wpresidence - en to nl_NL translation catalogue (1851 entries)

en: This page will not work without WpResidence Core Plugin, Please activate it from the plugins menu!
nl_NL: Deze pagina zal niet werken zonder WpResidence Core Plugin, activeer het alstublieft vanuit het plugins menu!

en: We didn't find any results. Please try again with different search parameters.
nl_NL: We hebben geen resultaten gevonden. Probeer het opnieuw met verschillende zoekparameters.

en: Category Archives: %s
nl_NL: Categoriearchief: %s

en: Daily Archives: %s
nl_NL: Dagelijkse archieven: %s

en: Monthly Archives: %s
nl_NL: Maandelijkse archieven: %s

en: Yearly Archives: %s
nl_NL: Jaarlijkse archieven: %s

en: Blog Archives
nl_NL: blog archieven

en: This post is password protected. Enter the password to view any comments.
nl_NL: Dit bericht is beveiligd met een wachtwoord. Voer het wachtwoord in om eventuele opmerkingen te bekijken.

en: Comment navigation
nl_NL: Commentaar navigatie

en: &laquo; Older Comments
nl_NL: &quot; Eerdere Opmerkingen

en: Newer Comments &raquo;
nl_NL: Nieuwere opmerkingen &quot;

en: Comments are closed.
nl_NL: Reacties zijn gesloten.

en: Leave a Reply
nl_NL: Laat een antwoord achter

en: Leave a Reply to %s
nl_NL: Laat een boodschap achter voor %s

en: Cancel Reply
nl_NL: Annuleer antwoord

en: Post Comment
nl_NL: Plaats een reactie

en: Your email address will not be published.
nl_NL: Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

en: Comment
nl_NL: Commentaar

en: Name
nl_NL: Naam

en: Email
nl_NL: E-mail

en: page should be accesible only via the compare button
nl_NL: pagina moet alleen toegankelijk zijn via de knop vergelijken

en: Compare Listings
nl_NL: Vergelijk aanbiedingen

en: city
nl_NL: stad

en: area
nl_NL: Gebied

en: zip
nl_NL: ritssluiting

en: size
nl_NL: grootte

en: lot size
nl_NL: grootte van de partij

en: rooms
nl_NL: kamers

en: bedrooms
nl_NL: slaapkamers

en: bathrooms
nl_NL: badkamers

en: Energy Index
nl_NL: Energie-index

en: Energy Class
nl_NL: Energieklasse

en: Your current package doesn't let you publish more properties! You need to upgrade your membership.
nl_NL: Uw huidige pakket laat u niet meer eigenschappen publiceren! Je moet je lidmaatschap upgraden.

en: Please submit a title for your property
nl_NL: Geef een titel op voor uw eigendom

en: Please submit the
nl_NL: Voer de

en: field
nl_NL: veld-

en: 1. Description
nl_NL: 1. Beschrijving

en: 3. Location
nl_NL: 3. Locatie

en: 5. Amenities
nl_NL: 5. Voorzieningen

en: These fields are mandatory: Title
nl_NL: Deze velden zijn verplicht: titel

en: This is a paid submission.The listing will be live after payment is received.
nl_NL: Dit is een betaalde inzending. De aanbieding is live nadat de betaling is ontvangen.

en: Prev Step
nl_NL: Vorige stap

en: Next Step
nl_NL: Volgende stap

en: Submit Property
nl_NL: Voeg eigendom toe

en: For better speed results, the theme offers a built-in caching system for properties and categories.
nl_NL: Voor betere snelheidsresultaten biedt het thema een ingebouwd cachegeheugen voor eigenschappen en categorieën.

en: Because of that, properties or categories may not appear immediately on your site.
nl_NL: Daarom worden eigenschappen of categorieën mogelijk niet meteen op uw site weergegeven.

en: Use the Clear WpResidence Cache button from the admin bar to see the changes made instantly. Automatic updates happen every 4 hours.
nl_NL: Gebruik de Clear WpResidence Cache-knop van de beheerbalk om de wijzigingen direct te zien. Automatische updates gebeuren om de 4 uur.

en: I Understand
nl_NL: Ik begrijp het

en: The Google Maps JavaScript API v3 REQUIRES an API key to function correctly. Get an APIs Console key and post the code in Theme Options. You can get it from
nl_NL: De JavaScript-API voor Google Maps v3 VEREIST een API-sleutel om correct te kunnen werken. Download een APIs Console-sleutel en plaats de code in Thema-opties. Je kunt het krijgen

en: here
nl_NL: hier

en: WordPress Memory Limit is set to
nl_NL: WordPress Memory Limit is ingesteld op

en: Recommended memory limit should be at least 96MB. Please refer to :
nl_NL: Aanbevolen geheugenlimiet moet minimaal 96 MB zijn. Raadpleeg:

en: Increasing memory allocated to PHP
nl_NL: Verhogen van geheugen toegewezen aan PHP

en: Your PHP version is
nl_NL: Je PHP-versie is

en: PHP GD library is NOT installed on your web server and because of that the theme will not be able to work with images. Please contact your hosting company in order to activate this library.
nl_NL: PHP GD-bibliotheek is NIET geïnstalleerd op uw webserver en daarom kan het thema niet werken met afbeeldingen. Neem contact op met uw hostingbedrijf om deze bibliotheek te activeren.

en: MbString extension not detected. Please contact your hosting provider in order to enable it.
nl_NL: MbString-extensie niet gedetecteerd. Neem contact op met uw hostingprovider om deze in te schakelen.

en: Half Map Template - make sure your page has the "media header type" set as google map
nl_NL: Halve kaartsjabloon - zorg ervoor dat uw pagina het &quot;media header type&quot; heeft ingesteld als google map

en: Please do not manually change the slugs when adding new terms. If you need to edit a term name copy the new name in the slug field also.
nl_NL: Wijzig de slakken niet handmatig wanneer u nieuwe termen toevoegt. Als u een termnaam wilt kopiëren, kopieert u de nieuwe naam ook in het veld &#39;slug&#39;.

en: Post navigation
nl_NL: Plaats navigatie

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Older posts
nl_NL: <span class="meta-nav">←</span> Oudere berichten

en: Newer posts <span class="meta-nav">&rarr;</span>
nl_NL: Nieuwere berichten <span class="meta-nav">→</span>

en: Edit
nl_NL: Bewerk

en: Reply
nl_NL: Antwoord

en:  on
nl_NL: op

en: Your comment is awaiting moderation.
nl_NL: Je opmerking moet nog beoordeeld worden.

en: Please edit your profile page from site interface.
nl_NL: Bewerk uw profielpagina vanuit de site-interface.

en: Your new password for the account at:
nl_NL: Uw nieuwe wachtwoord voor het account op:

en: Username: %s
nl_NL: Gebruikersnaam: %s

en: Password: %s
nl_NL: Wachtwoord: %s

en: You can now login with your new password at:
nl_NL: U kunt nu inloggen met uw nieuwe wachtwoord op:

en: A new password was sent via email!
nl_NL: Een nieuw wachtwoord is per e-mail verzonden!

en: We have just sent you a new password. Please check your email!
nl_NL: We hebben je zojuist een nieuw wachtwoord gestuurd. Controleer uw e-mail!

en: Message sent from page:
nl_NL: Bericht verzonden vanaf pagina:

en: All Actions
nl_NL: Alle acties

en: All Types
nl_NL: Alle typen

en: All Cities
nl_NL: Alle steden

en: All Areas
nl_NL: Alle gebieden

en: Type Bedrooms No.
nl_NL: Type slaapkamers

en: Type Bathrooms No.
nl_NL: Type Badkamers Nee

en: Price range:
nl_NL: Prijsbereik:

en: Type Min. Price
nl_NL: Type Min. Prijs

en: Type Max. Price
nl_NL: Type Max. Prijs

en: Clear theme cache after demo import is complete!
nl_NL: Wis thema cache nadat demo-import voltooid is!

en: There are no posts published!
nl_NL: Er zijn geen berichten gepubliceerd!

en: All Counties/States
nl_NL: Alle provincies / staten

en: Search Results for :
nl_NL: Zoekresultaten voor :

en: We didn't find any results. Please try again with different search parameters.
nl_NL: We hebben geen resultaten gevonden. Probeer het opnieuw met verschillende zoekparameters.

en: Type Keyword
nl_NL: Typ Keyword

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: About Us
nl_NL: Over ons

en: Adress:
nl_NL: Een jurk:

en: Email:
nl_NL: E-mail:

en: Phone:
nl_NL: Telefoon:

en: add to favorites
nl_NL: toevoegen aan favorieten

en: favorite
nl_NL: favoriete

en: Number of Page Views
nl_NL: Aantal paginaweergaven

en: Posted by
nl_NL: Gepost door

en: on
nl_NL: op

en: Pages:
nl_NL: pagina&#39;s:

en: Next page
nl_NL: Volgende bladzijde

en: Previous page
nl_NL: Vorige bladzijde

en: Welcome back,
nl_NL: Welkom terug,

en: You don't have any properties yet!
nl_NL: Je hebt nog geen eigenschappen!

en: Search a listing
nl_NL: Zoek een vermelding

en: Edit Agent
nl_NL: Bewerk Agent

en: You don't have any agents added!
nl_NL: U heeft geen agenten toegevoegd!

en: Search for an Agent
nl_NL: Zoek naar een agent

en: You don't have any favorite properties yet!
nl_NL: Je hebt nog geen favoriete eigenschappen!

en: for
nl_NL: voor

en: Use Floor Plans
nl_NL: Gebruik plattegronden

en: Plan Title
nl_NL: Plan titel

en: Plan Description
nl_NL: Beschrijving van het plan

en: Plan Size
nl_NL: Plan grootte

en: Plan Rooms
nl_NL: Plan kamers

en: Plan Bathrooms
nl_NL: Plan Badkamers

en: Price in
nl_NL: Prijs in

en: You don't have any plans attached!
nl_NL: Je hebt geen plannen bijgevoegd!

en: Upload New Plan Image
nl_NL: Upload nieuwe plan afbeelding

en: Save Plans
nl_NL: Bewaar plannen

en: You have
nl_NL: Jij hebt

en: unread messages
nl_NL: ongelezen berichten

en: No invoices
nl_NL: Geen facturen

en: from date
nl_NL: van datum

en: to date
nl_NL: daten

en: Any
nl_NL: Ieder

en: Upgrade to Featured
nl_NL: Upgrade naar Uitgelicht

en: Publish Listing with Featured
nl_NL: Publiceer Listing met Featured

en: Package
nl_NL: Pakket

en: Paid
nl_NL: Betaald

en: Not Paid
nl_NL: Niet betaald

en: Total Invoices:
nl_NL: Totaal facturen:

en: Title
nl_NL: Titel

en: Date
nl_NL: Datum

en: Invoice Type
nl_NL: Factuurtype

en: Billing Type
nl_NL: Factureringstype

en: Status
nl_NL: staat

en: Price
nl_NL: Prijs

en: You don't have any saved searches yet!
nl_NL: Je hebt nog geen opgeslagen zoekopdrachten!

en: Update the theme & plugins
nl_NL: Werk het thema en de plug-ins bij

en: Buy new license
nl_NL: Koop een nieuwe licentie

en: Change log
nl_NL: Wijzig log

en: Get help
nl_NL: Hulp krijgen

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Rate us
nl_NL: Beoordeel ons

en: Current Version:
nl_NL: Huidige versie:

en: Start Now
nl_NL: Begin nu

en: Site Settings
nl_NL: Site-instellingen

en: We recommend doing demo import first and then finishing this setup. Adding Demo import AFTER completing this setup changes your settings options to demo options.
nl_NL: We raden aan eerst demo-import te doen en vervolgens deze setup af te ronden. Demo-import toevoegen NA het voltooien van deze instelling worden uw instellingsopties gewijzigd in demo-opties.

en: Continue
nl_NL: Doorgaan met

en: OR
nl_NL: OF

en: Import Demo Content
nl_NL: Demo-inhoud importeren

en: Map Settings
nl_NL: Kaartinstellingen

en: Use Google maps with SSL ?
nl_NL: Gebruik Google maps met SSL?

en: Set to Yes if you use SSL (https://)
nl_NL: Stel Ja in als u SSL gebruikt (https: //)

en: Google Maps API KEY
nl_NL: Sleutelcode van Google Maps API

en: Previous Step
nl_NL: Vorige stap

en: General Settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Country
nl_NL: land

en: Select default country
nl_NL: Selecteer het standaardland

en: Currency symbol
nl_NL: Symbool van munteenheid

en: Set currency symbol for property price.
nl_NL: Valutasymbool instellen voor onroerend goed prijs.

en: feet
nl_NL: voeten

en: meters
nl_NL: meter

en: yd
nl_NL: km

en: hectares
nl_NL: hectare

en: square
nl_NL: plein

en: Measurement Unit
nl_NL: Meeteenheid

en: Select the measurement unit you will use on the website
nl_NL: Selecteer de maateenheid die u op de website zult gebruiken

en: Language for datepicker
nl_NL: Taal voor datepicker

en: This applies for the calendar field type available for properties.
nl_NL: Dit is van toepassing op het agendaveldtype dat beschikbaar is voor eigenschappen.

en: Apperance Options
nl_NL: Apperance-opties

en: standard
nl_NL: standaard-

en: half map
nl_NL: halve kaart

en: Property List Type for Advanced Search
nl_NL: Eigenschappentype voor Geavanceerd zoeken

en: Select standard or half map style for advanced search results page.
nl_NL: Selecteer standaard of halve kaartstijl voor pagina met geavanceerde zoekresultaten.

en: grid
nl_NL: rooster

en: list
nl_NL: lijst

en: Property List display(*global option)
nl_NL: Eigenschappenlijst weergave (* globale optie)

en: Select grid or list style for properties list pages.
nl_NL: Selecteer raster of lijststijl voor paginapagina&#39;s met eigenschappen.

en: For further setup see our help files, knowledgebase articles and tutorials to help make this process easier and more enjoyable for you:
nl_NL: Raadpleeg onze helpbestanden, kennisbankartikelen en zelfstudies om dit proces gemakkelijker en aangenamer voor u te maken voor verdere configuratie:

en: Personalize Your Website
nl_NL: Personaliseer uw website

en: Add New Page
nl_NL: Nieuwe pagina toevoegen

en: Payments
nl_NL: betalingen

en: Add New Property
nl_NL: Nieuwe eigenschap toevoegen

en: Powered by
nl_NL: Aangedreven door

en: The state field is empty !
nl_NL: Het veld staat is leeg!

en: The City field is empty !
nl_NL: Het veld Stad is leeg!

en: Your address field is empty!
nl_NL: Uw adresveld is leeg!

en: We are sorry, but we don't have an estimation for this property at this moment!
nl_NL: Het spijt ons, maar we hebben op dit moment geen schatting voor deze accommodatie!

en: Please fill in the form correctly and try again!
nl_NL: Vul het formulier correct in en probeer het opnieuw!

en: right now
nl_NL: direct

en:  seconds ago
nl_NL: seconden geleden

en: about 1 minute ago
nl_NL: ongeveer 1 minuut geleden

en:  minutes ago
nl_NL: minuten geleden

en: about 1 hour ago
nl_NL: ongeveer 1 uur geleden

en:  hours ago
nl_NL: uren geleden

en: yesterday
nl_NL: gisteren

en:  days ago
nl_NL: dagen geleden

en: over a year ago
nl_NL: meer dan een jaar geleden

en:  package on
nl_NL: pakket op

en: PayPal payment agreement
nl_NL: PayPal-betalingsovereenkomst

en: Agent custom data
nl_NL: Aangepaste gegevens van de agent

en: Add Custom Field
nl_NL: Aangepast veld toevoegen

en: Parameters list
nl_NL: Parameters lijst

en: Field Label:
nl_NL: Veld Label:

en: Field Value:
nl_NL: Veldwaarde:

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: We didn't find any results
nl_NL: We hebben geen resultaten gevonden

en: Listings
nl_NL: Vermeldingen

en: Hi there,
nl_NL: Hallo daar,

en: We received your  Wire Transfer payment request on %s ! Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
nl_NL: We hebben uw betalingsverzoek voor overboeking ontvangen op %s! Volg de onderstaande instructies om te beginnen met het verzenden van eigenschappen zo snel mogelijk.

en: The invoice number is:
nl_NL: Het factuurnummer is:

en: Amount:
nl_NL: Bedrag:

en: Instructions:
nl_NL: instructies:

en: you don't have the right to delete this
nl_NL: je hebt niet het recht om dit te verwijderen

en: Search has been saved. You will receive an email notification when new properties matching your search have been published
nl_NL: Zoeken is opgeslagen. U ontvangt een e-mailmelding wanneer er nieuwe woningen zijn die overeenkomen met uw zoekopdracht

en: My Profile
nl_NL: Mijn profiel

en: My Properties List
nl_NL: Mijn eigenschappenlijst

en: Favorites
nl_NL: favorieten

en: Saved Searches
nl_NL: Bewaarde zoekopdrachten

en: My Invoices
nl_NL: Mijn facturen

en: Inbox
nl_NL: Postvak IN

en: Log Out
nl_NL: Uitloggen

en: wrong captcha
nl_NL: Verkeerde captcha

en: Invalid username (do not use special characters or spaces)!
nl_NL: Ongeldige gebruikersnaam (gebruik geen speciale tekens of spaties)!

en: Username and/or Email field is empty!
nl_NL: Gebruikersnaam en / of E-mail veld is leeg!

en: The email doesn't look right !
nl_NL: De e-mail ziet er niet goed uit!

en: The email's domain doesn't look right.
nl_NL: Het domein van de e-mail ziet er niet goed uit.

en: Username already exists.  Please choose a new one.
nl_NL: Gebruikersnaam bestaat al. Kies alstublieft een nieuwe.

en: One of the password field is empty!
nl_NL: Een van de wachtwoordvelden is leeg!

en: Passwords do not match
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Your account was created and you can login now!
nl_NL: Uw account is aangemaakt en u kunt nu inloggen!

en: An email with the generated password was sent!
nl_NL: Een e-mail met het gegenereerde wachtwoord is verzonden!

en: Email already exists.  Please choose a new one.
nl_NL: E-mail bestaat al Kies alstublieft een nieuwe.

en: Agency
nl_NL: agentschap

en: Developer
nl_NL: Ontwikkelaar

en: You are already logged in! redirecting...
nl_NL: Je bent al ingelogd! omleiden ...

en: Username and/or Password field is empty!
nl_NL: Gebruikersnaam en / of wachtwoord veld is leeg!

en: Wrong username or password!
nl_NL: Verkeerde gebruikersnaam of wachtwoord!

en: Login successful, redirecting...
nl_NL: Inloggen geslaagd, doorverwijzen ...

en: Email field is empty!
nl_NL: Emailveld is leeg!

en: Invalid E-mail address!
nl_NL: Ongeldig email adres!

en: Invalid Username!
nl_NL: Ongeldige gebruikersnaam!

en: We have just sent you an email with Password reset instructions.
nl_NL: We hebben u zojuist een e-mail gestuurd met instructies voor het opnieuw instellen van uw wachtwoord.

en: Agent need a first & last name
nl_NL: Agent heeft een voor- en achternaam nodig

en: Agent was added... You will be redirected to your agent list...
nl_NL: Agent is toegevoegd ... Je wordt doorgestuurd naar je agentlijst ...

en: Agent profile edited
nl_NL: Agentprofiel bewerkt

en: The email was not saved because it is used by another user.
nl_NL: De e-mail is niet opgeslagen omdat deze door een andere gebruiker wordt gebruikt.

en: Profile updated
nl_NL: Profiel geüpdatet

en: The new password is blank
nl_NL: Het nieuwe wachtwoord is leeg

en: Password Updated
nl_NL: Wachtwoord bijgewerkt

en: Old Password is not correct
nl_NL: Oud wachtwoord is niet correct

en: removed
nl_NL: verwijderd

en: Listing payment on
nl_NL: Aanbieding betaling op

en: Upgrade to featured listing on
nl_NL: Upgrade naar aanbevolen lijst op

en: Upgrade to Featured Listing
nl_NL: Upgrade naar speciale aanbieding

en: Listing Payment
nl_NL: Aanbieding Betaling

en: Listing Payment with Featured option
nl_NL: Aanbieding Betaling met Aanbevolen optie

en: Sent for approval
nl_NL: Verzonden voor goedkeuring

en: no listings available
nl_NL: geen aanbiedingen beschikbaar

en: The date & time is already booked. Please choose a new one
nl_NL: De datum en tijd zijn al geboekt. Kies alstublieft een nieuwe

en: membership payment on
nl_NL: lidmaatschapsbetaling op

en: Membership Payment
nl_NL: Lidmaatschapsbetaling

en: Unable to login. Please, check login/password and try again
nl_NL: Niet mogelijk om in te loggen. Controleer alstublieft uw login / wachtwoord en probeer het opnieuw

en: Please, enter correct email
nl_NL: Voer alstublieft de correcte e-mail in

en: Can\t create user with this credentials
nl_NL: Kan geen gebruiker maken met deze inloggegevens

en: Sorry, user already exists. Try different username/email
nl_NL: Sorry, de gebruiker bestaat al Probeer een andere gebruikersnaam / e-mailadres

en: The browser couldn't detect your position!
nl_NL: De browser kan uw positie niet vinden!

en: Geolocation is not supported by this browser.
nl_NL: Geolocatie wordt niet ondersteund door deze browser.

en: close map
nl_NL: kaart sluiten

en: No results found!
nl_NL: Geen resultaten gevonden!

en: loading results...
nl_NL: resultaten laden ...

en: Geolocation was not successful for the following reason:
nl_NL: Geolocatie was om de volgende reden niet succesvol:

en: Amount Financed:
nl_NL: Bedrag gefinancierd:

en: Mortgage Payments:
nl_NL: Hypotheekbetalingen:

en: Annual cost of Loan:
nl_NL: Jaarlijkse kosten van lening:

en: SEARCH
nl_NL: ZOEKEN

en: Search here...
nl_NL: Zoek hier...

en: Your Name
nl_NL: Uw naam

en: Your Email
nl_NL: Jouw email

en: Your Phone
nl_NL: Jouw telefoon

en: Your Message
nl_NL: Jouw bericht

en: Your Address
nl_NL: Jouw adres

en: Your City
nl_NL: Uw stad

en: Your State Code (ex CA)
nl_NL: Uw staatscode (ex CA)

en: Send Message
nl_NL: Bericht versturen

en: Sending user info, please wait...
nl_NL: Gebruikersgegevens verzenden, een ogenblik geduld ...

en: Close Street View
nl_NL: Sluit Street View

en: open map
nl_NL: open kaart

en: Fullscreen
nl_NL: Volledig scherm

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Please wait while we are processing your submission!
nl_NL: Even geduld terwijl we uw inzending verwerken!

en: Are you sure you wish to delete?
nl_NL: Weet je zeker dat je wilt verwijderen?

en: You need to agree with terms and conditions !
nl_NL: U moet akkoord gaan met de algemene voorwaarden!

en: Processing...
nl_NL: Verwerken...

en: to
nl_NL: naar

en: Send me the invoice
nl_NL: Stuur mij de factuur

en: Direct payment instructions
nl_NL: Directe betalingsinstructies

en: Thank you. Please check your email for payment instructions.
nl_NL: Dank je. Controleer uw e-mail voor betalingsinstructies.

en: To be paid
nl_NL: Betaald worden

en: Plan Image
nl_NL: Plan afbeelding

en: Plan Price
nl_NL: Planprijs

en: deleting...
nl_NL: het verwijderen van ...

en: saving...
nl_NL: besparing...

en: posting
nl_NL: plaatsing

en: Review Sent
nl_NL: Review verzonden

en: Review Edit Saved
nl_NL: Recensie Bewerk opgeslagen

en: Disabled
nl_NL: invalide

en: Published
nl_NL: Gepubliceerd

en: Please, enter property title
nl_NL: Voer alsjeblieft de eigendomstitel in

en: Property is featured
nl_NL: Woning wordt gekenmerkt

en: You have used all the "Featured" listings in your package.
nl_NL: U hebt alle &#39;Uitgelichte&#39; aanbiedingen in uw pakket gebruikt.

en: saving..
nl_NL: besparing..

en: sending message..
nl_NL: bericht versturen..

en: Please, enter field:
nl_NL: Voer alstublieft veld in:

en: You need to upload at last one image
nl_NL: U moet ten minste één afbeelding uploaden

en: Connecting to Paypal! Please wait...
nl_NL: Verbinden met Paypal! Even geduld aub...

en: subscription will be cancelled at the end of current period
nl_NL: abonnement zal worden geannuleerd aan het einde van de huidige periode

en: Disable Listing
nl_NL: Schakel listing uit

en: Disable Agent
nl_NL: Agent uitschakelen

en: Enable Agent
nl_NL: Agent inschakelen

en: Confirm your ACCOUNT DELETION request! Clicking the button below will delete your account and data. This means you will no longer be able to login to your account and access your account information: My Profile, My Properties, Inbox, Saved Searches and Messages. This operation CAN NOT BE REVERSED!
nl_NL: Bevestig uw ACCOUNT VERZOEK verzoek! Als u op de onderstaande knop klikt, worden uw account en gegevens verwijderd. Dit betekent dat u niet langer kunt inloggen op uw account en toegang hebt tot uw accountgegevens: Mijn profiel, Mijn eigenschappen, Inbox, Opgeslagen zoekopdrachten en berichten. Deze handeling KAN NIET WORDEN OMGEKEERD!

en: Sending
nl_NL: Bezig met verzenden

en: Image needs to be at least 500px height  x 500px wide!
nl_NL: Afbeelding moet minimaal 500 px hoog x 500 px breed zijn!

en: You cannot upload more than
nl_NL: Je kunt niet meer dan uploaden

en: images
nl_NL: afbeeldingen

en: Are you sure you want to delete this?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit wilt verwijderen?

en: Allowed Files
nl_NL: Toegestane bestanden

en: Warning !
nl_NL: Waarschuwing!

en: Your Current Logo
nl_NL: Uw huidige logo

en: Upload New Logo
nl_NL: Upload nieuw logo

en: Your Current Colors
nl_NL: Je huidige kleuren

en: Change Colors
nl_NL: Verander kleuren

en: Page Title
nl_NL: Pagina titel

en: Page Template
nl_NL: Paginasjabloon

en: See All Your Pages
nl_NL: Zie al uw pagina&#39;s

en: Your Payment system is in SANDBOX mode.
nl_NL: Uw betalingssysteem bevindt zich in de SANDBOX-modus.

en: Your Payment system is in LIVE mode.
nl_NL: Uw betalingssysteem bevindt zich in de LIVE-modus.

en: You did not add your <strong>Paypal Details</strong>. No Paypal payment will be processed
nl_NL: U hebt uw <strong>Paypal-gegevens</strong> niet toegevoegd. Er wordt geen Paypal-betaling verwerkt

en: Paypal Api Keys are added.Payments will be processed.
nl_NL: Paypal Api Keys zijn toegevoegd. Betalingen worden verwerkt.

en: You did not add your <strong>Stripe Details</strong>. No Stripe payment will be processed
nl_NL: Je hebt je <strong>Stripe Details</strong> niet toegevoegd. Er wordt geen Stripe-betaling verwerkt

en: Stripe Api Keys are added.Payments will be processed.
nl_NL: Stripe Api Keys zijn toegevoegd. Betalingen worden verwerkt.

en: Edit Payment Details
nl_NL: Betalingsgegevens bewerken

en: share
nl_NL: delen

en: remove from favorites
nl_NL: Verwijder van favorieten

en: compare
nl_NL: vergelijken

en: Once Weekly
nl_NL: Eenmaal per week

en: If you do not wish to be notified anymore please enter your account and delete the saved search.Thank you!
nl_NL: Als u niet meer wilt worden verwittigd, voert u uw account in en verwijdert u de opgeslagen zoekopdracht. Dank u wel!

en: [more]
nl_NL: [meer]

en: Primary Menu
nl_NL: Eerste menu

en: Mobile Menu
nl_NL: Mobiel menu

en: Footer Menu
nl_NL: Voettekstmenu

en: Primary Widget Area
nl_NL: Primair widgetgebied

en: The primary widget area
nl_NL: Het primaire widget-gebied

en: Secondary Widget Area
nl_NL: Secundair Widgetgebied

en: The secondary widget area
nl_NL: Het secundaire widget-gebied

en: First Footer Widget Area
nl_NL: Eerste Voettekst Widget-gebied

en: The first footer widget area
nl_NL: Het eerste widget-widgetgebied

en: The second footer widget area
nl_NL: Het widgetgebied van de tweede voettekst

en: Third Footer Widget Area
nl_NL: Derde voettekst Widget-gebied

en: The third footer widget area
nl_NL: Het widgetgebied van de derde voettekst

en: Fourth Footer Widget Area
nl_NL: Vierde Footer Widget-gebied

en: The fourth footer widget area
nl_NL: Het vierde footer-widgetgebied

en: Top Bar Left Widget Area
nl_NL: Topbalk Linker Widgets

en: The top bar left widget area
nl_NL: De bovenste balk links widget gebied

en: Top Bar Right Widget Area
nl_NL: Topbalk Rechts Widgetgebied

en: The top bar right widget area
nl_NL: Het widgetgebied van de bovenste balk

en: Sidebar Menu Widget Area - Before Menu
nl_NL: Zijbalkmenu Widgetgebied - Voor menu

en: Sidebar for header type 3 - before menu
nl_NL: Zijbalk voor koptekst type 3 - voor menu

en: Sidebar Menu Widget Area - After Menu
nl_NL: Zijbalkmenu Widgetgebied - na menu

en: Sidebar for header type 3 - after menu
nl_NL: Zijbalk voor koptekst type 3 - na menu

en: Header4 Widget Area
nl_NL: Header4 Widget-gebied

en: Header4 widget area
nl_NL: Header4 widget gebied

en: Dashboard Top Bar Left Widget Area
nl_NL: Dashboard Topbalk Linker Widgetgebied

en: User Dashboard - The top bar left widget area
nl_NL: Gebruikersdashboard - het widgetgebied van de bovenste balk links

en: Dashboard Top Bar Right Widget Area
nl_NL: Dashboard Topbalk Rechts Widgetgebied

en: User Dashboard - The top bar right widget area
nl_NL: Gebruikersdashboard - het widgetgebied van de bovenste balk

en: Splash Page Bottom Right Widget Area
nl_NL: Splashpagina Onder rechts Widgetgebied

en: Splash Page - Bottom right area
nl_NL: Splash-pagina - gebied rechtsonder

en: Splash Page Bottom Left Widget Area
nl_NL: Splashpagina Onderste Widget-gebied

en: Splash Page - Bottom left area
nl_NL: Splash-pagina - gebied linksonder

en: Cheatin&#8217; huh?
nl_NL: Cheatin &#39;he?

en: %sActivate the Envato Market plugin%s to get updates for your ThemeForest and CodeCanyon items.
nl_NL:  %s Activeer de Envato Market-plug-in %s om updates voor uw items ThemeForest en CodeCanyon te ontvangen.

en: %sInstall the Envato Market plugin%s to get updates for your ThemeForest and CodeCanyon items.
nl_NL:  %s Installeer de Envato Market-plug-in %s om updates voor uw items ThemeForest en CodeCanyon te ontvangen.

en: Transport
nl_NL: Vervoer

en: Supermarkets
nl_NL: supermarkten

en: Schools
nl_NL: scholen

en: Restaurants
nl_NL: restaurants

en: Pharmacies
nl_NL: Apotheken

en: Hospitals
nl_NL: ziekenhuizen

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Property Price
nl_NL: Vastgoedprijs

en: Property Price Label
nl_NL: Eigenschap Prijs Label

en: Property Price Label Before
nl_NL: Label met eigendommenprijs vóór

en: Property Action Category
nl_NL: Eigenschap Actieklasse

en: Property Address
nl_NL: Onroerend goed adres

en: Property Area
nl_NL: Eigenschap gebied

en: Property County
nl_NL: Onroerend goed County

en: Property Country
nl_NL: Onroerend goed land

en: Property Map
nl_NL: Property kaart

en: Property Latitude
nl_NL: Eigenschap Latitude

en: Property Longitude
nl_NL: Eigenschap Lengtegraad

en: Google Camera Angle
nl_NL: Google Camerahoek

en: property Size
nl_NL: eigenschap Grootte

en: Property Lot Size
nl_NL: Eigenschap Lotgrootte

en: Property Rooms
nl_NL: Property kamers

en: Property Bedrooms
nl_NL: Onroerend goed slaapkamers

en: Property Bathrooms
nl_NL: Property Badkamers

en: Owner Notes
nl_NL: Eigenaar opmerkingen

en: property status
nl_NL: eigendomsstatus

en: Embed Video Id
nl_NL: Video-ID insluiten

en: Embed Video Type
nl_NL: Video Type inbedden

en: Embed Virtual Tour
nl_NL: Sluit virtuele tour aan

en: Property Subunits
nl_NL: Eigenschapsubeenheden

en: Active Life
nl_NL: Actief leven

en: Arts & Entertainment
nl_NL: Kunst

en: Beauty & Spas
nl_NL: Schoonheid &amp; Spas

en: Education
nl_NL: Onderwijs

en: Event Planning & Services
nl_NL: Evenementplanning en -diensten

en: Financial Services
nl_NL: Financiële diensten

en: Food
nl_NL: Eten

en: Health & Medical
nl_NL: Gezondheid en Medisch

en: Hotels & Travel
nl_NL: Hotels en reizen

en: Local Flavor
nl_NL: Plaatselijke smaak

en: Local Services
nl_NL: Lokale services

en: Mass Media
nl_NL: Massa media

en: Nightlife
nl_NL: Nachtleven

en: Pets
nl_NL: Huisdieren

en: Professional Services
nl_NL: Professionele diensten

en: Public Services & Government
nl_NL: Overheidsdiensten en overheid

en: Real Estate
nl_NL: Onroerend goed

en: Religious Organizations
nl_NL: Religieuze organisaties

en: Shopping
nl_NL: Boodschappen doen

en: Transportation
nl_NL: vervoer

en: miles
nl_NL: mijlen

en: Similar Listings
nl_NL: Vergelijkbare vermeldingen

en: more details here
nl_NL: meer details hier

en: All Countries
nl_NL: Alle landen

en: More Search Options
nl_NL: Meer zoekopties

en: Pay with Credit Card
nl_NL: Betaal met credit card

en: Submission Payment
nl_NL: Inzending Betaling

en: Submission & Featured Payment
nl_NL: Inzending en uitgelichte betaling

en: Package Payment
nl_NL: Pakketbetaling

en:  Featured Payment
nl_NL: Uitgelichte betaling

en: size:
nl_NL: grootte:

en: rooms:
nl_NL: kamers:

en: baths:
nl_NL: baden:

en: price:
nl_NL: prijs:

en: Documents
nl_NL: documenten

en: Address
nl_NL: Adres

en: City
nl_NL: stad

en: Area
nl_NL: Gebied

en: State/County
nl_NL: Staat / Regio

en: Zip
nl_NL: ritssluiting

en: Open In Google Maps
nl_NL: Openen in Google Maps

en: Property Id
nl_NL: Eigenschap-ID

en: Property Size
nl_NL: Eigenschap Grootte

en: Rooms
nl_NL: kamers

en: Bedrooms
nl_NL: slaapkamers

en: Bathrooms
nl_NL: badkamers

en: Energy index
nl_NL: Energie-index

en: Energy class
nl_NL: Energieklasse

en: Your energy class is
nl_NL: Je energieklasse is

en: Your energy class
nl_NL: Je energieklasse

en: Your energy class is
nl_NL: Je energieklasse is

en: %s (Invalid)
nl_NL:  %s (ongeldig)

en: %s (Pending)
nl_NL:  %s (in behandeling)

en: Edit Menu Item
nl_NL: Bewerk menu-item

en: Navigation Label
nl_NL: Navigatielabel

en: Title Attribute
nl_NL: Titelkenmerk

en: Open link in a new window/tab
nl_NL: Link openen in een nieuw venster / tabblad

en: CSS Classes (optional)
nl_NL: CSS-klassen (optioneel)

en: Link Relationship (XFN)
nl_NL: Linkrelatie (XFN)

en: The description will be displayed in the menu if the current theme supports it.
nl_NL: De beschrijving wordt in het menu weergegeven als het huidige thema dit ondersteunt.

en: Menu Item Icon(ex: fa fa-comment)
nl_NL: Menu-item pictogram (bijv: fa fa-comment)

en: Menu Item Label(ex: "new")
nl_NL: Menu-itemlabel (bijv .: &quot;nieuw&quot;)

en: Set as Mega Menu?
nl_NL: Instellen als Mega-menu?

en: Select Widget Area
nl_NL: Selecteer Widgets

en: Upload Background Image |
nl_NL: Upload achtergrondafbeelding |

en: Remove Image
nl_NL: Verwijder afbeelding

en: Container Styles( *set custom styles for mega menu container only:.  Ex: background position, background repeat )
nl_NL: Container Styles (* stel aangepaste stijlen in voor alleen mega-menuboxen :. Ex: achtergrondpositie, achtergrondherhaling)

en: Draw border right on mega menu column?
nl_NL: Teken rand rechts op mega menukolom?

en: Original: %s
nl_NL: Origineel: %s

en: Cancel
nl_NL: Annuleer

en: help
nl_NL: helpen

en: Add new Google Maps pins for single actions / single categories.
nl_NL: Voeg nieuwe Google Maps-pinnen toe voor afzonderlijke acties / afzonderlijke categorieën.

en: If you add images directly into the input fields (without Upload button) please use the full image path. For ex: http://www.wpresidence..... . If you use the "upload"  button use also "Insert into Post" button from the pop up window.
nl_NL: Als u afbeeldingen rechtstreeks in de invoervelden toevoegt (zonder Upload-knop), gebruik dan het volledige afbeeldingspad. Bijvoorbeeld: http: //www.wpresidence ...... Als u de knop &quot;Uploaden&quot; gebruikt, gebruikt u ook de knop &quot;Invoegen in bericht&quot; in het pop-upvenster.

en: The Retina pins should be uploaded in the same place as the original pin and the name of the file should be with_2x
nl_NL: De Retina-pinnen moeten op dezelfde plaats als de originele punaise worden geüpload en de naam van het bestand moet met_2x zijn

en: For action
nl_NL: Voor actie

en: for category:
nl_NL: voor categorie:

en: Add new Google Maps pins for actions & categories combined (example: 'apartments in sales')
nl_NL: Voeg nieuwe Google Maps-pinnen toe voor acties en categorieën gecombineerd (bijvoorbeeld: &#39;appartementen in de verkoop&#39;)

en: For action
nl_NL: Voor actie

en: category
nl_NL: categorie

en: For IDX (if plugin is enabled)
nl_NL: Voor IDX (als plug-in is ingeschakeld)

en: Userpin in geolocation
nl_NL: Userpin in geolocatie

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Install Required Plugins
nl_NL: Installeer Vereiste Plugins

en: Install Plugins
nl_NL: Installeer plug-ins

en: Installing Plugin: %s
nl_NL: Plugin installeren: %s

en: Something went wrong with the plugin API.
nl_NL: Er is iets misgegaan met de plugin-API.

en: Return to Required Plugins Installer
nl_NL: Ga terug naar het vereiste installatieprogramma voor invoegtoepassingen

en: Plugin activated successfully.
nl_NL: Plugin is succesvol geactiveerd.

en: All plugins installed and activated successfully. %s
nl_NL: Alle plug-ins zijn geïnstalleerd en geactiveerd.  %s

en: Field Name
nl_NL: Veldnaam

en: Field Label
nl_NL: veld Label

en: Field Type
nl_NL: Veld soort

en: Field Order
nl_NL: Veldvolgorde

en: Dropdown values
nl_NL: Dropdown-waarden

en: delete
nl_NL: verwijderen

en: Custom Fields
nl_NL: Aangepaste velden

en: Add New Custom Field
nl_NL: Nieuw aangepast veld toevoegen

en: Field name
nl_NL: Veldnaam

en:  Order in listing page
nl_NL: Bestel op lijstpagina

en: Dropdown values separated by "," (only for dropdown field type)
nl_NL: Dropdown-waarden gescheiden door &quot;,&quot; (alleen voor het type dropdown-veld)

en:  click to add field
nl_NL: klik om veld toe te voegen

en: Listings Features & Amenities
nl_NL: Aanbiedingen en voorzieningen

en: Listings Labels
nl_NL: Lijsten Labels

en: Type address, state, city or area
nl_NL: Typ het adres, de staat, de stad of het gebied

en: County, City or Area is
nl_NL: Provincie, stad of gebied is

en: Category
nl_NL: Categorie

en: For
nl_NL: Voor

en: County / State
nl_NL: Provincie / staat

en: types
nl_NL: soorten

en: categories
nl_NL: categorieën

en: cities
nl_NL: steden

en: areas
nl_NL: gebieden

en: property price
nl_NL: Vastgoedprijs

en: property size
nl_NL: eigendommen

en: property lot size
nl_NL: perceelgrootte

en: property rooms
nl_NL: eigendom kamers

en: property bedrooms
nl_NL: eigenschap slaapkamers

en: property bathrooms
nl_NL: eigenschap badkamers

en: property address
nl_NL: onroerend goed adres

en: property county
nl_NL: eigendom provincie

en: property state
nl_NL: eigendomsstaat

en: property zip
nl_NL: eigenschap zip

en: property country
nl_NL: onroerend goed land

en: address
nl_NL: adres

en: between
nl_NL: tussen

en: and
nl_NL: en

en: between
nl_NL: tussen

en:  similar with
nl_NL: gelijk aan

en:  has
nl_NL: heeft

en:  equal with
nl_NL: gelijk aan

en: smaller than
nl_NL: kleiner dan

en: bigger than
nl_NL: groter dan

en: price range from:
nl_NL: prijsklasse van:

en: bigger than
nl_NL: groter dan

en: price range from
nl_NL: prijsklasse van

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Social & Contact
nl_NL: Sociaal contact

en: Map
nl_NL: Kaart

en: Design
nl_NL: Ontwerp

en: Advanced
nl_NL: gevorderd

en: Membership
nl_NL: Lidmaatschap

en: Help & Custom
nl_NL: Help &amp; Aangepast

en: Global Theme Settings
nl_NL: Algemene thema-instellingen

en: User Role Settings
nl_NL: Gebruikersrolinstellingen

en: Appearance
nl_NL: Uiterlijk

en: Logos & Favicon
nl_NL: Logo&#39;s &amp; Favicon

en: Header
nl_NL: hoofd

en: Footer
nl_NL: footer

en: Price & Currency
nl_NL: Prijs en valuta

en: Features & Amenities
nl_NL: Functies en voorzieningen

en: Edit Property, Agent, Agency and Developer text links
nl_NL: Bewerk de links naar de property, agent, agentschap en ontwikkelaarstekst

en: Splash Page
nl_NL: Splash-pagina

en: Contact Page Details
nl_NL: Contactgegevens Details

en: Social Accounts
nl_NL: Sociale accounts

en: Social Login
nl_NL: Sociale login

en: Contact 7 Settings
nl_NL: Contact 7 Instellingen

en: Generate Pins
nl_NL: Genereer pins

en: General Design Settings
nl_NL: Algemene ontwerpinstellingen

en: Property Page
nl_NL: Vastgoedpagina

en: Property Print Page Design
nl_NL: Eigenschap Paginaontwerp afdrukken

en: Custom Colors
nl_NL: Aangepaste kleuren

en: Header Design & Colors
nl_NL: Headerontwerp en kleuren

en: Mobile Menu Colors
nl_NL: Mobiele menukleuren

en: Property, Agent, Blog Lists Design
nl_NL: Eigenschap, Agent, Bloglijstenontwerp

en: Sidebar Widget Design
nl_NL: Sidebar Widget-ontwerp

en: User Dashboard Design
nl_NL: Gebruikers Dashboard Ontwerp

en: Fonts
nl_NL: fonts

en: Custom CSS
nl_NL: Aangepaste CSS

en: Property Unit/Card Design - BETA
nl_NL: Property-eenheid / kaartontwerp - BETA

en: Advanced Search Settings
nl_NL: Geavanceerde zoekinstellingen

en: Advanced Search Form
nl_NL: Geavanceerd zoekformulier

en: Geo Location Search
nl_NL: Zoeken naar geografische locaties

en: Save Search Settings
nl_NL: Bewaar zoekinstellingen

en: Advanced Search Colors
nl_NL: Geavanceerd zoeken Kleuren

en: Membership Settings
nl_NL: Lidmaatschap instellingen

en: Property Submission Page
nl_NL: Pagina voor het indienen van eigendommen

en: Paypal Settings
nl_NL: Paypal-instellingen

en: Stripe Settings
nl_NL: Stripe-instellingen

en: Email Management
nl_NL: E-mailbeheer

en: Site Speed
nl_NL: Sitesnelheid

en: Export Options
nl_NL: Export opties

en: Import Options
nl_NL: Import opties

en: reCaptcha settings
nl_NL: reCaptcha-instellingen

en: Yelp settings
nl_NL: Yelp-instellingen

en: Optima Express  settings
nl_NL: Optima Express-instellingen

en: Header Settings
nl_NL: Headerinstellingen

en: Footer Settings
nl_NL: Voettekstinstellingen

en: Property and Agent Links
nl_NL: Eigenschap en agentkoppelingen

en: Social Accounts
nl_NL: Sociale accounts

en: Social Login
nl_NL: Sociale login

en: Map  Settings
nl_NL: Kaartinstellingen

en: Property Page Settings
nl_NL: Instellingen van eigenschappenpagina

en: Print Page Design
nl_NL: Paginaontwerp afdrukken

en: Custom Colors Settings
nl_NL: Instellingen voor aangepaste kleuren

en: ***Please understand that we cannot add here color controls for all theme elements & details. Doing that will result in a overcrowded and useless interface. These small details need to be addressed via custom css code
nl_NL: *** Begrijp alsjeblieft dat we hier geen kleurregelaars kunnen toevoegen voor alle thema-elementen en details. Doen dat resulteert in een overvolle en nutteloze interface. Deze kleine details moeten worden aangepakt via aangepaste css-code

en: Sidebar Widget Tab
nl_NL: Zijbalk Widget-tabblad

en: Custom Fonts
nl_NL: Aangepaste lettertypen

en: Property Card Design
nl_NL: Eigenschapskaartontwerp

en: Save Search Settings
nl_NL: Bewaar zoekinstellingen

en: PaypPal Settings
nl_NL: PaypPal-instellingen

en: Optima Express settings
nl_NL: Optima Express-instellingen

en: Help&Custom
nl_NL: Help &amp; Custom

en: Generate pins
nl_NL: Genereer pinnen

en: Membership & Payment Settings
nl_NL: Lidmaatschap &amp; betalingsinstellingen

en: Submited Listings should be approved by admin?
nl_NL: Ingediende listings moeten worden goedgekeurd door de beheerder?

en: Front end registred users should be saved as agents?
nl_NL: Vooraf geregistreerde gebruikers moeten als agenten worden opgeslagen?

en: Enable Paid Submission ?
nl_NL: Betaalde inzending inschakelen?

en: Enable Paypal?
nl_NL: Paypal inschakelen?

en: Enable Stripe?
nl_NL: Stripe inschakelen?

en: Enable Direct Payment / Wire Payment?
nl_NL: Directe betaling / wire-betaling inschakelen?

en: Currency For Paid Submission
nl_NL: Valuta voor betaalde inzending

en: Custom Currency Symbol - *select it from the list above after you add it.
nl_NL: Aangepast valutasymbool - * selecteer het in de bovenstaande lijst nadat u het hebt toegevoegd.

en: Paypal Client id
nl_NL: Paypal klant-ID

en: Paypal Client Secret Key
nl_NL: Paypal Client geheime sleutel

en: Paypal & Stripe Api
nl_NL: Paypal &amp; Stripe Api

en: Paypal Api User Name
nl_NL: Paypal Api-gebruikersnaam

en: Paypal API Password
nl_NL: Paypal API-wachtwoord

en: Paypal receiving email
nl_NL: Paypal e-mail ontvangen

en: Stripe Secret Key
nl_NL: Stripe geheime sleutel

en: Wire instructions for direct payment
nl_NL: Draadinstructies voor directe betaling

en: Price Per Submission (for "per listing" mode)
nl_NL: Prijs per inzending (voor modus &quot;per vermelding&quot;)

en: Price to make the listing featured (for "per listing" mode)
nl_NL: Prijs om de aanbieding te vermelden (voor &quot;per listing&quot; -modus)

en: Free Membership - no of listings (for "membership" mode)
nl_NL: Gratis lidmaatschap - geen aanbiedingen (voor &quot;lidmaatschap&quot; -modus)

en: Unlimited listings ?
nl_NL: Ongelimiteerde aanbiedingen?

en: Free Membership - no of featured listings (for "membership" mode)
nl_NL: Gratis lidmaatschap - geen van de aanbevolen aanbiedingen (voor de modus &quot;lidmaatschap&quot;)

en: Free Membership Listings - no of days until a free listing will expire. *Starts from the moment the property is published on the website. (for "membership" mode)
nl_NL: Gratis lidmaatschappen - geen dagen tot een gratis aanbieding vervalt. * Begint vanaf het moment dat het eigendom op de website wordt gepubliceerd. (voor &quot;lidmaatschap&quot; -modus)

en: Image for Contact Page
nl_NL: Afbeelding voor contactpagina

en: Upload Image
nl_NL: Afbeelding uploaden

en: Company Name
nl_NL: Bedrijfsnaam

en: Send all contact emails to:
nl_NL: Stuur alle contact-e-mails naar:

en: Telephone
nl_NL: Telefoon

en: Mobile
nl_NL: mobiel

en: Twitter Page Link
nl_NL: Twitter-paginakoppeling

en: Google+ Link
nl_NL: Google+ link

en: Pinterest Link
nl_NL: Pinterest link

en: Twitter Consumer Key
nl_NL: Twitter-consumentssleutel

en: Twitter Access Token
nl_NL: Twitter Access-token

en: Twitter Cache Time in hours
nl_NL: Twitter Cache Tijd in uren

en: Facebook Api Key (for Facebook login)
nl_NL: Facebook Api Key (voor inloggen op Facebook)

en: Facebook secret code (for Facebook login)
nl_NL: Facebook geheime code (voor Facebook login)

en: Google OAuth client id (for Google login)
nl_NL: ID van Google OAuth-client (voor aanmelding bij Google)

en: Google Client Secret (for Google login)
nl_NL: Google Client Secret (voor Google-aanmelding)

en: Google Api key (for Google login)
nl_NL: Google Api-sleutel (voor aanmelding bij Google)

en: Allow login via Facebook ?
nl_NL: Inloggen via Facebook toestaan?

en: Allow login via Google ?
nl_NL: Toestaan ​​via Google toestaan?

en: Allow login via Yahoo ?
nl_NL: Inloggen via Yahoo toestaan?

en: Contact form 7 code for agent (ex: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])
nl_NL: Contactformulier 7 code voor agent (bijv .: [contact-formulier-7 id = &quot;2725&quot; title = &quot;contact me&quot;])

en: Contact form 7 code for contact page template (ex: [contact-form-7 id="2725" title="contact me"])
nl_NL: Contactformulier 7 code voor contactpaginasjabloon (bijv .: [contact-formulier-7 id = &quot;2725&quot; title = &quot;contact me&quot;])

en: Help
nl_NL: Helpen

en: For theme help please check http://help.wpresidence.net/. If your question is not here, please go to http://support.wpestate.org, create an account and post a ticket. The registration is simple and as soon as you send a ticket we are notified. We usually answer in the next 24h (except weekends). Please use this system and not the email. It will help us answer your questions much faster. Thank you!
nl_NL: Raadpleeg http://help.wpresidence.net/ voor hulp bij thema&#39;s. Als uw vraag hier niet staat, ga dan naar http://support.wpestate.org, maak een account aan en plaats een ticket. De registratie is eenvoudig en zodra u een ticket verzendt, worden we op de hoogte gebracht. We antwoorden meestal in de volgende 24 uur (behalve in het weekend). Gebruik dit systeem en niet de e-mail. Het zal ons helpen uw vragen veel sneller te beantwoorden. Dank je!

en: For custom work on this theme please go to  <a href="http://support.wpestate.org/" target="_blank">http://support.wpestate.org</a>, create a ticket with your request and we will offer a free quote.
nl_NL: Ga naar <a href="http://support.wpestate.org/" target="_blank">http://support.wpestate.org</a> voor aangepast werk aan dit thema, maak een ticket aan met uw verzoek en we bieden u een gratis offerte aan.

en: For help files please go to  <a href="http://help.wpresidence.net/">http://help.wpresidence.net</a>.
nl_NL: Ga voor hulpbestanden naar <a href="http://help.wpresidence.net/">http://help.wpresidence.net</a> .

en: Subscribe to our mailing list in order to receive news about new features and theme upgrades. <a href="http://eepurl.com/CP5U5">Subscribe Here!</a>
nl_NL: Abonneer u op onze mailinglijst om nieuws te ontvangen over nieuwe functies en thema-upgrades. <a href="http://eepurl.com/CP5U5">Abonneer je hier!</a>

en: Albania
nl_NL: Albanië

en: Algeria
nl_NL: Algerije

en: American Samoa
nl_NL: Amerikaans Samoa

en: Antigua and Barbuda
nl_NL: Antigua en Barbuda

en: Argentina
nl_NL: Argentinië

en: Armenia
nl_NL: Armenië

en: Australia
nl_NL: Australië

en: Austria
nl_NL: Oostenrijk

en: Azerbaijan
nl_NL: Azerbeidzjan

en: Bahrain
nl_NL: Bahrein

en: Belarus
nl_NL: Wit-Rusland

en: Belgium
nl_NL: België

en: Bosnia and Herzegowina
nl_NL: Bosnië en Herzegowina

en: Brazil
nl_NL: Brazilië

en: British Indian Ocean Territory
nl_NL: Brits-Indisch oceaan gebied

en: Bulgaria
nl_NL: Bulgarije

en: Burundi
nl_NL: Boeroendi

en: Cambodia
nl_NL: Cambodja

en: Cameroon
nl_NL: Kameroen

en: Cape Verde
nl_NL: Kaapverdië

en: Cayman Islands
nl_NL: Kaaiman Eilanden

en: Central African Republic
nl_NL: Centraal Afrikaanse Republiek

en: Chad
nl_NL: Tsjaad

en: Chile
nl_NL: Chili

en: Christmas Island
nl_NL: Kersteiland

en: Cocos (Keeling) Islands
nl_NL: Cocos (Keeling) eilanden

en: Comoros
nl_NL: Comoren

en: Congo, the Democratic Republic of the
nl_NL: Congo, de Democratische Republiek van de

en: Cook Islands
nl_NL: Cook Eilanden

en: Cote d'Ivoire
nl_NL: Ivoorkust

en: Croatia (Hrvatska)
nl_NL: Kroatië (Hrvatska)

en: Czech Republic
nl_NL: Tsjechische Republiek

en: Denmark
nl_NL: Denemarken

en: Dominican Republic
nl_NL: Dominicaanse Republiek

en: East Timor
nl_NL: Oost Timor

en: Egypt
nl_NL: Egypte

en: Equatorial Guinea
nl_NL: Equatoriaal-Guinea

en: Estonia
nl_NL: Estland

en: Ethiopia
nl_NL: Ethiopië

en: Falkland Islands (Malvinas)
nl_NL: Falkland Eilanden (Malvinas)

en: Faroe Islands
nl_NL: Faeröer

en: France
nl_NL: Frankrijk

en: France Metropolitan
nl_NL: Frankrijk Metropolitan

en: French Guiana
nl_NL: Frans Guyana

en: French Polynesia
nl_NL: Frans-Polynesië

en: French Southern Territories
nl_NL: Franse zuidelijke gebieden

en: Georgia
nl_NL: Georgië

en: Germany
nl_NL: Duitsland

en: Greece
nl_NL: Griekenland

en: Greenland
nl_NL: Groenland

en: Guinea-Bissau
nl_NL: Guinee-Bissau

en: Haiti
nl_NL: Haïti

en: Heard and Mc Donald Islands
nl_NL: Gehoord en Mc Donald Islands

en: Holy See (Vatican City State)
nl_NL: Heilige Stoel (Vaticaanstad)

en: Hungary
nl_NL: Hongarije

en: Iceland
nl_NL: IJsland

en: India
nl_NL: Indië

en: Indonesia
nl_NL: Indonesië

en: Iran (Islamic Republic of)
nl_NL: Iran (Islamitische Republiek)

en: Iraq
nl_NL: Irak

en: Ireland
nl_NL: Ierland

en: Israel
nl_NL: Israël

en: Italy
nl_NL: Italië

en: Jordan
nl_NL: Jordanië

en: Kazakhstan
nl_NL: Kazachstan

en: Kenya
nl_NL: Kenia

en: Korea, Democratic People's Republic of
nl_NL: Korea, Democratische Volksrepubliek

en: Korea, Republic of
nl_NL: Korea, republiek van

en: Kuwait
nl_NL: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl_NL: Kirgizië

en: Lao, People's Democratic Republic
nl_NL: Lao Democratische Volksrepubliek

en: Latvia
nl_NL: Letland

en: Lebanon
nl_NL: Libanon

en: Libyan Arab Jamahiriya
nl_NL: Libië

en: Lithuania
nl_NL: Litouwen

en: Luxembourg
nl_NL: Luxemburg

en: Macedonia (FYROM)
nl_NL: Macedonië (FYROM)

en: Malaysia
nl_NL: Maleisië

en: Maldives
nl_NL: Maldiven

en: Marshall Islands
nl_NL: Marshall eilanden

en: Mauritania
nl_NL: Mauritanië

en: Micronesia, Federated States of
nl_NL: Micronesië, Federale Staten van

en: Moldova, Republic of
nl_NL: Moldova, Republiek

en: Mongolia
nl_NL: Mongolië

en: Morocco
nl_NL: Marokko

en: Namibia
nl_NL: Namibië

en: Netherlands
nl_NL: Nederland

en: Netherlands Antilles
nl_NL: Nederlandse Antillen

en: New Caledonia
nl_NL: Nieuw-Caledonië

en: New Zealand
nl_NL: Nieuw Zeeland

en: Northern Mariana Islands
nl_NL: noordelijke Mariana eilanden

en: Norway
nl_NL: Noorwegen

en: Papua New Guinea
nl_NL: Papoea-Nieuw-Guinea

en: Philippines
nl_NL: Filippijnen

en: Poland
nl_NL: Polen

en: Qatar
nl_NL: Katar

en: Reunion
nl_NL: Bijeenkomst

en: Romania
nl_NL: Roemenië

en: Russian Federation
nl_NL: Russische Federatie

en: Saint Kitts and Nevis
nl_NL: Saint Kitts en Nevis

en: Saint Martin
nl_NL: Sint-Maarten

en: Saint Vincent and the Grenadines
nl_NL: Saint Vincent en de Grenadines

en: Sao Tome and Principe
nl_NL: Sao Tomé en Principe

en: Saudi Arabia
nl_NL: Saoedi-Arabië

en: Seychelles
nl_NL: Seychellen

en: Serbia
nl_NL: Servië

en: Slovakia (Slovak Republic)
nl_NL: Slowakije (Slowakije)

en: Slovenia
nl_NL: Slovenië

en: Solomon Islands
nl_NL: Solomon eilanden

en: Somalia
nl_NL: Somalië

en: South Africa
nl_NL: Zuid-Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
nl_NL: South Georgia en de South Sandwich Islands

en: Spain
nl_NL: Spanje

en: St. Pierre and Miquelon
nl_NL: St. Pierre en Miquelon

en: Sudan
nl_NL: Soedan

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
nl_NL: Spitsbergen en Jan Mayen-eilanden

en: Sweden
nl_NL: Zweden

en: Switzerland
nl_NL: Zwitserland

en: Syrian Arab Republic
nl_NL: Syrische Arabische Republiek

en: Taiwan, Province of China
nl_NL: Taiwan, provincie China

en: Tajikistan
nl_NL: Tadzjikistan

en: Tanzania, United Republic of
nl_NL: Tanzania, Verenigde Republiek

en: Togo
nl_NL: Gaan

en: Trinidad and Tobago
nl_NL: Trinidad en Tobago

en: Tunisia
nl_NL: Tunesië

en: Turkey
nl_NL: Turkije

en: Turks and Caicos Islands
nl_NL: Turks- en Caicoseilanden

en: Uganda
nl_NL: Oeganda

en: Ukraine
nl_NL: Oekraïne

en: United Arab Emirates
nl_NL: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl_NL: Verenigd Koningkrijk

en: United States
nl_NL: Verenigde Staten

en: United States Minor Outlying Islands
nl_NL: Kleine afgelegen eilanden van de Verenigde Staten

en: Uzbekistan
nl_NL: Oezbekistan

en: Virgin Islands (British)
nl_NL: Maagdeneilanden (Brits)

en: Virgin Islands (U.S.)
nl_NL: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: Wallis and Futuna Islands
nl_NL: Wallis en Futuna Eilanden

en: Western Sahara
nl_NL: Westelijke Sahara

en: Yemen
nl_NL: Jemen

en: Enable Autocomplete in Front End Submission Form
nl_NL: Schakel Autocomplete aan in het formulier voor verzending aan de voorzijde

en: If yes, the address field in front end submission form will use Google Places autocomplete.
nl_NL: Zo ja, dan gebruikt het adresveld in het formulier voor verzending aan de voorzijde Google Places automatisch aanvullen.

en: Google Analytics Tracking id
nl_NL: Google Analytics-tracking-ID

en: Google Analytics Tracking id (ex UA-41924406-1)
nl_NL: Tracking-ID van Google Analytics (ex UA-41924406-1)

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: Display user roles dropdown in register forms
nl_NL: Geef de rolpatronen van gebruikersrollen weer in registerformulieren

en: This applies for for all register forms.
nl_NL: Dit geldt voor alle registratieformulieren.

en: Single Agent
nl_NL: Eén agent

en: Select user roles to display in register forms
nl_NL: Selecteer gebruikersrollen om weer te geven in registerformulieren

en: This applies for all register forms. *Hold CTRL for multiple selection.
nl_NL: Dit geldt voor alle registratieformulieren. * Houd CTRL vast voor meerdere selectie.

en: Select Taxonomies, where you want to show review block
nl_NL: Selecteer Taxonomieën, waar u het beoordelingsblok wilt weergeven

en: *Hold CTRL for multiple selection.
nl_NL: * Houd CTRL vast voor meerdere selectie.

en: Admin Should approve the reviews
nl_NL: Admin moet de beoordelingen goedkeuren

en: If yes, the reviews can be found in comments section
nl_NL: Zo ja, de beoordelingen zijn te vinden in de commentarensectie

en: Select wich user role the admin should approve?
nl_NL: Selecteer welke gebruikersrol de beheerder moet goedkeuren?

en: Users will be automatically approved. *Hold CTRL for multiple selection.
nl_NL: Gebruikers worden automatisch goedgekeurd. * Houd CTRL vast voor meerdere selectie.

en: Users can type the password on registration form
nl_NL: Gebruikers kunnen het wachtwoord typen op het registratieformulier

en: If no, users will get the auto generated password via email
nl_NL: Zo nee, dan ontvangen gebruikers het automatisch gegenereerde wachtwoord via e-mail

en: Your Favicon
nl_NL: Jouw Favicon

en: Upload site favicon in .ico, .png, .jpg or .gif format
nl_NL: Upload favicon van de site in .ico, .png, .jpg of .gif formaat

en: To add Retina logo versions, create retina logo, add _2x at the end of name of the original file (for ex logo_2x.jpg) and upload it in the same uploads folder as the non retina logo.
nl_NL: Om Retina-logoversies toe te voegen, maakt u een retina-logo, voegt u _2x toe aan het einde van de naam van het originele bestand (voor ex logo_2x.jpg) en uploadt u deze in dezelfde map met uploads als het non-netvlieslogo.

en: Your Logo
nl_NL: Uw logo

en: We will use the image at the uploaded size. So make sure it fits your design. If you add images directly into the input fields (without Upload button) please use the full image path. For ex: http://www.wpresidence..... . If you use the "upload"  button use also "Insert into Post" button from the pop up window.
nl_NL: We zullen de afbeelding gebruiken op de geüploade grootte. Zorg er dus voor dat het bij uw ontwerp past. Als u afbeeldingen rechtstreeks in de invoervelden toevoegt (zonder Upload-knop), gebruik dan het volledige afbeeldingspad. Bijvoorbeeld: http: //www.wpresidence ...... Als u de knop &quot;Uploaden&quot; gebruikt, gebruikt u ook de knop &quot;Invoegen in bericht&quot; in het pop-upvenster.

en: Your Sticky Logo
nl_NL: Uw kleverige logo

en: Margin Top for logo
nl_NL: Marge top voor logo

en: Add logo margin top number.
nl_NL: Voeg topbovenkant nummer van logo toe.

en: Mobile/Tablets Logo
nl_NL: Logo voor mobiele apparaten / tablets

en: Upload mobile logo in jpg or png format.
nl_NL: Upload mobiel logo in jpg- of png-formaat.

en: Show top bar widget menu ?
nl_NL: Toon bovenste balk widget menu?

en: Enable or disable top bar widget area.
nl_NL: Activeer of deactiveer het widgetgebied van de bovenste balk.

en: Show top bar on mobile devices?
nl_NL: Toon de bovenste balk op mobiele apparaten?

en: Enable or disable top bar on mobile devices
nl_NL: Schakel de bovenste balk in of uit op mobiele apparaten

en: Show user login menu in header ?
nl_NL: Toon gebruikersaanmeldmenu in koptekst?

en: Enable or disable user login menu in header.
nl_NL: Inlogmenu van gebruiker in de kop activeren of deactiveren.

en: Show submit property button in header?
nl_NL: Eigenschappentoets indienen in kop weergeven?

en: Submit property will only work with theme register/login.
nl_NL: Indienen van de accommodatie werkt alleen met thema-register / login.

en: Global transparent header?
nl_NL: Globale transparante header?

en: Enable or disable the use of transparent header globally.
nl_NL: Schakel het gebruik van een transparante header globaal in of uit.

en: Select header type.Header type 4 will NOT work with half map property list template.
nl_NL: Selecteer het kopteksttype. Hoofdtype 4 werkt NIET met de halfkaarteigenschapsmallijst.

en: Header Align(Logo Position)?
nl_NL: Header Align (Logo Position)?

en: Select header alignment.Please note that there is no "center" align for type 3 and 4.
nl_NL: Selecteer de uitlijning van de koptekst. Merk op dat er geen &quot;midden&quot; uitlijning is voor type 3 en 4.

en: Header 3&4 Text Align?
nl_NL: Header 3 &amp; 4 Tekst uitlijnen?

en: Select a text alignment for header 3&4.
nl_NL: Selecteer een tekstuitlijning voor kop 3 en 4.

en: Wide Header ?
nl_NL: Brede kop?

en: make the header 100%.
nl_NL: maak de header 100%.

en: Select what media header to use globally.
nl_NL: Selecteer welke medialitel algemeen moet worden gebruikt.

en: If media header is set to Revolution Slider, type the slider name and save.
nl_NL: Als de medialink is ingesteld op Revolution Slider, typt u de naam van de schuifregelaar en slaat u deze op.

en: Global Header Static Image
nl_NL: Statische afbeelding algemene header

en: If media header is set to image, add the image below.
nl_NL: Als de medialink is ingesteld op afbeelding, voegt u de onderstaande afbeelding toe.

en: Parallax efect for image/video header media ?
nl_NL: Parallax-efect voor media voor beeld- / videoleads?

en: Enable parallax efect for image/video media header.
nl_NL: Schakel parallax efect in voor de header van een beeld / video-medium.

en: Header 5 - Info widget1 - icon
nl_NL: Header 5 - Informatiewidget1 - pictogram

en: Header 5 - Info widget1 - icon. Ex: fa fa-phone
nl_NL: Header 5 - Informatiewidget1 - pictogram. Bijvoorbeeld: fa fa-phone

en: Header 5 - Info widget2 - First line of text
nl_NL: Kop 5 - Info-widget2 - Eerste regel tekst

en: Header 5 - Info widget2 - First line of text
nl_NL: Kop 5 - Info-widget2 - Eerste regel tekst

en: Header 5 - Info widget2 - Second line of text
nl_NL: Kop 5 - Info-widget2 - Tweede regel tekst

en: Header 5 - Info widget1 - Second line of text
nl_NL: Kop 5 - Info widget1 - Tweede regel tekst

en: Header 5 - Info widget2 - icon
nl_NL: Kop 5 - Info widget 2 - pictogram

en: Header 5 - Info widget2 - icon.  Ex: fa fa-phone
nl_NL: Kop 5 - Info widget 2 - pictogram. Bijvoorbeeld: fa fa-phone

en: Header 5 - Info widget 1 - First line of text
nl_NL: Kop 5 - Informatie widget 1 - Eerste regel tekst

en: Header 5 - Info widget 1 - First line of text
nl_NL: Kop 5 - Informatie widget 1 - Eerste regel tekst

en: Header 5 - Info widget 2 - Second line of text
nl_NL: Kop 5 - Info-widget 2 - Tweede regel tekst

en: Header 5 - Info widget 2  - Second line of text
nl_NL: Kop 5 - Info-widget 2 - Tweede regel tekst

en: Header 5 - Info widget 3 - icon
nl_NL: Kop 5 - Info-widget 3 - pictogram

en: Header 5 - Info widget 3 - icon. Ex: fa fa-phone
nl_NL: Kop 5 - Info-widget 3 - pictogram. Bijvoorbeeld: fa fa-phone

en: Header 5 - Info widget 3 - First line of text
nl_NL: Kop 5 - Info widget 3 - Eerste regel tekst

en: Header 5 - Info widget 3 - First line of text
nl_NL: Kop 5 - Info widget 3 - Eerste regel tekst

en: Header 5 - Info widget 3 - Second line of text
nl_NL: Kop 5 - Info widget 3 - Tweede regel tekst

en: Header 5 - Info widget 3 - Second line of text
nl_NL: Kop 5 - Info widget 3 - Tweede regel tekst

en: Show Footer ?
nl_NL: Voettekst tonen?

en: Show Footer ?
nl_NL: Voettekst tonen?

en: Show Footer Copyright Area?
nl_NL: Toon voetnoot auteursrechtgebied?

en: Show Footer Copyright Area?.
nl_NL: Toon voetnoot auteursrechtgebied ?.

en: Use Sticky Footer?
nl_NL: Gebruik Sticky Footer?

en: Use Sticky Footer?
nl_NL: Gebruik Sticky Footer?

en: Copyright Message
nl_NL: Copyrightbericht

en: Type here the copyright message that will appear in footer.
nl_NL: Typ hier het auteursrechtbericht dat in voet tekst zal verschijnen.

en: Background for Footer
nl_NL: Achtergrond voor voettekst

en: Insert background footer image below.
nl_NL: Voeg achtergrond voetnoot afbeelding hieronder in.

en: Upload Background Image for Footer
nl_NL: Upload achtergrondafbeelding voor voettekst

en: Repeat Footer background ?
nl_NL: Herhaal voettekst achtergrond?

en: Set repeat options for background footer image.
nl_NL: Herhaalopties instellen voor achtergrond footer afbeelding.

en: Wide Footer ?
nl_NL: Breed voettekst?

en: make the footer 100%.
nl_NL: maak het voettekstje 100%.

en: 4 equal columns
nl_NL: 4 gelijke kolommen

en: 3 equal columns
nl_NL: 3 gelijke kolommen

en: 2 equal columns
nl_NL: 2 gelijke kolommen

en: 100% width column
nl_NL: Kolom van 100% breedte

en: 3 columns: 1/2 + 1/4 + 1/4
nl_NL: 3 kolommen: 1/2 + 1/4 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/2 + 1/4
nl_NL: 3 kolommen: 1/4 + 1/2 + 1/4

en: 3 columns: 1/4 + 1/4 + 1/2
nl_NL: 3 kolommen: 1/4 + 1/4 + 1/2

en: 2 columns: 2/3 + 1/3
nl_NL: 2 kolommen: 2/3 + 1/3

en: 2 columns: 1/3 + 2/3
nl_NL: 2 kolommen: 1/3 + 2/3

en: Footer Type
nl_NL: Voetteksttype

en: Export Theme Options
nl_NL: Thema-opties exporteren

en: Export Theme Options
nl_NL: Thema-opties exporteren

en: Import Completed
nl_NL: Import voltooid

en: The inserted code is not a valid one
nl_NL: De ingevoegde code is niet geldig

en: Import Theme Options
nl_NL: Thema-opties importeren

en: Import Theme Options
nl_NL: Thema-opties importeren

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Add the image for the contact page contact area. Minim 350px wide for a nice design.
nl_NL: Voeg de afbeelding toe voor het contactgebied van de contactpagina. Minim 350 px breed voor een mooi ontwerp.

en: Company name for contact page
nl_NL: Bedrijfsnaam voor contactpagina

en: company email
nl_NL: zakelijke e-mail

en: Duplicate Email
nl_NL: Dubbele e-mail

en: Send all contact emails to
nl_NL: Stuur alle contact-e-mails naar

en: Company phone number.
nl_NL: Telefoonnummer van het bedrijf.

en: company mobile
nl_NL: bedrijfs mobiel

en: company fax
nl_NL: bedrijfsfax

en: Company skype
nl_NL: Bedrijf skype

en: Company Address
nl_NL: bedrijfsadres

en: Type company address
nl_NL: Typ bedrijfsadres

en: Contact Page - Company HQ Latitude
nl_NL: Contactpagina - Bedrijf HQ Latitude

en: Set company pin location for contact page template. Latitude must be a number (ex: 40.577906).
nl_NL: Stel bedrijfspinlocatie in voor contactpaginasjabloon. Latitude moet een nummer zijn (ex: 40.577906).

en: Contact Page - Company HQ Longitude
nl_NL: Contactpagina - Bedrijf HQ Longitude

en: Set company pin location for contact page template. Longitude must be a number (ex: -74.155058).
nl_NL: Stel bedrijfspinlocatie in voor contactpaginasjabloon. Lengtegraad moet een cijfer zijn (ex: -74.155058).

en: Facebook page url, with https://
nl_NL: URL van Facebook-pagina, met https: //

en: Twitter page link
nl_NL: Twitter-paginalink

en: Twitter page link, with https://
nl_NL: Twitter-paginakoppeling, met https: //

en: Google+ page link, with https://
nl_NL: Google+ paginalink, met https: //

en:  Linkedin page link, with https://
nl_NL: Linkedin-paginalink, met https: //

en: Pinterest page link, with https://
nl_NL: Pinterest-paginalink, met https: //

en: Instagram Link
nl_NL: Instagram link

en: Instagram page link, with https://
nl_NL: Instagram-paginalink, met https: //

en: Zillow api key
nl_NL: Zillow api-toets

en: Zillow api key is required for Zillow Widget.
nl_NL: Zillow api-sleutel is vereist voor Zillow Widget.

en: Enable or disable Facebook login.
nl_NL: Schakel Facebook-aanmelding in of uit.

en: Facebook Api key
nl_NL: Facebook Api-sleutel

en: Facebook Api key is required for Facebook login.
nl_NL: Facebook Api-sleutel is vereist voor Facebook-aanmelding.

en: Facebook Secret is required for Facebook login.
nl_NL: Facebook Secret is vereist voor Facebook-aanmelding.

en: Enable or disable Google login.
nl_NL: Schakel Google-login in of uit.

en: Google Oauth Api is required for Google Login
nl_NL: Google Oauth Api is vereist voor Google Login

en: Google Oauth Client Secret is required for Google Login.
nl_NL: Google Oauth Client Secret is vereist voor Google Login.

en: Google api key
nl_NL: Google api-sleutel

en: Google api key is required for Google Login.
nl_NL: Google api key is vereist voor Google Login.

en: Allow login via Yahoo ?
nl_NL: Inloggen via Yahoo toestaan?

en: Enable or disable Yahoo login.
nl_NL: Schakel Yahoo login in of uit.

en: Contact form 7 code for agent
nl_NL: Contactformulier 7 code voor agent

en: Contact form 7 code for contact page
nl_NL: Contactformulier 7 code voor contactpagina

en: Twitter consumer_key
nl_NL: Twitter-consumentnaam

en: Twitter consumer_key is required for theme Twitter widget.
nl_NL: Twitter-consumentnaam is vereist voor de widget Twitter voor thema&#39;s.

en: Twitter Consumer Secret is required for theme Twitter widget.
nl_NL: Twitter Consumer Secret is vereist voor de thema Twitter-widget.

en: Twitter Access Token is required for theme Twitter widget.
nl_NL: Twitter Access Token is vereist voor de thema Twitter-widget.

en: Twitter Access Secret is required for theme Twitter widget.
nl_NL: Twitter Access Secret is vereist voor de thema Twitter-widget.

en: Twitter Cache Time
nl_NL: Twitter cache tijd

en: wide
nl_NL: breed

en: Wide or Boxed?
nl_NL: Breed of in dozen?

en: Choose the theme layout: wide or boxed.
nl_NL: Kies de thema-indeling: breed of in een kader.

en: Properties List - Properties number per page
nl_NL: Eigenschappenlijst - eigenschappennummer per pagina

en: Set how many properties to show per page in lists.
nl_NL: Stel in hoeveel eigenschappen per pagina in lijsten moeten worden weergegeven.

en: no
nl_NL: Nee

en: yes
nl_NL: Ja

en: Use Slider in Property Unit
nl_NL: Gebruik schuifregelaar in eigenschappeneenheid

en: Enable / Disable the image slider in property unit (used in lists).
nl_NL: Schakel de afbeeldingsschuiver in de eigenschapeenheid in of uit (gebruikt in lijsten).

en: Property List Type for Taxonomy pages
nl_NL: Type eigenschappen voor taxonomie

en: Select standard or half map style for property taxonomies pages.
nl_NL: Selecteer standaard of halve kaartstijl voor pagina met eigenschapstaxiteiten.

en: Agent Sidebar Position
nl_NL: Agent Zijbalkpositie

en: Where to show the sidebar in agent page.
nl_NL: Waar de zijbalk op de agentpagina wordt weergegeven.

en: Agent page Sidebar
nl_NL: Agentpagina Zijbalk

en: What sidebar to show in agent page.
nl_NL: Welke zijbalk op de agentpagina wordt weergegeven.

en: Blog Category/Archive Sidebar Position
nl_NL: Blog Category / Archive Sidebar Position

en: Where to show the sidebar for blog category/archive list.
nl_NL: Waar de zijbalk wordt weergegeven voor de blogcategorie / archieflijst.

en: Blog Category/Archive Sidebar
nl_NL: Blog Categorie / archief zijbalk

en: What sidebar to show for blog category/archive list.
nl_NL: Welke zijbalk moet worden weergegeven voor de blogcategorie / archieflijst.

en: Blog Category/Archive List type
nl_NL: Blogcategorie / Archief Lijsttype

en: Select list or grid style for Blog Category/Archive list type.
nl_NL: Selecteer een lijst- of rasterstijl voor het lijsttype Blogcategorie / Archief.

en: default
nl_NL: standaard

en: Use a custom property page template
nl_NL: Gebruik een aangepaste paginasjabloon voor eigenschappen

en: Pick a custom property page template you made.
nl_NL: Kies een aangepaste paginasjabloon voor eigenschappen die je hebt gemaakt.

en: Property Sidebar Position
nl_NL: Eigenschap Zijbalkpositie

en: Where to show the sidebar in property page.
nl_NL: Waar de zijbalk wordt weergegeven op de eigenschappenpagina.

en: Property page Sidebar
nl_NL: Eigenschapspagina Zijbalk

en: What sidebar to show in property page.
nl_NL: Welke sidebar wordt weergegeven op de eigenschappenpagina.

en: Add Agent on Sidebar
nl_NL: Voeg Agent toe aan zijbalk

en: Show agent and contact form on sidebar.
nl_NL: Toon agent en contactformulier op zijbalk.

en: Slider Type
nl_NL: Schuif Type

en: What property slider type to show on property page.
nl_NL: Welk type slider type om te laten zien op de eigenschappenpagina.

en: Show Content as
nl_NL: Toon inhoud als

en: Select tabs or accordion style for property info.
nl_NL: Selecteer tabbladen of accordeon-stijl voor property-informatie.

en: Walkscore info doesn't show if you don't add the API.
nl_NL: Walkscore-info wordt niet weergegeven als u de API niet toevoegt.

en: Show Graph on Property Page
nl_NL: Grafiek weergeven op eigenschappenpagina

en: Enable or disable the display of number of view by day graphic.
nl_NL: Schakel het weergeven van aantal weergaven per dag in of uit.

en: Show Reviews on Property Page
nl_NL: Recensies op de eigenschappenpagina weergeven

en: Show Reviews on Property Page.
nl_NL: Recensies op de eigenschappenpagina weergeven.

en: Enable Direct Message
nl_NL: Direct bericht inschakelen

en: If set to no you will need to delete Inbox page template.
nl_NL: Indien ingesteld op Nee, moet u de paginasjabloon Inbox verwijderen.

en: Show Contact Form on lightbox
nl_NL: Contactformulier op lightbox weergeven

en: Enable or disable the contact form on lightbox.
nl_NL: Schakel het contactformulier op lightbox in of uit.

en: Crop Images on lightbox
nl_NL: Bijsnijden van afbeeldingen op lightbox

en: Images will have the same size. If set to no you will need to make sure that images are about the same size
nl_NL: Afbeeldingen hebben dezelfde grootte. Indien ingesteld op Nee, moet u ervoor zorgen dat afbeeldingen ongeveer even groot zijn

en: Main Grid Width in px
nl_NL: Hoofdrasterbreedte in px

en: This option defines the main content width. Default value is 1200px
nl_NL: Deze optie definieert de hoofdinhoudsbreedte. Standaardwaarde is 1200 px

en: Content Width (In Percent)
nl_NL: Inhoudsbreedte (in percentage)

en: Using this option you can define the width of the content in percent.Sidebar will occupy the rest of the main content space.
nl_NL: Met deze optie kunt u de breedte van de inhoud in procenten definiëren. De balk neemt de rest van de inhoud van de hoofdruimte in beslag.

en: Content Area Internal Padding
nl_NL: Inhoudsgebied interne opvulling

en: Content Area Internal Padding (top,left,bottom,right)
nl_NL: Inhoudsgebied Interne opvulling (boven, links, onder, rechts)

en: Content Area Background Color
nl_NL: Inhoudsgebied Achtergrondkleur

en: Show Breadcrumbs
nl_NL: Toon paneermeel

en: Show Breadcrumbs?
nl_NL: Broodkruimels weergeven?

en: Border Corner Radius for unit elements, like property unit, agent unit or blog unit etc
nl_NL: Randhoekradius voor eenheidselementen, zoals eigenschapeenheid, agenteenheid of blogeenheid, enz

en: Box Shadow on elements like property unit
nl_NL: Boxschaduw op elementen zoals property-eenheid

en: Box Shadow on elements like property unit. Type none for no shadow or put the css values like  0px 2px 0px 0px rgba(227, 228, 231, 1)
nl_NL: Boxschaduw op elementen zoals property-eenheid. Type geen voor geen schaduw of zet de CSS-waarden zoals 0px 2px 0px 0px rgba (227, 228, 231, 1)

en: Currency Symbol
nl_NL: Symbool van munteenheid

en: Currency Label
nl_NL: Valutalabel

en: Currency Value
nl_NL: Valutawaarde

en: Currency Position
nl_NL: Valutapositie

en: Price - thousands separator
nl_NL: Prijs - scheidingsteken voor duizendtallen

en: Set the thousand separator for price numbers.
nl_NL: Stel het duizendtal in voor prijsnummers.

en: Currency label - will appear on front end
nl_NL: Valutalabel - verschijnt aan de voorkant

en: Set the currency label for multi-currency widget dropdown.
nl_NL: Stel het valutalabel in voor het dropdown-menu voor meerdere valuta-widgets.

en: Where to show the currency symbol?
nl_NL: Waar het valutasymbool weergeven?

en: Set the position for the currency symbol.
nl_NL: Stel de positie in voor het valutasymbool.

en: Enable auto loading of exchange rates from free.currencyconverterapi.com (1 time per day)?
nl_NL: Automatisch laden van wisselkoersen inschakelen van free.currencyconverterapi.com (1 keer per dag)?

en: Symbol must be set according to international standards. Complete list is here http://www.xe.com/iso4217.php.
nl_NL: Het symbool moet worden ingesteld volgens internationale normen. De volledige lijst is hier http://www.xe.com/iso4217.php.

en: Add Currencies for Multi Currency Widget.
nl_NL: Valuta&#39;s toevoegen voor Multi Currency Widget.

en: Currency
nl_NL: Valuta

en: Currency value compared with the base currency value.
nl_NL: Valutawaarde in vergelijking met de basisvalutawaarde.

en: Show currency before or after price - in front pages
nl_NL: Toon valuta voor of na de prijs - op de voorpagina&#39;s

en:  click to add currency
nl_NL: klik om valuta toe te voegen

en: the file Google map does NOT exist or is NOT writable
nl_NL: het bestand Google map bestaat NIET of is NIET beschrijfbaar

en: Use file reading for pins?
nl_NL: Gebruik bestand lezen voor pinnen?

en: Use file reading for pins? (*recommended for over 200 listings. Read the manual for diffrences between file and mysql reading)
nl_NL: Gebruik bestand lezen voor pinnen? (* aanbevolen voor meer dan 200 vermeldingen Lees de handleiding voor diffrences tussen bestands- en MySQL-gegevens)

en: Maximum number of pins to show on the map.
nl_NL: Maximumaantal pinnen dat op de kaart moet worden weergegeven.

en: A high number will increase the response time and server load. Use a number that works for your current hosting situation. Put -1 for all pins.
nl_NL: Een hoog aantal verhoogt de reactietijd en de serverbelasting. Gebruik een nummer dat werkt voor uw huidige hostingsituatie. Zet -1 voor alle pinnen.

en: Set to Yes if you use SSL.
nl_NL: Stel Ja in als u SSL gebruikt.

en: The Google Maps JavaScript API v3 REQUIRES an API key to function correctly. Get an APIs Console key and post the code in Theme Options. You can get it from
nl_NL: De JavaScript-API voor Google Maps v3 VEREIST een API-sleutel om correct te kunnen werken. Download een APIs Console-sleutel en plaats de code in Thema-opties. Je kunt het krijgen

en: Starting Point Latitude
nl_NL: Uitgangspunt Latitude

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: 40.577906).
nl_NL: Geldt voor global header media met google maps. Voeg alleen nummers toe (bijv .: 40.577906).

en: Starting Point Longitude
nl_NL: Uitgangspunt Lengtegraad

en: Applies for global header media with google maps. Add only numbers (ex: -74.155058).
nl_NL: Geldt voor global header media met google maps. Voeg alleen nummers toe (bijv .: -74.155058).

en: Default Map zoom (1 to 20)
nl_NL: Standaard kaartzoom (1 tot 20)

en: Applies for global header media with google maps, except advanced search results, properties list and taxonomies pages.
nl_NL: Geldt voor global header media met google maps, behalve geavanceerde zoekresultaten, eigenschappenlijst en taxonomieën pagina&#39;s.

en: Map Type
nl_NL: Kaartsoort

en: The type selected applies for Google Maps header.
nl_NL: Het geselecteerde type is van toepassing op de Google Maps-header.

en: Use Cache for Google maps ?(*cache will renew itself every 3h)
nl_NL: Gebruik Cache voor Google maps (* cache vernieuwt zichzelf elke 3 uur)

en: If set to yes, new property pins will update on the map every 3 hours.
nl_NL: Als dit is ingesteld op Ja, worden om de drie uur nieuwe eigenschappenpinnen op de kaart bijgewerkt.

en: Use Pin Cluster on map
nl_NL: Gebruik Pin Cluster op de kaart

en: If yes, it groups nearby pins in cluster.
nl_NL: Zo ja, groepeert dit nabijgelegen pinnen in een cluster.

en: Maximum zoom level for Cloud Cluster to appear
nl_NL: Maximaal zoomniveau voor weergave van Cloud Cluster

en: Pin cluster disappears when map zoom is less than the value set in here.
nl_NL: Pincluster verdwijnt wanneer de kaartzoom kleiner is dan de hier ingestelde waarde.

en: Enable dsIDXpress to use the map
nl_NL: Schakel dsIDXpress in om de kaart te gebruiken

en: Enable only if you activate dsIDXpres optional plugin. See help for details.
nl_NL: Alleen inschakelen als u de optionele plugin dsIDXpres activeert. Zie hulp voor details.

en: Geolocation Circle over map (in meters)
nl_NL: Geolocatie cirkel over de kaart (in meters)

en: Controls circle radius value for user geolocation pin. Type only numbers (ex: 400).
nl_NL: Regelt de cirkelradiuswaarde voor de geolocatiepen van de gebruiker. Typ alleen nummers (ex: 400).

en: Height of the Google Map when closed
nl_NL: Hoogte van de Google Map wanneer gesloten

en: Applies for header google maps when set as global header media type.
nl_NL: Geldt voor header google maps indien ingesteld als global header mediatype.

en: Height of Google Map when open
nl_NL: Hoogte van Google Map wanneer geopend

en: Force Google Map at the "closed" size ?
nl_NL: Forceer Google Map op het &quot;gesloten&quot; formaat?

en: Applies for header google maps when set as global header media type, except property page.
nl_NL: Geldt voor header google maps indien ingesteld als global header mediatype, behalve de eigenschappenpagina.

en: Force Google Map at the full screen size ?
nl_NL: Forceer Google Map op het volledige scherm?

en: Show Google Search over Map?
nl_NL: Google zoeken weergeven via kaart?

en: Enable or disable the Google Maps search bar.
nl_NL: Schakel de zoekbalk van Google Maps in of uit.

en: Style for Google Map. Use https://snazzymaps.com/ to create styles
nl_NL: Stijl voor Google Map. Gebruik https://snazzymaps.com/ om stijlen te maken

en: Copy/paste below the custom map style code.
nl_NL: Kopieer en plak onder de aangepaste kaartstijlcode.

en: Main Color
nl_NL: Hoofdkleur

en: Second Color
nl_NL: Tweede kleur

en: Background Color
nl_NL: Achtergrond kleur

en: Content Background Color
nl_NL: Inhoud Achtergrondkleur

en: Breadcrumbs, Meta and Second Line Font Color
nl_NL: Breadcrumbs, Meta en Second Line Font Color

en: Font Color
nl_NL: Letterkleur

en: Link Color
nl_NL: Link kleur

en: Headings Color
nl_NL: Kopjes Kleur

en: Footer Background Color
nl_NL: Voettekst achtergrondkleur

en: Footer Font Color
nl_NL: Voettekst kleur

en: Footer Copyright Font Color
nl_NL: Voettekst Copyright lettertypekleur

en: Footer Copyright Area Background Font Color
nl_NL: Voettekst Copyright-achtergrondkleur lettertype

en: Boxed Content Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur in boxed content

en: Border Color
nl_NL: Rand kleur

en: Hover Button Color
nl_NL: Knopkleur zweven

en: Map Controls Background Color
nl_NL: Kaart bepaalt achtergrondkleur

en: Map Controls Font Color
nl_NL: Kaart bepaalt de kleur van het lettertype

en: Custom Css
nl_NL: Aangepaste CSS

en: Overwrite theme css using custom css.
nl_NL: Overschrijf thema css met aangepaste CSS.

en: H1 Font
nl_NL: H1-lettertype

en: Font Family:
nl_NL: Lettertype familie:

en: Font Subset:
nl_NL: Lettertypenubset:

en: Font Size:
nl_NL: Lettertypegrootte:

en: Line Height:
nl_NL: Lijnhoogte:

en: Font Weight:
nl_NL: Lettertype dikte:

en: H2 Font
nl_NL: H2-lettertype

en: H3 Font
nl_NL: H3-lettertype

en: H4 Font
nl_NL: H4-lettertype

en: H5 Font
nl_NL: H5-lettertype

en: H6 Font
nl_NL: H6-lettertype

en: Paragraph Font
nl_NL: Paragraaf lettertype

en: Menu Font
nl_NL: Menu lettertype

en: No = submission is free. Paid listing = submission requires user to pay a fee for each listing. Membership = submission is based on user membership package.
nl_NL: Nee = indienen is gratis. Betaalde lijst = indiening vereist dat de gebruiker een vergoeding betaalt voor elke aanbieding. Lidmaatschap = indiening is gebaseerd op lidmaatschap van gebruikerspakket.

en: If yes, admin publishes each property submitted in front end manually.
nl_NL: Zo ja, dan publiceert de beheerder elke eigenschap die aan de voorkant is verzonden handmatig.

en: Maximum no of images per property (only front-end upload). Works when submission is free or requires user to pay a fee for each listing
nl_NL: Maximaal aantal afbeeldingen per property (alleen front-end-upload). Werkt wanneer inzending gratis is of vereist dat de gebruiker een vergoeding betaalt voor elke aanbieding

en: The maximum no of images a user can upload with the front end submit form. Use 0 for unlimited. This value is NOT used in case of membership mode (each package will have its own max image no set)
nl_NL: Het maximale aantal afbeeldingen dat een gebruiker kan uploaden met het verzendformulier aan de voorzijde. Gebruik 0 voor onbeperkt. Deze waarde wordt NIET gebruikt in het geval van lidmaatschapsmodus (elk pakket heeft zijn eigen maximum afbeelding geen set)

en: Sandbox = test API. LIVE = real payments API. Update PayPal and Stripe settings according to API type selection.
nl_NL: Sandbox = test-API. LIVE = echte betalings-API. Update PayPal- en Stripe-instellingen volgens API-type selectie.

en: The currency in which payments are processed.
nl_NL: De valuta waarin betalingen worden verwerkt.

en: Add your own currency for Wire payments.
nl_NL: Voeg uw eigen valuta toe voor Wire-betalingen.

en: Enable or disable the wire payment option.
nl_NL: Schakel de optie voor betalingsopties in of uit.

en: If wire payment is enabled, type the instructions below.
nl_NL: Als betaling via bankoverschrijving is ingeschakeld, typt u de onderstaande instructies.

en: Use .00 format for decimals (ex: 5.50). Do not set price as 0!
nl_NL: Gebruik .00 formaat voor decimalen (ex: 5.50). Stel de prijs niet in als 0!

en: Use .00 format for decimals (ex: 1.50). Do not set price as 0!
nl_NL: Gebruik .00 formaat voor decimalen (bijv .: 1.50). Stel de prijs niet in als 0!

en: If you change this value, the new value applies for new registered users. Old value applies for older registered accounts.
nl_NL: Als u deze waarde wijzigt, is de nieuwe waarde van toepassing op nieuwe geregistreerde gebruikers. Oude waarde is van toepassing op oudere geregistreerde accounts.

en: Option applies for each free published listing.
nl_NL: Optie is van toepassing op elke gratis gepubliceerde aanbieding.

en: Free Membership Images - no of images per listing
nl_NL: Gratis lidmaatschap beelden - aantal afbeeldingen per lijst

en: You can enable or disable Stripe payment buttons.
nl_NL: U kunt Stripe-betaalknoppen in- of uitschakelen.

en: Info is taken from your account at https://dashboard.stripe.com/login
nl_NL: Info wordt van je account gehaald op https://dashboard.stripe.com/login

en: You can enable or disable PayPal buttons.
nl_NL: U kunt PayPal-knoppen in- of uitschakelen.

en: PayPal business account is required. Info is taken from https://developer.paypal.com/. See help.
nl_NL: Zakelijke rekening van PayPal is vereist. Info is afkomstig van https://developer.paypal.com/. Zie hulp.

en: Paypal Client Secret Key
nl_NL: Paypal Client geheime sleutel

en: Info is taken from https://developer.paypal.com/ See help.
nl_NL: Info is afkomstig van https://developer.paypal.com/ Zie help.

en: Info is taken from https://www.paypal.com/ or http://sandbox.paypal.com/ See help.
nl_NL: Info is afkomstig van https://www.paypal.com/ of http://sandbox.paypal.com/ Zie help.

en: Paypal Api User Name - Obsolete starting 1.30.1
nl_NL: Paypal Api-gebruikersnaam - Achterhaald vanaf 1.30.1

en: Paypal API Password - Obsolete starting 1.30.1
nl_NL: Paypal API Password - Obsolete vanaf 1.30.1

en: Paypal API Signature - Obsolete starting 1.30.1
nl_NL: Paypal API Signature - Obsolete vanaf 1.30.1

en: Add new Google Maps pins for single actions / single categories. For speed reason, you MUST add pins if you change categories and actions names.
nl_NL: Voeg nieuwe Google Maps-pinnen toe voor afzonderlijke acties / afzonderlijke categorieën. Om snelheidsredenen MOET u pinnen toevoegen als u de namen van categorieën en acties wijzigt.

en: Pins retina version must be uploaded at the same time (same folder) as the original pin and the name of the retina file should be with_2x at the end.
nl_NL: De netvlies-pins-versie moet tegelijkertijd worden geüpload (dezelfde map) als de originele pin en de naam van het netvlies-bestand moet aan het einde met_2x zijn.

en: For help go here!
nl_NL: Voor hulp hierheen!

en: Use price Pins ?
nl_NL: Pinpinnen gebruiken?

en: Use price Pins ?(The css class for price pins is "wpestate_marker" . Each pin has also receive a class with the name of the category or action: For example "wpestate_marker apartments sales")
nl_NL: Gebruik prijspinnen? (De css-klasse voor prijspinnen is &quot;wpestate_marker&quot;. Elke pincode heeft ook een klasse met de naam van de categorie of actie: bijvoorbeeld &quot;wpestate_marker appartementenverkoop&quot;)

en: Use Full Price Pins ?
nl_NL: Gebruik volledige prijs pinnen?

en: If not we will show prices without before and after label and in this format : 5,23m or 6.83k
nl_NL: Zo niet, dan geven we de prijzen weer zonder voor en na het label en in dit formaat: 5,23m of 6,83k

en: Use single Image Pin ?
nl_NL: Gebruik enkele beeldpen?

en: We will use 1 single pins for all markers. This option will decrease the loading time on you maps.
nl_NL: We gebruiken 1 enkele pinnen voor alle markeringen. Deze optie zal de laadtijd op uw kaarten verminderen.

en: Image size must be 44px x 48px.
nl_NL: De afbeeldingsgrootte moet 44 px x 48 px zijn.

en: For category:
nl_NL: Voor categorie:

en: Image size must be 44px x 48px.
nl_NL: De afbeeldingsgrootte moet 44 px x 48 px zijn.

en: Use Geo Location Search
nl_NL: Gebruik Geo locatie zoeken

en: If yes, the geo location search will appear above half map search fields
nl_NL: Zo ja, dan wordt het zoeken naar geografische locatie boven half kaartzoekvelden weergegeven

en: Initial area radius
nl_NL: Begin straal van het gebied

en: Minimum radius vale
nl_NL: Minimale radiusval

en: Minimum radius value
nl_NL: Minimale radiuswaarde

en: Maximum radius value
nl_NL: Maximale radiuswaarde

en: Use Saved Search Feature ?
nl_NL: Gebruik de opgeslagen zoekfunctie?

en: If yes, user can save his searchs from Advanced Search Results, if he is logged in with a registered account.
nl_NL: Zo ja, dan kan de gebruiker zijn zoekacties opslaan in de Advanced Search Results, als hij is ingelogd met een geregistreerde account.

en: daily
nl_NL: dagelijks

en: weekly
nl_NL: wekelijks

en: Send emails
nl_NL: Stuur emails

en: Send weekly or daily an email alert with new published properties matching user saved searches.
nl_NL: Stuur wekelijks of dagelijks een e-mailmelding met nieuwe gepubliceerde eigenschappen die overeenkomen met door gebruikers opgeslagen zoekopdrachten.

en: Advanced Search Background Color
nl_NL: Geavanceerd zoeken Achtergrondkleur

en: Advanced Search Background color Opacity
nl_NL: Geavanceerd zoeken Achtergrondkleur Dekking

en: Values between 0 -invisible and 1 - fully visible
nl_NL: Waarden tussen 0 - onzichtbaar en 1 - volledig zichtbaar

en: Advanced Search Font Color
nl_NL: Geavanceerd zoeken Letterkleur

en: Map Advanced Search Button Background Color
nl_NL: Kaart Geavanceerd zoeken Knop Achtergrondkleur

en: Advanced Search Fields Font Color
nl_NL: Geavanceerde zoekvelden Letterkleur

en: Use Custom Fields For Advanced Search ?
nl_NL: Aangepaste velden gebruiken voor uitgebreid zoeken?

en: If yes, you can set your own custom fields in the  spots available. See help for correct setup.
nl_NL: Zo ja, dan kunt u uw eigen aangepaste velden instellen op de beschikbare plaatsen. Zie hulp voor de juiste instelling.

en: Put Search form before the header media ?
nl_NL: Zet zoekformulier voor de header media?

en: Works with "Use FLoat Form" options set to no ! Doesn't apply to search type 3.
nl_NL: Werkt met &quot;Use FLoat Form&quot; -opties ingesteld op nee! Geldt niet voor zoektype 3.

en: Use sticky search ?
nl_NL: Gebruik plakkerig zoeken?

en: This will replace the sticky header.  Doesn't apply to search type 3
nl_NL: Dit zal de plakkerige kop vervangen. Geldt niet voor zoektype 3

en: Use Float Search Form ?
nl_NL: Gebruik Float-zoekformulier?

en: The search form is "floating" over the media header and you set the position.
nl_NL: Het zoekformulier &quot;zweeft&quot; over de media-header en u stelt de positie in.

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%
nl_NL: Afstand tussen zoekformulier en de bovenmarge van de browser: Ex 200px of 20%

en: Distance betwen search form and the top margin of the browser: Ex 200px or 20%.
nl_NL: Afstand tussen zoekformulier en de bovenmarge van de browser: Ex 200px of 20%.

en: No of Search fields
nl_NL: Aantal zoekvelden

en: No of Search fields.
nl_NL: Aantal zoekvelden.

en: No of Search fields per row
nl_NL: Aantal zoekvelden per rij

en: No of Search fields per row (Possible values: 1,2,3,4).
nl_NL: Aantal zoekvelden per rij (mogelijke waarden: 1,2,3,4).

en: none
nl_NL: geen

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Action Categories
nl_NL: Actieklassen

en: Select Taxonomy for tabs options in Advanced Search Type 6, Type 7, Type 8, Type 9
nl_NL: Selecteer Taxonomie voor tabbladen in Geavanceerd zoeken Type 6, Type 7, Type 8, Type 9

en: This applies for  the search over media header.
nl_NL: Dit is van toepassing op de koptekst zoeken via media.

en: Price SLider values for advanced search with tabs
nl_NL: Prijs SLIDER-waarden voor geavanceerd zoeken met tabbladen

en: Price Slider Values(min/max) for
nl_NL: Waarden voor prijsverschuivingen (min / max) voor

en: Place in advanced search form
nl_NL: Plaats in geavanceerd zoekformulier

en: Search field
nl_NL: Zoekveld

en: How it will compare
nl_NL: Hoe het zal vergelijken

en: Label on Front end
nl_NL: Label op voorkant

en: *Do not duplicate labels and make sure search fields do not contradict themselves
nl_NL: * Dupliceer geen labels en zorg ervoor dat zoekvelden zichzelf niet tegenspreken

en: *Labels will not apply for taxonomy dropdowns fields
nl_NL: * Labels zijn niet van toepassing op taxonomie dropdowns-velden

en: Amenities and Features for Advanced Search?
nl_NL: Voorzieningen en functies voor Geavanceerd zoeken?

en: Select which features and amenities show in search.
nl_NL: Selecteer welke functies en voorzieningen op zoek zijn.

en: *Hold CTRL for multiple selection
nl_NL: * Houd CTRL vast voor meerdere selectie

en: Advanced Search Type ?
nl_NL: Geavanceerd zoektype?

en: This applies for the search over header type. IMPORTANT! Enable Advanced Search Custom Fields - YES, for Type 5, Type 6, Type 8, Type 10 and Type 11. Types 7 & 9 look can be obtained with type 6 and 8 with float form set to yes.
nl_NL: Dit is van toepassing op het type zoek-header. BELANGRIJK! Geavanceerd zoeken Aangepaste velden inschakelen - YES, voor Type 5, Type 6, Type 8, Type 10 en Type 11. Typen 7 &amp; 9 look kunnen worden verkregen met type 6 en 8 met float-vorm ingesteld op yes.

en: Show Advanced Search ?
nl_NL: Geavanceerd zoeken weergeven?

en: Disables or enables the display of advanced search
nl_NL: Schakelt de weergave van geavanceerd zoeken uit of in

en: Show Cities and Areas with 0 properties in advanced search
nl_NL: Toon steden en gebieden met 0 eigenschappen in geavanceerd zoeken

en: Enable or disable listing empty city or area categories in dropdowns.
nl_NL: Schakel lijst met lege stads- of gebiedscategorieën in dropdowns in of uit.

en: Show Advanced Search in Taxonomies, Categories or Archives
nl_NL: Toon Geavanceerd zoeken in Taxonomieën, Categorieën of Archieven

en: Disables or enables the display of advanced search in taxonomies, categories and archives
nl_NL: Schakelt de weergave van geavanceerde zoekopdrachten in taxonomieën, categorieën en archieven uit of in

en: Keep Advanced Search visible? (*only for Type 1,3 and 4)
nl_NL: Geavanceerd zoeken zichtbaar houden? (* alleen voor type 1,3 en 4)

en: If no, advanced search over header will display in closed position by default.
nl_NL: Zo nee, dan wordt de geavanceerde zoekkopregel standaard in gesloten positie weergegeven.

en: Show Amenities and Features fields?
nl_NL: Velden met voorzieningen en functies weergeven?

en: Select what features from Advanced Search Form. *for speed reasons, the "features checkboxes" will not filter the pins on the map
nl_NL: Selecteer welke functies van Advanced Search Form. * om snelheidsredenen filteren de &quot;functies selectievakjes&quot; de pinnen op de kaart niet

en: Show Dropdowns for beds, bathrooms or rooms?(*only works with Custom Fields - YES)
nl_NL: Dropdowns tonen voor bedden, badkamers of kamers? (* Werkt alleen met aangepaste velden - JA)

en: Custom Fields are enabled and set from Advanced Search Form.
nl_NL: Aangepaste velden worden ingeschakeld en ingesteld via Geavanceerd zoekformulier.

en: Show Slider for Price?
nl_NL: Schuifregelaar voor prijs weergeven?

en: If no, price field can still be used in search and it will be input type.
nl_NL: Indien nee, kan het prijsveld nog steeds worden gebruikt bij het zoeken en zal het invoertype zijn.

en: Minimum and Maximum value for Price Slider
nl_NL: Minimum- en maximumwaarde voor prijsschuifregelaar

en: Type only numbers!
nl_NL: Typ alleen cijfers!

en: Custom Fields list
nl_NL: Aangepaste velden lijst

en: Add, edit or delete property custom fields.
nl_NL: Aangepaste velden voor eigenschappen toevoegen, bewerken of verwijderen.

en: Fill the form in order to add a new custom field
nl_NL: Vul het formulier in om een ​​nieuw aangepast veld toe te voegen

en: Add New Element in Features and Amenities
nl_NL: Nieuw element toevoegen in functies en voorzieningen

en: Type and add a new item in features and amenities list.
nl_NL: Typ en voeg een nieuw item toe in de lijst met functies en voorzieningen.

en: Features and Amenities list
nl_NL: Lijst met voorzieningen en voorzieningen

en: List of already added features and amenities
nl_NL: Lijst met reeds toegevoegde functies en voorzieningen

en: After adding a new feature,  make sure you select it to be part of the property submission form from Membership -> Property Submission Page.
nl_NL: Nadat u een nieuwe functie hebt toegevoegd, moet u ervoor zorgen dat u deze selecteert om deel uit te maken van het formulier voor het indienen van onroerend goed via de pagina Lidmaatschap -&gt; pagina voor het indienen van eigendommen.

en: Show the Features and Amenities that are not available
nl_NL: Toon de functies en voorzieningen die niet beschikbaar zijn

en: Show on property page the features and amenities that are not selected?
nl_NL: Toon op de eigenschappenpagina de functies en voorzieningen die niet zijn geselecteerd?

en:  Select the splash page type.
nl_NL: Selecteer het type splash-pagina.

en: Important: Create also a page with template "Splash Page" to see how your splash settings apply
nl_NL: Belangrijk: maak ook een pagina met sjabloon &quot;Splash-pagina&quot; om te zien hoe uw splash-instellingen van toepassing zijn

en: Splash Image
nl_NL: Splash-afbeelding

en: Splash Image, .png, .jpg or .gif format
nl_NL: Splash Image, .png, .jpg of .gif formaat

en:  Slider Images
nl_NL: Schuifregelaar afbeeldingen

en: Slider Images, .png, .jpg or .gif format
nl_NL: Schuifregelaar Afbeeldingen, .png, .jpg of .gif formaat

en: Select Images
nl_NL: Selecteer afbeeldingen

en: Slider Transition
nl_NL: Schuifovergang

en: Slider Transition Period
nl_NL: Overgangsperiode schuifregelaar

en: Splash Video in mp4 format
nl_NL: Splash-video in mp4-indeling

en: Splash Video in mp4 format
nl_NL: Splash-video in mp4-indeling

en: Upload Video
nl_NL: Upload video

en: Splash Video in webm format
nl_NL: Splash-video in webm-indeling

en: Splash Video in webm format
nl_NL: Splash-video in webm-indeling

en: Splash Video in ogv format
nl_NL: Splash-video in ogv-indeling

en: Splash Video in ogv format
nl_NL: Splash-video in ogv-indeling

en: Cover Image for video
nl_NL: Omslagafbeelding voor video

en: Overlay Image
nl_NL: Overlay afbeelding

en: Overlay Image, .png, .jpg or .gif format
nl_NL: Overlay Image, .png, .jpg of .gif formaat

en: Overlay Color
nl_NL: Overlay kleur

en: Overlay Opacity
nl_NL: Overlay-dekking

en: Overlay Opacity- values from 0 to 1 , Ex: 0.4
nl_NL: Overlay Dekking- waarden van 0 tot 1, Ex: 0,4

en: Splash Page Title
nl_NL: Splash-paginatitel

en: In case you want to send users to another page
nl_NL: In het geval u gebruikers naar een andere pagina wilt sturen

en: Property Categories Page
nl_NL: Propertycategorieën Pagina

en: Property Action Category Page
nl_NL: Pagina met eigenschappencategorie

en: Property City Page
nl_NL: Property City-pagina

en: Property Area Page
nl_NL: Pagina met eigenschapsgebieden

en: Property County/State Page
nl_NL: Property County / State Page

en: Agent Page
nl_NL: Agentpagina

en: Agent Categories Page
nl_NL: Pagina Categorieën agent

en: Agent Action Category Page
nl_NL: Actiecategorie agentactie

en: Agent City Page
nl_NL: Agent Stadspagina

en: Agent Area Page
nl_NL: Agent gebied pagina

en: Agent County/State Page
nl_NL: Agent County / State Page

en: Agency Category Page
nl_NL: Pagina met agentcategorie

en: Agency Action Category Page
nl_NL: Actiecategorie Categorie

en: Agency County/State Page
nl_NL: Pagina voor provincie / staat

en: Developer Cateogory Page
nl_NL: Cateogory-pagina voor ontwikkelaars

en: Developer Action Category  Page
nl_NL: Actiecategorie ontwikkelaarscategorie

en: Developer City Page
nl_NL: Stadspagina ontwikkelaar

en: Developer Area Page
nl_NL: Ontwikkelaar gebied pagina

en: Developer County/State Page
nl_NL: Ontwikkelaar Provincie / Staat pagina

en: Agency Page
nl_NL: Agentschap pagina

en: Developer Page
nl_NL: Ontwikkelaarspagina

en: You cannot use special characters like "&". After changing the url you may need to wait for a few minutes until WordPress changes all the urls. In case your new names do not update automatically, go to Settings - Permalinks and Save again the "Permalinks Settings" - option "Post name"
nl_NL: Je kunt geen speciale tekens zoals &quot;&amp;&quot; gebruiken. Nadat je de URL hebt gewijzigd, moet je mogelijk enkele minuten wachten totdat WordPress alle URL&#39;s heeft gewijzigd. In het geval dat uw nieuwe namen niet automatisch worden bijgewerkt, ga naar Instellingen - Permalinks en sla opnieuw de &quot;Permalinks instellingen&quot; - optie &quot;Post naam&quot;

en: Custom link for
nl_NL: Aangepaste link voor

en:  Custom title instead of Multi Unit label.
nl_NL: Eigen titel in plaats van Multi Unit-label.

en: Multi Unit Label (*for sub unit)
nl_NL: Label met meerdere eenheden (* voor subeenheid)

en:  Custom title instead of Multi Unit label(*for sub unit).
nl_NL: Eigen titel in plaats van Multi Unit-label (* voor subeenheid).

en: Property Address Label
nl_NL: Eigenschap Adresetiket

en:  Custom title instead of Property Address label.
nl_NL: Aangepaste titel in plaats van het label van het propertyadres.

en: Property Features Label
nl_NL: Eigenschappen Label

en: Update; Custom title instead of Features and Amenities label.
nl_NL: Bijwerken; Aangepaste titel in plaats van het label Functies en voorzieningen.

en: Property Description Label
nl_NL: Eigenschap Beschrijving Label

en: Custom title instead of Description label.
nl_NL: Eigen titel in plaats van omschrijving label.

en: Property Details Label
nl_NL: Eigenschappen Details Label

en: Custom title instead of Property Details label.
nl_NL: Eigen titel in plaats van Eigendomsdetails-label.

en: Property Status
nl_NL: Eigenschapstatus

en: Property Status (* you may need to add new css classes - please see the help files)
nl_NL: Eigenschapstatus (* mogelijk moet u nieuwe CSS-klassen toevoegen - zie de helpbestanden)

en: type here the new status...
nl_NL: typ hier de nieuwe status ...

en: click to add new status
nl_NL: klik om een ​​nieuwe status toe te voegen

en: Select Properties
nl_NL: Selecteer Eigenschappen

en: Select properties for slider - *hold CTRL for multiple select
nl_NL: Selecteer eigenschappen voor schuifregelaar - * CTRL ingedrukt houden voor meerdere selecteren

en: Due to speed reason we only show here the first 50 listings. If you want to add other listings into the theme slider please go and edit the property (in wordpress admin) and select "Property in theme Slider" in Property Details tab.
nl_NL: Vanwege de snelheid reden we alleen hier de eerste 50 vermeldingen. Als u andere vermeldingen in de schuifregelaar voor thema&#39;s wilt toevoegen, gaat u naar en bewerkt u de property (in wordpress admin) en selecteert u &quot;Eigenschap in schuifregelaar voor thema&#39;s&quot; op het tabblad Eigenschappen.

en: Number of milisecons before auto cycling an item
nl_NL: Aantal millisecons voordat een item wordt gefietst

en: Number of milisecons before auto cycling an item (5000=5sec).Put 0 if you don't want to autoslide.
nl_NL: Aantal millisecons voordat een item automatisch wordt gefietst (5000 = 5 sec). Zet 0 in als u niet automatisch wilt laten glijden.

en: Design Type?
nl_NL: Ontwerptype?

en: Select the design type.
nl_NL: Selecteer het ontwerptype.

en: Height in px (put 0 for full screen)
nl_NL: Hoogte in px (zet 0 voor volledig scherm)

en: Height in px(put 0 for full screen, Default :580px)
nl_NL: Hoogte in px (zet 0 voor volledig scherm, standaard: 580px)

en: New user  notification
nl_NL: Nieuwe gebruikerskennisgeving

en: New user admin notification
nl_NL: Nieuwe gebruikersbeheerdersmelding

en: Purchase Activated
nl_NL: Aankoop geactiveerd

en: Password Reset Request
nl_NL: Verzoek om wachtwoord opnieuw instellen

en: Password Reseted
nl_NL: Wachtwoord gereset

en: Approved Listings
nl_NL: Goedgekeurde aanbiedingen

en: New wire Transfer
nl_NL: Nieuwe overschrijving

en: Admin - New wire Transfer
nl_NL: Beheerder - Nieuwe overschrijving

en: Admin - Expired Listing
nl_NL: Beheerder - Verlopen Listing

en: Matching Submissions
nl_NL: Overeenkomende inzendingen

en: Paid Submission
nl_NL: Betaalde inzending

en: Featured Submission
nl_NL: Uitgelichte inzending

en: Account Downgraded
nl_NL: Account gedowngraded

en: Membership Cancelled
nl_NL: Lidmaatschap geannuleerd

en: Membership Expiration Warning
nl_NL: Vertraging voor verval van lidmaatschap

en: Free Listing Expired
nl_NL: Gratis aanbieding verlopen

en: New Listing Submission
nl_NL: Nieuwe aanbieding van advertenties

en: Listing Edit
nl_NL: Listing bewerken

en: Recurring Payment
nl_NL: Terugkomende betaling

en: Membership Activated
nl_NL: Lidmaatschap geactiveerd

en: Update Profile
nl_NL: Profiel bijwerken

en: New Agent
nl_NL: Nieuwe agent

en: Global variables: %website_url as website url,%website_name as website name, %user_email as user_email, %username as username
nl_NL: Globale variabelen:% website_url als website url,% website naam als website naam,% user_email als user_email,% gebruikersnaam als gebruikersnaam

en: Subject for
nl_NL: Onderwerp voor

en: Email subject for
nl_NL: E-mail onderwerp voor

en: Content for
nl_NL: Inhoud voor

en: Email content for
nl_NL: E-mailinhoud voor

en: Speed Advices
nl_NL: Snelheidsadviezen

en: 1. If you are NOT using "Ultimate Addons for Visual Composer" please disable it or just disable the modules you don't use. It will reduce the size of javascript files you are loading and increase the site speed!
nl_NL: 1. Als u GEEN &quot;Ultimate Addons for Visual Composer&quot; gebruikt, schakel deze dan uit of schakel gewoon de modules uit die u niet gebruikt. Het vermindert de grootte van javascript-bestanden die u laadt en verhoogt de sitesnelheid!

en: 2. Use the EWWW Image Optimizer (or WP Smush IT) plugin to optimise images- optimised images increase the site speed.
nl_NL: 2. Gebruik de EWWW Image Optimizer (of WP Smush IT) -plug-in om afbeeldingen te optimaliseren. Geoptimaliseerde afbeeldingen verhogen de sitesnelheid.

en: 3. Create a free account on Cloudflare (https://www.cloudflare.com/) and use this CDN.
nl_NL: 3. Maak een gratis account op Cloudflare (https://www.cloudflare.com/) en gebruik dit CDN.

en: 4. If you are using custom categories make sure you are adding the custom pins images on Theme Options -> Map -> Pin Management. The site will get slow if it needs to look for images that don't exist.
nl_NL: 4. Als u aangepaste categorieën gebruikt, zorg er dan voor dat u de afbeeldingen met aangepaste pinnen toevoegt aan Thema-opties -&gt; Kaart -&gt; Pinbeheer. De site zal traag worden als het moet zoeken naar afbeeldingen die niet bestaan.

en: Minify css and js files
nl_NL: Verklein css- en js-bestanden

en: The system will use the minified versions of the css and js files
nl_NL: Het systeem gebruikt de verkleinde versies van de CSS- en JS-bestanden

en: Remove script version - Following Envato guidelines we removed this feature.Please use a cache plugin in order to remove the script version.
nl_NL: Scriptversie verwijderen - Na de Envato-richtlijnen hebben we deze functie verwijderd. Gebruik een cacheplug-in om de scriptversie te verwijderen.

en: The system will remove the script version when it is included. This doest not actually improve speed, but improves test score on speed tools pages.
nl_NL: Het systeem verwijdert de scriptversie wanneer deze is inbegrepen. Hiermee wordt de snelheid niet echt verbeterd, maar wordt de testscore op pagina&#39;s met snelheidsgereedschappen verbeterd.

en: Enable Browser Cache
nl_NL: Schakel browsercache in

en: Add this code in your .httaces file(copy paste at the end). It will activate the browser cache and speed up your site.
nl_NL: Voeg deze code toe aan uw .httaces-bestand (kopieer aan het einde). Het activeert de browsercache en versnelt uw site.

en: File was generated
nl_NL: Bestand is gegenereerd

en: Pin Generation works only if the file reading option in Google Map setting is set to yes
nl_NL: Pin Generation werkt alleen als de optie voor het lezen van bestanden in de Google Map-instelling is ingesteld op yes

en: Generate the pins
nl_NL: Genereer de pinnen

en: Generate the pins for the read from file map option
nl_NL: Genereer de pinnen voor de optie lezen uit de bestandsmap

en: Help and Custom
nl_NL: Help en aangepast

en: Help and custom work
nl_NL: Hulp en maatwerk

en: For theme help please check
nl_NL: Raadpleeg voor hulp bij thema&#39;s

en:  If your question is not here, please go to http://support.wpestate.org, create an account and post a ticket. The registration is simple and as soon as you send a ticket we are notified. We usually answer in the next 24h (except weekends). Please use this system and not the email. It will help us answer your questions much faster. Thank you!
nl_NL: Als uw vraag hier niet staat, ga dan naar http://support.wpestate.org, maak een account aan en plaats een ticket. De registratie is eenvoudig en zodra u een ticket verzendt, worden we op de hoogte gebracht. We antwoorden meestal in de volgende 24 uur (behalve in het weekend). Gebruik dit systeem en niet de e-mail. Het zal ons helpen uw vragen veel sneller te beantwoorden. Dank je!

en: Please note that Yelp is not working for all countries. See here
nl_NL: Houd er rekening mee dat Yelp niet voor alle landen werkt. Kijk hier

en:  the list of countries where Yelp is available.
nl_NL: de lijst met landen waar Yelp beschikbaar is.

en: Yelp Api  Client Id
nl_NL: Yelp Api Client-ID

en: Get this detail after you signup here
nl_NL: Krijg dit detail nadat u zich hier heeft aangemeld

en: Yelp Api Client Key
nl_NL: Yelp Api-clientsleutel

en: Yelp Categories
nl_NL: Yelp Categorieën

en: Yelp Categories to show on front page
nl_NL: Yelp Categorieën om op de voorpagina te tonen

en: Yelp - no of results
nl_NL: Yelp - geen resultaten

en: Yelp - no of results
nl_NL: Yelp - geen resultaten

en: Yelp Distance Measurement Unit
nl_NL: Yelp Afstandsmeter

en: Use reCaptcha on register ?
nl_NL: Gebruik reCaptcha on register?

en: This helps preventing registration spam.
nl_NL: Dit helpt registratiespam tegen te gaan.

en: reCaptha site key
nl_NL: reCaptha sitesleutel

en: reCaptha secret key
nl_NL: reCaptha geheime sleutel

en: Use Optima Express plugin (idx plugin by ihomefinder) - you will need to enable the plugin ?
nl_NL: Gebruik de Optima Express-plug-in (idx-plug-in door ihomefinder) - u moet de plug-in inschakelen?

en: Enable compatibility mode with Optima Express plugin
nl_NL: Schakel compatibiliteitsmodus in met Optima Express-plug-in

en: Widget Internal Padding
nl_NL: Widget interne opvulling

en: Widget Internal Padding (top,left,bottom,right)
nl_NL: Widget interne vulling (boven, links, onder, rechts)

en: Sidebar Widget Background Color
nl_NL: Zijbalk Widget achtergrondkleur

en: Sidebar Heading Color
nl_NL: Zijbalk Koerskleur

en: Sidebar Heading Background Color
nl_NL: Zijbalk Achtergrondkleur

en: Widget Font color
nl_NL: Widget Font-kleur

en: Mobile header background color
nl_NL: Mobiele header achtergrondkleur

en: Mobile header icon color
nl_NL: Mobiele koptekst kleur

en: Mobile menu font color
nl_NL: Kleur lettertype mobiel menu

en: Mobile menu hover font color
nl_NL: Mobiele menu hover letterkleur

en: Mobile menu item hover background color
nl_NL: Verplaats achtergrondkleur van mobiel menu-item

en: Mobile menu background color
nl_NL: Achtergrondkleur van het mobiele menu

en: Mobile menu item border color
nl_NL: Grenskleur mobiel menu-item

en: Header Height
nl_NL: Hoogte van de kop

en: Header Height in px
nl_NL: Header Hoogte in px

en: Sticky Header Height
nl_NL: Kleverige kophoogte

en: Sticky Header Height in px
nl_NL: Kleverige kophoogte in px

en: Top Menu Font Size
nl_NL: Top Menu Lettergrootte

en: Menu Item Font Size
nl_NL: Menu-item Lettergrootte

en: Border Bottom Header Height
nl_NL: Border Onder Header Hoogte

en: Border Bottom Header Height in px
nl_NL: Rand onder Header Hoogte in px

en: Border Bottom Sticky Header Height
nl_NL: Rand onder kleverige kophoogte

en: Border Bottom Sticky Header Height px
nl_NL: Rand onder kleverige header Hoogte px

en: Sticky Header Border Bottom Color
nl_NL: Kleverige kop Randkleuren onderrand

en: Top Bar Background Color (Header Widget Menu)
nl_NL: Top Bar achtergrondkleur (Header Widget Menu)

en: Top Bar Font Color (Header Widget Menu)
nl_NL: Top Bar-lettertypekleur (Header Widget-menu)

en: Top Menu & Sticky Menu Background Color
nl_NL: Hoofdmenu en plakkerig menu Achtergrondkleur

en: For Menu Area when Header type 5 applies main color
nl_NL: Voor het menugebied wanneer kopteksttype 5 de hoofdkleur toepast

en: Top Menu Font Color
nl_NL: Top Menu Tekstkleur

en: Top Menu Hover Font Color
nl_NL: Hoofdmenu Bewegen Letterkleur

en: Top Menu Hover Background Color
nl_NL: Hoofdmenu Achtergrondkleur zwaaien

en: Top Menu Hover Background Color (*applies on some hover types)
nl_NL: Top Menu Hover Achtergrondkleur (* geldt voor sommige hover-types)

en: Top Menu Hover Type
nl_NL: Hoofdmenu zweeftype

en: For Hover Type 1, 2, 5, 6 - setup Top Menu Hover Font Color option
nl_NL: For Hover Type 1, 2, 5, 6 - setup Top Menu Hover Font Color-optie

en: For Hover Type 3, 4 - setup Top Menu Hover Background Color option
nl_NL: For Hover Type 3, 4 - setup Top Menu Hover Achtergrondkleur optie

en: Transparent Header - Top Menu Font Color
nl_NL: Transparante koptekst - Bovenste lettertypekleur

en: Transparent Header - Top Menu Hover Font Color
nl_NL: Transparante koptekst - Bovenmenu Beweeg letterkleur

en: Menu Item Color
nl_NL: Menu-item Kleur

en: Menu Item hover font color
nl_NL: Menu-item hover-lettertypekleur

en: Menu Item Back Color
nl_NL: Menu-item Terug Kleur

en: Menu Item  Back Color
nl_NL: Menu-item Terug Kleur

en: Menu Item Hover Back Color
nl_NL: Menu-item Hover Back Color

en: Menu border color
nl_NL: Kleur van de rand van het menu

en: No of property listings per row when the page is without sidebar
nl_NL: Aantal propertyvermeldingen per rij wanneer de pagina zonder zijbalk is

en: When the page is with sidebar the no of listings per row will be 2 or 3 - depending on your selection
nl_NL: Als de pagina met zijbalk is, is het aantal vermeldingen per rij 2 of 3, afhankelijk van uw selectie

en: No of agent listings per row when the page is without sidebar
nl_NL: Nee van agentvermeldingen per rij als de pagina geen zijbalk heeft

en: No of blog listings per row when the page is without sidebar
nl_NL: Aantal blogvermeldingen per rij wanneer de pagina zonder zijbalk is

en: Property Unit/Card min height
nl_NL: Eigendom Eenheid / kaart min. Hoogte

en: Property Unit/Card min height
nl_NL: Eigendom Eenheid / kaart min. Hoogte

en: Agent Unit/Card min height
nl_NL: Agenteenheid / kaart min. Hoogte

en: Agent Unit/Card min height(works on agent lists and agent taxonomy)
nl_NL: Agenteenheid / kaart min. Hoogte (werkt op agentlijsten en agenttaxonomie)

en: Blog Unit/Card min height
nl_NL: Blogeenheid / kaart min. Hoogte

en: Blog Unit/Card min height
nl_NL: Blogeenheid / kaart min. Hoogte

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding
nl_NL: Eigenschap, agent en blogeenheid / kaart interne opvulling

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Internal Padding (top,left,bottom,right)
nl_NL: Eigenschap, agent en blogeenheid / kaart Intern opvullen (boven, links, onder, rechts)

en: Property,Agent and Blog Unit/Card Backgrond Color
nl_NL: Eigenschap, agent en blogeenheid / kaart Backgrond-kleur

en: Unit/Card border color
nl_NL: Randkleur eenheid / kaart

en: Use this unit/card
nl_NL: Gebruik dit apparaat / kaart

en: This property unit builder is a very complex feature, with a lot of options, and because of that it may not work for all design idees. We will continue to improve it, but please be aware that css problems may appear and those will have to be solved by manually adding css rules in the code.
nl_NL: Deze eigenschapeenheidbouwer is een zeer complexe functie, met veel opties, en daarom werkt deze mogelijk niet voor alle ontwerpideeën. We zullen dit blijven verbeteren, maar houd er rekening mee dat CSS-problemen kunnen verschijnen en die moeten worden opgelost door handmatig CSS-regels in de code toe te voegen.

en: Save Design
nl_NL: Ontwerp opslaan

en: Show subunits section
nl_NL: Toon subunits sectie

en: Show subunits section in print page?
nl_NL: Toon subunits sectie op printpagina?

en: Show agent details section
nl_NL: Toon agent details sectie

en: Show agent details section in print page?
nl_NL: Toon agent details sectie op printpagina?

en: Show description section
nl_NL: Toon beschrijving sectie

en: Show description section in print page?
nl_NL: Toon beschrijvingssectie op printpagina?

en: Show address section
nl_NL: Toon adressectie

en: Show address section in print page?
nl_NL: Toon adressectie op printpagina?

en: Show details section
nl_NL: Details tonen

en: Show details section in print page?
nl_NL: Details tonen op de printpagina?

en: Show features & amenities section
nl_NL: Toon functies en voorzieningen

en: Show features & amenities section in print page?
nl_NL: Functies &amp; voorzieningen weergeven op de printpagina?

en: Show floor plans section
nl_NL: Toon plattegronden sectie

en: Show floor plans section in print page?
nl_NL: Toon plattegronden sectie in printpagina?

en: Show gallery section
nl_NL: Toon galerijsectie

en: Show gallery section in print page?
nl_NL: Galerijsectie op afgedrukte pagina tonen?

en: Show Header in Dashboard ?
nl_NL: Header in dashboard tonen?

en: Enable or disable header in dashboard. The header will always be wide & type1 !
nl_NL: Schakel de koptekst in of uit in het dashboard. De koptekst is altijd breed &amp; type1!

en: User Dashboard Menu Color
nl_NL: Kleur van menu Kleur gebruiker

en: User Dashboard Menu Hover Color
nl_NL: Menu Gebruikersdashboard Beweeg de kleur

en: User Dashboard Menu Item Background Color
nl_NL: User Dashboard Menu-item Achtergrondkleur

en: User Dashboard Menu Background
nl_NL: Achtergrond van het gebruikersdashboardmenu

en: User Dashboard Package Color
nl_NL: Pakketkleur gebruikersdashboard

en: Dashboard Buy Package Select Background
nl_NL: Dashboard Koop pakket Selecteer achtergrond

en: Dashboard Package Selected
nl_NL: Dashboardpakket geselecteerd

en: Dashboard Package Select
nl_NL: Dashboardpakket selecteren

en: Content Button Background
nl_NL: Content Knop Achtergrond

en: Content Text Color
nl_NL: Inhoud Tekstkleur

en: Select the Fields for property submission.
nl_NL: Selecteer de velden voor het indienen van onroerend goed.

en: Use CTRL to select multiple fields for property submission page.
nl_NL: Gebruik CTRL om meerdere velden voor de pagina voor het verzenden van onroerend goed te selecteren.

en: Select the Mandatory Fields for property submission.
nl_NL: Selecteer de verplichte velden voor het indienen van onroerend goed.

en: Make sure the mandatory fields for property submission page are part of submit form (managed from the above setting). Use CTRL for multiple fields select..
nl_NL: Zorg ervoor dat de verplichte velden voor de pagina voor het indienen van onroerend goed deel uitmaken van het verzendformulier (beheerd vanuit de bovenstaande instelling). Gebruik CTRL voor meerdere velden selecteer ...

en: Cache was cleared
nl_NL: Cache is gewist

en: New Agent Added
nl_NL: Nieuwe agent toegevoegd

en: A new agent was added on %website_url.
    Username: %user_profile
nl_NL: Er is een nieuwe agent toegevoegd op% website_url. Gebruikersnaam:% user_profile

en: Profile Update
nl_NL: Profiel update

en: A user updated his profile on %website_url.
    Username: %user_profile
nl_NL: Een gebruiker heeft zijn profiel bijgewerkt op% website_url. Gebruikersnaam:% user_profile

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
    %website_url 
    Username: %username.
    If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen. To reset your password, visit the following address:%reset_link,
    Thank You!
nl_NL: Iemand heeft verzocht om het wachtwoord opnieuw in te stellen voor het volgende account:% website_url Gebruikersnaam:% gebruikersnaam. Als dit een vergissing was, negeer deze e-mail dan en er gebeurt niets. Ga naar het volgende adres om uw wachtwoord opnieuw in te stellen:% reset_link, bedankt!

en: Your Password was Reset
nl_NL: Uw wachtwoord was opnieuw instellen

en: Your new password for the account at: %website_url: 
    Username:%username, 
    Password:%user_pass.
    You can now login with your new password at: %website_url
nl_NL: Uw nieuwe wachtwoord voor het account op:% website_url: Gebruikersnaam:% gebruikersnaam, Wachtwoord:% user_pass. U kunt nu inloggen met uw nieuwe wachtwoord op:% website_url

en: Your purchase was activated
nl_NL: Je aankoop is geactiveerd

en: Hi there,
    Your purchase on  %website_url is activated! You should go check it out.
nl_NL: Hallo daar, uw aankoop op% website_url is geactiveerd! Je moet het gaan bekijken.

en: Your listing was approved
nl_NL: Uw vermelding is goedgekeurd

en: Hi there,
    Your listing, %property_title was approved on  %website_url! The listing is: %property_url.
    You should go check it out.
nl_NL: Hallo daar, uw vermelding,% property_title is goedgekeurd op% website_url! De aanbieding is:% property_url. Je moet het gaan bekijken.

en: You ordered a new Wire Transfer
nl_NL: U bestelde een nieuwe overschrijving

en: We received your Wire Transfer payment request on  %website_url !
    Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
    The invoice number is: %invoice_no, Amount: %total_price. 
    Instructions:  %payment_details.
nl_NL: We hebben uw betalingsverzoek per bankoverschrijving ontvangen op% website_url! Volg de onderstaande instructies om te beginnen met het verzenden van eigenschappen zo snel mogelijk. Het factuurnummer is:% invoice_no, Bedrag:% total_price. Instructies:% payment_details.

en: Somebody ordered a new Wire Transfer
nl_NL: Iemand heeft een nieuwe overschrijving besteld

en: Hi there,
    You received a new Wire Transfer payment request on %website_url.
    The invoice number is:  %invoice_no,  Amount: %total_price.
    Please wait until the payment is made to activate the user purchase.
nl_NL: Hallo daar, je hebt een nieuw betalingsverzoek voor de overboeking ontvangen op% website_url. Het factuurnummer is:% invoice_no, Bedrag:% total_price. Wacht tot de betaling is gedaan om de aankoop door de gebruiker te activeren.

en: New User Registration
nl_NL: nieuwe gebruiker registratie

en: New user registration on %website_url.
    Username: %user_login_register, 
    E-mail: %user_email_register
nl_NL: Nieuwe gebruikersregistratie op% website_url. Gebruikersnaam:% user_login_register, E-mail:% user_email_register

en: Your username and password on %website_url
nl_NL: Uw gebruikersnaam en wachtwoord op% website_url

en: Hi there,
    Welcome to %website_url! You can login now using the below credentials:
    Username:%user_login_register
    Password: %user_pass_register
    If you have any problems, please contact me.
    Thank you!
nl_NL: Hallo daar, welkom bij% website_url! U kunt nu inloggen met de onderstaande inloggegevens: Gebruikersnaam:% user_login_register Wachtwoord:% user_pass_register Neem contact op als u problemen ondervindt. Dank je!

en: Expired Listing sent for approval on %website_url
nl_NL: Verlopen Listing verzonden voor goedkeuring op% website_url

en: Hi there,
    A user has re-submited a new property on %website_url! You should go check it out.
    This is the property title: %submission_title.
nl_NL: Hallo daar, een gebruiker heeft een nieuwe eigenschap opnieuw ingediend op% website_url! Je moet het gaan bekijken. Dit is de eigenschapstitel: %submission_title.

en: Matching Submissions on %website_url
nl_NL: Overeenkomende inzendingen op% website_url

en: New Paid Submission on %website_url
nl_NL: Nieuwe betaalde inzending op% website_url

en: Hi there,
    You have a new paid submission on  %website_url! You should go check it out.
nl_NL: Hallo daar, je hebt een nieuwe betaalde inzending op% website_url! Je moet het gaan bekijken.

en: New Feature Upgrade on  %website_url
nl_NL: Nieuwe functie-upgrade op% website_url

en: Hi there,
    You have a new featured submission on  %website_url! You should go check it out.
nl_NL: Hallo daar, je hebt een nieuwe aanbevolen inzending op% website_url! Je moet het gaan bekijken.

en: Account Downgraded on %website_url
nl_NL: Account gedowngraded op% website_url

en: Hi there,
    You downgraded your subscription on %website_url. Because your listings number was greater than what the actual package offers, we set the status of all your listings to "expired". You will need to choose which listings you want live and send them again for approval.
    Thank you!
nl_NL: Hallo daar, Je hebt je abonnement op% website_url gedowngraded. Omdat uw aanbiedingnummer groter was dan wat het daadwerkelijke pakket biedt, stellen we de status van al uw vermeldingen in op &#39;verlopen&#39;. U zult moeten kiezen welke aanbiedingen u live wilt en ze opnieuw ter goedkeuring verzenden. Dank je!

en: Membership Cancelled on %website_url
nl_NL: Lidmaatschap geannuleerd op% website_url

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url was cancelled because it expired or the recurring payment from the merchant was not processed. All your listings are no longer visible for our visitors but remain in your account.
    Thank you.
nl_NL: Hallo daar, Uw abonnement op% website_url is geannuleerd omdat het is verlopen of de terugkerende betaling van de verkoper niet is verwerkt. Al uw aanbiedingen zijn niet meer zichtbaar voor onze bezoekers, maar blijven in uw account. Dank je.

en: Membership Expiration Warning on %website_url
nl_NL: Vertraging lidmaatschap vervaldatum op% website_url

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url will expire in 3 days.Please make sure you renew your subscription or you have enough funds for an auto renew.
nl_NL: Hallo daar, uw abonnement op% website_url verloopt over 3 dagen. Zorg ervoor dat u uw abonnement verlengt of dat u genoeg geld heeft voor een automatische verlenging.

en: Membership Activated on %website_url
nl_NL: Lidmaatschap geactiveerd op% website_url

en: Hi there,
    Your new membership on %website_url is activated! You should go check it out.
nl_NL: Hallo daar, uw nieuwe lidmaatschap op% website_url is geactiveerd! Je moet het gaan bekijken.

en: Free Listing expired on %website_url
nl_NL: Gratis aanbieding verlopen op% website_url

en: Hi there,
    One of your free listings on  %website_url has "expired". The listing is %expired_listing_url.
    Thank you!
nl_NL: Hallo daar, een van je gratis vermeldingen op% website_url is &quot;verlopen&quot;. De aanbieding is% expired_listing_url. Dank je!

en: New Listing Submission on %website_url
nl_NL: Nieuwe aanbieding van een aanbieding op% website_url

en: Hi there,
    A user has submited a new property on %website_url! You should go check it out.This is the property title %new_listing_title!
nl_NL: Hallo daar, een gebruiker heeft een nieuwe eigenschap op% website_url verzonden! Je zou het eens moeten proberen. Dit is de eigendomstitel% new_listing_title!

en: Listing Edited on %website_url
nl_NL: Vermelding bewerkt op% website_url

en: Hi there,
    A user has edited one of his listings  on %website_url ! You should go check it out. The property name is : %editing_listing_title!
nl_NL: Hallo daar, een gebruiker heeft een van zijn aanbiedingen op% website_url bewerkt! Je moet het gaan bekijken. De eigenschapnaam is:% editing_listing_title!

en: Recurring Payment on %website_url
nl_NL: Doorlopende betaling op% website_url

en: Hi there,
    We charged your account on %merchant for a subscription on %website_url ! You should go check it out.
nl_NL: Hallo daar, we hebben% -handelaar uw account aangerekend voor een abonnement op% website_url! Je moet het gaan bekijken.

en: Read more
nl_NL: Lees verder

en: Updating Plugin: %s
nl_NL: Plug-in bijwerken: %s

en: Return to the Dashboard
nl_NL: Keer terug naar het Dashboard

en: The following plugin was activated successfully:
nl_NL: De volgende plug-in is succesvol geactiveerd:

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
nl_NL: Plugin niet geactiveerd. Voor dit thema is een hogere versie van %s nodig. Werk de plug-in bij.

en: Dismiss this notice
nl_NL: Verwerp deze kennisgeving

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
nl_NL: Er zijn een of meer vereiste of aanbevolen plug-ins om te installeren, bij te werken of te activeren.

en: Please contact the administrator of this site for help.
nl_NL: Neem contact op met de beheerder van deze site voor hulp.

en: Update Required
nl_NL: Update vereist

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
nl_NL: Het externe plugin-pakket bevat geen map met de gewenste slug en het hernoemen werkte niet.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
nl_NL: Neem contact op met de pluginprovider en vraag hen om hun plug-in te verpakken volgens de WordPress-richtlijnen.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
nl_NL: Het pakket voor externe plug-ins bestaat uit meer dan één bestand, maar de bestanden zijn niet verpakt in een map.

en: TGMPA v%s
nl_NL: TGMPA v %s

en: Required
nl_NL: Verplicht

en: Recommended
nl_NL: Aanbevolen

en: External Source
nl_NL: Externe bron

en: Pre-Packaged
nl_NL: Pre-Verpakte

en: Not Installed
nl_NL: Niet geïnstalleerd

en: Installed But Not Activated
nl_NL: Geïnstalleerd maar niet geactiveerd

en: Active
nl_NL: Actief

en: Required Update not Available
nl_NL: Vereiste update niet beschikbaar

en: Requires Update
nl_NL: Vereist Update

en: Update recommended
nl_NL: Update aanbevolen

en: Installed version:
nl_NL: Geïnstalleerde versie:

en: Minimum required version:
nl_NL: Minimaal vereiste versie:

en: Available version:
nl_NL: Beschikbare versie:

en: No plugins to install, update or activate.
nl_NL: Geen plug-ins om te installeren, updaten of activeren.

en: Plugin
nl_NL: Inpluggen

en: Source
nl_NL: Bron

en: Version
nl_NL: Versie

en: Upgrade message from the plugin author:
nl_NL: Upgrade-bericht van de auteur van de plug-in:

en: Install
nl_NL: Installeren

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
nl_NL: Er zijn geen plug-ins geselecteerd om te worden geïnstalleerd. Geen actie ondernomen.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
nl_NL: Er zijn geen plug-ins geselecteerd om te worden bijgewerkt. Geen actie ondernomen.

en: No plugins are available to be installed at this time.
nl_NL: Er zijn op dit moment geen plug-ins beschikbaar om te worden geïnstalleerd.

en: No plugins are available to be updated at this time.
nl_NL: Er zijn op dit moment geen plug-ins beschikbaar om te worden bijgewerkt.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
nl_NL: Er zijn geen plug-ins geselecteerd om te worden geactiveerd. Geen actie ondernomen.

en: No plugins are available to be activated at this time.
nl_NL: Er zijn op dit moment geen plug-ins beschikbaar om te worden geactiveerd.

en: Plugin activation failed.
nl_NL: Plugin-activering mislukt.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl_NL: Het installatie- en activeringsproces begint. Dit proces kan bij sommige hosts enige tijd duren, dus wees geduldig.

en: Show Details
nl_NL: Toon details

en: Hide Details
nl_NL: Verberg details

en: All installations and activations have been completed.
nl_NL: Alle installaties en activeringen zijn voltooid.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl_NL: Het installatieproces begint. Dit proces kan bij sommige hosts enige tijd duren, dus wees geduldig.

en: All installations have been completed.
nl_NL: Alle installaties zijn voltooid.

en: Your account is pending approval. Please wait for admin to approve it.
nl_NL: Je account is in afwachting van goedkeuring. Wacht even tot de beheerder het goedkeurt.

en: Your account is disabled.
nl_NL: Uw account is uitgeschakeld.

en: Photo
nl_NL: Foto

en: Upload your profile photo.
nl_NL: Upload uw profielfoto.

en: Upload  profile image.
nl_NL: Upload profielafbeelding.

en: *minimum 500px x 500px
nl_NL: * minimum 500px x 500px

en: User Details
nl_NL: gebruikersdetails

en: Add your contact information.
nl_NL: Voeg uw contactgegevens toe.

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Add your social media information.
nl_NL: Voeg uw sociale media-informatie toe.

en: Facebook Url
nl_NL: Facebook URL

en: Twitter Url
nl_NL: Twitter-URL

en: Linkedin Url
nl_NL: Linkedin-URL

en: Instagram Url
nl_NL: Instagram-URL

en: Website Url (without http)
nl_NL: Website-URL (zonder http)

en: Agent Area/Categories
nl_NL: Agentgebied / categorieën

en: What kind of listings do you handle?
nl_NL: Wat voor soort aanbiedingen behandel je?

en: None
nl_NL: Geen

en: Action Category
nl_NL: Actieklasse

en: Agent Custom Data
nl_NL: Aangepaste gegevens van agent

en: Any custom parameters for agent
nl_NL: Alle aangepaste parameters voor agent

en: User Param 1
nl_NL: Gebruikersparameter 1

en: Location
nl_NL: Plaats

en: In what area are your properties
nl_NL: In welk gebied zijn uw eigendommen

en: Add some information about yourself.
nl_NL: Voeg wat informatie over jezelf toe.

en: Title/Position
nl_NL: Titel / Positie

en: About Me
nl_NL: Over mij

en: Update profile
nl_NL: Profiel bijwerken

en: Delete profile
nl_NL: Verwijder profiel

en: Agent Details
nl_NL: Agentdetails

en: Agent Username
nl_NL: Agent gebruikersnaam

en: Username:
nl_NL: Gebruikersnaam:

en: is not editable
nl_NL: kan niet worden bewerkt

en: Agent Password
nl_NL: Agent wachtwoord

en: Re-type Password
nl_NL: Geef nogmaals het wachtwoord

en: Member of
nl_NL: Lid van

en: Parameter Label
nl_NL: Parameterlabel

en: Parameter Value
nl_NL: Parameter Waarde

en: Add New Agent
nl_NL: Voeg nieuwe agent toe

en: Advanced Search
nl_NL: geavanceerd zoeken

en: SEARCH PROPERTIES
nl_NL: ZOEK EIGENSCHAPPEN

en: Search State, City or Area
nl_NL: Zoek staat, stad of gebied

en: Advanced Search
nl_NL: geavanceerd zoeken

en: Search Properties
nl_NL: Zoeken naar eigenschappen

en: We found
nl_NL: We hebben gevonden

en: results.
nl_NL: resultaten.

en: Do you want to load the results now ?
nl_NL: Wilt u de resultaten nu laden?

en: See first results here
nl_NL: Bekijk de eerste resultaten hier

en: we found
nl_NL: we hebben gevonden

en: results
nl_NL: uitslagen

en: We don't have any agents yet!
nl_NL: We hebben nog geen agenten!

en: Our Agents
nl_NL: Onze agenten

en: All
nl_NL: Alle

en: Load More Properties
nl_NL: Laad meer eigenschappen

en: of
nl_NL: van

en: Posted on
nl_NL: geplaatst op

en: Reviews
nl_NL: beoordelingen

en: Update Review
nl_NL: Update herzien

en: pending approval
nl_NL: in afwachting van goedkeuring

en: Write a Review
nl_NL: Schrijf een recensie

en: Your Rating & Review
nl_NL: Uw beoordeling en beoordeling

en: Review Title
nl_NL: Titel bekijken

en: Your Review
nl_NL: Je recensie

en: Edit Review
nl_NL: Beoordeling bewerken

en: Submit Review
nl_NL: Review versturen

en: You need to
nl_NL: Je moet

en: login
nl_NL: Log in

en: in order to post a review
nl_NL: om een ​​beoordeling te plaatsen

en: listing
nl_NL: vermelding

en: My details
nl_NL: Mijn details

en: Member of:
nl_NL: Lid van:

en: About Me
nl_NL: Over mij

en: Contact Us
nl_NL: Neem contact met ons op

en: Contact Me
nl_NL: Neem contact met mij op

en: Schedule a showing?
nl_NL: Een voorstelling plannen?

en: Day
nl_NL: Dag

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Send Email
nl_NL: Verstuur e-mail

en: Send Private Message
nl_NL: Stuur een prive bericht

en: You can reply to private messages from "Inbox" page in your user account.
nl_NL: U kunt op privéberichten reageren via de pagina &quot;Inbox&quot; in uw gebruikersaccount.

en: My Listings
nl_NL: Mijn aanbiedingen

en: Agent Reviews
nl_NL: Agent beoordelingen

en: Contact me
nl_NL: Neem contact met mij op

en: Your search results
nl_NL: Uw zoekresultaten

en: Continue Reading
nl_NL: Lees verder

en: Home
nl_NL: Huis

en: Archives
nl_NL: archief

en: Change Password
nl_NL: Verander wachtwoord

en: *After you change the password you will have to login again.
nl_NL: * Nadat u het wachtwoord hebt gewijzigd, moet u opnieuw inloggen.

en: Old Password
nl_NL: Oud Wachtwoord

en: New Password
nl_NL: nieuw paswoord

en: Confirm New Password
nl_NL: Bevestig nieuw wachtwoord

en: Reset Password
nl_NL: Reset wachtwoord

en: Compare
nl_NL: Vergelijken

en: user id:
nl_NL: gebruikersnaam:

en: Delete Agent
nl_NL: Agent verwijderen

en: Are you sure you wish to delete
nl_NL: Weet je zeker dat je wilt verwijderen?

en: Expired
nl_NL: Niet meer geldig

en: Waiting for approval
nl_NL: Wachten op goedkeuring

en: by
nl_NL: door

en: Featured
nl_NL: Uitgelicht

en: expires on
nl_NL: verloopt op

en: Listed in
nl_NL: Opgenomen in

en: Edit property
nl_NL: Eigenschap bewerken

en: Delete property
nl_NL: Eigenschap verwijderen

en: Floor Plans
nl_NL: Plattegronden

en: Views Stats
nl_NL: Statistieken van weergaven

en: Item has 0 views
nl_NL: Artikel heeft 0 weergaven

en: Resend for approval
nl_NL: Opnieuw verzenden ter goedkeuring

en: Set as featured,  *Listings set as featured are subtracted from your package
nl_NL: Instellen als aanbevolen, * Lijsten ingesteld als aanbevolen worden afgetrokken van uw pakket

en: Submission Fee
nl_NL: Indieningskosten

en: Featured Fee
nl_NL: Aanbevolen prijs

en: Total Fee
nl_NL: Totale kosten

en: Pay with Paypal
nl_NL: Betaal met PayPal

en: Wire Transfer
nl_NL: Overschrijving

en: Featured  Fee
nl_NL: Aanbevolen prijs

en: Upgrade to featured
nl_NL: Upgrade naar featured

en: Total number of views:
nl_NL: Totaal aantal views:

en: Developer Reviews
nl_NL: Reviews voor ontwikkelaars

en: Size:
nl_NL: Grootte:

en: Lot Size:
nl_NL: Lotgrootte:

en: Property Rooms:
nl_NL: Property kamers:

en: Property Bedrooms:
nl_NL: Property Slaapkamers:

en: Property Bathrooms:
nl_NL: Property Badkamers:

en: Property Status:
nl_NL: Eigenschapstatus:

en: Property Status
nl_NL: Eigenschapstatus

en: Property Keyword:
nl_NL: Vastgoedzoekwoord:

en: keyword
nl_NL: trefwoord

en: full info
nl_NL: volledige info

en: map
nl_NL: kaart

en: Featured Property
nl_NL: Aanbevolen eigenschap

en: discover more
nl_NL: Ontdek meer

en: Use the form below to contact us!
nl_NL: Gebruik het onderstaande formulier om contact met ons op te nemen!

en: Type your message...
nl_NL: Schrijf je bericht...

en: Send
nl_NL: Sturen

en: SAVE CHANGES
nl_NL: WIJZIGINGEN OPSLAAN

en: ADD PROPERTY
nl_NL: VOEG EIGENDOM TOE

en: click to enable zoom
nl_NL: klik om zoom in te schakelen

en: Searching...
nl_NL: Zoeken...

en: View
nl_NL: Uitzicht

en: Roadmap
nl_NL: roadmap

en: Satellite
nl_NL: Satelliet

en: Hybrid
nl_NL: Hybride

en: Terrain
nl_NL: Terrein

en: My Location
nl_NL: Mijn locatie

en: Prev
nl_NL: Vorige

en: Next
nl_NL: volgende

en: Search Parameters:
nl_NL: Zoekparameters:

en: Save this Search?
nl_NL: Bewaar deze zoekopdracht?

en: Search name
nl_NL: Zoek naam

en: Save Search
nl_NL: Zoekopdracht opslaan

en: Login
nl_NL: Log in

en: Properties listed in
nl_NL: Eigenschappen vermeld in

en: We Speak:
nl_NL: We spreken:

en: Opening Hours:
nl_NL: Openingstijden:

en: License:
nl_NL: Licentie:

en: Our Taxes:
nl_NL: Onze belastingen:

en: Want to find out more?
nl_NL: Wilt u meer weten?

en: Publish Listing with Feature
nl_NL: Publiceer lijst met functie

en: One Time
nl_NL: Een keer

en: Recurring
nl_NL: terugkerende

en: Image Gallery
nl_NL: Afbeeldingengalerij

en: Sign into your account
nl_NL: Log in op uw account

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: or
nl_NL: of

en: Login with Facebook
nl_NL: Inloggen met Facebook

en: Login with Google
nl_NL: Inloggen met Google

en: Login with Yahoo
nl_NL: Inloggen met Yahoo

en: Create an account
nl_NL: Account aanmaken

en: Retype Password
nl_NL: Geef nogmaals het wachtwoord

en: Select User Type
nl_NL: Selecteer gebruikerstype

en: I agree with
nl_NL: Ik ben het eens met

en: terms & conditions
nl_NL: algemene voorwaarden

en: A password will be e-mailed to you
nl_NL: Een wachtwoord wordt naar uw mailadres verzonden

en: Register
nl_NL: Registreren

en: Enter Your Email Address
nl_NL: Vul je e-mailadres in

en: Register here!
nl_NL: Registreer hier!

en: Forgot Password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Back to Login
nl_NL: Terug naar Inloggen

en: Return to Login
nl_NL: Keer terug naar Inloggen

en: See all
nl_NL: Alles zien

en: photos
nl_NL: foto&#39;s

en: new message
nl_NL: nieuw bericht

en: Conversation started by you
nl_NL: Gesprek gestart door jou

en: From
nl_NL: Van

en: Subject
nl_NL: Onderwerpen

en: reply to message
nl_NL: antwoord op bericht

en: delete message
nl_NL: Verwijder bericht

en: From:
nl_NL: Van:

en: Send Reply
nl_NL: Stuur antwoord

en: Agent list
nl_NL: Agentlijst

en: Need an account? Register here!
nl_NL: Een account nodig? Registreer hier!

en: Other units in
nl_NL: Andere eenheden in

en: Available Units
nl_NL: Beschikbare eenheden

en: Category:
nl_NL: Categorie:

en: Rooms:
nl_NL: kamers:

en: Baths:
nl_NL: baden:

en: Size:
nl_NL: Grootte:

en: Sort by
nl_NL: Sorteer op

en: Price High to Low
nl_NL: Prijs van hoog naar laag

en: Price Low to High
nl_NL: Prijs laag naar hoog

en: Newest first
nl_NL: Nieuwste eerst

en: Oldest first
nl_NL: Oudste eerst

en: Bedrooms High to Low
nl_NL: Slaapkamers van hoog naar laag

en: Bedrooms Low to high
nl_NL: Slaapkamers van laag naar hoog

en: Bathrooms High to Low
nl_NL: Badkamers van hoog naar laag

en: Bathrooms Low to high
nl_NL: Badkamers Laag naar hoog

en: There are no properties listed on this page at this moment. Please try again later.
nl_NL: Er zijn op dit moment geen eigenschappen op deze pagina vermeld. Probeer het later opnieuw.

en: There are no agents listed on this page at this moment. Please try again later.
nl_NL: Er zijn op dit moment geen agenten op deze pagina vermeld. Probeer het later opnieuw.

en: Load More Listings
nl_NL: Laad meer aanbiedingen

en: Agents in
nl_NL: Agenten in

en: Agencies in
nl_NL: Bureaus in

en: Developers in
nl_NL: Ontwikkelaars in

en: Other Agents
nl_NL: Andere agenten

en: View results
nl_NL: Bekijk resultaten

en: Property Details
nl_NL: Details van de accommodatie

en: Amenities and Features
nl_NL: Voorzieningen en functies

en: Virtual Tour
nl_NL: Virtuele tour

en: What's Nearby
nl_NL: Wat is er in de buurt

en: Page Views Statistics
nl_NL: Paginaweergavestatistieken

en: Rooms:
nl_NL: kamers:

en: Baths:
nl_NL: baden:

en: ID:
nl_NL: ID KAART:

en: Category:
nl_NL: Categorie:

en: beds
nl_NL: bedden

en: details
nl_NL: gegevens

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Related Posts
nl_NL: gerelateerde berichten

en: delete search
nl_NL: verwijder zoekactie

en: Add Listing
nl_NL: Voeg een lijst toe

en: cancel stripe subscription
nl_NL: annuleer streep abonnement

en: See Available Packages and Payment Methods
nl_NL: Zie Beschikbare pakketten en betalingsmethoden

en: Packages Available
nl_NL: Pakketten beschikbaar

en: Unlimited
nl_NL: Onbeperkt

en: Images / per listing
nl_NL: Afbeeldingen / per lijst

en: Switch to this package
nl_NL: Schakel over naar dit pakket

en: Payment Method
nl_NL: Betalingsmiddel

en: make payment recurring
nl_NL: maak de betaling terugkerend

en: days
nl_NL: dagen

en: weeks
nl_NL: weken

en: months
nl_NL: maanden

en: year
nl_NL: jaar

en: years
nl_NL: jaar

en: Calendar
nl_NL: Kalender

en: Agency Details
nl_NL: Agentschap details

en: Agency Name
nl_NL: naam Agentschap

en: Taxes
nl_NL: Belastingen

en: Opening Hours
nl_NL: Openingstijden

en: Languages
nl_NL: talen

en: License
nl_NL: Licentie

en: Agency Area/Categories
nl_NL: Agentschap gebied / categorieën

en: Agency Location
nl_NL: Locatie van het bureau

en: Add some information about your agency.
nl_NL: Voeg wat informatie over uw bureau toe.

en: Place Pin with Agency Address
nl_NL: Plaats Pin met Agency Address

en: View public profile
nl_NL: Bekijk openbaar profiel

en: Developer Details
nl_NL: Ontwikkelaar details

en: Developer Name
nl_NL: Naam ontwikkelaar

en: Developer Area/Categories
nl_NL: Ontwikkelaarsgebied / categorieën

en: Developer Location
nl_NL: Locatie van ontwikkelaar

en: Add some information about you.
nl_NL: Voeg wat informatie over u toe.

en: Place Pin with Developer Address
nl_NL: Plaats pin met ontwikkelaarsadres

en: Select what features and amenities apply for your property.
nl_NL: Selecteer welke kenmerken en voorzieningen van toepassing zijn op uw woning.

en: Select Categories
nl_NL: Selecteer Categorieën

en: Selecting a category will make it easier for users to find you property in search results.
nl_NL: Als u een categorie selecteert, kunnen gebruikers uw property gemakkelijker vinden in zoekresultaten.

en: Listed In
nl_NL: Opgenomen in

en: Property Description
nl_NL: Eigenschap Beschrijving

en: This description will appear first in page. Keeping it as a brief overview makes it easier to read.
nl_NL: Deze beschrijving verschijnt als eerste op de pagina. Door het te houden als een kort overzicht, is het gemakkelijker om te lezen.

en: *Title (mandatory)
nl_NL: * Titel (verplicht)

en: Property Description & Price
nl_NL: Eigenschap Beschrijving &amp; prijs

en: Adding a price will make it easier for users to find your property in search results.
nl_NL: Als u een prijs toevoegt, kunnen gebruikers uw property gemakkelijker vinden in de zoekresultaten.

en: (only numbers)
nl_NL: (alleen getallen)

en: After Price Label (ex: "/month")
nl_NL: Na het prijsetiket (bijv .: &quot;/ maand&quot;)

en: Before Price Label (ex: "from ")
nl_NL: Vóór prijslabel (bijv .: &quot;van&quot;)

en: Listing Details
nl_NL: Lijst details

en: Add a little more info about your property.
nl_NL: Voeg een beetje meer info over uw woning toe.

en: Size in
nl_NL: Grootte in

en:  (*only numbers)
nl_NL: (*alleen getallen)

en: Lot Size in
nl_NL: Perceelgrootte in

en: Rooms (*only numbers)
nl_NL: Kamers (* alleen nummers)

en: Bedrooms (*only numbers)
nl_NL: Slaapkamers (* alleen cijfers)

en: Bathrooms (*only numbers)
nl_NL: Badkamers (* alleen nummers)

en: Owner/Agent notes (*not visible on front end)
nl_NL: Opmerkingen eigenaar / agent (* niet zichtbaar op voorkant)

en: Select Energy Class
nl_NL: Selecteer Energieklasse

en: Some energy class description
nl_NL: Een beschrijving van de energieklasse

en: Select Energy Class (EU regulation)
nl_NL: Selecteer energieklasse (EU-verordening)

en: Energy Index in kWh/m2a
nl_NL: Energie-index in kWh / m2a

en: Make this listing featured from property list.
nl_NL: Maak deze aanbieding in de eigenschappenlijst.

en: Listing Media
nl_NL: Media aanbieden

en: You can select multiple images to upload at one time.
nl_NL: U kunt in één keer meerdere afbeeldingen selecteren om te uploaden.

en: Select Media
nl_NL: Selecteer media

en: * At least 1 image is required for a valid submission.Minimum size is 500/500px.
nl_NL: * Er is minimaal 1 afbeelding vereist voor een geldige inzending. Minimale afmetingen zijn 500/500 px.

en:  You can upload maximum %s images
nl_NL: U kunt maximaal %s afbeeldingen uploaden

en: ** Double click on the image to select featured.
nl_NL: ** Dubbelklik op de afbeelding om te selecteren.

en: *** Change images order with Drag & Drop.
nl_NL: *** Wijzig de volgorde van afbeeldingen met Drag &amp; Drop.

en: **** PDF files upload supported as well.
nl_NL: **** PDF-bestanden uploaden ook ondersteund.

en: ***** Images might take longer to be processed.
nl_NL: ***** Het kan langer duren voordat afbeeldingen zijn verwerkt.

en: manage floorplans
nl_NL: vloerplannen beheren

en: Listing Location
nl_NL: Locatie van locatie

en: Use the button to save your property location on the map as well.
nl_NL: Gebruik de knop om uw propertylocatie ook op de kaart op te slaan.

en: *Address
nl_NL: *Adres

en: Enter address
nl_NL: Adres invoeren

en: Enter city
nl_NL: Ga naar de stad

en: Neighborhood
nl_NL: Buurt

en: Zip
nl_NL: ritssluiting

en: Country
nl_NL: land

en: Place Pin with Property Address
nl_NL: Plaats Pin met Property Address

en: Latitude (for Google Maps)
nl_NL: Latitude (voor Google Maps)

en: Longitude (for Google Maps)
nl_NL: Lengtegraad (voor Google Maps)

en: Enable Google Street View
nl_NL: Google Street View inschakelen

en: Google Street View - Camera Angle (value from 0 to 360)
nl_NL: Google Street View - camerahoek (waarde van 0 tot 360)

en: Slider Option
nl_NL: Schuifregelaar Optie

en: Slider type
nl_NL: Schuif type

en: Select Property Status
nl_NL: Selecteer Eigenschapstatus

en: Highlight your property.
nl_NL: Markeer uw eigendom.

en: normal
nl_NL: normaal

en: Subunits
nl_NL: subeenheden

en: Select what properties you wish to show as subunits from those published.
nl_NL: Selecteer welke eigenschappen u wilt weergeven als subeenheden van de gepubliceerde.

en: Enable
nl_NL: in staat stellen

en: Select Subunits From the list:
nl_NL: Selecteer subunits in de lijst:

en: Video Option
nl_NL: Video-optie

en: Add just the video ID from the vimeo or youtube url.
nl_NL: Voeg alleen de video-ID toe vanuit de vimeo- of youtube-URL.

en: Video from
nl_NL: Video van

en: Embed Video id:
nl_NL: Video-ID insluiten:

en: Paid submission
nl_NL: Betaalde inzending

en: This is a paid submission.
nl_NL: Dit is een betaalde inzending.

en: Price:
nl_NL: Prijs:

en: Featured (extra):
nl_NL: Uitgelicht (extra):

en: Copy/paste the iframe code of your property video tour.
nl_NL: Kopieer en plak de iframe-code van uw video-rondleiding.

en: Virtual Tour:
nl_NL: Virtuele tour:
