wpresidence - en to sk_SK translation catalogue (1937 entries)

en:  (*only numbers)
sk_SK: (* len čísla)

en:  Custom title instead of Multi Unit label(*for sub unit).
sk_SK: Vlastný názov namiesto štítku s viacerými jednotkami (* pre podjednotku).

en:  Custom title instead of Multi Unit label.
sk_SK: Vlastný názov namiesto menovky Multi Unit.

en:  Custom title instead of Property Address label.
sk_SK: Vlastný názov namiesto mena Property Address.

en:  Featured Payment
sk_SK: Odporúčaná platba

en:  If your question is not here, please go to http://support.wpestate.org, create an account and post a ticket. The registration is simple and as soon as you send a ticket we are notified. We usually answer in the next 24h (except weekends). Please use this system and not the email. It will help us answer your questions much faster. Thank you!
sk_SK: Ak vaša otázka nie je tu, navštívte stránku http://support.wpestate.org, vytvorte si účet a zadajte letenku. Registrácia je jednoduchá a akonáhle pošlete tiket, oznámime to. Zvyčajne odpovieme v nasledujúcich 24 hodinách (okrem víkendov). Použite tento systém a nie e-mail. Pomôže nám odpovedať na vaše otázky oveľa rýchlejšie. Ďakujem!

en:  Linkedin page link, with https://
sk_SK: Odkaz na stránku Linkedin s https: //

en:  Order in listing page
sk_SK: Objednávka na stránke so záznamom

en:  Select the splash page type.
sk_SK: Vyberte typ úvodnej stránky.

en:  Slider Images
sk_SK: Posúvač obrázkov

en:  You can upload maximum %s images
sk_SK: Môžete nahrať maximálne %s obrázky

en:  click to add currency
sk_SK: kliknutím pridáte menu

en:  click to add field
sk_SK: kliknite na pole pre pridanie

en:  days ago
sk_SK: pred dňami

en:  equal with
sk_SK: rovná sa

en:  has
sk_SK: má

en:  hours ago
sk_SK: pred hodinami

en:  in
sk_SK: v

en:  minutes ago
sk_SK: pred pár minútami

en:  on
sk_SK: na

en:  package on
sk_SK: balíček na

en:  seconds ago
sk_SK: pred niekoľkými sekundami

en:  similar with
sk_SK: podobne ako

en:  the list of countries where Yelp is available.
sk_SK: zoznam krajín, kde je Yelp k dispozícii.

en: %s (Invalid)
sk_SK:  %s (neplatné)

en: %s (Pending)
sk_SK:  %s (čaká sa)

en: %sActivate the Envato Market plugin%s to get updates for your ThemeForest and CodeCanyon items.
sk_SK:  %sAktivujte doplnok Envato Market %s na získanie aktualizácií položiek ThemeForest a CodeCanyon.

en: %sInstall the Envato Market plugin%s to get updates for your ThemeForest and CodeCanyon items.
sk_SK:  %sInštalujte doplnok Envato Market %s na získanie aktualizácií položiek ThemeForest a CodeCanyon.

en: &laquo; Older Comments
sk_SK: &quot; Staršie komentáre

en: (only numbers)
sk_SK: (iba čísla)

en: * At least 1 image is required for a valid submission.Minimum size is 500/500px.
sk_SK: * Pri platnom odoslaní je potrebný aspoň 1 obrázok. Minimálna veľkosť je 500 / 500px.

en: ** Double click on the image to select featured.
sk_SK: ** Dvojitým kliknutím na obrázok vyberte funkciu.

en: *** Change images order with Drag & Drop.
sk_SK: *** Zmena poradia obrázkov pomocou funkcie Drag &amp; Drop.

en: **** PDF files upload supported as well.
sk_SK: **** Súbory PDF sú tiež podporované.

en: ***** Images might take longer to be processed.
sk_SK: ***** Obrázky môžu trvať dlhšie na spracovanie.

en: ***Please understand that we cannot add here color controls for all theme elements & details. Doing that will result in a overcrowded and useless interface. These small details need to be addressed via custom css code
sk_SK: *** Prosím, pochopte, že tu nemôžeme pridať farebné ovládacie prvky pre všetky prvky a podrobnosti tému. Robiť to bude mať za následok preplnené a zbytočné rozhranie. Tieto malé detaily je potrebné riešiť pomocou vlastného css kódu

en: *Address
sk_SK: * Adresa

en: *After you change the password you will have to login again.
sk_SK: * Po zmene hesla sa budete musieť znova prihlásiť.

en: *Do not duplicate labels and make sure search fields do not contradict themselves
sk_SK: * Nekopírujte štítky a nezabudnite, že polia vyhľadávania nie sú v rozpore sami

en: *Hold CTRL for multiple selection
sk_SK: * Podržte CTRL pre viacnásobný výber

en: *Hold CTRL for multiple selection.
sk_SK: * Podržte CTRL pre viacnásobný výber.

en: *Labels will not apply for taxonomy dropdowns fields
sk_SK: * Štítky sa nebudú vzťahovať na dropdowns polia taxonomie

en: *Title (mandatory)
sk_SK: * Názov (povinné)

en: *minimum 500px x 500px
sk_SK: * minimálne 500 x 500 pixlov

en: 1. Description
sk_SK: 1. Popis

en: 1. If you are NOT using "Ultimate Addons for Visual Composer" please disable it or just disable the modules you don't use. It will reduce the size of javascript files you are loading and increase the site speed!
sk_SK: 1. Ak nepoužívate &quot;Ultimate Addons for Visual Composer&quot;, deaktivujte ho alebo iba vypnite nepoužívané moduly. Znižuje veľkosť súborov javascript, ktoré nahrávate, a zvyšuje rýchlosť webu!

en: 100% width column
sk_SK: Stĺpec s 100% šírkou

en: 2 columns: 1/3 + 2/3
sk_SK: 2 stĺpce: 1/3 + 2/3

en: 2 columns: 2/3 + 1/3
sk_SK: 2 stĺpce: 2/3 + 1/3

en: 2 equal columns
sk_SK: 2 rovnaké stĺpce

en: 2. Media
sk_SK: 2. Médiá

en: 2. Use the EWWW Image Optimizer (or WP Smush IT) plugin to optimise images- optimised images increase the site speed.
sk_SK: 2. Použite doplnok EWWW Image Optimizer (alebo WP Smush IT) na optimalizáciu obrázkov optimalizovaných obrázkov, čím sa zvýši rýchlosť stránky.

en: 3 columns: 1/2 + 1/4 + 1/4
sk_SK: 3 stĺpce: 1/2 + 1/4 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/2 + 1/4
sk_SK: 3 stĺpce: 1/4 + 1/2 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/4 + 1/2
sk_SK: 3 stĺpce: 1/4 + 1/4 + 1/2

en: 3 equal columns
sk_SK: 3 rovnaké stĺpce

en: 3. Create a free account on Cloudflare (https://www.cloudflare.com/) and use this CDN.
sk_SK: 3. Vytvorte bezplatný účet Cloudflare (https://www.cloudflare.com/) a použite tento CDN.

en: 3. Location
sk_SK: 3. Poloha

en: 4 equal columns
sk_SK: 4 rovnaké stĺpce

en: 4. Details
sk_SK: 4. Podrobnosti

en: 4. If you are using custom categories make sure you are adding the custom pins images on Theme Options -> Map -> Pin Management. The site will get slow if it needs to look for images that don't exist.
sk_SK: 4. Ak používate vlastné kategórie, uistite sa, že pridáte obrázky vlastných kolíkov na možnosti Možnosti -&gt; Mapa -&gt; Správa pinov. Stránka bude pomalá, ak potrebuje hľadať obrázky, ktoré neexistujú.

en: 5. Amenities
sk_SK: 5. Vybavenie

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
sk_SK: <span class="meta-nav">←</span> Staršie príspevky

en: A high number will increase the response time and server load. Use a number that works for your current hosting situation. Put -1 for all pins.
sk_SK: Vysoké číslo zvýši čas odozvy a zaťaženie servera. Použite číslo, ktoré funguje pre vašu aktuálnu situáciu. Položte -1 pre všetky kolíky.

en: A new agent was added on %website_url.
    Username: %user_profile
sk_SK: Na% website_url bol pridaný nový agent. Používateľské meno:% user_profile

en: A new password was sent via email!
sk_SK: Nové heslo bolo odoslané prostredníctvom e-mailu!

en: A password will be e-mailed to you
sk_SK: heslo vám bude poslané e-mailom

en: A user updated his profile on %website_url.
    Username: %user_profile
sk_SK: Používateľ aktualizoval svoj profil na %site_url. Používateľské meno:% user_profile

en: ADD PROPERTY
sk_SK: PRIDAŤ NEHNUTEĽNOSTÍ

en: About Me
sk_SK: O mne

en: About Me
sk_SK: O mne

en: About Us
sk_SK: O nás

en: Account Downgraded
sk_SK: Znížený účet

en: Account Downgraded on %website_url
sk_SK: Účet bol znížený na %site_url

en: Action Categories
sk_SK: Kategórie akcií

en: Action Category
sk_SK: Kategória akcií

en: Activate
sk_SK: Aktivovať

en: Active
sk_SK: aktívny

en: Active Life
sk_SK: Aktívny život

en: Add Agent on Sidebar
sk_SK: Pridať agent na bočnom paneli

en: Add Currencies for Multi Currency Widget.
sk_SK: Pridať meny pre viacnásobný menový widget.

en: Add Custom Field
sk_SK: Pridať vlastné pole

en: Add Listing
sk_SK: Pridať záznam

en: Add New Agent
sk_SK: Pridať nového agenta

en: Add New Custom Field
sk_SK: Pridať nové vlastné pole

en: Add New Element in Features and Amenities
sk_SK: Pridajte nový prvok do funkcií a vybavenia

en: Add New Page
sk_SK: Pridať novú stránku

en: Add New Property
sk_SK: Pridať nové vlastníctvo

en: Add a little more info about your property.
sk_SK: Pridajte o niečo viac informácií o vašom majetku.

en: Add just the video ID from the vimeo or youtube url.
sk_SK: Pridajte len ID videa z adresy vimeo alebo youtube.

en: Add logo margin top number.
sk_SK: Pridajte najvyššie číslo loga.

en: Add new Google Maps pins for actions & categories combined (example: 'apartments in sales')
sk_SK: Pridajte nové piny Google pre kombinácie akcií a kategórií (napríklad: &quot;byty v predaji&quot;)

en: Add new Google Maps pins for single actions / single categories.
sk_SK: Pridajte nové piny Google pre jednotlivé akcie / jednotlivé kategórie.

en: Add new Google Maps pins for single actions / single categories. For speed reason, you MUST add pins if you change categories and actions names.
sk_SK: Pridajte nové piny Google pre jednotlivé akcie / jednotlivé kategórie. Z dôvodov rýchlosti musíte pridať značky, ak zmeníte názvy kategórií a akcií.

en: Add some information about you.
sk_SK: Pridajte o vás nejaké informácie.

en: Add some information about your agency.
sk_SK: Pridajte informácie o vašej agentúre.

en: Add some information about yourself.
sk_SK: Pridajte nejaké informácie o sebe.

en: Add the image for the contact page contact area. Minim 350px wide for a nice design.
sk_SK: Pridajte obrázok pre kontaktnú stránku kontaktnej stránky. Minimálne 350 pixelov široký pre pekný dizajn.

en: Add this code in your .httaces file(copy paste at the end). It will activate the browser cache and speed up your site.
sk_SK: Pridajte tento kód do súboru .httaces (skopírujte vložiť na konci). Aktivuje cache prehliadača a urýchli vaše stránky.

en: Add your contact information.
sk_SK: Pridajte svoje kontaktné informácie.

en: Add your own currency for Wire payments.
sk_SK: Pridajte svoju vlastnú menu pre platbu prostredníctvom káblov.

en: Add your social media information.
sk_SK: Pridajte informácie o sociálnych médiách.

en: Add, edit or delete property custom fields.
sk_SK: Pridajte, upravte alebo odstráňte vlastné polia vlastníctva.

en: Adding a price will make it easier for users to find your property in search results.
sk_SK: Pridaním ceny používateľom uľahčíte vyhľadanie svojho vlastníctva vo výsledkoch vyhľadávania.

en: Address
sk_SK: adresa

en: Admin - Expired Listing
sk_SK: Admin - Vypršaný záznam

en: Admin - New wire Transfer
sk_SK: Admin - Nový drôt Transfer

en: Admin Should approve the reviews
sk_SK: Správca by mal schváliť recenzie

en: Adress:
sk_SK: adresa:

en: Advanced
sk_SK: pokročilý

en: Advanced Search
sk_SK: pokročilé vyhľadávanie

en: Advanced Search
sk_SK: pokročilé vyhľadávanie

en: Advanced Search Background Color
sk_SK: Rozšírené vyhľadávanie Farba pozadia

en: Advanced Search Background color Opacity
sk_SK: Rozšírené vyhľadávanie Farba pozadia Opacity

en: Advanced Search Colors
sk_SK: Rozšírené vyhľadávanie farieb

en: Advanced Search Fields Font Color
sk_SK: Rozšírené vyhľadávanie Polia Farba písma

en: Advanced Search Font Color
sk_SK: Rozšírené vyhľadávanie Farba písma

en: Advanced Search Form
sk_SK: Formulár rozšíreného vyhľadávania

en: Advanced Search Settings
sk_SK: Rozšírené nastavenia vyhľadávania

en: Advanced Search Type ?
sk_SK: Rozšírené vyhľadávanie Typ?

en: Afghanistan
sk_SK: Afganistan

en: After Price Label (ex: "/month")
sk_SK: Po označení ceny (napr .: &quot;/ mesiac&quot;)

en: After adding a new feature,  make sure you select it to be part of the property submission form from Membership -> Property Submission Page.
sk_SK: Po pridaní novej funkcie sa uistite, či ju vyberiete ako súčasť formulára na odoslanie vlastníctva z Členstva -&gt; Stránka na predloženie vlastníctva.

en: Agencies in
sk_SK: Agentúry v krajine

en: Agency
sk_SK: kancelária

en: Agency Action Category Page
sk_SK: Kategória akcie agentúry

en: Agency Area Page
sk_SK: Oblasť agentúry

en: Agency Area/Categories
sk_SK: Oblasť agentúry / kategórie

en: Agency Category Page
sk_SK: Stránka kategórie agentúry

en: Agency City Page
sk_SK: Mesto mesta

en: Agency County/State Page
sk_SK: Krajská / krajská agentúra

en: Agency Details
sk_SK: Podrobnosti agentúry

en: Agency Location
sk_SK: Umiestnenie agentúry

en: Agency Name
sk_SK: Názov agentúry

en: Agency Page
sk_SK: Agentúrna stránka

en: Agency Reviews
sk_SK: Recenzie agentúry

en: Agent
sk_SK: agent

en: Agent Action Category Page
sk_SK: Kategória akcie agentov

en: Agent Area Page
sk_SK: Oblasť agenta

en: Agent Area/Categories
sk_SK: Plocha / kategórie agentov

en: Agent Categories Page
sk_SK: Kategórie agentov

en: Agent City Page
sk_SK: Agent Mesto

en: Agent County/State Page
sk_SK: Agent kraj / štát

en: Agent Custom Data
sk_SK: Vlastné údaje agentov

en: Agent Details
sk_SK: Podrobnosti o agentovi

en: Agent Page
sk_SK: Agent

en: Agent Password
sk_SK: Agent heslo

en: Agent Reviews
sk_SK: Hodnotenie agentov

en: Agent Sidebar Position
sk_SK: Poloha bočného panela agenta

en: Agent Unit/Card min height
sk_SK: Agentova jednotka / výška karty min

en: Agent Unit/Card min height(works on agent lists and agent taxonomy)
sk_SK: Agentova jednotka / výška karty min (pracuje na zoznamoch agentov a taxonómii agentov)

en: Agent Username
sk_SK: Agent užívateľské meno

en: Agent custom data
sk_SK: Vlastné údaje agentov

en: Agent list
sk_SK: Zoznam agentov

en: Agent need a first & last name
sk_SK: Agent potrebuje meno a priezvisko

en: Agent page Sidebar
sk_SK: Stránka bočného panely agenta

en: Agent profile edited
sk_SK: Profil agenta bol upravený

en: Agent was added... You will be redirected to your agent list...
sk_SK: Agent bol pridaný ... Budete presmerovaný na zoznam vašich agentov ...

en: Agents in
sk_SK: Sprostredkovatelia v

en: Albania
sk_SK: Albánsko

en: Algeria
sk_SK: Alžírsko

en: All
sk_SK: všetko

en: All Actions
sk_SK: Všetky akcie

en: All Areas
sk_SK: Všetky oblasti

en: All Cities
sk_SK: Všetky mestá

en: All Counties/States
sk_SK: Všetky kraje / štáty

en: All Countries
sk_SK: Všetky krajiny

en: All Types
sk_SK: Všetky druhy

en: All installations and activations have been completed.
sk_SK: Všetky inštalácie a aktivácie boli dokončené.

en: All installations have been completed.
sk_SK: Všetky inštalácie boli dokončené.

en: All plugins installed and activated successfully. %s
sk_SK: Všetky doplnky boli nainštalované a úspešne aktivované.  %s

en: Allow login via Facebook ?
sk_SK: Povoliť prihlásenie cez Facebook?

en: Allow login via Google ?
sk_SK: Povoliť prihlásenie cez Google?

en: Allow login via Yahoo ?
sk_SK: Povoliť prihlásenie cez Yahoo?

en: Allow login via Yahoo ?
sk_SK: Povoliť prihlásenie cez Yahoo?

en: Allowed Files
sk_SK: Povolené súbory

en: Amenities and Features
sk_SK: Vybavenie a vlastnosti

en: Amenities and Features for Advanced Search?
sk_SK: Vybavenie a funkcie pre pokročilé vyhľadávanie?

en: American Samoa
sk_SK: Americká Samoa

en: Amount Financed:
sk_SK: Finančná čiastka:

en: Amount:
sk_SK: množstvo:

en: An email with the generated password was sent!
sk_SK: Bol odoslaný e-mail s vygenerovaným heslom!

en: Annual cost of Loan:
sk_SK: Ročné náklady na úver:

en: Antigua and Barbuda
sk_SK: Antigua a Barbuda

en: Any
sk_SK: akýkoľvek

en: Any custom parameters for agent
sk_SK: Akékoľvek vlastné parametre pre agenta

en: Appearance
sk_SK: vzhľad

en: Applies for global header media with google maps, except advanced search results, properties list and taxonomies pages.
sk_SK: Platí pre globálne hlavičky s mapami Google, okrem pokročilých výsledkov vyhľadávania, zoznamu vlastností a taxonomických stránok.

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: -74.155058).
sk_SK: Platí pre globálne hlavičky s mapami google. Pridať iba čísla (napr .: -74.155058).

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: 40.577906).
sk_SK: Platí pre globálne hlavičky s mapami google. Pridať iba čísla (napr. 40.577906).

en: Applies for header google maps when set as global header media type, except property page.
sk_SK: Platí pre hlavičkové mapy Google, keď je nastavený ako globálny typ média hlavičky, okrem stránky s vlastnosťami.

en: Applies for header google maps when set as global header media type.
sk_SK: Platí pre hlavičkové mapy Google, keď je nastavený ako globálny typ média hlavičky.

en: Approved Listings
sk_SK: Schválené zoznamy

en: Archives
sk_SK: archív

en: Are you sure you want to delete this?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť túto položku?

en: Are you sure you wish to delete
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť

en: Are you sure you wish to delete?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť?

en: Area
sk_SK: rozloha

en: Argentina
sk_SK: Argentína

en: Armenia
sk_SK: Arménsko

en: Arts & Entertainment
sk_SK: Umenie a zábava

en: Australia
sk_SK: Austrália

en: Austria
sk_SK: Rakúsko

en: Automotive
sk_SK: automobilový priemysel

en: Available Units
sk_SK: Dostupné jednotky

en: Available version:
sk_SK: Dostupná verzia:

en: Azerbaijan
sk_SK: Azerbajdžan

en: Back to Login
sk_SK: Späť na prihlásenie

en: Background Color
sk_SK: Farba pozadia

en: Background for Footer
sk_SK: Pozadie pre zápätie

en: Bahamas
sk_SK: Bahamské ostrovy

en: Bangladesh
sk_SK: Bangladéš

en: Bathrooms
sk_SK: kúpeľne

en: Bathrooms (*only numbers)
sk_SK: Kúpeľne (* len čísla)

en: Bathrooms High to Low
sk_SK: Kúpeľne vysoké až nízke

en: Bathrooms Low to high
sk_SK: Kúpeľne Nízke až vysoké

en: Baths:
sk_SK: kúpele:

en: Baths:
sk_SK: kúpele:

en: Beauty & Spas
sk_SK: Krása a kúpele

en: Because of that, properties or categories may not appear immediately on your site.
sk_SK: Z tohto dôvodu sa na vašom webe nemusia okamžite zobraziť vlastnosti alebo kategórie.

en: Bedrooms
sk_SK: spálne

en: Bedrooms (*only numbers)
sk_SK: Spálne (* len čísla)

en: Bedrooms High to Low
sk_SK: Spálne vysoká až nízka

en: Bedrooms Low to high
sk_SK: Spálne Nízka až vysoká

en: Before Price Label (ex: "from ")
sk_SK: Pred cenovým štítkom (napr. &quot;Od&quot;)

en: Belarus
sk_SK: bielorusko

en: Belgium
sk_SK: Belgicko

en: Belize
sk_SK: belize

en: Bermuda
sk_SK: Bermudy

en: Bhutan
sk_SK: Bhután

en: Billing Type
sk_SK: Typ fakturácie

en: Blog Archives
sk_SK: Archív blogov

en: Blog Category/Archive List type
sk_SK: Kategória blogu / typ zoznamu archívov

en: Blog Category/Archive Sidebar
sk_SK: Blog Kategória / Archív Bočný panel

en: Blog Category/Archive Sidebar Position
sk_SK: Kategória blogu / pozícia bočného panela

en: Blog Unit/Card min height
sk_SK: Jednotka blogu / výška karty min

en: Blog Unit/Card min height
sk_SK: Jednotka blogu / výška karty min

en: Bolivia
sk_SK: Bolívia

en: Border Bottom Header Height
sk_SK: Výška hlavičky dolnej hrany

en: Border Bottom Header Height in px
sk_SK: Hraničná výška dolnej záhlavia v px

en: Border Bottom Sticky Header Height
sk_SK: Hĺbka hĺbky nadpisu hrany

en: Border Bottom Sticky Header Height px
sk_SK: Hranica dolu Sticky Header Height px

en: Border Color
sk_SK: Farba okrajov

en: Border Corner Radius
sk_SK: Polomer okrajov

en: Border Corner Radius for unit elements, like property unit, agent unit or blog unit etc
sk_SK: Polomer hraničného rohu pre prvky jednotky, ako je jednotka vlastníctva, jednotka agenta alebo jednotka blogu atď

en: Bosnia and Herzegowina
sk_SK: Bosne a Hercegovine

en: Bouvet Island
sk_SK: Ostrov Bouvet

en: Box Shadow on elements like property unit
sk_SK: Box Shadow na elementoch, ako je jednotka nehnuteľností

en: Box Shadow on elements like property unit. Type none for no shadow or put the css values like  0px 2px 0px 0px rgba(227, 228, 231, 1)
sk_SK: Box Shadow na elementoch, ako je jednotka nehnuteľností. Zadajte žiadnu hodnotu pre žiadny tieň alebo vložte hodnoty css ako 0px 2px 0px 0px rgba (227, 228, 231, 1)

en: Boxed Content Background Color
sk_SK: Farba na pozadí v boxe

en: Brazil
sk_SK: Brazília

en: Breadcrumbs, Meta and Second Line Font Color
sk_SK: Farby písma, Meta a druhá čiara písma

en: British Indian Ocean Territory
sk_SK: Britské územie Indického oceánu

en: Bulgaria
sk_SK: Bulharsko

en: Buy new license
sk_SK: Kúpiť novú licenciu

en: CSS Classes (optional)
sk_SK: Triedy CSS (voliteľné)

en: Cache was cleared
sk_SK: Cache bola vymazaná

en: Calendar
sk_SK: kalendár

en: Cambodia
sk_SK: Kambodža

en: Cameroon
sk_SK: Kamerun

en: Can\t create user with this credentials
sk_SK: Nemôže vytvoriť používateľ s týmito povereniami

en: Canada
sk_SK: Kanada

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Cancel Reply
sk_SK: Zrušiť odpoveď

en: Cape Verde
sk_SK: Kapverdy

en: Categories
sk_SK: Kategórie

en: Category
sk_SK: kategórie

en: Category Archives: %s
sk_SK: Kategória Archívy: %s

en: Category:
sk_SK: Kategória:

en: Category:
sk_SK: Kategória:

en: Cayman Islands
sk_SK: Kajmanské ostrovy

en: Central African Republic
sk_SK: Stredoafrická republika

en: Change Colors
sk_SK: Zmeniť farby

en: Change Password
sk_SK: Zmeniť heslo

en: Change log
sk_SK: Zmeniť denník

en: Cheatin&#8217; huh?
sk_SK: Cheatin &#39;huh?

en: Chile
sk_SK: Čile

en: China
sk_SK: Čína

en: Choose the theme layout: wide or boxed.
sk_SK: Zvoľte rozloženie témy: široké alebo zaškrtené.

en: Christmas Island
sk_SK: Vianočný ostrov

en: City
sk_SK: veľkomesto

en: Clear theme cache after demo import is complete!
sk_SK: Vymazanie vyrovnávacej pamäte tém po dokončení importu demo!

en: Close Street View
sk_SK: Zatvorte Street View

en: Cocos (Keeling) Islands
sk_SK: Kokosové (Keelingské) ostrovy

en: Colombia
sk_SK: Kolumbia

en: Comment
sk_SK: komentár

en: Comments are closed.
sk_SK: Komentáre sú uzavreté.

en: Comoros
sk_SK: komory

en: Company Address
sk_SK: adresa firmy

en: Company Name
sk_SK: meno spoločnosti

en: Company name for contact page
sk_SK: Názov spoločnosti pre kontaktnú stránku

en: Company phone number.
sk_SK: Telefónne číslo spoločnosti.

en: Company skype
sk_SK: Spoločnosť skype

en: Compare
sk_SK: porovnať

en: Compare Listings
sk_SK: Porovnaj zoznamy

en: Confirm New Password
sk_SK: Potvrďte nové heslo

en: Confirm your ACCOUNT DELETION request! Clicking the button below will delete your account and data. This means you will no longer be able to login to your account and access your account information: My Profile, My Properties, Inbox, Saved Searches and Messages. This operation CAN NOT BE REVERSED!
sk_SK: Potvrďte požiadavku ODOSLAŤ ÚČET! Kliknutím na tlačidlo nižšie odstráni váš účet a údaje. To znamená, že sa už nebudete môcť prihlásiť do svojho účtu a získať prístup k informáciám o účte: Môj profil, Moje vlastníctvo, Doručená pošta, Uložené vyhľadávania a Správy. Táto operácia NIE JE NEDOSTATOČNÁ!

en: Congo, the Democratic Republic of the
sk_SK: Kongo, Demokratická republika Kongo

en: Connecting to Paypal! Please wait...
sk_SK: Pripojenie k službe Paypal! Prosím čakajte...

en: Contact 7 Settings
sk_SK: Kontakt 7 Nastavenia

en: Contact Me
sk_SK: Kontaktujte ma

en: Contact Page - Company HQ Latitude
sk_SK: Kontaktná stránka - spoločnosť HQ Latitude

en: Contact Page - Company HQ Longitude
sk_SK: Kontaktná stránka - HQ Zemepisná dĺžka

en: Contact Page Details
sk_SK: Podrobnosti stránky kontaktu

en: Contact Us
sk_SK: Kontaktuj nás

en: Contact form 7 code for agent
sk_SK: Kontaktný formulár 7 pre agenta

en: Contact form 7 code for agent (ex: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])
sk_SK: Kontaktný formulár 7 kód pre agenta (napr. [Kontakt-form-7 id = &quot;2725&quot; title = &quot;kontaktujte ma&quot;))

en: Contact form 7 code for contact page
sk_SK: Kontaktný formulár 7 Kód pre kontaktnú stránku

en: Contact form 7 code for contact page template (ex: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])
sk_SK: Kontaktný formulár 7 kód pre šablónu kontaktnej stránky (napr. [Kontakt-form-7 id = &quot;2725&quot; title = &quot;kontaktujte ma&quot;))

en: Contact me
sk_SK: Kontaktujte ma

en: Container Styles( *set custom styles for mega menu container only:.  Ex: background position, background repeat )
sk_SK: Štýly kontajnera (* nastavenie vlastných štýlov len pre kontajnery mega menu: Ex: pozadie pozadia, opakovanie pozadia)

en: Content Area Background Color
sk_SK: Farba pozadia oblasti obsahu

en: Content Area Internal Padding
sk_SK: Interná výplň v oblasti obsahu

en: Content Area Internal Padding (top,left,bottom,right)
sk_SK: Interná výplň v oblasti obsahu (horná, ľavá, spodná, pravá)

en: Content Background Color
sk_SK: Farba pozadia obsahu

en: Content Button Background
sk_SK: Obsahové tlačidlo Pozadie

en: Content Text Color
sk_SK: Farba textu obsahu

en: Content Width (In Percent)
sk_SK: Šírka obsahu (v percentách)

en: Content for
sk_SK: Obsah pre

en: Continue
sk_SK: ďalej

en: Continue Reading
sk_SK: Pokračovať v čítaní

en: Controls circle radius value for user geolocation pin. Type only numbers (ex: 400).
sk_SK: Ovláda hodnotu okruhu kruhu pre čiaru geolokácie používateľa. Zadajte iba čísla (napr. 400).

en: Conversation started by you
sk_SK: Konverzácia, ktorú ste začali

en: Cook Islands
sk_SK: Cookove ostrovy

en: Copy/paste below the custom map style code.
sk_SK: Skopírujte / prilepte pod vlastným kódom štýlu mapy.

en: Copy/paste the iframe code of your property video tour.
sk_SK: Skopírujte / vložte kód iframe prehliadky videa.

en: Copyright Message
sk_SK: Správa o autorských právach

en: Costa Rica
sk_SK: Kostarika

en: Cote d'Ivoire
sk_SK: Pobrežie Slonoviny

en: Country
sk_SK: Krajina

en: Country
sk_SK: Krajina

en: County / State
sk_SK: Kraj / štát

en: County State
sk_SK: Štátny štát

en: County, City or Area is
sk_SK: Kraj, mesto alebo oblasť je

en: Cover Image for video
sk_SK: Obalový obrázok pre video

en: Create an account
sk_SK: Vytvoriť účet

en: Croatia (Hrvatska)
sk_SK: Chorvátsko (Hrvatska)

en: Crop Images on lightbox
sk_SK: Orezanie obrázkov na lightboxe

en: Cuba
sk_SK: Kuba

en: Curacao
sk_SK: curacao

en: Currency
sk_SK: mena

en: Currency For Paid Submission
sk_SK: Mena za zaplatené podanie

en: Currency Label
sk_SK: Menovka

en: Currency Position
sk_SK: Menová pozícia

en: Currency Symbol
sk_SK: Symbol meny

en: Currency Value
sk_SK: Hodnota meny

en: Currency label - will appear on front end
sk_SK: Menovka - sa objaví na prednom konci

en: Currency symbol
sk_SK: Symbol meny

en: Currency value compared with the base currency value.
sk_SK: Hodnota meny v porovnaní s hodnotou základnej meny.

en: Current Version:
sk_SK: Aktuálna verzia:

en: Custom CSS
sk_SK: Vlastné CSS

en: Custom Colors
sk_SK: Vlastné farby

en: Custom Colors Settings
sk_SK: Nastavenia vlastných farieb

en: Custom Css
sk_SK: Vlastné Css

en: Custom Currency Symbol - *select it from the list above after you add it.
sk_SK: Symbol vlastnej meny - * vyberte ju zo zoznamu vyššie po jej pridaní.

en: Custom Fields
sk_SK: Vlastné polia

en: Custom Fields are enabled and set from Advanced Search Form.
sk_SK: Vlastné polia sú povolené a nastavené z Formulára rozšíreného vyhľadávania.

en: Custom Fields list
sk_SK: Zoznam vlastných polí

en: Custom Fonts
sk_SK: Vlastné písma

en: Custom link for
sk_SK: Vlastný odkaz pre

en: Custom title instead of Description label.
sk_SK: Vlastný názov namiesto označenia Popis.

en: Custom title instead of Property Details label.
sk_SK: Vlastný názov namiesto mena Podrobnosti o nehnuteľnosti.

en: Czech Republic
sk_SK: Česká republika

en: Daily Archives: %s
sk_SK: Denný archív: %s

en: Dashboard Buy Package Select Background
sk_SK: Dashboard Buy Package Vyberte pozadie

en: Dashboard Package Select
sk_SK: Vybrať palubnú dosku

en: Dashboard Package Selected
sk_SK: Balík Dashboard bol vybraný

en: Dashboard Top Bar Left Widget Area
sk_SK: Dashboard Top Bar Pole vľavo

en: Dashboard Top Bar Right Widget Area
sk_SK: Dashboard Top Bar Pravá oblasť widgetu

en: Date
sk_SK: dátum

en: Day
sk_SK: deň

en: Default
sk_SK: štandardné

en: Default Map zoom (1 to 20)
sk_SK: Predvolené zväčšenie mapy (1 až 20)

en: Delete Agent
sk_SK: Odstrániť agenta

en: Delete profile
sk_SK: Odstrániť profil

en: Delete property
sk_SK: Odstrániť vlastnosť

en: Denmark
sk_SK: Dánsko

en: Description
sk_SK: popis

en: Design
sk_SK: dizajn

en: Design Type?
sk_SK: Typ dizajnu?

en: Developer
sk_SK: vývojka

en: Developer Action Category  Page
sk_SK: Kategória akcie pre vývojárov

en: Developer Area Page
sk_SK: Stránka oblasti pre vývojárov

en: Developer Area/Categories
sk_SK: Vývojová oblasť / kategórie

en: Developer Cateogory Page
sk_SK: Vývojár Cateogory

en: Developer City Page
sk_SK: Mesto pre vývojárov

en: Developer County/State Page
sk_SK: Vývojová krajina / štátna stránka

en: Developer Details
sk_SK: Podrobnosti vývojára

en: Developer Location
sk_SK: Umiestnenie vývojára

en: Developer Name
sk_SK: Názov vývojára

en: Developer Page
sk_SK: Stránka pre vývojárov

en: Developer Reviews
sk_SK: Recenzie vývojárov

en: Developers in
sk_SK: Vývojári v

en: Direct payment instructions
sk_SK: Pokyny na priame platby

en: Disable Agent
sk_SK: Zakázať zástupcu

en: Disable Listing
sk_SK: Zakázať výpis

en: Disabled
sk_SK: invalidný

en: Disables or enables the display of advanced search
sk_SK: Zakáže alebo povoľuje zobrazenie rozšíreného vyhľadávania

en: Disables or enables the display of advanced search in taxonomies, categories and archives
sk_SK: Zakáže alebo povoľuje zobrazenie rozšíreného vyhľadávania v taxonomických kategóriách, kategóriách a archívoch

en: Dismiss this notice
sk_SK: Zamietnuť toto oznámenie

en: Display user roles dropdown in register forms
sk_SK: Zobraziť rozbaľovacie roly používateľov v registračných formulároch

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%
sk_SK: Vzdialenosť medzi vyhľadávacím formulárom a horným okrajom prehliadača: Ex 200px alebo 20%

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%.
sk_SK: Vzdialenosť medzi vyhľadávacím formulárom a horným okrajom prehliadača: Ex 200px alebo 20%.

en: Djibouti
sk_SK: Džibutsko

en: Do you want to load the results now ?
sk_SK: Chcete výsledky teraz načítať?

en: Documentation
sk_SK: dokumentácia

en: Documents
sk_SK: Dokumenty

en: Dominican Republic
sk_SK: Dominikánska republika

en: Draw border right on mega menu column?
sk_SK: Nakreslite hranicu priamo na stĺpci mega menu?

en: Dropdown values
sk_SK: Rozbaľovacie hodnoty

en: Dropdown values separated by "," (only for dropdown field type)
sk_SK: Rozbaľovacie hodnoty oddelené znakom &quot;,&quot; (len pre typ rozbaľovacieho poľa)

en: Due to speed reason we only show here the first 50 listings. If you want to add other listings into the theme slider please go and edit the property (in wordpress admin) and select "Property in theme Slider" in Property Details tab.
sk_SK: Z dôvodov rýchlosti zobrazujeme iba prvých 50 záznamov. Ak chcete do posúvača motívu pridať ďalšie záznamy, prejdite a upravte vlastnosť (v aplikácii wordpress admin) a v záložke Podrobnosti o vlastnostiach vyberte položku &quot;Vlastnosť v posuvnom tému&quot;.

en: Duplicate Email
sk_SK: Duplicitný e-mail

en: East Timor
sk_SK: Východný Timor

en: Ecuador
sk_SK: Ekvádor

en: Edit
sk_SK: editovať

en: Edit Agent
sk_SK: Upraviť agenta

en: Edit Menu Item
sk_SK: Upraviť položku ponuky

en: Edit Payment Details
sk_SK: Úprava podrobností platby

en: Edit Property, Agent, Agency and Developer text links
sk_SK: Upravte textové odkazy pre vlastníctvo, agent, agentúru a vývojára

en: Edit Review
sk_SK: Upraviť prehľad

en: Edit property
sk_SK: Upraviť vlastnosť

en: Education
sk_SK: vzdelanie

en: Egypt
sk_SK: egypt

en: Email
sk_SK: e-mail

en: Email Management
sk_SK: Správa e-mailov

en: Email already exists.  Please choose a new one.
sk_SK: Email už existuje. Vyberte si novú.

en: Email content for
sk_SK: Obsah e - mailu pre

en: Email field is empty!
sk_SK: E-mailové pole je prázdne!

en: Email subject for
sk_SK: Predmet e - mailu pre

en: Email:
sk_SK: e-mail:

en: Embed Video Id
sk_SK: Vložiť ID videa

en: Embed Video Type
sk_SK: Vložiť typ videa

en: Embed Video id:
sk_SK: Vložiť ID videa:

en: Embed Virtual Tour
sk_SK: Vložiť virtuálnu prehliadku

en: Enable
sk_SK: umožniť

en: Enable / Disable the image slider in property unit (used in lists).
sk_SK: Povoliť / Zakázať posúvač obrázkov v jednotke vlastností (používané v zoznamoch).

en: Enable Agent
sk_SK: Povoliť agenta

en: Enable Autocomplete in Front End Submission Form
sk_SK: Povolenie automatického dopĺňania vo formulári na predloženie prednej strany

en: Enable Browser Cache
sk_SK: Povolenie vyrovnávacej pamäte prehliadača

en: Enable Direct Message
sk_SK: Povoliť priamu správu

en: Enable Direct Payment / Wire Payment?
sk_SK: Povoliť priamu platbu / zaplatiť platbu?

en: Enable Google Street View
sk_SK: Povoliť Google Street View

en: Enable Listing
sk_SK: Povoliť výpis

en: Enable Paid Submission ?
sk_SK: Povoliť zaplatený príspevok?

en: Enable Paypal?
sk_SK: Povoliť Paypal?

en: Enable Stripe?
sk_SK: Povoliť Stripe?

en: Enable auto loading of exchange rates from free.currencyconverterapi.com (1 time per day)?
sk_SK: Povoliť automatické načítanie výmenných kurzov z free.currencyconverterapi.com (1 denne)?

en: Enable compatibility mode with Optima Express plugin
sk_SK: Povoliť režim kompatibility s doplnkom Optima Express

en: Enable dsIDXpress to use the map
sk_SK: Aktivujte dsIDXpress na používanie mapy

en: Enable only if you activate dsIDXpres optional plugin. See help for details.
sk_SK: Povoliť iba ak aktivujete doplnkový doplnok dsIDXpres. Viac informácií nájdete v pomocníkovi.

en: Enable or disable Facebook login.
sk_SK: Povoliť alebo zakázať prihlásenie do Facebooku.

en: Enable or disable Google login.
sk_SK: Povoľte alebo zakážte prihlasovacie údaje Google.

en: Enable or disable Yahoo login.
sk_SK: Povoliť alebo zakázať prihlásenie do služby Yahoo.

en: Enable or disable header in dashboard. The header will always be wide & type1 !
sk_SK: Povoliť alebo zakázať hlavičku v informačnom paneli. Záhlavie bude vždy široké a typ1!

en: Enable or disable listing empty city or area categories in dropdowns.
sk_SK: Povoľte alebo zakážte zobrazovanie prázdnych kategórií miest alebo oblastí v rozbaľovacích zoznamoch.

en: Enable or disable the Google Maps search bar.
sk_SK: Povoliť alebo zakázať panel vyhľadávania služby Mapy Google.

en: Enable or disable the contact form on lightbox.
sk_SK: Aktivujte alebo deaktivujte kontaktný formulár v lightboxe.

en: Enable or disable the display of number of view by day graphic.
sk_SK: Povoľte alebo zakážte zobrazenie počtu zobrazených obrázkov za deň.

en: Enable or disable the use of transparent header globally.
sk_SK: Povoľte alebo zakážte používanie transparentnej hlavičky na celom svete.

en: Enable or disable the wire payment option.
sk_SK: Povoliť alebo zakázať možnosť splatenia drôtu.

en: Enable or disable top bar on mobile devices
sk_SK: Povoľte alebo zakážte horný panel mobilných zariadení

en: Enable or disable top bar widget area.
sk_SK: Povolenie alebo zakázanie oblasti miniaplikácií na hornej lište.

en: Enable or disable user login menu in header.
sk_SK: Povoliť alebo zakázať prihlasovacie menu používateľa v hlavičke.

en: Enable parallax efect for image/video media header.
sk_SK: Povoliť efekt paralaxy pre hlavičku obrázkových / video médií.

en: Energy Class
sk_SK: Energetická trieda

en: Energy Index
sk_SK: Energetický index

en: Energy Index in kWh/m2a
sk_SK: Energetický index v kWh / m2a

en: Energy class
sk_SK: Energetická trieda

en: Energy index
sk_SK: Energetický index

en: Enter Your Email Address
sk_SK: Vložte svoju e-mailovú adresu

en: Enter address
sk_SK: Zadajte adresu

en: Enter city
sk_SK: Zadajte mesto

en: Equatorial Guinea
sk_SK: rovníková Guinea

en: Estonia
sk_SK: Estónsko

en: Ethiopia
sk_SK: Etiópia

en: Event Planning & Services
sk_SK: Plánovanie udalostí a služby

en: Expired
sk_SK: vypršala

en: Expired Listing sent for approval on %website_url
sk_SK: Vypršaný výpis bol odoslaný na schválenie na% website_url

en: Export Options
sk_SK: Možnosti exportu

en: Export Theme Options
sk_SK: Možnosti témy exportu

en: Export Theme Options
sk_SK: Možnosti témy exportu

en: External Source
sk_SK: Externý zdroj

en: Facebook Api Key (for Facebook login)
sk_SK: Facebook Api Key (pre prihlásenie do Facebooku)

en: Facebook Api key
sk_SK: Kľúč Api Facebook

en: Facebook Api key is required for Facebook login.
sk_SK: Kľúč Facebook Api je potrebný pre prihlásenie do Facebooku.

en: Facebook Link
sk_SK: Odkaz na Facebook

en: Facebook Secret is required for Facebook login.
sk_SK: Na prihlásenie do služby Facebook sa vyžaduje Facebook Secret.

en: Facebook Url
sk_SK: Adresa URL služby Facebook

en: Facebook page url, with https://
sk_SK: Adresa URL stránky Facebook s https: //

en: Facebook secret code (for Facebook login)
sk_SK: Facebook tajný kód (pre prihlásenie do Facebooku)

en: Falkland Islands (Malvinas)
sk_SK: Falklandské ostrovy (Malvinas)

en: Faroe Islands
sk_SK: Faerské ostrovy

en: Favorites
sk_SK: Obľúbené

en: Fax
sk_SK: fax

en: Featured
sk_SK: predstavoval

en: Featured  Fee
sk_SK: Odporúčaný poplatok

en: Featured (extra):
sk_SK: Odporúčané (extra):

en: Featured Fee
sk_SK: Odporúčaný poplatok

en: Featured Property
sk_SK: Vybrané nehnuteľnosti

en: Featured Submission
sk_SK: Odporúčané podanie

en: Features & Amenities
sk_SK: Vlastnosti a vybavenie

en: Features and Amenities list
sk_SK: Zoznam funkcií a doplnkov

en: Field Label
sk_SK: Označenie poľa

en: Field Label:
sk_SK: Označenie poľa:

en: Field Name
sk_SK: Názov poľa

en: Field Order
sk_SK: Objednávka poľa

en: Field Type
sk_SK: Typ poľa

en: Field Value:
sk_SK: Hodnota poľa:

en: Field name
sk_SK: Názov poľa

en: File was generated
sk_SK: Bol vytvorený súbor

en: Fill the form in order to add a new custom field
sk_SK: Vyplňte formulár, aby ste pridali nové vlastné pole

en: Financial Services
sk_SK: Finančné služby

en: Finland
sk_SK: Fínsko

en: First Footer Widget Area
sk_SK: Prvá oblasť miniaplikácie zápätia

en: First Name
sk_SK: Krstné meno

en: Floor Plans
sk_SK: Plány podlažia

en: Font Color
sk_SK: Farba písma

en: Font Family:
sk_SK: Rodina písma:

en: Font Size:
sk_SK: Veľkosť písma:

en: Font Weight:
sk_SK: Hmotnosť písma:

en: Fonts
sk_SK: fonty

en: Food
sk_SK: jedlo

en: Footer
sk_SK: zápätie

en: Footer Background Color
sk_SK: Farba pozadia päty

en: Footer Copyright Area Background Font Color
sk_SK: Päta oblasti autorských práv Farba písma

en: Footer Copyright Font Color
sk_SK: Písmo farby autorských práv v zápätí

en: Footer Font Color
sk_SK: Farba písma zápätia

en: Footer Menu
sk_SK: Ponuka päty

en: Footer Settings
sk_SK: Nastavenia päty

en: Footer Type
sk_SK: Typ päty

en: For
sk_SK: pre

en: For Hover Type 1, 2, 5, 6 - setup Top Menu Hover Font Color option
sk_SK: Pre typ Hover 1, 2, 5, 6 - nastavenie možnosti Top Menu Hover Bare Font

en: For Hover Type 3, 4 - setup Top Menu Hover Background Color option
sk_SK: Pre Hover Type 3, 4 - nastavenie Top Menu Hover Background Color

en: For IDX (if plugin is enabled)
sk_SK: Pre IDX (ak je povolený doplnok)

en: For Menu Area when Header type 5 applies main color
sk_SK: Pre oblasť ponuky, keď typ hlavičky 5 používa hlavnú farbu

en: For action
sk_SK: Akcia

en: For action
sk_SK: Akcia

en: For better speed results, the theme offers a built-in caching system for properties and categories.
sk_SK: Pre lepšie výsledky rýchlosti ponúka táto téma vstavaný systém ukladania do vyrovnávacej pamäte pre vlastnosti a kategórie.

en: For category:
sk_SK: Pre kategóriu:

en: For custom work on this theme please go to  <a href="http://support.wpestate.org/" target="_blank">http://support.wpestate.org</a>, create a ticket with your request and we will offer a free quote.
sk_SK: Pre vlastnú prácu na tomto motívu prejdite na <a href="http://support.wpestate.org/" target="_blank">adresu http://support.wpestate.org</a> , vytvorte si lístok s vašou žiadosťou a ponúkneme bezplatnú cenovú ponuku.

en: For further setup see our help files, knowledgebase articles and tutorials to help make this process easier and more enjoyable for you:
sk_SK: Ďalšie nastavenia nájdete v našich súboroch s informáciami, článkoch znalostí a návodoch, ktoré vám pomôžu uľahčiť a uľahčiť tento proces:

en: For help files please go to  <a href="http://help.wpresidence.net/">http://help.wpresidence.net</a>.
sk_SK: Pomocné súbory nájdete na <a href="http://help.wpresidence.net/">stránke http://help.wpresidence.net</a> .

en: For help go here!
sk_SK: Pomôžte sem!

en: For theme help please check
sk_SK: Pre pomoc s motívom prosím skontrolujte

en: For theme help please check http://help.wpresidence.net/. If your question is not here, please go to http://support.wpestate.org, create an account and post a ticket. The registration is simple and as soon as you send a ticket we are notified. We usually answer in the next 24h (except weekends). Please use this system and not the email. It will help us answer your questions much faster. Thank you!
sk_SK: Pomoc na témy nájdete na adrese http://help.wpresidence.net/. Ak vaša otázka nie je tu, navštívte stránku http://support.wpestate.org, vytvorte si účet a zadajte letenku. Registrácia je jednoduchá a akonáhle pošlete tiket, oznámime to. Zvyčajne odpovieme v nasledujúcich 24 hodinách (okrem víkendov). Použite tento systém a nie e-mail. Pomôže nám odpovedať na vaše otázky oveľa rýchlejšie. Ďakujem!

en: Force Google Map at the "closed" size ?
sk_SK: Vynúte Google Map v &quot;uzavretej&quot; veľkosti?

en: Force Google Map at the full screen size ?
sk_SK: Vynútiť mapu Google na celú obrazovku?

en: Forgot Password?
sk_SK: Zabudol si heslo?

en: Fourth Footer Widget Area
sk_SK: Štvrtá oblasť miniaplikácie Footer

en: France
sk_SK: Francúzsko

en: France Metropolitan
sk_SK: Francúzska metropolita

en: Free Listing Expired
sk_SK: Platnosť bezplatného vypršania platnosti

en: Free Listing expired on %website_url
sk_SK: Free Listing vypršal na% website_url

en: Free Membership - no of featured listings (for "membership" mode)
sk_SK: Bezplatné členstvo - žiadny z vybraných záznamov (pre režim &quot;členstvo&quot;)

en: Free Membership - no of listings (for "membership" mode)
sk_SK: Bezplatné členstvo - žiadne z výpisov (pre režim &quot;členstvo&quot;)

en: Free Membership Images - no of images per listing
sk_SK: Bezplatné členské členstvo - počet obrázkov na výpis

en: Free Membership Listings - no of days until a free listing will expire. *Starts from the moment the property is published on the website. (for "membership" mode)
sk_SK: Bezplatné členstvo - žiadne dni, kým platnosť bezplatného zoznamu vyprší. * Začína od okamihu zverejnenia nehnuteľnosti na webovej stránke. (pre režim &quot;členstvo&quot;)

en: French Guiana
sk_SK: Francúzska Guiana

en: French Polynesia
sk_SK: Francúzska Polynézia

en: French Southern Territories
sk_SK: Francúzske južné územia

en: From
sk_SK: z

en: From:
sk_SK: od:

en: Front end registred users should be saved as agents?
sk_SK: Používatelia registrovaní na fronte by mali byť uložení ako agenti?

en: Fullscreen
sk_SK: Celá obrazovka

en: General
sk_SK: všeobecný

en: General Design Settings
sk_SK: Všeobecné konštrukčné nastavenia

en: General Settings
sk_SK: Všeobecné nastavenia

en: Generate Pins
sk_SK: Generovať kolíky

en: Generate pins
sk_SK: Vytvorte kolíky

en: Generate the pins
sk_SK: Generujte kolíky

en: Generate the pins for the read from file map option
sk_SK: Vytvorte kolíky pre čítanie z možností mapových súborov

en: Geo Location Search
sk_SK: Vyhľadávanie geografických polôh

en: Geolocation Circle over map (in meters)
sk_SK: Geolokalizácia Circle over the map (v metroch)

en: Geolocation is not supported by this browser.
sk_SK: Toto prehliadač nepodporuje geolokáciu.

en: Geolocation was not successful for the following reason:
sk_SK: Geolokácia nebola úspešná z tohto dôvodu:

en: Germany
sk_SK: Nemecko

en: Get help
sk_SK: Získajte pomoc

en: Get this detail after you signup here
sk_SK: Získajte tento detail po registrácii tu

en: Gibraltar
sk_SK: Gibraltár

en: Global Header Static Image
sk_SK: Globálny hlavičkový statický obrázok

en: Global Theme Settings
sk_SK: Globálne nastavenia tém

en: Global transparent header?
sk_SK: Globálna transparentná hlavička?

en: Global variables: %website_url as website url,%website_name as website name, %user_email as user_email, %username as username
sk_SK: Globálne premenné:% website_url ako webová adresa URL, %site_name ako názov webovej lokality,% user_email ako user_email,% username ako užívateľské meno

en: Google Analytics Tracking id
sk_SK: Identifikátor sledovania služby Google Analytics

en: Google Analytics Tracking id (ex UA-41924406-1)
sk_SK: Identifikátor sledovania služby Google Analytics (ex UA-41924406-1)

en: Google Api key (for Google login)
sk_SK: Kľúč Google Api (pre prihlasovacie údaje Google)

en: Google Camera Angle
sk_SK: Google Angle fotoaparátu

en: Google Client Secret (for Google login)
sk_SK: Tajomstvo klienta Google (pre prihlasovacie údaje Google)

en: Google Maps API KEY
sk_SK: Kľúč API služby Mapy Google

en: Google Maps Search
sk_SK: Vyhľadávanie v Mapách Google

en: Google OAuth client id (for Google login)
sk_SK: ID klienta Google OAuth (pre prihlasovacie údaje Google)

en: Google Oauth Api is required for Google Login
sk_SK: Aplikácia Google Oauth Api je potrebná na prihlásenie do služby Google

en: Google Oauth Client Secret
sk_SK: Klienta Google Oauth Secret

en: Google Oauth Client Secret is required for Google Login.
sk_SK: Služba Google Oauth Client Secret sa vyžaduje na prihlásenie do služby Google.

en: Google Street View - Camera Angle (value from 0 to 360)
sk_SK: Google Street View - Angle fotoaparátu (hodnota od 0 do 360)

en: Google api key
sk_SK: Kľúč Google api

en: Google api key is required for Google Login.
sk_SK: K prihláseniu Google je potrebný kľúč Google api.

en: Google+ Link
sk_SK: Odkaz Google+

en: Google+ page link, with https://
sk_SK: Odkaz na stránku Google+ s https: //

en: Greece
sk_SK: Grécko

en: Greenland
sk_SK: Grónsko

en: H1 Font
sk_SK: Písmo H1

en: H2 Font
sk_SK: H2 písma

en: H3 Font
sk_SK: Písmo H3

en: H4 Font
sk_SK: Písmo H4

en: H5 Font
sk_SK: Písmo H5

en: H6 Font
sk_SK: Písmo H6

en: Haiti
sk_SK: haiti

en: Half Map Template - make sure your page has the "media header type" set as google map
sk_SK: Šablóna polovičnej mapy - uistite sa, že vaša stránka má typ hlavičky médií nastavený ako mapa google

en: Header
sk_SK: hlavička

en: Header 3&4 Text Align?
sk_SK: Header 3 &amp; 4 Text Align?

en: Header 5 - Info widget 1 - First line of text
sk_SK: Hlavička 5 - Info widget 1 - Prvý riadok textu

en: Header 5 - Info widget 1 - First line of text
sk_SK: Hlavička 5 - Info widget 1 - Prvý riadok textu

en: Header 5 - Info widget 2  - Second line of text
sk_SK: Hlavička 5 - Info widget 2 - Druhý riadok textu

en: Header 5 - Info widget 2 - Second line of text
sk_SK: Hlavička 5 - Info widget 2 - Druhý riadok textu

en: Header 5 - Info widget 3 - First line of text
sk_SK: Hlavička 5 - Info widget 3 - Prvý riadok textu

en: Header 5 - Info widget 3 - First line of text
sk_SK: Hlavička 5 - Info widget 3 - Prvý riadok textu

en: Header 5 - Info widget 3 - Second line of text
sk_SK: Hlavička 5 - Info widget 3 - Druhý riadok textu

en: Header 5 - Info widget 3 - Second line of text
sk_SK: Hlavička 5 - Info widget 3 - Druhý riadok textu

en: Header 5 - Info widget 3 - icon
sk_SK: Hlavička 5 - Info widget 3 - ikona

en: Header 5 - Info widget 3 - icon. Ex: fa fa-phone
sk_SK: Hlavička 5 - Info widget 3 - ikona. Napr .: fa fa-phone

en: Header 5 - Info widget1 - Second line of text
sk_SK: Hlavička 5 - Info widget1 - Druhý riadok textu

en: Header 5 - Info widget1 - icon
sk_SK: Hlavička 5 - Info widget1 - ikona

en: Header 5 - Info widget1 - icon. Ex: fa fa-phone
sk_SK: Hlavička 5 - Info widget1 - ikona. Napr .: fa fa-phone

en: Header 5 - Info widget2 - First line of text
sk_SK: Hlavička 5 - Info widget2 - Prvý riadok textu

en: Header 5 - Info widget2 - First line of text
sk_SK: Hlavička 5 - Info widget2 - Prvý riadok textu

en: Header 5 - Info widget2 - Second line of text
sk_SK: Hlavička 5 - Info widget2 - Druhý riadok textu

en: Header 5 - Info widget2 - icon
sk_SK: Hlavička 5 - Info widget2 - ikona

en: Header 5 - Info widget2 - icon.  Ex: fa fa-phone
sk_SK: Hlavička 5 - Info widget2 - ikona. Napr .: fa fa-phone

en: Header Align(Logo Position)?
sk_SK: Header Align (Poloha pozície)?

en: Header Border Bottom Color
sk_SK: Hlavička hraničnej hornej farby

en: Header Design & Colors
sk_SK: Výkres hlavičky a farby

en: Header Height
sk_SK: Výška hlavičky

en: Header Height in px
sk_SK: Výška hlavičky v px

en: Header Settings
sk_SK: Nastavenia hlavičky

en: Header Type?
sk_SK: Typ hlavičky?

en: Header4 Widget Area
sk_SK: Oblasť Widget Header4

en: Header4 widget area
sk_SK: Oblasť miniaplikácie Header4

en: Headings Color
sk_SK: Farby nadpisov

en: Health & Medical
sk_SK: Zdravie a lekárstvo

en: Heard and Mc Donald Islands
sk_SK: Počuli a ostrovy Mc Donalda

en: Height in px (put 0 for full screen)
sk_SK: Výška v px (vložte 0 pre celú obrazovku)

en: Height in px(put 0 for full screen, Default :580px)
sk_SK: Výška v px (vložte 0 pre celú obrazovku, Predvolené: 580px)

en: Height of Google Map when open
sk_SK: Výška mapy Google pri otvorení

en: Height of the Google Map when closed
sk_SK: Výška mapy Google pri zatvorení

en: Help
sk_SK: Pomoc

en: Help & Custom
sk_SK: Pomoc a vlastné

en: Help and Custom
sk_SK: Pomoc a vlastné

en: Help and custom work
sk_SK: Pomoc a vlastná práca

en: Help&Custom
sk_SK: Pomoc &amp; Custom

en: Hi there,
sk_SK: Ahoj,

en: Hi there,
    A user has edited one of his listings  on %website_url ! You should go check it out. The property name is : %editing_listing_title!
sk_SK: Ahoj, používateľ upravil jeden z jeho zoznamov na% website_url! Mali by ste sa pozrieť na to. Názov vlastníka je:% editing_listing_title!

en: Hi there,
    A user has re-submited a new property on %website_url! You should go check it out.
    This is the property title: %submission_title.
sk_SK: Ahoj, používateľ opätovne odoslal novú vlastnosť na% website_url! Mali by ste sa pozrieť na to. Toto je názov vlastníctva: %submit_title.

en: Hi there,
    A user has submited a new property on %website_url! You should go check it out.This is the property title %new_listing_title!
sk_SK: Ahoj, používateľ poslal novú vlastnosť na% website_url! Mali by ste ísť pozrieť to out.This je vlastnosť title% new_listing_title!

en: Hi there,
    One of your free listings on  %website_url has "expired". The listing is %expired_listing_url.
    Thank you!
sk_SK: Ahoj, Jeden z vašich bezplatných inzerátov na% website_url &quot;vypršal&quot;. Výpis je% expired_listing_url. Ďakujem!

en: Hi there,
    We charged your account on %merchant for a subscription on %website_url ! You should go check it out.
sk_SK: Ahoj, účtujeme váš účet na% obchodníka na odber na adrese% website_url! Mali by ste sa pozrieť na to.

en: Hi there,
    Welcome to %website_url! You can login now using the below credentials:
    Username:%user_login_register
    Password: %user_pass_register
    If you have any problems, please contact me.
    Thank you!
sk_SK: Ahoj, Vitajte na% website_url! Môžete sa prihlásiť pomocou nižšie uvedených poverení: Meno používateľa:% user_login_register Heslo:% user_pass_register Ak máte nejaké problémy, kontaktujte ma. Ďakujem!

en: Hi there,
    You downgraded your subscription on %website_url. Because your listings number was greater than what the actual package offers, we set the status of all your listings to "expired". You will need to choose which listings you want live and send them again for approval.
    Thank you!
sk_SK: Ahoj, znížili ste predplatné na% website_url. Pretože počet vašich záznamov bol väčší ako skutočný balík, nastavili sme stav všetkých vašich záznamov na &quot;uplynula&quot;. Budete sa musieť rozhodnúť, ktoré záznamy chcete žiť, a opäť ich poslať na schválenie. Ďakujem!

en: Hi there,
    You have a new featured submission on  %website_url! You should go check it out.
sk_SK: Ahoj, Máte nové odporúčané odoslanie na% website_url! Mali by ste sa pozrieť na to.

en: Hi there,
    You have a new paid submission on  %website_url! You should go check it out.
sk_SK: Ahoj, Máte nový platený príspevok na% website_url! Mali by ste sa pozrieť na to.

en: Hi there,
    You received a new Wire Transfer payment request on %website_url.
    The invoice number is:  %invoice_no,  Amount: %total_price.
    Please wait until the payment is made to activate the user purchase.
sk_SK: Ahoj, prijali ste nový žiadosť o platbu prostredníctvom služby Wire Transfer na adrese% website_url. Číslo faktúry je:% invoice_no, Amount:% total_price. Počkajte, kým sa uskutoční platba na aktiváciu nákupu používateľa.

en: Hi there,
    Your listing, %property_title was approved on  %website_url! The listing is: %property_url.
    You should go check it out.
sk_SK: Ahoj, Váš záznam% property_title bol schválený na% website_url! Výpis je:% property_url. Mali by ste sa pozrieť na to.

en: Hi there,
    Your new membership on %website_url is activated! You should go check it out.
sk_SK: Ahoj, vaše nové členstvo na% website_url je aktivované! Mali by ste sa pozrieť na to.

en: Hi there,
    Your purchase on  %website_url is activated! You should go check it out.
sk_SK: Ahoj, Váš nákup na %site_url je aktivovaný! Mali by ste sa pozrieť na to.

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url was cancelled because it expired or the recurring payment from the merchant was not processed. All your listings are no longer visible for our visitors but remain in your account.
    Thank you.
sk_SK: Ahoj, vaše prihlásenie na stránkach% web_url bolo zrušené, pretože uplynula platnosť alebo opakovaná platba od obchodníka nebola spracovaná. Všetky vaše záznamy už nie sú viditeľné pre našich návštevníkov, ale zostanú vo vašom účte. Ďakujem.

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url will expire in 3 days.Please make sure you renew your subscription or you have enough funds for an auto renew.
sk_SK: Ahoj, Vaše predplatné na stránkach% web_url vyprší za 3 dni.Prosím, uistite sa, že obnovíte svoje predplatné alebo máte dostatok prostriedkov na automatické obnovenie.

en: Hide Details
sk_SK: Skryť detaily

en: Highlight your property.
sk_SK: Zvýraznite svoje vlastníctvo.

en: Holy See (Vatican City State)
sk_SK: Svätá stolica (Vatikánsky mestský štát)

en: Home
sk_SK: Domov

en: Home Services
sk_SK: Domáce služby

en: Honduras
sk_SK: honduras

en: Hospitals
sk_SK: nemocnice

en: Hotels & Travel
sk_SK: Hotely a cestovanie

en: Hover Button Color
sk_SK: Farba tlačidla myši

en: How it will compare
sk_SK: Ako to bude porovnávať

en: Hungary
sk_SK: maďarsko

en: I Understand
sk_SK: Rozumiem

en: I agree with
sk_SK: Súhlasím s

en: Iceland
sk_SK: Island

en: If media header is set to Revolution Slider, type the slider name and save.
sk_SK: Ak je záhlavie médií nastavené na funkciu Revolution Slider, zadajte názov jazdca a uložte ho.

en: If media header is set to image, add the image below.
sk_SK: Ak je hlavička médií nastavená na obrázok, pridajte obrázok nižšie.

en: If no, advanced search over header will display in closed position by default.
sk_SK: Ak nie, rozšírené vyhľadávanie nad záhlavím sa v predvolenom nastavení zobrazí v zatvorenej pozícii.

en: If no, price field can still be used in search and it will be input type.
sk_SK: Ak nie, cenové pole sa môže stále používať pri vyhľadávaní a bude to typ vstupu.

en: If no, users will get the auto generated password via email
sk_SK: Ak nie, používatelia získajú automaticky vygenerované heslo e-mailom

en: If not we will show prices without before and after label and in this format : 5,23m or 6.83k
sk_SK: Ak nie, ukážeme ceny bez pred a po štítku av tomto formáte: 5,23m alebo 6,83k

en: If set to no you will need to delete Inbox page template.
sk_SK: Ak je nastavené na nie, budete musieť odstrániť šablónu stránky Inbox.

en: If set to yes, new property pins will update on the map every 3 hours.
sk_SK: Ak je nastavené na áno, aktualizujú sa na mape nové piny vlastností každé 3 hodiny.

en: If wire payment is enabled, type the instructions below.
sk_SK: Ak je povolené zaplatenie drôtu, zadajte pokyny nižšie.

en: If yes, admin publishes each property submitted in front end manually.
sk_SK: Ak áno, admin publikuje každú vlastnosť predloženú v prednej časti manuálne.

en: If yes, it groups nearby pins in cluster.
sk_SK: Ak áno, zoskupuje neďaleké kolíky v klastri.

en: If yes, the address field in front end submission form will use Google Places autocomplete.
sk_SK: Ak áno, pole pre adresu v predradenom formulári na odoslanie použije automatické dopĺňanie služby Miesta Google.

en: If yes, the geo location search will appear above half map search fields
sk_SK: Ak áno, vyhľadávanie geografickej polohy sa zobrazí nad polovicou polí vyhľadávania mapy

en: If yes, the reviews can be found in comments section
sk_SK: Ak áno, recenzie nájdete v sekcii komentárov

en: If yes, user can save his searchs from Advanced Search Results, if he is logged in with a registered account.
sk_SK: Ak áno, používateľ môže uložiť svoje vyhľadávanie z výsledkov rozšíreného vyhľadávania, ak je prihlásený pomocou registrovaného účtu.

en: If yes, you can set your own custom fields in the  spots available. See help for correct setup.
sk_SK: Ak áno, môžete nastaviť svoje vlastné polia v dostupných miestach. Pozrite si pomocníka pre správne nastavenie.

en: If you add images directly into the input fields (without Upload button) please use the full image path. For ex: http://www.wpresidence..... . If you use the "upload"  button use also "Insert into Post" button from the pop up window.
sk_SK: Ak pridáte obrázky priamo do vstupných polí (bez tlačidla Upload), použite celú cestu k obrázku. Napr .: http: //www.wpresidence ...... Ak používate tlačidlo &quot;Nahrať&quot;, použite aj tlačidlo &quot;Vložiť do príspevku&quot; z rozbalovacieho okna.

en: If you change this value, the new value applies for new registered users. Old value applies for older registered accounts.
sk_SK: Ak túto hodnotu zmeníte, nová hodnota platí pre nových registrovaných používateľov. Stará hodnota platí pre staršie registrované účty.

en: If you do not wish to be notified anymore please enter your account and delete the saved search.Thank you!
sk_SK: Ak už nechcete dostávať upozornenie, zadajte svoj účet a odstráňte uložené vyhľadávanie.Ďakujeme!

en: Image Gallery
sk_SK: Galéria obrázkov

en: Image for Contact Page
sk_SK: Obrázok pre stránku s kontaktmi

en: Image needs to be at least 500px height  x 500px wide!
sk_SK: Obrázok musí mať šírku minimálne 500 pixelov šírku x 500 pixelov.

en: Image size must be 44px x 48px.
sk_SK: Veľkosť obrázka musí byť 44px x 48px.

en: Image size must be 44px x 48px.
sk_SK: Veľkosť obrázka musí byť 44px x 48px.

en: Images / per listing
sk_SK: Obrázky / za záznam

en: Images will have the same size. If set to no you will need to make sure that images are about the same size
sk_SK: Obrázky budú mať rovnakú veľkosť. Ak je nastavené na nie, budete sa musieť ubezpečiť, že obrázky majú približne rovnakú veľkosť

en: Import
sk_SK: import

en: Import Completed
sk_SK: Import bol dokončený

en: Import Demo Content
sk_SK: Importovať demo obsah

en: Import Options
sk_SK: Možnosti importu

en: Import Theme Options
sk_SK: Možnosti témy importu

en: Import Theme Options
sk_SK: Možnosti témy importu

en: Important: Create also a page with template "Splash Page" to see how your splash settings apply
sk_SK: Dôležité: Vytvorte tiež stránku so šablónou &quot;Splash Page&quot;, aby ste zistili, ako sa nastavujú vaše splash

en: In case you want to send users to another page
sk_SK: Ak chcete posielať používateľov na inú stránku

en: In what area are your properties
sk_SK: V akej oblasti sú vaše vlastnosti

en: Inbox
sk_SK: Doručená pošta

en: Increasing memory allocated to PHP
sk_SK: Zvýšenie pamäte pridelenej PHP

en: Indonesia
sk_SK: Indonézia

en: Info is taken from https://developer.paypal.com/ See help.
sk_SK: Informácie sú prevzaté zo stránky https://developer.paypal.com/ Pozrite si pomocníka.

en: Info is taken from https://www.paypal.com/ or http://sandbox.paypal.com/ See help.
sk_SK: Informácie sú prevzaté z https://www.paypal.com/ alebo http://sandbox.paypal.com/ Pozrite si pomoc.

en: Info is taken from your account at https://dashboard.stripe.com/login
sk_SK: Informácie sú prevzaté z vášho účtu na stránke https://dashboard.stripe.com/login

en: Initial area radius
sk_SK: Počiatočný polomer oblasti

en: Insert background footer image below.
sk_SK: Vložte dole obrázok dole pozadia.

en: Instagram page link, with https://
sk_SK: Odkaz na stránku Instagram s https: //

en: Install
sk_SK: inštalovať

en: Install Plugins
sk_SK: Inštalácia doplnkov

en: Install Required Plugins
sk_SK: Nainštalujte požadované doplnky

en: Installed But Not Activated
sk_SK: Inštalované, ale neaktívne

en: Installed version:
sk_SK: Inštalovaná verzia:

en: Installing Plugin: %s
sk_SK: Inštalácia doplnku: %s

en: Instructions:
sk_SK: Inštrukcie:

en: Invalid E-mail address!
sk_SK: Neplatná emailová adresa!

en: Invalid Username!
sk_SK: Neplatné užívateľské meno!

en: Invalid username (do not use special characters or spaces)!
sk_SK: Neplatné používateľské meno (nepoužívajte špeciálne znaky alebo medzery)!

en: Invoice Type
sk_SK: Typ faktúry

en: Iran (Islamic Republic of)
sk_SK: Irán (Islamská republika)

en: Iraq
sk_SK: Irak

en: Ireland
sk_SK: Írsko

en: Israel
sk_SK: Izrael

en: Italy
sk_SK: Taliansko

en: Item has 0 views
sk_SK: Položka má 0 zobrazení

en: Jamaica
sk_SK: jamaica

en: Japan
sk_SK: Japonsko

en: Jordan
sk_SK: Jordán

en: Kazakhstan
sk_SK: Kazachstan

en: Keep Advanced Search visible? (*only for Type 1,3 and 4)
sk_SK: Je zobrazené rozšírené vyhľadávanie? (* len pre typy 1,3 a 4)

en: Kenya
sk_SK: Keňa

en: Korea, Democratic People's Republic of
sk_SK: Kórea, Demokratická ľudová republika

en: Korea, Republic of
sk_SK: Kórea, Republika

en: Kuwait
sk_SK: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
sk_SK: Kirgizsko

en: Label on Front end
sk_SK: Označenie na prednom konci

en: Language for datepicker
sk_SK: Jazyk pre zoznam dátumov

en: Languages
sk_SK: jazyky

en: Lao, People's Democratic Republic
sk_SK: Lao, ľudová demokratická republika

en: Last Name
sk_SK: Priezvisko

en: Latitude (for Google Maps)
sk_SK: Latitude (pre Mapy Google)

en: Latvia
sk_SK: Lotyšsko

en: Leave a Reply
sk_SK: Zanechať Odpoveď

en: Leave a Reply to %s
sk_SK: Nechajte odpoveď na %s

en: Lebanon
sk_SK: Libanon

en: Liberia
sk_SK: Libéria

en: Libyan Arab Jamahiriya
sk_SK: Líbyjský arabský džamáhíríja

en: License
sk_SK: licencie

en: License:
sk_SK: licencie:

en: Liechtenstein
sk_SK: Lichtenštajnsko

en: Line Height:
sk_SK: Výška linky:

en: Link Color
sk_SK: Farba odkazu

en: Link Relationship (XFN)
sk_SK: Vzťah vzťahov (XFN)

en: List of already added features and amenities
sk_SK: Zoznam už pridaných funkcií a vybavenia

en: Listed In
sk_SK: Uvedené v

en: Listed in
sk_SK: Uvedené v

en: Listing
sk_SK: výpis

en: Listing Details
sk_SK: Podrobnosti o zozname

en: Listing Edit
sk_SK: Úprava záznamu

en: Listing Edited on %website_url
sk_SK: Účet upravený na% website_url

en: Listing Location
sk_SK: Location Listing

en: Listing Media
sk_SK: Zoznam médií

en: Listing Payment
sk_SK: Platba výpisu

en: Listing Payment with Featured option
sk_SK: Výpis platba za odporúčanú možnosť

en: Listing payment on
sk_SK: Výpis platby na

en: Listings
sk_SK: výpisy

en: Listings Features & Amenities
sk_SK: Výpis funkcie a vybavenie

en: Listings Labels
sk_SK: Výpisy štítkov

en: Lithuania
sk_SK: Litva

en: Load More Listings
sk_SK: Načítať ďalšie záznamy

en: Load More Properties
sk_SK: Načítať ďalšie vlastnosti

en: Local Flavor
sk_SK: Miestna chuť

en: Local Services
sk_SK: Miestne služby

en: Location
sk_SK: umiestnenia

en: Log Out
sk_SK: Odhlásiť sa

en: Login
sk_SK: Prihlásiť sa

en: Login successful, redirecting...
sk_SK: Prihlásiť sa úspešne, presmerovať ...

en: Login with Facebook
sk_SK: Prihlásiť sa cez Facebook

en: Login with Google
sk_SK: Prihláste sa do služby Google

en: Login with Yahoo
sk_SK: Prihláste sa s Yahoo

en: Logos & Favicon
sk_SK: Logá a Favicon

en: Longitude (for Google Maps)
sk_SK: Zemepisná dĺžka (pre Mapy Google)

en: Lot Size in
sk_SK: Veľkosť sady v

en: Lot Size:
sk_SK: Veľkosť pozemku:

en: Luxembourg
sk_SK: Luxembursko

en: Macedonia (FYROM)
sk_SK: Macedónsko (FYROM)

en: Madagascar
sk_SK: madagaskar

en: Main Color
sk_SK: Hlavná farba

en: Main Grid Width in px
sk_SK: Šírka hlavnej siete v px

en: Make sure the mandatory fields for property submission page are part of submit form (managed from the above setting). Use CTRL for multiple fields select..
sk_SK: Uistite sa, že povinné polia pre odoslanie vlastníctva sú súčasťou formulára odoslania (spravované z vyššie uvedeného nastavenia). Použite kláves CTRL pre výber viacerých polí.

en: Make this listing featured from property list.
sk_SK: Vytvorte tento zoznam zo zoznamu vlastníctiev.

en: Malaysia
sk_SK: Malajzia

en: Maldives
sk_SK: Maledivy

en: Map
sk_SK: mapa

en: Map  Settings
sk_SK: Nastavenia mapy

en: Map Advanced Search Button Background Color
sk_SK: Mapa Rozšírené vyhľadávanie Tlačidlo Farba pozadia

en: Map Controls Background Color
sk_SK: Mapa ovláda farbu pozadia

en: Map Controls Font Color
sk_SK: Mapa riadi farbu písma

en: Map Settings
sk_SK: Nastavenia mapy

en: Map Type
sk_SK: Typ mapy

en: Margin Top for logo
sk_SK: Margin Top na logo

en: Marshall Islands
sk_SK: Maršalove ostrovy

en: Mass Media
sk_SK: Masové médiá

en: Matching Submissions
sk_SK: Zodpovedajúce príspevky

en: Matching Submissions on %website_url
sk_SK: Zodpovedajúce príspevky na% website_url

en: Mauritania
sk_SK: Mauritánia

en: Maximum no of images per property (only front-end upload). Works when submission is free or requires user to pay a fee for each listing
sk_SK: Maximálny počet obrázkov na jednu vec (iba nahranie na fronte). Funguje pri podaní bezplatne alebo vyžaduje, aby používateľ zaplatil poplatok za každý výpis

en: Maximum number of pins to show on the map.
sk_SK: Maximálny počet pinov, ktoré sa majú zobraziť na mape.

en: Maximum radius value
sk_SK: Maximálna hodnota polomeru

en: Maximum zoom level for Cloud Cluster to appear
sk_SK: Maximálna úroveň zväčšenia pre Cloud Cluster sa zobrazí

en: MbString extension not detected. Please contact your hosting provider in order to enable it.
sk_SK: Rozšírenie MbString nebolo rozpoznané. Kontaktujte svojho poskytovateľa hostingu, aby ste to umožnili.

en: Measurement Unit
sk_SK: Meracia jednotka

en: Media Header Type?
sk_SK: Typ hlavičky médií?

en: Mega Menu Widget Area
sk_SK: Oblasť Widget Mega Menu

en: Member of
sk_SK: Člen

en: Member of:
sk_SK: Člen:

en: Membership
sk_SK: členstva

en: Membership & Payment Settings
sk_SK: Členstvo a platobné nastavenia

en: Membership Activated
sk_SK: Členstvo bolo aktivované

en: Membership Activated on %website_url
sk_SK: Členstvo bolo aktivované na% website_url

en: Membership Cancelled
sk_SK: Členstvo bolo zrušené

en: Membership Cancelled on %website_url
sk_SK: Členstvo bolo zrušené na% website_url

en: Membership Expiration Warning
sk_SK: Upozornenie na uplynutie platnosti členstva

en: Membership Expiration Warning on %website_url
sk_SK: Členstvo Vypršanie Upozornenie na% website_url

en: Membership Payment
sk_SK: Členská platba

en: Membership Settings
sk_SK: Nastavenia členstva

en: Menu Font
sk_SK: Písmo menu

en: Menu Item  Back Color
sk_SK: Položka ponuky Späť Farba

en: Menu Item Back Color
sk_SK: Položka ponuky Späť Farba

en: Menu Item Color
sk_SK: Položka ponuky farieb

en: Menu Item Font Size
sk_SK: Položka ponuky Veľkosť písma

en: Menu Item Hover Back Color
sk_SK: Položka ponuky Hover Back Color

en: Menu Item Icon(ex: fa fa-comment)
sk_SK: Ikona položky ponuky (napr .: fa fa-comment)

en: Menu Item Label(ex: "new")
sk_SK: Položka ponuky označenia (napr. &quot;Nová&quot;)

en: Menu Item hover font color
sk_SK: Položka ponuky farby písma

en: Menu border color
sk_SK: Farba ohraničenia ponuky

en: Message sent from page:
sk_SK: Správa odoslaná zo stránky:

en: Mexico
sk_SK: Mexiko

en: Micronesia, Federated States of
sk_SK: Mikronézia, federatívne štáty

en: Minify css and js files
sk_SK: Zmenšiť súbory css a js

en: Minimum and Maximum value for Price Slider
sk_SK: Minimálna a maximálna hodnota pre posúvač cien

en: Minimum radius vale
sk_SK: Minimálny polomer vale

en: Minimum radius value
sk_SK: Minimálna hodnota polomeru

en: Minimum required version:
sk_SK: Minimálna požadovaná verzia:

en: Mobile
sk_SK: Mobilné

en: Mobile Menu
sk_SK: Ponuka pre mobilné zariadenia

en: Mobile Menu Colors
sk_SK: Farby ponuky mobilných zariadení

en: Mobile header background color
sk_SK: Farba pozadia mobilnej hlavičky

en: Mobile header icon color
sk_SK: Farba ikony hlavičky mobilného zariadenia

en: Mobile menu background color
sk_SK: Farba pozadia ponuky pre mobilné zariadenia

en: Mobile menu font color
sk_SK: Farba písma ponuky pre mobilné zariadenia

en: Mobile menu hover font color
sk_SK: Farba písma v ponuke mobilného zariadenia

en: Mobile menu item border color
sk_SK: Farba ohraničenia položky mobilného telefónu

en: Mobile menu item hover background color
sk_SK: Položka ponuky mobilného zariadenia pozadia farbu pozadia

en: Mobile/Tablets Logo
sk_SK: Mobilné / Tablety Logo

en: Mobile:
sk_SK: Mobilné:

en: Moldova, Republic of
sk_SK: Moldavsko, republika

en: Mongolia
sk_SK: Mongolsko

en: Montenegro
sk_SK: čierna Hora

en: Monthly Archives: %s
sk_SK: Mesačný archív: %s

en: More Search Options
sk_SK: Ďalšie možnosti vyhľadávania

en: Morocco
sk_SK: Maroko

en: Mortgage Payments:
sk_SK: Platby za hypotéku:

en: Mozambique
sk_SK: Mozambik

en: Multi Unit Label
sk_SK: Štítok s viacerými jednotkami

en: Multi Unit Label (*for sub unit)
sk_SK: Štítok s viacerými jednotkami (* pre podjednotku)

en: My Invoices
sk_SK: Moje faktúry

en: My Listings
sk_SK: Moje zoznamy

en: My Location
sk_SK: Moja poloha

en: My Profile
sk_SK: Môj profil

en: My Properties List
sk_SK: Zoznam mojich vlastností

en: My details
sk_SK: Moje detaily

en: Myanmar
sk_SK: Mjanmarsko

en: Name
sk_SK: názov

en: Namibia
sk_SK: Namíbia

en: Navigation Label
sk_SK: Navigačný štítok

en: Need an account? Register here!
sk_SK: Potrebujete účet? Registrujte sa tu!

en: Neighborhood
sk_SK: susedstve

en: Nepal
sk_SK: Nepál

en: Netherlands
sk_SK: Holandsko

en: Netherlands Antilles
sk_SK: Holandské Antily

en: New Agent
sk_SK: Nový agent

en: New Agent Added
sk_SK: Nový agent bol pridaný

en: New Caledonia
sk_SK: Nová Kaledónia

en: New Feature Upgrade on  %website_url
sk_SK: Aktualizácia novej funkcie na stránkach% web_url

en: New Listing Submission
sk_SK: Nové odoslanie výpisu

en: New Listing Submission on %website_url
sk_SK: Nové podanie na stránke% web_url

en: New Paid Submission on %website_url
sk_SK: Nový platený príspevok na% website_url

en: New Password
sk_SK: Nové heslo

en: New User Registration
sk_SK: Registrácia nového používateľa

en: New Zealand
sk_SK: Nový Zéland

en: New user  notification
sk_SK: Nové upozornenie používateľa

en: New user admin notification
sk_SK: Nové upozornenie administrátora

en: New user registration on %website_url.
    Username: %user_login_register, 
    E-mail: %user_email_register
sk_SK: Registrácia nového používateľa na stránke% web_url. Používateľské meno:% user_login_register, E-mail:% user_email_register

en: New wire Transfer
sk_SK: Nový prevod drôtu

en: Newer Comments &raquo;
sk_SK: Novšie komentáre &quot;

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sk_SK: Novšie príspevky <span class="meta-nav">→</span>

en: Newest first
sk_SK: Najnovšie prvé

en: Next
sk_SK: Ďalšie

en: Next Step
sk_SK: Ďalši krok

en: Next page
sk_SK: Ďalšia strana

en: Nicaragua
sk_SK: Nikaragua

en: Nigeria
sk_SK: Nigéria

en: Nightlife
sk_SK: nočný život

en: No = submission is free. Paid listing = submission requires user to pay a fee for each listing. Membership = submission is based on user membership package.
sk_SK: Nie = odoslanie je bezplatné. Platený záznam = odoslanie vyžaduje, aby používateľ zaplatil poplatok za každý záznam. Členstvo = podanie je založené na užívateľskom balíku.

en: No More Listings
sk_SK: Žiadne ďalšie záznamy

en: No invoices
sk_SK: Žiadne faktúry

en: No of Search fields
sk_SK: Počet polí vyhľadávania

en: No of Search fields per row
sk_SK: Počet polí vyhľadávania na riadok

en: No of Search fields per row (Possible values: 1,2,3,4).
sk_SK: Počet políčok vyhľadávania na riadok (Možné hodnoty: 1,2,3,4).

en: No of Search fields.
sk_SK: Počet polí vyhľadávania.

en: No of agent listings per row when the page is without sidebar
sk_SK: Počet listov agentov na riadok, ak je stránka bez bočného panela

en: No of blog listings per row when the page is without sidebar
sk_SK: Počet stránok na jeden riadok, ak je stránka bez bočného panela

en: No of property listings per row when the page is without sidebar
sk_SK: Počet výpisov nehnuteľností na riadok, ak je stránka bez bočného panela

en: No plugins are available to be activated at this time.
sk_SK: V súčasnosti nie sú k dispozícii žiadne doplnky.

en: No plugins are available to be installed at this time.
sk_SK: Momentálne nie sú k dispozícii žiadne doplnky.

en: No plugins are available to be updated at this time.
sk_SK: Momentálne nie sú k dispozícii žiadne aktualizácie.

en: No plugins to install, update or activate.
sk_SK: Žiadne doplnky na inštaláciu, aktualizáciu alebo aktiváciu.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
sk_SK: Neboli aktivované žiadne doplnky. Neboli vykonané žiadne kroky.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
sk_SK: Neboli vybraté žiadne doplnky na inštaláciu. Neboli vykonané žiadne kroky.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
sk_SK: Neboli vybraté žiadne doplnky, ktoré by sa aktualizovali. Neboli vykonané žiadne kroky.

en: No results found!
sk_SK: Neboli nájdené žiadne výsledky!

en: None
sk_SK: nikto

en: Norfolk Island
sk_SK: Ostrov Norfolk

en: Northern Mariana Islands
sk_SK: Severné Mariány

en: Norway
sk_SK: Nórsko

en: Not Installed
sk_SK: Nie je nainštalované

en: Not Paid
sk_SK: Nezaplatené

en: Number of Page Views
sk_SK: Počet zobrazení stránok

en: Number of milisecons before auto cycling an item
sk_SK: Počet milisekónov pred automatickým cyklom položky

en: Number of milisecons before auto cycling an item (5000=5sec).Put 0 if you don't want to autoslide.
sk_SK: Počet milisekónov pred automatickým cyklom položky (5000 = 5 sekúnd) .Put 0, ak nechcete autoslide.

en: Old Password
sk_SK: Staré heslo

en: Old Password is not correct
sk_SK: Staré heslo nie je správne

en: Oldest first
sk_SK: Najstaršie ako prvé

en: Oman
sk_SK: Omán

en: Once Weekly
sk_SK: Raz týždenne

en: One Time
sk_SK: Raz

en: One of the password field is empty!
sk_SK: Jedno z polí pre heslo je prázdne!

en: Open In Google Maps
sk_SK: Otvoriť v Mapách Google

en: Open link in a new window/tab
sk_SK: Otvoriť odkaz v novom okne / tabuľke

en: Open ticket
sk_SK: Otvorte lístok

en: Opening Hours
sk_SK: Otváracia doba

en: Opening Hours:
sk_SK: Otváracia doba:

en: Optima Express  settings
sk_SK: Nastavenia Optima Express

en: Optima Express settings
sk_SK: Nastavenia Optima Express

en: Option applies for each free published listing.
sk_SK: Možnosť platí pre každý bezplatný zverejnený záznam.

en: Original: %s
sk_SK: Originál: %s

en: Other Agents
sk_SK: Ostatní zástupcovia

en: Other units in
sk_SK: Ostatné jednotky v

en: Our Agents
sk_SK: Naši zástupcovia

en: Our Taxes:
sk_SK: Naše dane:

en: Overlay Color
sk_SK: Farba prekrytia

en: Overlay Image, .png, .jpg or .gif format
sk_SK: Formát prekrytia obrázkov, .png, .jpg alebo .gif

en: Overlay Opacity
sk_SK: Prekrytie nepriehľadnosti

en: Overlay Opacity- values from 0 to 1 , Ex: 0.4
sk_SK: Overlay Opacity - hodnoty od 0 do 1, Ex: 0.4

en: Overwrite theme css using custom css.
sk_SK: Prepísať tému css pomocou vlastného css.

en: Owner Notes
sk_SK: Poznámky majiteľa

en: Owner/Agent notes (*not visible on front end)
sk_SK: Poznámky majiteľa / agent (* nie sú viditeľné na prednej strane)

en: PHP GD library is NOT installed on your web server and because of that the theme will not be able to work with images. Please contact your hosting company in order to activate this library.
sk_SK: Knižnica PHP GD NIE je nainštalovaná na vašom webovom serveri a kvôli tomu nebude téma pracovať s obrázkami. Ak chcete aktivovať túto knižnicu, kontaktujte svoju hostiteľskú spoločnosť.

en: Package
sk_SK: balíček

en: Package Payment
sk_SK: Platba balíka

en: Packages Available
sk_SK: Balíky k dispozícii

en: Page Template
sk_SK: Šablóna stránky

en: Page Title
sk_SK: Názov stránky

en: Page Views Statistics
sk_SK: Štatistiky zobrazovania stránok

en: Pages:
sk_SK: stránky:

en: Paid
sk_SK: zaplatil

en: Paid Submission
sk_SK: Platené podanie

en: Paid submission
sk_SK: Platené odoslanie

en: Papua New Guinea
sk_SK: Papua-Nová Guinea

en: Paragraph Font
sk_SK: Odsek písma

en: Paraguay
sk_SK: Paraguaj

en: Parallax efect for image/video header media ?
sk_SK: Paralaxový efekt pre média s hlavičkami obrázkov / videa?

en: Parameter Label
sk_SK: Označenie parametrov

en: Parameter Value
sk_SK: Hodnota parametra

en: Parameters list
sk_SK: Zoznam parametrov

en: Password
sk_SK: heslo

en: Password Reset Request
sk_SK: Žiadosť o obnovenie hesla

en: Password Reseted
sk_SK: Heslo bolo vrátené

en: Password Updated
sk_SK: Aktualizované heslo

en: Password: %s
sk_SK: Heslo: %s

en: Passwords do not match
sk_SK: Heslá sa nezhodujú

en: Pay with Credit Card
sk_SK: Plaťte kreditnou kartou

en: Pay with Paypal
sk_SK: Plaťte PayPal

en: PayPal business account is required. Info is taken from https://developer.paypal.com/. See help.
sk_SK: Vyžaduje sa obchodný účet služby PayPal. Informácie sú prevzaté z stránky https://developer.paypal.com/. Pozrite si pomocníka.

en: PayPal payment agreement
sk_SK: Platobná dohoda PayPal

en: Payment Method
sk_SK: Spôsob platby

en: Payments
sk_SK: platby

en: PaypPal Settings
sk_SK: Nastavenia služby PaypPal

en: Paypal & Stripe Api
sk_SK: Paypal &amp; Stripe Api

en: Paypal API Password
sk_SK: Paypal API heslo

en: Paypal API Password - Obsolete starting 1.30.1
sk_SK: Paypal API heslo - Zastaralé začiatok 1.30.1

en: Paypal API Signature
sk_SK: Paypal API Podpis

en: Paypal API Signature - Obsolete starting 1.30.1
sk_SK: Paypal API Signature - Zastaralé začiatok 1.30.1

en: Paypal Api Keys are added.Payments will be processed.
sk_SK: Pridávajú sa Paypal Api Keys. Platby budú spracované.

en: Paypal Api User Name
sk_SK: Paypal Api Užívateľské meno

en: Paypal Api User Name - Obsolete starting 1.30.1
sk_SK: Paypal Api Užívateľské meno - Zrušené začiatok 1.30.1

en: Paypal Client Secret Key
sk_SK: PayPal klientsky tajný kľúč

en: Paypal Client Secret Key
sk_SK: PayPal klientsky tajný kľúč

en: Paypal Client id
sk_SK: ID klienta Paypal

en: Paypal Settings
sk_SK: Nastavenia služby Paypal

en: Paypal receiving email
sk_SK: Paypal dostáva e-mail

en: Personalize Your Website
sk_SK: Prispôsobte svoje webové stránky

en: Peru
sk_SK: peru

en: Pets
sk_SK: domáce zvieratá

en: Pharmacies
sk_SK: lekárne

en: Philippines
sk_SK: Filipíny

en: Phone
sk_SK: telefón

en: Phone:
sk_SK: telefón:

en: Photo
sk_SK: fotografie

en: Pick a custom property page template you made.
sk_SK: Vyberte šablónu vlastnej stránky vlastnej stránky, ktorú ste vytvorili.

en: Pin Generation works only if the file reading option in Google Map setting is set to yes
sk_SK: Pin Generation funguje iba vtedy, ak je voľba na čítanie súborov v nastavení Google Map nastavená na áno

en: Pin Management
sk_SK: Správa pinov

en: Pin cluster disappears when map zoom is less than the value set in here.
sk_SK: Klávesnica pinov zmizne, keď je priblíženie mapy menšie ako hodnota nastavená tu.

en: Pins retina version must be uploaded at the same time (same folder) as the original pin and the name of the retina file should be with_2x at the end.
sk_SK: Pins retina verzia musí byť odovzdaná súčasne (rovnaký priečinok) ako pôvodný kolík a názov súboru sietnice by mal byť s_2x na konci.

en: Pinterest page link, with https://
sk_SK: Pinterest link stránky s https: //

en: Place Pin with Agency Address
sk_SK: Miesto Pin s adresou agentúry

en: Place Pin with Developer Address
sk_SK: Umiestnite kolík s adresou vývojára

en: Place Pin with Property Address
sk_SK: Umiestnite kolík s adresou nehnuteľnosti

en: Place in advanced search form
sk_SK: Vložte do rozšíreného vyhľadávacieho formulára

en: Plan Bathrooms
sk_SK: Plánové kúpeľne

en: Plan Description
sk_SK: Popis plánu

en: Plan Image
sk_SK: Plánujte obrázok

en: Plan Price
sk_SK: Plánovaná cena

en: Plan Rooms
sk_SK: Plánované izby

en: Plan Size
sk_SK: Veľkosť plánu

en: Plan Title
sk_SK: Názov plánu

en: Please contact the administrator of this site for help.
sk_SK: Kontaktujte správcu tejto stránky, kde nájdete pomoc.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
sk_SK: Obráťte sa na poskytovateľa doplnkov a požiadajte ich, aby balík svojich pluginov použili podľa pokynov WordPress.

en: Please do not manually change the slugs when adding new terms. If you need to edit a term name copy the new name in the slug field also.
sk_SK: Prosím, manuálne nezmeníte slimáky pri pridávaní nových termínov. Ak potrebujete upraviť názov termínu, skopírujte aj nový názov v poli slimáka.

en: Please edit your profile page from site interface.
sk_SK: Upravte svoju stránku profilu z rozhrania stránky.

en: Please fill in the form correctly and try again!
sk_SK: Vyplňte formulár správne a skúste to znova!

en: Please note that Yelp is not working for all countries. See here
sk_SK: Upozorňujeme, že Yelp nefunguje vo všetkých krajinách. Pozri tu

en: Please submit a title for your property
sk_SK: Predložte prosím názov svojho majetku

en: Please submit the
sk_SK: Odošlite prosím

en: Please wait while we are processing your submission!
sk_SK: Počkajte prosím, kým spracovávame Vaše podanie!

en: Please, enter correct email
sk_SK: Zadajte správny e-mail

en: Please, enter field:
sk_SK: Prosím, zadajte pole:

en: Please, enter property title
sk_SK: Zadajte prosím názov vlastníctva

en: Plugin
sk_SK: Zapojiť

en: Plugin activated successfully.
sk_SK: Plugin bol úspešne aktivovaný.

en: Plugin activation failed.
sk_SK: Aktivácia doplnku zlyhala.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
sk_SK: Plugin nie je aktivovaný. Pre túto tému je potrebná vyššia verzia %s. Aktualizujte doplnok.

en: Poland
sk_SK: Poľsko

en: Portugal
sk_SK: Portugalsko

en: Post Comment
sk_SK: Odoslať komentár

en: Post navigation
sk_SK: Navštívte navigáciu

en: Posted by
sk_SK: pridané

en: Posted on
sk_SK: Publikované dňa

en: Powered by
sk_SK: Poháňaný

en: Pre-Packaged
sk_SK: balené

en: Prev
sk_SK: Predchádzajúce

en: Prev Step
sk_SK: Predchádzajúci krok

en: Previous Step
sk_SK: Predchádzajúci krok

en: Previous page
sk_SK: Predchádzajúca strana

en: Price
sk_SK: cena

en: Price & Currency
sk_SK: Cena a mena

en: Price - thousands separator
sk_SK: Cena - tisíc oddeľovač

en: Price High to Low
sk_SK: Cena vysoká až nízka

en: Price Low to High
sk_SK: Cena nízka až vysoká

en: Price Per Submission (for "per listing" mode)
sk_SK: Cena za podanie (pre režim &quot;za každú položku&quot;)

en: Price SLider values for advanced search with tabs
sk_SK: Hodnoty posúvača cien pre rozšírené vyhľadávanie pomocou záložiek

en: Price Slider Values(min/max) for
sk_SK: Cena posuvných hodnôt (min / max) pre

en: Price in
sk_SK: Cena v

en: Price range:
sk_SK: Cenové rozpätie:

en: Price to make the listing featured (for "per listing" mode)
sk_SK: Cena na zobrazenie zoznamu (pre režim &quot;za každú položku&quot;)

en: Price:
sk_SK: Cena:

en: Primary Menu
sk_SK: Primárna ponuka

en: Primary Widget Area
sk_SK: Priestorová oblasť miniaplikácií

en: Print Page Design
sk_SK: Vytlačiť návrh stránky

en: Processing...
sk_SK: Spracovanie ...

en: Professional Services
sk_SK: Profesionálne služby

en: Profile Update
sk_SK: Aktualizácia profilu

en: Profile updated
sk_SK: Profil aktualizovaný

en: Properties List - Properties number per page
sk_SK: Zoznam vlastností - Číslo vlastnosti na stránke

en: Properties listed in
sk_SK: Vlastnosti uvedené v

en: Property Action Category
sk_SK: Kategória akcie nehnuteľnosti

en: Property Action Category Page
sk_SK: Kategória akcie nehnuteľnosti

en: Property Address
sk_SK: Adresa nehnuteľnosti

en: Property Address Label
sk_SK: Označenie adresy vlastníctva

en: Property Area
sk_SK: Oblasť nehnuteľností

en: Property Area Page
sk_SK: Oblasť nehnuteľnosti

en: Property Bathrooms
sk_SK: Nehnuteľnosť Bathrooms

en: Property Bathrooms:
sk_SK: Nehnuteľnosti Kúpeľne:

en: Property Bedrooms
sk_SK: Nehnuteľnosť Spálne

en: Property Bedrooms:
sk_SK: Nehnuteľnosť Spálne:

en: Property Card Design
sk_SK: Vlastnosť dizajnu kariet

en: Property Categories Page
sk_SK: Kategórie vlastníctva

en: Property Category Submit
sk_SK: Odoslať kategóriu vlastníctva

en: Property City
sk_SK: Nehnuteľnosť City

en: Property City Page
sk_SK: Nehnuteľnosť Mesto

en: Property Country
sk_SK: Nehnuteľnosť Krajina

en: Property County
sk_SK: Nehnuteľnosť County

en: Property County/State Page
sk_SK: Nehnuteľnosť kraj

en: Property Description
sk_SK: Popis nehnuteľnosti

en: Property Description & Price
sk_SK: Popis nehnuteľnosti a cena

en: Property Description Label
sk_SK: Popis nehnuteľnosti Label

en: Property Details
sk_SK: Podrobnosti o nehnuteľnostiach

en: Property Details Label
sk_SK: Popis štítku objektu

en: Property Features Label
sk_SK: Vlastnosť Vlastnosti Label

en: Property Google View
sk_SK: Zobrazenie vlastníctva Google

en: Property Id
sk_SK: Nehnuteľnosť Id

en: Property Keyword:
sk_SK: Kľúčové slovo:

en: Property Latitude
sk_SK: Nehnuteľnosť Latitude

en: Property List Type for Advanced Search
sk_SK: Typ zoznamu vlastníctva pre rozšírené vyhľadávanie

en: Property List Type for Taxonomy pages
sk_SK: Zoznam typov vlastností pre stránky taxonomie

en: Property List display(*global option)
sk_SK: Zobrazenie zoznamu vlastníctva (* celková možnosť)

en: Property Longitude
sk_SK: Vlastnosť zemepisnej dĺžky

en: Property Lot Size
sk_SK: Veľkosť pozemku vlastníctva

en: Property Map
sk_SK: Mapa nehnuteľností

en: Property Media
sk_SK: Vlastníctvo médií

en: Property Page
sk_SK: Stránka vlastníctva

en: Property Page Settings
sk_SK: Nastavenia stránky vlastníctva

en: Property Price
sk_SK: Cena nehnuteľnosti

en: Property Price Label Before
sk_SK: Nehnuteľnosť Predtým

en: Property Print Page Design
sk_SK: Vytlačiť dizajn stránky

en: Property Reviews
sk_SK: Recenzie nehnuteľností

en: Property Rooms
sk_SK: Nehnuteľnosti

en: Property Rooms:
sk_SK: Izby:

en: Property Sidebar Position
sk_SK: Pozícia bočného panelu nehnuteľností

en: Property Size
sk_SK: Vlastnosť Veľkosť

en: Property Status
sk_SK: Stav nehnuteľnosti

en: Property Status
sk_SK: Stav nehnuteľnosti

en: Property Status (* you may need to add new css classes - please see the help files)
sk_SK: Stav nehnuteľnosti (* možno budete musieť pridať nové css triedy - pozrite si súbory nápovedy)

en: Property Status:
sk_SK: Stav nehnuteľnosti:

en: Property Submission Page
sk_SK: Podanie vlastníctva

en: Property Subunits
sk_SK: Podjednotky vlastníctva

en: Property Unit/Card Design - BETA
sk_SK: Vlastnosť jednotky / dizajn karty - BETA

en: Property Unit/Card min height
sk_SK: Vlastnosť jednotky / výška min. Karty

en: Property Unit/Card min height
sk_SK: Vlastnosť jednotky / výška min. Karty

en: Property Zip
sk_SK: Nehnuteľnosť Zip

en: Property and Agent Links
sk_SK: Odkazy na nehnuteľnosti a agentov

en: Property is featured
sk_SK: Vlastnosť je vybavená

en: Property page Sidebar
sk_SK: Stránka s vlastnosťami Bočný panel

en: Property, Agent, Blog Lists Design
sk_SK: Vlastníctvo, agent, zoznamy blogov

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Backgrond Color
sk_SK: Vlastníctvo, agent a blog Jednotka / karta Backgrond Color

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding
sk_SK: Vlastníctvo, agent a blog Jednotka / karta Interná výplň

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding (top,left,bottom,right)
sk_SK: Vlastníctvo, agent a blog Jednotka / karta Vnútorná výplň (horná, ľavá, spodná, pravá)

en: Public Services & Government
sk_SK: Verejné služby a vláda

en: Publish Listing with Feature
sk_SK: Publikovať zoznam s funkciou

en: Publish Listing with Featured
sk_SK: Publikovať zoznam s

en: Published
sk_SK: Publikovaný

en: Purchase Activated
sk_SK: Aktivácia nákupu

en: Put Search form before the header media ?
sk_SK: Vložiť formulár na vyhľadávanie pred hlavičkovým médiom?

en: Qatar
sk_SK: katar

en: Radius:
sk_SK: Polomer:

en: Rate us
sk_SK: Ohodnoť nás

en: Re-type Password
sk_SK: Zadaj znovu heslo

en: Read more
sk_SK: Čítaj viac

en: Real Estate
sk_SK: Nehnuteľnosť

en: Recommended
sk_SK: odporúča

en: Recommended memory limit should be at least 96MB. Please refer to :
sk_SK: Odporúčaný limit pamäte by mal byť aspoň 96 MB. Pozrite prosím:

en: Recurring
sk_SK: opakujúce sa

en: Recurring Payment
sk_SK: Opakujúca sa platba

en: Recurring Payment on %website_url
sk_SK: Opakovaná platba na webových stránkach %_url

en: Register
sk_SK: Registrovať

en: Register here!
sk_SK: Registrujte sa tu!

en: Related Posts
sk_SK: Súvisiace príspevky

en: Religious Organizations
sk_SK: Náboženské organizácie

en: Remove
sk_SK: odstrániť

en: Remove Image
sk_SK: Odstrániť obrázok

en: Remove script version - Following Envato guidelines we removed this feature.Please use a cache plugin in order to remove the script version.
sk_SK: Odstrániť verziu skriptu - Podľa pokynov programu Envato sme túto funkciu odstránili.Prosím, použite plugin cache, aby ste odstránili verziu skriptu.

en: Repeat Footer background ?
sk_SK: Opakovať pozadie zápätia?

en: Reply
sk_SK: odpoveď

en: Required
sk_SK: Požadovaný

en: Required Update not Available
sk_SK: Požadovaná aktualizácia nie je k dispozícii

en: Requires Update
sk_SK: Vyžaduje aktualizáciu

en: Resend for approval
sk_SK: Odošlite na schválenie

en: Reset Password
sk_SK: Obnoviť heslo

en: Restaurants
sk_SK: reštaurácia

en: Return to Login
sk_SK: Vráťte sa na prihlásenie

en: Return to Required Plugins Installer
sk_SK: Vráťte sa na Inštalátor požadovaných zásuvných modulov

en: Return to the Dashboard
sk_SK: Vráťte sa na Dashboard

en: Retype Password
sk_SK: Zadaj znovu heslo

en: Reunion
sk_SK: konštatovanie

en: Review Edit Saved
sk_SK: Upozornenie Upraviť uložené

en: Review Sent
sk_SK: Kontrola odoslaná

en: Review Title
sk_SK: Prečítajte si názov

en: Reviews
sk_SK: recenzia

en: Roadmap
sk_SK: plán

en: Romania
sk_SK: Rumunsko

en: Rooms
sk_SK: izby

en: Rooms (*only numbers)
sk_SK: Izby (* len čísla)

en: Rooms:
sk_SK: izby:

en: Rooms:
sk_SK: izby:

en: Russian Federation
sk_SK: Ruská federácia

en: SAVE CHANGES
sk_SK: ULOŽIŤ ZMENY

en: SEARCH
sk_SK: VYHĽADÁVANIE

en: SEARCH PROPERTIES
sk_SK: VYHĽADÁVACIE VLASTNOSTI

en: Saint Kitts and Nevis
sk_SK: Svätý Krištof a Nevis

en: Saint Lucia
sk_SK: Svätá Lucia

en: Saint Vincent and the Grenadines
sk_SK: Svätý Vincent a Grenadíny

en: San Marino
sk_SK: San Maríno

en: Sandbox = test API. LIVE = real payments API. Update PayPal and Stripe settings according to API type selection.
sk_SK: Sandbox = test API. LIVE = API reálnych platieb. Aktualizujte nastavenia PayPal a Stripe podľa výberu typu API.

en: Sao Tome and Principe
sk_SK: São Tomé a Principe

en: Satellite
sk_SK: satelit

en: Saudi Arabia
sk_SK: Saudská Arábia

en: Save Changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: Save Design
sk_SK: Uložiť dizajn

en: Save Plans
sk_SK: Uložiť plány

en: Save Search
sk_SK: Uložiť vyhľadávanie

en: Save Search Settings
sk_SK: Uložiť nastavenia vyhľadávania

en: Save Search Settings
sk_SK: Uložiť nastavenia vyhľadávania

en: Save this Search?
sk_SK: Uložiť toto vyhľadávanie?

en: Saved Searches
sk_SK: Uložené vyhľadávania

en: Schedule a showing?
sk_SK: Naplánovať zobrazovanie?

en: Schools
sk_SK: školy

en: Search
sk_SK: Vyhľadávanie

en: Search Parameters:
sk_SK: Parametre vyhľadávania:

en: Search Properties
sk_SK: Vlastnosti vyhľadávania

en: Search Results for :
sk_SK: Výsledky vyhľadávania pre :

en: Search State, City or Area
sk_SK: Štát vyhľadávania, mesto alebo oblasť

en: Search a listing
sk_SK: Vyhľadať záznam

en: Search field
sk_SK: Pole vyhľadávania

en: Search for an Agent
sk_SK: Vyhľadajte agenta

en: Search has been saved. You will receive an email notification when new properties matching your search have been published
sk_SK: Vyhľadávanie bolo uložené. Po zverejnení nových vlastností vyhovujúcich vášmu vyhľadávaniu dostanete e-mailové upozornenie

en: Search here...
sk_SK: Hľadať tu ...

en: Search name
sk_SK: Vyhľadať meno

en: Searching...
sk_SK: Vyhľadávanie ...

en: Second Color
sk_SK: Druhá farba

en: Second Footer Widget Area
sk_SK: Druhá oblasť miniaplikácie pätiek

en: See All Your Pages
sk_SK: Zobraziť všetky vaše stránky

en: See Available Packages and Payment Methods
sk_SK: Pozrite si dostupné balíky a spôsoby platby

en: See all
sk_SK: Vidieť všetko

en: See first results here
sk_SK: Tu nájdete prvé výsledky

en: Select Categories
sk_SK: Vyberte kategóriu

en: Select Energy Class
sk_SK: Zvoľte triedu energie

en: Select Energy Class (EU regulation)
sk_SK: Vybrať triedu energie (nariadenie EÚ)

en: Select Images
sk_SK: Vyberte položku Obrázky

en: Select Media
sk_SK: Vyberte položku Médiá

en: Select Properties
sk_SK: Vyberte položku Vlastnosti

en: Select Property Status
sk_SK: Vyberte stav nehnuteľnosti

en: Select Subunits From the list:
sk_SK: Vyberte podjednotky zo zoznamu:

en: Select Taxonomies, where you want to show review block
sk_SK: Vyberte položku Taxonomies, kde chcete zobraziť blok kontroly

en: Select Taxonomy for tabs options in Advanced Search Type 6, Type 7, Type 8, Type 9
sk_SK: V časti Rozšírené vyhľadávanie Typ 6, Typ 7, Typ 8, Typ 9 vyberte položku Možnosti taxónov pre karty

en: Select User Type
sk_SK: Vyberte položku Typ používateľa

en: Select Widget Area
sk_SK: Vyberte oblasť Widget

en: Select a text alignment for header 3&4.
sk_SK: Zvoľte zarovnanie textu pre hlavičky 3 a 4.

en: Select default country
sk_SK: Vyberte predvolenú krajinu

en: Select grid or list style for properties list pages.
sk_SK: Zvoľte štýl mriežky alebo zoznamu pre stránky zoznamov vlastností.

en: Select header alignment.Please note that there is no "center" align for type 3 and 4.
sk_SK: Zvoľte zarovnanie hlavičky.Poznámte sa, že pre typ 3 a 4 nie je zarovnaná žiadna stredová poloha.

en: Select header type.Header type 4 will NOT work with half map property list template.
sk_SK: Zvoľte typ hlavičky. Typ šijacej hlavy 4 NEBUDE pracovať s šablónou zoznamu polôh polovice mapy.

en: Select list or grid style for Blog Category/Archive list type.
sk_SK: Vyberte zoznam alebo štýl mriežky pre typ zoznamu Blog / Archív.

en: Select properties for slider - *hold CTRL for multiple select
sk_SK: Vyberte vlastnosti pre posuvník - * podržte CTRL pre viac výberov

en: Select standard or half map style for advanced search results page.
sk_SK: Vyberte štýl štandardu alebo polovice mapy pre rozšírenú stránku s výsledkami vyhľadávania.

en: Select standard or half map style for property taxonomies pages.
sk_SK: Vyberte štýl štandardu alebo polovice mapy pre stránky s taxonomickými vlastnosťami.

en: Select tabs or accordion style for property info.
sk_SK: Ak chcete zobraziť informácie o vlastnostiach, vyberte karty alebo štýl akordeónu.

en: Select the Fields for property submission.
sk_SK: Vyberte polia na odoslanie vlastníctva.

en: Select the Mandatory Fields for property submission.
sk_SK: Vyberte povinné polia pre odoslanie vlastníctva.

en: Select the design type.
sk_SK: Vyberte typ návrhu.

en: Select the measurement unit you will use on the website
sk_SK: Vyberte meraciu jednotku, ktorú použijete na webe

en: Select user roles to display in register forms
sk_SK: Vyberte roly používateľov, ktoré sa zobrazia v registrovaných formulároch

en: Select what features and amenities apply for your property.
sk_SK: Vyberte, aké vlastnosti a vybavenie sa vzťahujú na váš majetok.

en: Select what features from Advanced Search Form. *for speed reasons, the "features checkboxes" will not filter the pins on the map
sk_SK: Vyberte, ktoré funkcie z Rozšíreného vyhľadávacieho formulára. * z dôvodov rýchlosti, začiarkavacie políčka funkcií nebudú filtrovať kolíky na mape

en: Select what media header to use globally.
sk_SK: Vyberte hlavičku médií, ktorú chcete používať globálne.

en: Select what properties you wish to show as subunits from those published.
sk_SK: Vyberte, aké vlastnosti chcete zobraziť ako podjednotky z publikovaných.

en: Select which features and amenities show in search.
sk_SK: Vyberte, ktoré funkcie a vybavenie sa zobrazia pri vyhľadávaní.

en: Select wich user role the admin should approve?
sk_SK: Vyberte, komu by administrátor mal schváliť?

en: Selecting a category will make it easier for users to find you property in search results.
sk_SK: Výberom kategórie uľahčíte používateľom vyhľadávanie vo výsledkoch vyhľadávania.

en: Send
sk_SK: odoslať

en: Send Email
sk_SK: Poslať email

en: Send Message
sk_SK: Poslať správu

en: Send Private Message
sk_SK: Odoslať súkromnú správu

en: Send Reply
sk_SK: Odoslať odpoveď

en: Send all contact emails to
sk_SK: Odoslať všetky e-maily kontaktov

en: Send all contact emails to:
sk_SK: Odoslať všetky kontaktné e-maily na adresu:

en: Send emails
sk_SK: Pošli e-maily

en: Send me the invoice
sk_SK: Pošlite mi faktúru

en: Send weekly or daily an email alert with new published properties matching user saved searches.
sk_SK: Poslať týždenne alebo denne e-mailové upozornenie s novými publikovanými vlastnosťami, ktoré zodpovedajú uloženým vyhľadávaniam používateľov.

en: Sending
sk_SK: odoslanie

en: Sending user info, please wait...
sk_SK: Odosielanie informácií o používateľovi čakajte ...

en: Sent for approval
sk_SK: Odoslané na schválenie

en: Serbia
sk_SK: Srbsko

en: Set as Mega Menu?
sk_SK: Nastaviť ako Mega Menu?

en: Set as featured,  *Listings set as featured are subtracted from your package
sk_SK: Nastaviť ako vybrané, * Výpisy nastavené ako vybrané sú odčítané z vášho balíka

en: Set company pin location for contact page template. Latitude must be a number (ex: 40.577906).
sk_SK: Nastavte polohu pinu spoločnosti pre šablónu kontaktnej stránky. Latitude musí byť číslo (napr .: 40.577906).

en: Set company pin location for contact page template. Longitude must be a number (ex: -74.155058).
sk_SK: Nastavte polohu pinu spoločnosti pre šablónu kontaktnej stránky. Zemepisná dĺžka musí byť číslo (napr .: -74.155058).

en: Set currency symbol for property price.
sk_SK: Nastavte symbol meny ceny nehnuteľnosti.

en: Set how many properties to show per page in lists.
sk_SK: Nastavte, koľko vlastností sa má zobraziť na stránke v zoznamoch.

en: Set repeat options for background footer image.
sk_SK: Nastavte možnosti opakovania pre obrázok päty pozadia.

en: Set the currency label for multi-currency widget dropdown.
sk_SK: Nastavte menovku pre rozbaľovaciu ponuku widgetov s viacerými menami.

en: Set the position for the currency symbol.
sk_SK: Nastavte polohu symbolu meny.

en: Set the thousand separator for price numbers.
sk_SK: Nastavte oddeľovač tisíc pre cenové čísla.

en: Set to Yes if you use SSL (https://)
sk_SK: Ak používate protokol SSL (https: //), nastavte možnosť Áno

en: Set to Yes if you use SSL.
sk_SK: Ak používate protokol SSL, nastavte možnosť Áno.

en: Seychelles
sk_SK: Seychely

en: Shopping
sk_SK: nakupovanie

en: Show Advanced Search ?
sk_SK: Zobraziť rozšírené vyhľadávanie?

en: Show Advanced Search in Taxonomies, Categories or Archives
sk_SK: Zobraziť rozšírené vyhľadávanie v taxonomických kategóriách, kategóriách alebo archívoch

en: Show Amenities and Features fields?
sk_SK: Zobraziť pole Vybavenie a funkcie?

en: Show Breadcrumbs
sk_SK: Zobraziť Breadcrumbs

en: Show Breadcrumbs?
sk_SK: Zobraziť Breadcrumbs?

en: Show Cities and Areas with 0 properties in advanced search
sk_SK: Zobraziť mestá a oblasti s 0 vlastnosťami v pokročilom vyhľadávaní

en: Show Contact Form on lightbox
sk_SK: Zobraziť kontaktný formulár na lightboxe

en: Show Content as
sk_SK: Zobraziť obsah ako

en: Show Details
sk_SK: Zobraziť podrobnosti

en: Show Dropdowns for beds, bathrooms or rooms?(*only works with Custom Fields - YES)
sk_SK: Zobrazujú sa rozdiely pre postele, kúpeľne alebo izby? (* Funguje iba s vlastnými poľami - ÁNO)

en: Show Footer ?
sk_SK: Zobraziť pätu?

en: Show Footer ?
sk_SK: Zobraziť pätu?

en: Show Footer Copyright Area?
sk_SK: Zobraziť oblasť autorských práv v zápätí?

en: Show Footer Copyright Area?.
sk_SK: Zobraziť oblasť autorských práv v zápätí ?.

en: Show Google Search over Map?
sk_SK: Zobraziť Vyhľadávanie Google na mape?

en: Show Graph on Property Page
sk_SK: Zobraziť graf na stránke vlastníctva

en: Show Header in Dashboard ?
sk_SK: Zobraziť hlavičku v informačnom paneli?

en: Show Reviews on Property Page
sk_SK: Zobraziť hodnotenia na stránke vlastníctva

en: Show Reviews on Property Page.
sk_SK: Zobraziť hodnotenia na stránke vlastníctva.

en: Show Slider for Price?
sk_SK: Zobraziť posuvník za cenu?

en: Show address section
sk_SK: Zobraziť sekciu adresy

en: Show address section in print page?
sk_SK: Zobraziť sekciu adresy na tlačenej stránke?

en: Show agent and contact form on sidebar.
sk_SK: Zobraziť agenta a kontaktný formulár na bočnom paneli.

en: Show agent details section
sk_SK: Zobraziť sekciu Podrobnosti o agenta

en: Show agent details section in print page?
sk_SK: Zobraziť časť Podrobnosti o agenta na tlačenej stránke?

en: Show currency before or after price - in front pages
sk_SK: Zobraziť menu pred alebo po cene - na predných stranách

en: Show description section
sk_SK: Zobraziť sekciu popisu

en: Show description section in print page?
sk_SK: Zobraziť sekciu popisu na tlačovej stránke?

en: Show details section
sk_SK: Zobraziť sekciu podrobností

en: Show details section in print page?
sk_SK: Zobraziť sekciu podrobností na tlačenej stránke?

en: Show features & amenities section
sk_SK: Zobraziť sekciu funkcie a vybavenie

en: Show features & amenities section in print page?
sk_SK: Zobraziť sekciu funkcií a vybavenia na tlačenej stránke?

en: Show floor plans section
sk_SK: Zobraziť sekciu pôdorysov

en: Show floor plans section in print page?
sk_SK: Zobraziť sekciu pôdorysov na vytlačenej stránke?

en: Show gallery section
sk_SK: Zobraziť sekciu galérie

en: Show gallery section in print page?
sk_SK: Zobraziť sekciu galérie v tlačenej stránke?

en: Show on property page the features and amenities that are not selected?
sk_SK: Ukázať na stránkach nehnuteľností vlastnosti a vybavenie, ktoré nie sú vybraté?

en: Show submit property button in header?
sk_SK: Zobraziť tlačidlo odoslania vlastníctva v hlavičke?

en: Show subunits section
sk_SK: Zobraziť sekciu podjednotiek

en: Show subunits section in print page?
sk_SK: Zobraziť sekciu podjednotiek na tlačovej stránke?

en: Show the Features and Amenities that are not available
sk_SK: Zobraziť funkcie a vybavenie, ktoré nie sú k dispozícii

en: Show top bar on mobile devices?
sk_SK: Zobraziť horný panel na mobilných zariadeniach?

en: Show top bar widget menu ?
sk_SK: Zobraziť ponuku miniaplikácií v hornej lište?

en: Show user login menu in header ?
sk_SK: Zobraziť prihlasovacie menu používateľa v hlavičke?

en: Sidebar Heading Background Color
sk_SK: Pozadie bočného panela Farba pozadia

en: Sidebar Heading Color
sk_SK: Bočná lišta nadpisu Farba

en: Sidebar Menu Widget Area - After Menu
sk_SK: Oblasť Widget Menu na bočnom paneli - po Menu

en: Sidebar Menu Widget Area - Before Menu
sk_SK: Oblasť Widget v ponuke bočného panela - pred menu

en: Sidebar Widget Background Color
sk_SK: Farba pozadia Widget bočného panela

en: Sidebar Widget Design
sk_SK: Návrh dizajnu bočného panela

en: Sidebar Widget Tab
sk_SK: Karta Widget bočného panela

en: Sidebar for header type 3 - after menu
sk_SK: Bočný panel pre hlavičku typu 3 - po menu

en: Sidebar for header type 3 - before menu
sk_SK: Bočný panel pre hlavičku typu 3 - pred menu

en: Sign into your account
sk_SK: Prihláste sa do svojho účtu

en: Similar Listings
sk_SK: Podobné záznamy

en: Single Agent
sk_SK: Jediný agent

en: Site Settings
sk_SK: Nastavenia stránok

en: Site Speed
sk_SK: Rýchlosť stránok

en: Size
sk_SK: veľkosť

en: Size in
sk_SK: Veľkosť v

en: Size:
sk_SK: rozmery:

en: Size:
sk_SK: rozmery:

en: Skype
sk_SK: skype

en: Skype:
sk_SK: skype:

en: Slider Images, .png, .jpg or .gif format
sk_SK: Slider Images, .png, .jpg alebo .gif

en: Slider Option
sk_SK: Posúvač možnosť

en: Slider Transition
sk_SK: Presun jazdca

en: Slider Transition Period
sk_SK: Prechodové obdobie jazdy

en: Slider Type
sk_SK: Typ posúvača

en: Slider type
sk_SK: Typ posúvača

en: Slovakia (Slovak Republic)
sk_SK: Slovensko (Slovenská republika)

en: Slovenia
sk_SK: Slovinsko

en: Social & Contact
sk_SK: Sociálne a kontakt

en: Social Accounts
sk_SK: Sociálne účty

en: Social Accounts
sk_SK: Sociálne účty

en: Social Login
sk_SK: Sociálne prihlásenie

en: Social Login
sk_SK: Sociálne prihlásenie

en: Solomon Islands
sk_SK: Šalamúnove ostrovy

en: Somalia
sk_SK: Somálsko

en: Some energy class description
sk_SK: Niektoré popisy energetickej triedy

en: Somebody ordered a new Wire Transfer
sk_SK: Niekto nariadil nový prevod

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
    %website_url 
    Username: %username.
    If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen. To reset your password, visit the following address:%reset_link,
    Thank You!
sk_SK: Niekto požadoval obnovenie hesla pre nasledujúci účet:% website_url Username:% username. Ak to bola chyba, ignorujte tento e-mail a nič sa nestane. Ak chcete obnoviť heslo, navštívte nasledujúcu adresu:% reset_link, Thank You!

en: Something went wrong with the plugin API.
sk_SK: Niečo sa pokazilo s pluginom API.

en: Sorry, user already exists. Try different username/email
sk_SK: Je nám ľúto, používateľ už existuje. Vyskúšajte iné používateľské meno / e-mail

en: Sort by
sk_SK: Triediť podľa

en: Source
sk_SK: zdroj

en: South Africa
sk_SK: južná Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
sk_SK: Južná Gruzínsko a Južné Sandwichove ostrovy

en: Spain
sk_SK: španielsko

en: Speed Advices
sk_SK: Rýchla pomoc

en: Splash Image, .png, .jpg or .gif format
sk_SK: Obrázok Splash, .png, .jpg alebo .gif

en: Splash Page - Bottom left area
sk_SK: Splash Page - Spodná ľavá oblasť

en: Splash Page - Bottom right area
sk_SK: Splash Page - Pravá spodná časť

en: Splash Page Bottom Left Widget Area
sk_SK: Splash Page Bottom Ľavý Widget Area

en: Splash Page Bottom Right Widget Area
sk_SK: Splash Page Bottom Pravá oblasť Widget

en: Splash Page Title
sk_SK: Splash Titulok stránky

en: Splash Video in mp4 format
sk_SK: Splash Video vo formáte mp4

en: Splash Video in mp4 format
sk_SK: Splash Video vo formáte mp4

en: Splash Video in ogv format
sk_SK: Splash Video vo formáte OGV

en: Splash Video in ogv format
sk_SK: Splash Video vo formáte OGV

en: Splash Video in webm format
sk_SK: Splash Video vo formáte webm

en: Splash Video in webm format
sk_SK: Splash Video vo formáte webm

en: Spot no
sk_SK: Bod č

en: Sri Lanka
sk_SK: Srí Lanka

en: St. Helena
sk_SK: Sv. Helena

en: St. Pierre and Miquelon
sk_SK: St Pierre a Miquelon

en: Start Now
sk_SK: Začni teraz

en: Starting Point Latitude
sk_SK: Latitude východiskového bodu

en: Starting Point Longitude
sk_SK: Zemepisná dĺžka

en: State/County
sk_SK: State / County

en: Status
sk_SK: Postavenie

en: Sticky Header Height
sk_SK: Výška lepkavej hlavičky

en: Sticky Header Height in px
sk_SK: Výška lepkavej hlavičky v px

en: Sticky Menu Font Color
sk_SK: Farba písma Sticky Menu

en: Street View
sk_SK: pohľad z ulice

en: Stripe Api Keys are added.Payments will be processed.
sk_SK: Stripe Api Keys sú pridané.Platby budú spracované.

en: Stripe Publishable Key
sk_SK: Stripe Key Publishable

en: Style for Google Map. Use https://snazzymaps.com/ to create styles
sk_SK: Štýl pre Google Map. Na vytvorenie štýlov použite https://snazzymaps.com/

en: Subject
sk_SK: predmet

en: Subject for
sk_SK: Predmet pre

en: Submission & Featured Payment
sk_SK: Podanie a špeciálna platba

en: Submission Fee
sk_SK: Poplatok za podanie

en: Submission Payment
sk_SK: Podanie platby

en: Submit Property
sk_SK: Odošlite vlastníctvo

en: Submit Review
sk_SK: Odoslať recenziu

en: Submit property will only work with theme register/login.
sk_SK: Odoslať vlastníctvo bude pracovať len s témou register / login.

en: Submited Listings should be approved by admin?
sk_SK: Submited Listings by mal byť schválený adminom?

en: Subscribe to our mailing list in order to receive news about new features and theme upgrades. <a href="http://eepurl.com/CP5U5">Subscribe Here!</a>
sk_SK: Prihláste sa do nášho mailing listu, aby ste dostali novinky o nových funkciách a vylepšeniach tém. <a href="http://eepurl.com/CP5U5">Odoberať tu!</a>

en: Subunits
sk_SK: podjednotky

en: Supermarkets
sk_SK: supermarkety

en: Suriname
sk_SK: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
sk_SK: Ostrovy Svalbard a Jan Mayen

en: Swaziland
sk_SK: Svazijsko

en: Sweden
sk_SK: Švédsko

en: Switch to this package
sk_SK: Prepnúť na tento balík

en: Switzerland
sk_SK: švajčiarsko

en: Symbol must be set according to international standards. Complete list is here http://www.xe.com/iso4217.php.
sk_SK: Symbol sa musí nastaviť podľa medzinárodných noriem. Úplný zoznam nájdete tu http://www.xe.com/iso4217.php.

en: Syrian Arab Republic
sk_SK: Sýrskej arabskej republiky

en: TGMPA v%s
sk_SK: TGMPA v %s

en: Taiwan, Province of China
sk_SK: Taiwan, provincia Číny

en: Tajikistan
sk_SK: Tadžikistan

en: Tanzania, United Republic of
sk_SK: Tanzánia, Spojené kráľovstvo

en: Taxes
sk_SK: dane

en: Telephone
sk_SK: telefónne

en: Terrain
sk_SK: terén

en: Thank you. Please check your email for payment instructions.
sk_SK: Ďakujem. Skontrolujte svoj e-mail pre platobné pokyny.

en: The City field is empty !
sk_SK: Pole Mesto je prázdne!

en: The Google Maps JavaScript API v3 REQUIRES an API key to function correctly. Get an APIs Console key and post the code in Theme Options. You can get it from
sk_SK: API rozhrania JavaScript pre Mapy Google v3 POŽIADAJE, aby kľúč API fungoval správne. Získajte kľúč konzoly API a uveďte kód do Možnosti motívu. Môžete to dostať

en: The Google Maps JavaScript API v3 REQUIRES an API key to function correctly. Get an APIs Console key and post the code in Theme Options. You can get it from
sk_SK: API rozhrania JavaScript pre Mapy Google v3 POŽIADAJE, aby kľúč API fungoval správne. Získajte kľúč konzoly API a uveďte kód do Možnosti motívu. Môžete to dostať

en: The Retina pins should be uploaded in the same place as the original pin and the name of the file should be with_2x
sk_SK: Kolíky retina by mali byť odovzdané na rovnakom mieste ako pôvodný kolík a názov súboru by mal byť s_2x

en: The browser couldn't detect your position!
sk_SK: Prehliadač nemohol zistiť vašu pozíciu!

en: The currency in which payments are processed.
sk_SK: Mena, v ktorej sa spracúvajú platby.

en: The date & time is already booked. Please choose a new one
sk_SK: Dátum a čas sú už rezervované. Vyberte si novú

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
sk_SK: Opis sa zobrazí v ponuke, ak ju podporuje aktuálny motív.

en: The email doesn't look right !
sk_SK: E-mail nevyzerá správne!

en: The email was not saved because it is used by another user.
sk_SK: E-mail nebol uložený, pretože ho používa iný používateľ.

en: The email's domain doesn't look right.
sk_SK: Doména e-mailu nevyzerá správne.

en: The first footer widget area
sk_SK: Prvá oblasť miniaplikácií päty

en: The following plugin was activated successfully:
sk_SK: Nasledujúci plugin bol úspešne aktivovaný:

en: The fourth footer widget area
sk_SK: Štvrtá oblasť miniaplikácií päty

en: The inserted code is not a valid one
sk_SK: Vložený kód nie je platný

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
sk_SK: Spustí sa proces inštalácie a aktivácie. Tento proces môže chvíľu trvať na niektorých hostiteľoch, preto buďte trpezliví.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
sk_SK: Inštalačný proces sa spustí. Tento proces môže chvíľu trvať na niektorých hostiteľoch, preto buďte trpezliví.

en: The invoice number is:
sk_SK: Číslo faktúry je:

en: The maximum no of images a user can upload with the front end submit form. Use 0 for unlimited. This value is NOT used in case of membership mode (each package will have its own max image no set)
sk_SK: Maximálny počet obrázkov, ktoré môže používateľ nahrávať pomocou formulára na odoslanie frontu. Použite 0 pre neobmedzené. Táto hodnota sa NESMIE používať v prípade režimu členstva (každý balík bude mať vlastný maximálny obrázok bez nastavenia)

en: The new password is blank
sk_SK: Nové heslo je prázdne

en: The primary widget area
sk_SK: Hlavná oblasť miniaplikácií

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
sk_SK: Balík vzdialeného pluginu obsahuje viac ako jeden súbor, ale súbory nie sú zabalené v priečinku.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
sk_SK: Balík vzdialeného pluginu neobsahuje priečinok s požadovaným slugom a premenovanie nefunguje.

en: The search form is "floating" over the media header and you set the position.
sk_SK: Vyhľadávací formulár &quot;pláva&quot; nad hlavičkou médií a nastavíte pozíciu.

en: The second footer widget area
sk_SK: Druhá oblasť miniaplikácií päty

en: The secondary widget area
sk_SK: Sekundárna oblasť miniaplikácií

en: The state field is empty !
sk_SK: Štátne pole je prázdne!

en: The system will remove the script version when it is included. This doest not actually improve speed, but improves test score on speed tools pages.
sk_SK: Systém odstráni verziu skriptu, keď je súčasťou balenia. To v skutočnosti nezlepšuje rýchlosť, ale zlepšuje testovacie skóre na stránkach s rýchlymi nástrojmi.

en: The system will use the minified versions of the css and js files
sk_SK: Systém použije vylepšené verzie súborov css a js

en: The third footer widget area
sk_SK: Tretia oblasť miniaplikácií päty

en: The top bar left widget area
sk_SK: Horná lišta vľavo v oblasti widgetu

en: The top bar right widget area
sk_SK: Horná časť pravého panelu miniaplikácií

en: The type selected applies for Google Maps header.
sk_SK: Zvolený typ platí pre hlavičku Máp Google.

en: Theme Slider
sk_SK: Téma Posuvník

en: Theme Slider
sk_SK: Téma Posuvník

en: There are no agents listed on this page at this moment. Please try again later.
sk_SK: V tejto chvíli nie sú na tejto stránke uvedené žiadne agenty. Skúste neskôr prosím.

en: There are no posts published!
sk_SK: Nie sú zverejnené žiadne príspevky!

en: There are no properties listed on this page at this moment. Please try again later.
sk_SK: Na tejto stránke momentálne nie sú uvedené žiadne vlastnosti. Skúste neskôr prosím.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
sk_SK: Na inštaláciu, aktualizáciu alebo aktiváciu je potrebný jeden alebo viac požadovaných alebo odporúčaných doplnkov.

en: These fields are mandatory: Title
sk_SK: Tieto polia sú povinné: Názov

en: Third Footer Widget Area
sk_SK: Tretia oblasť spodnej časti pätiek

en: This applies for  the search over media header.
sk_SK: Platí to pre vyhľadávanie v hlavičke médií.

en: This applies for all register forms. *Hold CTRL for multiple selection.
sk_SK: Platí to pre všetky registračné formuláre. * Podržte CTRL pre viacnásobný výber.

en: This applies for for all register forms.
sk_SK: Toto platí pre všetky registračné formuláre.

en: This applies for the calendar field type available for properties.
sk_SK: Platí to pre typ poľa kalendára, ktorý je k dispozícii pre vlastnosti.

en: This applies for the search over header type. IMPORTANT! Enable Advanced Search Custom Fields - YES, for Type 5, Type 6, Type 8, Type 10 and Type 11. Types 7 & 9 look can be obtained with type 6 and 8 with float form set to yes.
sk_SK: Platí to pre vyhľadávanie cez typ záhlavia. POZOR! Povoliť rozšírené vyhľadávanie Vlastné polia - ÁNO, pre typ 5, typ 6, typ 8, typ 10 a typ 11. Typy 7 a 9 sa dajú získať s typmi 6 a 8 s tvarom plaváka nastaveným na áno.

en: This description will appear first in page. Keeping it as a brief overview makes it easier to read.
sk_SK: Tento popis sa objaví ako prvý na stránke. Udržiavať ho ako stručný prehľad uľahčuje čítanie.

en: This helps preventing registration spam.
sk_SK: To pomáha predchádzať spamu pri registrácii.

en: This is a paid submission.
sk_SK: Toto je platený príspevok.

en: This is a paid submission.The listing will be live after payment is received.
sk_SK: Toto je platený príspevok. Výpis bude nažive po prijatí platby.

en: This option defines the main content width. Default value is 1200px
sk_SK: Táto možnosť definuje hlavnú šírku obsahu. Predvolená hodnota je 1200 pixlov

en: This page will not work without WpResidence Core Plugin, Please activate it from the plugins menu!
sk_SK: Táto stránka nebude fungovať bez modulu WpResidence Core Plugin, aktivujte ho z menu pluginov!

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
sk_SK: Tento príspevok je chránený heslom. Zadajte heslo pre zobrazenie všetkých komentárov.

en: This property unit builder is a very complex feature, with a lot of options, and because of that it may not work for all design idees. We will continue to improve it, but please be aware that css problems may appear and those will have to be solved by manually adding css rules in the code.
sk_SK: Tento vlastník stavebných jednotiek je veľmi zložitý prvok s množstvom možností a preto nemusí fungovať pri všetkých návrhových ideách. Budeme ju naďalej zlepšovať, ale uvedomte si, že sa môžu objaviť problémy s css a tie sa budú musieť vyriešiť ručným pridávaním css pravidiel do kódu.

en: This will replace the sticky header.  Doesn't apply to search type 3
sk_SK: Tým sa nahradí lepiaca hlavička. Neplatí pre typ vyhľadávania 3

en: Time
sk_SK: čas

en: Title
sk_SK: nadpis

en: Title Attribute
sk_SK: Atribút titulu

en: Title/Position
sk_SK: Titul / pozície

en: To add Retina logo versions, create retina logo, add _2x at the end of name of the original file (for ex logo_2x.jpg) and upload it in the same uploads folder as the non retina logo.
sk_SK: Ak chcete pridať verzie loga Retina, vytvorte logo sietnice, pridajte _2x na konci názvu pôvodného súboru (napr. Logo_2x.jpg) a odovzdajte ho do rovnakej zložky na odovzdanie ako logo bez sietnice.

en: To be paid
sk_SK: Byť zaplatený

en: Togo
sk_SK: Ísť

en: Top Bar Background Color (Header Widget Menu)
sk_SK: Najvyššia farebná farebná lišta (Menu s hlavičkami widgetov)

en: Top Bar Font Color (Header Widget Menu)
sk_SK: Najvyššia farba písma na paneli (hlavička Widget Menu)

en: Top Bar Left Widget Area
sk_SK: Najvyššia oblasť ľavého panelu

en: Top Bar Right Widget Area
sk_SK: Najvyššia oblasť pravého okraja

en: Top Menu & Sticky Menu Background Color
sk_SK: Hlavná ponuka a Sticky Menu farba pozadia

en: Top Menu Font Color
sk_SK: Farba písma najvyššej ponuky

en: Top Menu Font Size
sk_SK: Veľkosť písma najvyššej ponuky

en: Top Menu Hover Background Color
sk_SK: Hlavná ponuka Hover farba pozadia

en: Top Menu Hover Background Color (*applies on some hover types)
sk_SK: Horná ponuka Hover farba pozadia (* platí pre niektoré typy vznášania)

en: Top Menu Hover Font Color
sk_SK: Najvyššia ponuka Hover farba písma

en: Top Menu Hover Type
sk_SK: Hore Typ ponuky

en: Total Fee
sk_SK: Celkový poplatok

en: Total Invoices:
sk_SK: Celkové faktúry:

en: Total number of views:
sk_SK: Celkový počet zobrazení:

en: Transparent Header - Top Menu Font Color
sk_SK: Priehľadná hlavička - Farba písma najvyššej ponuky

en: Transparent Header - Top Menu Hover Font Color
sk_SK: Priehľadná hlavička - Najvyššia ponuka Hover farba písma

en: Transport
sk_SK: doprava

en: Transportation
sk_SK: preprava

en: Trinidad and Tobago
sk_SK: Trinidad a Tobago

en: Tunisia
sk_SK: Tunisko

en: Turkey
sk_SK: Turecko

en: Turkmenistan
sk_SK: Turkménsko

en: Turks and Caicos Islands
sk_SK: Ostrovy Turks a Caicos

en: Twitter Access Secret
sk_SK: Prístup k tajomstvu služby Twitter

en: Twitter Access Secret is required for theme Twitter widget.
sk_SK: Twitter Tajný prístup je potrebný pre motív Twitter Twitter.

en: Twitter Access Token
sk_SK: Twitter Token prístup

en: Twitter Access Token Secret
sk_SK: Prístup k tajomstvu služby Twitter

en: Twitter Access Token is required for theme Twitter widget.
sk_SK: Zdieľanie Twitteru je potrebné pre widget témy Twitter.

en: Twitter Cache Time
sk_SK: Cache čas pre Twitter

en: Twitter Cache Time in hours
sk_SK: Twitter Cache Čas v hodinách

en: Twitter Consumer Key
sk_SK: Twitter spotrebiteľský kľúč

en: Twitter Consumer Secret
sk_SK: Twitter spotrebiteľské tajomstvo

en: Twitter Consumer Secret is required for theme Twitter widget.
sk_SK: Služba Twitter Secret je povinná pre miniaplikáciu témy Twitter.

en: Twitter Page Link
sk_SK: Odkaz na stránku Twitter

en: Twitter consumer_key
sk_SK: Twitter

en: Twitter consumer_key is required for theme Twitter widget.
sk_SK: Twitter kľúč pre zákazníka je potrebný pre motív Twitter Twitter.

en: Twitter page link
sk_SK: Odkaz na stránku Twitter

en: Twitter page link, with https://
sk_SK: Odkaz na stránku Twitter s https: //

en: Type
sk_SK: typ

en: Type Bathrooms No.
sk_SK: Typ kúpeľne č.

en: Type Bedrooms No.
sk_SK: Typ spálne č.

en: Type Keyword
sk_SK: Zadajte kľúčové slovo

en: Type Max. Price
sk_SK: Typ Max. cena

en: Type Min. Price
sk_SK: Typ Min. cena

en: Type address, state, city or area
sk_SK: Zadajte adresu, štát, mesto alebo oblasť

en: Type and add a new item in features and amenities list.
sk_SK: Zadajte a pridajte novú položku do zoznamu funkcií a vybavenia.

en: Type company address
sk_SK: Zadajte adresu spoločnosti

en: Type here the copyright message that will appear in footer.
sk_SK: Zadajte tu správu o autorských právach, ktorá sa zobrazí v zápätí.

en: Type only numbers!
sk_SK: Zadajte iba čísla!

en: Type your message...
sk_SK: Zadajte svoju správu ...

en: Type:
sk_SK: typ:

en: Uganda
sk_SK: uganda

en: Ukraine
sk_SK: Ukrajina

en: Unable to login. Please, check login/password and try again
sk_SK: Nemôže sa prihlásiť. Skontrolujte prihlasovacie meno / heslo a skúste to znova

en: Unit Card Type
sk_SK: Typ karty karty

en: Unit border size
sk_SK: Veľkosť hranice jednotky

en: Unit/Card border color
sk_SK: Farba ohraničenia jednotky / karty

en: United Arab Emirates
sk_SK: Spojené Arabské Emiráty

en: United Kingdom
sk_SK: Spojene kralovstvo

en: United States
sk_SK: Spojené štáty

en: United States Minor Outlying Islands
sk_SK: Malé odľahlé ostrovy v Spojených štátoch

en: Unlimited
sk_SK: neobmedzený

en: Unlimited listings ?
sk_SK: Neobmedzené záznamy?

en: Update
sk_SK: aktualizovať

en: Update Profile
sk_SK: Aktualizovať profil

en: Update Required
sk_SK: Požadovaná aktualizácia

en: Update Review
sk_SK: Aktualizovať prehľad

en: Update profile
sk_SK: Aktualizovať profil

en: Update recommended
sk_SK: Aktualizácia odporúčaná

en: Update the theme & plugins
sk_SK: Aktualizujte tému a doplnky

en: Update; Custom title instead of Features and Amenities label.
sk_SK: aktualizovať; Vlastný názov namiesto označenia Funkcie a vybavenie.

en: Updating Plugin: %s
sk_SK: Aktualizácia doplnku: %s

en: Upgrade message from the plugin author:
sk_SK: Upraviť správu od autora doplnku:

en: Upgrade to Featured
sk_SK: Upgrade na odporúčané

en: Upgrade to Featured Listing
sk_SK: Inovujte na doporučený zoznam

en: Upgrade to featured
sk_SK: Inovovať na vybrané

en: Upgrade to featured listing on
sk_SK: Inovovať na vybraný záznam na

en: Upload  profile image.
sk_SK: Odovzdajte obrázok profilu.

en: Upload Background Image for Footer
sk_SK: Nahrať obrázok na pozadí pre zápätie

en: Upload Background Image |
sk_SK: Nahrať obrázok na pozadí

en: Upload Favicon
sk_SK: Odovzdajte Favicon

en: Upload Header Image
sk_SK: Nahrať obrázok hlavičky

en: Upload Image
sk_SK: Nahrať obrázok

en: Upload New Logo
sk_SK: Nahrajte nové logo

en: Upload New Plan Image
sk_SK: Odovzdať nový plánový obrázok

en: Upload Pin
sk_SK: Odovzdať Pin

en: Upload Video
sk_SK: Nahrať video

en: Upload mobile logo in jpg or png format.
sk_SK: Nahrajte logo pre mobilné zariadenia vo formáte jpg alebo png.

en: Upload site favicon in .ico, .png, .jpg or .gif format
sk_SK: Nahrajte stránku favicon vo formáte .ico, .png, .jpg alebo .gif

en: Upload your profile photo.
sk_SK: Nahrajte svoju profilovú fotografiu.

en: Uruguay
sk_SK: Uruguaj

en: Use .00 format for decimals (ex: 1.50). Do not set price as 0!
sk_SK: Použite formát .00 pre desatinné miesta (napr .: 1,50). Nenechajte cenu ako 0!

en: Use .00 format for decimals (ex: 5.50). Do not set price as 0!
sk_SK: Použite formát .00 pre desatinné miesta (napr. 5,50). Nenechajte cenu ako 0!

en: Use CTRL to select multiple fields for property submission page.
sk_SK: Pomocou klávesovej skratky CTRL vyberte viac políčok pre stránku s odoslaním vlastníctva.

en: Use Cache for Google maps ?(*cache will renew itself every 3h)
sk_SK: Používajte vyrovnávaciu pamäť pre mapy Google? (* Pamäť sa obnoví každých 3 hodiny)

en: Use Custom Fields For Advanced Search ?
sk_SK: Používať vlastné polia na rozšírené vyhľadávanie?

en: Use Float Search Form ?
sk_SK: Použiť formulár na vyhľadávanie vo formáte Float?

en: Use Floor Plans
sk_SK: Použite pôdorysy

en: Use Full Price Pins ?
sk_SK: Použiť kolíky s plnou cenou?

en: Use Geo Location Search
sk_SK: Použite vyhľadávanie geografických polôh

en: Use Google maps with SSL ?
sk_SK: Používať mapy Google pomocou protokolu SSL?

en: Use Optima Express plugin (idx plugin by ihomefinder) - you will need to enable the plugin ?
sk_SK: Používajte doplnok Optima Express (plugin idx od ihomefinder) - budete musieť povoliť doplnok?

en: Use Pin Cluster on map
sk_SK: Použite Pin Cluster na mape

en: Use Saved Search Feature ?
sk_SK: Používať funkciu uloženého vyhľadávania?

en: Use Slider in Property Unit
sk_SK: Použite posuvník v jednotke vlastností

en: Use Sticky Footer?
sk_SK: Používať Sticky Footer?

en: Use Sticky Footer?
sk_SK: Používať Sticky Footer?

en: Use a custom property page template
sk_SK: Použite šablónu vlastnej stránky vlastníctva

en: Use file reading for pins?
sk_SK: Použiť čítanie súborov pre kolíky?

en: Use file reading for pins? (*recommended for over 200 listings. Read the manual for diffrences between file and mysql reading)
sk_SK: Použiť čítanie súborov pre kolíky? (* odporúča sa pre viac ako 200 výpisov Prečítajte si návod na rozdiel medzi súborom a mysql čítaním)

en: Use price Pins ?
sk_SK: Použiť cenu Pins?

en: Use price Pins ?(The css class for price pins is "wpestate_marker" . Each pin has also receive a class with the name of the category or action: For example "wpestate_marker apartments sales")
sk_SK: Použiť cenu Pins? (Trieda css pre cenové kolíky je &quot;wpestate_marker&quot;.) Každý pin získal tiež triedu s názvom kategórie alebo akcie: Napríklad &quot;predaj bytov wpestate_marker&quot;)

en: Use reCaptcha on register ?
sk_SK: Používajte reCaptcha na registri?

en: Use single Image Pin ?
sk_SK: Použiť jediný obrázok Pin?

en: Use sticky search ?
sk_SK: Používať lepkavé vyhľadávanie?

en: Use the Clear WpResidence Cache button from the admin bar to see the changes made instantly. Automatic updates happen every 4 hours.
sk_SK: Pomocou tlačidla Clear WpResidence Cache z administrátora uvidíte okamžite vykonané zmeny. Automatické aktualizácie sa uskutočňujú každých 4 hodiny.

en: Use the button to save your property location on the map as well.
sk_SK: Pomocou tohto tlačidla uložte svoje umiestnenie na mape rovnako.

en: Use the form below to contact us!
sk_SK: Použite nižšie uvedený formulár na kontaktovanie nás!

en: Use this unit/card
sk_SK: Použite toto zariadenie / kartu

en: User
sk_SK: užívateľ

en: User Dashboard - The top bar left widget area
sk_SK: Informačný panel používateľa - horná lišta vľavo

en: User Dashboard - The top bar right widget area
sk_SK: Informačný panel používateľa - Najväčšia pravá oblasť miniaplikácií

en: User Dashboard Design
sk_SK: Nástroj Dashboard Design

en: User Dashboard Menu Background
sk_SK: Pozadie menu ovládacieho panela používateľa

en: User Dashboard Menu Color
sk_SK: Panel s informáciami o používateľskom paneli používateľa

en: User Dashboard Menu Item Background Color
sk_SK: Položka ponuky Panelu používateľov v pozadí Farba pozadia

en: User Dashboard Package Background
sk_SK: Pozadie balíka používateľov Dashboard

en: User Dashboard Package Color
sk_SK: Obrazovka farieb balíka používateľov

en: User Details
sk_SK: Podrobnosti o používateľovi

en: User Param 1
sk_SK: Užívateľský param 1

en: User Role Settings
sk_SK: Nastavenia rolí používateľa

en: Username
sk_SK: užívateľské meno

en: Username already exists.  Please choose a new one.
sk_SK: Užívateľské meno už existuje. Vyberte si novú.

en: Username and/or Email field is empty!
sk_SK: Prihlasovacie meno a pole e-mailu sú prázdne!

en: Username and/or Password field is empty!
sk_SK: Pole užívateľského mena a / alebo hesla je prázdne!

en: Username:
sk_SK: Užívateľské meno:

en: Username: %s
sk_SK: Používateľské meno: %s

en: Userpin in geolocation
sk_SK: Userpin v geografickom umiestnení

en: Users can type the password on registration form
sk_SK: Používatelia môžu zadať heslo na registračnom formulári

en: Users will be automatically approved. *Hold CTRL for multiple selection.
sk_SK: Používatelia budú automaticky schválení. * Podržte CTRL pre viacnásobný výber.

en: Using this option you can define the width of the content in percent.Sidebar will occupy the rest of the main content space.
sk_SK: Pomocou tejto voľby môžete definovať šírku obsahu v percentách.Odkaz umiestni zvyšok hlavného obsahového priestoru.

en: Values between 0 -invisible and 1 - fully visible
sk_SK: Hodnoty medzi 0 - neviditeľné a 1 - úplne viditeľné

en: Version
sk_SK: verzia

en: Video
sk_SK: video

en: Video Option
sk_SK: Možnosť videa

en: Video from
sk_SK: Video od

en: View
sk_SK: vyhliadka

en: View public profile
sk_SK: Zobraziť verejný profil

en: View results
sk_SK: Zobraziť výsledky

en: Views Stats
sk_SK: Zobrazuje štatistiky

en: Virgin Islands (British)
sk_SK: Panenské ostrovy (Britské)

en: Virgin Islands (U.S.)
sk_SK: Panenské ostrovy (USA)

en: Virtual Tour
sk_SK: Virtuálna prehliadka

en: Virtual Tour:
sk_SK: Virtuálna prehliadka:

en: Waiting for approval
sk_SK: Čakanie na schválenie

en: Walkscore APi Key
sk_SK: Walkscore APi kľúč

en: Walkscore info doesn't show if you don't add the API.
sk_SK: Informácie o Walkscore sa nezobrazia, ak nepridáte rozhranie API.

en: Wallis and Futuna Islands
sk_SK: Wallis a Futuna

en: Want to find out more?
sk_SK: Chcete sa dozvedieť viac?

en: Warning !
sk_SK: Výstraha !

en: We Speak:
sk_SK: Hovoríme:

en: We are sorry, but we don't have an estimation for this property at this moment!
sk_SK: Je nám ľúto, ale momentálne nemáme odhad pre túto nehnuteľnosť!

en: We didn't find any results
sk_SK: Nenašli sme žiadne výsledky

en: We didn't find any results. Please try again with different search parameters.
sk_SK: Nenašli sme žiadne výsledky. Skúste znova s ​​rôznymi parametrami vyhľadávania.

en: We didn't find any results. Please try again with different search parameters.
sk_SK: Nenašli sme žiadne výsledky. Skúste znova s ​​rôznymi parametrami vyhľadávania.

en: We don't have any agents yet!
sk_SK: Nemáme žiadnych zástupcov!

en: We found
sk_SK: Našli sme

en: We have just sent you a new password. Please check your email!
sk_SK: Práve sme vám poslali nové heslo. Prosím, skontrolujte si email!

en: We have just sent you an email with Password reset instructions.
sk_SK: Práve sme vám poslali e-mail s pokynmi na obnovenie hesla.

en: We received your  Wire Transfer payment request on %s ! Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
sk_SK: Dostali sme žiadosť o platbu prostredníctvom Wire Transfer na %s! Postupujte podľa pokynov uvedených nižšie, aby ste čo najskôr začali predkladať svoje vlastníctvo.

en: We received your Wire Transfer payment request on  %website_url !
    Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
    The invoice number is: %invoice_no, Amount: %total_price. 
    Instructions:  %payment_details.
sk_SK: Dostali sme žiadosť o platbu prostredníctvom Wire Transferu na% website_url! Postupujte podľa pokynov uvedených nižšie, aby ste čo najskôr začali predkladať svoje vlastníctvo. Číslo faktúry je:% invoice_no, Amount:% total_price. Pokyny:% payment_details.

en: We recommend doing demo import first and then finishing this setup. Adding Demo import AFTER completing this setup changes your settings options to demo options.
sk_SK: Najskôr odporúčame vykonať demo import a dokončiť toto nastavenie. Pridanie importu Demo Po dokončení tohto nastavenia sa vaše nastavenia zmenia na demo.

en: We will use 1 single pins for all markers. This option will decrease the loading time on you maps.
sk_SK: Na všetky značky použijeme 1 jediný kolík. Táto možnosť zníži čas načítania na vašich mapách.

en: We will use the image at the uploaded size. So make sure it fits your design. If you add images directly into the input fields (without Upload button) please use the full image path. For ex: http://www.wpresidence..... . If you use the "upload"  button use also "Insert into Post" button from the pop up window.
sk_SK: Obrázok bude použitý v odovzdanej veľkosti. Uistite sa, že to vyhovuje vášmu dizajnu. Ak pridáte obrázky priamo do vstupných polí (bez tlačidla Upload), použite celú cestu k obrázku. Napr .: http: //www.wpresidence ...... Ak používate tlačidlo &quot;Nahrať&quot;, použite aj tlačidlo &quot;Vložiť do príspevku&quot; z rozbalovacieho okna.

en: Website
sk_SK: webové stránky

en: Website Url (without http)
sk_SK: Webová adresa webových stránok (bez http)

en: Website:
sk_SK: Webové stránky:

en: Welcome back,
sk_SK: Vitaj späť,

en: Western Sahara
sk_SK: Západná Sahara

en: What kind of listings do you handle?
sk_SK: Aké typy záznamov máte zaobchádzať?

en: What property slider type to show on property page.
sk_SK: Aký typ posúvača vlastníctva sa zobrazí na stránke s vlastnosťami.

en: What sidebar to show for blog category/archive list.
sk_SK: Aký bočný panel sa zobrazí pre kategóriu blogu / zoznam archívov.

en: What sidebar to show in agent page.
sk_SK: Aký bočný panel sa zobrazí na stránke agenta.

en: What sidebar to show in property page.
sk_SK: Aký bočný panel sa zobrazí na stránke s vlastnosťami.

en: What's Nearby
sk_SK: Čo je blízko

en: When the page is with sidebar the no of listings per row will be 2 or 3 - depending on your selection
sk_SK: Ak je stránka s bočným panelom, počet výpisov na riadok bude 2 alebo 3 - v závislosti od vášho výberu

en: Where to show the currency symbol?
sk_SK: Kde ukázať symbol meny?

en: Where to show the sidebar for blog category/archive list.
sk_SK: Kde sa zobrazuje bočný panel pre kategóriu blogu / zoznam archívov.

en: Where to show the sidebar in agent page.
sk_SK: Kde sa má bočný panel zobraziť na stránke agenta.

en: Where to show the sidebar in property page.
sk_SK: Kde sa má bočný panel zobraziť na stránke s vlastnosťami.

en: Wide Footer ?
sk_SK: Široký päty?

en: Wide Header ?
sk_SK: Široká hlavička?

en: Wide or Boxed?
sk_SK: Široká alebo boxovaná?

en: Widget Border Color
sk_SK: Farba okraja miniaplikácie

en: Widget Border Size
sk_SK: Veľkosť hranice miniaplikácie

en: Widget Font color
sk_SK: Farba písma Widget

en: Widget Internal Padding
sk_SK: Vnútorná výplň miniaplikácie

en: Widget Internal Padding (top,left,bottom,right)
sk_SK: Widget Internal Padding (horná, ľavá, spodná, pravá)

en: Wire Transfer
sk_SK: Drôtový prenos

en: Wire instructions for direct payment
sk_SK: Pokyny pre priame platby

en: WordPress Memory Limit is set to
sk_SK: Limit pamäte WordPress je nastavený na

en: WordPress Repository
sk_SK: Úložisko WordPress

en: Works with "Use FLoat Form" options set to no ! Doesn't apply to search type 3.
sk_SK: Pracuje s voľbou &quot;Použiť formulár FLoat&quot; nastavené na nie! Neplatí pre typ vyhľadávania 3.

en: Write a Review
sk_SK: Napísať recenziu

en: Wrong username or password!
sk_SK: Chybné uživateľské meno alebo heslo!

en: Yearly Archives: %s
sk_SK: Ročný archív: %s

en: Yelp - no of results
sk_SK: Yelp - žiadne výsledky

en: Yelp - no of results
sk_SK: Yelp - žiadne výsledky

en: Yelp Api  Client Id
sk_SK: ID klienta Yelp Api

en: Yelp Api Client Key
sk_SK: Klientský kľúč Yelp Api

en: Yelp Categories
sk_SK: Kategórie Yelp

en: Yelp Categories to show on front page
sk_SK: Yelp Kategórie sa zobrazia na úvodnej stránke

en: Yelp Distance Measurement Unit
sk_SK: Jednotka merania vzdialenosti Yelp

en: Yelp settings
sk_SK: Nastavenie Yelp

en: Yemen
sk_SK: jemen

en: You are already logged in! redirecting...
sk_SK: Už ste prihlásený! presmerovanie ...

en: You can enable or disable PayPal buttons.
sk_SK: Môžete povoliť alebo zakázať tlačidlá PayPal.

en: You can enable or disable Stripe payment buttons.
sk_SK: Môžete zapnúť alebo vypnúť Stripe platobné tlačidlá.

en: You can now login with your new password at:
sk_SK: Teraz sa môžete prihlásiť pomocou nového hesla na adrese:

en: You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.
sk_SK: Môžete odpovedať na súkromné ​​správy zo stránky &quot;Inbox&quot; vo vašom používateľskom účte.

en: You can select multiple images to upload at one time.
sk_SK: Môžete vybrať viacero obrázkov, ktoré chcete nahrávať naraz.

en: You cannot upload more than
sk_SK: Nemôžete odovzdať viac ako

en: You cannot use special characters like "&". After changing the url you may need to wait for a few minutes until WordPress changes all the urls. In case your new names do not update automatically, go to Settings - Permalinks and Save again the "Permalinks Settings" - option "Post name"
sk_SK: Nie je možné použiť špeciálne znaky ako &quot;&amp;&quot;. Po zmene adresy URL budete možno musieť počkať niekoľko minút, kým WordPress nezmení všetky adresy URL. Ak sa vaše nové mená neaktualizujú automaticky, prejdite do sekcie Nastavenia - Pamätajte a opätovne uložte položku &quot;Nastavenia Permalink&quot; - voľba &quot;Uverejniť meno&quot;

en: You did not add your <strong>Paypal Details</strong>. No Paypal payment will be processed
sk_SK: Neboli ste pridaný váš <strong>Paypal Podrobnosti</strong> . Žiadna platba Paypal nebude spracovaná

en: You did not add your <strong>Stripe Details</strong>. No Stripe payment will be processed
sk_SK: Nepridali ste si <strong>detaily Stripe</strong> . Žiadna platba Stripe nebude spracovaná

en: You don't have any agents added!
sk_SK: Nemáte žiadnych agentov pridaných!

en: You don't have any favorite properties yet!
sk_SK: Ešte nemáte žiadne obľúbené nehnuteľnosti!

en: You don't have any plans attached!
sk_SK: Nemáte žiadne plány pripojené!

en: You don't have any properties yet!
sk_SK: Ešte nemáte žiadne vlastnosti!

en: You don't have any saved searches yet!
sk_SK: Nemáte ešte žiadne uložené vyhľadávania!

en: You have
sk_SK: Máš

en: You have used all the "Featured" listings in your package.
sk_SK: V balíku ste použili všetky &quot;Vybrané&quot; záznamy.

en: You need to
sk_SK: Musíte

en: You need to agree with terms and conditions !
sk_SK: Musíte súhlasiť so zmluvnými podmienkami!

en: You need to upload at last one image
sk_SK: Najprv musíte nahrať jeden obrázok

en: You ordered a new Wire Transfer
sk_SK: Objednali ste nový prevod wire

en: Your Address
sk_SK: Vaša adresa

en: Your City
sk_SK: Tvoje mesto

en: Your Current Colors
sk_SK: Vaše aktuálne farby

en: Your Current Logo
sk_SK: Vaše súčasné logo

en: Your Email
sk_SK: Tvoj email

en: Your Favicon
sk_SK: Váš Favicon

en: Your Logo
sk_SK: Vaše logo

en: Your Message
sk_SK: Tvoja správa

en: Your Name
sk_SK: Tvoje meno

en: Your PHP version is
sk_SK: Vaša PHP verzia je

en: Your Password was Reset
sk_SK: Vaše heslo bolo Reset

en: Your Payment system is in LIVE mode.
sk_SK: Platobný systém je v režime LIVE.

en: Your Payment system is in SANDBOX mode.
sk_SK: Váš platobný systém je v režime SANDBOX.

en: Your Phone
sk_SK: Tvoj telefón

en: Your Rating & Review
sk_SK: Vaše hodnotenie a hodnotenie

en: Your Review
sk_SK: Vašu recenziu

en: Your State Code (ex CA)
sk_SK: Váš štátny kód (ex CA)

en: Your Sticky Logo
sk_SK: Váš Sticky Logo

en: Your Transparent Header Logo
sk_SK: Vaše logo Transparent Header

en: Your account is disabled.
sk_SK: Váš účet je zakázaný.

en: Your account is pending approval. Please wait for admin to approve it.
sk_SK: Váš účet čaká na schválenie. Počkajte, kým ho správca schválí.

en: Your account was created and you can login now!
sk_SK: Váš účet bol vytvorený a môžete sa prihlásiť!

en: Your address field is empty!
sk_SK: Vaše pole pre adresu je prázdne!

en: Your comment is awaiting moderation.
sk_SK: Váš komentár čaká na moderovanie.

en: Your current package doesn't let you publish more properties! You need to upgrade your membership.
sk_SK: Váš súčasný balík vám nedovolí zverejniť ďalšie vlastnosti! Musíte inovovať svoje členstvo.

en: Your email address will not be published.
sk_SK: Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

en: Your energy class
sk_SK: Vaša energetická trieda

en: Your energy class is
sk_SK: Vaša energetická trieda je

en: Your energy class is
sk_SK: Vaša energetická trieda je

en: Your listing was approved
sk_SK: Váš záznam bol schválený

en: Your new password for the account at:
sk_SK: Vaše nové heslo pre účet na adrese:

en: Your new password for the account at: %website_url: 
    Username:%username, 
    Password:%user_pass.
    You can now login with your new password at: %website_url
sk_SK: Vaše nové heslo pre účet:% website_url: Username:% username, Password:% user_pass. Teraz sa môžete prihlásiť pomocou nového hesla na:% website_url

en: Your purchase was activated
sk_SK: Váš nákup bol aktivovaný

en: Your search results
sk_SK: Výsledky vyhľadávania

en: Your username and password on %website_url
sk_SK: Vaše používateľské meno a heslo na% website_url

en: Zillow api key
sk_SK: Zillow api kľúč

en: Zillow api key is required for Zillow Widget.
sk_SK: Zillow api kľúč je potrebný pre Zillow Widget.

en: Zip
sk_SK: zips

en: Zip
sk_SK: zips

en: [more]
sk_SK: [Viac]

en: about 1 hour ago
sk_SK: asi pred 1 hodinou

en: about 1 minute ago
sk_SK: asi pred 1 minútou

en: acres
sk_SK: akrov

en: add to favorites
sk_SK: pridať k obľúbeným

en: addded
sk_SK: pridávané

en: address
sk_SK: adresa

en: and
sk_SK: a

en: area
sk_SK: rozloha

en: areas
sk_SK: oblasti

en: bathrooms
sk_SK: kúpeľne

en: baths:
sk_SK: kúpele:

en: bedrooms
sk_SK: spálne

en: beds
sk_SK: lôžok

en: between
sk_SK: medzi

en: between
sk_SK: medzi

en: bigger than
sk_SK: väčší než

en: bigger than
sk_SK: väčší než

en: boxed
sk_SK: krabici

en: by
sk_SK: podľa

en: cancel stripe subscription
sk_SK: zrušiť odber prúžok

en: categories
sk_SK: Kategórie

en: category
sk_SK: kategórie

en: cities
sk_SK: mesta

en: city
sk_SK: veľkomesto

en: click to add new status
sk_SK: kliknutím pridáte nový stav

en: click to enable zoom
sk_SK: kliknutím aktivujete priblíženie

en: close map
sk_SK: zavrieť mapu

en: company email
sk_SK: e-mail spoločnosti

en: company fax
sk_SK: firemný fax

en: company mobile
sk_SK: spoločnosť mobilná

en: compare
sk_SK: porovnať

en: daily
sk_SK: denná

en: days
sk_SK: dni

en: default
sk_SK: štandardné

en: delete
sk_SK: vymazať

en: delete message
sk_SK: odstrániť správu

en: delete search
sk_SK: odstrániť vyhľadávanie

en: deleting...
sk_SK: mazanie ...

en: details
sk_SK: podrobnosti

en: discover more
sk_SK: objavte viac

en: expires on
sk_SK: vyprší

en: favorite
sk_SK: najobľúbenejšie

en: feet
sk_SK: chodidlá

en: field
sk_SK: lúka

en: for
sk_SK: pre

en: for category:
sk_SK: pre kategóriu:

en: from date
sk_SK: od dátumu

en: full info
sk_SK: úplné informácie

en: grid
sk_SK: mriežka

en: ha
sk_SK: hektár

en: half map
sk_SK: polovičná mapa

en: hectares
sk_SK: ha

en: help
sk_SK: Pomoc

en: here
sk_SK: tu

en: images
sk_SK: snímky

en: in
sk_SK: v

en: in order to post a review
sk_SK: aby ste mohli zverejniť recenziu

en: is not editable
sk_SK: nie je možné upravovať

en: keyword
sk_SK: kľúčových slov

en: list
sk_SK: zoznam

en: listing
sk_SK: výpis

en: listings
sk_SK: výpisy

en: listings
sk_SK: výpisy

en: loading results...
sk_SK: načítať výsledky ...

en: login
sk_SK: Prihlásiť sa

en: lot size
sk_SK: veľkosť šarže

en: m radius
sk_SK: m polomeru

en: make payment recurring
sk_SK: platieť opakovane

en: make the footer 100%.
sk_SK: urobte pätu 100%.

en: make the header 100%.
sk_SK: urobte záhlavie 100%.

en: manage floorplans
sk_SK: spravovať plány

en: map
sk_SK: mapa

en: membership payment on
sk_SK: platba členstva na

en: meters
sk_SK: metre

en: miles
sk_SK: míle

en: months
sk_SK: mesiaca

en: more details here
sk_SK: viac informácií tu

en: new message
sk_SK: Nová správa

en: no
sk_SK: žiadny

en: no listings available
sk_SK: žiadne záznamy nie sú k dispozícii

en: none
sk_SK: nikto

en: normal
sk_SK: normálne

en: of
sk_SK: z

en: on
sk_SK: na

en: open map
sk_SK: otvorená mapa

en: or
sk_SK: alebo

en: over a year ago
sk_SK: pred rokom

en: page should be accesible only via the compare button
sk_SK: stránka by mala byť prístupná iba prostredníctvom porovnávacieho tlačidla

en: pending approval
sk_SK: čaká na schválenie

en: photos
sk_SK: fotografie

en: posting
sk_SK: vysielania

en: price range from
sk_SK: cenové rozpätie od

en: price range from:
sk_SK: cenové rozpätie od:

en: price:
sk_SK: cena:

en: property Size
sk_SK: veľkosť majetku

en: property address
sk_SK: adresu nehnuteľnosti

en: property bathrooms
sk_SK: vlastné kúpeľne

en: property bedrooms
sk_SK: nehnuteľnosti spálne

en: property country
sk_SK: nehnuteľnosť

en: property county
sk_SK: nehnuteľnosť kraj

en: property lot size
sk_SK: veľkosť pozemku

en: property price
sk_SK: cena nehnuteľnosti

en: property rooms
sk_SK: nehnuteľnosti

en: property size
sk_SK: veľkosť majetku

en: property state
sk_SK: stav majetku

en: property status
sk_SK: stav nehnuteľnosti

en: reCaptcha settings
sk_SK: reCaptcha nastavenia

en: reCaptha secret key
sk_SK: reCaptha tajný kľúč

en: reCaptha site key
sk_SK: reCaptha kľúč lokality

en: remove from favorites
sk_SK: odstrániť z obľúbených položiek

en: removed
sk_SK: odstránený

en: reply to message
sk_SK: odpovedať na správu

en: results
sk_SK: výsledok

en: results.
sk_SK: výsledky.

en: right now
sk_SK: práve teraz

en: rooms
sk_SK: izby

en: rooms:
sk_SK: izby:

en: saving..
sk_SK: úsporu ..

en: saving...
sk_SK: úsporné ...

en: sending message..
sk_SK: odosielanie správy ..

en: share
sk_SK: zdieľam

en: size
sk_SK: veľkosť

en: smaller than
sk_SK: menšia než

en: square
sk_SK: námestie

en: subscription will be cancelled at the end of current period
sk_SK: predplatné bude zrušené na konci aktuálneho obdobia

en: terms & conditions
sk_SK: podmienky

en: the file Google map does NOT exist or is NOT writable
sk_SK: súbor Google map neexistuje alebo nie je zapisovateľný

en: to
sk_SK: na

en: to date
sk_SK: randiť

en: type 1
sk_SK: typ 1

en: type 2
sk_SK: typ 2

en: type 3
sk_SK: typ 3

en: type 4
sk_SK: typ 4

en: type here the new status...
sk_SK: zadajte tu nový stav ...

en: types
sk_SK: typy

en: unread messages
sk_SK: neprečítaných správ

en: user id:
sk_SK: ID používateľa:

en: we found
sk_SK: našli sme

en: weekly
sk_SK: týždenné

en: weeks
sk_SK: týždne

en: wide
sk_SK: široký

en: wrong captcha
sk_SK: nesprávne captcha

en: yards
sk_SK: yardov

en: year
sk_SK: rok

en: years
sk_SK: leta

en: yes
sk_SK: Áno

en: yesterday
sk_SK: včera

en: you don't have the right to delete this
sk_SK: nemáte právo toto vymazať

en: zip
sk_SK: zips
