wpresidence - en to sl_SI translation catalogue (1943 entries)

en:  (*only numbers)
sl_SI: (* samo številke)

en:  Custom title instead of Multi Unit label(*for sub unit).
sl_SI: Naslov naslova namesto oznake za več enot (* za podenoto).

en:  Custom title instead of Multi Unit label.
sl_SI: Naslov naslova namesto oznake za več enot.

en:  Custom title instead of Property Address label.
sl_SI: Naslov naslova namesto nalepke naslova naslova.

en:  Featured Payment
sl_SI: Prepovedano plačilo

en:  If your question is not here, please go to http://support.wpestate.org, create an account and post a ticket. The registration is simple and as soon as you send a ticket we are notified. We usually answer in the next 24h (except weekends). Please use this system and not the email. It will help us answer your questions much faster. Thank you!
sl_SI: Če vaše vprašanje ni tukaj, obiščite spletno mesto http://support.wpestate.org, ustvarite račun in objavite vozovnico. Registracija je preprosta in takoj, ko pošljete vozovnico, o kateri smo obveščeni. Običajno odgovorimo v naslednjih 24 urah (razen vikendov). Prosimo, uporabite ta sistem in ne e-poštni naslov. To nam bo pomagalo odgovoriti na vaša vprašanja veliko hitreje. Hvala vam!

en:  Linkedin page link, with https://
sl_SI: Povezava s povezavo Linkedin, s https: //

en:  Order in listing page
sl_SI: Naročilo na strani s seznamom

en:  Select the splash page type.
sl_SI: Izberite vrsto splash strani.

en:  Slider Images
sl_SI: Slider slike

en:  You can upload maximum %s images
sl_SI: Naložite lahko največ %s slik

en:  click to add currency
sl_SI: kliknite, da dodate valuto

en:  click to add field
sl_SI: kliknite, da dodate polje

en:  days ago
sl_SI: pred dnevi

en:  equal with
sl_SI: enako

en:  has
sl_SI: je

en:  hours ago
sl_SI: pred nekaj urami

en:  in
sl_SI: v

en:  minutes ago
sl_SI: Pred nekaj minutami

en:  on
sl_SI: naprej

en:  package on
sl_SI: paket na

en:  seconds ago
sl_SI: Pred nekaj sekundami

en:  similar with
sl_SI: podobno

en:  the list of countries where Yelp is available.
sl_SI: seznam držav, kjer je Yelp na voljo.

en: %s (Invalid)
sl_SI:  %s (Neveljavno)

en: %s (Pending)
sl_SI:  %s (čakajoč)

en: %sActivate the Envato Market plugin%s to get updates for your ThemeForest and CodeCanyon items.
sl_SI:  %s Odjavite vtičnik Envato Market %s, da dobite posodobitve za elemente ThemeForest in CodeCanyon.

en: %sInstall the Envato Market plugin%s to get updates for your ThemeForest and CodeCanyon items.
sl_SI:  %sVključite vtičnik Envato Market %s, da dobite posodobitve za predmete ThemeForest in CodeCanyon.

en: &laquo; Older Comments
sl_SI: «Starejši komentarji

en: (only numbers)
sl_SI: (samo številke)

en: * At least 1 image is required for a valid submission.Minimum size is 500/500px.
sl_SI: * Za veljavno predložitev je potrebna vsaj 1 slika. Najmanjša velikost je 500/500 pik.

en: ** Double click on the image to select featured.
sl_SI: ** Dvokliknite na sliko, da izberete funkcijo.

en: *** Change images order with Drag & Drop.
sl_SI: *** Spremenite vrstni red slik s povleci in spusti.

en: **** PDF files upload supported as well.
sl_SI: Podprte tudi datoteke PDF PDF.

en: ***** Images might take longer to be processed.
sl_SI: ***** Slike lahko trajajo dlje, če jih želite obdelati.

en: ***Please understand that we cannot add here color controls for all theme elements & details. Doing that will result in a overcrowded and useless interface. These small details need to be addressed via custom css code
sl_SI: *** Prosimo, upoštevajte, da tukaj ne moremo dodati barvnih kontrol za vse tematske elemente in podrobnosti. To bo povzročilo prenatrpan in neuporaben vmesnik. Te majhne podrobnosti je treba obravnavati prek kode po meri CSS

en: *Address
sl_SI: * Naslov

en: *After you change the password you will have to login again.
sl_SI: * Ko spremenite geslo, se boste morali znova prijaviti.

en: *Do not duplicate labels and make sure search fields do not contradict themselves
sl_SI: * Ne podvajajte nalepk in poskrbite, da polja za iskanje ne bodo v nasprotju

en: *Hold CTRL for multiple selection
sl_SI: * Držite CTRL za več izbir

en: *Hold CTRL for multiple selection.
sl_SI: * Držite CTRL za več izbir.

en: *Labels will not apply for taxonomy dropdowns fields
sl_SI: * Etikete se ne bodo uporabljale za spustna polja taksonomije

en: *Title (mandatory)
sl_SI: * Naslov (obvezno)

en: *minimum 500px x 500px
sl_SI: * najmanj 500 pik x 500 pik

en: 1. Description
sl_SI: 1. Opis

en: 1. If you are NOT using "Ultimate Addons for Visual Composer" please disable it or just disable the modules you don't use. It will reduce the size of javascript files you are loading and increase the site speed!
sl_SI: 1. Če ne uporabljate »Ultimate Addons for Visual Composer«, ga onemogočite ali izključite module, ki jih ne uporabljate. To bo zmanjšalo velikost javascript datotek, ki jih naložite, in povečati hitrost spletnega mesta!

en: 100% width column
sl_SI: Stolpec širine 100%

en: 2 columns: 1/3 + 2/3
sl_SI: 2 stolpca: 1/3 + 2/3

en: 2 columns: 2/3 + 1/3
sl_SI: 2 stolpca: 2/3 + 1/3

en: 2 equal columns
sl_SI: 2 enaki stolpci

en: 2. Media
sl_SI: 2. Mediji

en: 2. Use the EWWW Image Optimizer (or WP Smush IT) plugin to optimise images- optimised images increase the site speed.
sl_SI: 2. Za optimalno optimizacijo slik, optimiziranih slik, uporabite EWWW Image Optimizer (ali WP Smush IT), ki povečuje hitrost spletnega mesta.

en: 3 columns: 1/2 + 1/4 + 1/4
sl_SI: 3 stolpca: 1/2 + 1/4 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/2 + 1/4
sl_SI: 3 stolpca: 1/4 + 1/2 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/4 + 1/2
sl_SI: 3 stolpca: 1/4 + 1/4 + 1/2

en: 3 equal columns
sl_SI: 3 enaki stolpci

en: 3. Create a free account on Cloudflare (https://www.cloudflare.com/) and use this CDN.
sl_SI: 3. Ustvarite brezplačen račun na Cloudflare (https://www.cloudflare.com/) in uporabite ta CDN.

en: 3. Location
sl_SI: 3. Lokacija

en: 4 equal columns
sl_SI: 4 enaki stolpci

en: 4. Details
sl_SI: 4. Podrobnosti

en: 4. If you are using custom categories make sure you are adding the custom pins images on Theme Options -> Map -> Pin Management. The site will get slow if it needs to look for images that don't exist.
sl_SI: 4. Če uporabljate kategorije po meri, se prepričajte, da dodate slike s prilagojenimi črkami na možnosti Theme -&gt; Map -&gt; Pin Management. Spletna stran bo počasna, če mora iskati slike, ki ne obstajajo.

en: 5. Amenities
sl_SI: 5. Oprema

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
sl_SI: <span class="meta-nav">←</span> Starejše objave

en: A high number will increase the response time and server load. Use a number that works for your current hosting situation. Put -1 for all pins.
sl_SI: Veliko število bo povečalo odzivni čas in obremenitev strežnika. Uporabite številko, ki deluje za vaš trenutni položaj gostovanja. Postavite -1 za vse zatiči.

en: A new agent was added on %website_url.
    Username: %user_profile
sl_SI: Nov agent je bil dodan na% website_url. Uporabniško ime:% user_profile

en: A new password was sent via email!
sl_SI: Novo e-poštno sporočilo je bilo poslano po e-pošti!

en: A password will be e-mailed to you
sl_SI: Geslo vam bo poslano po e-pošti

en: A user updated his profile on %website_url.
    Username: %user_profile
sl_SI: Uporabnik je svoj profil posodobil na% website_url. Uporabniško ime:% user_profile

en: ADD PROPERTY
sl_SI: ADD NEPREMIČNINE

en: About Me
sl_SI: O meni

en: About Me
sl_SI: O meni

en: About Us
sl_SI: O nas

en: Account Downgraded
sl_SI: Znižani račun

en: Account Downgraded on %website_url
sl_SI: Račun je bil razveljavljen na% website_url

en: Action Categories
sl_SI: Kategorije akcij

en: Action Category
sl_SI: Kategorija dejavnosti

en: Activate
sl_SI: Aktiviraj

en: Active
sl_SI: Aktivno

en: Active Life
sl_SI: Aktivno življenje

en: Add Agent on Sidebar
sl_SI: Dodaj agenta na stranski vrstici

en: Add Currencies for Multi Currency Widget.
sl_SI: Dodajte valute za več valutni pripomoček.

en: Add Custom Field
sl_SI: Dodaj polje po meri

en: Add Listing
sl_SI: Dodaj oglas

en: Add New Agent
sl_SI: Dodaj novega agenta

en: Add New Custom Field
sl_SI: Dodaj novo polje po meri

en: Add New Element in Features and Amenities
sl_SI: Dodaj nov element v funkcije in ugodnosti

en: Add New Page
sl_SI: Dodaj novo stran

en: Add New Property
sl_SI: Dodaj novo lastnost

en: Add a little more info about your property.
sl_SI: Dodajte malo več informacij o vaši nepremičnini.

en: Add just the video ID from the vimeo or youtube url.
sl_SI: Dodajte samo ID videoposnetka iz URL-ja vimeo ali youtube.

en: Add logo margin top number.
sl_SI: Dodajte najvišjo številko logotipa.

en: Add new Google Maps pins for actions & categories combined (example: 'apartments in sales')
sl_SI: Dodajte nove nožnice za Google Zemljevide za kombinirane akcije in kategorije (na primer: »apartmaji v prodaji«)

en: Add new Google Maps pins for single actions / single categories.
sl_SI: Dodajte nove nožice za Google Zemljevide za posamezne ukrepe / posamezne kategorije.

en: Add new Google Maps pins for single actions / single categories. For speed reason, you MUST add pins if you change categories and actions names.
sl_SI: Dodajte nove nožice za Google Zemljevide za posamezne ukrepe / posamezne kategorije. Zaradi razloga za hitrost, MORATE dodati igle, če spremenite imena kategorij in dejanj.

en: Add some information about you.
sl_SI: Dodajte nekaj informacij o sebi.

en: Add some information about your agency.
sl_SI: Dodajte nekaj informacij o svoji agenciji.

en: Add some information about yourself.
sl_SI: Dodajte nekaj informacij o sebi.

en: Add the image for the contact page contact area. Minim 350px wide for a nice design.
sl_SI: Dodajte sliko za kontaktno območje kontaktne strani. Minim 350px širok za lep dizajn.

en: Add this code in your .httaces file(copy paste at the end). It will activate the browser cache and speed up your site.
sl_SI: Dodajte to kodo v datoteko .httaces (na koncu kopirajte prilepko). Aktiviral bo predpomnilnik brskalnika in pospešil vaše spletno mesto.

en: Add your contact information.
sl_SI: Dodajte svoje kontaktne podatke.

en: Add your own currency for Wire payments.
sl_SI: Dodajte svojo valuto za plačila po žici.

en: Add your social media information.
sl_SI: Dodajte svoje podatke o družabnih medijih.

en: Add, edit or delete property custom fields.
sl_SI: Dodajanje, urejanje ali brisanje polj po meri.

en: Adding a price will make it easier for users to find your property in search results.
sl_SI: Če dodate ceno, bodo uporabniki v rezultatih iskanja lažje našli vašo lastnino.

en: Address
sl_SI: Naslov

en: Admin - Expired Listing
sl_SI: Admin - potekel oglas

en: Admin - New wire Transfer
sl_SI: Admin - nov žični prenos

en: Admin Should approve the reviews
sl_SI: Admin odobri ocene

en: Adress:
sl_SI: Obleka:

en: Advanced
sl_SI: Napredno

en: Advanced Search
sl_SI: napredno iskanje

en: Advanced Search
sl_SI: napredno iskanje

en: Advanced Search Background Color
sl_SI: Barva ozadja

en: Advanced Search Background color Opacity
sl_SI: Advanced Search Barva ozadja Opacity

en: Advanced Search Colors
sl_SI: Napredno iskanje barv

en: Advanced Search Fields Font Color
sl_SI: Polja za napredne iskalne barve

en: Advanced Search Font Color
sl_SI: Napredno iskanje barv

en: Advanced Search Form
sl_SI: Napredni obrazec za iskanje

en: Advanced Search Settings
sl_SI: Napredne nastavitve iskanja

en: Advanced Search Type ?
sl_SI: Vrsta naprednega iskanja?

en: Afghanistan
sl_SI: Afganistan

en: After Price Label (ex: "/month")
sl_SI: Po oznaki cene (npr .: &quot;/ mesec&quot;)

en: After adding a new feature,  make sure you select it to be part of the property submission form from Membership -> Property Submission Page.
sl_SI: Ko dodate novo funkcijo, se prepričajte, da jo izberete, če želite biti del obrazca za predložitev lastnine iz članstva -&gt; strani za predložitev lastnine.

en: Agencies in
sl_SI: Agencije v

en: Agency
sl_SI: Agencija

en: Agency Action Category Page
sl_SI: Kategorija dejavnosti agencije

en: Agency Area Page
sl_SI: Območje agencije

en: Agency Area/Categories
sl_SI: Območje agencije / kategorije

en: Agency Category Page
sl_SI: Kategorija strani agencije

en: Agency City Page
sl_SI: City City stran

en: Agency County/State Page
sl_SI: County County / State Page

en: Agency Details
sl_SI: Podrobnosti agencije

en: Agency Location
sl_SI: Lokacija agencije

en: Agency Name
sl_SI: Ime agencije

en: Agency Page
sl_SI: Agencija Page

en: Agency Reviews
sl_SI: Agencija Reviews

en: Agent Action Category Page
sl_SI: Stran kategorije akcij agenta

en: Agent Area Page
sl_SI: Območje zastopnika

en: Agent Area/Categories
sl_SI: Območje zastopnika / kategorije

en: Agent Categories Page
sl_SI: Kategorije agenta Stran

en: Agent County/State Page
sl_SI: Agent County / državna stran

en: Agent Custom Data
sl_SI: Podatki po meri za agenta

en: Agent Details
sl_SI: Podrobnosti agenta

en: Agent Page
sl_SI: Stran agenta

en: Agent Password
sl_SI: Geslo agenta

en: Agent Reviews
sl_SI: Ocene zastopnika

en: Agent Sidebar Position
sl_SI: Položaj stranske vrstice agenta

en: Agent Unit/Card min height
sl_SI: Agent enot / višina kartice

en: Agent Unit/Card min height(works on agent lists and agent taxonomy)
sl_SI: Agentjeva enota / višina kartice (deluje na seznamih agentov in taksonomije agentov)

en: Agent Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Agent custom data
sl_SI: Podatki po meri za posrednika

en: Agent list
sl_SI: Seznam agenta

en: Agent need a first & last name
sl_SI: Agent potrebuje ime in priimek

en: Agent page Sidebar
sl_SI: Stran strani agenta

en: Agent profile edited
sl_SI: Uredil profil agenta

en: Agent was added... You will be redirected to your agent list...
sl_SI: Agent je bil dodan ... Preusmerjeni boste na seznam agenta ...

en: Agents in
sl_SI: Agenti v

en: Albania
sl_SI: Albanija

en: Algeria
sl_SI: Alžirija

en: All
sl_SI: Vse

en: All Actions
sl_SI: Vse akcije

en: All Areas
sl_SI: Vsa območja

en: All Cities
sl_SI: Vsa mesta

en: All Counties/States
sl_SI: Vse pokrajine / države

en: All Countries
sl_SI: Vse države

en: All Types
sl_SI: Vse vrste

en: All installations and activations have been completed.
sl_SI: Vse instalacije in aktivacije so končane.

en: All installations have been completed.
sl_SI: Vse naprave so bile dokončane.

en: All plugins installed and activated successfully. %s
sl_SI: Vsi vtičniki so bili uspešno nameščeni in aktivirani.  %s

en: Allow login via Facebook ?
sl_SI: Dovolite prijavo prek Facebooka?

en: Allow login via Google ?
sl_SI: Dovolite prijavo prek Googla?

en: Allow login via Yahoo ?
sl_SI: Dovolite prijavo prek Yahooja?

en: Allow login via Yahoo ?
sl_SI: Dovolite prijavo prek Yahooja?

en: Allowed Files
sl_SI: Dovoljene datoteke

en: Amenities and Features
sl_SI: Oprema in lastnosti

en: Amenities and Features for Advanced Search?
sl_SI: Ugodnosti in funkcije za napredno iskanje?

en: American Samoa
sl_SI: Ameriška Samoa

en: Amount Financed:
sl_SI: Znesek financiran:

en: Amount:
sl_SI: Znesek:

en: An email with the generated password was sent!
sl_SI: Poslano je bilo sporočilo z ustvarjenim geslom!

en: Andorra
sl_SI: Andora

en: Annual cost of Loan:
sl_SI: Letni stroški posojila:

en: Antarctica
sl_SI: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
sl_SI: Antigva in Barbuda

en: Any
sl_SI: Kaj

en: Any custom parameters for agent
sl_SI: Vsi parametri po meri za agenta

en: Appearance
sl_SI: Videz

en: Apperance Options
sl_SI: Možnosti Apperance

en: Applies for global header media with google maps, except advanced search results, properties list and taxonomies pages.
sl_SI: Velja za globalne medije glave s kartami google, razen naprednih rezultatov iskanja, seznama nepremičnin in taksonomij.

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: -74.155058).
sl_SI: Velja za globalne medije z google zemljevidi. Dodaj samo številke (npr .: -74.155058).

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: 40.577906).
sl_SI: Velja za globalne medije z google zemljevidi. Dodaj samo številke (npr .: 40,577906).

en: Applies for header google maps when set as global header media type, except property page.
sl_SI: Velja za glave google zemljevide, kadar je nastavljen kot vrsta medija glave, razen na strani lastnosti.

en: Applies for header google maps when set as global header media type.
sl_SI: Velja za glave google zemljevide, kadar je nastavljen kot vrsta medija glave.

en: Approved Listings
sl_SI: Odobreni seznami

en: Archives
sl_SI: Arhivi

en: Are you sure you want to delete this?
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite to izbrisati?

en: Are you sure you wish to delete
sl_SI: Ali ste prepričani, da želite izbrisati

en: Are you sure you wish to delete?
sl_SI: Ste prepričani, da želite izbrisati?

en: Area
sl_SI: Območje

en: Armenia
sl_SI: Armenija

en: Arts & Entertainment
sl_SI: Umetnost in zabava

en: Australia
sl_SI: Avstralija

en: Austria
sl_SI: Avstrija

en: Automotive
sl_SI: Avtomobilska industrija

en: Available Units
sl_SI: Razpoložljive enote

en: Available version:
sl_SI: Razpoložljiva različica:

en: Azerbaijan
sl_SI: Azerbajdžan

en: Back to Login
sl_SI: Nazaj na prijavo

en: Background Color
sl_SI: Barva ozadja

en: Background for Footer
sl_SI: Ozadje za nogo

en: Bahamas
sl_SI: Bahami

en: Bahrain
sl_SI: Bahrajn

en: Bangladesh
sl_SI: Bangladeš

en: Bathrooms
sl_SI: Kopalnice

en: Bathrooms (*only numbers)
sl_SI: Kopalnice (* samo številke)

en: Bathrooms High to Low
sl_SI: Kopalnice od visoke do nizke

en: Bathrooms Low to high
sl_SI: Kopalnice od nizke do visoke

en: Baths:
sl_SI: Kopalnice:

en: Baths:
sl_SI: Kopalnice:

en: Beauty & Spas
sl_SI: Lepota in zdravilišča

en: Because of that, properties or categories may not appear immediately on your site.
sl_SI: Zaradi tega se lastnosti ali kategorije morda ne bodo pojavile takoj na vašem spletnem mestu.

en: Bedrooms
sl_SI: Spalnice

en: Bedrooms (*only numbers)
sl_SI: Spalnice (* samo številke)

en: Bedrooms High to Low
sl_SI: Spalnice visoke do nizke

en: Bedrooms Low to high
sl_SI: Spalnice majhne do visoke

en: Before Price Label (ex: "from ")
sl_SI: Pred oznako cene (npr. &quot;Od&quot;)

en: Belarus
sl_SI: Belorusija

en: Belgium
sl_SI: Belgija

en: Bermuda
sl_SI: Bermudi

en: Bhutan
sl_SI: Butan

en: Billing Type
sl_SI: Vrsta zaračunavanja

en: Blog Archives
sl_SI: Arhiv blogov

en: Blog Category/Archive List type
sl_SI: Vrsta kategorije albuma / arhiva

en: Blog Category/Archive Sidebar
sl_SI: Blog Kategorija / Arhiviraj stransko vrstico

en: Blog Category/Archive Sidebar Position
sl_SI: Blog Kategorija / Arhiviraj stransko vrstico

en: Blog Unit/Card min height
sl_SI: Blog Enota / višina kartice

en: Blog Unit/Card min height
sl_SI: Blog Enota / višina kartice

en: Bolivia
sl_SI: Bolivija

en: Border Bottom Header Height
sl_SI: Višina glave meje spodnje glave

en: Border Bottom Header Height in px
sl_SI: Zgornja meja spodnje glave v pik

en: Border Bottom Sticky Header Height
sl_SI: Višina lepljive ležeče glave

en: Border Bottom Sticky Header Height px
sl_SI: Border Dno Lepljiva glava Višina px

en: Border Color
sl_SI: Barva meje

en: Border Corner Radius
sl_SI: Radij bočnega kota

en: Border Corner Radius for unit elements, like property unit, agent unit or blog unit etc
sl_SI: Radij za robove kota za elemente enote, kot so enota premoženja, agentska enota ali enota bloga itd

en: Bosnia and Herzegowina
sl_SI: Bosna in Hercegovina

en: Botswana
sl_SI: Bocvana

en: Bouvet Island
sl_SI: Bouvetski otok

en: Box Shadow on elements like property unit
sl_SI: Box Shadow na elementih, kot je enota premoženja

en: Box Shadow on elements like property unit. Type none for no shadow or put the css values like  0px 2px 0px 0px rgba(227, 228, 231, 1)
sl_SI: Box Shadow na elementih, kot je enota premoženja. Vnesite nič brez sence ali postavite css vrednosti, kot so 0px 2px 0px 0px rgba (227, 228, 231, 1)

en: Boxed Content Background Color
sl_SI: Barva ozadja barvne vsebine

en: Brazil
sl_SI: Brazilija

en: Breadcrumbs, Meta and Second Line Font Color
sl_SI: Breadcrumbs, Meta in barva pisave druge vrstice

en: British Indian Ocean Territory
sl_SI: Teritorija Britanskega ozemlja Indijskega oceana

en: Brunei Darussalam
sl_SI: Brunej Darussalam

en: Bulgaria
sl_SI: Bolgarija

en: Buy new license
sl_SI: Kupite novo licenco

en: CSS Classes (optional)
sl_SI: Razredi CSS (neobvezno)

en: Cache was cleared
sl_SI: Predpomnilnik je bil odstranjen

en: Calendar
sl_SI: Koledar

en: Cambodia
sl_SI: Kambodža

en: Cameroon
sl_SI: Kamerun

en: Can\t create user with this credentials
sl_SI: Ne morete ustvariti uporabnika s temi poverilnicami

en: Canada
sl_SI: Kanada

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Cancel Reply
sl_SI: Prekliči odgovor

en: Cape Verde
sl_SI: Zelenortski otoki

en: Categories
sl_SI: Kategorije

en: Category
sl_SI: Kategorija

en: Category Archives: %s
sl_SI: Arhiv kategorij: %s

en: Category:
sl_SI: Kategorija:

en: Category:
sl_SI: Kategorija:

en: Cayman Islands
sl_SI: Kajmanski otoki

en: Central African Republic
sl_SI: centralna afriška republika

en: Chad
sl_SI: Čad

en: Change Colors
sl_SI: Spremeni barve

en: Change Password
sl_SI: Spremeni geslo

en: Change log
sl_SI: Dnevnik sprememb

en: Cheatin&#8217; huh?
sl_SI: Cheatin huh?

en: Chile
sl_SI: Čile

en: China
sl_SI: Kitajska

en: Choose the theme layout: wide or boxed.
sl_SI: Izberite postavitev teme: široko ali v škatli.

en: Christmas Island
sl_SI: Božični otok

en: City
sl_SI: Mesto

en: Clear theme cache after demo import is complete!
sl_SI: Izbrišite predpomnilnik za temo po uvozu z demo je končan!

en: Close Street View
sl_SI: Zapri pogled ulic

en: Cocos (Keeling) Islands
sl_SI: Cocos (Keeling) otoki

en: Colombia
sl_SI: Kolumbija

en: Comment
sl_SI: Komentar

en: Comment navigation
sl_SI: Navigacija za komentarje

en: Comments are closed.
sl_SI: Komentarji so zaprti.

en: Comoros
sl_SI: Komori

en: Company Address
sl_SI: naslov podjetja

en: Company Name
sl_SI: ime podjetja

en: Company name for contact page
sl_SI: Ime podjetja za kontaktno stran

en: Company phone number.
sl_SI: Telefonska številka podjetja.

en: Company skype
sl_SI: Podjetje skype

en: Compare
sl_SI: Primerjaj

en: Compare Listings
sl_SI: Primerjaj oglase

en: Confirm New Password
sl_SI: Potrdite novo geslo

en: Confirm your ACCOUNT DELETION request! Clicking the button below will delete your account and data. This means you will no longer be able to login to your account and access your account information: My Profile, My Properties, Inbox, Saved Searches and Messages. This operation CAN NOT BE REVERSED!
sl_SI: Potrdite svojo zahtevo za izbris računov! S klikom spodnjega gumba boste izbrisali svoj račun in podatke. To pomeni, da se ne boste več mogli prijaviti v svoj račun in dostopati do podatkov o vašem računu: Moj profil, Moje znamke, Prejeto, Shranjeni iskalniki in Sporočila. Ta operacija se ne more povrniti!

en: Congo
sl_SI: Kongo

en: Congo, the Democratic Republic of the
sl_SI: Kongo, Demokratična republika Kongo

en: Connecting to Paypal! Please wait...
sl_SI: Povezava s Paypalom! Prosim počakaj...

en: Contact 7 Settings
sl_SI: Kontakt 7 Nastavitve

en: Contact Me
sl_SI: Kontaktiraj me

en: Contact Page - Company HQ Latitude
sl_SI: Kontaktna stran - Podjetje HQ Latitude

en: Contact Page - Company HQ Longitude
sl_SI: Kontaktna stran - Dolžina podjetja HQ

en: Contact Page Details
sl_SI: Podrobnosti o straneh

en: Contact Us
sl_SI: Kontaktiraj nas

en: Contact form 7 code for agent
sl_SI: Kontaktni obrazec 7 koda za zastopnika

en: Contact form 7 code for agent (ex: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])
sl_SI: Kontaktni obrazec 7 koda za zastopnika (npr .: [kontaktni obrazec-7 id = &quot;2725&quot; title = &quot;stik z mano&quot;])

en: Contact form 7 code for contact page
sl_SI: Kontaktni obrazec 7 za kontaktno stran

en: Contact form 7 code for contact page template (ex: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])
sl_SI: Kontaktni obrazec 7 koda za predlogo kontaktne strani (npr .: [kontaktni obrazec-7 id = &quot;2725&quot; title = &quot;stik z mano&quot;])

en: Contact me
sl_SI: Kontaktiraj me

en: Container Styles( *set custom styles for mega menu container only:.  Ex: background position, background repeat )
sl_SI: Slogi vsebnika (* nastavite sloge po meri za posnetke samo v mega meniju: npr .: poz .: ozadje, ponovitev ozadja)

en: Content Area Background Color
sl_SI: Barva ozadja vsebine

en: Content Area Internal Padding
sl_SI: Območje vsebine Notranja obloga

en: Content Area Internal Padding (top,left,bottom,right)
sl_SI: Območje vsebine Notranja obloga (zgoraj, levo, spodaj, desno)

en: Content Background Color
sl_SI: Barva ozadja vsebine

en: Content Button Background
sl_SI: Gumb za vsebino v ozadju

en: Content Text Color
sl_SI: Barva vsebine vsebine

en: Content Width (In Percent)
sl_SI: Širina vsebine (v odstotkih)

en: Content for
sl_SI: Vsebina za

en: Continue
sl_SI: Nadaljuj

en: Continue Reading
sl_SI: Nadaljujte z branjem

en: Controls circle radius value for user geolocation pin. Type only numbers (ex: 400).
sl_SI: Nadzoruje krogsko vrednost polmera za uporabniško geolokacijsko zatič. Vnesite samo številke (npr: 400).

en: Conversation started by you
sl_SI: Pogovor je začel

en: Cook Islands
sl_SI: Cookovi otoki

en: Copy/paste below the custom map style code.
sl_SI: Kopirajte / prilepite pod kodo sloga po meri.

en: Copy/paste the iframe code of your property video tour.
sl_SI: Kopirajte / prilepite kodo iframe svoje video predstavitve lastnine.

en: Copyright Message
sl_SI: Sporočilo o avtorskih pravicah

en: Costa Rica
sl_SI: Kostarika

en: Cote d'Ivoire
sl_SI: Cote d&#39;Ivoire

en: Country
sl_SI: Država

en: Country
sl_SI: Država

en: County State
sl_SI: Država občine

en: County, City or Area is
sl_SI: County, City ali Area je

en: Cover Image for video
sl_SI: Cover Image za video

en: Create an account
sl_SI: Ustvari račun

en: Croatia (Hrvatska)
sl_SI: Hrvaška (Hrvaška)

en: Crop Images on lightbox
sl_SI: Obreži slike na svetlobi

en: Cuba
sl_SI: Kuba

en: Currency
sl_SI: Valuta

en: Currency For Paid Submission
sl_SI: Valuta za plačano predložitev

en: Currency Label
sl_SI: Oznaka valute

en: Currency Position
sl_SI: Valutna pozicija

en: Currency Symbol
sl_SI: Simbol valute

en: Currency Value
sl_SI: Valutna vrednost

en: Currency label - will appear on front end
sl_SI: Oznaka valute - bo prikazana na sprednji strani

en: Currency symbol
sl_SI: Simbol valute

en: Currency value compared with the base currency value.
sl_SI: Valutna vrednost v primerjavi z vrednostjo osnovne valute.

en: Current Version:
sl_SI: Trenutna verzija:

en: Custom Colors
sl_SI: Barve po meri

en: Custom Colors Settings
sl_SI: Nastavitve barv po meri

en: Custom Currency Symbol - *select it from the list above after you add it.
sl_SI: Simbol za valuto po meri - * ga izberite, ko ga dodate.

en: Custom Fields
sl_SI: Polja po meri

en: Custom Fields are enabled and set from Advanced Search Form.
sl_SI: Polja po meri so omogočena in nastavljena v Naprednem iskalnem obrazcu.

en: Custom Fields list
sl_SI: Seznam polj po meri

en: Custom Fonts
sl_SI: Pisave po meri

en: Custom link for
sl_SI: Povezava po meri za

en: Custom title instead of Description label.
sl_SI: Naslov naslova namesto oznake Opis.

en: Custom title instead of Property Details label.
sl_SI: Naslov naslova namesto oznake podrobnosti o lastnostih.

en: Cyprus
sl_SI: Ciper

en: Czech Republic
sl_SI: Češka

en: Daily Archives: %s
sl_SI: Dnevni arhivi: %s

en: Dashboard Buy Package Select Background
sl_SI: Nadzorna plošča Nakup paket Izberite ozadje

en: Dashboard Package Select
sl_SI: Izbira paketa nadzorne plošče

en: Dashboard Package Selected
sl_SI: Izbran je paket za nadzorno ploščo

en: Dashboard Top Bar Left Widget Area
sl_SI: Nadzorna plošča zgornja vrstica v levem območju za razširitev

en: Dashboard Top Bar Right Widget Area
sl_SI: Nadzorna plošča zgornjega desnega območja desnega območja

en: Date
sl_SI: Datum

en: Day
sl_SI: Dan

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Default Map zoom (1 to 20)
sl_SI: Privzeta povečava zemljevida (od 1 do 20)

en: Delete Agent
sl_SI: Izbriši agenta

en: Delete profile
sl_SI: Izbriši profil

en: Delete property
sl_SI: Izbriši lastnost

en: Denmark
sl_SI: Danska

en: Description
sl_SI: Opis

en: Design
sl_SI: Oblikovanje

en: Design Type?
sl_SI: Vrsta načrtovanja?

en: Developer
sl_SI: Razvijalec

en: Developer Action Category  Page
sl_SI: Stran kategorije akcij razvijalca

en: Developer Area Page
sl_SI: Stran za razvijalce

en: Developer Area/Categories
sl_SI: Območje za razvijalce / kategorije

en: Developer Cateogory Page
sl_SI: Razčlenitev strani za razvijalce

en: Developer City Page
sl_SI: Mesto za razvijalce

en: Developer County/State Page
sl_SI: Območje razvijalca / države

en: Developer Details
sl_SI: Podrobnosti razvijalca

en: Developer Location
sl_SI: Lokacija razvijalca

en: Developer Name
sl_SI: Ime razvijalca

en: Developer Page
sl_SI: Stran za razvijalce

en: Developer Reviews
sl_SI: Razvijalske ocene

en: Developers in
sl_SI: Razvijalci v

en: Direct payment instructions
sl_SI: Navodila za neposredno plačilo

en: Disable Agent
sl_SI: Onemogoči agenta

en: Disable Listing
sl_SI: Onemogoči prikazovanje

en: Disabled
sl_SI: Onemogočeno

en: Disables or enables the display of advanced search
sl_SI: Onemogoči ali omogoča prikaz naprednega iskanja

en: Disables or enables the display of advanced search in taxonomies, categories and archives
sl_SI: Onemogoči ali omogoča prikaz naprednega iskanja v taksonomijah, kategorijah in arhivih

en: Dismiss this notice
sl_SI: Zavrni to obvestilo

en: Display user roles dropdown in register forms
sl_SI: Prikažite uporabniške vloge v obrazcih registra

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%
sl_SI: Razdalja med iskalnim obrazcem in zgornjim robom brskalnika: Ex 200px ali 20%

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%.
sl_SI: Razdalja med iskalnim obrazcem in zgornjim robom brskalnika: Ex 200px ali 20%.

en: Djibouti
sl_SI: Džibuti

en: Do you want to load the results now ?
sl_SI: Želite zdaj naložiti rezultate?

en: Documentation
sl_SI: Dokumentacija

en: Documents
sl_SI: Dokumenti

en: Dominica
sl_SI: Dominika

en: Dominican Republic
sl_SI: Dominikanska republika

en: Draw border right on mega menu column?
sl_SI: Ročno desno v mega menijskem stolpcu?

en: Dropdown values
sl_SI: Vrednosti padanja

en: Dropdown values separated by "," (only for dropdown field type)
sl_SI: Vrednosti padanja, ločene z &quot;,&quot; (samo za spustno polje polja)

en: Due to speed reason we only show here the first 50 listings. If you want to add other listings into the theme slider please go and edit the property (in wordpress admin) and select "Property in theme Slider" in Property Details tab.
sl_SI: Zaradi hitrosti smo prikazali samo prvih 50 oglasov. Če želite v drsnik teme dodati druge sezname, pojdite in uredite premoženje (v WordPress admin) in na kartici »Property Details« izberite »Property in theme Slider«.

en: Duplicate Email
sl_SI: Podvojena e-pošta

en: East Timor
sl_SI: Vzhodni Timor

en: Ecuador
sl_SI: Ekvador

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Edit Agent
sl_SI: Uredi agenta

en: Edit Menu Item
sl_SI: Uredite element menija

en: Edit Payment Details
sl_SI: Urejanje podrobnosti plačila

en: Edit Property, Agent, Agency and Developer text links
sl_SI: Urejanje besedilnih povezav do lastnosti, agenta, agencije in razvijalca

en: Edit Review
sl_SI: Uredi pregled

en: Edit property
sl_SI: Uredite znamko

en: Education
sl_SI: Izobraževanje

en: Egypt
sl_SI: Egipt

en: Email
sl_SI: E-naslov

en: Email Management
sl_SI: Upravljanje e-pošte

en: Email already exists.  Please choose a new one.
sl_SI: Email že obstaja. Izberite novega.

en: Email content for
sl_SI: E-poštno vsebino za

en: Email field is empty!
sl_SI: E-poštno polje je prazno!

en: Email subject for
sl_SI: E-poštni predmet za

en: Email:
sl_SI: E-naslov:

en: Embed Video Id
sl_SI: Vdelaj video ID

en: Embed Video Type
sl_SI: Vdelaj videoposnetek

en: Embed Video id:
sl_SI: Vdelaj ID videoposnetka:

en: Enable
sl_SI: Omogoči

en: Enable / Disable the image slider in property unit (used in lists).
sl_SI: Omogoči / onemogoči slikovno drsnik v enoti premoženja (uporablja se v seznamih).

en: Enable Agent
sl_SI: Omogoči agenta

en: Enable Autocomplete in Front End Submission Form
sl_SI: Omogočite samodokončanje v obrazcu za oddajo prednjega konca

en: Enable Browser Cache
sl_SI: Omogoči predpomnilnik brskalnika

en: Enable Direct Message
sl_SI: Omogočite neposredno sporočilo

en: Enable Direct Payment / Wire Payment?
sl_SI: Omogočite plačilo z neposrednim plačilom / plačilom?

en: Enable Google Street View
sl_SI: Omogoči Google Street View

en: Enable Listing
sl_SI: Omogoči prikazovanje

en: Enable Paid Submission ?
sl_SI: Omogočite plačano predložitev?

en: Enable Paypal?
sl_SI: Omogočite Paypal?

en: Enable Stripe?
sl_SI: Omogoči Stripe?

en: Enable auto loading of exchange rates from free.currencyconverterapi.com (1 time per day)?
sl_SI: Omogočite samodejno nalaganje menjalnih tečajev iz free.currencyconverterapi.com (1-krat na dan)?

en: Enable compatibility mode with Optima Express plugin
sl_SI: Omogočite način združljivosti z vtičnikom Optima Express

en: Enable dsIDXpress to use the map
sl_SI: Omogočite dsIDXpress za uporabo zemljevida

en: Enable only if you activate dsIDXpres optional plugin. See help for details.
sl_SI: Omogoči samo, če aktivirate dodatni vtičnik dsIDXpres. Oglejte si pomoč za podrobnosti.

en: Enable or disable Facebook login.
sl_SI: Omogočite ali onemogočite prijavo v Facebook.

en: Enable or disable Google login.
sl_SI: Omogočite ali onemogočite prijavo v Googlu.

en: Enable or disable Yahoo login.
sl_SI: Omogočite ali onemogočite prijavo v Yahoo.

en: Enable or disable header in dashboard. The header will always be wide & type1 !
sl_SI: Omogočite ali onemogočite glavo na nadzorni plošči. Glava bo vedno široka in tip1!

en: Enable or disable listing empty city or area categories in dropdowns.
sl_SI: Omogočite ali onemogočite navedbo praznih kategorij mesta ali območja v spustnih možnostih.

en: Enable or disable the Google Maps search bar.
sl_SI: Omogočite ali onemogočite iskalno vrstico za Google Zemljevide.

en: Enable or disable the contact form on lightbox.
sl_SI: Omogočite ali onemogočite obrazec za stike v okvirju s svetlobo.

en: Enable or disable the display of number of view by day graphic.
sl_SI: Omogočite ali onemogočite prikaz števila pogledov po dnevnem grafičnem prikazu.

en: Enable or disable the use of transparent header globally.
sl_SI: Omogočite ali onemogočite uporabo preglednega glava po vsem svetu.

en: Enable or disable the wire payment option.
sl_SI: Omogočite ali onemogočite možnost plačila z žico.

en: Enable or disable top bar on mobile devices
sl_SI: Omogočite ali onemogočite zgornje vrstice v mobilnih napravah

en: Enable or disable top bar widget area.
sl_SI: Omogočite ali onemogočite področje zgornjega področja v zgornjem stolpcu.

en: Enable or disable user login menu in header.
sl_SI: Omogočite ali onemogočite meni za prijavo uporabnika v glavi.

en: Enable parallax efect for image/video media header.
sl_SI: Omogoči paralakso za glave slike / video medijev.

en: Energy Class
sl_SI: Energijski razred

en: Energy Index
sl_SI: Energetski indeks

en: Energy Index in kWh/m2a
sl_SI: Energijski indeks v kWh / m2a

en: Energy class
sl_SI: Energetski razred

en: Energy index
sl_SI: Energetski indeks

en: Enter Your Email Address
sl_SI: Vnesi svoj elektronski naslov

en: Enter address
sl_SI: Vnesite naslov

en: Enter city
sl_SI: Vnesite mesto

en: Equatorial Guinea
sl_SI: Ekvatorialna Gvineja

en: Eritrea
sl_SI: Eritreja

en: Estonia
sl_SI: Estonija

en: Ethiopia
sl_SI: Etiopija

en: Event Planning & Services
sl_SI: Načrtovanje dogodkov in storitve

en: Expired
sl_SI: Poteklo

en: Expired Listing sent for approval on %website_url
sl_SI: Oglas z iztekom veljavnosti je bil potrjen na spletnem mestu% website_url

en: Export Options
sl_SI: Izvozne možnosti

en: Export Theme Options
sl_SI: Izvozi možnosti teme

en: Export Theme Options
sl_SI: Izvozi možnosti teme

en: External Source
sl_SI: Zunanji vir

en: Facebook Api Key (for Facebook login)
sl_SI: Facebook Api Key (za prijavo na Facebook)

en: Facebook Api key
sl_SI: Facebook Api ključ

en: Facebook Api key is required for Facebook login.
sl_SI: Facebook Api ključ je potreben za prijavo na Facebook.

en: Facebook Secret is required for Facebook login.
sl_SI: Facebook Secret je potreben za prijavo na Facebook.

en: Facebook page url, with https://
sl_SI: URL strani Facebook, s https: //

en: Facebook secret code (for Facebook login)
sl_SI: Facebook skrivna koda (za prijavo na Facebook)

en: Falkland Islands (Malvinas)
sl_SI: Falklandski otoki (Malvini)

en: Faroe Islands
sl_SI: Ferski otoki

en: Favorites
sl_SI: Priljubljene

en: Fax
sl_SI: Faks

en: Featured
sl_SI: Predstavljen

en: Featured  Fee
sl_SI: Nagradna provizija

en: Featured (extra):
sl_SI: Featured (ekstra):

en: Featured Fee
sl_SI: Nagradna provizija

en: Featured Property
sl_SI: Izbrana lastnina

en: Featured Submission
sl_SI: Predloženi prispevek

en: Features & Amenities
sl_SI: Značilnosti in ugodnosti

en: Features and Amenities list
sl_SI: Seznam funkcij in ugodnosti

en: Field Label
sl_SI: Polje Label

en: Field Label:
sl_SI: Oznaka polja:

en: Field Name
sl_SI: Ime polja

en: Field Order
sl_SI: Polje

en: Field Type
sl_SI: Vrsta polja

en: Field Value:
sl_SI: Vrednost polja:

en: Field name
sl_SI: Ime polja

en: Fiji
sl_SI: Fidži

en: File was generated
sl_SI: Datoteka je bila generirana

en: Fill the form in order to add a new custom field
sl_SI: Izpolnite obrazec, da dodate novo polje po meri

en: Financial Services
sl_SI: Finančne storitve

en: Finland
sl_SI: Finska

en: First Footer Widget Area
sl_SI: Področje Widget Width

en: First Name
sl_SI: Ime

en: Floor Plans
sl_SI: Talni načrti

en: Font Color
sl_SI: Barva pisave

en: Font Family:
sl_SI: Družina pisav:

en: Font Size:
sl_SI: Velikost pisave:

en: Font Subset:
sl_SI: Podporek pisave:

en: Font Weight:
sl_SI: Teža pisave:

en: Fonts
sl_SI: Pisave

en: Food
sl_SI: Hrana

en: Footer
sl_SI: Noga

en: Footer Background Color
sl_SI: Barva ozadja ozadja

en: Footer Copyright Area Background Font Color
sl_SI: Ozadje Ozadje avtorskih pravic Ozadje barve pisave

en: Footer Copyright Font Color
sl_SI: Noga avtorske barve pisave

en: Footer Font Color
sl_SI: Barva pisave noge

en: Footer Menu
sl_SI: Meni Footer

en: Footer Settings
sl_SI: Nastavitve noge

en: Footer Type
sl_SI: Tip noge

en: For
sl_SI: Za

en: For Hover Type 1, 2, 5, 6 - setup Top Menu Hover Font Color option
sl_SI: Za tipke Hover Type 1, 2, 5, 6 - setup Top Menu Hover Font Color

en: For Hover Type 3, 4 - setup Top Menu Hover Background Color option
sl_SI: Za tipke Hover Type 3, 4 - setup Top Menu (Premakni osvetlitev ozadja)

en: For IDX (if plugin is enabled)
sl_SI: Za IDX (če je omogočen vtičnik)

en: For Menu Area when Header type 5 applies main color
sl_SI: Za območje menija, če tip glave 5 uporablja glavno barvo

en: For action
sl_SI: Za ukrepanje

en: For action
sl_SI: Za ukrepanje

en: For better speed results, the theme offers a built-in caching system for properties and categories.
sl_SI: Za boljše rezultate hitrosti ima tema vgrajen sistem predpomnilnika za lastnosti in kategorije.

en: For category:
sl_SI: Za kategorijo:

en: For custom work on this theme please go to  <a href="http://support.wpestate.org/" target="_blank">http://support.wpestate.org</a>, create a ticket with your request and we will offer a free quote.
sl_SI: Za delo po tej temi poiščite <a href="http://support.wpestate.org/" target="_blank">http://support.wpestate.org</a> , ustvarite vstopnico z vašo zahtevo in ponudili vam bomo brezplačno ponudbo.

en: For further setup see our help files, knowledgebase articles and tutorials to help make this process easier and more enjoyable for you:
sl_SI: Za nadaljnje nastavitve si oglejte naše datoteke pomoči, članke iz zbirke znanja in vadnice, ki vam bodo olajšali in olajšali ta proces:

en: For help files please go to  <a href="http://help.wpresidence.net/">http://help.wpresidence.net</a>.
sl_SI: Za datoteke s pomočjo obiščite <a href="http://help.wpresidence.net/">http://help.wpresidence.net</a> .

en: For help go here!
sl_SI: Za pomoč pojdite sem!

en: For theme help please check
sl_SI: Za tematsko pomoč prosimo preverite

en: For theme help please check http://help.wpresidence.net/. If your question is not here, please go to http://support.wpestate.org, create an account and post a ticket. The registration is simple and as soon as you send a ticket we are notified. We usually answer in the next 24h (except weekends). Please use this system and not the email. It will help us answer your questions much faster. Thank you!
sl_SI: Za tematsko pomoč prosimo, preverite http://help.wpresidence.net/. Če vaše vprašanje ni tukaj, obiščite spletno mesto http://support.wpestate.org, ustvarite račun in objavite vozovnico. Registracija je preprosta in takoj, ko pošljete vozovnico, o kateri smo obveščeni. Običajno odgovorimo v naslednjih 24 urah (razen vikendov). Prosimo, uporabite ta sistem in ne e-poštni naslov. To nam bo pomagalo odgovoriti na vaša vprašanja veliko hitreje. Hvala vam!

en: Force Google Map at the "closed" size ?
sl_SI: Prisili Google Zemljevid na &quot;zaprto&quot; velikost?

en: Force Google Map at the full screen size ?
sl_SI: Prisili Google Zemljevid na velikost celotnega zaslona?

en: Forgot Password?
sl_SI: Ste pozabili geslo?

en: Fourth Footer Widget Area
sl_SI: Četrta podoba Widget Area

en: France
sl_SI: Francija

en: Free Listing Expired
sl_SI: Brezplačen oglas je potekel

en: Free Listing expired on %website_url
sl_SI: Brezplačni oglas se je iztekel v% website_url

en: Free Membership - no of featured listings (for "membership" mode)
sl_SI: Brezplačna članstvo - št. Prikazanih seznamov (za »članstvo«)

en: Free Membership - no of listings (for "membership" mode)
sl_SI: Brezplačna članstvo - brez listenj (za način &quot;članstva&quot;)

en: Free Membership Images - no of images per listing
sl_SI: Brezplačne članske slike - brez slik na seznam

en: Free Membership Listings - no of days until a free listing will expire. *Starts from the moment the property is published on the website. (for "membership" mode)
sl_SI: Free Membership Listings - brez dni, dokler brezplačni seznam ne poteče. * Začne od trenutka, ko je nepremičnina objavljena na spletni strani. (za &quot;članstvo&quot; način)

en: French Guiana
sl_SI: Francoska Gvajana

en: French Polynesia
sl_SI: Francoska Polinezija

en: French Southern Territories
sl_SI: Francoska južna ozemlja

en: From
sl_SI: Od

en: From:
sl_SI: Od:

en: Front end registred users should be saved as agents?
sl_SI: Uporabnike, ki so registrirani na sprednji strani, je treba shraniti kot posrednike?

en: Fullscreen
sl_SI: Celozaslonski način

en: Gambia
sl_SI: Gambija

en: General
sl_SI: Splošno

en: General Design Settings
sl_SI: Nastavitve splošnega oblikovanja

en: General Settings
sl_SI: Splošne nastavitve

en: Generate Pins
sl_SI: Ustvari zatiči

en: Generate pins
sl_SI: Ustvari zatiči

en: Generate the pins
sl_SI: Ustvari zatiči

en: Generate the pins for the read from file map option
sl_SI: Ustvarite zatiči za branje iz možnosti map za datoteke

en: Geo Location Search
sl_SI: Iskanje geografske lokacije

en: Geolocation Circle over map (in meters)
sl_SI: Geolokacijski krog na zemljevidu (v metrih)

en: Geolocation is not supported by this browser.
sl_SI: Ta brskalnik ne podpira geolokacije.

en: Geolocation was not successful for the following reason:
sl_SI: Geolokacija ni bila uspešna zaradi naslednjega razloga:

en: Georgia
sl_SI: Gruzija

en: Germany
sl_SI: Nemčija

en: Get help
sl_SI: Poišči pomoč

en: Get this detail after you signup here
sl_SI: Po tem, ko se prijavite tukaj, dobite to podrobnost

en: Ghana
sl_SI: Gana

en: Global Header Static Image
sl_SI: Statična slika globalne glave

en: Global Revolution Slider
sl_SI: Globalni revolucionar

en: Global Theme Settings
sl_SI: Globalne nastavitve teme

en: Global transparent header?
sl_SI: Globalni pregledni glavi?

en: Global variables: %website_url as website url,%website_name as website name, %user_email as user_email, %username as username
sl_SI: Globalne spremenljivke:% website_url kot url spletnega mesta,% website_name kot ime spletnega mesta,% user_email kot user_email,% username kot uporabniško ime

en: Google Analytics Tracking id
sl_SI: ID sledenja storitve Google Analytics

en: Google Analytics Tracking id (ex UA-41924406-1)
sl_SI: ID za sledenje storitve Google Analytics (ex UA-41924406-1)

en: Google Api key (for Google login)
sl_SI: Google Api ključ (za Googlovo prijavo)

en: Google Camera Angle
sl_SI: Angle za Google Fotoaparat

en: Google Client Secret (for Google login)
sl_SI: Google Skrivnost odjemalcev (za Googlovo prijavo)

en: Google Maps API KEY
sl_SI: KAPI API-ja Google Zemljevidov

en: Google Maps Search
sl_SI: Iskanje Google Zemljevidov

en: Google OAuth client id (for Google login)
sl_SI: ID odjemalca storitve Google OAuth (za prijavo v Google)

en: Google Oauth Api is required for Google Login
sl_SI: Google Oauth Api je potreben za prijavo v Google

en: Google Oauth Client Secret
sl_SI: Google Oauth Skrivnost odjemalca

en: Google Oauth Client Secret is required for Google Login.
sl_SI: Google Oauth Client Secret je potreben za prijavo v Google.

en: Google Street View - Camera Angle (value from 0 to 360)
sl_SI: Google Street View - kot kamere (vrednost od 0 do 360)

en: Google api key
sl_SI: Google api ključ

en: Google api key is required for Google Login.
sl_SI: Ključ Google api je potreben za prijavo v Google.

en: Google+ Link
sl_SI: Povezava v storitvi Google+

en: Google+ page link, with https://
sl_SI: Povezava s stranjo v storitvi Google+ s https: //

en: Greece
sl_SI: Grčija

en: Greenland
sl_SI: Grenlandija

en: Guatemala
sl_SI: Gvatemala

en: Guinea
sl_SI: Gvineja

en: Guinea-Bissau
sl_SI: Gvineja Bissau

en: Guyana
sl_SI: Gvajana

en: H1 Font
sl_SI: H1 pisava

en: H2 Font
sl_SI: H2 pisava

en: H3 Font
sl_SI: H3 pisava

en: H4 Font
sl_SI: H4 pisava

en: H5 Font
sl_SI: H5 pisava

en: H6 Font
sl_SI: H6 pisava

en: Half Map Template - make sure your page has the "media header type" set as google map
sl_SI: Predloga za polovični zemljevid - poskrbite, da ima vaša stran &quot;tip glave medija&quot;, ki je nastavljena kot google zemljevid

en: Header
sl_SI: Glava

en: Header 3&4 Text Align?
sl_SI: Glava 3 in 4 Poravnava besedila?

en: Header 5 - Info widget 1 - First line of text
sl_SI: Glava 5 - Razglednica 1 - Prva vrstica besedila

en: Header 5 - Info widget 1 - First line of text
sl_SI: Glava 5 - Razglednica 1 - Prva vrstica besedila

en: Header 5 - Info widget 2  - Second line of text
sl_SI: Glava 5 - Razglednica 2 - Druga vrstica besedila

en: Header 5 - Info widget 2 - Second line of text
sl_SI: Glava 5 - Razglednica 2 - Druga vrstica besedila

en: Header 5 - Info widget 3 - First line of text
sl_SI: Glava 5 - Pripomoček za informacije 3 - Prva vrstica besedila

en: Header 5 - Info widget 3 - First line of text
sl_SI: Glava 5 - Pripomoček za informacije 3 - Prva vrstica besedila

en: Header 5 - Info widget 3 - Second line of text
sl_SI: Glava 5 - Pripomoček za informacije 3 - Druga vrstica besedila

en: Header 5 - Info widget 3 - Second line of text
sl_SI: Glava 5 - Pripomoček za informacije 3 - Druga vrstica besedila

en: Header 5 - Info widget 3 - icon
sl_SI: Glava 5 - Razglednica 3 - ikona

en: Header 5 - Info widget 3 - icon. Ex: fa fa-phone
sl_SI: Glava 5 - Razglednica 3 - ikona. Ex: fa fa-telefon

en: Header 5 - Info widget1 - Second line of text
sl_SI: Glava 5 - Widget za informacije1 - Druga vrstica besedila

en: Header 5 - Info widget1 - icon
sl_SI: Glava 5 - Info widget1 - ikona

en: Header 5 - Info widget1 - icon. Ex: fa fa-phone
sl_SI: Glava 5 - Info widget1 - ikona. Ex: fa fa-telefon

en: Header 5 - Info widget2 - First line of text
sl_SI: Glava 5 - Widget za informacije2 - Prva vrstica besedila

en: Header 5 - Info widget2 - First line of text
sl_SI: Glava 5 - Widget za informacije2 - Prva vrstica besedila

en: Header 5 - Info widget2 - Second line of text
sl_SI: Glava 5 - Pripomoček za informacije2 - Druga vrstica besedila

en: Header 5 - Info widget2 - icon
sl_SI: Glava 5 - Info widget2 - ikona

en: Header 5 - Info widget2 - icon.  Ex: fa fa-phone
sl_SI: Glava 5 - Info widget2 - ikona. Ex: fa fa-telefon

en: Header Align(Logo Position)?
sl_SI: Poravnava glave (položaj z logotipom)?

en: Header Border Bottom Color
sl_SI: Glava spodnje barve glave

en: Header Design & Colors
sl_SI: Glava Design &amp; Colors

en: Header Height
sl_SI: Višina glave

en: Header Height in px
sl_SI: Višina glave v px

en: Header Settings
sl_SI: Nastavitve glave

en: Header Type?
sl_SI: Vrsta glave?

en: Header4 widget area
sl_SI: Področje pripomočkov Header4

en: Headings Color
sl_SI: Naslovi Barva

en: Health & Medical
sl_SI: Zdravje in medicina

en: Heard and Mc Donald Islands
sl_SI: Heard in Mc Donald Islands

en: Height in px (put 0 for full screen)
sl_SI: Višina v px (vstavite 0 za celotni zaslon)

en: Height in px(put 0 for full screen, Default :580px)
sl_SI: Višina v px (vstavite 0 za celozaslonski način, Privzeto: 580 slikovnih pik)

en: Height of Google Map when open
sl_SI: Višina Google Zemljevida, ko je odprta

en: Height of the Google Map when closed
sl_SI: Višina Google Zemljevida, ko je zaprta

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: Help & Custom
sl_SI: Pomoč in po meri

en: Help and Custom
sl_SI: Pomoč in po meri

en: Help and custom work
sl_SI: Pomoč in delo po meri

en: Help&Custom
sl_SI: Pomoč in po meri

en: Hi there,
sl_SI: Zdravo,

en: Hi there,
    A user has edited one of his listings  on %website_url ! You should go check it out. The property name is : %editing_listing_title!
sl_SI: Pozdravljeni, uporabnik je uredil enega svojih seznamov na spletnem mestu% website_url! Moral bi iti preveriti. Ime lastnosti je:% editing_listing_title!

en: Hi there,
    A user has re-submited a new property on %website_url! You should go check it out.
    This is the property title: %submission_title.
sl_SI: Pozdravljeni, uporabnik je ponovno vnesel novo lastnost na% website_url! Moral bi iti preveriti. To je naslov lastnosti: %submission_title.

en: Hi there,
    A user has submited a new property on %website_url! You should go check it out.This is the property title %new_listing_title!
sl_SI: Pozdravljeni, uporabnik je dodal novo lastnost na% website_url! Moral bi iti preveriti.To je naslov lastnine% new_listing_title!

en: Hi there,
    One of your free listings on  %website_url has "expired". The listing is %expired_listing_url.
    Thank you!
sl_SI: Pozdravljeni, eden od vaših brezplačnih oglasov na spletnem mestu% website_url je »potekel«. Seznam je% expired_listing_url. Hvala vam!

en: Hi there,
    We charged your account on %merchant for a subscription on %website_url ! You should go check it out.
sl_SI: Pozdravljeni, vaš račun smo zaračunali na% trgovcu za naročnino na% website_url! Moral bi iti preveriti.

en: Hi there,
    Welcome to %website_url! You can login now using the below credentials:
    Username:%user_login_register
    Password: %user_pass_register
    If you have any problems, please contact me.
    Thank you!
sl_SI: Pozdravljeni, Dobrodošli na% website_url! Zdaj se lahko prijavite z uporabo spodnjih poverilnic: Uporabniško ime:% user_login_register Geslo:% user_pass_register Če imate kakršnekoli težave, se obrnite na mene. Hvala vam!

en: Hi there,
    You downgraded your subscription on %website_url. Because your listings number was greater than what the actual package offers, we set the status of all your listings to "expired". You will need to choose which listings you want live and send them again for approval.
    Thank you!
sl_SI: Pozdravljeni, vašo naročnino ste znižali na% website_url. Ker je bila vaša številka oglasov večja od dejanskega paketa, smo status vseh vaših vnosov nastavili na »poteklo«. Boste morali izbrati, katere liste želite v živo in jih poslati znova za odobritev. Hvala vam!

en: Hi there,
    You have a new featured submission on  %website_url! You should go check it out.
sl_SI: Pozdravljeni, imaš novo oddano ponudbo na% website_url! Moral bi iti preveriti.

en: Hi there,
    You have a new paid submission on  %website_url! You should go check it out.
sl_SI: Pozdravljeni, imate novo plačano predložitev na spletnem mestu% website_url! Moral bi iti preveriti.

en: Hi there,
    You received a new Wire Transfer payment request on %website_url.
    The invoice number is:  %invoice_no,  Amount: %total_price.
    Please wait until the payment is made to activate the user purchase.
sl_SI: Pozdravljeni, prejeli ste novo zahtevo za plačilo v omrežnem prenosu na% website_url. Številka računa je:% invoice_no, znesek:% total_price. Počakajte, da se izvede plačilo za aktiviranje nakupa uporabnika.

en: Hi there,
    Your listing, %property_title was approved on  %website_url! The listing is: %property_url.
    You should go check it out.
sl_SI: Pozdravljeni, vaš vnos,% property_title je bil odobren na% website_url! Seznam je:% property_url. Moral bi iti preveriti.

en: Hi there,
    Your new membership on %website_url is activated! You should go check it out.
sl_SI: Pozdravljeni, vaše novo članstvo na% website_url je aktivirano! Moral bi iti preveriti.

en: Hi there,
    Your purchase on  %website_url is activated! You should go check it out.
sl_SI: Pozdravljeni, vaš nakup na% website_url je aktiviran! Moral bi iti preveriti.

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url was cancelled because it expired or the recurring payment from the merchant was not processed. All your listings are no longer visible for our visitors but remain in your account.
    Thank you.
sl_SI: Pozdravljeni, vaša naročnina na% website_url je bila preklicana, ker je potekla, ali ponavljajoče plačilo od trgovca ni bilo obdelano. Vsi vaši oglasi niso več vidni za naše obiskovalce, ampak ostanejo v vašem računu. Hvala vam.

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url will expire in 3 days.Please make sure you renew your subscription or you have enough funds for an auto renew.
sl_SI: Pozdravljeni, vaša naročnina na spletnem mestu% website_url bo potekla čez 3 dni. Prosimo, poskrbite, da obnovite svojo naročnino ali imate dovolj sredstev za samodejno obnovitev.

en: Hide Details
sl_SI: Skrij podrobnosti

en: Highlight your property.
sl_SI: Označite svojo lastnino.

en: Holy See (Vatican City State)
sl_SI: Sveti sedež (Vatikanska mestna država)

en: Home
sl_SI: Domov

en: Home Services
sl_SI: Domače storitve

en: Hospitals
sl_SI: Bolnišnice

en: Hotels & Travel
sl_SI: Hoteli in potovanja

en: Hover Button Color
sl_SI: Barva gumba za premikanje

en: How it will compare
sl_SI: Kako se bo primerjalo

en: Hungary
sl_SI: Madžarska

en: Hybrid
sl_SI: Hibridni

en: I Understand
sl_SI: Razumem

en: I agree with
sl_SI: se strinjam z

en: Iceland
sl_SI: Islandija

en: If media header is set to Revolution Slider, type the slider name and save.
sl_SI: Če je glava medija nastavljena na Revolucijski drsnik, vnesite ime drsnika in shranite.

en: If media header is set to image, add the image below.
sl_SI: Če je glava medija nastavljena na sliko, dodajte sliko spodaj.

en: If no, advanced search over header will display in closed position by default.
sl_SI: Če ne, se bo napredno iskanje nad glavo prikazalo privzeto v zaprtem položaju.

en: If no, price field can still be used in search and it will be input type.
sl_SI: Če ne, se lahko polje za ceno še vedno uporabi pri iskanju in bo tip vnosa.

en: If no, users will get the auto generated password via email
sl_SI: Če ne, bodo uporabniki dobili avtomatsko generirano geslo prek e-pošte

en: If not we will show prices without before and after label and in this format : 5,23m or 6.83k
sl_SI: Če ne bomo prikazali cene brez pred in po etiketi in v tej obliki: 5,23m ali 6.83k

en: If set to no you will need to delete Inbox page template.
sl_SI: Če je nastavljeno na ne, boste morali izbrisati predlogo strani.

en: If set to yes, new property pins will update on the map every 3 hours.
sl_SI: Če je nastavljeno na da, bodo na zemljevidu posodobljeni novi čepi za nepremičnine vsake 3 ure.

en: If wire payment is enabled, type the instructions below.
sl_SI: Če je omogočeno plačilo žice, vnesite spodnja navodila.

en: If yes, admin publishes each property submitted in front end manually.
sl_SI: Če je odgovor pritrdilen, admin vsako objavljeno znamko predloži ročno.

en: If yes, it groups nearby pins in cluster.
sl_SI: Če da, združuje bližnje zatiče v gruči.

en: If yes, the address field in front end submission form will use Google Places autocomplete.
sl_SI: Če da, bo v polju za naslov v obrazcu za predložitev prednjega dela končal samodokončanje storitve Google Mesta.

en: If yes, the geo location search will appear above half map search fields
sl_SI: Če je odgovor pritrdilen, se bo iskanje geografskega položaja prikazalo nad polovinskimi iskalnimi polji

en: If yes, the reviews can be found in comments section
sl_SI: Če da, pregledi najdete v razdelku o komentarjih

en: If yes, user can save his searchs from Advanced Search Results, if he is logged in with a registered account.
sl_SI: Če da, uporabnik lahko shranjuje svoje iskalne poizvedbe iz naprednih rezultatov iskanja, če je prijavljen z registriranim računom.

en: If yes, you can set your own custom fields in the  spots available. See help for correct setup.
sl_SI: Če da, lahko nastavite svoja polja po meri v mestih, ki so na voljo. Za pravilno namestitev glejte pomoč.

en: If you add images directly into the input fields (without Upload button) please use the full image path. For ex: http://www.wpresidence..... . If you use the "upload"  button use also "Insert into Post" button from the pop up window.
sl_SI: Če slike neposredno vstavite v polja za vnos (brez gumba za nalaganje), uporabite celotno pot do slike. Za ex: http: //www.wpresidence ...... Če uporabljate gumb »Naloži«, uporabite tudi gumb »Vstavi v objavo« iz pojavnega okna.

en: If you change this value, the new value applies for new registered users. Old value applies for older registered accounts.
sl_SI: Če spremenite to vrednost, nova vrednost velja za nove registrirane uporabnike. Stara vrednost velja za starejše registrirane račune.

en: If you do not wish to be notified anymore please enter your account and delete the saved search.Thank you!
sl_SI: Če ne želite več biti obveščen, vnesite svoj račun in izbrišite shranjeno iskanje. Hvala!

en: Image Gallery
sl_SI: Galerija slik

en: Image for Contact Page
sl_SI: Slika za kontaktno stran

en: Image needs to be at least 500px height  x 500px wide!
sl_SI: Slika mora biti široka najmanj 500 pik x 500 pika!

en: Image size must be 44px x 48px.
sl_SI: Velikost slike mora biti 44px x 48px.

en: Image size must be 44px x 48px.
sl_SI: Velikost slike mora biti 44px x 48px.

en: Images / per listing
sl_SI: Slike / na seznam

en: Images will have the same size. If set to no you will need to make sure that images are about the same size
sl_SI: Slike bodo imele enako velikost. Če je nastavljeno na ne, se boste morali prepričati, da so slike približno enake velikosti

en: Import
sl_SI: Uvozi

en: Import Completed
sl_SI: Uvoz končan

en: Import Demo Content
sl_SI: Uvozite Demo vsebino

en: Import Options
sl_SI: Možnosti uvoza

en: Import Theme Options
sl_SI: Uvozi možnosti teme

en: Import Theme Options
sl_SI: Uvozi možnosti teme

en: Important: Create also a page with template "Splash Page" to see how your splash settings apply
sl_SI: Pomembno: ustvarite tudi stran s predlogo »Splash Page«, da vidite, kako se uporabljajo nastavitve splash-a

en: In case you want to send users to another page
sl_SI: Če želite poslati uporabnike na drugo stran

en: In what area are your properties
sl_SI: Na katerem območju so vaše lastnosti

en: Inbox
sl_SI: Prejeto

en: Increasing memory allocated to PHP
sl_SI: Povečanje pomnilnika, dodeljenega PHP

en: India
sl_SI: Indija

en: Indonesia
sl_SI: Indonezija

en: Info is taken from https://developer.paypal.com/ See help.
sl_SI: Informacije so vzete iz https://developer.paypal.com/. Oglejte si pomoč.

en: Info is taken from https://www.paypal.com/ or http://sandbox.paypal.com/ See help.
sl_SI: Informacije so vzete iz https://www.paypal.com/ ali http://sandbox.paypal.com/. Oglejte si pomoč.

en: Info is taken from your account at https://dashboard.stripe.com/login
sl_SI: Informacije so vzete iz vašega računa na https://dashboard.stripe.com/login

en: Initial area radius
sl_SI: Začetni polmer polmera

en: Insert background footer image below.
sl_SI: Vstavite sliko pod nogo spodaj.

en: Instagram page link, with https://
sl_SI: Povezava s spletno stranjo Instagram s https: //

en: Install
sl_SI: Namesti

en: Install Plugins
sl_SI: Namestite vtičnike

en: Install Required Plugins
sl_SI: Namestite zahtevane vtičnike

en: Installed But Not Activated
sl_SI: Nameščen, a ni aktiviran

en: Installed version:
sl_SI: Nameščena različica:

en: Installing Plugin: %s
sl_SI: Nameščanje vtičnika: %s

en: Instructions:
sl_SI: Navodila:

en: Invalid E-mail address!
sl_SI: Nepravilen e-naslov!

en: Invalid Username!
sl_SI: Neveljavno uporabniško ime!

en: Invalid username (do not use special characters or spaces)!
sl_SI: Neveljavno uporabniško ime (ne uporabljajte posebnih znakov ali presledkov)!

en: Invoice Type
sl_SI: Vrsta računa

en: Iran (Islamic Republic of)
sl_SI: Iran (Islamska republika)

en: Iraq
sl_SI: Irak

en: Ireland
sl_SI: Irska

en: Israel
sl_SI: Izrael

en: Italy
sl_SI: Italija

en: Item has 0 views
sl_SI: Element ima 0 ogledov

en: Jamaica
sl_SI: Jamajka

en: Japan
sl_SI: Japonska

en: Kazakhstan
sl_SI: Kazahstan

en: Keep Advanced Search visible? (*only for Type 1,3 and 4)
sl_SI: Naj bo Napredno iskanje vidno? (* samo za tipe 1,3 in 4)

en: Kenya
sl_SI: Kenija

en: Korea, Democratic People's Republic of
sl_SI: Koreja, Demokratična ljudska republika

en: Korea, Republic of
sl_SI: Koreja, Republika

en: Kuwait
sl_SI: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
sl_SI: Kirgizistan

en: Label on Front end
sl_SI: Oznaka na sprednjem koncu

en: Language for datepicker
sl_SI: Jezik za datum

en: Languages
sl_SI: Jeziki

en: Lao, People's Democratic Republic
sl_SI: Lao, Ljudska demokratična republika

en: Last Name
sl_SI: Priimek

en: Latitude (for Google Maps)
sl_SI: Latitude (za Google Zemljevide)

en: Latvia
sl_SI: Latvija

en: Leave a Reply
sl_SI: Pustite odgovor

en: Leave a Reply to %s
sl_SI: Pustite odgovor na %s

en: Lebanon
sl_SI: Libanon

en: Lesotho
sl_SI: Lesoto

en: Liberia
sl_SI: Liberija

en: Libyan Arab Jamahiriya
sl_SI: Libijska Arapska Džamahirija

en: License
sl_SI: Licenca

en: License:
sl_SI: Licenca:

en: Liechtenstein
sl_SI: Lihtenštajn

en: Line Height:
sl_SI: Višina vrstice:

en: Link Color
sl_SI: Barva povezave

en: Link Relationship (XFN)
sl_SI: Povezava povezave (XFN)

en: List of already added features and amenities
sl_SI: Seznam že dodanih funkcij in udobja

en: Listed In
sl_SI: V seznamu

en: Listed in
sl_SI: Navedeno v

en: Listing
sl_SI: Oglas

en: Listing Details
sl_SI: Podatki o priglasitvi

en: Listing Edit
sl_SI: Urejanje oglasa

en: Listing Edited on %website_url
sl_SI: Oglas je bil urejen na spletni strani website_url

en: Listing Location
sl_SI: Lokacija oglasa

en: Listing Media
sl_SI: Oglasni mediji

en: Listing Payment
sl_SI: Plačilo z oglasi

en: Listing Payment with Featured option
sl_SI: Plačilo z oglasi s funkcijo »Izbrana«

en: Listing payment on
sl_SI: Plačilo z oglasi na

en: Listings
sl_SI: Seznami

en: Listings Features & Amenities
sl_SI: Značilnosti in ugodnosti

en: Listings Labels
sl_SI: Seznam nalepk

en: Lithuania
sl_SI: Litva

en: Load More Listings
sl_SI: Naloži več seznamov

en: Load More Properties
sl_SI: Naloži več lastnosti

en: Local Flavor
sl_SI: Lokalni okus

en: Local Services
sl_SI: Lokalne storitve

en: Location
sl_SI: Lokacija

en: Log Out
sl_SI: Izpisati

en: Login
sl_SI: Vpiši se

en: Login successful, redirecting...
sl_SI: Prijava uspešna, preusmerjanje ...

en: Login with Facebook
sl_SI: Prijava s Facebookom

en: Login with Google
sl_SI: Prijavite se z Googlom

en: Login with Yahoo
sl_SI: Prijava z Yahoo

en: Logos & Favicon
sl_SI: Logos &amp; Favicon

en: Longitude (for Google Maps)
sl_SI: Zemljepisna dolžina (za Google Zemljevide)

en: Lot Size in
sl_SI: Velikost parcele v

en: Lot Size:
sl_SI: Velikost zemljišča:

en: Luxembourg
sl_SI: Luksemburg

en: Macau
sl_SI: Macao

en: Macedonia (FYROM)
sl_SI: Makedonija (FYROM)

en: Madagascar
sl_SI: Madagaskar

en: Main Color
sl_SI: Glavna barva

en: Main Grid Width in px
sl_SI: Glavna mrežna širina v px

en: Make sure the mandatory fields for property submission page are part of submit form (managed from the above setting). Use CTRL for multiple fields select..
sl_SI: Poskrbite, da so obvezna polja za stran za oddajo lastnine del obrazca za predložitev (upravlja se z zgornjo nastavitvijo). Uporabite CTRL za več polj, izberite ..

en: Make this listing featured from property list.
sl_SI: Naredite to navedbo iz seznama lastnosti.

en: Malawi
sl_SI: Malavi

en: Malaysia
sl_SI: Malezija

en: Maldives
sl_SI: Maldivi

en: Map
sl_SI: Zemljevid

en: Map  Settings
sl_SI: Nastavitve zemljevida

en: Map Advanced Search Button Background Color
sl_SI: Barva ozadja

en: Map Controls Background Color
sl_SI: Barva ozadja za nadzor zemljevida

en: Map Controls Font Color
sl_SI: Kontrolniki zemljevidov Barva pisave

en: Map Settings
sl_SI: Nastavitve zemljevida

en: Map Type
sl_SI: Vrsta zemljevida

en: Margin Top for logo
sl_SI: Margin Top za logotip

en: Marshall Islands
sl_SI: Marshallovi otoki

en: Martinique
sl_SI: Martinika

en: Mass Media
sl_SI: Množični mediji

en: Matching Submissions
sl_SI: Ujemanje predlogov

en: Matching Submissions on %website_url
sl_SI: Ujemanje prispevkov na% website_url

en: Mauritania
sl_SI: Mavretanija

en: Maximum no of images per property (only front-end upload). Works when submission is free or requires user to pay a fee for each listing
sl_SI: Največje število slik na posamezno znamko (samo prednji prenos). Deluje, kadar je predložitev brezplačna ali zahteva, da uporabnik plača pristojbino za vsako uvrstitev

en: Maximum number of pins to show on the map.
sl_SI: Največje število zatičev, ki se prikažejo na zemljevidu.

en: Maximum radius value
sl_SI: Največja vrednost polmera

en: Maximum zoom level for Cloud Cluster to appear
sl_SI: Najvišja raven povečave za Cloud Cluster

en: MbString extension not detected. Please contact your hosting provider in order to enable it.
sl_SI: Razširitev MbString ni bila zaznana. Obrnite se na ponudnika gostovanja, da ga omogočite.

en: Measurement Unit
sl_SI: Merilna enota

en: Media Header Type?
sl_SI: Vrsta glave medija?

en: Mega Menu Widget Area
sl_SI: Mega Widget Area

en: Member of
sl_SI: Član

en: Member of:
sl_SI: Član:

en: Membership
sl_SI: Članstvo

en: Membership & Payment Settings
sl_SI: Nastavitve članstva in plačila

en: Membership Activated
sl_SI: Članstvo je aktivirano

en: Membership Activated on %website_url
sl_SI: Članstvo Aktivirano na% website_url

en: Membership Cancelled
sl_SI: Članstvo je preklicano

en: Membership Cancelled on %website_url
sl_SI: Članstvo je preklicano na% website_url

en: Membership Expiration Warning
sl_SI: Opozorilo o poteku članstva

en: Membership Expiration Warning on %website_url
sl_SI: Opozorilo o poteku članstva na% website_url

en: Membership Payment
sl_SI: Plačilo članstva

en: Membership Settings
sl_SI: Nastavitve članstva

en: Menu Font
sl_SI: Pisava menija

en: Menu Item  Back Color
sl_SI: Element menija Nazaj Barva

en: Menu Item Back Color
sl_SI: Element menija Nazaj Barva

en: Menu Item Color
sl_SI: Barvno postavko

en: Menu Item Font Size
sl_SI: Velikost pisave v meniju

en: Menu Item Hover Back Color
sl_SI: Postavka menija Premakni nazaj barvo

en: Menu Item Icon(ex: fa fa-comment)
sl_SI: Ikona menija (ex: fa fa-comment)

en: Menu Item Label(ex: "new")
sl_SI: Oznaka menijske postavke (npr. &quot;Novo&quot;)

en: Menu Item hover font color
sl_SI: Postavka menija zasveti barvo pisave

en: Menu border color
sl_SI: Barvna meja menija

en: Message sent from page:
sl_SI: Sporočilo poslano s strani:

en: Mexico
sl_SI: Mehika

en: Micronesia, Federated States of
sl_SI: Mikronezija, Federativne države

en: Minify css and js files
sl_SI: Minify css in js datotek

en: Minimum and Maximum value for Price Slider
sl_SI: Najnižja in najvišja vrednost za drsnik cene

en: Minimum radius vale
sl_SI: Najmanjša polmera

en: Minimum radius value
sl_SI: Najmanjša vrednost polmera

en: Minimum required version:
sl_SI: Najmanjša zahtevana različica:

en: Mobile Menu
sl_SI: Mobilni meni

en: Mobile Menu Colors
sl_SI: Barve za mobilne menije

en: Mobile header background color
sl_SI: Barva ozadja glave za mobilne naprave

en: Mobile header icon color
sl_SI: Barva ikone premika za mobilne naprave

en: Mobile menu background color
sl_SI: Barva ozadja menija za mobilne naprave

en: Mobile menu font color
sl_SI: Barva pisave v meniju za mobilne naprave

en: Mobile menu hover font color
sl_SI: Mobilni meni zasveti barvo pisave

en: Mobile menu item border color
sl_SI: Barva obrobe v meniju za mobilne naprave

en: Mobile menu item hover background color
sl_SI: Element menija za mobilne naprave zasveti barvo ozadja

en: Mobile/Tablets Logo
sl_SI: Logotip za mobilne naprave / tablične računalnike

en: Moldova, Republic of
sl_SI: Moldavija, Republika

en: Monaco
sl_SI: Monako

en: Mongolia
sl_SI: Mongolija

en: Montenegro
sl_SI: Črna gora

en: Monthly Archives: %s
sl_SI: Mesečni arhivi: %s

en: More Search Options
sl_SI: Več možnosti iskanja

en: Morocco
sl_SI: Maroko

en: Mortgage Payments:
sl_SI: Hipotekarna plačila:

en: Mozambique
sl_SI: Mozambik

en: Multi Unit Label
sl_SI: Etiketa več enot

en: Multi Unit Label (*for sub unit)
sl_SI: Oznaka več enot (* za podenoto)

en: My Invoices
sl_SI: Moji računi

en: My Listings
sl_SI: Moji oglasi

en: My Location
sl_SI: Moja lokacija

en: My Profile
sl_SI: Moj profil

en: My Properties List
sl_SI: Seznam lastnosti

en: My details
sl_SI: Moji podatki

en: Myanmar
sl_SI: Mjanmar

en: Name
sl_SI: Ime

en: Namibia
sl_SI: Namibija

en: Navigation Label
sl_SI: Navigacijska oznaka

en: Need an account? Register here!
sl_SI: Potrebujete račun? Registrirajte se tukaj!

en: Neighborhood
sl_SI: Okolica

en: Netherlands
sl_SI: Nizozemska

en: Netherlands Antilles
sl_SI: Nizozemski Antili

en: New Agent
sl_SI: Nov agent

en: New Agent Added
sl_SI: Dodano je novo agencijo

en: New Caledonia
sl_SI: Nova Kaledonija

en: New Feature Upgrade on  %website_url
sl_SI: Nova funkcijska nadgradnja na% website_url

en: New Listing Submission
sl_SI: Novo predložitev oglasov

en: New Listing Submission on %website_url
sl_SI: Novo predložitev oglasov na% website_url

en: New Paid Submission on %website_url
sl_SI: Novo plačano predložitev na% website_url

en: New Password
sl_SI: novo geslo

en: New User Registration
sl_SI: Nova registracija uporabnika

en: New Zealand
sl_SI: Nova Zelandija

en: New user  notification
sl_SI: Novo obvestilo uporabnika

en: New user admin notification
sl_SI: Obvestilo novega uporabnika

en: New user registration on %website_url.
    Username: %user_login_register, 
    E-mail: %user_email_register
sl_SI: Nova registracija uporabnika na% website_url. Uporabniško ime:% user_login_register, E-pošta:% user_email_register

en: New wire Transfer
sl_SI: Novi prenos žice

en: Newer Comments &raquo;
sl_SI: Novejši komentarji »

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sl_SI: Novejše objave <span class="meta-nav">→</span>

en: Newest first
sl_SI: Najprej najnovejše

en: Next
sl_SI: Naslednji

en: Next Step
sl_SI: Naslednji korak

en: Next page
sl_SI: Naslednja stran

en: Nicaragua
sl_SI: Nikaragva

en: Nigeria
sl_SI: Nigerija

en: Nightlife
sl_SI: Nočno življenje

en: No = submission is free. Paid listing = submission requires user to pay a fee for each listing. Membership = submission is based on user membership package.
sl_SI: Ne = predložitev je brezplačna. Plačani seznam = predložitev zahteva, da uporabnik plača pristojbino za vsako uvrstitev. Članstvo = predložitev temelji na paketu za članstvo.

en: No More Listings
sl_SI: Ni več seznamov

en: No invoices
sl_SI: Ni računov

en: No of Search fields
sl_SI: Število iskalnih polj

en: No of Search fields per row
sl_SI: Število iskanih polj v vrstici

en: No of Search fields per row (Possible values: 1,2,3,4).
sl_SI: Število iskalnih polj v vrstici (možne vrednosti: 1,2,3,4).

en: No of Search fields.
sl_SI: Število iskalnih polj.

en: No of agent listings per row when the page is without sidebar
sl_SI: Število listkov agenta v vrstici, ko je stran brez stranske vrstice

en: No of blog listings per row when the page is without sidebar
sl_SI: Število listov spletnih dnevnikov v vrstici, ko je stran brez stranske vrstice

en: No of property listings per row when the page is without sidebar
sl_SI: Število listov lastnosti v vrstici, ko je stran brez stranske vrstice

en: No plugins are available to be activated at this time.
sl_SI: V tem trenutku ni mogoče aktivirati nobenih vtičnikov.

en: No plugins are available to be installed at this time.
sl_SI: V tem trenutku ni mogoče namestiti nobenih vtičnikov.

en: No plugins are available to be updated at this time.
sl_SI: V tem trenutku ni na voljo nobenih vtičnikov.

en: No plugins to install, update or activate.
sl_SI: Ni nameščenih vtičnikov za namestitev, posodabljanje ali aktiviranje.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
sl_SI: Za aktiviranje ni bilo izbranih vtičnikov. Ni ukrepov.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
sl_SI: Za nameščanje ni bilo izbranih vtičnikov. Ni ukrepov.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
sl_SI: Za posodobitev ni bilo izbranih vtičnikov. Ni ukrepov.

en: No results found!
sl_SI: Ni zadetkov!

en: None
sl_SI: Nihče

en: Northern Mariana Islands
sl_SI: Severni Marianski otoki

en: Norway
sl_SI: Norveška

en: Not Installed
sl_SI: Ni nameščeno

en: Not Paid
sl_SI: Ni plačano

en: Number of Page Views
sl_SI: Število ogledov strani

en: Number of milisecons before auto cycling an item
sl_SI: Število milisekonov pred samodejnim kolesarjenjem predmeta

en: Number of milisecons before auto cycling an item (5000=5sec).Put 0 if you don't want to autoslide.
sl_SI: Število milisekonov pred samodejnim kolesarjenjem predmeta (5000 = 5sec) .Pot 0, če ne želite, da se avtomatizira.

en: OR
sl_SI: ALI

en: Old Password
sl_SI: staro geslo

en: Old Password is not correct
sl_SI: Staro geslo ni pravilno

en: Oldest first
sl_SI: Najprej starejši

en: Once Weekly
sl_SI: Enkrat tedensko

en: One Time
sl_SI: Enkrat

en: One of the password field is empty!
sl_SI: Polje gesla je prazno!

en: Open In Google Maps
sl_SI: Odprite v Google Zemljevidih

en: Open link in a new window/tab
sl_SI: Odpri povezavo v novem oknu / zavihku

en: Open ticket
sl_SI: Odprite vstopnico

en: Opening Hours
sl_SI: Odpiralni čas

en: Opening Hours:
sl_SI: Odpiralni čas:

en: Optima Express  settings
sl_SI: Optima Express nastavitve

en: Optima Express settings
sl_SI: Optima Express nastavitve

en: Option applies for each free published listing.
sl_SI: Možnost velja za vsako brezplačno objavljeno kotacijo.

en: Other Agents
sl_SI: Drugi zastopniki

en: Other units in
sl_SI: Druge enote v

en: Our Agents
sl_SI: Naši zastopniki

en: Our Taxes:
sl_SI: Naši davki:

en: Overlay Color
sl_SI: Barva prekrivanja

en: Overlay Image, .png, .jpg or .gif format
sl_SI: Overlay Image, .png, .jpg ali .gif format

en: Overlay Opacity
sl_SI: Preobremenjenost prekrivanja

en: Overlay Opacity- values from 0 to 1 , Ex: 0.4
sl_SI: Overlay Opacity- vrednosti od 0 do 1, npr .: 0,4

en: Overwrite theme css using custom css.
sl_SI: Prepiši temo css z uporabo css po meri.

en: Owner Notes
sl_SI: Lastnik Notes

en: Owner/Agent notes (*not visible on front end)
sl_SI: Posnetki lastnika / agent (* niso vidni na sprednjem delu)

en: PHP GD library is NOT installed on your web server and because of that the theme will not be able to work with images. Please contact your hosting company in order to activate this library.
sl_SI: PHP GD knjižnica ni nameščena na vašem spletnem strežniku in zaradi tega tema ne bo mogla delati s slikami. Za aktiviranje te knjižnice se obrnite na svojo gostujočo družbo.

en: Package
sl_SI: Paket

en: Package Payment
sl_SI: Plačilo paketa

en: Packages Available
sl_SI: Paketi na voljo

en: Page Template
sl_SI: Predloga strani

en: Page Title
sl_SI: Naslov strani

en: Page Views Statistics
sl_SI: Statistični podatki o straneh

en: Pages:
sl_SI: Strani:

en: Paid
sl_SI: Plačano

en: Paid Submission
sl_SI: Plačano predložitev

en: Paid submission
sl_SI: Plačano predložitev

en: Papua New Guinea
sl_SI: Papua Nova Gvineja

en: Paragraph Font
sl_SI: Pisava odstavka

en: Paraguay
sl_SI: Paragvaj

en: Parallax efect for image/video header media ?
sl_SI: Parallax efect za nosilce slike / video glave?

en: Parameter Label
sl_SI: Oznaka parametra

en: Parameter Value
sl_SI: Vrednost parametra

en: Parameters list
sl_SI: Seznam parametrov

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Password Reset Request
sl_SI: Zahteva za ponastavitev gesla

en: Password Reseted
sl_SI: Geslo je bilo ponovljeno

en: Password Updated
sl_SI: Geslo posodobljeno

en: Password: %s
sl_SI: Geslo: %s

en: Passwords do not match
sl_SI: geslo se ne ujema

en: Pay with Credit Card
sl_SI: Plačajte s kreditno kartico

en: Pay with Paypal
sl_SI: Plačaj s Paypalom

en: PayPal business account is required. Info is taken from https://developer.paypal.com/. See help.
sl_SI: Poslovni račun PayPal je potreben. Informacije so vzete iz https://developer.paypal.com/. Oglejte si pomoč.

en: PayPal payment agreement
sl_SI: PayPal plačilna pogodba

en: Payment Method
sl_SI: Način plačila

en: Payments
sl_SI: Plačila

en: PaypPal Settings
sl_SI: Nastavitve PaypPal

en: Paypal & Stripe Api
sl_SI: Paypal &amp; Stripe Api

en: Paypal API Password
sl_SI: Geslo API-ja za Paypal

en: Paypal API Password - Obsolete starting 1.30.1
sl_SI: Paypal API geslo - Zastarela začetek 1.30.1

en: Paypal API Signature
sl_SI: Podpis API-ja za Paypal

en: Paypal API Signature - Obsolete starting 1.30.1
sl_SI: Podpis API-ja za Paypal - Zastareli začetek 1.30.1

en: Paypal Api Keys are added.Payments will be processed.
sl_SI: Ključi Paypal Api so dodani. Plačila bodo obdelana.

en: Paypal Api User Name
sl_SI: Paypal Api uporabniško ime

en: Paypal Api User Name - Obsolete starting 1.30.1
sl_SI: Paypal Api Uporabniško ime - Zastarela začetek 1.30.1

en: Paypal Client Secret Key
sl_SI: PayPal Client Secret ključ

en: Paypal Client Secret Key
sl_SI: PayPal Client Secret ključ

en: Paypal Client id
sl_SI: ID stranke Paypal

en: Paypal Settings
sl_SI: Nastavitve za Paypal

en: Paypal receiving email
sl_SI: Paypal prejemanje e-pošte

en: Personalize Your Website
sl_SI: Prilagodite svojo spletno stran

en: Pets
sl_SI: Hišne živali

en: Pharmacies
sl_SI: Lekarne

en: Philippines
sl_SI: Filipini

en: Phone
sl_SI: Telefon

en: Phone:
sl_SI: Telefon:

en: Photo
sl_SI: Fotografija

en: Pick a custom property page template you made.
sl_SI: Izberite predlogo strani z lastnostmi po meri, ki ste jo naredili.

en: Pin Generation works only if the file reading option in Google Map setting is set to yes
sl_SI: Pin Generation deluje le, če je možnost branja datotek v nastavitvi Google Zemljevid nastavljena na da

en: Pin Management
sl_SI: Upravljanje pinov

en: Pin cluster disappears when map zoom is less than the value set in here.
sl_SI: Klinasta kletka izgine, kadar je povečava zemljevida manjša od vrednosti, ki je nastavljena tukaj.

en: Pins Management
sl_SI: Upravljanje zatičev

en: Pins retina version must be uploaded at the same time (same folder) as the original pin and the name of the retina file should be with_2x at the end.
sl_SI: Hkrati mora biti naložena različica zatičev za pins (iste mape), saj je prvotni pin in ime datoteke za mrežnico na koncu konec.

en: Pinterest page link, with https://
sl_SI: Pinterestna stran s https: //

en: Place Pin with Agency Address
sl_SI: Kraj Pin z naslovom agencije

en: Place Pin with Developer Address
sl_SI: Kraj Pin z naslovom razvijalca

en: Place Pin with Property Address
sl_SI: Kraj Pin z naslovom nepremičnine

en: Place in advanced search form
sl_SI: Postavite v napredni obrazec za iskanje

en: Plan Bathrooms
sl_SI: Načrtujte kopalnice

en: Plan Description
sl_SI: Opis načrta

en: Plan Image
sl_SI: Slika načrta

en: Plan Price
sl_SI: Cena načrta

en: Plan Rooms
sl_SI: Načrtne sobe

en: Plan Size
sl_SI: Velikost načrta

en: Plan Title
sl_SI: Načrt naslova

en: Please contact the administrator of this site for help.
sl_SI: Za pomoč se obrnite na skrbnika te strani.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
sl_SI: Prosimo, da se obrnete na ponudnika vtičnikov in jih prosite, naj svoje vtičnike pakirajo v skladu s smernicami WordPress.

en: Please do not manually change the slugs when adding new terms. If you need to edit a term name copy the new name in the slug field also.
sl_SI: Prosimo, ročnih sprememb ne vstavite med dodajanjem novih izrazov. Če želite urejati izraz, kopirajte tudi novo ime v polju.

en: Please edit your profile page from site interface.
sl_SI: Uredite svojo stran profila iz vmesnika spletnega mesta.

en: Please fill in the form correctly and try again!
sl_SI: Obrazec izpolnite pravilno in poskusite znova!

en: Please note that Yelp is not working for all countries. See here
sl_SI: Upoštevajte, da Yelp ne deluje za vse države. Glejte tukaj

en: Please submit a title for your property
sl_SI: Prosimo, pošljite naslov za svojo lastnino

en: Please submit the
sl_SI: Prosimo, pošljite

en: Please wait while we are processing your submission!
sl_SI: Počakajte, da obdelamo vašo oddajo!

en: Please, enter correct email
sl_SI: Prosimo, vnesite pravilen e-poštni naslov

en: Please, enter field:
sl_SI: Prosimo, vnesite polje:

en: Please, enter property title
sl_SI: Prosimo, vnesite naslov lastnine

en: Plugin
sl_SI: Vključiti

en: Plugin activated successfully.
sl_SI: Plugin se je aktiviral uspešno.

en: Plugin activation failed.
sl_SI: Aktivacija vtičnika ni uspela.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
sl_SI: Vtičnik ni aktiviran. Za to temo je potrebna višja različica %s. Prosimo, posodobite vtičnik.

en: Poland
sl_SI: Poljska

en: Portugal
sl_SI: Portugalska

en: Post Comment
sl_SI: Objavi komentar

en: Post navigation
sl_SI: Objava navigacije

en: Posted by
sl_SI: Objavil

en: Posted on
sl_SI: Objavljeno na

en: Powered by
sl_SI: Poganja ga

en: Pre-Packaged
sl_SI: Predpakirano

en: Prev
sl_SI: Prej

en: Prev Step
sl_SI: Predhodni korak

en: Previous Step
sl_SI: Prejšnji korak

en: Previous page
sl_SI: Prejšnja stran

en: Price
sl_SI: Cena

en: Price & Currency
sl_SI: Cena in valuta

en: Price - thousands separator
sl_SI: Cena - tisoči separator

en: Price High to Low
sl_SI: Cena višje do najnižje

en: Price Low to High
sl_SI: Cena nizka do visoka

en: Price Per Submission (for "per listing" mode)
sl_SI: Cena na oddajo (za &quot;na seznam&quot; način)

en: Price SLider values for advanced search with tabs
sl_SI: Cena SLider vrednosti za napredno iskanje z zavihki

en: Price Slider Values(min/max) for
sl_SI: Vrednosti vrednosti drsnika (min / max) za

en: Price in
sl_SI: Cena v

en: Price range:
sl_SI: Cenovni razpon:

en: Price to make the listing featured (for "per listing" mode)
sl_SI: Cena, ki omogoča, da se seznam uvrsti (za način &quot;na seznam&quot;)

en: Price:
sl_SI: Cena:

en: Primary Menu
sl_SI: Primarni meni

en: Primary Widget Area
sl_SI: Primarno območje

en: Print Page Design
sl_SI: Oblikovanje strani za tiskanje

en: Processing...
sl_SI: Obravnavati...

en: Professional Services
sl_SI: Strokovne storitve

en: Profile Update
sl_SI: Posodobitev profila

en: Profile updated
sl_SI: Profil je posodobljen

en: Properties List - Properties number per page
sl_SI: Seznam lastnosti - številka lastnosti na stran

en: Properties listed in
sl_SI: Lastnosti, navedene v

en: Property Action Category
sl_SI: Kategorija dejavnosti lastnine

en: Property Action Category Page
sl_SI: Kategorija dejavnosti kategorije dejavnosti

en: Property Address
sl_SI: Naslov lastnine

en: Property Address Label
sl_SI: Nalepka naslova lastnosti

en: Property Area
sl_SI: Območje lastnine

en: Property Area Page
sl_SI: Območje lastnine

en: Property Bathrooms
sl_SI: Nepremičnine Kopalnice

en: Property Bathrooms:
sl_SI: Nepremičnine Kopalnice:

en: Property Bedrooms
sl_SI: Nepremičnine Spalnice

en: Property Bedrooms:
sl_SI: Nepremičnina:

en: Property Card Design
sl_SI: Design Property Card

en: Property Categories Page
sl_SI: Kategorije nepremičnin

en: Property Category Submit
sl_SI: Property Property Pošlji

en: Property City Page
sl_SI: Lastnina City Page

en: Property Country
sl_SI: Lastnina države

en: Property County/State Page
sl_SI: Lastnina County / State Page

en: Property Description
sl_SI: Opis nepremičnine

en: Property Description & Price
sl_SI: Opis nepremičnine in cena

en: Property Description Label
sl_SI: Opis nepremičnine Oznaka

en: Property Details
sl_SI: Podrobnosti o lastnostih

en: Property Details Label
sl_SI: Podrobnosti o nepremičnini Label

en: Property Features Label
sl_SI: Oznaka lastnosti lastnosti

en: Property Google View
sl_SI: Lastnosti Google Prikaza

en: Property Id
sl_SI: ID lastnosti

en: Property Keyword:
sl_SI: Ključna beseda nepremičnine:

en: Property Latitude
sl_SI: Lastnosti Latitude

en: Property List Type for Advanced Search
sl_SI: Vrsta seznama lastnosti za Napredno iskanje

en: Property List Type for Taxonomy pages
sl_SI: Vrsta seznama lastnosti za strani taksonomije

en: Property List display(*global option)
sl_SI: Prikaz seznama lastnosti (* globalna opcija)

en: Property Longitude
sl_SI: Zemljepisna dolžina

en: Property Lot Size
sl_SI: Velikost zemljišča

en: Property Map
sl_SI: Zemljevid lastnine

en: Property Media
sl_SI: Mediji premoženja

en: Property Page
sl_SI: Lastna stran

en: Property Page Settings
sl_SI: Nastavitve strani lastnosti

en: Property Price
sl_SI: Cena nepremičnine

en: Property Price Label
sl_SI: Label lastnine

en: Property Price Label Before
sl_SI: Oznaka cene nepremičnine prej

en: Property Print Page Design
sl_SI: Oblikovanje strani za tiskanje lastnine

en: Property Reviews
sl_SI: Ocene nepremičnin

en: Property Rooms
sl_SI: Nepremičnine Sobe

en: Property Rooms:
sl_SI: Lastnosti sob:

en: Property Sidebar Position
sl_SI: Položaj stranske vrstice lastnosti

en: Property Size
sl_SI: Velikost nepremičnine

en: Property Status
sl_SI: Stanje lastnosti

en: Property Status
sl_SI: Stanje lastnosti

en: Property Status (* you may need to add new css classes - please see the help files)
sl_SI: Stanje lastnosti (* boste morda morali dodati nove CSS razrede - glejte datoteke pomoči)

en: Property Status:
sl_SI: Stanje nepremičnine:

en: Property Submission Page
sl_SI: Predložitev lastnine

en: Property Subunits
sl_SI: Lastnosti podenot

en: Property Unit/Card Design - BETA
sl_SI: Property Unit / Design Card - BETA

en: Property Unit/Card min height
sl_SI: Enota premoženja / višina kartice

en: Property Unit/Card min height
sl_SI: Enota premoženja / višina kartice

en: Property Zip
sl_SI: Lastnina Zip

en: Property and Agent Links
sl_SI: Povezave lastnine in zastopnika

en: Property is featured
sl_SI: Lastnina je označena

en: Property page Sidebar
sl_SI: Stran z lastnostmi stranske vrstice

en: Property, Agent, Blog Lists Design
sl_SI: Lastnina, agent, oblikovanje seznamov dnevnikov

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Backgrond Color
sl_SI: Lastnosti, zastopstvo in blog enota / barvno barvno kartico

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding
sl_SI: Imetje, agent in blog Enota / Kartica Notranja obloga

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding (top,left,bottom,right)
sl_SI: Lastnosti, zastopstvo in blog Enota / Kartica Notranja obloga (zgoraj, levo, spodaj, desno)

en: Public Services & Government
sl_SI: Javne storitve in vlada

en: Publish Listing with Feature
sl_SI: Objavite oglas s funkcijo

en: Publish Listing with Featured
sl_SI: Objavi oglas s priljubljenimi

en: Published
sl_SI: Objavljeno

en: Puerto Rico
sl_SI: Portoriko

en: Purchase Activated
sl_SI: Nakup aktiviran

en: Put Search form before the header media ?
sl_SI: Vnesite iskalni obrazec pred medij za glavo?

en: Qatar
sl_SI: Katar

en: Radius:
sl_SI: Polmer:

en: Rate us
sl_SI: Ocenite nas

en: Re-type Password
sl_SI: Ponovno vnesite geslo

en: Read more
sl_SI: Preberi več

en: Real Estate
sl_SI: Nepremičnina

en: Recommended
sl_SI: Priporočeno

en: Recommended memory limit should be at least 96MB. Please refer to :
sl_SI: Priporočena omejitev pomnilnika mora biti najmanj 96 MB. Glejte:

en: Recurring
sl_SI: Ponavljajoče se

en: Recurring Payment
sl_SI: Ponavljajoče se plačilo

en: Recurring Payment on %website_url
sl_SI: Ponavljajoče se plačilo na% website_url

en: Register
sl_SI: Registriraj se

en: Register here!
sl_SI: Registrirajte se tukaj!

en: Related Posts
sl_SI: Povezane objave

en: Religious Organizations
sl_SI: Verske organizacije

en: Remove
sl_SI: Odstraniti

en: Remove Image
sl_SI: Odstranite sliko

en: Remove script version - Following Envato guidelines we removed this feature.Please use a cache plugin in order to remove the script version.
sl_SI: Odstrani različico skripta - po navodilih za uporabo programa Envato smo to funkcijo odstranili. Prosimo, uporabite dodatni predpomnilnik, da odstranite različico skripta.

en: Repeat Footer background ?
sl_SI: Ponovite nogo ozadja?

en: Reply
sl_SI: Odgovori

en: Required
sl_SI: Zahtevano

en: Required Update not Available
sl_SI: Zahtevana posodobitev ni na voljo

en: Requires Update
sl_SI: Zahteva posodobitev

en: Resend for approval
sl_SI: Pošljite na odobritev

en: Reset Password
sl_SI: Ponastavitev gesla

en: Restaurants
sl_SI: Restavracije

en: Return to Login
sl_SI: Nazaj na prijavo

en: Return to Required Plugins Installer
sl_SI: Vrni se na Installer Plugins Required

en: Return to the Dashboard
sl_SI: Vrnite se na nadzorno ploščo

en: Retype Password
sl_SI: Ponovno vnesite geslo

en: Review Edit Saved
sl_SI: Pregled Uredi shranjeno

en: Review Sent
sl_SI: Pregled Poslano

en: Review Title
sl_SI: Naslov pregleda

en: Reviews
sl_SI: Mnenja

en: Roadmap
sl_SI: Časovni načrt

en: Romania
sl_SI: Romunija

en: Rooms
sl_SI: Sobe

en: Rooms (*only numbers)
sl_SI: Sobe (* samo številke)

en: Rooms:
sl_SI: Sobe:

en: Rooms:
sl_SI: Sobe:

en: Russian Federation
sl_SI: Ruska federacija

en: Rwanda
sl_SI: Ruanda

en: SAVE CHANGES
sl_SI: SHRANI SPREMEMBE

en: SEARCH
sl_SI: ISKANJE

en: SEARCH PROPERTIES
sl_SI: ISKANJE LASTNOSTI

en: Saint Kitts and Nevis
sl_SI: Saint Kitts in Nevis

en: Saint Vincent and the Grenadines
sl_SI: Saint Vincent in Grenadine

en: Sandbox = test API. LIVE = real payments API. Update PayPal and Stripe settings according to API type selection.
sl_SI: Sandbox = preskusni API. LIVE = API dejanskih plačil. Posodobite nastavitve PayPal in Stripe glede na izbiro tipa API.

en: Sao Tome and Principe
sl_SI: Sao Tome in Principe

en: Satellite
sl_SI: Satelit

en: Saudi Arabia
sl_SI: Savdska Arabija

en: Save Changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Save Design
sl_SI: Shrani design

en: Save Plans
sl_SI: Shrani načrte

en: Save Search
sl_SI: Shrani iskanje

en: Save Search Settings
sl_SI: Shrani nastavitve iskanja

en: Save Search Settings
sl_SI: Shrani nastavitve iskanja

en: Save this Search?
sl_SI: Shrani to iskanje?

en: Saved Searches
sl_SI: Shranjene iskalne poizvedbe

en: Schedule a showing?
sl_SI: Načrtujte prikazovanje?

en: Schools
sl_SI: Šole

en: Search
sl_SI: Iskanje

en: Search Parameters:
sl_SI: Parametri iskanja:

en: Search Properties
sl_SI: Lastnosti iskanja

en: Search Results for :
sl_SI: Rezultati iskanja :

en: Search State, City or Area
sl_SI: Država, mesto ali območje iskanja

en: Search a listing
sl_SI: Poiščite seznam

en: Search field
sl_SI: Polje za iskanje

en: Search for an Agent
sl_SI: Poiščite zastopnika

en: Search has been saved. You will receive an email notification when new properties matching your search have been published
sl_SI: Iskanje je shranjeno. Ko boste objavili nove lastnosti, ki ustrezajo vašemu iskanju, boste prejeli obvestilo o e-pošti

en: Search here...
sl_SI: Iskanje tukaj ...

en: Search name
sl_SI: Ime iskanja

en: Searching...
sl_SI: Iskanje ...

en: Second Color
sl_SI: Druga barva

en: Second Footer Widget Area
sl_SI: Območje drugega podnožja noge

en: Secondary Widget Area
sl_SI: Srednje območje dodatka

en: See All Your Pages
sl_SI: Oglejte si vse svoje strani

en: See Available Packages and Payment Methods
sl_SI: Oglejte si razpoložljive pakete in načine plačila

en: See all
sl_SI: Poglej vse

en: See first results here
sl_SI: Oglejte si prve rezultate tukaj

en: Select Categories
sl_SI: Izberite kategorije

en: Select Energy Class
sl_SI: Izberite energijski razred

en: Select Energy Class (EU regulation)
sl_SI: Izberite energetski razred (uredba EU)

en: Select Images
sl_SI: Izberite Slike

en: Select Media
sl_SI: Izberite medij

en: Select Properties
sl_SI: Izberite Lastnosti

en: Select Property Status
sl_SI: Izberite stanje lastnosti

en: Select Subunits From the list:
sl_SI: Izberite podenote S seznama:

en: Select Taxonomies, where you want to show review block
sl_SI: Izberite Taxonomies, kjer želite prikazati pregledni blok

en: Select Taxonomy for tabs options in Advanced Search Type 6, Type 7, Type 8, Type 9
sl_SI: Izberite Taksonomija za možnosti kartic v Advanced Type 6, Type 7, Type 8, Type 9

en: Select User Type
sl_SI: Izberite Vrsta uporabnika

en: Select Widget Area
sl_SI: Izberite Widget Area

en: Select a text alignment for header 3&4.
sl_SI: Izberite poravnavo besedila za glavo 3 in 4.

en: Select default country
sl_SI: Izberite privzeto državo

en: Select grid or list style for properties list pages.
sl_SI: Izberi mrežo ali slog seznama za strani z lastnostmi.

en: Select header alignment.Please note that there is no "center" align for type 3 and 4.
sl_SI: Izberite poravnavo glave. Upoštevajte, da za tipe 3 in 4 ni poravnan &quot;center&quot;.

en: Select header type.Header type 4 will NOT work with half map property list template.
sl_SI: Izberite vrsto glave. Tipček tipa 4 ne bo deloval s predlogo seznama premoženja s polovičnim zemljevidom.

en: Select list or grid style for Blog Category/Archive list type.
sl_SI: Izberite vrsto seznama ali mrežo za vrsto seznama kategorij Blog / Arhiv.

en: Select properties for slider - *hold CTRL for multiple select
sl_SI: Izberite lastnosti drsnika - * držite CTRL za več izbir

en: Select standard or half map style for advanced search results page.
sl_SI: Izberite napredni ali polovični slog za napredne strani z rezultati iskanja.

en: Select standard or half map style for property taxonomies pages.
sl_SI: Izberite slog standardnega ali polovičnega zemljevida za strani taksonomije nepremičnin.

en: Select tabs or accordion style for property info.
sl_SI: Izberite tabulatorje ali slog harmonike za informacije o znamki.

en: Select the Fields for property submission.
sl_SI: Izberite polja za predložitev lastnine.

en: Select the Mandatory Fields for property submission.
sl_SI: Izberite obvezna polja za predložitev lastnine.

en: Select the design type.
sl_SI: Izberite vrsto zasnove.

en: Select the measurement unit you will use on the website
sl_SI: Izberite merilno enoto, ki jo boste uporabljali na spletni strani

en: Select user roles to display in register forms
sl_SI: Izberite uporabniške vloge za prikaz v obrazcih registra

en: Select what features and amenities apply for your property.
sl_SI: Izberite, katere funkcije in vsebine veljajo za vašo lastnino.

en: Select what features from Advanced Search Form. *for speed reasons, the "features checkboxes" will not filter the pins on the map
sl_SI: Izberite, katere funkcije iz naprednega iskalnega obrazca. * zaradi razlogov za hitrost, &quot;potrditvena polja&quot; ne bodo filtrirale zatičev na zemljevidu

en: Select what media header to use globally.
sl_SI: Izberite, kateri glavi medija želite uporabljati globalno.

en: Select what properties you wish to show as subunits from those published.
sl_SI: Izberite lastnosti, ki jih želite prikazati kot podenote, od objavljenih.

en: Select which features and amenities show in search.
sl_SI: Izberite, katere funkcije in vsebine so prikazane med iskanjem.

en: Select wich user role the admin should approve?
sl_SI: Izberite katero uporabniško vlogo naj odobri skrbnik?

en: Selecting a category will make it easier for users to find you property in search results.
sl_SI: Če izberete kategorijo, bodo uporabniki v rezultatih iskanja olajšali iskanje lastnine.

en: Send
sl_SI: Pošlji

en: Send Email
sl_SI: Pošlji sporočilo

en: Send Message
sl_SI: Pošlji sporočilo

en: Send Private Message
sl_SI: Pošlji zasebno sporočilo

en: Send Reply
sl_SI: Pošlji odgovor

en: Send all contact emails to
sl_SI: Pošljite vsa e-poštna sporočila za stik

en: Send all contact emails to:
sl_SI: Pošiljanje vseh e-poštnih sporočil za stik:

en: Send emails
sl_SI: Pošlji e-pošto

en: Send me the invoice
sl_SI: Pošljite mi račun

en: Send weekly or daily an email alert with new published properties matching user saved searches.
sl_SI: Pošljite tedensko ali dnevno e-poštno opozorilo z novimi objavljenimi lastnostmi, ki se ujemajo s shranjenimi iskanji uporabnika.

en: Sending
sl_SI: Pošiljanje

en: Sending user info, please wait...
sl_SI: Pošiljanje informacij o uporabniku, počakajte ...

en: Sent for approval
sl_SI: Poslano za odobritev

en: Serbia
sl_SI: Srbija

en: Set as Mega Menu?
sl_SI: Nastavi kot Mega Menu?

en: Set as featured,  *Listings set as featured are subtracted from your package
sl_SI: Nastavi kot označen, * Oddani seznami, kot so prikazani, se odštejejo od vašega paketa

en: Set company pin location for contact page template. Latitude must be a number (ex: 40.577906).
sl_SI: Določite lokacijo lokacije podjetja za predlogo kontaktne strani. Širina mora biti številka (npr. 40,577906).

en: Set company pin location for contact page template. Longitude must be a number (ex: -74.155058).
sl_SI: Določite lokacijo lokacije podjetja za predlogo kontaktne strani. Dolžina mora biti številka (npr .: -74.155058).

en: Set currency symbol for property price.
sl_SI: Nastavite valutni simbol za ceno nepremičnine.

en: Set how many properties to show per page in lists.
sl_SI: Nastavite, koliko lastnosti se prikaže na posamezno stran v seznamih.

en: Set repeat options for background footer image.
sl_SI: Nastavite možnosti ponavljanja za sliko podobe noge.

en: Set the currency label for multi-currency widget dropdown.
sl_SI: Določite valutno oznako za spust v več valutah.

en: Set the position for the currency symbol.
sl_SI: Nastavite položaj za valutni simbol.

en: Set the thousand separator for price numbers.
sl_SI: Za ceno številke nastavite tisoč separator.

en: Set to Yes if you use SSL (https://)
sl_SI: Nastavite na Da, če uporabljate SSL (https: //)

en: Set to Yes if you use SSL.
sl_SI: Če uporabljate SSL, nastavite na Da.

en: Seychelles
sl_SI: Sejšeli

en: Shopping
sl_SI: Nakupovanje

en: Show Advanced Search ?
sl_SI: Pokaži napredni iskalnik?

en: Show Advanced Search in Taxonomies, Categories or Archives
sl_SI: Prikaži naprednejšo iskanje v taksonomijah, kategorijah ali arhivih

en: Show Amenities and Features fields?
sl_SI: Prikaži polja z nastavitvami in značilnostmi?

en: Show Breadcrumbs
sl_SI: Pokaži Breadcrumbs

en: Show Breadcrumbs?
sl_SI: Pokaži Breadcrumbs?

en: Show Cities and Areas with 0 properties in advanced search
sl_SI: Pokaži mesta in območja z 0 nepremičninami v naprednem iskanju

en: Show Contact Form on lightbox
sl_SI: Prikažite obrazec za stik v okvirju s svetlobo

en: Show Content as
sl_SI: Prikaži vsebino kot

en: Show Details
sl_SI: Pokaži podrobnosti

en: Show Dropdowns for beds, bathrooms or rooms?(*only works with Custom Fields - YES)
sl_SI: Prikaži padce za ležišča, kopalnice ali sobe? (* Deluje samo s poljami po meri - DA)

en: Show Footer ?
sl_SI: Pokaži nogo?

en: Show Footer ?
sl_SI: Pokaži nogo?

en: Show Footer Copyright Area?
sl_SI: Pokaži podokno za področje avtorskih pravic?

en: Show Footer Copyright Area?.
sl_SI: Pokaži podokno z avtorskimi pravicami ?.

en: Show Google Search over Map?
sl_SI: Pokaži Google Iskanje po zemljevidu?

en: Show Graph on Property Page
sl_SI: Pokaži graf na strani lastnosti

en: Show Header in Dashboard ?
sl_SI: Prikaži glavo v nadzorni plošči?

en: Show Reviews on Property Page
sl_SI: Pokaži mnenja na lastnini

en: Show Reviews on Property Page.
sl_SI: Pokaži mnenja na lastnini.

en: Show Slider for Price?
sl_SI: Pokaži drsnik za ceno?

en: Show address section
sl_SI: Prikaži naslovni naslov

en: Show address section in print page?
sl_SI: Prikaži naslovni naslov na strani za tiskanje?

en: Show agent and contact form on sidebar.
sl_SI: Pokažite agent in kontaktni obrazec na stranski vrstici.

en: Show agent details section
sl_SI: Pokažite razdelek o agentu

en: Show agent details section in print page?
sl_SI: Prikaži razdelek o agentu na strani za tiskanje?

en: Show currency before or after price - in front pages
sl_SI: Prikaži valuto pred ali po ceni - na sprednjih straneh

en: Show description section
sl_SI: Prikaži opis oddelka

en: Show description section in print page?
sl_SI: Prikaži razdelek o opisu na strani za tiskanje?

en: Show details section
sl_SI: Prikaži razdelek o podrobnostih

en: Show details section in print page?
sl_SI: Prikaži razdelek o podrobnostih na strani za tiskanje?

en: Show features & amenities section
sl_SI: Prikaži funkcije in vsebine oddelka

en: Show features & amenities section in print page?
sl_SI: Prikaži stran za funkcije in vsebine na strani za tiskanje?

en: Show floor plans section
sl_SI: Prikaži razdelek o načrtih tla

en: Show floor plans section in print page?
sl_SI: Prikaži razdelek o načrtih tla na strani za tiskanje?

en: Show gallery section
sl_SI: Prikaži galerijski odsek

en: Show gallery section in print page?
sl_SI: Prikaži razdelek galerije na strani za tiskanje?

en: Show on property page the features and amenities that are not selected?
sl_SI: Pokaži na strani lastnosti funkcije in vsebine, ki niso izbrane?

en: Show submit property button in header?
sl_SI: Pokaži gumb za pošiljanje lastnine v glavi?

en: Show subunits section
sl_SI: Prikaži razdelek podenote

en: Show subunits section in print page?
sl_SI: Prikaži razdelek o podenotah na strani za tiskanje?

en: Show the Features and Amenities that are not available
sl_SI: Pokaži funkcije in ugodnosti, ki niso na voljo

en: Show top bar on mobile devices?
sl_SI: Pokaži zgornji vrstici v mobilnih napravah?

en: Show top bar widget menu ?
sl_SI: Pokaži meni menija na vrhu vrstice?

en: Show user login menu in header ?
sl_SI: Pokaži meni za prijavo uporabnika v glavi?

en: Sidebar Heading Background Color
sl_SI: Barva ozadja naslovne strani bočne vrstice

en: Sidebar Heading Color
sl_SI: Barva naslovne stranske vrstice

en: Sidebar Menu Widget Area - After Menu
sl_SI: Območje Widget Menu - Po meniju

en: Sidebar Menu Widget Area - Before Menu
sl_SI: Območje Widget Menu - pred menijem

en: Sidebar Widget Background Color
sl_SI: Barva ozadja pripomočka stranske vrstice

en: Sidebar Widget Design
sl_SI: Dizajn Widget Widget

en: Sidebar Widget Tab
sl_SI: Zavihek Widget Widget

en: Sidebar for header type 3 - after menu
sl_SI: Stranska vrstica za glavo tipa 3 - po meniju

en: Sidebar for header type 3 - before menu
sl_SI: Stranska vrstica za glavo tipa 3 - pred menijem

en: Sign into your account
sl_SI: Prijavite se v svoj račun

en: Similar Listings
sl_SI: Podobni oglasi

en: Singapore
sl_SI: Singapur

en: Single Agent
sl_SI: Enotni agent

en: Site Settings
sl_SI: Nastavitve spletnega mesta

en: Site Speed
sl_SI: Hitrost spletnega mesta

en: Size
sl_SI: Velikost

en: Size in
sl_SI: Velikost v

en: Size:
sl_SI: Velikost:

en: Size:
sl_SI: Velikost:

en: Slider Images, .png, .jpg or .gif format
sl_SI: Slider Images, .png, .jpg ali .gif format

en: Slider Option
sl_SI: Možnost drsnika

en: Slider Transition
sl_SI: Drsnik prehod

en: Slider Transition Period
sl_SI: Prehodno obdobje drsnika

en: Slider Type
sl_SI: Tip drsnika

en: Slider type
sl_SI: Tip drsnika

en: Slovakia (Slovak Republic)
sl_SI: Slovaška (Slovaška republika)

en: Slovenia
sl_SI: Slovenija

en: Social & Contact
sl_SI: Družabno in stike

en: Social Accounts
sl_SI: Družabni računi

en: Social Accounts
sl_SI: Družabni računi

en: Social Login
sl_SI: Družabna prijava

en: Social Login
sl_SI: Družabna prijava

en: Solomon Islands
sl_SI: Salomonovih otokov

en: Somalia
sl_SI: Somalija

en: Some energy class description
sl_SI: Nekateri opis energetskega razreda

en: Somebody ordered a new Wire Transfer
sl_SI: Nekdo je naročil nov prenos žic

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
    %website_url 
    Username: %username.
    If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen. To reset your password, visit the following address:%reset_link,
    Thank You!
sl_SI: Nekdo je zahteval, da se geslo ponastavi za naslednji račun:% website_url Uporabniško ime:% uporabniško ime. Če je bila to napaka, to e-poštno sporočilo prezrite in nič se ne bo zgodilo. Če želite ponastaviti geslo, obiščite ta naslov:% reset_link, Hvala!

en: Something went wrong with the plugin API.
sl_SI: Nekaj ​​je prišlo narobe z API vtičnikom.

en: Sorry, user already exists. Try different username/email
sl_SI: Oprostite, uporabnik že obstaja. Preizkusite drugačno uporabniško ime / e-pošto

en: Sort by
sl_SI: Razvrsti po

en: Source
sl_SI: Vir

en: South Africa
sl_SI: Južna Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
sl_SI: Južne Gruzije in otokov Južni Sendvič

en: Spain
sl_SI: Španija

en: Speed Advices
sl_SI: Nasveti za hitrost

en: Splash Image
sl_SI: Splash Slika

en: Splash Image, .png, .jpg or .gif format
sl_SI: Splash Image, .png, .jpg ali .gif format

en: Splash Page
sl_SI: Splash stran

en: Splash Page - Bottom left area
sl_SI: Splash Page - Spodnji levi prostor

en: Splash Page - Bottom right area
sl_SI: Splash stran - spodnji desni prostor

en: Splash Page Bottom Left Widget Area
sl_SI: Splash stran spodaj levo Widget Area

en: Splash Page Bottom Right Widget Area
sl_SI: Splash Stran spodaj Pravica Widget Area

en: Splash Page Subtitle
sl_SI: Splash strani podnaslov

en: Splash Page Title
sl_SI: Splash Naslov strani

en: Splash Video in mp4 format
sl_SI: Splash Video v mp4 formatu

en: Splash Video in mp4 format
sl_SI: Splash Video v mp4 formatu

en: Splash Video in ogv format
sl_SI: Splash Video v formatu ogv

en: Splash Video in ogv format
sl_SI: Splash Video v formatu ogv

en: Splash Video in webm format
sl_SI: Splash Video v spletnem formatu

en: Splash Video in webm format
sl_SI: Splash Video v spletnem formatu

en: Spot no
sl_SI: Točka št

en: Sri Lanka
sl_SI: Šrilanka

en: St. Helena
sl_SI: Sv. Helena

en: St. Pierre and Miquelon
sl_SI: St Pierre in Miquelon

en: Start Now
sl_SI: Začni zdaj

en: Starting Point Latitude
sl_SI: Začetna točka Latitude

en: Starting Point Longitude
sl_SI: Dolžina začetne točke

en: State/County
sl_SI: Država / občina

en: Status
sl_SI: Stanje

en: Sticky Header Border Bottom Color
sl_SI: Lepljiva meja spodnje barve glave

en: Sticky Header Height
sl_SI: Višina višine glave

en: Sticky Header Height in px
sl_SI: Višina višine glave v px

en: Sticky Menu Font Color
sl_SI: Barva pisave z lepljivim menijem

en: Street View
sl_SI: ulični pogled

en: Stripe Api Keys are added.Payments will be processed.
sl_SI: Stripe Api Ključi so dodani. Plačila bodo obdelana.

en: Stripe Publishable Key
sl_SI: Stripe Objavi ključ

en: Style for Google Map. Use https://snazzymaps.com/ to create styles
sl_SI: Stil za Google Zemljevid. Za ustvarjanje slogov uporabite https://snazzymaps.com/

en: Subject
sl_SI: Predmet

en: Subject for
sl_SI: Predmet

en: Submission & Featured Payment
sl_SI: Oddaja in izbrano plačilo

en: Submission Fee
sl_SI: Pristojbina za oddajo

en: Submission Payment
sl_SI: Plačilo za oddajo

en: Submit Property
sl_SI: Pošlji lastnost

en: Submit Review
sl_SI: Pošljite pregled

en: Submit property will only work with theme register/login.
sl_SI: Pošiljanje lastnine bo delovalo samo z temo registra / prijavo.

en: Submited Listings should be approved by admin?
sl_SI: Predložene sezname naj odobri admin?

en: Subscribe to our mailing list in order to receive news about new features and theme upgrades. <a href="http://eepurl.com/CP5U5">Subscribe Here!</a>
sl_SI: Naročite se na naš poštni seznam, če želite prejemati novice o novih funkcijah in nadgradnjah tem. <a href="http://eepurl.com/CP5U5">Naročite se tukaj!</a>

en: Subunits
sl_SI: Podenote

en: Supermarkets
sl_SI: Supermarketi

en: Suriname
sl_SI: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
sl_SI: Otoki Svalbard in Jan Mayen

en: Swaziland
sl_SI: Svazi

en: Sweden
sl_SI: Švedska

en: Switch to this package
sl_SI: Preklopi na ta paket

en: Switzerland
sl_SI: Švica

en: Symbol must be set according to international standards. Complete list is here http://www.xe.com/iso4217.php.
sl_SI: Simbol mora biti nastavljen v skladu z mednarodnimi standardi. Celoten seznam je tukaj http://www.xe.com/iso4217.php.

en: Syrian Arab Republic
sl_SI: Sirsko arabsko republiko

en: TGMPA v%s
sl_SI: TGMPA v %s

en: Taiwan, Province of China
sl_SI: Tajvan, provinca Kitajska

en: Tajikistan
sl_SI: Tadžikistan

en: Tanzania, United Republic of
sl_SI: Tanzanija, Združena republika

en: Taxes
sl_SI: Davki

en: Telephone
sl_SI: Telefon

en: Terrain
sl_SI: Teren

en: Thailand
sl_SI: Tajska

en: Thank you. Please check your email for payment instructions.
sl_SI: Hvala vam. Preverite svoj e-poštni naslov za plačilna navodila.

en: The City field is empty !
sl_SI: Polje Mesto je prazno!

en: The Google Maps JavaScript API v3 REQUIRES an API key to function correctly. Get an APIs Console key and post the code in Theme Options. You can get it from
sl_SI: Google Maps JavaScript API v3 ZAHTEVA, da je ključ API pravilno deloval. Pridobite ključ konzole API-ja in objavite kodo v možnostih Teme. Lahko ga dobite

en: The Google Maps JavaScript API v3 REQUIRES an API key to function correctly. Get an APIs Console key and post the code in Theme Options. You can get it from
sl_SI: Google Maps JavaScript API v3 ZAHTEVA, da je ključ API pravilno deloval. Pridobite ključ konzole API-ja in objavite kodo v možnostih Teme. Lahko ga dobite

en: The Retina pins should be uploaded in the same place as the original pin and the name of the file should be with_2x
sl_SI: Pininove zatiči je treba naložiti na istem mestu kot originalni pin, ime datoteke pa mora biti z_2x

en: The browser couldn't detect your position!
sl_SI: Brskalnik ni mogel zaznati vašega položaja!

en: The currency in which payments are processed.
sl_SI: Valuta, v kateri se obdelujejo plačila.

en: The date & time is already booked. Please choose a new one
sl_SI: Datum in čas sta že rezervirana. Izberite novega

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
sl_SI: Opis bo prikazan v meniju, če ga podpira trenutna tema.

en: The email doesn't look right !
sl_SI: E-pošta ne izgleda dobro!

en: The email was not saved because it is used by another user.
sl_SI: E-poštni naslov ni bil shranjen, ker ga uporablja drug uporabnik.

en: The email's domain doesn't look right.
sl_SI: Domena e-pošte ne izgleda pravilno.

en: The first footer widget area
sl_SI: Območje prvega noge noge

en: The following plugin was activated successfully:
sl_SI: Naslednji vtičnik je bil uspešno aktiviran:

en: The fourth footer widget area
sl_SI: Četrto področje noge za noge

en: The inserted code is not a valid one
sl_SI: Vstavljena koda ni veljavna

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
sl_SI: Postopek namestitve in aktiviranja se začne. Ta proces lahko traja nekaj časa na nekaterih gostiteljih, zato bodite potrpežljivi.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
sl_SI: Postopek namestitve se začne. Ta proces lahko traja nekaj časa na nekaterih gostiteljih, zato bodite potrpežljivi.

en: The invoice number is:
sl_SI: Številka računa je:

en: The maximum no of images a user can upload with the front end submit form. Use 0 for unlimited. This value is NOT used in case of membership mode (each package will have its own max image no set)
sl_SI: Največje število slik, ki jih lahko uporabnik naloži s predponskim obrazcem za predložitev. Uporabite 0 za neomejeno. Ta vrednost se NE uporablja v načinu članstva (vsak paket ima svojo največjo sliko ni nastavljen)

en: The new password is blank
sl_SI: Novo geslo je prazno

en: The primary widget area
sl_SI: Glavno območje pripomočka

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
sl_SI: Paket za oddaljeni vtičnik vsebuje več kot eno datoteko, vendar datoteke niso zapakirane v mapo.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
sl_SI: Paket za oddaljeni vtičnik ne vsebuje mape z želeno slugo in preimenovanje ni delovalo.

en: The search form is "floating" over the media header and you set the position.
sl_SI: Obrazec za iskanje &quot;plava&quot; nad glavo medija in nastavite položaj.

en: The second footer widget area
sl_SI: Območje drugega nogo noge

en: The secondary widget area
sl_SI: Srednje območje widget

en: The state field is empty !
sl_SI: Državno polje je prazno!

en: The system will remove the script version when it is included. This doest not actually improve speed, but improves test score on speed tools pages.
sl_SI: Sistem bo odstranil različico skripta, ko bo vključen. To dejansko ne izboljša hitrosti, temveč izboljša rezultate testov na straneh z orodji za hitrost.

en: The system will use the minified versions of the css and js files
sl_SI: Sistem bo uporabil minifizirane različice datotek css in js

en: The third footer widget area
sl_SI: Področje treh noge noge

en: The top bar left widget area
sl_SI: Zgornja vrstica je pustila območje widgetov

en: The top bar right widget area
sl_SI: Zgornja stran desnega območja grafikona

en: The type selected applies for Google Maps header.
sl_SI: Izbrani tip velja za glavo Google Zemljevidov.

en: Theme Slider
sl_SI: Tema drsnik

en: Theme Slider
sl_SI: Tema drsnik

en: There are no agents listed on this page at this moment. Please try again later.
sl_SI: V tem trenutku na tej strani ni nobenega agenta. Prosim poskusite kasneje.

en: There are no posts published!
sl_SI: Objavljenih objav ni objavljeno!

en: There are no properties listed on this page at this moment. Please try again later.
sl_SI: Na tej strani trenutno ni nobenih lastnosti. Prosim poskusite kasneje.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
sl_SI: Če želite namestiti, posodobiti ali aktivirati enega ali več zahtevanih ali priporočenih vtičnikov.

en: These fields are mandatory: Title
sl_SI: Ta polja so obvezna: Naslov

en: Third Footer Widget Area
sl_SI: Tretje podnožje Widget Area

en: This applies for  the search over media header.
sl_SI: To velja za iskanje po glavi medija.

en: This applies for all register forms. *Hold CTRL for multiple selection.
sl_SI: To velja za vse registrske obrazce. * Držite CTRL za več izbir.

en: This applies for for all register forms.
sl_SI: To velja za vse registrske obrazce.

en: This applies for the calendar field type available for properties.
sl_SI: To velja za koledarsko polje, ki je na voljo za lastnosti.

en: This applies for the search over header type. IMPORTANT! Enable Advanced Search Custom Fields - YES, for Type 5, Type 6, Type 8, Type 10 and Type 11. Types 7 & 9 look can be obtained with type 6 and 8 with float form set to yes.
sl_SI: To velja za iskanje po vrsti glave. POMEMBNO! Omogoči poizvedbeno polje za poizvedbo po meri - DA, za tip 5, tip 6, tip 8, tip 10 in vrsto 11. Vrste 7 in 9 lahko dobite s tipi 6 in 8 s plavajočo obliko, nastavljeno na da.

en: This description will appear first in page. Keeping it as a brief overview makes it easier to read.
sl_SI: Ta opis se bo najprej pojavil na strani. Če ga hranite kot kratek pregled, ga olajšate branje.

en: This helps preventing registration spam.
sl_SI: To preprečuje neželeno prijavo.

en: This is a paid submission.
sl_SI: To je plačana predložitev.

en: This is a paid submission.The listing will be live after payment is received.
sl_SI: To je plačana predložitev. Seznam bo v živo po prejemu plačila.

en: This option defines the main content width. Default value is 1200px
sl_SI: Ta možnost določa glavno širino vsebine. Privzeta vrednost je 1200 slikovnih pik

en: This page will not work without WpResidence Core Plugin, Please activate it from the plugins menu!
sl_SI: Ta stran ne bo delovala brez WpResidence Core Plugin, aktivirajte jo iz menija vtičnikov!

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
sl_SI: Ta objava je zaščitena z geslom. Vnesite geslo za ogled komentarjev.

en: This property unit builder is a very complex feature, with a lot of options, and because of that it may not work for all design idees. We will continue to improve it, but please be aware that css problems may appear and those will have to be solved by manually adding css rules in the code.
sl_SI: Graditelj enote premoženja je zelo zapletena funkcija, z veliko možnostmi in zaradi tega morda ne bo delovala za vse ideje oblikovanja. Še naprej ga bomo izboljšali, vendar vas prosimo, da se zavedate, da se lahko pojavijo težave s CSS in da jih boste morali rešiti z ročnim dodajanjem css pravil v kodo.

en: This will replace the sticky header.  Doesn't apply to search type 3
sl_SI: To bo nadomestilo lepljivo glavo. Ne velja za vrsto iskanja 3

en: Time
sl_SI: Čas

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Title Attribute
sl_SI: Naslov lastnosti

en: Title/Position
sl_SI: Naslov / Položaj

en: To add Retina logo versions, create retina logo, add _2x at the end of name of the original file (for ex logo_2x.jpg) and upload it in the same uploads folder as the non retina logo.
sl_SI: Če želite dodati različice logotipa Retina, ustvarite logotip retine, dodajte _2x na koncu imena izvorne datoteke (za ex logo_2x.jpg) in jo naložite v isto mapo za nalaganje kot logotip non retina.

en: To be paid
sl_SI: Plačati

en: Togo
sl_SI: Iti

en: Top Bar Background Color (Header Widget Menu)
sl_SI: Barva ozadja barve (Menu Widget Menu)

en: Top Bar Font Color (Header Widget Menu)
sl_SI: Barva barvne črte bar (glava pripomočka)

en: Top Bar Left Widget Area
sl_SI: Zgornja vrstica v levem območju Width

en: Top Bar Right Widget Area
sl_SI: Najboljša površina pravokotnega območja Bar

en: Top Menu & Sticky Menu Background Color
sl_SI: Top Menu &amp; Barva ozadja v ozadju

en: Top Menu Font Color
sl_SI: Barva glavnega menija pisave

en: Top Menu Font Size
sl_SI: Velikost pisave velikega menija

en: Top Menu Hover Background Color
sl_SI: Zgornji meni Premakni barvo ozadja

en: Top Menu Hover Background Color (*applies on some hover types)
sl_SI: Zgornji meni Premakni barvo ozadja (* velja za nekatere vrste lebdenja)

en: Top Menu Hover Font Color
sl_SI: Top Menu Hover Barva pisave

en: Top Menu Hover Type
sl_SI: Tip vrha menija Top Menu

en: Total Fee
sl_SI: Skupaj pristojbina

en: Total Invoices:
sl_SI: Skupni računi:

en: Total number of views:
sl_SI: Skupno število ogledov:

en: Transparent Header - Top Menu Font Color
sl_SI: Transparent Header - Barvna velikost barvnega menija

en: Transparent Header - Top Menu Hover Font Color
sl_SI: Transparent Header - Top Menu Hover Barva pisave

en: Transport
sl_SI: Prevoz

en: Transportation
sl_SI: Prevoz

en: Trinidad and Tobago
sl_SI: Trinidad in Tobago

en: Tunisia
sl_SI: Tunizija

en: Turkey
sl_SI: puran

en: Turks and Caicos Islands
sl_SI: Otoki Turks in Caicos

en: Twitter Access Secret
sl_SI: Tv dostop do Twittera

en: Twitter Access Secret is required for theme Twitter widget.
sl_SI: Twitter Access Secret je potreben za temo Twitter widget.

en: Twitter Access Token
sl_SI: Dostop do toka Twittera

en: Twitter Access Token Secret
sl_SI: Twitter dostop do Token Secret

en: Twitter Access Token is required for theme Twitter widget.
sl_SI: Dostop do tocka Twitter je potreben za temo Twitter widget.

en: Twitter Cache Time
sl_SI: Cache Čas Čas

en: Twitter Cache Time in hours
sl_SI: Cache Cache Time v urah

en: Twitter Consumer Key
sl_SI: Potrošnikov ključ Twitter

en: Twitter Consumer Secret
sl_SI: Skrivnost potrošnikov v Twitterju

en: Twitter Consumer Secret is required for theme Twitter widget.
sl_SI: Twitter Consumer Secret je potreben za temo Twitter widget.

en: Twitter Page Link
sl_SI: Povezava na stran s Twitterjem

en: Twitter Url
sl_SI: Url v Twitterju

en: Twitter Widget
sl_SI: Widget za Twitter

en: Twitter consumer_key is required for theme Twitter widget.
sl_SI: Twitter consumer_key je potreben za temo Twitter widget.

en: Twitter page link
sl_SI: Povezava na stran v Twitterju

en: Twitter page link, with https://
sl_SI: Stran s povezavami na Twitterju, s https: //

en: Type
sl_SI: Tip

en: Type Bathrooms No.
sl_SI: Tip Kopalnice Ne.

en: Type Bedrooms No.
sl_SI: Tip št. Št.

en: Type Keyword
sl_SI: Vnesite ključno besedo

en: Type Max. Price
sl_SI: Tip Max. Cena

en: Type Min. Price
sl_SI: Tip Min. Cena

en: Type address, state, city or area
sl_SI: Vnesite naslov, državo, mesto ali območje

en: Type and add a new item in features and amenities list.
sl_SI: Vnesite in dodajte nov element v seznamu funkcij in vsebin.

en: Type company address
sl_SI: Vnesite naslov podjetja

en: Type here the copyright message that will appear in footer.
sl_SI: Tukaj vnesite sporočilo o avtorskih pravicah, ki bo prikazano v nogi.

en: Type only numbers!
sl_SI: Vnesite samo številke!

en: Type your message...
sl_SI: Vnesite sporočilo ...

en: Type:
sl_SI: Tip:

en: Ukraine
sl_SI: Ukrajina

en: Unable to login. Please, check login/password and try again
sl_SI: Prijava ni mogoča. Prosimo, preverite prijavo / geslo in poskusite znova

en: Unit Card Type
sl_SI: Vrsta enote kartice

en: Unit border size
sl_SI: Velikost enote obrobe

en: Unit/Card border color
sl_SI: Barva enote / kartice

en: United Arab Emirates
sl_SI: Združeni Arabski Emirati

en: United Kingdom
sl_SI: Združeno kraljestvo

en: United States
sl_SI: Združene države

en: United States Minor Outlying Islands
sl_SI: Manjše oddaljeni otoki Združenih držav

en: Unlimited
sl_SI: Neomejeno

en: Unlimited listings ?
sl_SI: Neomejen seznam?

en: Update
sl_SI: Nadgradnja

en: Update Profile
sl_SI: Posodobi profil

en: Update Required
sl_SI: Zahtevana je posodobitev

en: Update Review
sl_SI: Posodobi pregled

en: Update profile
sl_SI: Posodobi profil

en: Update recommended
sl_SI: Priporočeno je posodobiti

en: Update the theme & plugins
sl_SI: Posodobite temo in vtičnike

en: Update; Custom title instead of Features and Amenities label.
sl_SI: Nadgradnja; Naslov naslova namesto oznake za lastnosti in lastnosti.

en: Updating Plugin: %s
sl_SI: Posodabljanje vtičnika: %s

en: Upgrade message from the plugin author:
sl_SI: Nadgradite sporočilo iz avtorja vtičnika:

en: Upgrade to Featured
sl_SI: Nadgradite na Featured

en: Upgrade to Featured Listing
sl_SI: Nadgradite na priljubljeni seznam

en: Upgrade to featured
sl_SI: Nadgradite na funkcijo

en: Upgrade to featured listing on
sl_SI: Nadgradite na označeno kotacijo na

en: Upload  profile image.
sl_SI: Naložite sliko profila.

en: Upload Background Image for Footer
sl_SI: Naložite sliko za ozadje

en: Upload Background Image |
sl_SI: Naloži ozadje slike |

en: Upload Favicon
sl_SI: Naloži Favicon

en: Upload Header Image
sl_SI: Naloži glavo slike

en: Upload Image
sl_SI: Naložite sliko

en: Upload Logo
sl_SI: Naloži logotip

en: Upload New Logo
sl_SI: Naloži nov logotip

en: Upload New Plan Image
sl_SI: Naložite novo načrtovano sliko

en: Upload Pin
sl_SI: Naloži Pin

en: Upload Video
sl_SI: Naloži video

en: Upload mobile logo in jpg or png format.
sl_SI: Naložite logotip za mobilne naprave v formatu jpg ali png.

en: Upload site favicon in .ico, .png, .jpg or .gif format
sl_SI: Naložite favicon spletnega mesta v obliki .ico, .png, .jpg ali .gif

en: Upload your profile photo.
sl_SI: Naložite fotografijo profila.

en: Uruguay
sl_SI: Urugvaj

en: Use .00 format for decimals (ex: 1.50). Do not set price as 0!
sl_SI: Uporabite format .00 za decimalke (npr .: 1.50). Ne nastavite cene kot 0!

en: Use .00 format for decimals (ex: 5.50). Do not set price as 0!
sl_SI: Uporabite format .00 za decimalke (npr .: 5,50). Ne nastavite cene kot 0!

en: Use CTRL to select multiple fields for property submission page.
sl_SI: Uporabite CTRL, če želite izbrati več polj za stran za oddajo lastnine.

en: Use Cache for Google maps ?(*cache will renew itself every 3h)
sl_SI: Uporabite predpomnilnik za Google zemljevide? (* Predpomnilnik se bo obnovil vsakih 3h)

en: Use Custom Fields For Advanced Search ?
sl_SI: Uporabite polja po meri za napredno iskanje?

en: Use Float Search Form ?
sl_SI: Uporabite plavalni iskalni obrazec?

en: Use Floor Plans
sl_SI: Uporabite nadstropje

en: Use Full Price Pins ?
sl_SI: Uporabite polno ceno?

en: Use Geo Location Search
sl_SI: Uporabite iskanje geografske lokacije

en: Use Google maps with SSL ?
sl_SI: Uporabite Googlove zemljevide s SSL?

en: Use Optima Express plugin (idx plugin by ihomefinder) - you will need to enable the plugin ?
sl_SI: Uporabite vtičnik Optima Express (vtičnik idx z ioomefinderjem) - boste morali omogočiti vtičnik?

en: Use Pin Cluster on map
sl_SI: Uporabite Pin Cluster na zemljevidu

en: Use Saved Search Feature ?
sl_SI: Uporabite funkcijo Shranjene iskalne poizvedbe?

en: Use Slider in Property Unit
sl_SI: Uporabite drsnik v enoti premoženja

en: Use Sticky Footer?
sl_SI: Uporabite lepljivo nogo?

en: Use Sticky Footer?
sl_SI: Uporabite lepljivo nogo?

en: Use a custom property page template
sl_SI: Uporabite predlogo strani z lastnostmi po meri

en: Use file reading for pins?
sl_SI: Uporabite branje datotek za zatiči?

en: Use file reading for pins? (*recommended for over 200 listings. Read the manual for diffrences between file and mysql reading)
sl_SI: Uporabite branje datotek za zatiči? (* priporočeno za več kot 200 vnosov. Preberite priročnik za razlikovanje med datoteko in branjem z miško)

en: Use price Pins ?
sl_SI: Uporabite čipe za ceno?

en: Use price Pins ?(The css class for price pins is "wpestate_marker" . Each pin has also receive a class with the name of the category or action: For example "wpestate_marker apartments sales")
sl_SI: Uporabite ceni Pins? (Razred css za cenovne zatiči je &quot;wpestate_marker&quot;. Vsak pin ima tudi razred z imenom kategorije ali akcije: na primer &quot;prodaja wpestate_marker apartmajev&quot;)

en: Use reCaptcha on register ?
sl_SI: Uporabite reCaptcha v registru?

en: Use single Image Pin ?
sl_SI: Ali uporabite enim slikam?

en: Use sticky search ?
sl_SI: Uporabite lepljivo iskanje?

en: Use the Clear WpResidence Cache button from the admin bar to see the changes made instantly. Automatic updates happen every 4 hours.
sl_SI: Uporabite gumb Clear WpResidence Cache iz vrstice admin, da boste takoj videli spremembe. Samodejne posodobitve se zgodijo vsake 4 ure.

en: Use the button to save your property location on the map as well.
sl_SI: S tipko lahko shranite svojo lokacijo nepremičnine tudi na zemljevidu.

en: Use the form below to contact us!
sl_SI: Uporabite spodnji obrazec, da nas kontaktirate!

en: Use this unit/card
sl_SI: Uporabite to enoto / kartico

en: User
sl_SI: Uporabnik

en: User Dashboard - The top bar left widget area
sl_SI: Nadzorna plošča na uporabniški plošči - zgornja vrstica je pustila področje widgetov

en: User Dashboard - The top bar right widget area
sl_SI: Nadzorna plošča z uporabniškim imenom - zgornja vrstica desnega območja

en: User Dashboard Design
sl_SI: Oblikovanje plošče uporabniškega vmesnika

en: User Dashboard Menu Background
sl_SI: Ozadje menija uporabniške plošče

en: User Dashboard Menu Color
sl_SI: Barva menija z nadzorno ploščo uporabnika

en: User Dashboard Menu Hover Color
sl_SI: Nadzorna plošča za uporabniško ploščo Hover Color

en: User Dashboard Menu Item Background Color
sl_SI: Element menija elementa menija za ozadje

en: User Dashboard Package Background
sl_SI: Ozadje paketa za uporabniško ploščo

en: User Dashboard Package Color
sl_SI: Barva paketa za uporabniško ploščo

en: User Details
sl_SI: Podrobnosti o uporabnikih

en: User Param 1
sl_SI: Uporabnik Param 1

en: User Role Settings
sl_SI: Nastavitve uporabniške vloge

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Username already exists.  Please choose a new one.
sl_SI: Uporabniško ime že obstaja. Izberite novega.

en: Username and/or Email field is empty!
sl_SI: Uporabniško ime in / ali polje e-pošte je prazno!

en: Username and/or Password field is empty!
sl_SI: Uporabniško ime in / ali geslo sta prazna!

en: Username:
sl_SI: Uporabniško ime:

en: Username: %s
sl_SI: Uporabniško ime: %s

en: Userpin in geolocation
sl_SI: Userpin v geolokaciji

en: Users can type the password on registration form
sl_SI: Uporabniki lahko vnesejo geslo na obrazec za prijavo

en: Users will be automatically approved. *Hold CTRL for multiple selection.
sl_SI: Uporabniki bodo samodejno odobreni. * Držite CTRL za več izbir.

en: Using this option you can define the width of the content in percent.Sidebar will occupy the rest of the main content space.
sl_SI: S to možnostjo lahko določite širino vsebine v odstotkih. Sestavina bo zasedla preostali del glavnega vsebinskega prostora.

en: Values between 0 -invisible and 1 - fully visible
sl_SI: Vrednosti med 0-nevidnim in 1 - popolnoma vidno

en: Version
sl_SI: Različica

en: Video Option
sl_SI: Video možnost

en: Video from
sl_SI: Video iz

en: View
sl_SI: Pogled

en: View public profile
sl_SI: Ogled javnega profila

en: View results
sl_SI: Ogled rezultatov

en: Views Stats
sl_SI: Ogledi Statistika

en: Virgin Islands (British)
sl_SI: Deviški otoki (britanski)

en: Virgin Islands (U.S.)
sl_SI: Deviški otoki (ZDA)

en: Waiting for approval
sl_SI: Čakam na odobritev

en: Walkscore APi Key
sl_SI: Walkscore APi ključ

en: Walkscore info doesn't show if you don't add the API.
sl_SI: Podatki o vhodnih podatkih se ne prikažejo, če ne dodate API-ja.

en: Wallis and Futuna Islands
sl_SI: Otoki Wallis in Futuna

en: Want to find out more?
sl_SI: Želite izvedeti več?

en: Warning !
sl_SI: Opozorilo !

en: We Speak:
sl_SI: Govorimo:

en: We are sorry, but we don't have an estimation for this property at this moment!
sl_SI: Žal nam je, vendar v tem trenutku nimamo ocene za to lastnost!

en: We didn't find any results
sl_SI: Nismo našli rezultatov

en: We didn't find any results. Please try again with different search parameters.
sl_SI: Nismo našli rezultatov. Poskusite znova z različnimi iskalnimi parametri.

en: We didn't find any results. Please try again with different search parameters.
sl_SI: Nismo našli rezultatov. Poskusite znova z različnimi iskalnimi parametri.

en: We don't have any agents yet!
sl_SI: Nimamo nobenih agentov še!

en: We found
sl_SI: Smo ugotovili

en: We have just sent you a new password. Please check your email!
sl_SI: Pravkar smo vam poslali novo geslo. Prosim, preglej svojo e-pošto!

en: We have just sent you an email with Password reset instructions.
sl_SI: Pravkar smo vam poslali e-poštno sporočilo z geslom za ponastavitev gesla.

en: We received your  Wire Transfer payment request on %s ! Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
sl_SI: Prejeli smo vaš zahtevek za plačilo za prenos v omrežju na %s! Prosimo, upoštevajte spodnja navodila, da začnete čim prej pošiljati lastnosti.

en: We received your Wire Transfer payment request on  %website_url !
    Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
    The invoice number is: %invoice_no, Amount: %total_price. 
    Instructions:  %payment_details.
sl_SI: Prejeli smo vaš zahtevek za plačilo za prenos v omrežju na spletnem mestu% website_url! Prosimo, upoštevajte spodnja navodila, da začnete čim prej pošiljati lastnosti. Številka računa je:% invoice_no, znesek:% total_price. Navodila:% payment_details.

en: We recommend doing demo import first and then finishing this setup. Adding Demo import AFTER completing this setup changes your settings options to demo options.
sl_SI: Najprej priporočamo, da najprej izvedete demo uvoz, nato pa končate to nastavitev. Dodajanje uvoznega demo-sporočila PO dokončanju te nastavitve spremenite možnosti nastavitev na demo možnosti.

en: We will use 1 single pins for all markers. This option will decrease the loading time on you maps.
sl_SI: Za vse označevalce bomo uporabili 1 enojni zatič. Ta možnost bo zmanjšala čas nalaganja na zemljevidih.

en: We will use the image at the uploaded size. So make sure it fits your design. If you add images directly into the input fields (without Upload button) please use the full image path. For ex: http://www.wpresidence..... . If you use the "upload"  button use also "Insert into Post" button from the pop up window.
sl_SI: Slika bomo uporabili pri naloženi velikosti. Torej se prepričajte, da ustreza vašemu oblikovanju. Če slike neposredno vstavite v polja za vnos (brez gumba za nalaganje), uporabite celotno pot do slike. Za ex: http: //www.wpresidence ...... Če uporabljate gumb »Naloži«, uporabite tudi gumb »Vstavi v objavo« iz pojavnega okna.

en: Website
sl_SI: Spletna stran

en: Website Url (without http)
sl_SI: URL spletnega mesta (brez http-a)

en: Website:
sl_SI: Spletna stran:

en: Welcome back,
sl_SI: Dobrodošel nazaj,

en: Western Sahara
sl_SI: Zahodna Sahara

en: What kind of listings do you handle?
sl_SI: V kakšnem vrstnem redu ravnate?

en: What property slider type to show on property page.
sl_SI: Kakšen tip lastnosti drsnika se prikaže na strani lastnosti.

en: What sidebar to show for blog category/archive list.
sl_SI: Kakšna bočna vrstica se prikaže za kategorijo blog / seznam arhivov.

en: What sidebar to show in agent page.
sl_SI: Kakšna stranska vrstica se prikaže na strani posrednika.

en: What sidebar to show in property page.
sl_SI: Kakšna stranska vrstica se prikaže na strani lastnosti.

en: What's Nearby
sl_SI: Kaj je v bližini

en: When the page is with sidebar the no of listings per row will be 2 or 3 - depending on your selection
sl_SI: Ko je stran s stransko vrstico, noben seznam oglasov v vrstici ni 2 ali 3 - odvisno od izbire

en: Where to show the currency symbol?
sl_SI: Kje prikažete valutni simbol?

en: Where to show the sidebar for blog category/archive list.
sl_SI: Kje pokaži stransko vrstico za seznam kategorij / arhivov v blogu.

en: Where to show the sidebar in agent page.
sl_SI: Kje pokaži stransko vrstico na strani posrednika.

en: Where to show the sidebar in property page.
sl_SI: Kje na strani lastnosti prikažite stransko vrstico.

en: Wide Footer ?
sl_SI: Širok nogo?

en: Wide Header ?
sl_SI: Široka glava?

en: Wide or Boxed?
sl_SI: Široko ali Boxed?

en: Widget Border Color
sl_SI: Widget Barva obrobe

en: Widget Font color
sl_SI: Widget Barva pisave

en: Widget Internal Padding
sl_SI: Vtičnica Notranja obloga

en: Widget Internal Padding (top,left,bottom,right)
sl_SI: Vtičnica Notranja obloga (zgoraj, levo, spodaj, desno)

en: Wire Transfer
sl_SI: Prenos žice

en: Wire instructions for direct payment
sl_SI: Navodila za neposredno plačilo

en: WordPress Memory Limit is set to
sl_SI: Omejitev pomnilnika WordPress je nastavljena na

en: WordPress Repository
sl_SI: Skladišče WordPress

en: Works with "Use FLoat Form" options set to no ! Doesn't apply to search type 3.
sl_SI: Deluje z možnostmi »Uporaba obrazca za FLoat«, nastavljeno na ne! Ne velja za vrsto iskanja 3.

en: Write a Review
sl_SI: Napiši povzetek

en: Wrong username or password!
sl_SI: Napačno uporabniško ime ali geslo!

en: Yearly Archives: %s
sl_SI: Letni arhivi: %s

en: Yelp - no of results
sl_SI: Yelp - brez rezultatov

en: Yelp - no of results
sl_SI: Yelp - brez rezultatov

en: Yelp Api  Client Id
sl_SI: ID odjemalca Yelp Api

en: Yelp Api Client Key
sl_SI: KljuÄŤni kljuÄŤ za Yelp Api

en: Yelp Categories
sl_SI: Yelp Kategorije

en: Yelp Categories to show on front page
sl_SI: Yelp kategorije za prikaz na naslovnici

en: Yelp Distance Measurement Unit
sl_SI: Merska enota za razdaljo Yelp

en: Yelp settings
sl_SI: Nastavitve Yelp

en: Yemen
sl_SI: Jemen

en: You are already logged in! redirecting...
sl_SI: Prijavljeni ste že! preusmerjanje ...

en: You can enable or disable PayPal buttons.
sl_SI: Gumbi PayPal lahko omogočite ali onemogočite.

en: You can enable or disable Stripe payment buttons.
sl_SI: Omogočite ali onemogočite gumbe za plačilo z žico.

en: You can now login with your new password at:
sl_SI: Zdaj se lahko prijavite z novim geslom:

en: You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.
sl_SI: Na zasebna sporočila lahko odgovorite na strani »Prejeto« v svojem uporabniškem računu.

en: You can select multiple images to upload at one time.
sl_SI: Izberete lahko več slik, ki jih lahko naložite hkrati.

en: You cannot upload more than
sl_SI: Ne morete naložiti več kot

en: You cannot use special characters like "&". After changing the url you may need to wait for a few minutes until WordPress changes all the urls. In case your new names do not update automatically, go to Settings - Permalinks and Save again the "Permalinks Settings" - option "Post name"
sl_SI: Ne morete uporabljati posebnih znakov, kot je »&amp;«. Po spremembi URL-ja boste morda morali počakati nekaj minut, dokler WordPress ne bo spremenil vseh URL-jev. V primeru, da se vaša nova imena ne posodobijo samodejno, pojdite na Nastavitve - Permalinks in znova shranite možnosti »Permalinks Settings« - možnost »Ime pošte«,

en: You did not add your <strong>Paypal Details</strong>. No Paypal payment will be processed
sl_SI: Niste dodali podatkov o <strong>Paypalu</strong> . Nobeno plačilo Paypal ne bo obdelano

en: You did not add your <strong>Stripe Details</strong>. No Stripe payment will be processed
sl_SI: Niste dodali <strong>podrobnosti</strong> vaših <strong>žic</strong> . Brezplačna plačila bodo obdelana

en: You don't have any agents added!
sl_SI: Nimate dodanih agentov!

en: You don't have any favorite properties yet!
sl_SI: Nimate še nobenih priljubljenih lastnosti!

en: You don't have any plans attached!
sl_SI: Nimate nobenih načrtov!

en: You don't have any properties yet!
sl_SI: Nimate še nobenih lastnosti!

en: You don't have any saved searches yet!
sl_SI: Še nimate shranjenih iskanj!

en: You have
sl_SI: Imaš

en: You have used all the "Featured" listings in your package.
sl_SI: V svojem paketu ste uporabili vse &quot;Featured&quot; oglase.

en: You need to
sl_SI: Moraš

en: You need to agree with terms and conditions !
sl_SI: Morate se strinjati z določili in pogoji!

en: You need to upload at last one image
sl_SI: Na zadnjo sliko morate naložiti

en: You ordered a new Wire Transfer
sl_SI: Naročili ste nov prenos žic

en: Your Address
sl_SI: Vaš naslov

en: Your City
sl_SI: Tvoje mesto

en: Your Current Colors
sl_SI: Vaše trenutne barve

en: Your Current Logo
sl_SI: Vaš trenutni logotip

en: Your Email
sl_SI: Vaš e-poštni naslov

en: Your Favicon
sl_SI: Vaš Favicon

en: Your Logo
sl_SI: Vaš logotip

en: Your Message
sl_SI: Tvoje sporočilo

en: Your Name
sl_SI: Tvoje ime

en: Your PHP version is
sl_SI: Vaša različica PHP je

en: Your Password was Reset
sl_SI: Vaše geslo je bilo ponastavljeno

en: Your Payment system is in LIVE mode.
sl_SI: Vaš plačilni sistem je v načinu LIVE.

en: Your Payment system is in SANDBOX mode.
sl_SI: Vaš plačilni sistem je v načinu SANDBOX.

en: Your Phone
sl_SI: Tvoj telefon

en: Your Rating & Review
sl_SI: Vaša ocena in pregled

en: Your Review
sl_SI: Vaš pregled

en: Your State Code (ex CA)
sl_SI: Vaša državna koda (ex CA)

en: Your Sticky Logo
sl_SI: Vaš lepljivi logotip

en: Your Transparent Header Logo
sl_SI: Vaš Transparent Header Logo

en: Your account is disabled.
sl_SI: Vaš račun je onemogočen.

en: Your account is pending approval. Please wait for admin to approve it.
sl_SI: Vaš račun je v postopku odobritve. Počakajte, da ga skrbnik odobri.

en: Your account was created and you can login now!
sl_SI: Vaš račun je bil ustvarjen in se lahko prijavite zdaj!

en: Your address field is empty!
sl_SI: Vaše polje za naslov je prazno!

en: Your comment is awaiting moderation.
sl_SI: Vaš komentar pričakuje zmernost.

en: Your current package doesn't let you publish more properties! You need to upgrade your membership.
sl_SI: Vaš trenutni paket vam ne omogoča objavljanja več lastnosti! Morate nadgraditi svoje članstvo.

en: Your email address will not be published.
sl_SI: Vaš e-poštni naslov ne bo objavljen.

en: Your energy class
sl_SI: Vaš energijski razred

en: Your energy class is
sl_SI: Vaš energijski razred je

en: Your energy class is
sl_SI: Vaš energijski razred je

en: Your listing was approved
sl_SI: Vaš vnos je bil odobren

en: Your new password for the account at:
sl_SI: Vaše novo geslo za račun na naslovu:

en: Your new password for the account at: %website_url: 
    Username:%username, 
    Password:%user_pass.
    You can now login with your new password at: %website_url
sl_SI: Vaše novo geslo za račun pri:% website_url: Uporabniško ime:% uporabniško ime, geslo:% user_pass. Zdaj se lahko prijavite z novim geslom:% website_url

en: Your purchase was activated
sl_SI: Vaš nakup je bil aktiviran

en: Your search results
sl_SI: Rezultati iskanja

en: Your username and password on %website_url
sl_SI: Vaše uporabniško ime in geslo na% website_url

en: Zambia
sl_SI: Zambija

en: Zillow api key
sl_SI: Zillow api ključ

en: Zillow api key is required for Zillow Widget.
sl_SI: Za Zillow Widget je potreben ključ Zillow api.

en: Zimbabwe
sl_SI: Zimbabve

en: [more]
sl_SI: [več]

en: about 1 hour ago
sl_SI: pred približno 1 uro

en: about 1 minute ago
sl_SI: pred približno 1 minuto

en: acres
sl_SI: hektarjev

en: add to favorites
sl_SI: Dodaj med priljubljene

en: addded
sl_SI: dodan

en: address
sl_SI: naslov

en: and
sl_SI: in

en: area
sl_SI: območje

en: areas
sl_SI: območja

en: bathrooms
sl_SI: kopalnice

en: baths:
sl_SI: kopeli:

en: bedrooms
sl_SI: spalnice

en: beds
sl_SI: postelje

en: between
sl_SI: med

en: between
sl_SI: med

en: bigger than
sl_SI: večja od

en: bigger than
sl_SI: večja od

en: by
sl_SI: z

en: cancel stripe subscription
sl_SI: preklic naročnine na črto

en: categories
sl_SI: kategorije

en: category
sl_SI: kategorijo

en: cities
sl_SI: mesta

en: city
sl_SI: mesto

en: click to add new status
sl_SI: kliknite, če želite dodati novo stanje

en: click to enable zoom
sl_SI: kliknite, če želite omogočiti povečavo

en: close map
sl_SI: Zapri zemljevid

en: company email
sl_SI: elektronsko sporočilo podjetja

en: company fax
sl_SI: podjetje faks

en: company mobile
sl_SI: podjetje mobilne

en: compare
sl_SI: primerjati

en: daily
sl_SI: dnevno

en: days
sl_SI: dnevi

en: default
sl_SI: privzeto

en: delete
sl_SI: izbrisati

en: delete message
sl_SI: izbriši sporočilo

en: delete search
sl_SI: brisanje iskanja

en: deleting...
sl_SI: brisanje ...

en: details
sl_SI: podrobnosti

en: discover more
sl_SI: odkrijte več

en: expires on
sl_SI: poteče

en: favorite
sl_SI: najljubši

en: feet
sl_SI: stopala

en: field
sl_SI: polje

en: for
sl_SI: za

en: for category:
sl_SI: za kategorijo:

en: from date
sl_SI: od datuma

en: full info
sl_SI: popolne informacije

en: grid
sl_SI: mreža

en: half map
sl_SI: polovica zemljevida

en: hectares
sl_SI: hektarjev

en: help
sl_SI: pomoč

en: here
sl_SI: tukaj

en: images
sl_SI: slike

en: in
sl_SI: v

en: in order to post a review
sl_SI: da objavite pregled

en: is not editable
sl_SI: ni mogoče urejati

en: keyword
sl_SI: ključna beseda

en: list
sl_SI: seznam

en: listing
sl_SI: seznam

en: listings
sl_SI: seznami

en: listings
sl_SI: seznami

en: loading results...
sl_SI: nalaganje rezultatov ...

en: login
sl_SI: Vpiši se

en: lot size
sl_SI: velikost zemljišča

en: m radius
sl_SI: m polmer

en: make payment recurring
sl_SI: ponovite plačilo

en: make the footer 100%.
sl_SI: naredite nogo 100%.

en: make the header 100%.
sl_SI: naredi glava 100%.

en: manage floorplans
sl_SI: upravljanje tlorisov

en: map
sl_SI: zemljevid

en: membership payment on
sl_SI: plačilo članstva na

en: meters
sl_SI: metrov

en: miles
sl_SI: milje

en: months
sl_SI: mesecev

en: more details here
sl_SI: več podrobnosti tukaj

en: new message
sl_SI: novo sporočilo

en: no
sl_SI: št

en: no listings available
sl_SI: ni na voljo seznamov

en: none
sl_SI: nič

en: normal
sl_SI: normalno

en: of
sl_SI: za

en: on
sl_SI: naprej

en: open map
sl_SI: odpri zemljevid

en: or
sl_SI: ali

en: over a year ago
sl_SI: pred več kot enim letom

en: page should be accesible only via the compare button
sl_SI: stran mora biti dostopna le s pomočjo gumba za primerjavo

en: pending approval
sl_SI: čaka na odobritev

en: photos
sl_SI: fotografije

en: posting
sl_SI: objavljate

en: price range from
sl_SI: cenik od

en: price range from:
sl_SI: cenik od:

en: price:
sl_SI: cena:

en: property Size
sl_SI: Velikost nepremičnine

en: property address
sl_SI: naslov lastnine

en: property bathrooms
sl_SI: lastnine kopalnice

en: property bedrooms
sl_SI: lastnine spalnice

en: property country
sl_SI: nepremičninska država

en: property county
sl_SI: nepremičnine

en: property lot size
sl_SI: velikost parcele

en: property price
sl_SI: cena nepremičnine

en: property rooms
sl_SI: sobe za nekadilce

en: property size
sl_SI: velikost lastnine

en: property state
sl_SI: lastninsko stanje

en: property status
sl_SI: lastniški status

en: property zip
sl_SI: lastnina zip

en: reCaptcha settings
sl_SI: nastavitve reCaptcha

en: reCaptha secret key
sl_SI: tajni ključ reCaptha

en: reCaptha site key
sl_SI: ključ reCaptha strani

en: remove from favorites
sl_SI: odstrani iz priljubljenih

en: removed
sl_SI: odstraniti

en: reply to message
sl_SI: odgovor na sporočilo

en: results
sl_SI: rezultate

en: results.
sl_SI: rezultate.

en: right now
sl_SI: takoj zdaj

en: rooms
sl_SI: sobe

en: rooms:
sl_SI: sobe:

en: saving..
sl_SI: varčevanje ..

en: saving...
sl_SI: varčevanje ...

en: sending message..
sl_SI: pošiljanje sporočila ..

en: share
sl_SI: deliti

en: size
sl_SI: velikost

en: size:
sl_SI: velikost:

en: smaller than
sl_SI: manjši od

en: square
sl_SI: kvadrat

en: subscription will be cancelled at the end of current period
sl_SI: Naročnina bo preklicana ob koncu tekočega obdobja

en: terms & conditions
sl_SI: Pogoji uporabe

en: the file Google map does NOT exist or is NOT writable
sl_SI: datoteka Google zemljevid ne obstaja ali ni mogoče zapisati

en: to
sl_SI: do

en: to date
sl_SI: do danes

en: type 1
sl_SI: tip 1

en: type 2
sl_SI: tip 2

en: type 3
sl_SI: tip 3

en: type 4
sl_SI: tip 4

en: type here the new status...
sl_SI: vnesite novo stanje ...

en: types
sl_SI: vrste

en: unread messages
sl_SI: neprebrana sporočila

en: user id:
sl_SI: Uporabniško ime:

en: we found
sl_SI: smo ugotovili

en: weekly
sl_SI: tedensko

en: weeks
sl_SI: tednih

en: wide
sl_SI: široko

en: wrong captcha
sl_SI: napačna koda

en: yards
sl_SI: dvorišča

en: year
sl_SI: leto

en: years
sl_SI: let

en: yes
sl_SI: Ja

en: yesterday
sl_SI: včeraj

en: you don't have the right to delete this
sl_SI: nimate pravice izbrisati
