mellett.

en: Save Design
hu_HU: Tervezés mentése

en: Show subunits section
hu_HU: Az alegységek rész megjelenítése

en: Show subunits section in print page?
hu_HU: Alakzatok rész megjelenítése a nyomtatott oldalon?

en: Show agent details section
hu_HU: Az ügynök részleteinek megjelenítése

en: Show agent details section in print page?
hu_HU: Az ügyintéző részleteinek megjelenítése a nyomtatott oldalon?

en: Show description section
hu_HU: A leírás leírása

en: Show description section in print page?
hu_HU: A leírási szakasz megjelenítése a nyomtatott oldalon?

en: Show address section
hu_HU: Címcím megjelenítése

en: Show address section in print page?
hu_HU: Címlap megjelenítése a nyomtatott oldalon?

en: Show details section
hu_HU: Részletek részletei

en: Show details section in print page?
hu_HU: A részletek megjelenítése a nyomtatott oldalon?

en: Show features & amenities section
hu_HU: A szolgáltatások és szolgáltatások ismertetése

en: Show features & amenities section in print page?
hu_HU: A funkciók és szolgáltatások rész megjelenítése a nyomtatott oldalon?

en: Show floor plans section
hu_HU: Alaprajzok megjelenítése

en: Show floor plans section in print page?
hu_HU: A padlórajzok rész megjelenítése a nyomtatott oldalon?

en: Show gallery section
hu_HU: Galéria megjelenítése

en: Show gallery section in print page?
hu_HU: A galéria rész megjelenítése a nyomtatott oldalon?

en: Show Header in Dashboard ?
hu_HU: Fejléc megjelenítése a műszerfalon?

en: Enable or disable header in dashboard. The header will always be wide & type1 !
hu_HU: A fejléc engedélyezése vagy letiltása a műszerfalon. A fejléc mindig széles és type1!

en: User Dashboard Menu Color
hu_HU: Felhasználói irányítópult menü színe

en: User Dashboard Menu Hover Color
hu_HU: Felhasználói irányítópult menü Hover Color

en: User Dashboard Menu Item Background Color
hu_HU: Felhasználói műszerfal menüpont Háttérszín

en: User Dashboard Menu Background
hu_HU: Felhasználói irányítópult menü háttere

en: User Dashboard Package Background
hu_HU: Felhasználói irányítópult csomag háttere

en: User Dashboard Package Color
hu_HU: Felhasználói műszerfal csomag színe

en: Dashboard Buy Package Select Background
hu_HU: Műszerfal vásárlása csomag Válassza ki a hátteret

en: Dashboard Package Selected
hu_HU: Az irányítópult csomagja kiválasztva

en: Dashboard Package Select
hu_HU: Az irányítópult csomagválasztása

en: Content Button Background
hu_HU: Tartalom gomb háttér

en: Content Text Color
hu_HU: Tartalomszöveg színe

en: Select the Fields for property submission.
hu_HU: Válassza ki a mezőket a tulajdonjog benyújtásához.

en: Use CTRL to select multiple fields for property submission page.
hu_HU: Használja a CTRL billentyűt, ha több mezőt szeretne kiválasztani a tulajdonküldés oldalon.

en: Select the Mandatory Fields for property submission.
hu_HU: Válassza ki a kötelező kitöltendő mezőket a tulajdonok benyújtásához.

en: Make sure the mandatory fields for property submission page are part of submit form (managed from the above setting). Use CTRL for multiple fields select..
hu_HU: Győződjön meg róla, hogy az ingatlanok benyújtására vonatkozó kötelező mezők a benyújtási űrlap részét képezik (a fenti beállítások szerint kezelik). Használja a CTRL billentyűt a több mező kiválasztásához.

en: Cache was cleared
hu_HU: A gyorsítótár törölve lett

en: New Agent Added
hu_HU: Új ügynök hozzáadása

en: A new agent was added on %website_url.
    Username: %user_profile
hu_HU: Új ügynök hozzá lett adva a (z)% website_url webhelyen. Felhasználónév:% user_profile

en: Profile Update
hu_HU: Profilfrissítés

en: A user updated his profile on %website_url.
    Username: %user_profile
hu_HU: A felhasználó frissítette profilját a következő webhelyen:% website_url. Felhasználónév:% user_profile

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
    %website_url 
    Username: %username.
    If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen. To reset your password, visit the following address:%reset_link,
    Thank You!
hu_HU: Valaki kérte a jelszó visszaállítását a következő fiókhoz:% website_url Felhasználónév:% username. Ha ez hiba volt, hagyja figyelmen kívül ezt az e-mailt, és semmi sem fog történni. A jelszó visszaállításához látogasson el a következő címre:% reset_link, Köszönjük!

en: Your Password was Reset
hu_HU: A jelszó vissza lett állítva

en: Your new password for the account at: %website_url: 
    Username:%username, 
    Password:%user_pass.
    You can now login with your new password at: %website_url
hu_HU: A fiók új jelszava:% website_url: Felhasználónév:% username, Password:% user_pass. Mostantól az új jelszóval bejelentkezhet:% website_url

en: Your purchase was activated
hu_HU: A vásárlás aktiválva volt

en: Hi there,
    Your purchase on  %website_url is activated! You should go check it out.
hu_HU: Helló, a% website_url vásárlása aktiválva van! Menjen, nézze meg.

en: Your listing was approved
hu_HU: Adatait jóváhagyták

en: Hi there,
    Your listing, %property_title was approved on  %website_url! The listing is: %property_url.
    You should go check it out.
hu_HU: Szia ott, az Ön adatai, a% property_title jóváhagyva a% website_url! A lista:% property_url. Menjen, nézze meg.

en: You ordered a new Wire Transfer
hu_HU: Ön új vezetékes átutalást rendelett

en: We received your Wire Transfer payment request on  %website_url !
    Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
    The invoice number is: %invoice_no, Amount: %total_price. 
    Instructions:  %payment_details.
hu_HU: Nyertes átutalási kérvényünket% website_url címen kaptuk meg! Kérjük, kövesse az alábbi utasításokat annak érdekében, hogy a lehető legrövidebb időn belül elkezdje elküldeni a tulajdonságokat. A számlaszám:% invoice_no, Összeg:% total_price. Utasítások:% payment_details.

en: Somebody ordered a new Wire Transfer
hu_HU: Valaki új vezetékes átutalást rendelett el

en: Hi there,
    You received a new Wire Transfer payment request on %website_url.
    The invoice number is:  %invoice_no,  Amount: %total_price.
    Please wait until the payment is made to activate the user purchase.
hu_HU: Helló, kaptál új átutalási fizetési kérelmet a (z)% website_url webhelyen. A számlaszám:% invoice_no, Összeg:% total_price. Kérjük, várja meg, amíg a fizetés megtörténik, hogy aktiválja a vásárlót.

en: New User Registration
hu_HU: Új felhasználó regisztráció

en: New user registration on %website_url.
    Username: %user_login_register, 
    E-mail: %user_email_register
hu_HU: Új felhasználó regisztráció% website_url. Felhasználónév:% user_login_register, E-mail:% user_email_register

en: Your username and password on %website_url
hu_HU: Felhasználónév és jelszó a (z)% website_url webhelyen

en: Hi there,
    Welcome to %website_url! You can login now using the below credentials:
    Username:%user_login_register
    Password: %user_pass_register
    If you have any problems, please contact me.
    Thank you!
hu_HU: Üdvözlöm, Üdvözöljük a% website_url! Jelentkezzen be most az alábbi hitelesítő adatok felhasználásával: Felhasználónév:% user_login_register Jelszó:% user_pass_register Ha bármilyen problémája van, kérjük, lépjen velem kapcsolatba. Köszönöm!

en: Expired Listing sent for approval on %website_url
hu_HU: Lejárt lista jóváhagyásra elküldve% website_url

en: Hi there,
    A user has re-submited a new property on %website_url! You should go check it out.
    This is the property title: %submission_title.
hu_HU: Üdvözlettel, A felhasználó új tulajdont adott meg újra a% website_url webhelyen! Menjen, nézze meg. Ez a tulajdonság címe: %submission_title.

en: Matching Submissions on %website_url
hu_HU: Megfelelő hozzászólások a (z)% website_url oldalon

en: New Paid Submission on %website_url
hu_HU: Új fizetett benyújtás% website_url

en: Hi there,
    You have a new paid submission on  %website_url! You should go check it out.
hu_HU: Helló, van egy új kifizetett beadványa a% website_url-on! Menjen, nézze meg.

en: New Feature Upgrade on  %website_url
hu_HU: Új szolgáltatás frissítése a (z)% website_url webhelyen

en: Hi there,
    You have a new featured submission on  %website_url! You should go check it out.
hu_HU: Szia, van egy új, kiemelkedő jelentkezés a% website_url-on! Menjen, nézze meg.

en: Account Downgraded on %website_url
hu_HU: A fiók lejjebb került a (z)% website_url webhelyen

en: Hi there,
    You downgraded your subscription on %website_url. Because your listings number was greater than what the actual package offers, we set the status of all your listings to "expired". You will need to choose which listings you want live and send them again for approval.
    Thank you!
hu_HU: Üdvözlöm, csökkentette előfizetését a (z)% website_url webhelyen. Mivel a hirdetési szám nagyobb volt, mint amit a tényleges csomag kínál, az összes hirdetés állapotát &quot;lejárt&quot; állapotban állítjuk be. Meg kell választania azokat a listákat, amelyeket szeretne, és újra elküldi jóváhagyásra. Köszönöm!

en: Membership Cancelled on %website_url
hu_HU: Tagság törölve% website_url

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url was cancelled because it expired or the recurring payment from the merchant was not processed. All your listings are no longer visible for our visitors but remain in your account.
    Thank you.
hu_HU: Hi there, A (z)% website_url előfizetése törölve lett, mert lejárt, vagy a kereskedő ismétlődő fizetése nem került feldolgozásra. Az összes hirdetés már nem látható a látogatók számára, de a fiókjában marad. Köszönöm.

en: Membership Expiration Warning on %website_url
hu_HU: Tagság lejárati figyelmeztetése a% website_url oldalon

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url will expire in 3 days.Please make sure you renew your subscription or you have enough funds for an auto renew.
hu_HU: Üdvözlöm, előfizetése a (z)% website_url oldalon 3 nap múlva jár le. Kérjük, győződjön meg róla, hogy megújítja előfizetését, vagy elegendő összeggel rendelkezik az automatikus újításhoz.

en: Membership Activated on %website_url
hu_HU: Tagság aktiválva a (z)% website_url oldalon

en: Hi there,
    Your new membership on %website_url is activated! You should go check it out.
hu_HU: Üdvözlöm, az új tagság a% website_url aktiválva van! Menjen, nézze meg.

en: Free Listing expired on %website_url
hu_HU: Az ingyenes lista lejárt a (z)% website_url webhelyen

en: Hi there,
    One of your free listings on  %website_url has "expired". The listing is %expired_listing_url.
    Thank you!
hu_HU: Helló, Az egyik ingyenes listája a (z)% website_url &quot;lejárt&quot;. A lista% expired_listing_url. Köszönöm!

en: New Listing Submission on %website_url
hu_HU: Új lista benyújtása a (z)% website_url webhelyen

en: Hi there,
    A user has submited a new property on %website_url! You should go check it out.This is the property title %new_listing_title!
hu_HU: Helló, A felhasználó új tartalmat küldött a (z)% website_url webhelyre! Meg kell néznie. Ez a tulajdon címe% new_listing_title!

en: Listing Edited on %website_url
hu_HU: Listázás szerkesztve:% website_url

en: Hi there,
    A user has edited one of his listings  on %website_url ! You should go check it out. The property name is : %editing_listing_title!
hu_HU: Helló, A felhasználó szerkesztette az egyik listáját a% website_url-on! Menjen, nézze meg. A tulajdonság neve:% editing_listing_title!

en: Recurring Payment on %website_url
hu_HU: Az ismétlődő kifizetés% website_url

en: Hi there,
    We charged your account on %merchant for a subscription on %website_url ! You should go check it out.
hu_HU: Üdvözlöm, számlánkat% kereskedővel terheltük előfizetéskor a (z)% website_url webhelyen! Menjen, nézze meg.

en: Read more
hu_HU: Olvass tovább

en: Updating Plugin: %s
hu_HU: Plugin frissítése: %s

en: Return to the Dashboard
hu_HU: Visszatérés az irányítópultra

en: The following plugin was activated successfully:
hu_HU: A következő plugint sikeresen aktiválta:

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
hu_HU: Plugin nem aktiválva. Ehhez a témához nagyobb %s verzió szükséges. Kérjük, frissítse a bővítményt.

en: Dismiss this notice
hu_HU: Elutasítja ezt az értesítést

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
hu_HU: A telepítéshez, a frissítéshez és az aktiváláshoz egy vagy több szükséges vagy ajánlott bővítmény van.

en: Please contact the administrator of this site for help.
hu_HU: Kérjük, lépjen kapcsolatba az oldal adminisztrátorával.

en: Update Required
hu_HU: Frissítés szükséges

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
hu_HU: A távoli bővítménycsomag nem tartalmaz egy mappát a kívánt csíkokkal, és az átnevezés nem működött.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
hu_HU: Kérjük, forduljon a plugin szolgáltatójához, és kérje meg őket, hogy csomagolja be a plugint a WordPress irányelvek szerint.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
hu_HU: A távoli plugin csomag több fájlból áll, de a fájlok nem vannak mappában.

en: TGMPA v%s
hu_HU: TGMPA v %s

en: Required
hu_HU: Kívánt

en: Recommended
hu_HU: Ajánlott

en: WordPress Repository
hu_HU: WordPress tárhely

en: External Source
hu_HU: Külső forrás

en: Pre-Packaged
hu_HU: Előre csomagolt

en: Not Installed
hu_HU: Nem telepített

en: Installed But Not Activated
hu_HU: Telepítve, de nem aktiválva

en: Active
hu_HU: Aktív

en: Required Update not Available
hu_HU: A szükséges frissítés nem érhető el

en: Requires Update
hu_HU: Frissítésre szorul

en: Update recommended
hu_HU: Frissítés javasolt

en: Installed version:
hu_HU: Telepített verzió:

en: Minimum required version:
hu_HU: Minimálisan igényelt verzió:

en: Available version:
hu_HU: Rendelkezésre álló változat:

en: No plugins to install, update or activate.
hu_HU: Nincs beépülő modul, frissítés vagy aktiválás.

en: Plugin
hu_HU: Csatlakoztat

en: Source
hu_HU: Forrás

en: Version
hu_HU: Változat

en: Upgrade message from the plugin author:
hu_HU: Frissítési üzenet a plugin szerzőjéből:

en: Install
hu_HU: Telepítés

en: Update
hu_HU: frissítés

en: Activate
hu_HU: Aktiválja

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
hu_HU: Nem telepítettek plugineket. Nincs intézkedés.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
hu_HU: Nem frissítettek bővítményeket. Nincs intézkedés.

en: No plugins are available to be installed at this time.
hu_HU: Jelenleg nem telepítenek bővítményeket.

en: No plugins are available to be updated at this time.
hu_HU: Jelenleg nem frissítenek bővítmények.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
hu_HU: Nincs plugin kiválasztásra aktiválva. Nincs intézkedés.

en: No plugins are available to be activated at this time.
hu_HU: Jelenleg nincsenek plug-inek aktiválásra.

en: Plugin activation failed.
hu_HU: A bővítmény aktiválása sikertelen.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
hu_HU: Megkezdődik a telepítési és aktiválási folyamat. Ez a folyamat néhány gépen eltarthat egy ideig, ezért legyen türelmes.

en: Show Details
hu_HU: Mutasd a részleteket

en: Hide Details
hu_HU: Rejtett részletek

en: All installations and activations have been completed.
hu_HU: Minden telepítés és aktiválás befejeződött.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
hu_HU: A telepítési folyamat megkezdődik. Ez a folyamat néhány gépen eltarthat egy ideig, ezért legyen türelmes.

en: All installations have been completed.
hu_HU: Minden telepítés befejeződött.

en: Your account is pending approval. Please wait for admin to approve it.
hu_HU: Fiókod jóváhagyása folyamatban van. Kérjük, várjon az adminhoz, hogy jóváhagyja.

en: Your account is disabled.
hu_HU: Fiókja le van tiltva.

en: Photo
hu_HU: Fénykép

en: Upload your profile photo.
hu_HU: Töltse fel profilfotóját.

en: Upload  profile image.
hu_HU: Profilkép feltöltése.

en: *minimum 500px x 500px
hu_HU: * minimum 500px x 500px

en: User Details
hu_HU: Felhasználó adatai

en: Add your contact information.
hu_HU: Adja meg a kapcsolattartási adatait.

en: First Name
hu_HU: Keresztnév

en: Last Name
hu_HU: Vezetéknév

en: Phone
hu_HU: Telefon

en: Add your social media information.
hu_HU: Adja hozzá a közösségi médiaadatokat.

en: Website Url (without http)
hu_HU: Webhely URL-je (http nélkül)

en: Agent Area/Categories
hu_HU: Ügynök terület / kategóriák

en: What kind of listings do you handle?
hu_HU: Milyen listákat kezel?

en: None
hu_HU: Egyik sem

en: Action Category
hu_HU: Akció kategória

en: Agent Custom Data
hu_HU: Ügynök egyéni adatok

en: Any custom parameters for agent
hu_HU: Az ügynök bármely egyedi paramétere

en: User Param 1
hu_HU: Felhasználó Param 1

en: Location
hu_HU: Elhelyezkedés

en: In what area are your properties
hu_HU: Milyen területen vannak a tulajdonod

en: Add some information about yourself.
hu_HU: Adjon hozzá néhány információt magáról.

en: Title/Position
hu_HU: Cím / pozíció

en: About Me
hu_HU: Rólam

en: Update profile
hu_HU: Profil frissítése

en: Delete profile
hu_HU: Profil törlése

en: Agent Details
hu_HU: Agent Részletek

en: Agent Username
hu_HU: Ügynök neve

en: Username:
hu_HU: Felhasználónév:

en: is not editable
hu_HU: nem szerkeszthető

en: Agent Password
hu_HU: Ügynökjelszó

en: Re-type Password
hu_HU: Gépelje be újra a jelszót

en: Member of
hu_HU: Tagja valaminek

en: Parameter Label
hu_HU: Paramétercímke

en: Parameter Value
hu_HU: Paraméter érték

en: Add New Agent
hu_HU: Új ügynök hozzáadása

en: Advanced Search
hu_HU: Részletes keresés

en: SEARCH PROPERTIES
hu_HU: KERESÉSI TULAJDONSÁGOK

en: Search State, City or Area
hu_HU: Keressen államot, várost vagy területet

en: Advanced Search
hu_HU: Részletes keresés

en: Search Properties
hu_HU: Keresési tulajdonságok

en: Radius:
hu_HU: Sugár:

en: We found
hu_HU: Megtaláltuk

en: results.
hu_HU: eredmények.

en: Do you want to load the results now ?
hu_HU: Szeretné most betölteni az eredményeket?

en: See first results here
hu_HU: Itt láthatja az első eredményeket

en: we found
hu_HU: megtaláltuk

en: results
hu_HU: eredmények

en: We don't have any agents yet!
hu_HU: Még nincsenek ügynökök!

en: Our Agents
hu_HU: Ügynökeink

en: All
hu_HU: Minden

en: Load More Properties
hu_HU: További tulajdonságok betöltése

en: Agency Reviews
hu_HU: Ügynökségi vélemények

en: of
hu_HU: nak,-nek

en: Posted on
hu_HU: közzétett

en: Reviews
hu_HU: Vélemények

en: Update Review
hu_HU: Frissítés felülvizsgálata

en: pending approval
hu_HU: elbírálás alatt

en: Write a Review
hu_HU: Írja meg a véleményét

en: Your Rating & Review
hu_HU: Az Ön értékelése és véleménye

en: Review Title
hu_HU: Beszámoló címe

en: Your Review
hu_HU: Az Ön véleménye

en: Edit Review
hu_HU: Review szerkesztése

en: Submit Review
hu_HU: Vélemény elküldése

en: You need to
hu_HU: Neked kell

en: login
hu_HU: Belépés

en: in order to post a review
hu_HU: annak érdekében, hogy véleményt tegyen közzé

en: listing
hu_HU: felsorolás

en: My details
hu_HU: A részleteket

en: Member of:
hu_HU: Tagja valaminek:

en: About Me
hu_HU: Rólam

en: Contact Us
hu_HU: Lépjen kapcsolatba velünk

en: Contact Me
hu_HU: Keress meg

en: Schedule a showing?
hu_HU: Ütemezzen egy bemutatót?

en: Day
hu_HU: Nap

en: Time
hu_HU: Idő

en: Send Email
hu_HU: Küldjön e-mailt

en: Send Private Message
hu_HU: Privát üzenet küldése

en: You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.
hu_HU: Válaszolhat privát üzenetekre a &quot;Beérkező levelek&quot; oldalán a felhasználói fiókodban.

en: My Listings
hu_HU: Saját hirdetések

en: Agent Reviews
hu_HU: Ügynöki vélemények

en: Contact me
hu_HU: Keress meg

en: Your search results
hu_HU: Keresési eredményei

en: Continue Reading
hu_HU: Olvasson tovább

en: Home
hu_HU: itthon

en: Archives
hu_HU: Levéltár

en: Change Password
hu_HU: Jelszó módosítása

en: *After you change the password you will have to login again.
hu_HU: * Miután megváltoztatta a jelszót, újra be kell jelentkeznie.

en: Old Password
hu_HU: régi jelszó

en: New Password
hu_HU: új jelszó

en: Confirm New Password
hu_HU: Erősítse meg az új jelszót

en: Reset Password
hu_HU: Jelszó visszaállítása

en: Compare
hu_HU: Összehasonlítás

en: user id:
hu_HU: Felhasználói azonosító:

en: Delete Agent
hu_HU: Agent törlése

en: Are you sure you wish to delete
hu_HU: Biztosan törölni kíván

en: Expired
hu_HU: Lejárt

en: Waiting for approval
hu_HU: Jóváhagyásra vár

en: by
hu_HU: által

en: Featured
hu_HU: Kiemelt

en: expires on
hu_HU: lejárat dátuma

en: Listed in
hu_HU: Listázva

en: Edit property
hu_HU: Tulajdonságok szerkesztése

en: Delete property
hu_HU: Ingatlan törlése

en: Floor Plans
hu_HU: Alaprajzok

en: Views Stats
hu_HU: Megtekintések statisztikái

en: Item has 0 views
hu_HU: A tételnek 0 nézete van

en: Resend for approval
hu_HU: Küldje újra jóváhagyásra

en: Set as featured,  *Listings set as featured are subtracted from your package
hu_HU: Állítsa be a funkciót, * A hirdetések szerepelnek a kiemeltek kivonják a csomagot

en: Submission Fee
hu_HU: Jelentkezési díj

en: Featured Fee
hu_HU: Kiemelt díj

en: Total Fee
hu_HU: Teljes díj

en: Pay with Paypal
hu_HU: Fizess Paypallal

en: Wire Transfer
hu_HU: Vezetékes átvitel

en: Featured  Fee
hu_HU: Kiemelt díj

en: Upgrade to featured
hu_HU: Frissítés a kiemelthez

en: Total number of views:
hu_HU: A megtekintések száma összesen:

en: Developer Reviews
hu_HU: Fejlesztői vélemények

en: Size:
hu_HU: Méret:

en: Lot Size:
hu_HU: Telekméret:

en: Property Rooms:
hu_HU: Ingatlan Szobák:

en: Property Bedrooms:
hu_HU: Ingatlan hálószoba:

en: Property Bathrooms:
hu_HU: Ingatlan Fürdőszobák:

en: Property Status:
hu_HU: Ingatlan állapota:

en: Property Status
hu_HU: Tulajdon állapota

en: Property Keyword:
hu_HU: Ingatlan Kulcsszó:

en: keyword
hu_HU: kulcsszó

en: full info
hu_HU: teljes információ

en: map
hu_HU: térkép

en: Featured Property
hu_HU: Kiemelt ingatlan

en: discover more
hu_HU: Fedezz fel többet

en: Use the form below to contact us!
hu_HU: Az alábbi űrlap segítségével lépjen velünk kapcsolatba!

en: Type your message...
hu_HU: Írja be az üzenetet ...

en: Send
hu_HU: Elküld

en: SAVE CHANGES
hu_HU: VÁLTOZTATÁSOK MENTÉSE

en: ADD PROPERTY
hu_HU: INGATLAN HOZZÁADÁS

en: click to enable zoom
hu_HU: kattintson a nagyítás engedélyezéséhez

en: Searching...
hu_HU: Keresés ...

en: View
hu_HU: Kilátás

en: Roadmap
hu_HU: ütemterv

en: Satellite
hu_HU: Műhold

en: Hybrid
hu_HU: Hibrid

en: Terrain
hu_HU: Terep

en: My Location
hu_HU: Saját hely

en: Prev
hu_HU: Előző

en: Next
hu_HU: Következő

en: Google Maps Search
hu_HU: Google Térkép Keresés

en: Search Parameters:
hu_HU: Keresési paraméterek:

en: Save this Search?
hu_HU: Mentse ezt a keresést?

en: Search name
hu_HU: Keresés név

en: Save Search
hu_HU: Keresés mentése

en: Login
hu_HU: Belépés

en: Properties listed in
hu_HU: A felsorolt ​​tulajdonságok

en: Website:
hu_HU: Weboldal:

en: We Speak:
hu_HU: Beszélünk:

en: Opening Hours:
hu_HU: Nyitvatartási idő:

en: License:
hu_HU: Engedély:

en: Our Taxes:
hu_HU: Adóink:

en: Want to find out more?
hu_HU: Szeretne többet megtudni?

en: Publish Listing with Feature
hu_HU: Közzététel lista funkcióval

en: One Time
hu_HU: Egyszer

en: Recurring
hu_HU: Ismétlődő

en: Video
hu_HU: Videó

en: Image Gallery
hu_HU: Képgaléria

en: Sign into your account
hu_HU: Jelentkezz be a fiókodba

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: or
hu_HU: vagy

en: Login with Facebook
hu_HU: Jelentkezz be facebookal

en: Login with Google
hu_HU: Jelentkezzen be a Google-lal

en: Login with Yahoo
hu_HU: Jelentkezzen be a Yahoo-lal

en: Create an account
hu_HU: Hozzon létre egy fiókot

en: Retype Password
hu_HU: Gépelje be újra a jelszót

en: Select User Type
hu_HU: Válassza a Felhasználó típus lehetőséget

en: I agree with
hu_HU: Egyetértek

en: terms & conditions
hu_HU: Felhasználási feltételek

en: A password will be e-mailed to you
hu_HU: A jelszó emailben lesz elküldve neked

en: Register
hu_HU: Regisztráció

en: Enter Your Email Address
hu_HU: Írd be az email címed

en: Register here!
hu_HU: Itt regisztrálj!

en: Forgot Password?
hu_HU: Elfelejtett jelszó?

en: Back to Login
hu_HU: Vissza a bejelentkezéshez

en: Return to Login
hu_HU: Vissza a bejelentkezéshez

en: See all
hu_HU: Mindet látja

en: photos
hu_HU: fotók

en: new message
hu_HU: új üzenet

en: Conversation started by you
hu_HU: Az Ön által indított beszélgetés

en: From
hu_HU: Tól től

en: Subject
hu_HU: Tantárgy

en: reply to message
hu_HU: válaszoljon az üzenetre

en: delete message
hu_HU: üzenet törlése

en: From:
hu_HU: Tól től:

en: Send Reply
hu_HU: Válasz küldése

en: Agent list
hu_HU: Ügynökök listája

en: Need an account? Register here!
hu_HU: Szüksége van egy fiókra? Itt regisztrálj!

en: Other units in
hu_HU: Egyéb egységek

en: Available Units
hu_HU: Elérhető egységek

en: Category:
hu_HU: Kategória:

en: Rooms:
hu_HU: Szobák:

en: Baths:
hu_HU: fürdő:

en: Size:
hu_HU: Méret:

en: Sort by
hu_HU: Sorrend

en: Price High to Low
hu_HU: Ár magas vagy alacsony

en: Price Low to High
hu_HU: Ár alacsony és magas

en: Newest first
hu_HU: A legfrissebb az első

en: Oldest first
hu_HU: A legidősebb először

en: Bedrooms High to Low
hu_HU: Hálószobák a legmagasabbtól az alacsonyig

en: Bedrooms Low to high
hu_HU: Hálószobák Alacsony és magas

en: Bathrooms High to Low
hu_HU: Fürdők magasra vagy alacsonyra

en: Bathrooms Low to high
hu_HU: Fürdőszobák alacsony és magas

en: There are no properties listed on this page at this moment. Please try again later.
hu_HU: Jelenleg ezen az oldalon nincsenek felsorolt ​​tulajdonságok. Kérlek, próbáld újra később.

en: There are no agents listed on this page at this moment. Please try again later.
hu_HU: Jelenleg nincsenek ügynökök ezen az oldalon. Kérlek, próbáld újra később.

en: Load More Listings
hu_HU: Töltsön be több hirdetést

en: Agents in
hu_HU: Ügynökök

en: Agencies in
hu_HU: Ügynökségek itt

en: Developers in
hu_HU: A fejlesztők

en: Other Agents
hu_HU: Egyéb ügynökök

en: View results
hu_HU: Eredmények megtekintése

en: Property Details
hu_HU: Tulajdon részletei

en: Amenities and Features
hu_HU: Szolgáltatások és szolgáltatások

en: Virtual Tour
hu_HU: Virtuális túra

en: What's Nearby
hu_HU: Mi van a közelben

en: Page Views Statistics
hu_HU: Oldalnézeti statisztikák

en: Property Reviews
hu_HU: Vagyonértékelések

en: Rooms:
hu_HU: Szobák:

en: Baths:
hu_HU: fürdő:

en: Category:
hu_HU: Kategória:

en: beds
hu_HU: ágyak

en: details
hu_HU: részletek

en: Size
hu_HU: Méret

en: Related Posts
hu_HU: Kapcsolódó hozzászólások

en: delete search
hu_HU: törölje a keresést

en: Add Listing
hu_HU: Adjon hozzá listát

en: cancel stripe subscription
hu_HU: törölje a csíkos előfizetést

en: See Available Packages and Payment Methods
hu_HU: Lásd az elérhető csomagokat és a fizetési módokat

en: Packages Available
hu_HU: Csomagok állnak rendelkezésre

en: Unlimited
hu_HU: Korlátlan

en: listings
hu_HU: listák

en: Images / per listing
hu_HU: Képek / listánként

en: Switch to this package
hu_HU: Váltson erre a csomagra

en: Payment Method
hu_HU: Fizetési mód

en: make payment recurring
hu_HU: a fizetés ismétlődő

en: days
hu_HU: napok

en: weeks
hu_HU: hetes

en: months
hu_HU: hónap

en: year
hu_HU: év

en: years
hu_HU: évek

en: Calendar
hu_HU: Naptár

en: Agency Details
hu_HU: Ügynökség adatai

en: Agency Name
hu_HU: Ügynökség neve

en: Taxes
hu_HU: Adók

en: Opening Hours
hu_HU: Nyitvatartási idő

en: Languages
hu_HU: Nyelvek

en: License
hu_HU: Engedély

en: Agency Area/Categories
hu_HU: Ügynökségi terület / kategóriák

en: Agency Location
hu_HU: Ügynökség helye

en: Add some information about your agency.
hu_HU: Adjon hozzá néhány információt az ügynökségről.

en: Place Pin with Agency Address
hu_HU: Helyezzen be az ügynökségi címet

en: View public profile
hu_HU: Nyilvános profil megtekintése

en: Developer Details
hu_HU: Fejlesztői adatok

en: Developer Name
hu_HU: Fejlesztői név

en: Developer Area/Categories
hu_HU: Fejlesztői terület / kategóriák

en: Developer Location
hu_HU: Fejlesztői tartózkodási hely

en: Add some information about you.
hu_HU: Adjon hozzá néhány információt magáról.

en: Place Pin with Developer Address
hu_HU: Helyezz be a fejlesztő címével

en: Select what features and amenities apply for your property.
hu_HU: Válassza ki, milyen funkciók és szolgáltatások vonatkoznak az ingatlanra.

en: Select Categories
hu_HU: Válassza a Kategóriák lehetőséget

en: Selecting a category will make it easier for users to find you property in search results.
hu_HU: A kategória kiválasztása megkönnyíti a felhasználók számára, hogy találatot találjanak a keresési eredmények között.

en: Listed In
hu_HU: Listázva

en: Property Description
hu_HU: Ingatlan leírása

en: This description will appear first in page. Keeping it as a brief overview makes it easier to read.
hu_HU: Ez a leírás az első oldalon jelenik meg. A rövid áttekintés megtartása megkönnyíti az olvasást.

en: *Title (mandatory)
hu_HU: * Cím (kötelező)

en: Property Description & Price
hu_HU: Ingatlan leírása és ár

en: Adding a price will make it easier for users to find your property in search results.
hu_HU: Az ár növelésével a felhasználók könnyebben találhatják meg ingatlanát a keresési eredmények között.

en: (only numbers)
hu_HU: (csak számok)

en: After Price Label (ex: "/month")
hu_HU: Árlista után (pl .: &quot;/ hó&quot;)

en: Before Price Label (ex: "from ")
hu_HU: Árcímke előtt (pl .: &quot;a&quot;)

en: Listing Details
hu_HU: Hirdetési adatok

en: Add a little more info about your property.
hu_HU: Adjon hozzá egy kicsit több információt a tulajdonáról.

en: Size in
hu_HU: Méret

en:  (*only numbers)
hu_HU: (* csak számok)

en: Lot Size in
hu_HU: Tér mérete

en: Rooms (*only numbers)
hu_HU: Szobák (* csak számok)

en: Bedrooms (*only numbers)
hu_HU: Hálószobák (* csak számok)

en: Bathrooms (*only numbers)
hu_HU: Fürdőszobák (* csak számok)

en: Owner/Agent notes (*not visible on front end)
hu_HU: Tulajdonos / ügynök megjegyzések (* nem látható az elülső végén)

en: Select Energy Class
hu_HU: Válassza az Energiaosztályt

en: Some energy class description
hu_HU: Néhány energiaosztály leírás

en: Select Energy Class (EU regulation)
hu_HU: Energiaosztály kiválasztása (EU rendelet)

en: Energy Index in kWh/m2a
hu_HU: Energiaindex kWh / m2a-ban

en: Make this listing featured from property list.
hu_HU: Tegye ezt a listát az ingatlanlistából.

en: Listing Media
hu_HU: Adathordozó

en: You can select multiple images to upload at one time.
hu_HU: Egyszerre több képet is fel lehet tölteni.

en: Select Media
hu_HU: Válassza a Média lehetőséget

en: * At least 1 image is required for a valid submission.Minimum size is 500/500px.
hu_HU: * Legalább 1 kép szükséges az érvényes beadáshoz. A névleges méret 500 / 500px.

en:  You can upload maximum %s images
hu_HU: Legfeljebb %s képeket tölthet fel

en: ** Double click on the image to select featured.
hu_HU: ** Kattintson duplán a képre, hogy kiválassza a kiemeltet.

en: *** Change images order with Drag & Drop.
hu_HU: *** A képek sorrendjének módosítása a Drag &amp; Drop segítségével.

en: **** PDF files upload supported as well.
hu_HU: **** PDF fájlok feltöltése is támogatott.

en: ***** Images might take longer to be processed.
hu_HU: ***** A képek feldolgozása hosszabb időt vehet igénybe.

en: manage floorplans
hu_HU: kezelheti az alaprajzokat

en: Listing Location
hu_HU: Lista helye

en: Use the button to save your property location on the map as well.
hu_HU: Ezzel a gombbal elmentheti az ingatlan helyét a térképen is.

en: *Address
hu_HU: *Cím

en: Enter address
hu_HU: Írja be a címet

en: Enter city
hu_HU: Adja meg a várost

en: Neighborhood
hu_HU: Szomszédság

en: Zip
hu_HU: Postai irányítószám

en: Country
hu_HU: Ország

en: Place Pin with Property Address
hu_HU: Helyezzen be a címet a tulajdon címével

en: Latitude (for Google Maps)
hu_HU: Latitude (Google Térkép esetén)

en: Longitude (for Google Maps)
hu_HU: Hosszúság (a Google Térkép esetében)

en: Enable Google Street View
hu_HU: Engedélyezze a Google Utcaképet

en: Google Street View - Camera Angle (value from 0 to 360)
hu_HU: Google Utcakép - kamera-szög (0-360 érték)

en: Slider Option
hu_HU: Slider lehetőség

en: Slider type
hu_HU: Slider típus

en: Select Property Status
hu_HU: Válassza a Tulajdonállapot lehetőséget

en: Highlight your property.
hu_HU: Jelölje ki a tulajdonát.

en: normal
hu_HU: Normál

en: Subunits
hu_HU: alegységek

en: Select what properties you wish to show as subunits from those published.
hu_HU: Válassza ki, hogy milyen tulajdonságokat szeretne megjeleníteni a közzétett elemek alegységeként.

en: Enable
hu_HU: Engedélyezze

en: Select Subunits From the list:
hu_HU: Válassza ki az alhomokat a listából:

en: Video Option
hu_HU: Videó opció

en: Add just the video ID from the vimeo or youtube url.
hu_HU: Adja hozzá csak a videóazonosítót a vimeo vagy youtube url-ból.

en: Video from
hu_HU: Videó innen

en: Embed Video id:
hu_HU: Videóazonosító beágyazása:

en: Paid submission
hu_HU: Fizetett benyújtás

en: This is a paid submission.
hu_HU: Ez fizetett benyújtás.

en: Price:
hu_HU: Ár:

en: Featured (extra):
hu_HU: Kiemelt (extra):

en: Copy/paste the iframe code of your property video tour.
hu_HU: Másolja be / illessze be az ingatlan video-turn iframe kódját.

en: Virtual Tour:
hu_HU: Virtuális túra:
