wpresidence - en to sr_RS translation catalogue (2037 entries)

en:  (*only numbers)
sr_RS: (* само бројеви)

en:  Custom title instead of Multi Unit label(*for sub unit).
sr_RS: Прилагођени наслов уместо ознаке Мулти Унит (* за подјединицу).

en:  Custom title instead of Multi Unit label.
sr_RS: Прилагођени наслов уместо ознаке Мулти Унит.

en:  Custom title instead of Property Address label.
sr_RS: Прилагођени наслов умјесто ознаке адресе некретнине.

en:  Featured Payment
sr_RS: Истакнуто плаћање

en:  If your question is not here, please go to http://support.wpestate.org, create an account and post a ticket. The registration is simple and as soon as you send a ticket we are notified. We usually answer in the next 24h (except weekends). Please use this system and not the email. It will help us answer your questions much faster. Thank you!
sr_RS: Ако ваше питање није овде, молимо идите на хттп://суппорт.впестате.орг, направите рачун и пошаљите карту. Регистрација је једноставна и чим пошаљете карту коју смо обавестили. Ми обично одговоримо у наредних 24х (осим викенда). Молимо користите овај систем, а не емаил. То ће нам помоћи много брже одговорити на ваша питања. Хвала вам!

en:  Linkedin page link, with https://
sr_RS: Линкедин линк са хттпс: //

en:  Order in listing page
sr_RS: Наручите страницу са листом

en:  Select the splash page type.
sr_RS: Изаберите тип прскања.

en:  Slider Images
sr_RS: Слидер слике

en:  click to add currency
sr_RS: кликните да додате валуту

en:  click to add field
sr_RS: кликните да додате поље

en:  days ago
sr_RS: пре дана

en:  equal with
sr_RS: једнако са

en:  has
sr_RS: има

en:  hours ago
sr_RS: сати раније

en:  in
sr_RS: ин

en:  minutes ago
sr_RS: пре неколико минута

en:  on
sr_RS: на

en:  package on
sr_RS: пакет на

en:  seconds ago
sr_RS: Пре неколико секунди

en:  similar with
sr_RS: сличан са

en:  the list of countries where Yelp is available.
sr_RS: листу земаља у којима је Иелп доступан.

en: &laquo; Older Comments
sr_RS: &quot; Старији Коментари

en: (only numbers)
sr_RS: (само бројеви)

en: * At least 1 image is required for a valid submission.Minimum size is 500/500px.
sr_RS: * Потребна је најмање 1 слика за валидан поднесак. Минимална величина је 500 / 500пк.

en: ** Double click on the image to select featured.
sr_RS: ** Двапут кликните на слику да изаберете опцију.

en: *** Change images order with Drag & Drop.
sr_RS: *** Промените редослед слика помоћу функције Драг &amp; Дроп.

en: **** PDF files upload supported as well.
sr_RS: **** ПДФ датотеке уплоад такође подржане.

en: ***** Images might take longer to be processed.
sr_RS: ***** Слика може трајати дуже да се обради.

en: ***Please understand that we cannot add here color controls for all theme elements & details. Doing that will result in a overcrowded and useless interface. These small details need to be addressed via custom css code
sr_RS: *** Молимо вас да разумете да не можемо додати овде контролу боје за све елементе теме и детаље. То ће довести до пренатрпаног и бескорисног интерфејса. Ове мале детаље треба адресирати путем прилагођеног ЦСС кода

en: *Address
sr_RS: *Адреса

en: *After you change the password you will have to login again.
sr_RS: * Након што промените лозинку, морате поново да се пријавите.

en: *Do not duplicate labels and make sure search fields do not contradict themselves
sr_RS: * Не дуплирајте етикете и уверите се да поља за претрагу нису у супротности с њима

en: *Hold CTRL for multiple selection
sr_RS: * Држите ЦТРЛ за више избора

en: *Hold CTRL for multiple selection.
sr_RS: * Држите ЦТРЛ за више избора.

en: *Labels will not apply for taxonomy dropdowns fields
sr_RS: * Етикете се неће примењивати за падајуће поље таксономије

en: *Title (mandatory)
sr_RS: * Наслов (обавезно)

en: *minimum 500px x 500px
sr_RS: * минимум 500пк к 500пк

en: 1. Description
sr_RS: 1. Опис

en: 1. If you are NOT using "Ultimate Addons for Visual Composer" please disable it or just disable the modules you don't use. It will reduce the size of javascript files you are loading and increase the site speed!
sr_RS: 1. Ако НЕ користите &quot;Ултимате Аддонс фор Висуал Цомпосер&quot;, молимо Вас да је онемогућите или само онемогућите модуле које не користите. То ће смањити величину јавасцрипт датотека које учитавате и повећавају брзину сајта!

en: 100% width column
sr_RS: 100% ширина ступца

en: 2 columns: 1/3 + 2/3
sr_RS: 2 колоне: 1/3 + 2/3

en: 2 columns: 2/3 + 1/3
sr_RS: 2 колоне: 2/3 + 1/3

en: 2 equal columns
sr_RS: 2 једнаке колоне

en: 2. Media
sr_RS: 2. Медији

en: 2. Use the EWWW Image Optimizer (or WP Smush IT) plugin to optimise images- optimised images increase the site speed.
sr_RS: 2. Користите ЕВВВ Имаге Оптимизер (или ВП Смусх ИТ) плугин да бисте оптимизовали слике оптимизиране слике повећавају брзину сајта.

en: 3 columns: 1/2 + 1/4 + 1/4
sr_RS: 3 колоне: 1/2 + 1/4 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/2 + 1/4
sr_RS: 3 колоне: 1/4 + 1/2 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/4 + 1/2
sr_RS: 3 колоне: 1/4 + 1/4 + 1/2

en: 3 equal columns
sr_RS: 3 једнаке колоне

en: 3. Create a free account on Cloudflare (https://www.cloudflare.com/) and use this CDN.
sr_RS: 3. Креирајте бесплатни налог на Цлоудфларе (хттпс://ввв.цлоудфларе.цом/) и користите овај ЦДН.

en: 3. Location
sr_RS: 3. Локација

en: 4 equal columns
sr_RS: 4 једнаке колоне

en: 4. Details
sr_RS: 4. Детаљи

en: 4. If you are using custom categories make sure you are adding the custom pins images on Theme Options -> Map -> Pin Management. The site will get slow if it needs to look for images that don't exist.
sr_RS: 4. Ако користите прилагођене категорије, уверите се да додате слике прилагођених игала на Тхеме Оптионс -&gt; Мап -&gt; Пин Манагемент. Сајт ће бити спор ако је потребно тражити слике које не постоје.

en: 5. Amenities
sr_RS: 5. Погодности

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
sr_RS: <span class="meta-nav">←</span> Старији постови

en: A high number will increase the response time and server load. Use a number that works for your current hosting situation. Put -1 for all pins.
sr_RS: Велики број ће повећати време одговора и оптерећење сервера. Користите број који ради за тренутну ситуацију хостовања. Ставите -1 за све игле.

en: A new agent was added on %website_url.
    Username: %user_profile
sr_RS: Нови агент је додан на% вебсите_урл. Корисничко име:% усер_профиле

en: A new password was sent via email!
sr_RS: Нова е-пошта је послата путем е-поште!

en: A password will be e-mailed to you
sr_RS: Лозинка ће бити послата на вас

en: A user updated his profile on %website_url.
    Username: %user_profile
sr_RS: Корисник је ажурирао свој профил на% вебсите_урл. Корисничко име:% усер_профиле

en: ADD PROPERTY
sr_RS: АДД ИМПЕРИТИ

en: About Me
sr_RS: О мени

en: About Me
sr_RS: О мени

en: About Us
sr_RS: О нама

en: Account Downgraded
sr_RS: Рачун Довнградеед

en: Account Downgraded on %website_url
sr_RS: Рачун Довнградеед на% вебсите_урл

en: Action Categories
sr_RS: Категорије акција

en: Action Category
sr_RS: Категорија акције

en: Activate
sr_RS: Активирати

en: Active
sr_RS: Активно

en: Active Life
sr_RS: Активни живот

en: Add Agent on Sidebar
sr_RS: Додајте агента на бочној траци

en: Add Currencies for Multi Currency Widget.
sr_RS: Додајте валуте за вишенаменски виџет.

en: Add Custom Field
sr_RS: Додајте прилагођено поље

en: Add Listing
sr_RS: Додај оглас

en: Add New Agent
sr_RS: Додајте нови агент

en: Add New Custom Field
sr_RS: Додајте ново прилагођено поље

en: Add New Element in Features and Amenities
sr_RS: Додајте нови елемент у функције и погодности

en: Add New Page
sr_RS: Додајте нову страницу

en: Add New Property
sr_RS: Додајте нову имовину

en: Add a little more info about your property.
sr_RS: Додајте мало више информација о својој имовини.

en: Add just the video ID from the vimeo or youtube url.
sr_RS: Додајте само видео ИД из вимео или урл урл-а.

en: Add logo margin top number.
sr_RS: Додајте горњи број логотипа марже.

en: Add new Google Maps pins for actions & categories combined (example: 'apartments in sales')
sr_RS: Додајте нове пинове за Гоогле мапе за акције и категорије у комбинацији (пример: &#39;апартмани у продаји&#39;)

en: Add new Google Maps pins for single actions / single categories.
sr_RS: Додајте нове пинове за Гоогле мапе за појединачне акције / појединачне категорије.

en: Add new Google Maps pins for single actions / single categories. For speed reason, you MUST add pins if you change categories and actions names.
sr_RS: Додајте нове пинове за Гоогле мапе за појединачне акције / појединачне категорије. Због брзог разлога, МОРАДУ додати игле ако промените имена категорија и акција.

en: Add some information about you.
sr_RS: Додајте неке информације о вама.

en: Add some information about your agency.
sr_RS: Додајте неке информације о вашој агенцији.

en: Add some information about yourself.
sr_RS: Додајте неке информације о себи.

en: Add the image for the contact page contact area. Minim 350px wide for a nice design.
sr_RS: Додајте слику за контактну страну контактне странице. Миним 350пк широк за леп дизајн.

en: Add this code in your .httaces file(copy paste at the end). It will activate the browser cache and speed up your site.
sr_RS: Додајте овај код у ваш .хттацес датотеку (копирајте пасте на крају). Активираће кеширање претраживача и убрзати вашу веб локацију.

en: Add your contact information.
sr_RS: Додајте своје контакт информације.

en: Add your own currency for Wire payments.
sr_RS: Додајте своју валуту за плаћања путем жица.

en: Add your social media information.
sr_RS: Додајте информације о друштвеним медијима.

en: Add, edit or delete property custom fields.
sr_RS: Додајте, измените или избришите прилагођена поља својства.

en: Adding a price will make it easier for users to find your property in search results.
sr_RS: Додавањем цене олакшаваће корисницима да пронађу вашу имовину у резултатима претраге.

en: Address
sr_RS: Адреса

en: Admin - Expired Listing
sr_RS: Админ - Истекла Оглас

en: Admin - New wire Transfer
sr_RS: Админ - Нови трансфер жице

en: Admin Should approve the reviews
sr_RS: Админ треба одобрити критике

en: Adress:
sr_RS: Адреса:

en: Advanced
sr_RS: Напредна

en: Advanced Search
sr_RS: Напредна претрага

en: Advanced Search
sr_RS: Напредна претрага

en: Advanced Search Background Color
sr_RS: Напредна претрага Боја позадине

en: Advanced Search Background color Opacity
sr_RS: Напредна претрага Непостојност боје позадине

en: Advanced Search Colors
sr_RS: Напредно претраживање боја

en: Advanced Search Fields Font Color
sr_RS: Поља напредног поља претраге

en: Advanced Search Font Color
sr_RS: Напредно претраживање Фонт Цолор

en: Advanced Search Form
sr_RS: Напредно претраживање

en: Advanced Search Settings
sr_RS: Напредне поставке претраге

en: Advanced Search Type ?
sr_RS: Напредни тип претраге?

en: Afghanistan
sr_RS: Авганистан

en: After Price Label (ex: "/month")
sr_RS: После ознаке цене (нпр: &quot;месец&quot;)

en: After adding a new feature,  make sure you select it to be part of the property submission form from Membership -> Property Submission Page.
sr_RS: Након додавања нове функције, уверите се да сте изабрали да будете део формулара за достављање власништва из чланства -&gt; страницу за подношење имовине.

en: Agencies in
sr_RS: Агенције у

en: Agency
sr_RS: Агенција

en: Agency Action Category Page
sr_RS: Страна категорије акције

en: Agency Area Page
sr_RS: Паге Ареа

en: Agency Area/Categories
sr_RS: Област / категорије агенције

en: Agency Category Page
sr_RS: Страница категорије агенције

en: Agency City Page
sr_RS: Градска страна Агенције

en: Agency County/State Page
sr_RS: Агенци Цоунти / Стате Паге

en: Agency Details
sr_RS: Детаљи Агенције

en: Agency Location
sr_RS: Локација агенције

en: Agency Name
sr_RS: Име агенције

en: Agency Page
sr_RS: Агенција Паге

en: Agency Reviews
sr_RS: Агенција Ревиевс

en: Agent
sr_RS: Агент

en: Agent Action Category Page
sr_RS: Страна категорије акција агента

en: Agent Area Page
sr_RS: Страница са агенцијама

en: Agent Area/Categories
sr_RS: Агент / Категорије

en: Agent Categories Page
sr_RS: Категорије страница агента

en: Agent City Page
sr_RS: Агент Цити Паге

en: Agent County/State Page
sr_RS: Агент жупаније / државе

en: Agent Custom Data
sr_RS: Кориснички подаци о агенту

en: Agent Details
sr_RS: Детаљи агента

en: Agent Page
sr_RS: Агент Страница

en: Agent Password
sr_RS: Агент лозинка

en: Agent Reviews
sr_RS: Агент Ревиевс

en: Agent Sidebar Position
sr_RS: Позиција бочне стране агента

en: Agent Unit/Card min height
sr_RS: Агент јединица / висина картице

en: Agent Unit/Card min height(works on agent lists and agent taxonomy)
sr_RS: Агент јединица / Висина карте картице (ради на листама агентова и таксономији агента)

en: Agent Username
sr_RS: Корисничко име агента

en: Agent custom data
sr_RS: Подаци прилагођени агенту

en: Agent list
sr_RS: Листа агента

en: Agent need a first & last name
sr_RS: Агенту треба име и презиме

en: Agent page Sidebar
sr_RS: Страница агента Сидебар

en: Agent profile edited
sr_RS: Обрађен профил агента

en: Agent was added... You will be redirected to your agent list...
sr_RS: Агент је додан ... Бићеш преусмерен на листу ваших агената ...

en: Agents in
sr_RS: Агенти у

en: Albania
sr_RS: Албанија

en: Algeria
sr_RS: Алжир

en: All
sr_RS: Све

en: All Actions
sr_RS: Све акције

en: All Areas
sr_RS: Све области

en: All Cities
sr_RS: Сви градови

en: All Counties/States
sr_RS: Све жупаније / државе

en: All Countries
sr_RS: Све земље

en: All Types
sr_RS: Све врсте

en: All installations and activations have been completed.
sr_RS: Све инсталације и активације су завршене.

en: All installations have been completed.
sr_RS: Све инсталације су завршене.

en: Allow login via Facebook ?
sr_RS: Дозволи пријаву путем Фацебоок-а?

en: Allow login via Google ?
sr_RS: Дозволи пријаву путем Гоогле-а?

en: Allow login via Yahoo ?
sr_RS: Дозволи пријаву путем Иахоо-а?

en: Allow login via Yahoo ?
sr_RS: Дозволи пријаву путем Иахоо-а?

en: Allowed Files
sr_RS: Дозвољене датотеке

en: Amenities and Features
sr_RS: Погодности и карактеристике

en: Amenities and Features for Advanced Search?
sr_RS: Погодности и карактеристике за напредни претраживач?

en: American Samoa
sr_RS: Америчка Самоа

en: Amount Financed:
sr_RS: Износ финансира:

en: Amount:
sr_RS: Износ:

en: An email with the generated password was sent!
sr_RS: Е-пошта са генерисаним лозинком је послата!

en: Andorra
sr_RS: Андора

en: Angola
sr_RS: Ангола

en: Anguilla
sr_RS: Ангуилла

en: Annual cost of Loan:
sr_RS: Годишњи трошкови зајма:

en: Antarctica
sr_RS: Антарктика

en: Antigua and Barbuda
sr_RS: Антигва и Барбуда

en: Any
sr_RS: Било који

en: Any custom parameters for agent
sr_RS: Сви прилагођени параметри за агента

en: Appearance
sr_RS: Изглед

en: Apperance Options
sr_RS: Опције Апперанце

en: Applies for global header media with google maps, except advanced search results, properties list and taxonomies pages.
sr_RS: Примењује се за глобалне медијуме заглавља са гоогле мапама, осим напредних резултата претраге, листа особина и таксономија страница.

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: -74.155058).
sr_RS: Примењује се за глобалне медије са гоогле мапама. Додајте само бројеве (нпр: -74.155058).

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: 40.577906).
sr_RS: Примењује се за глобалне медије са гоогле мапама. Додајте само бројеве (нпр: 40.577906).

en: Applies for header google maps when set as global header media type, except property page.
sr_RS: Примењује се за мапе гоогле-а у заглављу када се постављају као врста медијског заглавља, осим странице са својствима.

en: Applies for header google maps when set as global header media type.
sr_RS: Примењује се за заглавље гоогле мапе када се постављају као врста медијског заглавља.

en: Approved Listings
sr_RS: Аппровед Листингс

en: Archives
sr_RS: Архива

en: Are you sure you want to delete this?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите ово избрисати?

en: Are you sure you wish to delete
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да избришете

en: Are you sure you wish to delete?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да избришете?

en: Area
sr_RS: Област

en: Argentina
sr_RS: Аргентина

en: Armenia
sr_RS: Јерменија

en: Arts & Entertainment
sr_RS: Уметност и забава

en: Aruba
sr_RS: Аруба

en: Australia
sr_RS: Аустралија

en: Austria
sr_RS: Аустрија

en: Automotive
sr_RS: Аутомотиве

en: Available Units
sr_RS: Доступне јединице

en: Available version:
sr_RS: Доступна верзија:

en: Azerbaijan
sr_RS: Азербејџан

en: Back to Login
sr_RS: Повратак на пријаву

en: Background Color
sr_RS: Боја позадине

en: Background for Footer
sr_RS: Позадина за Фоотер

en: Bahamas
sr_RS: Бахами

en: Bahrain
sr_RS: Бахреин

en: Bangladesh
sr_RS: Бангладеш

en: Barbados
sr_RS: Барбадос

en: Bathrooms
sr_RS: Купатила

en: Bathrooms (*only numbers)
sr_RS: Купатила (* само бројеви)

en: Bathrooms High to Low
sr_RS: Купатила висока до ниска

en: Bathrooms Low to high
sr_RS: Купатила Ниска до висока

en: Baths:
sr_RS: Купаонице:

en: Baths:
sr_RS: Купаонице:

en: Beauty & Spas
sr_RS: Лепота и бања

en: Because of that, properties or categories may not appear immediately on your site.
sr_RS: Због тога, својства или категорије се можда неће појавити одмах на вашој веб локацији.

en: Bedrooms
sr_RS: Спаваће собе

en: Bedrooms (*only numbers)
sr_RS: Спаваће собе (* само бројеви)

en: Bedrooms High to Low
sr_RS: Спаваће собе високе и ниске

en: Bedrooms Low to high
sr_RS: Спаваће собе Ниска до висока

en: Before Price Label (ex: "from ")
sr_RS: Пре ознаке цене (нпр: &quot;од&quot;)

en: Belarus
sr_RS: Белорусија

en: Belgium
sr_RS: Белгија

en: Belize
sr_RS: Белизе

en: Benin
sr_RS: Бенин

en: Bermuda
sr_RS: Бермуда

en: Bhutan
sr_RS: Бутан

en: Billing Type
sr_RS: Тип обрачуна

en: Blog Archives
sr_RS: Блог Архива

en: Blog Category/Archive List type
sr_RS: Категорија албума / архива

en: Blog Category/Archive Sidebar
sr_RS: Блог Категорија / Архива Сидебар

en: Blog Category/Archive Sidebar Position
sr_RS: Блог Категорија / Архива бочне позиције

en: Blog Unit/Card min height
sr_RS: Блог јединица / висина картице

en: Blog Unit/Card min height
sr_RS: Блог јединица / висина картице

en: Bolivia
sr_RS: Боливиа

en: Border Bottom Header Height
sr_RS: Висина граничног дна главе

en: Border Bottom Header Height in px
sr_RS: Граница доњег заглавља висине у пк

en: Border Bottom Sticky Header Height
sr_RS: Гранична доња висина заглавља

en: Border Bottom Sticky Header Height px
sr_RS: Гранична Доња Лепљива Глава Висина пк

en: Border Color
sr_RS: Боја ивице

en: Border Corner Radius
sr_RS: Радијус граничног угла

en: Border Corner Radius for unit elements, like property unit, agent unit or blog unit etc
sr_RS: Радијус граничног угла за елементе јединице, као што је јединица својства, јединица агента или јединица блога итд

en: Bosnia and Herzegowina
sr_RS: Босна и Херцеговина

en: Botswana
sr_RS: Боцвана

en: Bouvet Island
sr_RS: Боувет Исланд

en: Box Shadow on elements like property unit
sr_RS: Бок Схадов на елементима као што је јединица својства

en: Box Shadow on elements like property unit. Type none for no shadow or put the css values like  0px 2px 0px 0px rgba(227, 228, 231, 1)
sr_RS: Бок Схадов на елементима као што је јединица својства. Укуцајте ниједну без сјене или ставите цсс вриједности као 0пк 2пк 0пк 0пк ргба (227, 228, 231, 1)

en: Boxed Content Background Color
sr_RS: Боја позадинског садржаја садржаја

en: Brazil
sr_RS: Бразил

en: Breadcrumbs, Meta and Second Line Font Color
sr_RS: Бреадцрумбс, Мета и Цолор Лине Цолор

en: British Indian Ocean Territory
sr_RS: Британска територија Индијског океана

en: Brunei Darussalam
sr_RS: Брунеј

en: Bulgaria
sr_RS: Бугарска

en: Burkina Faso
sr_RS: Буркина Фасо

en: Burundi
sr_RS: Бурунди

en: Buy new license
sr_RS: Купите нову лиценцу

en: CSS Classes (optional)
sr_RS: ЦСС класе (опционо)

en: Cache was cleared
sr_RS: Кеш је очишћен

en: Calendar
sr_RS: Календар

en: Cambodia
sr_RS: Камбоџа

en: Cameroon
sr_RS: Камерун

en: Can\t create user with this credentials
sr_RS: Не може \ т креирати корисника с овим акредитивима

en: Canada
sr_RS: Канада

en: Cancel
sr_RS: Поништити, отказати

en: Cancel Reply
sr_RS: Откажи одговор

en: Cape Verde
sr_RS: Зеленортски отоци

en: Categories
sr_RS: Категорије

en: Category
sr_RS: Категорија

en: Category Archives: %s
sr_RS: Категорија Архива: %s

en: Category:
sr_RS: Категорија:

en: Category:
sr_RS: Категорија:

en: Cayman Islands
sr_RS: Кајманска острва

en: Central African Republic
sr_RS: Централна Афричка Република

en: Chad
sr_RS: Чад

en: Change Colors
sr_RS: Промени боје

en: Change Password
sr_RS: Промени лозинку

en: Change log
sr_RS: Промени дневник

en: Cheatin&#8217; huh?
sr_RS: Читање?

en: Chile
sr_RS: Чиле

en: China
sr_RS: Кина

en: Choose the theme layout: wide or boxed.
sr_RS: Изаберите распоред теме: широк или уоквирен.

en: Christmas Island
sr_RS: Божићни острво

en: City
sr_RS: Град

en: Clear theme cache after demo import is complete!
sr_RS: Обришите кеш меморије после демо импорта!

en: Close Street View
sr_RS: Затвори улицу

en: Cocos (Keeling) Islands
sr_RS: Цоцос (Кеелинг) Исландс

en: Colombia
sr_RS: Колумбија

en: Comment
sr_RS: Коментар

en: Comment navigation
sr_RS: коментар навигација

en: Comments are closed.
sr_RS: Коментари су затворени.

en: Comoros
sr_RS: Комори

en: Company Address
sr_RS: Адреса предузећа

en: Company Name
sr_RS: Име компаније

en: Company name for contact page
sr_RS: Име компаније за контакт страницу

en: Company phone number.
sr_RS: Број телефона компаније.

en: Company skype
sr_RS: Компанија скипе

en: Compare
sr_RS: Упоредити

en: Compare Listings
sr_RS: Упоредите огласе

en: Confirm New Password
sr_RS: Потврдите нову лозинку

en: Confirm your ACCOUNT DELETION request! Clicking the button below will delete your account and data. This means you will no longer be able to login to your account and access your account information: My Profile, My Properties, Inbox, Saved Searches and Messages. This operation CAN NOT BE REVERSED!
sr_RS: Потврдите захтев за брисање рачуна! Кликом на дугме испод бришете свој налог и податке. То значи да више нећете моћи да се пријавите на свој налог и приступите својим информацијама о налогу: Мој профил, Моје својство, Примљено, Сачуване претраге и Поруке. Ова операција не може бити повучена!

en: Congo
sr_RS: Конго

en: Congo, the Democratic Republic of the
sr_RS: Конго, Демократска Република

en: Connecting to Paypal! Please wait...
sr_RS: Повезивање са Паипал-ом! Сачекајте...

en: Contact 7 Settings
sr_RS: Контактирајте 7 Подешавања

en: Contact Me
sr_RS: Контактирај ме

en: Contact Page - Company HQ Latitude
sr_RS: Контактна страница - Компанија ХК Латитуде

en: Contact Page - Company HQ Longitude
sr_RS: Контактна страница - Дужина предузећа компаније

en: Contact Page Details
sr_RS: Контакт са детаљима странице

en: Contact Us
sr_RS: Контактирајте нас

en: Contact form 7 code for agent
sr_RS: Контакт форма 7 код за агента

en: Contact form 7 code for agent (ex: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])
sr_RS: Контакт форма 7 код за агента (нпр: [контакт-форм-7 ид = &quot;2725&quot; титле = &quot;контактирај ме&quot;])

en: Contact form 7 code for contact page
sr_RS: Контактни образац 7 за контакт страницу

en: Contact form 7 code for contact page template (ex: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])
sr_RS: Контакт форма 7 шифра за шаблон контактне странице (нпр: [контакт-образац-7 ид = &quot;2725&quot; титле = &quot;контактирај ме&quot;])

en: Contact me
sr_RS: Контактирај ме

en: Container Styles( *set custom styles for mega menu container only:.  Ex: background position, background repeat )
sr_RS: Стилови контејнера (* подесите прилагођене стилове само за контејнере мега менија: Ек: позадинска позадина, понављање позадине)

en: Content Area Background Color
sr_RS: Боја позадине подручја садржаја

en: Content Area Internal Padding
sr_RS: Садржај простора Унутрашња облога

en: Content Area Internal Padding (top,left,bottom,right)
sr_RS: Садржај Подручје Унутрашња облога (горња, лева, доња, десна)

en: Content Background Color
sr_RS: Боја позадине садржаја

en: Content Button Background
sr_RS: Садржај Буттон Бацкгроунд

en: Content Text Color
sr_RS: Боја садржаја текста

en: Content Width (In Percent)
sr_RS: Ширина садржаја (у процентима)

en: Content for
sr_RS: Садржај за

en: Continue
sr_RS: Настави

en: Continue Reading
sr_RS: Наставите са читањем

en: Controls circle radius value for user geolocation pin. Type only numbers (ex: 400).
sr_RS: Контролише радијус окружења круга за пин за геолокацију корисника. Унесите само бројеве (нпр: 400).

en: Conversation started by you
sr_RS: Разговор је започео ви

en: Cook Islands
sr_RS: Кукова острва

en: Copy/paste below the custom map style code.
sr_RS: Копирајте / налепите испод прилагођеног кода стила карте.

en: Copy/paste the iframe code of your property video tour.
sr_RS: Копирајте / налепите код ифраме-а своје видео туре за својство.

en: Copyright Message
sr_RS: Порука о ауторским правима

en: Costa Rica
sr_RS: Костарика

en: Cote d'Ivoire
sr_RS: Цоте д&#39;Ивоире

en: Country
sr_RS: Земља

en: Country
sr_RS: Земља

en: County / State
sr_RS: Цоунти / Стате

en: County State
sr_RS: Цоунти Стате

en: County, City or Area is
sr_RS: Жупанија, град или подручје је

en: Cover Image for video
sr_RS: Цовер Имаге за видео

en: Create an account
sr_RS: Направи налог

en: Croatia (Hrvatska)
sr_RS: Хрватска (Хрватска)

en: Crop Images on lightbox
sr_RS: Цроп Имагес на лигхтбок-у

en: Cuba
sr_RS: Куба

en: Curacao
sr_RS: Цурацао

en: Currency
sr_RS: Валута

en: Currency For Paid Submission
sr_RS: Валута за плаћени поднесак

en: Currency Label
sr_RS: Цурренци Лабел

en: Currency Position
sr_RS: Валутна позиција

en: Currency Symbol
sr_RS: Валутни симбол

en: Currency Value
sr_RS: Валутна вредност

en: Currency label - will appear on front end
sr_RS: Ознака валуте - ће се појавити на предњој страни

en: Currency symbol
sr_RS: Симбол валуте

en: Currency value compared with the base currency value.
sr_RS: Валутна вредност у поређењу са вредностом основне валуте.

en: Current Version:
sr_RS: Тренутна верзија:

en: Custom CSS
sr_RS: Цустом ЦСС

en: Custom Colors
sr_RS: Прилагођене боје

en: Custom Colors Settings
sr_RS: Подешавања прилагођених боја

en: Custom Css
sr_RS: Цустом Цсс

en: Custom Currency Symbol - *select it from the list above after you add it.
sr_RS: Симбол валуте валуте - * изаберите га са горње листе након што га додате.

en: Custom Fields
sr_RS: прилагођена област

en: Custom Fields are enabled and set from Advanced Search Form.
sr_RS: Прилагођена поља су омогућена и подешена из напредног претраживача.

en: Custom Fields list
sr_RS: Листа појединих поља

en: Custom Fonts
sr_RS: Прилагођени фонтови

en: Custom link for
sr_RS: Цустом линк за

en: Custom title instead of Description label.
sr_RS: Прилагођени наслов уместо ознаке Опис.

en: Custom title instead of Property Details label.
sr_RS: Прилагођени наслов уместо ознаке Детаљи о власништву.

en: Cyprus
sr_RS: Кипар

en: Czech Republic
sr_RS: Чешка

en: Daily Archives: %s
sr_RS: Дневни архив: %s

en: Dashboard Buy Package Select Background
sr_RS: Дасхбоард Буи Пацкаге Изаберите Бацкгроунд

en: Dashboard Package Select
sr_RS: Избор пакета дасхбоард-а

en: Dashboard Package Selected
sr_RS: Изабрани пакет дасхбоард-а

en: Dashboard Top Bar Left Widget Area
sr_RS: Дасхбоард Топ Бар Лефт Видгет Ареа

en: Dashboard Top Bar Right Widget Area
sr_RS: Дасхбоард Топ Бар Права област виџета

en: Date
sr_RS: Датум

en: Day
sr_RS: Дан

en: Default
sr_RS: Уобичајено

en: Default Map zoom (1 to 20)
sr_RS: Подразумевано зумирање мапе (1 до 20)

en: Delete Agent
sr_RS: Избриши агента

en: Delete profile
sr_RS: Обриши профил

en: Delete property
sr_RS: Обриши својство

en: Denmark
sr_RS: Данска

en: Description
sr_RS: Опис

en: Design
sr_RS: Дизајн

en: Design Type?
sr_RS: Тип дизајна?

en: Developer
sr_RS: Девелопер

en: Developer Action Category  Page
sr_RS: Страна категорије акција за програмер

en: Developer Area Page
sr_RS: Страна за развој

en: Developer Area/Categories
sr_RS: Развојни простор / категорије

en: Developer Cateogory Page
sr_RS: Катеогори програмера

en: Developer City Page
sr_RS: Градитељ страница

en: Developer County/State Page
sr_RS: Девелопер Цоунти / Стате Паге

en: Developer Details
sr_RS: Детаље за програмер

en: Developer Location
sr_RS: Локација за развој

en: Developer Name
sr_RS: Име програмера

en: Developer Page
sr_RS: Паге Девелопер

en: Developer Reviews
sr_RS: Прегледи програмера

en: Developers in
sr_RS: Девелоперс ин

en: Direct payment instructions
sr_RS: Упуте за директно плаћање

en: Disable Agent
sr_RS: Онемогући агента

en: Disable Listing
sr_RS: Онемогући листинг

en: Disabled
sr_RS: Онемогућено

en: Disables or enables the display of advanced search
sr_RS: Онемогућава или омогућава приказ напредног претраживања

en: Disables or enables the display of advanced search in taxonomies, categories and archives
sr_RS: Онемогућава или омогућава приказ напредног претраживања у таксономијама, категоријама и архивама

en: Dismiss this notice
sr_RS: Одбаци ово обавештење

en: Display user roles dropdown in register forms
sr_RS: Приказивање корисничких улога у облику регистра

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%
sr_RS: Удаљеност између тражилице и горње маргине претраживача: Ек 200пк или 20%

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%.
sr_RS: Удаљеност између базе претраживача и горње маргине претраживача: Ек 200пк или 20%.

en: Djibouti
sr_RS: Џибути

en: Do you want to load the results now ?
sr_RS: Да ли желите да учитате резултате сада?

en: Documentation
sr_RS: Документација

en: Documents
sr_RS: Документи

en: Dominica
sr_RS: Доминика

en: Dominican Republic
sr_RS: Доминиканска република

en: Draw border right on mega menu column?
sr_RS: Унеси границу на колону мега менија?

en: Dropdown values
sr_RS: Вредности дропдовн

en: Dropdown values separated by "," (only for dropdown field type)
sr_RS: Вредности падања одвојене од &quot;,&quot; (само за падајући тип поља)

en: Due to speed reason we only show here the first 50 listings. If you want to add other listings into the theme slider please go and edit the property (in wordpress admin) and select "Property in theme Slider" in Property Details tab.
sr_RS: Због брзог разлога приказујемо само првих 50 огласа. Ако желите да додате друге листе у клизач тема, идите и уредите својство (у ВордПресс админ-у) и одаберите &quot;Власништво у теми Слајдер&quot; у картици &quot;Детаљи о власништву&quot;.

en: Duplicate Email
sr_RS: Дупликат е-поште

en: East Timor
sr_RS: Источни Тимор

en: Ecuador
sr_RS: Еквадор

en: Edit
sr_RS: Уредити

en: Edit Agent
sr_RS: Уреди агент

en: Edit Menu Item
sr_RS: Едит Мену Итем

en: Edit Payment Details
sr_RS: Измените податке о плаћању

en: Edit Property, Agent, Agency and Developer text links
sr_RS: Измените текстуалне везе имовине, агента, агенције и девелопера

en: Edit Review
sr_RS: Измени преглед

en: Edit property
sr_RS: Измени својство

en: Education
sr_RS: образовање

en: Egypt
sr_RS: Египат

en: El Salvador
sr_RS: Ел Салвадор

en: Email
sr_RS: Емаил

en: Email Management
sr_RS: Управљање е-поштом

en: Email already exists.  Please choose a new one.
sr_RS: Емаил већ постоји. Изаберите нову.

en: Email content for
sr_RS: Е-маил садржај за

en: Email field is empty!
sr_RS: Поље за е-пошту је празно!

en: Email subject for
sr_RS: Е-маил субјецт фор

en: Email:
sr_RS: Емаил:

en: Embed Video Id
sr_RS: Убаци видео Ид

en: Embed Video Type
sr_RS: Угради видео тип

en: Embed Video id:
sr_RS: Ембед Видео ид:

en: Embed Virtual Tour
sr_RS: Ембед Виртуал Тоур

en: Enable
sr_RS: Омогући

en: Enable / Disable the image slider in property unit (used in lists).
sr_RS: Омогући / онемогући клизач слика у јединици својстава (користи се у листама).

en: Enable Agent
sr_RS: Омогући агента

en: Enable Autocomplete in Front End Submission Form
sr_RS: Омогућите аутоматско довршавање у облику предње завршне обраде

en: Enable Browser Cache
sr_RS: Омогући кеширање претраживача

en: Enable Direct Message
sr_RS: Омогућите директну поруку

en: Enable Direct Payment / Wire Payment?
sr_RS: Омогућите директно плаћање / плаћање жице?

en: Enable Google Street View
sr_RS: Омогућите Гоогле Стреет Виев

en: Enable Listing
sr_RS: Омогући оглас

en: Enable Paid Submission ?
sr_RS: Омогућите плаћени поднесак?

en: Enable Paypal?
sr_RS: Омогућите Паипал?

en: Enable Stripe?
sr_RS: Омогући Стрипе?

en: Enable auto loading of exchange rates from free.currencyconverterapi.com (1 time per day)?
sr_RS: Омогућите аутоматско учитавање курсева од фрее.цурренцицонвертерапи.цом (1 пут дневно)?

en: Enable compatibility mode with Optima Express plugin
sr_RS: Омогућите режим компатибилности са Оптима Екпресс плугином

en: Enable dsIDXpress to use the map
sr_RS: Омогући дсИДКСпресс да користи мапу

en: Enable only if you activate dsIDXpres optional plugin. See help for details.
sr_RS: Омогућите само ако активирате дсИДКСпрес опционални додатак. Погледајте помоћ за детаље.

en: Enable or disable Facebook login.
sr_RS: Омогућите или онемогућите пријављивање на Фацебоок.

en: Enable or disable Google login.
sr_RS: Омогућите или онемогућите Гоогле пријављивање.

en: Enable or disable Yahoo login.
sr_RS: Омогућите или онемогућите пријављивање на Иахоо.

en: Enable or disable header in dashboard. The header will always be wide & type1 !
sr_RS: Омогућите или онемогућите заглавље на контролној табли. Глава ће увек бити широка и тип1!

en: Enable or disable listing empty city or area categories in dropdowns.
sr_RS: Омогућите или онемогућите приказивање празних категорија града или подручја у падајућим мјестима.

en: Enable or disable the Google Maps search bar.
sr_RS: Омогућите или онемогућите траку за претрагу Гоогле мапа.

en: Enable or disable the contact form on lightbox.
sr_RS: Омогућите или онемогућите облик контакта у лигхтбок-у.

en: Enable or disable the display of number of view by day graphic.
sr_RS: Омогућите или онемогућите приказ броја приказа по данској графици.

en: Enable or disable the use of transparent header globally.
sr_RS: Омогућите или онемогућите коришћење транспарентног заглавља глобално.

en: Enable or disable the wire payment option.
sr_RS: Омогућите или онемогућите опцију плаћања жице.

en: Enable or disable top bar on mobile devices
sr_RS: Омогућите или онемогућите врх линије на мобилним уређајима

en: Enable or disable top bar widget area.
sr_RS: Омогућите или онемогућите подручје виџета зграде.

en: Enable or disable user login menu in header.
sr_RS: Омогућите или онемогућите мени за пријављивање корисника у заглављу.

en: Enable parallax efect for image/video media header.
sr_RS: Омогућите паралаксу ефект за заглавље слика / видео медија.

en: Energy Class
sr_RS: Енергетска класа

en: Energy Index
sr_RS: Индекс енергије

en: Energy Index in kWh/m2a
sr_RS: Енергетски индекс у кВх / м2а

en: Energy class
sr_RS: Енергетска класа

en: Energy index
sr_RS: Индекс енергије

en: Enter Your Email Address
sr_RS: Унесите своју имејл адресу

en: Enter address
sr_RS: Унесите адресу

en: Enter city
sr_RS: Уђите у град

en: Equatorial Guinea
sr_RS: Екваторијална Гвинеја

en: Eritrea
sr_RS: Еритреја

en: Estonia
sr_RS: Естонија

en: Ethiopia
sr_RS: Етиопија

en: Event Planning & Services
sr_RS: Планирање догађаја и услуге

en: Expired
sr_RS: Истекао

en: Expired Listing sent for approval on %website_url
sr_RS: Истекао оглас је послат на одобрење на% вебсите_урл

en: Export Options
sr_RS: Извозне опције

en: Export Theme Options
sr_RS: Извозне опције теме

en: Export Theme Options
sr_RS: Извозне опције теме

en: External Source
sr_RS: Екстерни извор

en: Facebook Api Key (for Facebook login)
sr_RS: Фацебоок Апи Кеи (за Фацебоок пријаву)

en: Facebook Api key
sr_RS: Фацебоок Апи кључ

en: Facebook Api key is required for Facebook login.
sr_RS: Фацебоок Апи кључ је потребан за пријављивање на Фацебоок.

en: Facebook Link
sr_RS: Фацебоок Линк

en: Facebook Secret
sr_RS: Фацебоок Сецрет

en: Facebook Secret is required for Facebook login.
sr_RS: Фацебоок Сецрет је потребан за пријављивање на Фацебоок.

en: Facebook Url
sr_RS: Фацебоок Урл

en: Facebook page url, with https://
sr_RS: Фацебоок страница урла, са хттпс: //

en: Facebook secret code (for Facebook login)
sr_RS: Фацебоок тајни код (за пријаву на Фацебоок)

en: Falkland Islands (Malvinas)
sr_RS: Фалкландска острва (Малвинас)

en: Faroe Islands
sr_RS: Фарска Острва

en: Favorites
sr_RS: Омиљени

en: Fax
sr_RS: Факс

en: Featured
sr_RS: Изабран

en: Featured  Fee
sr_RS: Истакнута накнада

en: Featured (extra):
sr_RS: Истакнуто (екстра):

en: Featured Fee
sr_RS: Истакнута накнада

en: Featured Property
sr_RS: Феатуред Проперти

en: Featured Submission
sr_RS: Истакнути поднесак

en: Features & Amenities
sr_RS: Карактеристике и погодности

en: Features and Amenities list
sr_RS: Листа карактеристика и садржаја

en: Field Label
sr_RS: Фиелд Лабел

en: Field Label:
sr_RS: Ознака поља:

en: Field Name
sr_RS: Име поља

en: Field Order
sr_RS: Фиелд Ордер

en: Field Type
sr_RS: Тип поља

en: Field Value:
sr_RS: Вредност поља:

en: Field name
sr_RS: Име поља

en: Fiji
sr_RS: Фиџи

en: File was generated
sr_RS: Датотека је генерисана

en: Fill the form in order to add a new custom field
sr_RS: Попуните образац како бисте додали ново прилагођено поље

en: Financial Services
sr_RS: Финансијске услуге

en: Finland
sr_RS: Финска

en: First Footer Widget Area
sr_RS: Подручје Видгет Видтх

en: First Name
sr_RS: Име

en: Floor Plans
sr_RS: Тлоцрте

en: Font Color
sr_RS: Боја боје

en: Font Family:
sr_RS: Породица фонтова:

en: Font Size:
sr_RS: Величина слова:

en: Font Subset:
sr_RS: Поднаслов фонта:

en: Font Weight:
sr_RS: Тежина тезине:

en: Fonts
sr_RS: Фонтови

en: Food
sr_RS: Храна

en: Footer
sr_RS: Фоотер

en: Footer Background Color
sr_RS: Боја позадине подножја

en: Footer Copyright Area Background Font Color
sr_RS: Подножје за ауторска права у подножју позадине

en: Footer Copyright Font Color
sr_RS: Фоотер Цопиригхт Фонт Цолор

en: Footer Font Color
sr_RS: Нога Фонт Цолор

en: Footer Menu
sr_RS: Фоотер Мену

en: Footer Settings
sr_RS: Поставке нога

en: Footer Type
sr_RS: Тип подножја

en: For
sr_RS: За

en: For Hover Type 1, 2, 5, 6 - setup Top Menu Hover Font Color option
sr_RS: За Ховер Тип 1, 2, 5, 6 - подесите опцију Топ Мену Ховер Фонт Цолоур

en: For Hover Type 3, 4 - setup Top Menu Hover Background Color option
sr_RS: За Ховер Тип 3, 4 - подесите Топ Мену Ховер Бацкгроунд Цолор опцију

en: For IDX (if plugin is enabled)
sr_RS: За ИДКС (ако је укључен додатак)

en: For Menu Area when Header type 5 applies main color
sr_RS: За област менија када заглавље тип 5 примјењује главну боју

en: For action
sr_RS: За акцију

en: For action
sr_RS: За акцију

en: For better speed results, the theme offers a built-in caching system for properties and categories.
sr_RS: За боље резултате брзине, тема нуди уграђени систем кеширања за својства и категорије.

en: For category:
sr_RS: За категорију:

en: For custom work on this theme please go to  <a href="http://support.wpestate.org/" target="_blank">http://support.wpestate.org</a>, create a ticket with your request and we will offer a free quote.
sr_RS: За прилагођени рад на овој теми идите на <a href="http://support.wpestate.org/" target="_blank">хттп://суппорт.впестате.орг</a> , креирајте карту са вашим захтевом и понудићемо бесплатну понуду.

en: For further setup see our help files, knowledgebase articles and tutorials to help make this process easier and more enjoyable for you:
sr_RS: За даљу поставку погледајте наше датотеке помоћи, чланке из базе знања и упутства како бисте олакшали овај процес лакшим и пријатнијим за вас:

en: For help files please go to  <a href="http://help.wpresidence.net/">http://help.wpresidence.net</a>.
sr_RS: За датотеке помоћи молимо идите на <a href="http://help.wpresidence.net/">хттп://хелп.впресиденце.нет</a> .

en: For help go here!
sr_RS: За помоћ иди!

en: For theme help please check
sr_RS: За тематску помоћ, молим вас проверите

en: For theme help please check http://help.wpresidence.net/. If your question is not here, please go to http://support.wpestate.org, create an account and post a ticket. The registration is simple and as soon as you send a ticket we are notified. We usually answer in the next 24h (except weekends). Please use this system and not the email. It will help us answer your questions much faster. Thank you!
sr_RS: За тематску помоћ молимо погледајте хттп://хелп.впресиденце.нет/. Ако ваше питање није овде, молимо идите на хттп://суппорт.впестате.орг, направите рачун и пошаљите карту. Регистрација је једноставна и чим пошаљете карту коју смо обавестили. Ми обично одговоримо у наредних 24х (осим викенда). Молимо користите овај систем, а не емаил. То ће нам помоћи много брже одговорити на ваша питања. Хвала вам!

en: Force Google Map at the "closed" size ?
sr_RS: Да ли је Гоогле мапа на &quot;затвореној&quot; величини?

en: Force Google Map at the full screen size ?
sr_RS: Да ли ћете Гоогле мапу применити величину целог екрана?

en: Forgot Password?
sr_RS: Заборавили сте лозинку?

en: Fourth Footer Widget Area
sr_RS: Четврти подскуп Видгет Ареа

en: France
sr_RS: Француска

en: France Metropolitan
sr_RS: Франце Метрополитан

en: Free Listing Expired
sr_RS: Бесплатно је истекао

en: Free Listing expired on %website_url
sr_RS: Бесплатна листа је истекла на% вебсите_урл

en: Free Membership - no of featured listings (for "membership" mode)
sr_RS: Слободно чланство - број особних листова (за &quot;чланство&quot; мод)

en: Free Membership - no of listings (for "membership" mode)
sr_RS: Слободно чланство - нема листе (за &quot;чланство&quot; мод)

en: Free Membership Images - no of images per listing
sr_RS: Бесплатне чланске слике - нема слика по листи

en: Free Membership Listings - no of days until a free listing will expire. *Starts from the moment the property is published on the website. (for "membership" mode)
sr_RS: Бесплатне листе за чланство - нема дана до истека бесплатног пописа. * Почиње од момента објављивања некретнине на сајту. (за &quot;чланство&quot; мод)

en: French Guiana
sr_RS: Француска Гвајана

en: French Polynesia
sr_RS: Француска Полинезија

en: French Southern Territories
sr_RS: Француске Јужне Територије

en: From
sr_RS: Од

en: From:
sr_RS: Од:

en: Front end registred users should be saved as agents?
sr_RS: Регистрирани корисници на предњој страни требају бити сачувани као агенти?

en: Fullscreen
sr_RS: Цео екран

en: Gabon
sr_RS: Габон

en: Gambia
sr_RS: Гамбија

en: General
sr_RS: Генерал

en: General Design Settings
sr_RS: Опште поставке дизајна

en: General Settings
sr_RS: Опште поставке

en: Generate Pins
sr_RS: Генерирај игле

en: Generate pins
sr_RS: Генеришите игле

en: Generate the pins
sr_RS: Генериши игле

en: Generate the pins for the read from file map option
sr_RS: Генеришите пинове за читање из опције мапе датотека

en: Geo Location Search
sr_RS: Гео Лоцатион Сеарцх

en: Geolocation Circle over map (in meters)
sr_RS: Геолокацијски круг на мапи (у метрима)

en: Geolocation is not supported by this browser.
sr_RS: Овај претраживач не подржава геолокацију.

en: Geolocation was not successful for the following reason:
sr_RS: Геолокација није успјела из сљедећег разлога:

en: Georgia
sr_RS: Грузија

en: Germany
sr_RS: Немачка

en: Get help
sr_RS: Нађи помоћ

en: Get this detail after you signup here
sr_RS: Узмите овај детаљ након што се пријавите овде

en: Ghana
sr_RS: Гана

en: Gibraltar
sr_RS: Гибралтар

en: Global Header Static Image
sr_RS: Статичка слика глобалног заглавља

en: Global Revolution Slider
sr_RS: Слајдер глобалног револуције

en: Global Theme Settings
sr_RS: Глобал Тхеме Сеттингс

en: Global transparent header?
sr_RS: Глобални транспарентни заглавље?

en: Global variables: %website_url as website url,%website_name as website name, %user_email as user_email, %username as username
sr_RS: Глобалне варијабле:% вебсите_урл као урл урл,% вебсите_наме као име веб странице,% усер_емаил као усер_емаил,% усернаме као корисничко име

en: Google Analytics Tracking id
sr_RS: ИД за праћење Гоогле аналитике

en: Google Analytics Tracking id (ex UA-41924406-1)
sr_RS: ИД за праћење Гоогле аналитике (ек УА-41924406-1)

en: Google Api key (for Google login)
sr_RS: Гоогле Апи кључ (за пријаву на Гоогле)

en: Google Camera Angle
sr_RS: Угао Гоогле камере

en: Google Client Secret (for Google login)
sr_RS: Гоогле клијентска тајна (за Гоогле пријављивање)

en: Google Maps API KEY
sr_RS: КАПЦИ АПИ-ја Гоогле мапа

en: Google Maps Search
sr_RS: Претрага Гоогле мапа

en: Google OAuth client id (for Google login)
sr_RS: ИД клијента Гоогле ОАутх (за Гоогле пријављивање)

en: Google Oauth Api
sr_RS: Гоогле Оаутх Апи

en: Google Oauth Api is required for Google Login
sr_RS: Гоогле Оаутх Апи је потребан за Гоогле пријављивање

en: Google Oauth Client Secret
sr_RS: Гоогле Оаутх клијентска тајна

en: Google Oauth Client Secret is required for Google Login.
sr_RS: Гоогле Оаутх Цлиент Сецрет је потребан за Гоогле пријављивање.

en: Google Street View - Camera Angle (value from 0 to 360)
sr_RS: Гоогле Стреет Виев - угао камере (вредност од 0 до 360)

en: Google api key
sr_RS: Гоогле апи кључ

en: Google api key is required for Google Login.
sr_RS: Гоогле апи кључ је потребан за Гоогле пријављивање.

en: Google+ Link
sr_RS: Гоогле+ веза

en: Google+ page link, with https://
sr_RS: Веза на Гоогле+ страници, са хттпс: //

en: Greece
sr_RS: Грчка

en: Greenland
sr_RS: Гренланд

en: Grenada
sr_RS: Гренада

en: Guadeloupe
sr_RS: Гуаделоупе

en: Guam
sr_RS: Гуам

en: Guatemala
sr_RS: Гватемала

en: Guinea
sr_RS: Гвинеја

en: Guinea-Bissau
sr_RS: Гвинеја-Бисау

en: Guyana
sr_RS: Гвајана

en: H1 Font
sr_RS: Х1 Фонт

en: H2 Font
sr_RS: Х2 Фонт

en: H3 Font
sr_RS: Х3 Фонт

en: H4 Font
sr_RS: Х4 Фонт

en: H5 Font
sr_RS: Х5 Фонт

en: H6 Font
sr_RS: Х6 Фонт

en: Haiti
sr_RS: Хаити

en: Half Map Template - make sure your page has the "media header type" set as google map
sr_RS: Шаблон за пола карте - уверите се да ваша страница садржи &quot;тип заглавља медија&quot; постављен као гоогле мап

en: Header
sr_RS: Хеадер

en: Header 3&4 Text Align?
sr_RS: Хеадер 3 &amp; 4 Тект Алигн?

en: Header 5 - Info widget 1 - First line of text
sr_RS: Заглавље 5 - Инфо видгет 1 - Прва линија текста

en: Header 5 - Info widget 1 - First line of text
sr_RS: Заглавље 5 - Инфо видгет 1 - Прва линија текста

en: Header 5 - Info widget 2  - Second line of text
sr_RS: Заглавље 5 - Инфо видгет 2 - Друга линија текста

en: Header 5 - Info widget 2 - Second line of text
sr_RS: Заглавље 5 - Инфо видгет 2 - Друга линија текста

en: Header 5 - Info widget 3 - First line of text
sr_RS: Заглавље 5 - Инфо видгет 3 - Прва линија текста

en: Header 5 - Info widget 3 - First line of text
sr_RS: Заглавље 5 - Инфо видгет 3 - Прва линија текста

en: Header 5 - Info widget 3 - Second line of text
sr_RS: Заглавље 5 - Инфо видгет 3 - Друга линија текста

en: Header 5 - Info widget 3 - Second line of text
sr_RS: Заглавље 5 - Инфо видгет 3 - Друга линија текста

en: Header 5 - Info widget 3 - icon
sr_RS: Заглавље 5 - Инфо видгет 3 - икона

en: Header 5 - Info widget 3 - icon. Ex: fa fa-phone
sr_RS: Заглавље 5 - Инфо видгет 3 - икона. Ек: фа фа-телефон

en: Header 5 - Info widget1 - Second line of text
sr_RS: Заглавље 5 - Инфо видгет1 - Друга линија текста

en: Header 5 - Info widget1 - icon
sr_RS: Заглавље 5 - Инфо видгет1 - икона

en: Header 5 - Info widget1 - icon. Ex: fa fa-phone
sr_RS: Заглавље 5 - Инфо видгет1 - икона. Ек: фа фа-телефон

en: Header 5 - Info widget2 - First line of text
sr_RS: Заглавље 5 - Инфо видгет2 - Прва линија текста

en: Header 5 - Info widget2 - First line of text
sr_RS: Заглавље 5 - Инфо видгет2 - Прва линија текста

en: Header 5 - Info widget2 - Second line of text
sr_RS: Заглавље 5 - Инфо видгет2 - Друга линија текста

en: Header 5 - Info widget2 - icon
sr_RS: Заглавље 5 - Инфо видгет2 - икона

en: Header 5 - Info widget2 - icon.  Ex: fa fa-phone
sr_RS: Заглавље 5 - Инфо видгет2 - икона. Ек: фа фа-телефон

en: Header Align(Logo Position)?
sr_RS: Хеадер Алигн (положај позиције)?

en: Header Border Bottom Color
sr_RS: Хеадер Бордер Боттом Цолор

en: Header Design & Colors
sr_RS: Дизајн заглавља и боје

en: Header Height
sr_RS: Висина заглавља

en: Header Height in px
sr_RS: Висина заглавља у пк

en: Header Settings
sr_RS: Поставке заглавља

en: Header Type?
sr_RS: Тип заглавља?

en: Header4 Widget Area
sr_RS: Хеадер4 Видгет Ареа

en: Header4 widget area
sr_RS: Подручје виџета Хеадер4

en: Headings Color
sr_RS: Хеадинг Цолор

en: Health & Medical
sr_RS: Здравље и медицина

en: Heard and Mc Donald Islands
sr_RS: Хеард и острва Мц Доналд

en: Height in px (put 0 for full screen)
sr_RS: Висина у пк (ставите 0 за цео екран)

en: Height in px(put 0 for full screen, Default :580px)
sr_RS: Висина у пк (ставите 0 за цео екран, Подразумевано: 580пк)

en: Height of Google Map when open
sr_RS: Висина Гоогле Мапе када је отворена

en: Height of the Google Map when closed
sr_RS: Висина Гоогле Мапе када је затворена

en: Help
sr_RS: Помоћ

en: Help & Custom
sr_RS: Помоћ и прилагођавање

en: Help and Custom
sr_RS: Помоћ и прилагођавање

en: Help and custom work
sr_RS: Помоћ и прилагођени рад

en: Help&Custom
sr_RS: Помоћ и прилагођавање

en: Hi there,
sr_RS: Здраво,

en: Hi there,
    A user has edited one of his listings  on %website_url ! You should go check it out. The property name is : %editing_listing_title!
sr_RS: Здраво, корисник је изменио један од својих огласа на% вебсите_урл! Требало би да провериш. Име својства је:% едитинг_листинг_титле!

en: Hi there,
    A user has re-submited a new property on %website_url! You should go check it out.
    This is the property title: %submission_title.
sr_RS: Здраво, корисник је поновно поднио нову имовину на% вебсите_урл! Требало би да провериш. Ово је назив некретнине:% субмиссион_титле.

en: Hi there,
    A user has submited a new property on %website_url! You should go check it out.This is the property title %new_listing_title!
sr_RS: Здраво, корисник је поднео нову имовину на% вебсите_урл! Требало би да проверите то. Ово је назив некретнине% нев_листинг_титле!

en: Hi there,
    One of your free listings on  %website_url has "expired". The listing is %expired_listing_url.
    Thank you!
sr_RS: Здраво, један од ваших бесплатних огласа на% вебсите_урл је &quot;истекао&quot;. Оглас је% екпиред_листинг_урл. Хвала вам!

en: Hi there,
    We charged your account on %merchant for a subscription on %website_url ! You should go check it out.
sr_RS: Здраво, наш налог смо наплатили на% трговца за претплату на% вебсите_урл! Требало би да провериш.

en: Hi there,
    Welcome to %website_url! You can login now using the below credentials:
    Username:%user_login_register
    Password: %user_pass_register
    If you have any problems, please contact me.
    Thank you!
sr_RS: Здраво, Добродошли на% вебсите_урл! Можете се пријавити помоћу сљедећих акредитива: Корисничко име:% усер_логин_регистер Лозинка:% усер_пасс_регистер Ако имате било каквих проблема, молимо контактирајте ме. Хвала вам!

en: Hi there,
    You downgraded your subscription on %website_url. Because your listings number was greater than what the actual package offers, we set the status of all your listings to "expired". You will need to choose which listings you want live and send them again for approval.
    Thank you!
sr_RS: Здраво, Ви сте деградирали претплату на% вебсите_урл. Пошто је ваш број огласа био већи од онога што стварни пакет нуди, поставили смо статус свих ваших листића на &quot;истекао&quot;. Мораћете да изаберете које листе желите живе и пошаљите их поново за одобрење. Хвала вам!

en: Hi there,
    You have a new featured submission on  %website_url! You should go check it out.
sr_RS: Здраво, имате нову представу на% вебсите_урл! Требало би да провериш.

en: Hi there,
    You have a new paid submission on  %website_url! You should go check it out.
sr_RS: Здраво, имате нову платну поднеску на% вебсите_урл! Требало би да провериш.

en: Hi there,
    You received a new Wire Transfer payment request on %website_url.
    The invoice number is:  %invoice_no,  Amount: %total_price.
    Please wait until the payment is made to activate the user purchase.
sr_RS: Здраво, Добили сте нови захтев за плаћање путем Вире Трансфер на% вебсите_урл. Број фактуре је:% инвоице_но, Количина:% тотал_прице. Сачекајте док се не изврши плаћање да бисте активирали куповину корисника.

en: Hi there,
    Your listing, %property_title was approved on  %website_url! The listing is: %property_url.
    You should go check it out.
sr_RS: Здраво, ваш оглас,% проперти_титле је одобрен на% вебсите_урл! Оглас је:% проперти_урл. Требало би да провериш.

en: Hi there,
    Your new membership on %website_url is activated! You should go check it out.
sr_RS: Здраво, ваше ново чланство на% вебсите_урл је активирано! Требало би да провериш.

en: Hi there,
    Your purchase on  %website_url is activated! You should go check it out.
sr_RS: Здраво, Ваша куповина на% вебсите_урл је активирана! Требало би да провериш.

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url was cancelled because it expired or the recurring payment from the merchant was not processed. All your listings are no longer visible for our visitors but remain in your account.
    Thank you.
sr_RS: Здраво, Ваша претплата на% вебсите_урл је отказана јер је истекао или није поновљена накнадна плаћања од трговца. Сви ваши огласи више нису видљиви за наше посетиоце, али остану на вашем налогу. Хвала вам.

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url will expire in 3 days.Please make sure you renew your subscription or you have enough funds for an auto renew.
sr_RS: Здраво, Ваша претплата на% вебсите_урл истиче за 3 дана. Молим вас, обавезно обнављате претплату или имате довољно средстава за ауто обнову.

en: Hide Details
sr_RS: Сакриј детаље

en: Highlight your property.
sr_RS: Истакните своју имовину.

en: Holy See (Vatican City State)
sr_RS: Свети сан (држава Ватикана)

en: Home
sr_RS: Кућа

en: Home Services
sr_RS: Кућне услуге

en: Honduras
sr_RS: Хондурас

en: Hong Kong
sr_RS: Хонг Конг

en: Hospitals
sr_RS: Болнице

en: Hotels & Travel
sr_RS: Хотели и путовања

en: Hover Button Color
sr_RS: Боја дугмета на ховеру

en: How it will compare
sr_RS: Како ће то успоредити

en: Hungary
sr_RS: Мађарска

en: Hybrid
sr_RS: Хибрид

en: I Understand
sr_RS: Разумем

en: I agree with
sr_RS: слажем се са

en: ID:
sr_RS: ИД:

en: Iceland
sr_RS: Исланд

en: If media header is set to Revolution Slider, type the slider name and save.
sr_RS: Ако је заглавље медија постављено на Револутион Слидер, укуцајте назив клизача и сачувајте.

en: If media header is set to image, add the image below.
sr_RS: Ако је заглавље медија постављено на слику, додајте слику испод.

en: If no, advanced search over header will display in closed position by default.
sr_RS: Ако не, напредна претрага преко заглавља ће се подразумевано приказати у затвореном положају.

en: If no, price field can still be used in search and it will be input type.
sr_RS: Ако не, поље цена се и даље може користити у потрази за претрагу и то ће бити врста уноса.

en: If no, users will get the auto generated password via email
sr_RS: Ако не, корисници ће добити ауто-генерисану лозинку путем е-поште

en: If not we will show prices without before and after label and in this format : 5,23m or 6.83k
sr_RS: Ако не, приказаћемо цене без икаквих пре и после ознаке иу овом формату: 5,23м или 6.83к

en: If set to no you will need to delete Inbox page template.
sr_RS: Ако је подешено на не, мораћете да избришете шаблон Инбок-а.

en: If set to yes, new property pins will update on the map every 3 hours.
sr_RS: Ако је постављено на да, нови пинови за некретнине ће се ажурирати на мапи сваке 3 сата.

en: If wire payment is enabled, type the instructions below.
sr_RS: Ако је омогућено плаћање жице, укуцајте доле наведена упутства.

en: If yes, admin publishes each property submitted in front end manually.
sr_RS: Ако је одговор да, админ објављује сваку имовину која је предата испоручена ручно.

en: If yes, it groups nearby pins in cluster.
sr_RS: Ако је одговор да, групи се налазе у кластеру.

en: If yes, the address field in front end submission form will use Google Places autocomplete.
sr_RS: Ако је одговор да, поље за адресу у предњем завршном поднеску ће користити аутоматску потпуну Гоогле места.

en: If yes, the geo location search will appear above half map search fields
sr_RS: Ако је одговор да, претрага гео локације ће се појавити изнад половине поља за претраживање по мапи

en: If yes, the reviews can be found in comments section
sr_RS: Ако је одговор да, рецензије се могу наћи у одељку за коментаре

en: If yes, user can save his searchs from Advanced Search Results, if he is logged in with a registered account.
sr_RS: Ако је одговор да, корисник може сачувати своје претраге из резултата напредног претраживања, ако је пријављен са регистрованим налогом.

en: If yes, you can set your own custom fields in the  spots available. See help for correct setup.
sr_RS: Ако је одговор да, можете поставити своја сопствена поља у доступним местима. Погледајте помоћ за исправно подешавање.

en: If you add images directly into the input fields (without Upload button) please use the full image path. For ex: http://www.wpresidence..... . If you use the "upload"  button use also "Insert into Post" button from the pop up window.
sr_RS: Ако додате слике директно у поља за унос (без дугмета Уплоад), молимо вас да користите пуну слику. За ек: хттп: //ввв.впресиденце ...... Ако користите дугме &quot;уплоад&quot;, у поп-уп прозору користите и дугме &quot;Инсерт ин Пост&quot;.

en: If you change this value, the new value applies for new registered users. Old value applies for older registered accounts.
sr_RS: Ако промените ову вредност, нова вриједност важи за нове регистроване кориснике. Стара вриједност важи за старије регистроване рачуне.

en: If you do not wish to be notified anymore please enter your account and delete the saved search.Thank you!
sr_RS: Ако не желите више бити обавештен, унесите свој налог и избришите сачувану претрагу. Хвала вам!

en: Image Gallery
sr_RS: Галерија слика

en: Image for Contact Page
sr_RS: Слика за контакт страницу

en: Image needs to be at least 500px height  x 500px wide!
sr_RS: Слика мора бити најмање 500пк ширина к 500пк широка!

en: Image size must be 44px x 48px.
sr_RS: Величина слике мора бити 44пк к 48пк.

en: Image size must be 44px x 48px.
sr_RS: Величина слике мора бити 44пк к 48пк.

en: Images / per listing
sr_RS: Слике / по попису

en: Images will have the same size. If set to no you will need to make sure that images are about the same size
sr_RS: Слике ће имати исту величину. Ако је подешено на не морате бити сигурни да су слике приближно исте величине

en: Import
sr_RS: Увоз

en: Import Completed
sr_RS: Увоз је завршен

en: Import Demo Content
sr_RS: Увоз демо садржаја

en: Import Options
sr_RS: Опције увоза

en: Import Theme Options
sr_RS: Увези опције теме

en: Import Theme Options
sr_RS: Увези опције теме

en: Important: Create also a page with template "Splash Page" to see how your splash settings apply
sr_RS: Важно: Направите и страницу са шаблоном &quot;Спласх Паге&quot; да бисте видели како се примењују подешавања за спласх

en: In case you want to send users to another page
sr_RS: У случају да желите да пошаљете кориснике на другу страницу

en: In what area are your properties
sr_RS: На ком подручју су ваша својства

en: Inbox
sr_RS: Инбок

en: Increasing memory allocated to PHP
sr_RS: Повећање меморије додељене ПХП-у

en: India
sr_RS: Индија

en: Indonesia
sr_RS: Индонезија

en: Info is taken from https://developer.paypal.com/ See help.
sr_RS: Инфо је преузета са хттпс://девелопер.паипал.цом/ Погледајте помоћ.

en: Info is taken from https://www.paypal.com/ or http://sandbox.paypal.com/ See help.
sr_RS: Инфо је преузета са хттпс://ввв.паипал.цом/ или хттп://сандбок.паипал.цом/. Погледајте помоћ.

en: Info is taken from your account at https://dashboard.stripe.com/login
sr_RS: Подаци се узимају из вашег налога на хттпс://дасхбоард.стрипе.цом/логин

en: Initial area radius
sr_RS: Почетни радијус области

en: Insert background footer image below.
sr_RS: Уметните слику испод подножја испод.

en: Instagram Link
sr_RS: Инстаграм Линк

en: Instagram Url
sr_RS: Инстаграм Урл

en: Instagram page link, with https://
sr_RS: Инстаграм линк са хттпс: //

en: Install
sr_RS: Инсталирај

en: Install Plugins
sr_RS: Инсталирајте додатке

en: Install Required Plugins
sr_RS: Инсталирајте неопходне додатке

en: Installed But Not Activated
sr_RS: Инсталирана али није активирана

en: Installed version:
sr_RS: Инсталирана верзија:

en: Instructions:
sr_RS: Упутства:

en: Invalid E-mail address!
sr_RS: Погрешна емаил адреса!

en: Invalid Username!
sr_RS: Погрешно корисничко име!

en: Invalid username (do not use special characters or spaces)!
sr_RS: Неважеће корисничко име (не користите посебне карактере или размаке)!

en: Invoice Type
sr_RS: Тип фактуре

en: Iran (Islamic Republic of)
sr_RS: Иран (Исламска Република)

en: Iraq
sr_RS: Ирак

en: Ireland
sr_RS: Ирска

en: Israel
sr_RS: Израел

en: Italy
sr_RS: Италија

en: Item has 0 views
sr_RS: Ставка има 0 прегледа

en: Jamaica
sr_RS: Јамајка

en: Japan
sr_RS: Јапан

en: Jordan
sr_RS: Јордан

en: K
sr_RS: К

en: Kazakhstan
sr_RS: Казахстан

en: Keep Advanced Search visible? (*only for Type 1,3 and 4)
sr_RS: Да ли је Напредно претраживање видљив? (* само за типове 1,3 и 4)

en: Kenya
sr_RS: Кенија

en: Kiribati
sr_RS: Кирибати

en: Korea, Democratic People's Republic of
sr_RS: Кореја, Демократска Народна Република

en: Korea, Republic of
sr_RS: Кореја, Република

en: Kuwait
sr_RS: Кувајт

en: Kyrgyzstan
sr_RS: Киргистан

en: Label on Front end
sr_RS: Ознака на предњој страни

en: Language for datepicker
sr_RS: Језик за датепицкер

en: Languages
sr_RS: Језици

en: Lao, People's Democratic Republic
sr_RS: Лао Народна Демократска Република

en: Last Name
sr_RS: Презиме

en: Latitude (for Google Maps)
sr_RS: Латитуде (за Гоогле мапе)

en: Latvia
sr_RS: Латвија

en: Leave a Reply
sr_RS: Оставите одговор

en: Leave a Reply to %s
sr_RS: Оставите одговор %s

en: Lebanon
sr_RS: Либан

en: Lesotho
sr_RS: Лесото

en: Liberia
sr_RS: Либерија

en: Libyan Arab Jamahiriya
sr_RS: Либијска Арапска Џамахирија

en: License
sr_RS: Лиценца

en: License:
sr_RS: Лиценца:

en: Liechtenstein
sr_RS: Лихтенштајн

en: Line Height:
sr_RS: Висина линија:

en: Link Color
sr_RS: Линк Цолор

en: Link Relationship (XFN)
sr_RS: Веза веза (КСФН)

en: Linkedin Link
sr_RS: Линкедин Линк

en: Linkedin Url
sr_RS: Линкедин Урл

en: List of already added features and amenities
sr_RS: Списак већ доданих карактеристика и погодности

en: Listed In
sr_RS: Листед Ин

en: Listed in
sr_RS: Наведено у

en: Listing
sr_RS: Оглас

en: Listing Details
sr_RS: Детаљи о листингу

en: Listing Edit
sr_RS: Измена огласа

en: Listing Edited on %website_url
sr_RS: Оглас је измењен на% вебсите_урл

en: Listing Location
sr_RS: Листинг Листинг

en: Listing Media
sr_RS: Медиа Листинг

en: Listing Payment
sr_RS: Плаћање огласа

en: Listing Payment with Featured option
sr_RS: Оглас плаћања са Феатуред опцијом

en: Listing payment on
sr_RS: Оглас плаћања на

en: Listings
sr_RS: Листингс

en: Listings Features & Amenities
sr_RS: Понуде и погодности

en: Listings Labels
sr_RS: Листингс Лабелс

en: Lithuania
sr_RS: Литванија

en: Load More Listings
sr_RS: Учитајте више огласа

en: Load More Properties
sr_RS: Учитајте више својстава

en: Local Flavor
sr_RS: Локални укус

en: Local Services
sr_RS: Локалне услуге

en: Location
sr_RS: Локација

en: Log Out
sr_RS: Одјавити се

en: Login
sr_RS: Пријавите се

en: Login successful, redirecting...
sr_RS: Пријављивање успешно, преусмјеравање ...

en: Login with Facebook
sr_RS: Пријавите се преко Фацебоок-а

en: Login with Google
sr_RS: Пријавите се са Гоогле-ом

en: Login with Yahoo
sr_RS: Пријавите се са Иахоо

en: Logo Link
sr_RS: Лого Линк

en: Logos & Favicon
sr_RS: Логос &amp; Фавицон

en: Longitude (for Google Maps)
sr_RS: Дужина (за Гоогле мапе)

en: Lot Size in
sr_RS: Величина парцеле у

en: Lot Size:
sr_RS: Величина плаца:

en: Luxembourg
sr_RS: Луксембург

en: M
sr_RS: М

en: Macau
sr_RS: Макао

en: Macedonia (FYROM)
sr_RS: Македонија (БЈРМ)

en: Madagascar
sr_RS: Мадагаскар

en: Main Color
sr_RS: Главна боја

en: Main Grid Width in px
sr_RS: Главна ширина мреже у пк

en: Make sure the mandatory fields for property submission page are part of submit form (managed from the above setting). Use CTRL for multiple fields select..
sr_RS: Уверите се да су обавезна поља за страницу за подношење имовине део образца за подношење (управља се из горње поставке). Користите ЦТРЛ за више поља изаберите ..

en: Make this listing featured from property list.
sr_RS: Укуцајте овај попис из листе својстава.

en: Malawi
sr_RS: Малави

en: Malaysia
sr_RS: Малезија

en: Maldives
sr_RS: Малдиви

en: Mali
sr_RS: Мали

en: Malta
sr_RS: Малта

en: Map
sr_RS: Мапа

en: Map  Settings
sr_RS: Мап Сеттингс

en: Map Advanced Search Button Background Color
sr_RS: Боја дугмета за претрагу дугмета за претрагу

en: Map Controls Background Color
sr_RS: Мап Цонтролс Боја позадине

en: Map Controls Font Color
sr_RS: Мапа контрола Боја слова

en: Map Settings
sr_RS: Мап Сеттингс

en: Map Type
sr_RS: Тип карте

en: Margin Top for logo
sr_RS: Маргин Топ за лого

en: Marshall Islands
sr_RS: Маршалска острва

en: Martinique
sr_RS: Мартиникуе

en: Mass Media
sr_RS: Масовни медији

en: Matching Submissions
sr_RS: Подударање поднесака

en: Matching Submissions on %website_url
sr_RS: Подударање поднесака на% вебсите_урл

en: Mauritania
sr_RS: Мауританија

en: Mauritius
sr_RS: Маурицијус

en: Maximum no of images per property (only front-end upload). Works when submission is free or requires user to pay a fee for each listing
sr_RS: Максимално нема слика по особи (само предњи пренос). Ради када је подношење бесплатно или захтева од корисника да плати накнаду за сваку котацију

en: Maximum number of pins to show on the map.
sr_RS: Максималан број пинова који се приказују на мапи.

en: Maximum radius value
sr_RS: Максимална радијусна вредност

en: Maximum zoom level for Cloud Cluster to appear
sr_RS: Максималан ниво зума за Цлоуд Цлустер се појављује

en: Mayotte
sr_RS: Маиотте

en: MbString extension not detected. Please contact your hosting provider in order to enable it.
sr_RS: Додатак МбСтринг није детектован. Обратите се свом провајдеру хостинга како бисте га омогућили.

en: Measurement Unit
sr_RS: Мерна јединица

en: Media Header Type?
sr_RS: Тип заглавља медија?

en: Mega Menu Widget Area
sr_RS: Мега Мену Видгет Ареа

en: Member of
sr_RS: Члан

en: Member of:
sr_RS: Члан:

en: Membership
sr_RS: Чланство

en: Membership & Payment Settings
sr_RS: Поставке чланства и плаћања

en: Membership Activated
sr_RS: Чланство активирано

en: Membership Activated on %website_url
sr_RS: Чланство Активирано на% вебсите_урл

en: Membership Cancelled
sr_RS: Чланство је отказано

en: Membership Cancelled on %website_url
sr_RS: Чланство је отказано на% вебсите_урл

en: Membership Expiration Warning
sr_RS: Упозорење о истеку чланства

en: Membership Expiration Warning on %website_url
sr_RS: Упозорење о истеку чланства на% вебсите_урл

en: Membership Payment
sr_RS: Плаћање чланства

en: Membership Settings
sr_RS: Поставке чланства

en: Menu Font
sr_RS: Мени Фонт

en: Menu Item  Back Color
sr_RS: Ставка менија Назад Боја

en: Menu Item Back Color
sr_RS: Ставка менија Назад Боја

en: Menu Item Color
sr_RS: Ставка менија Боја

en: Menu Item Font Size
sr_RS: Величина ставке менија

en: Menu Item Hover Back Color
sr_RS: Ставка менија Премести боју уназад

en: Menu Item Icon(ex: fa fa-comment)
sr_RS: Ицон Итем Ицон (ек: фа фа-цоммент)

en: Menu Item Label(ex: "new")
sr_RS: Ставка менија ставке (нпр: &quot;нова&quot;)

en: Menu Item hover font color
sr_RS: Ставка менија ховер фонт цолор

en: Menu border color
sr_RS: Боја боје менија

en: Message sent from page:
sr_RS: Порука послата са стране:

en: Mexico
sr_RS: Мексико

en: Micronesia, Federated States of
sr_RS: Мицронесиа, Федератед Статес оф

en: Minify css and js files
sr_RS: Минити цсс и јс датотеке

en: Minimum and Maximum value for Price Slider
sr_RS: Минимална и максимална вриједност за слидер цијене

en: Minimum radius vale
sr_RS: Минимална радијус вала

en: Minimum radius value
sr_RS: Минимална радијусна вредност

en: Minimum required version:
sr_RS: Минимална верзија:

en: Mobile
sr_RS: Мобиле

en: Mobile Menu
sr_RS: Мобиле Мену

en: Mobile Menu Colors
sr_RS: Боје за мобилне меније

en: Mobile header background color
sr_RS: Боја позадине заглавља мобилног телефона

en: Mobile header icon color
sr_RS: Боје иконе покретне заглавља

en: Mobile menu background color
sr_RS: Боја позадине за мобилни мени

en: Mobile menu font color
sr_RS: Боје фонта за мобилне меније

en: Mobile menu hover font color
sr_RS: Мобилни мени лебди боју фонта

en: Mobile menu item border color
sr_RS: Боја граничне поставке за мобилни мени

en: Mobile menu item hover background color
sr_RS: Мобилна ставка менија лебди боју позадине

en: Mobile/Tablets Logo
sr_RS: Лого за мобилне уређаје / таблете

en: Mobile:
sr_RS: Мобилни:

en: Moldova, Republic of
sr_RS: Молдавија, Република

en: Monaco
sr_RS: Монако

en: Mongolia
sr_RS: Монголија

en: Montenegro
sr_RS: Црна Гора

en: Monthly Archives: %s
sr_RS: Месечни архиви %s

en: Montserrat
sr_RS: Монтсеррат

en: More Search Options
sr_RS: Више опција претраге

en: Morocco
sr_RS: Мароко

en: Mortgage Payments:
sr_RS: Плаћања хипотеке:

en: Mozambique
sr_RS: Мозамбик

en: Multi Unit Label
sr_RS: Мулти Унит Лабел

en: Multi Unit Label (*for sub unit)
sr_RS: Мулти Унит Лабел (* за подјединицу)

en: My Invoices
sr_RS: Моје фактуре

en: My Listings
sr_RS: Моји огласи

en: My Location
sr_RS: Моја локација

en: My Profile
sr_RS: Мој профил

en: My Properties List
sr_RS: Листа својстава

en: My details
sr_RS: Моји детаљи

en: Myanmar
sr_RS: Мјанмар

en: Name
sr_RS: Име

en: Namibia
sr_RS: Намибија

en: Nauru
sr_RS: Науру

en: Navigation Label
sr_RS: Ознака за навигацију

en: Need an account? Register here!
sr_RS: Потребан налог? Региструјте овде!

en: Neighborhood
sr_RS: Комшилук

en: Nepal
sr_RS: Непал

en: Netherlands
sr_RS: Низоземска

en: Netherlands Antilles
sr_RS: Холандски Антили

en: New Agent
sr_RS: Нови агент

en: New Agent Added
sr_RS: Додан је нови агент

en: New Caledonia
sr_RS: Нова Каледонија

en: New Feature Upgrade on  %website_url
sr_RS: Нова надоградња функције на% вебсите_урл

en: New Listing Submission
sr_RS: Ново подношење огласа

en: New Listing Submission on %website_url
sr_RS: Ново предавање огласа на% вебсите_урл

en: New Paid Submission on %website_url
sr_RS: Ново плаћено подношење на% вебсите_урл

en: New Password
sr_RS: Нова лозинка

en: New User Registration
sr_RS: Нова регистрација корисника

en: New Zealand
sr_RS: Нови Зеланд

en: New user  notification
sr_RS: Ново корисничко обавештење

en: New user admin notification
sr_RS: Ново административно обавештење корисника

en: New user registration on %website_url.
    Username: %user_login_register, 
    E-mail: %user_email_register
sr_RS: Нова регистрација корисника на% вебсите_урл. Корисничко име:% усер_логин_регистер, Е-маил:% усер_емаил_регистер

en: New wire Transfer
sr_RS: Нови пренос жице

en: Newer Comments &raquo;
sr_RS: Новији коментари &quot;

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr_RS: Новије поруке <span class="meta-nav">→</span>

en: Newest first
sr_RS: Најновији први

en: Next
sr_RS: Следећи

en: Next Step
sr_RS: Следећи корак

en: Next page
sr_RS: Следећа страна

en: Nicaragua
sr_RS: Никарагва

en: Niger
sr_RS: Нигер

en: Nigeria
sr_RS: Нигерија

en: Nightlife
sr_RS: Ноћни зивот

en: Niue
sr_RS: Ниуе

en: No = submission is free. Paid listing = submission requires user to pay a fee for each listing. Membership = submission is based on user membership package.
sr_RS: Не = подношење је бесплатно. Плаћени листинг = захтев подразумијева кориснику да плати накнаду за сваку котацију. Чланство = подношење је базирано на пакету за чланство.

en: No More Listings
sr_RS: Но Море Листингс

en: No invoices
sr_RS: Нема фактура

en: No of Search fields
sr_RS: Број поља за претрагу

en: No of Search fields per row
sr_RS: Број поља за претрагу по реду

en: No of Search fields per row (Possible values: 1,2,3,4).
sr_RS: Број поља за претрагу по реду (могуће вредности: 1,2,3,4).

en: No of Search fields.
sr_RS: Број поља за претрагу.

en: No of agent listings per row when the page is without sidebar
sr_RS: Број листе агентова по реду када је страница без бочне траке

en: No of blog listings per row when the page is without sidebar
sr_RS: Број листе блогова по редовима када је страница без бочне траке

en: No of property listings per row when the page is without sidebar
sr_RS: Број листе некретнина по редовима када је страница без бочне траке

en: No plugins are available to be activated at this time.
sr_RS: У овом тренутку нису доступни никакви додатни програми за активирање.

en: No plugins are available to be installed at this time.
sr_RS: Тренутно нема инсталација за инсталацију.

en: No plugins are available to be updated at this time.
sr_RS: У овом тренутку нису доступни додатни програми за ажурирање.

en: No plugins to install, update or activate.
sr_RS: Нема плугина за инсталирање, ажурирање или активирање.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
sr_RS: Није изабран никакав додатак за активирање. Нема акције.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
sr_RS: Није инсталиран никакав додатак за инсталацију. Нема акције.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
sr_RS: Ниједан додатак није изабран за ажурирање. Нема акције.

en: No results found!
sr_RS: Нема резултата!

en: None
sr_RS: Ниједан

en: Norfolk Island
sr_RS: Норфолк Исланд

en: Northern Mariana Islands
sr_RS: Северна Маријанска Острва

en: Norway
sr_RS: Норвешка

en: Not Installed
sr_RS: Није инсталирана

en: Not Paid
sr_RS: Неплаћен

en: Number of Page Views
sr_RS: Број прегледа страница

en: Number of milisecons before auto cycling an item
sr_RS: Број милисекона пре аутоматског бициклирања ставке

en: Number of milisecons before auto cycling an item (5000=5sec).Put 0 if you don't want to autoslide.
sr_RS: Број милисекона пре аутоматског бициклирања ставке (5000 = 5 секунди) .Пут 0 ако не желите аутослиде.

en: OR
sr_RS: ОР

en: Old Password
sr_RS: стара шифра

en: Old Password is not correct
sr_RS: Стара лозинка није тачна

en: Oldest first
sr_RS: Најстарији први

en: Oman
sr_RS: Оман

en: Once Weekly
sr_RS: Једном недељно

en: One Time
sr_RS: Једном

en: One of the password field is empty!
sr_RS: Једно поље за лозинку је празно!

en: Open In Google Maps
sr_RS: Отвори у Гоогле мапама

en: Open link in a new window/tab
sr_RS: Отворите линк у новом прозору / картици

en: Open ticket
sr_RS: Отворите карту

en: Opening Hours
sr_RS: Радно време

en: Opening Hours:
sr_RS: Радно време:

en: Optima Express  settings
sr_RS: Оптима Екпресс подешавања

en: Optima Express settings
sr_RS: Оптима Екпресс подешавања

en: Option applies for each free published listing.
sr_RS: Опција се односи на сваку слободну објављену листу.

en: Other Agents
sr_RS: Остали агенти

en: Other units in
sr_RS: Остале јединице у

en: Our Agents
sr_RS: Наши агенти

en: Our Taxes:
sr_RS: Наши порези:

en: Overlay Color
sr_RS: Оверлаи Цолор

en: Overlay Image
sr_RS: Оверлаи Имаге

en: Overlay Image, .png, .jpg or .gif format
sr_RS: Оверлаи Имаге, .пнг, .јпг или .гиф формат

en: Overlay Opacity
sr_RS: Оверлаи Опацити

en: Overlay Opacity- values from 0 to 1 , Ex: 0.4
sr_RS: Оверлаи Опацити- вриједности од 0 до 1, Ек: 0.4

en: Overwrite theme css using custom css.
sr_RS: Преписати тему ЦСС користећи прилагођени ЦСС.

en: Owner Notes
sr_RS: Власничка белешка

en: Owner/Agent notes (*not visible on front end)
sr_RS: Напомене власника / агента (* није видљиво на предњој страни)

en: PHP GD library is NOT installed on your web server and because of that the theme will not be able to work with images. Please contact your hosting company in order to activate this library.
sr_RS: ПХП ГД библиотека НИЈЕ инсталирана на вашем веб серверу и због тога тема неће моћи радити с сликама. Молимо контактирајте вашу компанију хостинга како бисте активирали ову библиотеку.

en: Package
sr_RS: Пакет

en: Package Payment
sr_RS: Плаћање пакета

en: Packages Available
sr_RS: Пакети доступни

en: Page Template
sr_RS: Шаблон странице

en: Page Title
sr_RS: Наслов странице

en: Page Views Statistics
sr_RS: Статистика прегледа страница

en: Pages:
sr_RS: Странице:

en: Paid
sr_RS: Плаћено

en: Paid Submission
sr_RS: Плаћени поднесак

en: Paid submission
sr_RS: Плаћени поднесак

en: Pakistan
sr_RS: Пакистан

en: Palau
sr_RS: Палау

en: Panama
sr_RS: Панама

en: Papua New Guinea
sr_RS: Папуа Нова Гвинеја

en: Paragraph Font
sr_RS: Фонт Параграф

en: Paraguay
sr_RS: Парагвај

en: Parallax efect for image/video header media ?
sr_RS: Параллак ефецт фор медиа имаге / видео хеадер?

en: Parameter Label
sr_RS: Лабел параметара

en: Parameter Value
sr_RS: Вредност параметра

en: Parameters list
sr_RS: Листа параметара

en: Password
sr_RS: Лозинка

en: Password Reset Request
sr_RS: Захтев за ресет лозинке

en: Password Reseted
sr_RS: Пассворд Ресетед

en: Password Updated
sr_RS: Лозинка ажурирана

en: Password: %s
sr_RS: Лозинка: %s

en: Passwords do not match
sr_RS: Лозинке се не поклапају

en: Pay with Credit Card
sr_RS: Плаћате кредитном картицом

en: Pay with Paypal
sr_RS: Плаћајте Паипал

en: PayPal business account is required. Info is taken from https://developer.paypal.com/. See help.
sr_RS: Потребан је ПаиПал пословни рачун. Инфо је преузета са хттпс://девелопер.паипал.цом/. Погледајте помоћ.

en: PayPal payment agreement
sr_RS: ПаиПал уговор о плаћању

en: Payment Method
sr_RS: Начин плаћања

en: Payments
sr_RS: Плаћања

en: PaypPal Settings
sr_RS: ПаипПал Сеттингс

en: Paypal & Stripe Api
sr_RS: Паипал &amp; Стрипе Апи

en: Paypal API Password
sr_RS: Лозинка за АПИ Паипал

en: Paypal API Password - Obsolete starting 1.30.1
sr_RS: Паипал АПИ лозинка - застарела почетна 1.30.1

en: Paypal API Signature
sr_RS: Сигнатуре Паипал АПИ

en: Paypal API Signature - Obsolete starting 1.30.1
sr_RS: Паипал АПИ Сигнатуре - Застарели почетак 1.30.1

en: Paypal Api Keys are added.Payments will be processed.
sr_RS: Паипал Апи кључеви се додају. Плаћање ће бити обрађено.

en: Paypal Api User Name
sr_RS: Корисничко име за Паипал Апи

en: Paypal Api User Name - Obsolete starting 1.30.1
sr_RS: Паипал Апи Корисничко име - Застарели почетак 1.30.1

en: Paypal Client Secret Key
sr_RS: Тајни кључ ПаиПал клијента

en: Paypal Client Secret Key
sr_RS: Тајни кључ ПаиПал клијента

en: Paypal Client id
sr_RS: Паипал Клијент ид

en: Paypal Settings
sr_RS: Паипал Сеттингс

en: Paypal receiving email
sr_RS: Паипал прима е-пошту

en: Personalize Your Website
sr_RS: Персонализујте своју веб страницу

en: Peru
sr_RS: Перу

en: Pets
sr_RS: Кућни љубимци

en: Pharmacies
sr_RS: Апотеке

en: Philippines
sr_RS: Филипини

en: Phone
sr_RS: Телефон

en: Phone:
sr_RS: Телефон:

en: Photo
sr_RS: Фото

en: Pick a custom property page template you made.
sr_RS: Изаберите прилагођени образац странице својстава коју сте направили.

en: Pin Generation works only if the file reading option in Google Map setting is set to yes
sr_RS: Пин Генератион ради само ако је опција читања датотеке у поставкама Гоогле Мапа подешена на да

en: Pin Management
sr_RS: Пин Манагемент

en: Pin cluster disappears when map zoom is less than the value set in here.
sr_RS: Пин кластер нестаје када је зумова мапа мања од вредности која је овде унета.

en: Pingback:
sr_RS: Пингбацк:

en: Pins Management
sr_RS: Пинс Манагемент

en: Pins retina version must be uploaded at the same time (same folder) as the original pin and the name of the retina file should be with_2x at the end.
sr_RS: Верзија мрежица пина мора бити истовремено постављена (исти фолдер) јер оригинални пин и име ретине датотеке треба да буде са_2к на крају.

en: Pinterest Link
sr_RS: Пинтерест Линк

en: Pinterest Url
sr_RS: Пинтерест Урл

en: Pinterest page link, with https://
sr_RS: Пинтерест линк са хттпс: //

en: Pitcairn
sr_RS: Питцаирн

en: Place Pin with Agency Address
sr_RS: Поставите пин са адресом агенције

en: Place Pin with Developer Address
sr_RS: Поставите пин са адресом програмера

en: Place Pin with Property Address
sr_RS: Поставите пин са имовинским адресом

en: Place in advanced search form
sr_RS: Поставите у напредну претрагу

en: Plan Bathrooms
sr_RS: Планирајте купатила

en: Plan Description
sr_RS: Опис плана

en: Plan Image
sr_RS: План слика

en: Plan Price
sr_RS: План цена

en: Plan Rooms
sr_RS: План собе

en: Plan Size
sr_RS: Величина плана

en: Plan Title
sr_RS: План наслова

en: Please contact the administrator of this site for help.
sr_RS: Молимо вас да се обратите администратору ове странице за помоћ.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
sr_RS: Молимо контактирајте добављача додатка и замолите их да пакују свој плугин у складу с упутствима ВордПресс-а.

en: Please do not manually change the slugs when adding new terms. If you need to edit a term name copy the new name in the slug field also.
sr_RS: Немојте ручно мијењати сљештаје приликом додавања нових термина. Ако желите да уредите назив термина, копирајте ново име у пољу слагања.

en: Please edit your profile page from site interface.
sr_RS: Измените страницу са профила из интерфејса сајта.

en: Please fill in the form correctly and try again!
sr_RS: Молим попуните формулар и покушајте поново!

en: Please note that Yelp is not working for all countries. See here
sr_RS: Имајте на уму да Иелп не ради за све земље. Погледајте овде

en: Please submit a title for your property
sr_RS: Молимо да пошаљете наслов за вашу имовину

en: Please submit the
sr_RS: Молимо вас да га пошаљете

en: Please wait while we are processing your submission!
sr_RS: Молим вас сачекајте док обрадимо ваш поднесак!

en: Please, enter correct email
sr_RS: Молимо унесите исправан е-маил

en: Please, enter field:
sr_RS: Молимо унесите поље:

en: Please, enter property title
sr_RS: Молимо унесите назив некретнине

en: Plugin
sr_RS: Повезати

en: Plugin activated successfully.
sr_RS: Плугин је активиран успешно.

en: Plugin activation failed.
sr_RS: Активација плугина није успела.

en: Poland
sr_RS: Пољска

en: Portugal
sr_RS: Португал

en: Post Comment
sr_RS: Постави коментар

en: Post navigation
sr_RS: Пост навигатион

en: Posted by
sr_RS: Поставио

en: Posted on
sr_RS: Објављено

en: Powered by
sr_RS: Покреће га

en: Pre-Packaged
sr_RS: Пре-Пацкагед

en: Prev
sr_RS: Прет

en: Prev Step
sr_RS: Претходни корак

en: Previous Step
sr_RS: Претходни корак

en: Previous page
sr_RS: Претходна страница

en: Price
sr_RS: Цена

en: Price & Currency
sr_RS: Цена и валута

en: Price - thousands separator
sr_RS: Цена - хиљаде сепаратора

en: Price High to Low
sr_RS: Цена висока до ниска

en: Price Low to High
sr_RS: Цијена ниска до висока

en: Price Per Submission (for "per listing" mode)
sr_RS: Цена по подношењу (за режим &quot;по листи&quot;)

en: Price SLider values for advanced search with tabs
sr_RS: Цијена СЛидер вредности за напредне претраге са картицама

en: Price Slider Values(min/max) for
sr_RS: Вредности вредности клизача (мин / мак) за

en: Price in
sr_RS: Цијена у

en: Price range:
sr_RS: Распон цена:

en: Price to make the listing featured (for "per listing" mode)
sr_RS: Цена да би се листинг приказао (за режим &quot;по попису&quot;)

en: Price:
sr_RS: Цена:

en: Primary Menu
sr_RS: Примарни мени

en: Primary Widget Area
sr_RS: Примарна област виџета

en: Print Page Design
sr_RS: Штампање странице дизајна

en: Processing...
sr_RS: Обрада ...

en: Professional Services
sr_RS: Стручне службе

en: Profile Update
sr_RS: Ажурирање профила

en: Profile updated
sr_RS: профил ажуриран

en: Properties List - Properties number per page
sr_RS: Листа својстава - број особина по страници

en: Properties listed in
sr_RS: Некретнина наведена у

en: Property Action Category
sr_RS: Категорија акционе акције

en: Property Action Category Page
sr_RS: Страна категорије акција

en: Property Address
sr_RS: Адреса некретнине

en: Property Address Label
sr_RS: Лабел адреса власништва

en: Property Area
sr_RS: Област некретнине

en: Property Area Page
sr_RS: Површина некретнине

en: Property Bathrooms
sr_RS: Некретнине купатила

en: Property Bathrooms:
sr_RS: Некретнине Купатила:

en: Property Bedrooms
sr_RS: Проперти Бедроомс

en: Property Bedrooms:
sr_RS: Некретнине Спаваће собе:

en: Property Card Design
sr_RS: Дизајн имовине

en: Property Categories Page
sr_RS: Категорије некретнина

en: Property Category Submit
sr_RS: Категорија некретнине Субмит

en: Property City
sr_RS: Проперти Цити

en: Property City Page
sr_RS: Градска страница некретнине

en: Property Country
sr_RS: Цоунтри Проперти

en: Property County
sr_RS: Проперти Цоунти

en: Property County/State Page
sr_RS: Проперти Цоунти / Стате Паге

en: Property Description
sr_RS: Опис некретнине

en: Property Description & Price
sr_RS: Опис некретнине и цена

en: Property Description Label
sr_RS: Опис некретнине Лабел

en: Property Details
sr_RS: Детаљи некретнине

en: Property Details Label
sr_RS: Детаљи некретнине Лабел

en: Property Features Label
sr_RS: Ознака карактеристика некретнине

en: Property Google View
sr_RS: Некретнине Гоогле Приказ

en: Property Id
sr_RS: Ид некретнине

en: Property Keyword:
sr_RS: Кључна реч за кључне речи:

en: Property Latitude
sr_RS: Латитуде проперти

en: Property List Type for Advanced Search
sr_RS: Тип листа за напредни претраживач

en: Property List Type for Taxonomy pages
sr_RS: Тип листе својстава за странице таксономије

en: Property List display(*global option)
sr_RS: Приказ листе својстава (* глобална опција)

en: Property Longitude
sr_RS: Лонгитуде Лонгитуде

en: Property Lot Size
sr_RS: Величина некретнине

en: Property Map
sr_RS: Мапа некретнине

en: Property Media
sr_RS: Проперти Медиа

en: Property Page
sr_RS: Проперти Паге

en: Property Page Settings
sr_RS: Поставке странице својстава

en: Property Price
sr_RS: Цена некретнине

en: Property Price Label
sr_RS: Ознака цене некретнине

en: Property Price Label Before
sr_RS: Ознака цене некретнине пре

en: Property Print Page Design
sr_RS: Дизајн странице штампе власништва

en: Property Reviews
sr_RS: Прегледи некретнина

en: Property Rooms
sr_RS: Собе Собе

en: Property Rooms:
sr_RS: Некретнине Собе:

en: Property Sidebar Position
sr_RS: Положај бочне стране некретнине

en: Property Size
sr_RS: Величина некретнине

en: Property Status
sr_RS: Статус некретнине

en: Property Status
sr_RS: Статус некретнине

en: Property Status (* you may need to add new css classes - please see the help files)
sr_RS: Статус некретнине (* можда ћете морати додати нове ЦСС класе - погледајте датотеке помоћи)

en: Property Status:
sr_RS: Статус некретнине:

en: Property Submission Page
sr_RS: Подношење некретнина

en: Property Subunits
sr_RS: Подјединице својстава

en: Property Unit/Card Design - BETA
sr_RS: Имовина јединице / Дизајн картице - БЕТА

en: Property Unit/Card min height
sr_RS: Имовина Јединица / Мин. Висина картице

en: Property Unit/Card min height
sr_RS: Имовина Јединица / Мин. Висина картице

en: Property Zip
sr_RS: Проперти Зип

en: Property and Agent Links
sr_RS: Линкови некретнина и агената

en: Property is featured
sr_RS: Власништво је приказано

en: Property page Sidebar
sr_RS: Страница са својом страницом

en: Property, Agent, Blog Lists Design
sr_RS: Имовина, агент, дизајн дневника листа

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Backgrond Color
sr_RS: Имовина, Агент и Блог Јединица / Боја Бацкгронд картице

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding
sr_RS: Имовина, агент и блог Јединица / картица Унутрашња облога

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding (top,left,bottom,right)
sr_RS: Имовина, агент и блог јединица / картица Унутрашња облога (горња, лева, доња, десна)

en: Public Services & Government
sr_RS: Јавне службе и влада

en: Publish Listing with Feature
sr_RS: Објавите оглас са функцијом

en: Publish Listing with Featured
sr_RS: Објавите оглас са Феатуред

en: Published
sr_RS: Објављено

en: Puerto Rico
sr_RS: Порторико

en: Purchase Activated
sr_RS: Куповина активирана

en: Put Search form before the header media ?
sr_RS: Поставите Претрагу пре медија заглавља?

en: Qatar
sr_RS: Катар

en: Radius:
sr_RS: Радијус:

en: Rate us
sr_RS: Оцените нас

en: Re-type Password
sr_RS: Поново унесите лозинку

en: Read more
sr_RS: Опширније

en: Real Estate
sr_RS: Некретнина

en: Recommended
sr_RS: Препоручено

en: Recommended memory limit should be at least 96MB. Please refer to :
sr_RS: Препоручена граница меморије треба бити најмање 96МБ. Молимо вас да погледате :

en: Recurring
sr_RS: Понављање

en: Recurring Payment
sr_RS: Поновно плаћање

en: Recurring Payment on %website_url
sr_RS: Поновно плаћање на% вебсите_урл

en: Register
sr_RS: Регистровати

en: Register here!
sr_RS: Региструјте овде!

en: Related Posts
sr_RS: Релатед Постс

en: Religious Organizations
sr_RS: Религијске организације

en: Remove
sr_RS: Уклони

en: Remove Image
sr_RS: Уклони слику

en: Remove script version - Following Envato guidelines we removed this feature.Please use a cache plugin in order to remove the script version.
sr_RS: Уклањање верзије верзије - Пратећи Енвато смернице, уклонили смо ову функцију. Молимо да користите додатак кеша да бисте уклонили верзију скрипте.

en: Repeat Footer background ?
sr_RS: Понављање ножне позадине?

en: Reply
sr_RS: Одговорити

en: Required
sr_RS: Потребан

en: Required Update not Available
sr_RS: Обавезно ажурирање није доступно

en: Requires Update
sr_RS: Захтева ажурирање

en: Resend for approval
sr_RS: Поновно пошаљите на одобрење

en: Reset Password
sr_RS: Ресетуј шифру

en: Restaurants
sr_RS: Ресторани

en: Return to Login
sr_RS: Повратак на пријаву

en: Return to Required Plugins Installer
sr_RS: Вратите се на Инсталлер Плугинс Рекуиред

en: Return to the Dashboard
sr_RS: Вратите се на Дасхбоард

en: Retype Password
sr_RS: Поново унесите лозинку

en: Reunion
sr_RS: Реунион

en: Review Edit Saved
sr_RS: Прегледајте уреди сачуван

en: Review Sent
sr_RS: Преглед Послато

en: Review Title
sr_RS: преглед Наслов

en: Reviews
sr_RS: Коментара

en: Roadmap
sr_RS: Роадмап

en: Romania
sr_RS: Румунија

en: Rooms
sr_RS: Собе

en: Rooms (*only numbers)
sr_RS: Собе (* само бројеви)

en: Rooms:
sr_RS: Собе:

en: Rooms:
sr_RS: Собе:

en: Russian Federation
sr_RS: Руска Федерација

en: Rwanda
sr_RS: Руанда

en: SAVE CHANGES
sr_RS: САЧУВАЈ ИЗМЕНЕ

en: SEARCH
sr_RS: ПРЕТРАГА

en: SEARCH PROPERTIES
sr_RS: СЕАРЦХ ПРОПЕРТИЕС

en: Saint Kitts and Nevis
sr_RS: Сент Китс и Невис

en: Saint Lucia
sr_RS: Света Луција

en: Saint Martin
sr_RS: Саинт Мартин

en: Saint Vincent and the Grenadines
sr_RS: Свети Винсент и Гренадини

en: Samoa
sr_RS: Самоа

en: San Marino
sr_RS: Сан-Марино

en: Sandbox = test API. LIVE = real payments API. Update PayPal and Stripe settings according to API type selection.
sr_RS: Сандбок = тест АПИ. ЛИВЕ = АПИ реалних плаћања. Ажурирајте поставке ПаиПал и Стрипе према избору типа АПИ-ја.

en: Sao Tome and Principe
sr_RS: Сао Томе и Принципе

en: Satellite
sr_RS: Сателит

en: Saudi Arabia
sr_RS: Саудијска Арабија

en: Save Changes
sr_RS: Сачувај измене

en: Save Design
sr_RS: Сачувај дизајн

en: Save Plans
sr_RS: Сачувајте планове

en: Save Search
sr_RS: Сачувај претрагу

en: Save Search Settings
sr_RS: Сачувајте поставке претраге

en: Save Search Settings
sr_RS: Сачувајте поставке претраге

en: Save this Search?
sr_RS: Сачувај ову претрагу?

en: Saved Searches
sr_RS: Сачуване претраге

en: Schedule a showing?
sr_RS: Распоред приказивања?

en: Schools
sr_RS: Школе

en: Search
sr_RS: Претрага

en: Search Parameters:
sr_RS: Параметри претраге:

en: Search Properties
sr_RS: Својства претраге

en: Search Results for :
sr_RS: Резултати претраге за :

en: Search State, City or Area
sr_RS: Претрага државе, града или подручја

en: Search a listing
sr_RS: Тражи листу

en: Search field
sr_RS: Поље за претрагу

en: Search for an Agent
sr_RS: Тражите агента

en: Search has been saved. You will receive an email notification when new properties matching your search have been published
sr_RS: Претрага је сачувана. Добићете обавештење о е-пошти када се објављују нова својства која одговарају вашем претраживању

en: Search here...
sr_RS: Тражење овде...

en: Search name
sr_RS: Тражи име

en: Searching...
sr_RS: У потрази...

en: Second Color
sr_RS: Сецонд Цолор

en: Second Footer Widget Area
sr_RS: Друга област за додавање подножја

en: Secondary Widget Area
sr_RS: Секундарни Видгет Ареа

en: See All Your Pages
sr_RS: Погледајте све своје странице

en: See Available Packages and Payment Methods
sr_RS: Погледајте доступне пакете и методе плаћања

en: See all
sr_RS: Видети све

en: See first results here
sr_RS: Погледајте прве резултате овде

en: Select Categories
sr_RS: Изаберите категорије

en: Select Energy Class
sr_RS: Изаберите енергетску класу

en: Select Energy Class (EU regulation)
sr_RS: Изаберите енергетску класу (уредба ЕУ)

en: Select Images
sr_RS: Изаберите Слике

en: Select Media
sr_RS: Изаберите Медиа

en: Select Properties
sr_RS: Изаберите Својства

en: Select Property Status
sr_RS: Изаберите својство статуса

en: Select Subunits From the list:
sr_RS: Избор подјединица Из листе:

en: Select Taxonomies, where you want to show review block
sr_RS: Изаберите Таксономије, где желите приказати блок прегледа

en: Select Taxonomy for tabs options in Advanced Search Type 6, Type 7, Type 8, Type 9
sr_RS: Изаберите Таксономију за табулаторске опције у Адванцед Типе 6, Типе 7, Типе 8, Типе 9

en: Select User Type
sr_RS: Изаберите тип корисника

en: Select Widget Area
sr_RS: Изаберите Видгет Ареа

en: Select a text alignment for header 3&4.
sr_RS: Изаберите поравнање текста за заглавље 3 и 4.

en: Select default country
sr_RS: Изаберите подразумевану земљу

en: Select grid or list style for properties list pages.
sr_RS: Изаберите мрежу или стил листе за странице са листама својстава.

en: Select header alignment.Please note that there is no "center" align for type 3 and 4.
sr_RS: Изаберите поравнање заглавља. Имајте на уму да не постоји &quot;центар&quot; поравнати за тип 3 и 4.

en: Select header type.Header type 4 will NOT work with half map property list template.
sr_RS: Одаберите врсту заглавља. Тип 4 не ради са шаблоном листе са пола мапе.

en: Select list or grid style for Blog Category/Archive list type.
sr_RS: Изаберите листу листова или мрежног стила за категорију Блог Цатегори / Арцхиве лист.

en: Select properties for slider - *hold CTRL for multiple select
sr_RS: Изаберите својства за клизач - * држите ЦТРЛ за више одаберите

en: Select standard or half map style for advanced search results page.
sr_RS: Изаберите стандардни или полудразни стил за напредну страницу са резултатима претраге.

en: Select standard or half map style for property taxonomies pages.
sr_RS: Изаберите стандардни или половични стил стила за странице таксономије некретнина.

en: Select tabs or accordion style for property info.
sr_RS: Изаберите табове или стил хармонике за информације о својини.

en: Select the Fields for property submission.
sr_RS: Изаберите поља за подношење имовине.

en: Select the Mandatory Fields for property submission.
sr_RS: Изаберите Обавезна поља за подношење имовине.

en: Select the design type.
sr_RS: Изаберите тип дизајна.

en: Select the measurement unit you will use on the website
sr_RS: Изаберите јединицу мјерења коју ћете користити на веб локацији

en: Select user roles to display in register forms
sr_RS: Изаберите корисничке улоге за приказивање у облику регистра

en: Select what features and amenities apply for your property.
sr_RS: Изаберите које карактеристике и погодности важе за вашу имовину.

en: Select what features from Advanced Search Form. *for speed reasons, the "features checkboxes" will not filter the pins on the map
sr_RS: Изаберите опције које се налазе у напредном претраживачу. * због разлога због брзине, &quot;цхецкбокес&quot; функција неће филтрирати пинове на мапи

en: Select what media header to use globally.
sr_RS: Изаберите који заглавље медија треба користити глобално.

en: Select what properties you wish to show as subunits from those published.
sr_RS: Изаберите која особина желите приказати као подјединице од објављених.

en: Select which features and amenities show in search.
sr_RS: Изаберите које особине и погодности показују у потрази.

en: Select wich user role the admin should approve?
sr_RS: Изаберите коју корисничку улогу администратор треба да одобри?

en: Selecting a category will make it easier for users to find you property in search results.
sr_RS: Избор категорије ће олакшати корисницима да пронађу имовину у резултатима претраге.

en: Send
sr_RS: Пошаљи

en: Send Email
sr_RS: Шаљи имејл

en: Send Message
sr_RS: Пошаљи поруку

en: Send Private Message
sr_RS: Пошаљите приватну поруку

en: Send Reply
sr_RS: Пошаљите одговор

en: Send all contact emails to
sr_RS: Пошаљите све е-поруке за контакт

en: Send all contact emails to:
sr_RS: Пошаљите све е-поруке контакта на:

en: Send emails
sr_RS: Шаљу мејлове

en: Send me the invoice
sr_RS: Пошаљите ми фактуру

en: Send weekly or daily an email alert with new published properties matching user saved searches.
sr_RS: Пошаљите седмично или дневно упозорење путем е-поште са новим објављеним особинама које одговарају упућеним претраживачима корисника.

en: Sending
sr_RS: Слање

en: Sending user info, please wait...
sr_RS: Слање информација о кориснику, молимо сачекајте ...

en: Senegal
sr_RS: Сенегал

en: Sent for approval
sr_RS: Послато је за одобрење

en: Serbia
sr_RS: Србија

en: Set as Mega Menu?
sr_RS: Поставите као Мега Мену?

en: Set as featured,  *Listings set as featured are subtracted from your package
sr_RS: Постави као обележје, * Листе постављене као означене су одузете од вашег пакета

en: Set company pin location for contact page template. Latitude must be a number (ex: 40.577906).
sr_RS: Поставите пин локацију компаније за шаблон контактне странице. Ширина мора бити број (нпр: 40,577906).

en: Set company pin location for contact page template. Longitude must be a number (ex: -74.155058).
sr_RS: Поставите пин локацију компаније за шаблон контактне странице. Дужина мора бити број (нпр: -74.155058).

en: Set currency symbol for property price.
sr_RS: Поставите валутни симбол за цијену имовине.

en: Set how many properties to show per page in lists.
sr_RS: Подесите колико се особина приказује по страници у листама.

en: Set repeat options for background footer image.
sr_RS: Подесите опције понављања за слику позадине подножја.

en: Set the currency label for multi-currency widget dropdown.
sr_RS: Поставите наљепницу за валуту за пад са више валуте.

en: Set the position for the currency symbol.
sr_RS: Подесите позицију за валутни симбол.

en: Set the thousand separator for price numbers.
sr_RS: Подесите хиљаду сепаратора за бројеве цена.

en: Set to Yes if you use SSL (https://)
sr_RS: Поставите на Да ако користите ССЛ (хттпс: //)

en: Set to Yes if you use SSL.
sr_RS: Поставите на Да ако користите ССЛ.

en: Seychelles
sr_RS: Сејшели

en: Shopping
sr_RS: Шопинг

en: Show Advanced Search ?
sr_RS: Прикажи напредни претраживач?

en: Show Advanced Search in Taxonomies, Categories or Archives
sr_RS: Покажи напредну претрагу у таксономијама, категоријама или архивима

en: Show Amenities and Features fields?
sr_RS: Покажите поља погодности и карактеристике?

en: Show Breadcrumbs
sr_RS: Покажи Бреадцрумбс

en: Show Breadcrumbs?
sr_RS: Покажи Бреадцрумбс?

en: Show Cities and Areas with 0 properties in advanced search
sr_RS: Прикажи градове и подручја са 0 некретнина у напредном претраживачу

en: Show Contact Form on lightbox
sr_RS: Покажи контакт форму на лигхтбок-у

en: Show Content as
sr_RS: Прикажи садржај као

en: Show Details
sr_RS: Прикажи детаље

en: Show Dropdowns for beds, bathrooms or rooms?(*only works with Custom Fields - YES)
sr_RS: Прикажи падавине за кревете, купатила или собе? (* Ради само са Прилагођеним пољима - ДА)

en: Show Footer ?
sr_RS: Схов Фоотер?

en: Show Footer ?
sr_RS: Схов Фоотер?

en: Show Footer Copyright Area?
sr_RS: Схов Фоотер Цопиригхт Ареа?

en: Show Footer Copyright Area?.
sr_RS: Схов Фоотер Цопиригхт Ареа ?.

en: Show Google Search over Map?
sr_RS: Прикажи Гоогле претрагу преко мапе?

en: Show Graph on Property Page
sr_RS: Прикажи графикон на страници са својствима

en: Show Header in Dashboard ?
sr_RS: Прикажи заглавље на контролној табли?

en: Show Reviews on Property Page
sr_RS: Прикажи коментаре на страници некретнине

en: Show Reviews on Property Page.
sr_RS: Прикажи коментаре на страници некретнине.

en: Show Slider for Price?
sr_RS: Покажите клизач за цену?

en: Show address section
sr_RS: Прикажи одељак за адресу

en: Show address section in print page?
sr_RS: Покажите одељак за адресу на страници за штампање?

en: Show agent and contact form on sidebar.
sr_RS: Покажите агент и облик контакта на бочној траци.

en: Show agent details section
sr_RS: Покажи приказ детаља о агенту

en: Show agent details section in print page?
sr_RS: Покажите одељак детаља о агенту на страници за штампање?

en: Show currency before or after price - in front pages
sr_RS: Прикажи валуту пре или након цене - на насловним страницама

en: Show description section
sr_RS: Прикажи опис одељка

en: Show description section in print page?
sr_RS: Прикажи одељак описа на страници за штампање?

en: Show details section
sr_RS: Прикажи део детаља

en: Show details section in print page?
sr_RS: Прикажи одељак детаља на страници за штампање?

en: Show features & amenities section
sr_RS: Прикажи делове и погодности

en: Show features & amenities section in print page?
sr_RS: Прикажи одељак о карактеристикама и погодностима на страни за штампу?

en: Show floor plans section
sr_RS: Покажите одјељак планова

en: Show floor plans section in print page?
sr_RS: Показите секцију планова на страници за штампу?

en: Show gallery section
sr_RS: Прикажи одељак галерије

en: Show gallery section in print page?
sr_RS: Прикажи страницу галерије на страници за штампање?

en: Show on property page the features and amenities that are not selected?
sr_RS: Покажи на својој страници карактеристике и погодности које нису изабране?

en: Show submit property button in header?
sr_RS: Покажите дугме за слање поседа у заглављу?

en: Show subunits section
sr_RS: Прикажи одјељак подјединица

en: Show subunits section in print page?
sr_RS: Прикажи одељак подјединица на страници за штампање?

en: Show the Features and Amenities that are not available
sr_RS: Покажите функције и погодности које нису доступне

en: Show top bar on mobile devices?
sr_RS: Прикажи горње траке на мобилним уређајима?

en: Show top bar widget menu ?
sr_RS: Прикажи мени видгет-а на врху?

en: Show user login menu in header ?
sr_RS: Прикажи мени за пријављивање корисника у заглављу?

en: Sidebar Heading Background Color
sr_RS: Боја позадине заглавља бочне траке

en: Sidebar Heading Color
sr_RS: Боја бочне траке

en: Sidebar Menu Widget Area - After Menu
sr_RS: Област Видгет Мену - Након менија

en: Sidebar Menu Widget Area - Before Menu
sr_RS: Област Видгет Мену - Пре Мени

en: Sidebar Widget Background Color
sr_RS: Боја позадине Видгет позадине

en: Sidebar Widget Design
sr_RS: Дизајн Видгет Видгет

en: Sidebar Widget Tab
sr_RS: Таб Видгет таб

en: Sidebar for header type 3 - after menu
sr_RS: Бочна трака за тип заглавља 3 - после менија

en: Sidebar for header type 3 - before menu
sr_RS: Бочна трака за заглавље тип 3 - пре менија

en: Sierra Leone
sr_RS: Сијера Леоне

en: Sign into your account
sr_RS: Пријавите се на свој налог

en: Similar Listings
sr_RS: Слични огласи

en: Singapore
sr_RS: Сингапур

en: Single Agent
sr_RS: Један агент

en: Site Settings
sr_RS: Поставке локације

en: Site Speed
sr_RS: Брзина сајта

en: Size
sr_RS: Величина

en: Size in
sr_RS: Величина у

en: Size:
sr_RS: Величина:

en: Size:
sr_RS: Величина:

en: Skype
sr_RS: Скипе

en: Skype:
sr_RS: Скипе:

en: Slider Images, .png, .jpg or .gif format
sr_RS: Слидер Имагес, .пнг, .јпг или .гиф формат

en: Slider Option
sr_RS: Опција слајдера

en: Slider Transition
sr_RS: Слидер Транситион

en: Slider Transition Period
sr_RS: Период транзиције клизача

en: Slider Type
sr_RS: Тип слајдера

en: Slider type
sr_RS: Тип клизача

en: Slovakia (Slovak Republic)
sr_RS: Словачка (Словачка Република)

en: Slovenia
sr_RS: Словенија

en: Social & Contact
sr_RS: Социјални и контакт

en: Social Accounts
sr_RS: Друштвени рачуни

en: Social Accounts
sr_RS: Друштвени рачуни

en: Social Login
sr_RS: Социјална пријава

en: Social Login
sr_RS: Социјална пријава

en: Solomon Islands
sr_RS: Соломонска острва

en: Somalia
sr_RS: Сомалија

en: Some energy class description
sr_RS: Неки опис енергетске класе

en: Somebody ordered a new Wire Transfer
sr_RS: Неко је наручио нови пренос жице

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
    %website_url 
    Username: %username.
    If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen. To reset your password, visit the following address:%reset_link,
    Thank You!
sr_RS: Неко је тражио да се лозинка поништи за следећи рачун:% вебсите_урл Корисничко име:% усернаме. Ако је то била грешка, само игноришите овај емаил и ништа се неће догодити. Да бисте ресетовали своју лозинку, посетите следећу адресу:% ресет_линк, Хвала вам!

en: Something went wrong with the plugin API.
sr_RS: Нешто није у реду са АПИ плугин-ом.

en: Sorry, user already exists. Try different username/email
sr_RS: Жао ми је, корисник већ постоји. Пробајте другачије корисничко име / е-маил

en: Sort by
sr_RS: Сортирај по

en: Source
sr_RS: Извор

en: South Africa
sr_RS: Јужна Африка

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
sr_RS: Јужне Грузије и Јужних Сендвичких острва

en: Spain
sr_RS: Шпанија

en: Speed Advices
sr_RS: Спеед Адвицес

en: Splash Image
sr_RS: Спласх Имаге

en: Splash Image, .png, .jpg or .gif format
sr_RS: Спласх Имаге, .пнг, .јпг или .гиф формат

en: Splash Page
sr_RS: Спласх Паге

en: Splash Page - Bottom left area
sr_RS: Спласх Паге - Доња лева област

en: Splash Page - Bottom right area
sr_RS: Спласх Паге - Доња десна област

en: Splash Page Bottom Left Widget Area
sr_RS: Спласх Паге Боттом Лефт Видгет Ареа

en: Splash Page Bottom Right Widget Area
sr_RS: Спласх страница Боттом Ригхт Видгет Ареа

en: Splash Page Subtitle
sr_RS: Спласх Паге Субтитле

en: Splash Page Title
sr_RS: Спласх Паге Титле

en: Splash Video in mp4 format
sr_RS: Спласх Видео у мп4 формату

en: Splash Video in mp4 format
sr_RS: Спласх Видео у мп4 формату

en: Splash Video in ogv format
sr_RS: Спласх Видео у огв формату

en: Splash Video in ogv format
sr_RS: Спласх Видео у огв формату

en: Splash Video in webm format
sr_RS: Спласх Видео у вебм формату

en: Splash Video in webm format
sr_RS: Спласх Видео у вебм формату

en: Spot no
sr_RS: Спот бр

en: Sri Lanka
sr_RS: Шри Ланка

en: St. Helena
sr_RS: Света Хелена

en: St. Pierre and Miquelon
sr_RS: Сент Пиерре и Микуелон

en: Start Now
sr_RS: Почни сад

en: Starting Point Latitude
sr_RS: Латитуде Стартинг поинт

en: Starting Point Longitude
sr_RS: Дужина почетне тачке

en: State/County
sr_RS: Држава / жупанија

en: Status
sr_RS: Статус

en: Sticky Header Border Bottom Color
sr_RS: Лепљива линија граничног заглавља

en: Sticky Header Height
sr_RS: Висина лепљиве заглавља

en: Sticky Header Height in px
sr_RS: Лепљива висина заглавља у пк

en: Sticky Menu Font Color
sr_RS: Стицки Мену Фонт Цолор

en: Street View
sr_RS: Стреет Виев

en: Stripe Api Keys are added.Payments will be processed.
sr_RS: Стрипе Апи кључеви се додају. Плаћања ће бити обрађене.

en: Stripe Publishable Key
sr_RS: Стрипе Објави кључ

en: Stripe Secret Key
sr_RS: Стрипе Сецрет Кеи

en: Stripe Settings
sr_RS: Стрипе Сеттингс

en: Style for Google Map. Use https://snazzymaps.com/ to create styles
sr_RS: Стил за Гоогле мапу. Користите хттпс://сназзимапс.цом/ да бисте креирали стилове

en: Subject
sr_RS: Предмет

en: Subject for
sr_RS: Предмет

en: Submission & Featured Payment
sr_RS: Подношење и истакнуто плаћање

en: Submission Fee
sr_RS: Накнада за подношење

en: Submission Payment
sr_RS: Подношење плаћања

en: Submit Property
sr_RS: Пошаљи имовину

en: Submit Review
sr_RS: Пошаљи коментар

en: Submit property will only work with theme register/login.
sr_RS: Пошаљи својство ће радити само са темом регистратора / пријавом.

en: Submited Listings should be approved by admin?
sr_RS: Субмитед Листингс треба одобрити админ?

en: Subscribe to our mailing list in order to receive news about new features and theme upgrades. <a href="http://eepurl.com/CP5U5">Subscribe Here!</a>
sr_RS: Претплатите се на нашу маилинг листу како бисте добили вести о новим функцијама и надоградњама тема. <a href="http://eepurl.com/CP5U5">Субсцрибе Хере!</a>

en: Subunits
sr_RS: Подјединице

en: Sudan
sr_RS: Судан

en: Supermarkets
sr_RS: Супермаркети

en: Suriname
sr_RS: Суринам

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
sr_RS: Свалбард и Јан Маиен острва

en: Swaziland
sr_RS: Свазиленд

en: Sweden
sr_RS: Шведска

en: Switch to this package
sr_RS: Пребаците на овај пакет

en: Switzerland
sr_RS: Швајцарска

en: Symbol must be set according to international standards. Complete list is here http://www.xe.com/iso4217.php.
sr_RS: Симбол мора бити подешен према међународним стандардима. Комплетна листа је овдје хттп://ввв.ке.цом/исо4217.пхп.

en: Syrian Arab Republic
sr_RS: Сиријска Арапска Република

en: Taiwan, Province of China
sr_RS: Тајван, покрајина Кине

en: Tajikistan
sr_RS: Таџикистан

en: Tanzania, United Republic of
sr_RS: Танзанија, Уједињена Република

en: Taxes
sr_RS: Порези

en: Telephone
sr_RS: Телефон

en: Terrain
sr_RS: Терен

en: Thailand
sr_RS: Тајланд

en: Thank you. Please check your email for payment instructions.
sr_RS: Хвала вам. Проверите е-пошту за упутства за плаћање.

en: The City field is empty !
sr_RS: Поље града је празно!

en: The Google Maps JavaScript API v3 REQUIRES an API key to function correctly. Get an APIs Console key and post the code in Theme Options. You can get it from
sr_RS: Гоогле Мапс ЈаваСцрипт АПИ в3 тражи АПИ кључ да правилно функционише. Узмите кључ АПИ конзоле и објавите код у опцијама Тхеме Оптионс. Можеш га добити

en: The Google Maps JavaScript API v3 REQUIRES an API key to function correctly. Get an APIs Console key and post the code in Theme Options. You can get it from
sr_RS: Гоогле Мапс ЈаваСцрипт АПИ в3 тражи АПИ кључ да правилно функционише. Узмите кључ АПИ конзоле и објавите код у опцијама Тхеме Оптионс. Можеш га добити

en: The Retina pins should be uploaded in the same place as the original pin and the name of the file should be with_2x
sr_RS: Игле Ретина требају бити постављене на истом месту као и оригинални пин и име датотеке треба да буде са_2к

en: The browser couldn't detect your position!
sr_RS: Претраживач није могао да открије вашу позицију!

en: The currency in which payments are processed.
sr_RS: Валута у којој се плаћање обрађује.

en: The date & time is already booked. Please choose a new one
sr_RS: Датум и време су већ резервисани. Изаберите нову

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
sr_RS: Опис ће бити приказан у менију ако је тренутна тема подржава.

en: The email doesn't look right !
sr_RS: Е-пошта не изгледа добро!

en: The email was not saved because it is used by another user.
sr_RS: Е-пошта није сачувана јер користи други корисник.

en: The email's domain doesn't look right.
sr_RS: Домен е-поште не изгледа добро.

en: The first footer widget area
sr_RS: Подручје видгет-а за прву флашу

en: The following plugin was activated successfully:
sr_RS: Следећи додатак је успешно активиран:

en: The fourth footer widget area
sr_RS: Четврто подручје виџета подножја

en: The inserted code is not a valid one
sr_RS: Убачени код није важећи

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
sr_RS: Почиње процес инсталације и активације. Овај процес може потрајати неко вријеме на неким домаћинима, зато молимо да будете стрпљиви.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
sr_RS: Почетак инсталације почиње. Овај процес може потрајати неко вријеме на неким домаћинима, зато молимо да будете стрпљиви.

en: The invoice number is:
sr_RS: Број фактуре је:

en: The maximum no of images a user can upload with the front end submit form. Use 0 for unlimited. This value is NOT used in case of membership mode (each package will have its own max image no set)
sr_RS: Максимално не слике које корисник може отпремити са предњим обрасцем за слање. Користите 0 за неограничено. Ова вриједност се НЕ користи у случају чланства (сваки пакет ће имати своју максималну слику без подешавања)

en: The new password is blank
sr_RS: Нова лозинка је празна

en: The primary widget area
sr_RS: Примарна област виџета

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
sr_RS: Пакет удаљеног пакета садржи више од једне датотеке, али датотеке нису пакиране у фасциклу.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
sr_RS: Пакет даљинског додавања не садржи фасциклу са жељеним слагом и преименовање није функционисало.

en: The search form is "floating" over the media header and you set the position.
sr_RS: Образац за претрагу је &quot;плутајући&quot; преко заглавља медија и поставите позицију.

en: The second footer widget area
sr_RS: Подручје виџета другог фрејма

en: The secondary widget area
sr_RS: Секундарна област виџета

en: The state field is empty !
sr_RS: Државно поље је празно!

en: The system will remove the script version when it is included. This doest not actually improve speed, but improves test score on speed tools pages.
sr_RS: Систем ће уклонити верзију скрипти када је укључена. Ово заправо не побољшава брзину, већ побољшава резултате тестова на страницама алата брзине.

en: The system will use the minified versions of the css and js files
sr_RS: Систем ће користити минијатурне верзије датотека цсс и јс

en: The third footer widget area
sr_RS: Подручје трећег фоотер-а

en: The top bar left widget area
sr_RS: Горња плоча оставила је област виџета

en: The top bar right widget area
sr_RS: Зона десног вида на врху

en: The type selected applies for Google Maps header.
sr_RS: Изабрани тип се примењује за заглавље Гоогле мапа.

en: Theme Slider
sr_RS: Тхеме Слидер

en: Theme Slider
sr_RS: Тхеме Слидер

en: There are no agents listed on this page at this moment. Please try again later.
sr_RS: У овом тренутку нема агената наведених на овој страници. Покушајте поново касније.

en: There are no posts published!
sr_RS: Нема објављених објављених порука!

en: There are no properties listed on this page at this moment. Please try again later.
sr_RS: На овом сајту тренутно нема некретнина. Покушајте поново касније.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
sr_RS: Постоји један или више потребних или препоручених додатака за инсталирање, ажурирање или активирање.

en: These fields are mandatory: Title
sr_RS: Ова поља су обавезна: Наслов

en: Third Footer Widget Area
sr_RS: Трећи подножје Видгет Ареа

en: This applies for  the search over media header.
sr_RS: Ово важи за претраживање преко заглавља медија.

en: This applies for all register forms. *Hold CTRL for multiple selection.
sr_RS: Ово важи за све регистрационе форме. * Држите ЦТРЛ за више избора.

en: This applies for for all register forms.
sr_RS: Ово се односи на све регистрационе форме.

en: This applies for the calendar field type available for properties.
sr_RS: Ово важи за тип поља календара доступан за својства.

en: This applies for the search over header type. IMPORTANT! Enable Advanced Search Custom Fields - YES, for Type 5, Type 6, Type 8, Type 10 and Type 11. Types 7 & 9 look can be obtained with type 6 and 8 with float form set to yes.
sr_RS: Ово важи за претрагу преко заглавља. ВАЖНО! Омогућите Напредно претраживање Прилагођена поља - ДА, за тип 5, тип 6, тип 8, тип 10 и тип 11. Врсте 7 и 9 изглед могу се добити са типовима 6 и 8 са плутајућим формом постављеним на да.

en: This description will appear first in page. Keeping it as a brief overview makes it easier to read.
sr_RS: Овај опис ће се прво појавити на страници. Држећи га као кратак преглед олакшава читање.

en: This helps preventing registration spam.
sr_RS: Ово помаже у спречавању спам регистрације.

en: This is a paid submission.
sr_RS: Ово је плаћени поднесак.

en: This is a paid submission.The listing will be live after payment is received.
sr_RS: Ово је плаћено подношење. Оглас ће бити активан након примљене наплате.

en: This option defines the main content width. Default value is 1200px
sr_RS: Ова опција дефинише главну ширину садржаја. Подразумевана вредност је 1200пк

en: This page will not work without WpResidence Core Plugin, Please activate it from the plugins menu!
sr_RS: Ова страница неће радити без ВпРесиденце Цоре Плугин-а, активирајте га из менија плугинс!

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
sr_RS: Овај пост је заштићен лозинком. Унесите лозинку да бисте видели све коментаре.

en: This property unit builder is a very complex feature, with a lot of options, and because of that it may not work for all design idees. We will continue to improve it, but please be aware that css problems may appear and those will have to be solved by manually adding css rules in the code.
sr_RS: Овај грађевински произвођач јединице је веома сложена функција, са пуно опција и због тога можда неће радити за све идеје о дизајну. Наставићемо да га побољшавамо, али молимо да будите свесни да се проблеми са ЦСС могу појавити и да ће они бити решени ручним додавањем цсс правила у коду.

en: This will replace the sticky header.  Doesn't apply to search type 3
sr_RS: Ово ће заменити лепљив заглавље. Не односи се на тип претраге 3

en: Time
sr_RS: време

en: Title
sr_RS: Наслов

en: Title Attribute
sr_RS: Атрибут наслова

en: Title/Position
sr_RS: Наслов / Позиција

en: To add Retina logo versions, create retina logo, add _2x at the end of name of the original file (for ex logo_2x.jpg) and upload it in the same uploads folder as the non retina logo.
sr_RS: Да бисте додали Ретина лого верзије, креирајте логотип ретине, додајте _2к на крају имена оригиналног фајла (за ек лого_2к.јпг) и отпремите је у исту фасциклу за отпрему као логотип нон ретина.

en: To be paid
sr_RS: Да се ​​плати

en: Togo
sr_RS: Да иде

en: Tokelau
sr_RS: Токелау

en: Tonga
sr_RS: Тонга

en: Top Bar Background Color (Header Widget Menu)
sr_RS: Боја позадине бар (мени Видгет Видгет)

en: Top Bar Font Color (Header Widget Menu)
sr_RS: Врх Бар Бар Фонт (Мени Видгет Видгет)

en: Top Bar Left Widget Area
sr_RS: Топ Бар Лефт Видгет Ареа

en: Top Bar Right Widget Area
sr_RS: Топ Бар Права Видгет Ареа

en: Top Menu & Sticky Menu Background Color
sr_RS: Топ Мену &amp; Стицки Мену Бацкгроунд Цолор

en: Top Menu Font Color
sr_RS: Топ Мену Фонт Цолор

en: Top Menu Font Size
sr_RS: Велики избор фонтова

en: Top Menu Hover Background Color
sr_RS: Топ Мену Ховер Бацкгроунд Цолор

en: Top Menu Hover Background Color (*applies on some hover types)
sr_RS: Топ Мену Ховер Бацкгроунд Цолор (* се односи на неке типове лебдења)

en: Top Menu Hover Font Color
sr_RS: Топ Мену Ховер Фонт Цолор

en: Top Menu Hover Type
sr_RS: Тип врха врха менија

en: Total Fee
sr_RS: Укупна накнада

en: Total Invoices:
sr_RS: Укупно фактуре:

en: Total number of views:
sr_RS: Укупан број прегледа:

en: Transparent Header - Top Menu Font Color
sr_RS: Транспарент Хеадер - Цолор Топ Фонт

en: Transparent Header - Top Menu Hover Font Color
sr_RS: Транспарент Хеадер - Топ Мену Ховер Фонт Цолор

en: Transport
sr_RS: Транспорт

en: Transportation
sr_RS: Превоз

en: Trinidad and Tobago
sr_RS: Тринидад и Тобаго

en: Tunisia
sr_RS: Тунис

en: Turkey
sr_RS: Турска

en: Turkmenistan
sr_RS: Туркменистан

en: Turks and Caicos Islands
sr_RS: Острва Туркс и Каикос

en: Tuvalu
sr_RS: Тувалу

en: Twitter Access Secret
sr_RS: Твиттер Аццесс Сецрет

en: Twitter Access Secret is required for theme Twitter widget.
sr_RS: Твиттер Аццесс Сецрет је потребан за тему Твиттер видгет.

en: Twitter Access Token
sr_RS: Твиттер приступ Токен

en: Twitter Access Token Secret
sr_RS: Твиттер приступ Токен Сецрет

en: Twitter Access Token is required for theme Twitter widget.
sr_RS: Твиттер Аццесс Токен је потребан за тему Твиттер видгет.

en: Twitter Cache Time
sr_RS: Твиттер Цацхе Тиме

en: Twitter Cache Time in hours
sr_RS: Твиттер Цацхе Време у сатима

en: Twitter Consumer Key
sr_RS: Твиттер Потрошачки кључ

en: Twitter Consumer Secret
sr_RS: Твиттер Потрошачка тајна

en: Twitter Consumer Secret is required for theme Twitter widget.
sr_RS: Твиттер Цонсумер Сецрет је потребан за тему Твиттер видгет.

en: Twitter Page Link
sr_RS: Твиттер Паге Линк

en: Twitter Url
sr_RS: Твиттер Урл

en: Twitter Widget
sr_RS: Твиттер Видгет

en: Twitter consumer_key
sr_RS: Твиттер цонсумер_кеи

en: Twitter consumer_key is required for theme Twitter widget.
sr_RS: Твиттер цонсумер_кеи је потребан за тему Твиттер видгет.

en: Twitter page link
sr_RS: Твиттер страницу линк

en: Twitter page link, with https://
sr_RS: Твиттер страницу линк, са хттпс: //

en: Type
sr_RS: Тип

en: Type Bathrooms No.
sr_RS: Тип Купатила Бр.

en: Type Bedrooms No.
sr_RS: Тип Спаваће собе

en: Type Keyword
sr_RS: Упишите кључну реч

en: Type Max. Price
sr_RS: Тип Макс. Цена

en: Type Min. Price
sr_RS: Тип Мин. Цена

en: Type address, state, city or area
sr_RS: Унесите адресу, државу, град или област

en: Type and add a new item in features and amenities list.
sr_RS: Укуцајте и додајте нову ставку у листу функција и услуга.

en: Type company address
sr_RS: Упишите адресу компаније

en: Type here the copyright message that will appear in footer.
sr_RS: Овде унесите поруку о ауторским правима која ће се појавити у подножју.

en: Type only numbers!
sr_RS: Упишите само бројеве!

en: Type your message...
sr_RS: Унесите своју поруку ...

en: Type:
sr_RS: Тип:

en: URL
sr_RS: УРЛ

en: Uganda
sr_RS: Уганда

en: Ukraine
sr_RS: Украјина

en: Unable to login. Please, check login/password and try again
sr_RS: Немогућност логовања. Молимо проверите пријаву / лозинку и покушајте поново

en: Unit Card Type
sr_RS: Врста јединичне картице

en: Unit border size
sr_RS: Величина граничне границе

en: Unit/Card border color
sr_RS: Боја боје јединице / картице

en: United Arab Emirates
sr_RS: Уједињени арапски Емирати

en: United Kingdom
sr_RS: Велика Британија

en: United States
sr_RS: Америка

en: United States Minor Outlying Islands
sr_RS: Мањих острваца Сједињених Држава

en: Unlimited
sr_RS: Неограничено

en: Unlimited listings ?
sr_RS: Неограничени огласи?

en: Update
sr_RS: ажурирање

en: Update Profile
sr_RS: Ажурирање профил

en: Update Required
sr_RS: Потребно ажурирање

en: Update Review
sr_RS: Упдате Ревиев

en: Update profile
sr_RS: Ажурирање профил

en: Update recommended
sr_RS: Ажурирано препоручено

en: Update the theme & plugins
sr_RS: Ажурирајте тему и додатке

en: Update; Custom title instead of Features and Amenities label.
sr_RS: Ажурирање; Прилагођени наслов уместо ознака &quot;Карактеристике и погодности&quot;.

en: Upgrade message from the plugin author:
sr_RS: Надоградите поруку из аутора плугина:

en: Upgrade to Featured
sr_RS: Упграде то Феатуред

en: Upgrade to Featured Listing
sr_RS: Упграде то Феатуред Листинг

en: Upgrade to featured
sr_RS: Упграде то феатуред

en: Upgrade to featured listing on
sr_RS: Упграде то феатуред листинг он

en: Upload  profile image.
sr_RS: Учитај слику профила.

en: Upload Background Image for Footer
sr_RS: Уплоад слике позадине за подножје

en: Upload Background Image |
sr_RS: Уплоад Бацкгроунд Имаге |

en: Upload Favicon
sr_RS: Уплоад Фавицон

en: Upload Header Image
sr_RS: Уплоад слика заглавља

en: Upload Image
sr_RS: Учитај слику

en: Upload Logo
sr_RS: Уплоад Лого

en: Upload New Logo
sr_RS: Додај нови лого

en: Upload New Plan Image
sr_RS: Додај слику у новом плану

en: Upload Pin
sr_RS: Уплоад Пин

en: Upload Video
sr_RS: Уплоад Видео

en: Upload mobile logo in jpg or png format.
sr_RS: Поставите мобилни лого у формату јпг или пнг.

en: Upload site favicon in .ico, .png, .jpg or .gif format
sr_RS: Отпремите фавицон странице у .ицо, .пнг, .јпг или .гиф формату

en: Upload your profile photo.
sr_RS: Отпремите фотографију профила.

en: Uruguay
sr_RS: Уругвај

en: Use .00 format for decimals (ex: 1.50). Do not set price as 0!
sr_RS: Користите .00 формат за децимале (нпр: 1.50). Не постављајте цену на 0!

en: Use .00 format for decimals (ex: 5.50). Do not set price as 0!
sr_RS: Користите .00 формат за децимале (нпр: 5.50). Не постављајте цену на 0!

en: Use CTRL to select multiple fields for property submission page.
sr_RS: Користите ЦТРЛ да бисте изабрали више поља за страницу за достављање некретнина.

en: Use Cache for Google maps ?(*cache will renew itself every 3h)
sr_RS: Користите Кеш за Гоогле мапе? (* Кеш ће се обновити сваких 3х)

en: Use Custom Fields For Advanced Search ?
sr_RS: Користите прилагођена поља за напредни претраживач?

en: Use Float Search Form ?
sr_RS: Користите Флоат Сеарцх Форм?

en: Use Floor Plans
sr_RS: Користите подне планове

en: Use Full Price Pins ?
sr_RS: Користите пуну цијену?

en: Use Geo Location Search
sr_RS: Користите Гео Лоцатион Сеарцх

en: Use Google maps with SSL ?
sr_RS: Користите Гоогле мапе са ССЛ-ом?

en: Use Optima Express plugin (idx plugin by ihomefinder) - you will need to enable the plugin ?
sr_RS: Користите Оптима Екпресс плугин (идк плугин би ихомефиндер) - морате ли омогућити плугин?

en: Use Pin Cluster on map
sr_RS: Користите Пин Цлустер на мапи

en: Use Saved Search Feature ?
sr_RS: Користите функцију Сачуване претраге?

en: Use Slider in Property Unit
sr_RS: Користите клизач у јединици некретнине

en: Use Sticky Footer?
sr_RS: Користите лепљиво подножје?

en: Use Sticky Footer?
sr_RS: Користите лепљиво подножје?

en: Use a custom property page template
sr_RS: Користите предложак странице прилагођеног својства

en: Use file reading for pins?
sr_RS: Користите читање датотека за игле?

en: Use file reading for pins? (*recommended for over 200 listings. Read the manual for diffrences between file and mysql reading)
sr_RS: Користите читање датотека за игле? (* препоручује се за више од 200 листића.) Прочитајте приручник за диференцирање између датотеке и читања мискл-а)

en: Use price Pins ?
sr_RS: Користите пинове?

en: Use price Pins ?(The css class for price pins is "wpestate_marker" . Each pin has also receive a class with the name of the category or action: For example "wpestate_marker apartments sales")
sr_RS: Користите цијену за игле (класа ЦСС за цјеновне пинове је &quot;впестате_маркер&quot;). Сваки пин такође добија класе са називом категорије или акције: На примјер, продаја &quot;впестате_маркер станова&quot;)

en: Use reCaptcha on register ?
sr_RS: Користите реЦаптцха у регистру?

en: Use single Image Pin ?
sr_RS: Користите појединачну слику?

en: Use sticky search ?
sr_RS: Користите лепљиву претрагу?

en: Use the Clear WpResidence Cache button from the admin bar to see the changes made instantly. Automatic updates happen every 4 hours.
sr_RS: Користите дугме Цлеар ВпРесиденце Цацхе из админ траке да бисте одмах видели промене. Аутоматска ажурирања се дешавају свака 4 сата.

en: Use the button to save your property location on the map as well.
sr_RS: Користите дугме да бисте сачували своју локацију својстава на мапи.

en: Use the form below to contact us!
sr_RS: Користите образац испод како бисте нас контактирали!

en: Use this unit/card
sr_RS: Користите овај уређај / картицу

en: User
sr_RS: Корисник

en: User Dashboard - The top bar left widget area
sr_RS: Корисничка контролна табла - горња трака је оставила подручје виџета

en: User Dashboard - The top bar right widget area
sr_RS: Контролна табла корисничког интерфејса - горња област десног виџета

en: User Dashboard Design
sr_RS: Дизајн контролне табле за кориснике

en: User Dashboard Menu Background
sr_RS: Позадина изборника корисничке табле

en: User Dashboard Menu Color
sr_RS: Боја дисплеја корисничке табле

en: User Dashboard Menu Hover Color
sr_RS: Корисничка контролна табла менија Ховер Цолор

en: User Dashboard Menu Item Background Color
sr_RS: Ставка менија за контролу диска на дисплеју Боја позадине

en: User Dashboard Package Background
sr_RS: Позадина пакета за корисничке команде

en: User Dashboard Package Color
sr_RS: Боја пакета пакета за кориснике

en: User Details
sr_RS: Детаљи корисника

en: User Param 1
sr_RS: Усер Парам 1

en: User Role Settings
sr_RS: Подешавања улога корисника

en: Username
sr_RS: Корисничко име

en: Username already exists.  Please choose a new one.
sr_RS: Корисничко име већ постоји. Изаберите нову.

en: Username and/or Email field is empty!
sr_RS: Корисничко име и / или поље Емаил је празно!

en: Username and/or Password field is empty!
sr_RS: Корисничко име и / или поље за лозинку је празно!

en: Username:
sr_RS: Корисничко име:

en: Username: %s
sr_RS: Корисничко име: %s

en: Userpin in geolocation
sr_RS: Усерпин у геолокацији

en: Users can type the password on registration form
sr_RS: Корисници могу да унесу лозинку у формулар за регистрацију

en: Users will be automatically approved. *Hold CTRL for multiple selection.
sr_RS: Корисници ће бити аутоматски одобрени. * Држите ЦТРЛ за више избора.

en: Using this option you can define the width of the content in percent.Sidebar will occupy the rest of the main content space.
sr_RS: Користећи ову опцију, можете дефинирати ширину садржаја у процентима. Сидебар ће заузети остатак главног садржаја.

en: Uzbekistan
sr_RS: Узбекистан

en: Values between 0 -invisible and 1 - fully visible
sr_RS: Вредности између 0-невидљиве и 1 - потпуно видљиве

en: Vanuatu
sr_RS: Вануату

en: Venezuela
sr_RS: Венецуела

en: Version
sr_RS: Верзија

en: Video
sr_RS: Видео

en: Video Option
sr_RS: Видео опција

en: Video from
sr_RS: Видео од

en: Vietnam
sr_RS: Вијетнам

en: View
sr_RS: Поглед

en: View public profile
sr_RS: Прегледајте јавни профил

en: View results
sr_RS: Преглед резултата

en: Views Stats
sr_RS: Виевс Статс

en: Virgin Islands (British)
sr_RS: Девичанска острва (британска)

en: Virgin Islands (U.S.)
sr_RS: Виргин Исландс (УС)

en: Virtual Tour
sr_RS: Виртуелна тура

en: Virtual Tour:
sr_RS: Виртуелна тура:

en: Waiting for approval
sr_RS: Чека се одобрење

en: WalkScore
sr_RS: ВалкСцоре

en: Walkscore APi Key
sr_RS: Валксцоре АПи Кеи

en: Walkscore info doesn't show if you don't add the API.
sr_RS: Подаци о ватикасцима се не приказују ако не додате АПИ.

en: Wallis and Futuna Islands
sr_RS: Острва Валлис и Футуна

en: Want to find out more?
sr_RS: Хоћеш ли сазнати више?

en: Warning !
sr_RS: Упозорење !

en: We Speak:
sr_RS: Говоримо:

en: We are sorry, but we don't have an estimation for this property at this moment!
sr_RS: Жао нам је, али у овом тренутку немамо процену за ову некретнину!

en: We didn't find any results
sr_RS: Нисмо нашли резултате

en: We didn't find any results. Please try again with different search parameters.
sr_RS: Нисмо нашли резултате. Покушајте поново са различитим параметрима претраге.

en: We didn't find any results. Please try again with different search parameters.
sr_RS: Нисмо нашли резултате. Покушајте поново са различитим параметрима претраге.

en: We don't have any agents yet!
sr_RS: Још немамо агенте!

en: We found
sr_RS: Нашли смо

en: We have just sent you a new password. Please check your email!
sr_RS: Управо смо вам послали нову лозинку. Молимо прегледајте Е-пошту!

en: We have just sent you an email with Password reset instructions.
sr_RS: Управо смо вам послали е-пошту са упутствима за ресетовање лозинке.

en: We received your Wire Transfer payment request on  %website_url !
    Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
    The invoice number is: %invoice_no, Amount: %total_price. 
    Instructions:  %payment_details.
sr_RS: Примили смо захтев за плаћање путем Вире Трансфер на% вебсите_урл! Молимо да пратите доле инструкције како бисте почели са подношењем некретнина у што краћем року. Број фактуре је:% инвоице_но, Количина:% тотал_прице. Упутства:% паимент_детаилс.

en: We recommend doing demo import first and then finishing this setup. Adding Demo import AFTER completing this setup changes your settings options to demo options.
sr_RS: Прво препоручујемо да прво урадите демо импорт, а затим завршите ову поставку. Додавање увоза Демо након завршетка ове поставке мења ваше опције подешавања на демо опције.

en: We will use 1 single pins for all markers. This option will decrease the loading time on you maps.
sr_RS: Користићемо 1 сингл игле за све маркере. Ова опција ће смањити време учитавања на картама.

en: We will use the image at the uploaded size. So make sure it fits your design. If you add images directly into the input fields (without Upload button) please use the full image path. For ex: http://www.wpresidence..... . If you use the "upload"  button use also "Insert into Post" button from the pop up window.
sr_RS: Слике ћемо користити на уплоадованој величини. Зато се уверите у то да ли одговара вашем дизајну. Ако додате слике директно у поља за унос (без дугмета Уплоад), молимо вас да користите пуну слику. За ек: хттп: //ввв.впресиденце ...... Ако користите дугме &quot;уплоад&quot;, у поп-уп прозору користите и дугме &quot;Инсерт ин Пост&quot;.

en: Website
sr_RS: Веб сајт

en: Website Url (without http)
sr_RS: Вебсите УРЛ (без хттп)

en: Website:
sr_RS: Веб сајт:

en: Welcome back,
sr_RS: Добродошли назад,

en: Western Sahara
sr_RS: западна Сахара

en: What kind of listings do you handle?
sr_RS: У каквим списковима се бавите?

en: What property slider type to show on property page.
sr_RS: Који тип имиџ клизача се приказује на страници својстава.

en: What sidebar to show for blog category/archive list.
sr_RS: Које бочне траке ће се приказати за категорију блог / архива.

en: What sidebar to show in agent page.
sr_RS: Које бочне траке ће се приказати на страници агента.

en: What sidebar to show in property page.
sr_RS: Које бочне траке ће се приказати на страници својстава.

en: What's Nearby
sr_RS: Шта је у близини

en: When the page is with sidebar the no of listings per row will be 2 or 3 - depending on your selection
sr_RS: Када је страница са бочном траком, број листова по реду неће бити 2 или 3 - у зависности од вашег избора

en: Where to show the currency symbol?
sr_RS: Где да прикажете симбол валуте?

en: Where to show the sidebar for blog category/archive list.
sr_RS: Гдје приказати бочну траку за блог категорију / архивску листу.

en: Where to show the sidebar in agent page.
sr_RS: Где да прикажете бочну траку на страници агента.

en: Where to show the sidebar in property page.
sr_RS: Где да прикажете бочну траку на страници својстава.

en: Wide Footer ?
sr_RS: Широко подножје?

en: Wide Header ?
sr_RS: Виде Хеадер?

en: Wide or Boxed?
sr_RS: Широко или Бокед?

en: Widget Border Color
sr_RS: Видгет Бордер Цолор

en: Widget Border Size
sr_RS: Видгет Бордер Сизе

en: Widget Font color
sr_RS: Видгет Боја фонта

en: Widget Internal Padding
sr_RS: Видгет Интернал Паддинг

en: Widget Internal Padding (top,left,bottom,right)
sr_RS: Видгет Интернал Паддинг (горњи, леви, доњи, десни)

en: Wire Transfer
sr_RS: Дознака

en: Wire instructions for direct payment
sr_RS: Упутства за директно плаћање

en: WordPress Memory Limit is set to
sr_RS: Ограничење меморије ВордПресс је подешено на

en: WordPress Repository
sr_RS: ВордПресс Репоситори

en: Works with "Use FLoat Form" options set to no ! Doesn't apply to search type 3.
sr_RS: Ради са &quot;Усе ФЛоат Форм&quot; опцијама подешеним на не! Не односи се на тип претраге 3.

en: Write a Review
sr_RS: Напишите коментар

en: Wrong username or password!
sr_RS: Погрешно корисничко име или лозинка!

en: Yearly Archives: %s
sr_RS: Годишњи архив: %s

en: Yelp - no of results
sr_RS: Иелп - нема резултата

en: Yelp - no of results
sr_RS: Иелп - нема резултата

en: Yelp Api  Client Id
sr_RS: Ид клијента Иелп Апи

en: Yelp Api Client Key
sr_RS: Кљуц за клијента Иелп Апи

en: Yelp Categories
sr_RS: Иелп Категорије

en: Yelp Categories to show on front page
sr_RS: Иелп Категорије које се приказују на насловној страни

en: Yelp Distance Measurement Unit
sr_RS: Јединица за мерење удаљености

en: Yelp settings
sr_RS: Иелп подешавања

en: Yemen
sr_RS: Јемен

en: You are already logged in! redirecting...
sr_RS: Већ сте пријављени! преусмјеравање ...

en: You can enable or disable PayPal buttons.
sr_RS: Можете да омогућите или онемогућите дугмад ПаиПал.

en: You can enable or disable Stripe payment buttons.
sr_RS: Можете омогућити или онемогућити дугмад за плаћање.

en: You can now login with your new password at:
sr_RS: Сада можете да се пријавите са новом лозинком на:

en: You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.
sr_RS: Можете одговорити на приватне поруке са странице &quot;Инбок&quot; на вашем корисничком рачуну.

en: You can select multiple images to upload at one time.
sr_RS: Можете одабрати више слика за уплоад истовремено.

en: You cannot upload more than
sr_RS: Не можете пренијети више од

en: You cannot use special characters like "&". After changing the url you may need to wait for a few minutes until WordPress changes all the urls. In case your new names do not update automatically, go to Settings - Permalinks and Save again the "Permalinks Settings" - option "Post name"
sr_RS: Не можете користити посебне карактере попут &quot;&amp;&quot;. Након промене УРЛ-а можда ћете морати да сачекате неколико минута док ВордПресс не промени све УРЛ адресе. У случају да се ваша нова имена не ажурирају аутоматски, идите на Подешавања - Пермалинкс и поново сачувајте опцију &quot;Пермалинкс Сеттингс&quot; - опцију &quot;Пост наме&quot;

en: You did not add your <strong>Paypal Details</strong>. No Paypal payment will be processed
sr_RS: Нисте додали своје <strong>податке о Паипалу</strong> . Плаћање Паипал-а неће бити обрађено

en: You did not add your <strong>Stripe Details</strong>. No Stripe payment will be processed
sr_RS: Нисте додали своје <strong>Стрипе Детаљи</strong> . Ниједна плаћања неће бити обрађена

en: You don't have any agents added!
sr_RS: Немате додате агенте!

en: You don't have any favorite properties yet!
sr_RS: Немате још неких омиљених својстава!

en: You don't have any plans attached!
sr_RS: Немате никакве планове у прилогу!

en: You don't have any properties yet!
sr_RS: Немате још некретнина!

en: You don't have any saved searches yet!
sr_RS: Још увек немате ништа сачувану претрагу!

en: You have
sr_RS: Имаш

en: You have used all the "Featured" listings in your package.
sr_RS: Користили сте све &quot;Феатуред&quot; листе у вашем пакету.

en: You need to
sr_RS: Морате да

en: You need to agree with terms and conditions !
sr_RS: Морате се сложити с одредбама и условима!

en: You need to upload at last one image
sr_RS: Морате да отпремите последњу слику

en: You ordered a new Wire Transfer
sr_RS: Наручили сте нови пренос жице

en: Your Address
sr_RS: Ваша адреса

en: Your City
sr_RS: Твој град

en: Your Current Colors
sr_RS: Ваше тренутне боје

en: Your Current Logo
sr_RS: Ваш тренутни лого

en: Your Email
sr_RS: Ваш Емаил

en: Your Favicon
sr_RS: Ваш Фавицон

en: Your Logo
sr_RS: Ваш логотип

en: Your Message
sr_RS: Ваша порука

en: Your Name
sr_RS: Твоје име

en: Your PHP version is
sr_RS: Ваша верзија ПХП је

en: Your Password was Reset
sr_RS: Ваша лозинка је била ресетована

en: Your Payment system is in LIVE mode.
sr_RS: Ваш систем плаћања је у ЛИВЕ режиму.

en: Your Payment system is in SANDBOX mode.
sr_RS: Ваш систем плаћања је у режиму САНДБОКС.

en: Your Phone
sr_RS: Ваш телефон

en: Your Rating & Review
sr_RS: Ваша оцјена и преглед

en: Your Review
sr_RS: Ваш преглед

en: Your State Code (ex CA)
sr_RS: Ваш државни код (ек ЦА)

en: Your Sticky Logo
sr_RS: Ваш Стицки Логотип

en: Your Transparent Header Logo
sr_RS: Ваш Транспарент Хеадер Лого

en: Your account is disabled.
sr_RS: Ваш налог је онемогућен.

en: Your account is pending approval. Please wait for admin to approve it.
sr_RS: Ваш рачун је на чекању одобрења. Молим сачекајте да га админ одобри.

en: Your account was created and you can login now!
sr_RS: Ваш налог је креиран и можете се пријавити сада!

en: Your address field is empty!
sr_RS: Ваше поље за адресе је празно!

en: Your comment is awaiting moderation.
sr_RS: Ваш коментар чека модерацију.

en: Your current package doesn't let you publish more properties! You need to upgrade your membership.
sr_RS: Ваш тренутни пакет не дозвољава да објавите више својстава! Морате надоградити своје чланство.

en: Your email address will not be published.
sr_RS: Ваша емаил адреса неће бити објављена.

en: Your energy class
sr_RS: Твоја енергетска класа

en: Your energy class is
sr_RS: Ваша енергетска класа је

en: Your energy class is
sr_RS: Ваша енергетска класа је

en: Your listing was approved
sr_RS: Ваш оглас је одобрен

en: Your new password for the account at:
sr_RS: Ваша нова лозинка за рачун на:

en: Your new password for the account at: %website_url: 
    Username:%username, 
    Password:%user_pass.
    You can now login with your new password at: %website_url
sr_RS: Ваша нова лозинка за рачун на:% вебсите_урл: Корисничко име:% усернаме, Лозинка:% усер_пасс. Сада можете да се пријавите са новом лозинком на:% вебсите_урл

en: Your purchase was activated
sr_RS: Ваша куповина је активирана

en: Your search results
sr_RS: Резултати претраге

en: Your username and password on %website_url
sr_RS: Ваше корисничко име и лозинка на% вебсите_урл

en: Zambia
sr_RS: Замбија

en: Zillow api key
sr_RS: Зиллов апи кључ

en: Zillow api key is required for Zillow Widget.
sr_RS: Зиллов апи кључ је потребан за Зиллов Видгет.

en: Zimbabwe
sr_RS: Зимбабве

en: Zip
sr_RS: Зип

en: Zip
sr_RS: Зип

en: [more]
sr_RS: [више]

en: about 1 hour ago
sr_RS: око 1 сат пре

en: about 1 minute ago
sr_RS: пре око 1 минут

en: ac
sr_RS: ац

en: acres
sr_RS: ари

en: add to favorites
sr_RS: Додај у фаворите

en: addded
sr_RS: додато

en: address
sr_RS: адреса

en: and
sr_RS: и

en: area
sr_RS: подручје

en: areas
sr_RS: области

en: bathrooms
sr_RS: купатила

en: baths:
sr_RS: купке:

en: bedrooms
sr_RS: спаваће собе

en: beds
sr_RS: кревети

en: between
sr_RS: између

en: between
sr_RS: између

en: bigger than
sr_RS: већи од

en: bigger than
sr_RS: већи од

en: boxed
sr_RS: бокед

en: by
sr_RS: од стране

en: cancel stripe subscription
sr_RS: откажи претплату на стрипе

en: categories
sr_RS: категорије

en: category
sr_RS: категорија

en: cities
sr_RS: градова

en: city
sr_RS: град

en: click to add new status
sr_RS: кликните да додате нови статус

en: click to enable zoom
sr_RS: кликните да бисте омогућили зумирање

en: close map
sr_RS: затвори мапу

en: company email
sr_RS: е-маил компаније

en: company fax
sr_RS: фак компаније

en: company mobile
sr_RS: компанија мобилна

en: compare
sr_RS: упоредити

en: daily
sr_RS: дневно

en: days
sr_RS: дана

en: default
sr_RS: Уобичајено

en: delete
sr_RS: избрисати

en: delete message
sr_RS: брисање поруке

en: delete search
sr_RS: брисање претраге

en: deleting...
sr_RS: брисање ...

en: details
sr_RS: детаље

en: discover more
sr_RS: открити више

en: expires on
sr_RS: Истиче

en: favorite
sr_RS: омиљени

en: feet
sr_RS: стопала

en: field
sr_RS: поље

en: for
sr_RS: за

en: for category:
sr_RS: за категорију:

en: from date
sr_RS: од датума

en: ft
sr_RS: фт

en: full info
sr_RS: пуна информација

en: grid
sr_RS: мрежа

en: ha
sr_RS: ха

en: half map
sr_RS: пола карте

en: hectares
sr_RS: хектара

en: help
sr_RS: помоћ

en: here
sr_RS: овде

en: http://help.wpresidence.net/
sr_RS: хттп://хелп.впресиденце.нет/

en: images
sr_RS: слике

en: in
sr_RS: ин

en: in order to post a review
sr_RS: да бисте објавили преглед

en: is not editable
sr_RS: није могуће изменити

en: keyword
sr_RS: кључна реч

en: km
sr_RS: км

en: list
sr_RS: листа

en: listing
sr_RS: листинг

en: listings
sr_RS: листингс

en: listings
sr_RS: листингс

en: loading results...
sr_RS: лоадинг ресултс ...

en: login
sr_RS: Пријавите се

en: lot size
sr_RS: величина плаца

en: m
sr_RS: м

en: m radius
sr_RS: м радијус

en: make payment recurring
sr_RS: извршити плаћање

en: make the footer 100%.
sr_RS: направите подножје 100%.

en: make the header 100%.
sr_RS: направите заглавље 100%.

en: manage floorplans
sr_RS: Управљање подлогама

en: map
sr_RS: Мапа

en: membership payment on
sr_RS: плаћање чланства на

en: meters
sr_RS: метара

en: miles
sr_RS: миља

en: months
sr_RS: месеци

en: more details here
sr_RS: Више детаља овде

en: new message
sr_RS: Нова порука

en: no
sr_RS: не

en: no listings available
sr_RS: нема доступних листова

en: none
sr_RS: ниједан

en: normal
sr_RS: нормално

en: of
sr_RS: оф

en: on
sr_RS: на

en: open map
sr_RS: отворите мапу

en: or
sr_RS: или

en: over a year ago
sr_RS: пре годину дана

en: page should be accesible only via the compare button
sr_RS: страница би требало да буде доступна само помоћу дугмета за упоређивање

en: pending approval
sr_RS: чека одобрење

en: photos
sr_RS: фотографије

en: posting
sr_RS: објављивање

en: price range from
sr_RS: цена од

en: price range from:
sr_RS: цена од:

en: price:
sr_RS: Цена:

en: property Size
sr_RS: Величина некретнине

en: property address
sr_RS: адреса имовине

en: property bathrooms
sr_RS: купатила

en: property bedrooms
sr_RS: имовине спаваће собе

en: property country
sr_RS: земља имовине

en: property county
sr_RS: имовина жупаније

en: property lot size
sr_RS: величина парцеле

en: property price
sr_RS: цена имовине

en: property rooms
sr_RS: собу за имање

en: property size
sr_RS: величина имовине

en: property state
sr_RS: имовинско стање

en: property status
sr_RS: статус имовине

en: property zip
sr_RS: проперти зип

en: reCaptcha settings
sr_RS: подешавања реЦаптцха

en: reCaptha secret key
sr_RS: тајни кључ реЦаптха

en: reCaptha site key
sr_RS: кључ реЦаптха локације

en: remove from favorites
sr_RS: избаци из омиљених

en: removed
sr_RS: уклоњен

en: reply to message
sr_RS: одговор на поруку

en: results
sr_RS: резултате

en: results.
sr_RS: резултате.

en: right now
sr_RS: одмах

en: rooms
sr_RS: Собе

en: rooms:
sr_RS: Собе:

en: saving..
sr_RS: уштеда..

en: saving...
sr_RS: уштеда...

en: sending message..
sr_RS: слање поруке ..

en: share
sr_RS: Објави

en: size
sr_RS: величине

en: size:
sr_RS: Величина:

en: smaller than
sr_RS: мањи од

en: square
sr_RS: квадрат

en: standard
sr_RS: стандард

en: subscription will be cancelled at the end of current period
sr_RS: претплата ће бити отказана на крају текућег периода

en: terms & conditions
sr_RS: Услови коришћења

en: the file Google map does NOT exist or is NOT writable
sr_RS: фајл Гоогле мапа не постоји или се не може писати

en: to
sr_RS: до

en: to date
sr_RS: до данас

en: type 1
sr_RS: тип 1

en: type 2
sr_RS: тип 2

en: type 3
sr_RS: тип 3

en: type 4
sr_RS: тип 4

en: type here the new status...
sr_RS: упишите нови статус ...

en: types
sr_RS: врсте

en: unread messages
sr_RS: непрочитане поруке

en: user id:
sr_RS: ИД корисник:

en: we found
sr_RS: нашли смо

en: weekly
sr_RS: недељно

en: weeks
sr_RS: недељама

en: wide
sr_RS: широко

en: wrong captcha
sr_RS: погрешно цаптцха

en: yards
sr_RS: дворишта

en: yd
sr_RS: ид

en: year
sr_RS: године

en: years
sr_RS: године

en: yes
sr_RS: да

en: yesterday
sr_RS: јуче

en: you don't have the right to delete this
sr_RS: немате право да обришете ово

en: zip
sr_RS: зип
